Jakub Tůma

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 23 let
Aktuální klub
ERA Basketball Nymburk
Výška
192 cm
Pozice
Rozehrávač

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
516
Procento vítězství
64.7%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 žáci U14 - skupina A Slavoj Litoměřice 18 - 11.1 4.1 0 2.8/5.2 54.8 - -
2011/12 mladší žáci U14 - skupina A Sj. BK Litoměřice 12 - 19.3 8.7 /8.7 0.2 1.5/3.7 40.9 2.9 14.3
2011/12 žáci U15 - skupina A Slavoj Litoměřice 14 - 6.0 2.1 0.4 0.8/2.1 37.9 - -
2011/12 žáci U15 - liga A Slavoj Litoměřice 12 - 7.3 2.3 0.4 1.4/2.5 56.7 - -
2011/12 mladší žáci U14 - extraliga A Sj. BK Litoměřice 8 - 15.9 7 /7 0.1 1.5/3.1 48.0 3.0 11.3
2012/13 žáci U15 - základní skupina A Slavoj Litoměřice 14 - 13.8 4.5 0.7 2.6/4.1 63.8 - -
2012/13 kadeti U17 - skupina A Slavoj Litoměřice 20 - 4.2 0.9 0.7 0.6/0.9 64.7 - -
2012/13 žáci U15 - extraliga Slavoj Litoměřice 13 - 14.5 3.8 1.5 2.4/4.5 53.4 - -
2012/13 kadeti U17 - play-off Slavoj Litoměřice 4 - 5.8 0.3 1.3 1.5/2 75.0 - -
2013/14 junioři U19 - základní část Slavoj Litoměřice 3 13.3 2.7 0.3 /1.7 0.7 0/0 0.0 0.7 1.3
2013/14 kadeti U17 - základní část USK 16 - 3.6 0.8 0.4 0.8/1.3 65.0 - -
2013/14 kadeti U17 - skupina A Slavoj Litoměřice 16 - 14.7 4 1.7 1.6/2.8 59.1 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off USK 3 - 3.3 1.3 0 0.7/1.3 50.0 - -
2013/14 junioři U19 - play-out Slavoj Litoměřice 6 20.0 6.5 1.2 /3.2 1 1.2/1.8 63.6 2.0 6.3
2013/14 kadeti U17 - play-off Slavoj Litoměřice 3 - 21.3 6 1.7 4.3/5.3 81.3 - -
2013/14 kadeti U17 - Mistrovství ČR USK 2 24.5 1.0 0.5 0 0/0 0.0 2.5 -
2014/15 junioři U19 - základní část USK 21 19.6 5.2 1.1 /2.2 0.7 0.9/1.3 66.7 1.8 5.2
2014/15 kadeti U17 - základní část USK 22 - 13.6 3.6 1.2 2.9/4.8 60.4 - -
2014/15 kadeti U17 - play-off USK 5 - 21.0 5 2.2 4.4/6 73.3 - -
2015/16 muži - Základní část - skupina A USK Praha B 10 16.9 6.1 1.7 /3.1 0.6 0.9/1.5 60.0 1.1 6.7
2015/16 junioři U19 - základní část USK 22 26.2 13.8 3.4 /6.5 1.5 2.7/4.3 63.2 1.8 17.4
2015/16 muži - Skupina C - 1. - 6. místo USK Praha B 2 29.0 11.5 2 /5 1.5 3/5 60.0 2.0 11.0
2015/16 junioři U19 - play-off USK 3 23.3 11.0 3.3 /7.3 1 1.3/2.7 50.0 2.7 15.7
2015/16 muži - Předkolo Play-off USK Praha B 1 14.0 5.0 1 /2 1 0/0 0.0 - 7.0
2015/16 junioři U19 - Mistrovství ČR USK 2 29.5 6.5 1.5 /9.5 0.5 2/4.5 44.4 2.5 -1.0
2016/17 junioři U19 - základní část USK 21 26.7 17.1 4.8 /8.5 1.4 3.3/5.1 65.4 1.0 22.1
