Jakub Kotala

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 20 let
Aktuální klub
UP Olomouc
Výška
191 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
279
Procento vítězství
61.6%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 starší minižáci U13 - MČR skupina B Snakes A 3 10.7 2.0 0.3 0 1.3/2 66.7 - 2.7
2012/13 starší minižáci U13 - MČR o pořadí Snakes A 2 9.0 0.0 0 0 0/0 0.0 - -2.5
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina D BK Snakes Ostrava 7 - 4.0 2 0 0/0.4 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. B BK Snakes Ostrava 2 - 3.5 1.5 0 0.5/2.5 20.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR sk. B BK Snakes Ostrava 3 3.7 1.3 0.7 0 0/0 0.0 - 1.0
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo BK Snakes Ostrava 2 3.0 0.0 0 0 0/0 0.0 - 2.0
2013/14 starší minižáci U13 - předkolo D Snakes Ostrava 3 - 9.0 4.3 0 0.3/0.7 50.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR sk. A Snakes Ostrava 3 16.0 14.7 6.7 0 1.3/5.7 23.5 0.7 15.7
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo Snakes Ostrava 2 16.0 14.0 5.5 0 3/8 37.5 1.0 16.0
2014/15 žáci U15 - skupina C TOROLA Snakes Ostrava 1 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina D BK Snakes Ostrava 14 - 16.6 8 0 0.6/0.9 61.5 - -
2014/15 žáci U15 - Základní část Snakes FM 4 - 10.0 4.8 0 0.5/1.5 33.3 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga TOROLA Snakes Ostrava 4 - 1.0 0.3 0 0.5/1.5 33.3 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. B BK Snakes Ostrava 8 - 13.6 5.1 0 3.4/4.8 71.1 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off BK Snakes Ostrava 3 - 12.3 5.7 0 1/1.7 60.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - MČR - skupina A BK Snakes Ostrava 3 27.0 9.7 4 0 1.7/3 55.6 3.3 11.7
2014/15 mladší žáci U14 - MČR o 5.- 8. místo BK Snakes Ostrava 2 29.5 14.0 6.5 0 1/1 100.0 2.5 21.0
2015/16 kadeti U17 - skupina B BCM Ostrava B 9 - 4.9 2.2 0 0.4/0.4 100.0 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina C TOROLA Snakes Ostrava 10 - 21.4 9.7 /9.7 0 2/3.4 58.8 2.5 17.5
2015/16 žáci U15 - extraliga TOROLA Snakes Ostrava 15 - 19.2 7 /7 0.7 3/4.1 73.8 1.7 16.5
2015/16 kadeti U17 - play-off BCM Ostrava B 2 - 3.0 1 0 1/1 100.0 - -
2015/16 žáci U15 - MČR skupina B TOROLA Snakes Ostrava 3 31.7 12.3 4.3 /11.3 0.3 2.7/3.3 80.0 3.7 9.7
2015/16 žáci U15 - MČR o 5.-8. místo TOROLA Snakes Ostrava 2 40.0 15.0 4 /15.5 1 4/4 100.0 3.5 17.0
2016/17 junioři U19 - skupina C Snakes Ostrava B 10 - 5.1 2.2 0 0.7/1.1 63.6 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část Snakes Ostrava 20 16.5 6.7 2.4 /4.3 0.4 1/1.4 67.9 1.4 8.9
2016/17 kadeti U17 - skupina C SKB Zlín 4 - 16.3 5.8 0.5 3.3/4.3 76.5 - -
2016/17 kadeti U17 - play-out C SKB Zlín 1 - 22.0 10 0 2/4 50.0 - -
2016/17 kadeti U17 - play-off Snakes Ostrava 3 19.0 4.3 1.3 /2.3 0.3 0.7/0.7 100.0 1.0 5.7
2016/17 kadeti U17 - Mistrovství ČR Snakes Ostrava 2 13.0 0.0 0 /1.5 0 0/0 0.0 1.5 -1.0
2017/18 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 7 6.4 1.7 0.4 /0.7 0.3 0/0 0.0 1.0 0.9
2017/18 junioři U19 - skupina C Snakes Ostrava B 2 - 6.5 2 0.5 1/1 100.0 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část Snakes Ostrava 16 32.2 12.8 3.6 /8.6 1.3 1.8/2.6 69.0 1.8 16.5
