Martin Mach

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 21 let
Aktuální klub
BK Loko Plzeň
Výška
200 cm
Pozice
Křídlo/Pivot

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
389
Procento vítězství
37.5%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 mladší žáci U14 - liga A BK Klatovy 3 - 3.3 1.7 0 0/0.7 0.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - předkolo A BK Klatovy 3 - 2.3 1 0 0.3/0.7 50.0 - -
2013/14 žáci U15 - divize A Jiskra Domažlice 10 - 15.8 6.3 0.1 2.9/8.6 33.7 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina A BK Klatovy 14 - 10.9 5 0 0.9/4.2 22.0 - -
2013/14 žáci U15 - divize A final Jiskra Domažlice 6 - 21.5 8 0.7 3.5/9.5 36.8 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. A BK Klatovy 8 - 7.0 2.6 0 1.8/5.9 29.8 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina A Jiskra Domažlice 17 - 2.2 0.8 0.1 0.4/0.7 50.0 - -
2014/15 žáci U15 - Základní část BK Klatovy 4 - 16.3 6.5 0 3.3/7 46.4 - -
2015/16 kadeti U17 - skupina A Jiskra Domažlice (MS) 19 - 9.3 3.5 0.2 1.6/3.6 43.5 - -
2015/16 kadeti U17 - play-out A Jiskra Domažlice (MS) 6 - 14.5 6 0.2 2/5 40.0 - -
2016/17 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 16 20.6 5.8 2.2 /4.4 0.1 1.1/2.5 42.5 1.8 6.4
2016/17 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 21 20.9 8.7 3.8 /6.6 0 1/2.6 40.0 2.4 11.0
2016/17 kadeti U17 - skupina A BK Klatovy 3 - 23.3 10.3 0.3 1.7/5 33.3 - -
2016/17 kadeti U17 - play-out A BK Klatovy 6 - 15.2 5 0.7 3.2/5.7 55.9 - -
2016/17 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 4 10.3 1.8 0.8 /2.3 0 0.3/0.5 50.0 1.3 2.8
2016/17 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 4 27.5 15.8 7.5 /11 0 0.8/2.3 33.3 2.0 23.3
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ PLZ 6 3.3 0.7 0.3 /0.5 0 0/0 0.0 0.5 -
2017/18 muži - skupina A Jiskra Domažlice 20 - 5.2 1.9 0.2 0.8/1.7 48.5 - -
2017/18 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 20 27.0 10.3 3.8 /7.5 0.5 1.3/3.5 37.7 2.8 16.9
2017/18 muži - základní část PLZ 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2017/18 muži - Play out 13. - 20. místo PLZ 3 10.7 3.0 1.3 /2.3 0 0.3/2.3 14.3 3.0 1.3
2017/18 muži - play-off A Jiskra Domažlice 2 - 4.0 1 0 2/5 40.0 - -
2017/18 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 5 31.6 21.0 7.8 /12 0.4 4.2/8 52.5 2.8 32.0
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ PLZ 17 18.1 5.1 1.9 /3.4 0.1 0.9/1.8 48.4 2.5 6.8
2018/19 muži - skupina A Jiskra Domažlice 18 - 9.4 3.5 0.4 1.1/2.1 54.1 - -
2018/19 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 22 31.0 17.8 6.5 /10.3 0.5 3.2/5.5 58.7 2.7 32.6
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník PLZ 2 5.0 1.5 0 /1.5 0.5 0/0 0.0 0.5 -
2018/19 muži - Skupina D 7. - 12. místo PLZ 3 22.7 11.7 4.7 /7.7 0.3 1.3/2 66.7 3.0 15.0
2018/19 muži - Play Off PLZ 2 18.5 3.5 1 /3 0 1.5/2.5 60.0 4.5 -0.5
2018/19 muži - play-off A Jiskra Domažlice 4 - 7.0 1.8 0.8 1.3/2 62.5 - -
2018/19 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 2 25.0 10.5 2.5 /8 1.5 1/3 33.3 1.0 12.5