2016/17 muži - Základní část - skupina A USK Praha B 12 23.7 10.3 2.6 /4.5 0.9 2.3/3.8 62.2 1.3 11.3
2016/17 muži - Play out 13. - 20. místo USK Praha B 5 30.6 13.8 4.4 /7.8 0.8 2.6/5.2 50.0 1.6 18.8
2016/17 junioři U19 - play-off USK 3 25.3 14.3 4.7 /6.7 0.3 4/6.7 60.0 0.3 23.7
2016/17 junioři U19 - Kofola Mistrovství ČR USK 2 35.0 16.0 2.5 /8 1.5 6.5/8.5 76.5 2.0 21.5
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ USK Praha B 11 29.2 14.2 3 /6.5 1.5 3.8/4.7 80.8 2.1 15.8
2017/18 muži - Základní část USK 20 16.8 4.9 0.7 /1.3 0.9 0.9/1.6 58.1 1.3 5.5
2017/18 muži - základní část USK 1 23.0 2.0 1 /2 0 0/0 0.0 4.0 5.0
2017/18 muži - Skupina D 7. - 12. místo USK Praha B 5 29.4 17.2 4.6 /6.8 1.8 2.6/3.8 68.4 1.2 24.8
2017/18 muži - Skupina A2 USK 10 21.8 7.6 1.3 /2.1 1.2 1.4/2.5 56.0 1.5 9.6
2017/18 muži - Play out USK 6 31.8 12.7 2.7 /3.5 2.2 0.8/1.8 45.5 1.8 16.2
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ USK Praha B 9 28.6 17.1 4.2 /7.6 1.8 3.3/4.2 78.9 1.2 21.8
2018/19 muži - Základní část USK 22 15.0 3.1 0.5 /0.9 0.5 0.6/0.6 92.9 1.0 3.5
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník USK 2 30.0 18.0 3 /6 3.5 1.5/2.5 60.0 3.5 18.0
2018/19 muži - Skupina C 1. - 6. místo USK Praha B 1 36.0 26.0 4 /10 2 12/17 70.6 1.0 33.0
2018/19 muži - Skupina A2 USK 12 25.6 6.2 1.3 /2.3 0.8 1.3/1.7 75.0 2.3 9.3
2018/19 muži - Předkolo Play off USK 2 34.0 14.0 2 /3 1.5 5.5/6 91.7 2.0 21.5
2018/19 muži - Play off USK 4 38.8 15.5 3.5 /4.8 1.8 3.3/5 65.0 2.3 20.3
2019/20 muži - skupina Západ Basketbal Polabí 12 28.6 13.6 3.7 /6.8 1 3.3/4 81.3 1.8 18.1
2019/20 muži - Základní část NBK 18 14.2 3.0 0.6 /1.3 0.3 0.8/0.9 82.4 1.3 4.3
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník NBK 2 18.5 8.0 0.5 /1.5 2 1/1 100.0 - 16.0
2019/20 muži - Hyundai FINAL Four NBK 2 9.5 5.0 1 /1.5 0.5 1.5/2.5 60.0 2.0 5.0
2019/20 muži - skupina A1 NBK 6 14.5 1.7 0.5 /0.8 0.2 0.2/0.3 50.0 1.7 1.7
2019/20 muži - Skupina C 1. - 6. místo Basketbal Polabí 3 27.0 6.7 1.7 /3.3 0.7 1.3/2 66.7 - 14.0
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 1 25.0 16.0 3 /4 1 7/9 77.8 2.0 32.0
2020/21 muži - základní část NBK 20 18.1 5.7 1.5 /2.6 0.7 0.6/1 63.2 2.1 7.9
2020/21 muži - Hyundai Český pohár NBK 3 18.0 6.3 1.3 /1.7 1 0.7/0.7 100.0 1.3 7.7
2020/21 muži - Skupina A1 NBK 10 19.6 6.4 1.6 /3.1 0.9 0.5/0.9 55.6 1.8 6.6
2020/21 muži - Play off NBK 8 18.5 7.0 1.3 /2.5 1.4 0.4/0.6 60.0 1.4 9.9
2021/22 muži - skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 2 22.5 10.0 3.5 /8 0.5 1.5/2.5 60.0 2.5 7.0
