Tobiáš Mikula

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 22 let
Aktuální klub
SP BASKET
Výška
204 cm
Pozice
Křídlo/Pivot

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
338
Procento vítězství
61.8%
Počet klubů
7

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 mladší minižáci - SOP mladšího minižactva - Sever BK KARA Trutnov 20 - 17.0 7.7 0 1.7/4.9 33.7 - -
2010/11 žáci U14 - základní část KARA Trutnov 4 - 4.8 2 0 0.8/2 37.5 - -
2010/11 starší minižáci - OP stmini o 5.-8. místo Baskeťáci TJ Sokol Josefov 3 - 10.7 5.3 0 0/0.7 0.0 - -
2010/11 Kvalifikace o účast na MČR mladších minižáků - Kvalifikace o účast na MČR mladšícch minižáků TJ Sokol Jaroměř-Jos 6 - 5.5 2.7 0 0.2/0.7 25.0 - -
2011/12 mladší žáci U14 - skupina C Baskeťáci Josefov 12 - 3.7 1.5 /1.5 0 0.7/1.5 44.4 1.9 0.9
2011/12 starší minižáci U13 - základní část Baskeťáci TJ Sokol Josefov 4 - 2.0 1 0 0/0.5 0.0 - -
2011/12 mladší žáci U14 - liga B Baskeťáci Josefov 6 - 4.3 1.8 /1.8 0 0.7/1.5 44.4 1.2 2.3
2011/12 starší minižáci U13 - základní část Baskeťáci TJ Sokol Josefov 4 - 2.3 0.8 0 0.8/2 37.5 - -
2011/12 starší minižáci U13 - předkolo B Baskeťáci TJ Sokol Josefov 3 - 4.3 2 0 0.3/1 33.3 - -
2011/12 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR Baskeťáci TJ Sokol Josefov 5 - 3.0 1.2 0 0.6/1.2 50.0 - -
2012/13 žáci U15 - základní kanonýři Josefov 2 - 7.0 3.5 0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní KT 8 - 7.0 3.3 0 0.5/0.8 66.7 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina C Baskeťáci Josefov 14 - 5.2 2.2 0.1 0.6/1.4 42.1 - -
2012/13 mladší žáci U14 - extraliga B Baskeťáci Josefov 5 - 5.0 2.2 0 0.6/1.4 42.9 - -
2012/13 mladší žáci U14 - play-off Baskeťáci Josefov 3 - 5.7 2.3 0.3 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR Baskeťáci Josefov 5 9.2 1.4 0.6 0 0.2/0.2 100.0 1.4 -1.4
2013/14 kadeti U17 - skupina C Baskeťáci TJ Sokol Josefov 1 - 3.0 1 0 1/1 100.0 - -
2013/14 kadeti U17 - základní Baskeťáci TJ Sokol Josefov 6 - 2.8 1 0.2 0.3/1.5 22.2 - -
2013/14 žáci U15 - základní KARA Trutnov 2 - 10.0 4 0 2/4 50.0 - -
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina C kanonýři Josefov 12 - 3.2 1.5 0 0.2/0.8 20.0 - -
2013/14 žáci U15 - extraliga kanonýři Josefov 8 - 1.5 0.8 0 0/0.1 0.0 - -
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR sk. A kanonýři Josefov 3 2.7 0.0 0 0 0/0 0.0 0.3 -1.3
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo kanonýři Josefov 1 3.0 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina B Baskeťáci TJ Sokol Josefov 11 - 2.5 1.2 0 0.2/0.3 66.7 - -
2014/15 kadeti U17 - základní BK KARA Trutnov 6 - 9.7 3.8 0.3 1/2.5 40.0 - -
2014/15 kadeti U17 - předkolo play-off B Baskeťáci TJ Sokol Josefov 3 - 2.3 1 0 0.3/0.7 50.0 - -
2014/15 kadeti U17 - play-off Baskeťáci TJ Sokol Josefov 4 - 4.5 2.3 0 0/0.8 0.0 - -
2015/16 junioři U19 - skupina B Kanonýři Josefov 9 - 8.2 3.2 0.3 0.8/2 38.9 - -
2015/16 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 12 - 4.6 1.6 /1.6 0.1 1.2/1.9 60.9 1.8 2.0
2015/16 junioři U19 - play-out B Kanonýři Josefov 4 - 10.5 3.3 0.8 1.8/3 58.3 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off BA Nymburk 3 - 2.7 1.3 /1.3 0 0/0 0.0 1.0 1.7
2015/16 kadeti U17 - Mistrovství ČR BA Nymburk 2 17.5 6.0 1.5 /4 1 0/0 0.0 1.0 8.5
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ Basketball Nymburk B 10 12.1 3.9 0.9 /2.6 0.4 0.9/1.5 60.0 1.1 5.1