2019/20 muži - skupina A Jiskra Domažlice 12 - 13.1 5.2 0.5 1.3/2.3 53.6 - -
2019/20 muži - skupina Západ PLZ 17 24.8 5.8 2.1 /5 0.2 1.1/2.2 51.4 2.5 10.8
2019/20 muži - Základní část DEC 2 5.5 3.0 0.5 /1 0.5 0.5/1 50.0 0.5 2.5
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník PLZ 2 - 15.0 6 /6 1 0/1 0.0 0.5 13.5
2019/20 muži - skupina A1 DEC 1 2.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2019/20 muži - Play out 13. - 20. místo PLZ 5 23.4 11.0 4 /6.6 0.2 2.4/2.8 85.7 1.6 15.6
2020/21 muži - základní část DEC 20 14.0 2.1 0.8 /1.8 0.1 0.5/1.2 39.1 2.5 2.5
2020/21 muži - Skupina A2 DEC 10 18.1 6.0 2 /3.3 0.3 1.1/1.9 57.9 2.7 9.5
2020/21 muži - Předkolo PO DEC 2 16.5 7.0 3 /5.5 0 1/1.5 66.7 4.5 3.5
2021/22 muži - skupina ZÁPAD PLZ 7 27.0 9.6 4 /6.7 0.1 1.1/1.6 72.7 2.4 12.4
2021/22 muži - Základní část DEC 14 14.4 1.9 0.8 /2 0.1 0.1/0.3 50.0 2.4 1.6
Průměr za kariéru 36.3 11.7 8.6 3.3 0.2 1.3/2.9 171.1 2.3 6.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 VYS 8. 10. 2021
2B body 7 VYS 8. 10. 2021
3B body 1 KOL 23. 10. 2021
Obranné doskoky 7 VYS 8. 10. 2021
Útočné doskoky 5 VYS 8. 10. 2021
Doskoky celkem 12 VYS 8. 10. 2021
Body 19 SP BASKET 29. 10. 2021
Užitečnost 32 VYS 8. 10. 2021
Asistence 3 USK Praha B 22. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 SAM Brno 30. 9. 2018 2018/19
2B body 17 BK Kladno 18. 1. 2014 2013/14
3B body 3 BA Nymburk 14. 10. 2018 2018/19
Obranné doskoky 16 Snakes Ostrava 25. 11. 2018 2018/19
Útočné doskoky 11 NH Ostrava 22. 1. 2017 2016/17
Doskoky celkem 23 Slavoj Litoměřice 17. 2. 2019 2018/19
Body 36 BK Kladno 18. 1. 2014 2013/14
Užitečnost 53 Sokol pražský 7. 4. 2018 2017/18
Asistence 8 Slavoj Litoměřice 27. 10. 2018 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
18. 9. 2021 Základní část OVA 24:51 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
22. 9. 2021 Základní část PCE 17:12 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 9. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 28:16 8 4 66.7 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2021 Základní část NBK 19:11 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
29. 9. 2021 Základní část OLO 20:11 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2021 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 28:26 6 3 37.5 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2021 Základní část BRN 15:10 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2021 skupina ZÁPAD VYS 37:30 18 7 77.8 0 0.0 4/5 80.0
9. 10. 2021 Základní část HKR 16:49 3 1 50.0 0 0.0 1/2 50.0
13. 10. 2021 Základní část USK 18:13 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2021 Základní část JHR 13:54 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2021 skupina ZÁPAD USK Praha B 23:28 8 4 57.1 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2021 Základní část KOL 13:33 4 0 0.0 1 50.0 1/2 50.0
27. 10. 2021 Základní část UNL 8:30 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
29. 10. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 25:16 19 6 66.7 1 50.0 4/4 100.0