2021/22 muži - Základní část NBK 11 18.5 6.2 1.4 /2 0.9 0.7/1.2 61.5 1.7 7.8
Průměr za kariéru 41.5 14.1 9.6 2.6 0.9 1.7/2.8 280.6 1.8 7.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 PCE 4. 12. 2021
2B body 5 PLZ 21. 11. 2021
3B body 4 JHR 3. 11. 2021
Obranné doskoky 6 PLZ 21. 11. 2021
Útočné doskoky 3 USK 30. 10. 2021
Doskoky celkem 6 PLZ 21. 11. 2021
Body 15 PLZ 21. 11. 2021
Užitečnost 16 JHR 3. 11. 2021
Asistence 6 Slavoj Litoměřice 26. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 14 PCE 7. 3. 2017 2016/17
2B body 16 BK Klatovy 16. 10. 2011 2011/12
3B body 5 Královští Sokoli 25. 4. 2014 2013/14
Obranné doskoky 11 Snakes Ostrava 29. 1. 2017 2016/17
Útočné doskoky 6 Sokol Písek 3. 12. 2016 2016/17
Doskoky celkem 16 Snakes Ostrava 1. 5. 2017 2016/17
Body 36 PCE 7. 3. 2017 2016/17
Užitečnost 43 PCE 7. 3. 2017 2016/17
Asistence 11 Sokol Písek 12. 1. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
18. 9. 2021 Základní část KOL 31:10 5 2 66.7 0 0.0 1/2 50.0
22. 9. 2021 Základní část OPA 29:52 8 4 80.0 0 0.0 0/1 0.0
25. 9. 2021 Základní část DEC 21:39 5 1 50.0 1 50.0 0/0 0
29. 9. 2021 Základní část OVA 20:39 12 2 66.7 2 100.0 2/2 100.0
23. 10. 2021 Základní část HKR 5:49 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
30. 10. 2021 Základní část USK 13:58 4 1 100.0 0 0.0 2/4 50.0
3. 11. 2021 Základní část JHR 17:13 14 1 100.0 4 80.0 0/0 0
6. 11. 2021 Základní část KOL 14:42 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
13. 11. 2021 Základní část OPA 12:12 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 11. 2021 Základní část OLO 15:47 8 1 100.0 2 66.7 0/0 0
21. 11. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 24:54 15 5 55.6 1 50.0 2/3 66.7
26. 11. 2021 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 20:24 5 2 28.6 0 0.0 1/2 50.0
4. 12. 2021 Základní část PCE 21:06 10 2 66.7 1 33.3 3/4 75.0
Celkem 13 249:25 88 22 57.9 11 44.0 11/18 61.1
Průměr 13 19:11 6.8 1.7 57.9 0.8 44.0 0.8/1.4 61.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SP BASKET 8 26:05 14.9 3.1 64.1 1.6 37.1 3.8/5.5 68.2 2.1
BRN 18 20:14 6.4 1.2 59.5 0.9 38.6 1.2/1.6 75.0 1.4
OVA 16 21:12 7.2 1.8 71.8 0.9 32.6 1.1/1.9 54.8 2.3
LJH 12 23:11 9.3 1.3 42.1 1.6 46.3 1.9/2.4 79.3 1.3
Sokol Písek 6 30:57 18.7 5.0 58.8 1.7 45.5 3.7/4.5 81.5 2.2
Sokol pražský 11 24:50 9.8 2.4 59.1 1.1 30.8 1.8/3.0 60.6 2.2
PCE 8 25:50 12.3 2.9 54.8 1.3 31.3 2.8/4.5 61.1 1.3
KOL 17 20:35 5.7 1.1 48.7 1.0 35.4 0.5/0.6 80.0 1.8
HKR 15 20:09 6.2 1.8 60.0 0.5 28.6 1.0/1.5 68.2 1.3