2017/18 muži - základní Kanonýři Josefov 6 - 10.8 4 0.5 1.3/1.7 80.0 - -
2017/18 junioři U19 - základní část BA Nymburk 21 14.4 4.8 1.8 /3.6 0 1.1/1.6 67.6 1.2 7.3
2017/18 muži - Skupina D 7. - 12. místo Basketball Nymburk B 4 12.5 4.0 0.8 /2.3 0.5 1/1 100.0 1.8 6.0
2017/18 junioři U19 - play-off BA Nymburk 4 15.3 4.5 1.5 /3 0.3 0.8/1.8 42.9 2.8 4.3
2017/18 junioři U19 - Mistrovství ČR BA Nymburk 2 9.0 2.0 0.5 /0.5 0 1/2 50.0 1.5 5.0
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ Basketball Nymburk B 15 28.0 10.7 3.4 /6.3 0.5 2.5/3.5 69.8 2.2 14.8
2018/19 muži - Základní část HKR 2 5.5 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 - -1.0
2018/19 muži - Play out 13. - 20. místo Basketball Nymburk B 8 28.6 15.8 6.1 /9.3 0.4 2.4/4.1 57.6 2.8 21.8
2019/20 muži - skupina A Wolves Radotín 5 - 11.4 4 0.4 2.2/4.2 52.4 - -
2019/20 muži - základní BK Loko Trutnov 6 - 19.0 6.7 0.5 4.2/6.7 62.5 - -
2019/20 muži - skupina Západ Basketbal Polabí 17 22.3 8.1 2.6 /5.2 0.4 1.7/2.9 59.2 2.5 10.9
2019/20 muži - Skupina C 1. - 6. místo Basketbal Polabí 4 24.3 6.5 1 /4.5 1 1.5/2.5 60.0 2.3 6.8
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD SP BASKET 2 29.5 10.5 2.5 /6.5 1 2.5/4.5 55.6 2.5 19.0
2020/21 muži - základní BK Loko Trutnov 4 - 25.5 7.5 0.8 8.3/12.3 67.3 - -
2021/22 muži - základní BK Loko Trutnov 2 - 26.0 8.5 2 3/4.5 66.7 - -
2021/22 muži - skupina ZÁPAD SP BASKET 5 25.0 12.6 3.6 /7.2 0.6 3.6/5.8 62.1 2.6 18.4
Průměr za kariéru 28.0 6.4 7.2 2.7 0.2 1.2/2.2 188.9 1.6 3.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 VYS 17. 9. 2021
2B body 11 BK Přelouč 26. 9. 2021
3B body 3 BK Levharti Chomutov 1. 10. 2021
Obranné doskoky 9 VYS 17. 9. 2021
Útočné doskoky 6 USK Praha B 15. 10. 2021
Doskoky celkem 15 VYS 17. 9. 2021
Body 28 BK Přelouč 26. 9. 2021
Užitečnost 28 BK Levharti Chomutov 1. 10. 2021
Asistence 3 Sokol Písek 24. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 13 TJ Sokol BK Chrudim 4. 10. 2020 2020/21
2B body 21 PP HK 18. 9. 2011 2011/12
3B body 3 Basketbal Olomouc 9. 2. 2020 2019/20
Obranné doskoky 13 BK Levharti Chomutov 11. 10. 2020 2020/21
Útočné doskoky 7 Basket Košíře 3. 2. 2019 2018/19
Doskoky celkem 18 BK Levharti Chomutov 11. 10. 2020 2020/21
Body 42 PP HK 18. 9. 2011 2011/12
Užitečnost 37 Sokol Šlapanice 10. 3. 2019 2018/19
Asistence 5 PLZ 20. 1. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD VYS 23:33 9 1 25.0 0 0.0 7/10 70.0
24. 9. 2021 skupina ZÁPAD Sokol Písek 26:52 15 6 50.0 0 0.0 3/7 42.9
25. 9. 2021 základní TJ Tesla Pardubice "B" 0:00 24 6 0.0 2 0.0 6/8 75.0
26. 9. 2021 základní BK Přelouč 0:00 28 11 0.0 2 0.0 0/1 0.0
1. 10. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 28:31 23 6 42.9 3 100.0 2/3 66.7
8. 10. 2021 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 17:42 9 2 66.7 0 0.0 5/7 71.4
15. 10. 2021 skupina ZÁPAD USK Praha B 28:29 7 3 100.0 0 0.0 1/2 50.0
Celkem 7 125:07 115 35 97.2 7 46.7 24/38 63.2
Průměr 7 17:52 16.4 5.0 97.2 1.0 46.7 3.4/5.4 63.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
PP HK 4 0:00 27.5 12.5 0.0 0.0 0.0 2.5/7.0 35.7 3.5
SK Týniště nad Orlicí 4 0:00 26.5 12.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 1.5
TJ Turnov 4 0:00 20.8 9.3 0.0 0.0 0.0 2.3/6.0 37.5 4.3
BK Přelouč 3 0:00 24.0 8.3 0.0 1.3 0.0 3.3/5.3 62.5 2.3