2017/18 junioři U19 - play-off Snakes Ostrava 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 kadeti U17 - play-off Snakes Ostrava 3 36.0 7.3 2 /5.3 1 0.3/1 33.3 0.3 23.0
2017/18 kadeti U17 - Mistrovství ČR Snakes Ostrava 2 36.0 10.0 2 /5 1.5 1.5/2 75.0 4.0 16.5
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ SNAK A 8 6.4 1.6 0.3 /0.4 0.3 0.4/0.5 75.0 0.4 2.5
2018/19 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 22 16.0 4.4 0.8 /1.9 0.7 0.7/0.7 93.8 1.3 6.5
2018/19 junioři U19 - skupina C Snakes Ostrava B 5 - 19.8 5.2 1.8 4/5.4 74.1 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník SNAK A 1 - 8.0 2 /2 1 1/2 50.0 1.0 6.0
2018/19 junioři U19 - play-out C Snakes Ostrava B 2 - 8.5 3.5 0.5 0/0 0.0 - -
2018/19 muži - Skupina D 7. - 12. místo SNAK A 6 15.8 3.3 1.2 /2 0.3 0/0 0.0 0.8 3.5
2018/19 junioři U19 - play-off Snakes Ostrava 4 8.3 2.0 0.5 /1 0.3 0.3/0.3 100.0 1.8 1.0
2019/20 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 22 26.1 11.6 2.6 /4.4 1.9 0.9/1.3 65.5 2.4 12.8
2019/20 muži - skupina Východ SNAK A 9 11.9 4.2 0.7 /1.6 0.9 0.2/0.2 100.0 1.8 1.4
2020/21 muži - skupina C OLM 4 - 13.8 2.5 2.8 0.5/0.8 66.7 - -
2021/22 muži - skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 9 25.2 6.8 1.7 /2.4 1 0.4/0.6 80.0 2.0 10.2
2021/22 muži - skupina C OLM 7 - 16.7 4.3 1.9 2.6/3.1 81.8 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník OLM 1 - 15.0 1 2 7/8 87.5 4.0 10.0
Průměr za kariéru 27.9 10.9 9.3 3.2 0.6 1.2/1.7 263.5 1.5 6.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 KK Val. Meziříčí 28. 9. 2021
2B body 8 Slavia Kroměříž 13. 11. 2021
3B body 3 Slavia Kroměříž 13. 11. 2021
Obranné doskoky 9 BASKET Brno U23 12. 11. 2021
Útočné doskoky 3 Basket Opava 2010 24. 9. 2021
Doskoky celkem 11 STRABAG Zlín 27. 10. 2021
Body 31 Slavia Kroměříž 13. 11. 2021
Užitečnost 23 Basket Opava 2010 24. 9. 2021
Asistence 4 Basket Opava 2010 24. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 BA Nymburk 18. 1. 2015 2014/15
2B body 18 NH Ostrava 30. 10. 2015 2015/16
3B body 6 SAM Brno 3. 2. 2019 2018/19
Obranné doskoky 18 Slavoj Litoměřice 11. 3. 2018 2017/18
Útočné doskoky 5 Synthesia Pardubice 21. 2. 2018 2017/18
Doskoky celkem 20 Slavoj Litoměřice 11. 3. 2018 2017/18
Body 45 NH Ostrava 30. 10. 2015 2015/16
Užitečnost 44 SAM Brno 3. 2. 2019 2018/19
Asistence 13 SAM Brno 3. 2. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 9. 2021 skupina VÝCHOD SNAK A 30:35 5 0 0.0 1 20.0 2/2 100.0
24. 9. 2021 skupina VÝCHOD Basket Opava 2010 27:45 9 3 100.0 1 20.0 0/0 0
25. 9. 2021 skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 0:00 13 1 0.0 3 0.0 2/3 66.7
26. 9. 2021 skupina C BASKET Brno B 0:00 16 4 0.0 2 0.0 2/2 100.0
28. 9. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník KK Val. Meziříčí 0:00 15 1 0.0 2 0.0 7/8 87.5
3. 10. 2021 skupina VÝCHOD SVI 18:30 7 2 100.0 1 50.0 0/0 0
8. 10. 2021 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 22:49 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2021 skupina C TJ Šumperk 0:00 12 4 0.0 0 0.0 4/5 80.0
10. 10. 2021 skupina C BK Opava B 0:00 8 4 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina VÝCHOD BC Vysočina 23:13 8 1 50.0 2 40.0 0/0 0