Sršni Sokol Písek 7 24:43 13.3 2.9 50.0 1.7 30.8 2.4/3.7 65.4 2.1
OPA 14 18:06 6.4 1.0 50.0 1.3 45.0 0.5/0.9 53.8 1.6
NBK 8 27:10 10.5 2.0 64.0 1.5 46.2 2.0/2.9 69.6 1.5
PLZ 6 26:12 12.7 3.0 60.0 1.2 25.0 3.2/3.7 86.4 2.0
SNAK A 4 32:46 17.8 4.5 56.3 2.0 38.1 2.8/4.5 61.1 1.0
SAM BŠM Brno 5 26:35 14.2 4.2 58.3 0.6 12.5 4.0/6.0 66.7 0.6
Královští Sokoli 3 0:00 21.3 6.0 0.0 1.7 0.0 4.3/5.3 81.3 2.7
DEC 12 19:13 5.2 1.1 54.2 0.8 38.5 0.5/0.8 60.0 1.7
BCM Slez. Ostrava 7 0:00 8.9 2.3 0.0 0.9 0.0 1.7/2.6 66.7 1.3
BK Děčín 4 0:00 15.0 6.3 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 2.3
Slavoj Litoměřice 6 20:41 9.7 2.7 48.5 0.7 26.7 2.3/3.3 70.0 1.5
Snakes Ostrava 3 29:36 17.7 5.3 57.1 1.7 21.7 2.0/4.0 50.0 1.7
OLO 9 16:35 5.8 1.4 72.2 0.7 26.1 0.9/1.1 80.0 1.0
Sršni Sokol Písek 7 0:00 7.3 2.3 0.0 0.1 0.0 2.3/3.4 66.7 1.4
BK Klatovy 2 0:00 25.0 12.0 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 0.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 23.5 10.5 100.0 0.5 100.0 1.0/2.5 40.0 2.0
UNL 14 17:54 3.3 0.7 41.7 0.3 13.8 1.0/1.3 77.8 1.1
BK Loko Plzeň 7 13:46 6.4 1.4 52.6 0.7 50.0 1.4/1.9 76.9 0.7
Synthesia Pardubice 5 0:00 8.8 2.6 0.0 0.6 0.0 1.8/2.8 64.3 1.0
Sokol H. Králové 4 0:00 11.0 3.8 0.0 0.3 0.0 2.8/7.8 35.5 2.5
USK 9 16:25 4.8 0.7 54.5 0.9 36.4 0.8/1.1 70.0 2.4
BCM Orli Prostějov 4 27:16 10.5 3.0 54.5 0.8 17.6 2.3/3.5 64.3 0.8
Sokol Pražský 5 0:00 8.4 1.6 0.0 1.2 0.0 1.6/4.4 36.4 3.0
BK Děčín 2 0:00 19.5 9.0 100.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 4.0
BA Sparta Praha 2 0:00 19.5 8.5 100.0 0.5 100.0 1.0/4.0 25.0 3.5
Sršni Sokol Písek 4 0:00 9.8 1.8 0.0 1.3 0.0 2.5/4.3 58.8 0.5
Sokol Pražský 2 0:00 19.0 7.0 100.0 0.5 100.0 3.5/4.5 77.8 2.5
BK Loko Plzeň 6 0:00 6.3 2.0 0.0 0.3 0.0 1.3/1.8 72.7 1.5
BK Děčín 4 0:00 9.3 2.5 0.0 1.0 0.0 1.3/2.3 55.6 2.3
PCE 12 15:22 3.1 0.9 57.9 0.3 20.0 0.5/0.7 75.0 1.3
BK Pardubice 2 0:00 18.0 5.0 0.0 1.5 0.0 3.5/4.5 77.8 1.5
BC Nový Jičín 2 31:37 18.0 6.0 70.6 0.5 11.1 4.5/9.0 50.0 2.0
Sokol Pražský 4 0:00 9.0 2.5 0.0 0.8 0.0 1.8/3.0 58.3 2.0
BK Tábor 2 0:00 17.5 6.0 0.0 0.5 0.0 4.0/7.5 53.3 2.5
VYS 3 24:36 11.3 3.0 52.9 0.7 15.4 3.3/4.7 71.4 0.3
SVI 10 13:37 3.4 0.6 50.0 0.4 36.4 1.0/2.2 45.5 1.5
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 16.5 5.0 0.0 1.5 0.0 2.0/3.5 57.1 3.0
Basketbal Olomouc 2 27:24 15.5 3.0 40.0 1.0 28.6 6.5/9.0 72.2 0.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 15.0 3.0 0.0 1.0 0.0 6.0/8.5 70.6 2.0
SKB Zlín 4 21:07 7.5 2.3 40.9 0.5 16.7 1.5/2.5 60.0 1.5