Sokol Hradec Králové 4 0:00 17.5 7.8 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 4.3
Sokol Písek 7 24:10 9.9 2.7 44.2 0.7 29.4 2.3/4.3 53.3 2.1
BK Studánka Pardubic 4 0:00 13.0 6.3 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
PLZ 4 27:19 11.0 4.5 66.7 0.3 25.0 1.3/2.8 45.5 3.0
Tesla Pardubice 4 0:00 10.5 4.3 0.0 0.3 0.0 1.3/3.0 41.7 0.8
SP BASKET 5 24:12 8.0 3.0 50.0 0.2 33.3 1.4/2.4 58.3 1.8
BC Nový Jičín 4 21:03 9.5 3.8 62.5 0.3 33.3 1.3/2.3 55.6 3.3
BK Vividbooks Pardub 5 0:00 7.4 3.4 0.0 0.0 0.0 0.6/1.2 50.0 2.0
BK Levharti Chomutov 3 21:00 12.3 3.7 50.0 1.0 60.0 2.0/3.3 60.0 2.0
Sokol Vysoké Mýto 2 0:00 18.0 6.0 0.0 0.5 0.0 4.5/6.5 69.2 1.5
USK Praha B 5 22:21 7.0 2.4 54.5 0.0 0.0 2.2/3.4 64.7 2.6
VYS 4 25:27 8.5 2.0 40.0 0.3 25.0 3.8/5.5 68.2 1.0
BK Opava B 2 32:14 17.0 5.5 52.4 0.5 20.0 4.5/7.0 64.3 1.5
TJ Sokol BK Chrudim 1 0:00 31.0 9.0 0.0 0.0 0.0 13.0/17.0 76.5 3.0
OLM 2 23:07 14.5 6.0 80.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.5
Snakes Ostrava 6 15:45 4.5 1.5 50.0 0.2 20.0 1.0/2.2 46.2 2.8
BC Vysočina 4 0:00 6.5 3.3 325.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 0:00 8.7 3.7 0.0 0.0 0.0 1.3/3.3 40.0 1.7
Slavoj Litoměřice 5 18:59 5.0 1.4 36.8 0.2 33.3 1.6/2.6 61.5 2.2
Basketbal Olomouc 2 29:34 12.0 1.5 27.3 2.0 57.1 3.0/5.0 60.0 2.0
NH Ostrava 2 0:00 12.0 5.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.0
TJ Tesla Pardubice "B" 1 0:00 24.0 6.0 0.0 2.0 0.0 6.0/8.0 75.0 1.0
TJ Svitavy 1 0:00 22.0 7.0 0.0 1.0 0.0 5.0/7.0 71.4 1.0
ČT 4 0:00 5.5 1.8 0.0 0.3 0.0 1.3/3.3 38.5 1.3
Sokol pražský 2 22:42 10.5 3.5 50.0 0.5 33.3 2.0/2.5 80.0 1.0
Sokol Hradec Králové 3 0:00 6.7 3.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 2.0
Basketbal Polabí 2 21:16 10.0 2.0 50.0 1.0 28.6 3.0/5.0 60.0 4.5
TJ Jiskra Hořice 1 0:00 20.0 6.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BVK Holice 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.5 0.0 0.5/3.5 14.3 3.0
BVK Holice 4 0:00 4.8 2.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 2.0
Sokol H. Králové 4 0:00 4.8 2.0 160.0 0.0 0.0 0.8/2.0 37.5 1.8
Slavoj BK Litoměřice B 1 0:00 19.0 6.0 0.0 1.0 0.0 4.0/7.0 57.1 4.0
Sokol Žižkov C 4 0:00 4.5 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.8 0.0 1.5
Slavia Kroměříž 4 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.8 66.7 1.8
SKB Rokycany 1 0:00 18.0 6.0 0.0 1.0 0.0 3.0/6.0 50.0 -
Kanonýři Josefov 1 0:00 18.0 4.0 0.0 1.0 0.0 7.0/11.0 63.6 2.0
BK Opava 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
TJ Svitavy 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Karviná 2 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Slavoj Litoměřice 2 12:28 7.5 3.0 54.5 0.5 50.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Sokol Žižkov 3 7:32 4.7 2.0 120.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.7
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 2 0:00 7.0 2.5 100.0 0.5 100.0 0.5/1.5 33.3 2.5
JHR 2 16:42 6.5 2.0 50.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.5
Slavoj Litoměřice 2 20:47 6.5 1.5 33.3 0.0 0.0 3.5/5.0 70.0 2.0
BK Bizoni Náchod 1 0:00 13.0 3.0 0.0 0.0 0.0 7.0/10.0 70.0 1.0
NH Ostrava 2 0:00 6.0 2.5 166.7 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
BA Sparta Praha 3 0:00 4.0 1.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.0
Královští Sokoli 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 1.0