22. 10. 2021 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 18:31 8 4 100.0 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2021 skupina C Renocar Podolí 0:00 20 6 0.0 2 0.0 2/4 50.0
24. 10. 2021 skupina C SK Žabovřesky 0:00 17 3 0.0 3 0.0 2/2 100.0
27. 10. 2021 skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 25:00 9 0 0.0 3 50.0 0/0 0
5. 11. 2021 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 23:07 6 3 75.0 0 0.0 0/1 0.0
12. 11. 2021 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 37:10 7 1 33.3 1 20.0 2/2 100.0
13. 11. 2021 skupina C Slavia Kroměříž 0:00 31 8 0.0 3 0.0 6/6 100.0
Celkem 17 226:40 193 46 209.1 24 61.5 29/35 82.9
Průměr 17 13:20 11.4 2.7 209.1 1.4 61.5 1.7/2.1 82.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Pražský 4 18:45 15.8 5.5 51.2 0.5 40.0 3.3/4.0 81.3 2.3
Slavia Kroměříž 3 0:00 19.0 8.7 0.0 0.0 0.0 1.7/3.0 55.6 0.3
Sokol Písek 7 22:18 7.9 2.7 57.6 0.6 22.2 0.7/0.9 83.3 1.4
Synthesia Pardubice 3 13:20 17.0 5.7 60.7 1.0 60.0 2.7/3.3 80.0 2.3
SAM BŠM Brno 4 13:04 11.3 4.0 94.1 0.3 25.0 2.5/2.8 90.9 1.3
Slavoj Litoměřice 6 29:47 7.5 2.3 45.2 0.7 25.0 0.8/1.3 62.5 1.3
Synthesia Pardubice 3 0:00 14.7 5.7 0.0 0.0 0.0 3.3/5.7 58.8 2.7
BCM Orli Prostějov 4 20:56 10.8 2.3 47.4 2.0 47.1 0.3/0.3 100.0 2.5
USK Praha 4 10:00 10.5 4.3 68.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 1.5
Slavia Kroměříž 2 0:00 19.5 4.5 0.0 2.5 0.0 3.0/3.0 100.0 2.0
SAM Brno 3 16:10 12.7 0.7 100.0 3.3 83.3 1.3/1.3 100.0 0.7
BK Opava 3 0:00 12.7 4.0 0.0 1.0 0.0 1.7/2.0 83.3 1.7
USK 4 27:27 9.3 3.0 48.0 0.8 30.0 1.0/2.8 36.4 1.8
NH Ostrava 4 23:58 9.3 2.5 38.5 1.3 41.7 0.5/0.5 100.0 1.5
Slavoj Litoměřice 5 16:22 7.4 1.2 54.5 1.4 53.8 0.8/0.8 100.0 1.0
BC Nový Jičín 2 0:00 18.5 9.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 -
BK Žďár n. S. 3 0:00 12.3 5.0 0.0 0.0 0.0 2.3/2.3 100.0 1.0
BA Sparta Praha 3 0:00 12.3 5.7 0.0 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 1.0
BCM Orli Prostějov 3 26:12 12.0 4.0 46.2 0.7 33.3 2.0/3.7 54.5 3.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 18.0 5.0 100.0 0.0 0.0 8.0/12.5 64.0 3.0
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 18.0 8.5 100.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
BA Nymburk 2 27:07 17.5 4.5 60.0 2.5 41.7 1.0/1.5 66.7 3.0
Sokol Písek 3 0:00 11.7 3.0 112.5 1.3 100.0 1.7/1.7 100.0 1.7
NH Ostrava 3 0:00 11.7 4.0 0.0 0.3 0.0 2.7/3.7 72.7 2.0
BC Nový Jičín 4 0:00 8.8 3.3 0.0 0.3 0.0 1.5/1.8 85.7 0.8
PCE 5 17:49 6.8 1.8 69.2 0.8 25.0 0.8/1.2 66.7 2.0
Sokol Pražský 5 20:47 6.6 0.8 15.4 1.0 31.3 2.0/2.2 90.9 1.0
BSK Modřany - Jižní supi 1 0:00 33.0 13.0 100.0 1.0 100.0 4.0/5.0 80.0 -
Slavia Kroměříž 2 0:00 16.0 7.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
NH Ostrava B 1 0:00 27.0 6.0 0.0 5.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BK Opava 3 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
NH Ostrava 3 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
ZLN 5 9:59 4.6 0.4 50.0 1.0 50.0 0.8/1.2 66.7 2.4
Synthesia Pardubice 3 26:19 7.7 3.7 68.8 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
GBA J. Hradec 2 29:10 11.5 1.0 18.2 3.0 85.7 0.5/1.0 50.0 2.0
