Matyáš Ježek

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 16 let
Aktuální klub
USK Praha
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
125
Procento vítězství
49.6%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina C Slovan Varnsdorf 14 - 7.6 3.4 0.0 0 0.0 0.8/2.2 35.5 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. B Slovan Varnsdorf 10 - 10.5 4.1 0.0 0 0.0 2.3/6.2 37.1 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina C Válečníci Děčín 11 - 13.5 6.2 0.0 0 0.0 1.2/2.8 41.9 - -
2018/19 žáci U15 - skupina B TJ Slovan Varnsdorf 12 - 19.4 7.6 0.0 0.3 0.0 3.5/6.8 51.2 - -
2018/19 žáci U15 - skupina B2 TJ Slovan Varnsdorf 12 - 21.1 8.5 0.0 0.2 0.0 3.6/6.3 57.3 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Válečníci Děčín 14 - 12.0 4.9 0.0 0.1 0.0 2.1/4.9 42.6 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B Slovan Varnsdorf 3 - 14.7 4.7 0.0 0.7 0.0 3.3/6 55.6 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina A Válečníci Děčín 14 - 16.6 5.4 0.0 0.1 0.0 5.4/7.8 69.7 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B Slovan Varnsdorf 16 - 14.3 5.4 0.0 0.4 0.0 2.4/4.2 58.2 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga Válečníci Děčín 8 - 14.1 5.3 0.0 0.4 0.0 2.5/4.4 57.1 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část USK 4 16.5 6.5 2 /5 40.0 0.5 25.0 1/1.5 66.7 0.8 6.3
2021/22 junioři U19 - skupina A USK 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A USK 6 19.2 7.7 2 /5.2 38.7 0.8 38.5 1.2/2.3 50.0 2.5 7.0
Průměr za kariéru 25.0 1.4 13.6 5.2 15.7 0.2 12.7 2.5/4.8 124.6 2.2 0.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 Válečníci Děčín 23. 10. 2021
2B body 3 BK Loko Plzeň 7. 10. 2021
3B body 3 BA Sparta Praha 10. 10. 2021
Obranné doskoky 4 Sokol Pražský 22. 10. 2021
Útočné doskoky 2 BK Loko Plzeň 7. 10. 2021
Doskoky celkem 5 Sokol Pražský 22. 10. 2021
Body 15 BA Sparta Praha 10. 10. 2021
Užitečnost 19 BA Sparta Praha 10. 10. 2021
Asistence 3 BA Sparta Praha 10. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 Jižní supi 10. 11. 2019 2019/20
2B body 17 BA 2006 Roudnice n.L. 15. 9. 2018 2018/19
3B body 3 BA Sparta Praha 10. 10. 2021 2021/22
Obranné doskoky 4 Sokol Pražský 22. 10. 2021 2021/22
Útočné doskoky 3 BCM Orli Prostějov 4. 10. 2020 2020/21
Doskoky celkem 6 BCM Orli Prostějov 4. 10. 2020 2020/21
Body 45 BA 2006 Roudnice n.L. 15. 9. 2018 2018/19
Užitečnost 19 BA Sparta Praha 10. 10. 2021 2021/22
Asistence 3 BA Sparta Praha 10. 10. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
7. 10. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 18:24 10 3 50.0 1 100.0 1/4 25.0
10. 10. 2021 skupina A BA Sparta Praha 19:52 15 3 60.0 3 60.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina A Sokol Písek 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2021 skupina A Sokol Pražský 11:04 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2021 skupina A Válečníci Děčín 28:57 10 2 28.6 0 0.0 6/8 75.0
11. 11. 2021 skupina A Tygři Praha 21:06 9 3 42.9 1 100.0 0/0 0
23. 11. 2021 skupina A Sokol Písek 15:14 2 1 25.0 0 0.0 0/2 0.0
Celkem 7 114:37 46 12 38.7 5 38.5 7/14 50.0
Průměr 7 16:22 6.6 1.7 38.7 0.7 38.5 1.0/2.0 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA 2006 Roudnice n.L. 4 0:00 23.3 9.5 0.0 0.5 0.0 2.8/5.3 52.4 2.0
Sokol Vyšehrad 4 0:00 21.3 7.8 0.0 0.0 0.0 5.8/12.3 46.9 3.3
BA 2006´ Roudnice n.L. 6 0:00 13.7 5.7 0.0 0.0 0.0 2.3/5.3 43.8 3.3
BK Sokolov 3 0:00 23.0 10.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.3 56.3 1.7
Sluneta Ústí n. L. 5 0:00 10.8 4.4 0.0 0.0 0.0 2.0/4.6 43.5 2.4
Sj. BK Litoměřice 4 0:00 12.5 5.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.3 46.2 2.5
BK Klatovy 2 0:00 20.5 8.5 0.0 0.0 0.0 3.5/5.5 63.6 1.5
Jižní supi 2 0:00 20.5 4.5 0.0 0.5 0.0 10.0/18.0 55.6 1.5
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 20.5 8.0 0.0 0.0 0.0 4.5/8.5 52.9 1.0
TJ Sokol Kbely 4 0:00 10.0 4.8 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.3
BK Č. Brod 2 0:00 19.5 7.5 0.0 0.5 0.0 3.0/6.0 50.0 2.5
BK Levharti Chomutov 2 0:00 17.0 7.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
Sokol Pražský 2 0:00 15.5 5.0 0.0 0.0 0.0 5.5/7.0 78.6 2.0
Tygři Praha 2 0:00 15.0 4.5 0.0 0.5 0.0 4.5/6.0 75.0 3.0
BA Sparta Praha 3 0:00 10.0 3.7 0.0 0.3 0.0 1.7/2.7 62.5 2.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 14.0 5.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 4.5
BK Loko Plzeň 2 18:21 12.5 3.5 70.0 1.0 100.0 2.5/4.0 62.5 1.5
NH Ostrava 1 0:00 25.0 10.0 0.0 0.0 0.0 5.0/10.0 50.0 2.0
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 12.5 4.0 0.0 0.0 0.0 4.5/5.5 81.8 2.0
Sokol Písek 2 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 2.0
Tygři Praha B 2 0:00 11.5 3.5 0.0 0.5 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
R&J EBC Mělník 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
BKDěč 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
BK Opava 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 4.0
BK Klatovy 2 0:00 9.0 1.5 0.0 0.0 0.0 6.0/8.5 70.6 3.0
BA Nymburk 1 0:00 18.0 6.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Královští Sokoli 1 0:00 16.0 5.0 0.0 1.0 0.0 3.0/8.0 37.5 1.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 1 19:52 15.0 3.0 60.0 3.0 60.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Snakes Ostrava 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Válečníci Děčín 1 28:57 10.0 2.0 28.6 0.0 0.0 6.0/8.0 75.0 1.0
Tygři Praha 1 21:06 9.0 3.0 42.9 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
BK Horejsek Děčín 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 1.5
Sokol Písek 2 15:42 3.5 1.0 33.3 0.5 20.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BCM Orli Prostějov 1 18:53 6.0 3.0 50.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Sokol Písek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 11:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 12:21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0