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 14.5 6.0 100.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 3.0
TOROLA BT Příbor 3 0:00 9.3 2.3 0.0 0.3 0.0 3.7/6.3 57.9 1.0
Thermia K. Vary - MS 2 0:00 14.0 3.5 0.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Sršni Sokol Písek 2 0:00 13.5 6.0 100.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 4.0
Královští Sokoli 2 16:48 13.5 3.0 54.5 1.0 66.7 4.5/7.5 60.0 0.5
WBA 3 0:00 8.3 2.7 0.0 0.3 0.0 2.0/4.3 46.2 0.3
USK Praha 4 0:00 6.3 1.5 0.0 1.0 0.0 0.3/1.5 16.7 2.5
Jiskra Kyjov 2 0:00 12.5 2.0 0.0 2.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
USK Praha 2 0:00 12.5 6.0 100.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 4.0
SKB Rokycany 1 0:00 24.0 8.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BC Nový Jičín 2 0:00 12.0 4.0 0.0 0.5 0.0 2.5/3.0 83.3 -
BC Vysočina 4 0:00 5.8 0.3 0.0 1.3 0.0 1.5/2.0 75.0 1.8
VYS 4 21:02 5.8 1.3 41.7 0.8 37.5 1.0/2.0 50.0 1.8
Sokol Vyšehrad 2 0:00 11.0 2.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BK Klatovy 3 0:00 7.3 3.0 0.0 0.0 0.0 1.3/3.3 40.0 2.3
BCM Orli Prostějov 1 24:12 21.0 8.0 66.7 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 1.0
BA Sparta 3 0:00 6.7 3.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 4.0
USK Praha B 2 28:31 10.0 3.5 77.8 0.5 20.0 1.5/2.5 60.0 3.0
BC Vysočina 3 20:16 6.3 1.0 50.0 1.3 66.7 0.3/1.3 25.0 1.7
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 9.0 1.5 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 2 18:06 8.5 1.5 60.0 0.0 0.0 5.5/6.0 91.7 -
Sokol Žižkov C 3 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.0 0.7/2.3 28.6 1.7
ZLN 2 22:14 7.5 1.5 60.0 1.5 33.3 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava B 1 33:56 15.0 3.0 50.0 1.0 20.0 6.0/8.0 75.0 4.0
BK Brandýs n. L. 2 0:00 7.5 0.0 0.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Vyšehrad 3 0:00 4.3 0.7 0.0 0.0 0.0 3.0/5.3 56.3 2.3
BC Vysočina 2 16:51 6.0 2.5 62.5 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 6.0 0.5 0.0 1.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Sokol Vyšehrad B 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Žižkov 1 31:07 8.0 4.0 44.4 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 1 18:53 8.0 1.0 33.3 2.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
GBA Sparta Praha 2 18:29 2.5 1.0 50.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BK Klatovy 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5

články