BK Loko Plzeň 4 20:37 5.5 2.8 84.6 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 6 18:05 3.7 0.7 40.0 0.7 23.5 0.3/0.7 50.0 2.2
Sokol pražský 4 20:01 5.5 1.0 33.3 1.0 36.4 0.5/0.8 66.7 1.8
Renocar Podolí 1 0:00 20.0 6.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Slavia Kroměříž 3 0:00 6.7 2.7 0.0 0.3 0.0 0.3/1.3 25.0 1.3
USK Praha 1 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sršni Sokol Písek 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Sokol Písek 8 12:55 2.3 0.4 50.0 0.4 17.6 0.4/0.4 100.0 1.6
Jiskra Kyjov 3 0:00 5.7 2.0 0.0 0.0 0.0 1.7/2.0 83.3 1.7
BCM Olomouc 1 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
SK Žabovřesky 1 0:00 17.0 3.0 0.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 16.0 4.0 0.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BASKET Brno B 1 0:00 16.0 4.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Loko Plzeň 3 15:00 5.0 2.0 46.2 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 1.7
KK Val. Meziříčí 1 0:00 15.0 1.0 0.0 2.0 0.0 7.0/8.0 87.5 4.0
BA Sparta Praha 2 19:13 7.5 2.0 44.4 0.5 50.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Basket Opava 2010 2 21:27 7.5 1.5 60.0 1.5 37.5 0.0/0.0 0.0 1.5
Synthesia Pardubice 3 13:14 4.7 1.3 80.0 0.7 28.6 0.0/0.0 0.0 1.3
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 1 0:00 13.0 1.0 0.0 3.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
BC Vysočina 3 14:18 4.3 0.7 50.0 1.0 30.0 0.0/0.0 0.0 0.3
BK Hladnov 1 0:00 13.0 2.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
TJ Šumperk 1 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.0
Basketbal Olomouc 1 19:40 12.0 3.0 60.0 2.0 40.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 3 15:15 3.7 1.0 60.0 0.3 20.0 0.7/0.7 100.0 0.7
BK Opava 1 0:00 11.0 5.0 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Sokol Karviná 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 10.0 1.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
SKB Zlín 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
PLZ 2 16:17 4.5 1.5 75.0 0.5 16.7 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava B 3 2:06 2.7 1.3 400.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Nový Jičín 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SVI 1 18:30 7.0 2.0 100.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BASKET Brno U23 1 37:10 7.0 1.0 33.3 1.0 20.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Lions J. Hradec 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Nový Jičín 3 8:45 2.0 1.0 75.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 0.7
Sokol Pražský 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Sokol Písek 2 21:06 3.0 1.5 42.9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SNAK A 1 30:35 5.0 0.0 0.0 1.0 20.0 2.0/2.0 100.0 2.0
OLM 1 8:31 5.0 1.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SKB Zlín 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Opava 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
SKB Zlín 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Královští Sokoli 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 -
Sršni Písek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -

články