BK Skuteč 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
TJ Turnov 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 5.0
BC Nový Jičín 2 0:00 4.5 2.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Lions J. Hradec 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
Sluneta USK Ústí n.L. 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
USK 3 11:01 3.0 1.3 50.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7
BVK Holice 2 0:00 4.0 1.5 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BK Pardubice 4 0:00 2.0 0.8 300.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BC Nový Jičín 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Nový Jičín 1 0:00 8.0 1.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 3.5 1.0 100.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
BK Loko Plzeň 2 16:22 3.5 1.5 30.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
Sokol Písek 1 0:00 7.0 2.0 100.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
BK Snakes Ostrava 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
TJ Jiskra Havlíčkův 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Sokol Písek 2 15:37 3.0 1.0 40.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
USK Praha 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
BC Vysočina 1 15:45 6.0 3.0 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Jiskra Kyjov 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Loko Plzeň 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BCM Orli Prostějov 2 14:44 2.5 0.5 14.3 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
PCE 2 10:38 2.5 1.0 50.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
SAM BŠM Brno 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Sokol Josefov 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK 1 0:00 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 -
BK Žďár n. S. 2 0:00 2.0 0.5 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Sokol Pražský 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Opava 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
BK B&W Opava 1 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
SNAK A 1 14:35 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SKB Zlín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KOL 3 3:38 0.7 0.3 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tesla Pardubice 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Pražský 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
ZLN 1 19:03 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BCM Orli Prostějov 2 5:20 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Pražský 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
USK 1 0:48 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BK Pce 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
UNL 1 2:40 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OVA 1 8:55 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sršni Sokol Písek 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SAM Brno 1 6:08 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Kolín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SVI 1 8:19 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jiskra Kyjov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sršni Sokol Písek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -

články