30. 10. 2021 Základní část OPA 10:39 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2021 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 21:50 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
6. 11. 2021 Základní část OVA 8:09 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
23. 11. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník BA LYNX Liberec 0:00 6 2 0.0 0 0.0 2/2 100.0
26. 11. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 24:31 8 4 66.7 0 0.0 0/0 0
2. 12. 2021 Základní část OLO 5:42 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 12. 2021 Základní část BRN 9:34 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 22 390:55 100 41 54.7 2 12.5 12/17 70.6
Průměr 22 17:46 4.5 1.9 54.7 0.1 12.5 0.5/0.8 70.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Tigers Č. Budějovice 8 0:00 17.0 6.5 0.0 0.5 0.0 2.5/5.5 45.5 2.9
Slavoj Litoměřice 7 30:42 15.9 5.1 58.1 0.6 22.2 3.9/7.0 55.1 2.0
Sokol pražský 9 24:43 12.0 4.2 50.7 0.4 36.4 2.2/5.2 42.6 2.6
BK Sokolov 5 0:00 20.4 7.6 0.0 0.2 0.0 4.6/9.2 50.0 3.8
BK Kladno 4 0:00 20.5 8.5 0.0 0.5 0.0 2.0/6.3 32.0 3.8
Wolves Radotín 5 0:00 14.4 5.0 0.0 0.8 0.0 2.0/3.8 52.6 2.4
SAM BŠM Brno 5 28:49 14.2 4.8 63.2 0.0 0.0 4.6/7.0 65.7 2.2
BCM Orli Prostějov 6 27:04 10.7 4.3 51.0 0.3 22.2 1.0/3.2 31.6 2.0
Sokol Písek 5 28:38 12.8 4.6 52.3 0.6 30.0 1.8/4.2 42.9 3.0
Sluneta USK Ústí n.L. 10 0:00 6.3 2.7 270.0 0.1 0.0 0.6/1.7 35.3 1.4
Snakes Ostrava 6 26:37 10.3 4.0 52.2 0.3 40.0 1.3/2.7 50.0 3.0
PCE 7 27:08 8.4 3.1 47.8 0.4 37.5 0.9/2.0 42.9 1.9
Válečníci Děčín 6 0:00 9.8 4.0 0.0 0.0 0.0 1.8/4.0 45.8 2.3
Lions J. Hradec 3 0:00 17.3 7.0 0.0 0.3 0.0 2.3/5.7 41.2 2.0
Slavoj Litoměřice 4 26:37 12.8 5.8 63.9 0.0 0.0 1.3/3.3 38.5 2.3
Sokol Žižkov 6 1:27 8.5 3.2 158.3 0.3 40.0 1.2/1.5 77.8 0.8
NH Ostrava 3 19:28 16.7 7.0 60.0 0.0 0.0 2.7/3.7 72.7 3.0
BA Sparta Praha 3 26:24 13.7 6.3 82.6 0.0 0.0 1.0/3.7 27.3 1.7
USK 4 25:14 10.0 2.8 40.7 0.8 50.0 2.3/3.8 60.0 3.0
BK Pelhřimov 3 0:00 12.7 5.0 0.0 0.3 0.0 1.7/4.0 41.7 2.7
BK Klatovy 5 0:00 7.4 2.8 0.0 0.4 0.0 0.6/1.0 60.0 1.4
KOL 7 12:01 5.3 1.7 66.7 0.4 37.5 0.6/1.1 50.0 2.0
SP BASKET 5 22:04 7.4 2.4 48.0 0.2 25.0 2.0/3.2 62.5 3.0
VYS 8 15:33 4.5 1.8 60.9 0.0 0.0 1.0/1.6 61.5 1.8
Slavoj Litoměřice 5 25:48 7.2 3.2 57.1 0.0 0.0 0.8/2.2 36.4 1.2
CBU 2 0:00 18.0 5.5 0.0 1.5 0.0 2.5/3.5 71.4 1.5
Sokol Písek B 3 0:00 11.3 4.0 0.0 0.0 0.0 3.3/4.0 83.3 1.3
SKB Rokycany 4 0:00 8.3 3.0 0.0 0.8 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
Slavoj BK Litoměřice B 7 0:00 4.7 2.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 55.6 1.3
LJH 6 18:09 5.2 2.2 52.0 0.0 0.0 0.8/1.3 62.5 3.2
Synthesia Pardubice 3 19:50 10.0 4.7 63.6 0.0 0.0 0.7/2.7 25.0 2.3
Sokol Písek 6 14:45 4.8 1.5 64.3 0.5 50.0 0.3/1.0 33.3 2.3
BC Benešov 2 0:00 14.5 5.5 0.0 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 5.0
HKR 9 12:19 2.9 1.0 39.1 0.1 20.0 0.6/1.4 38.5 2.8
OVA 6 14:19 4.3 1.7 83.3 0.2 33.3 0.5/1.3 37.5 1.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/7.5 26.7 1.5
Sokol Vyšehrad 1 0:00 23.0 10.0 0.0 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 3.0
UNL 7 10:43 3.1 0.6 57.1 0.3 28.6 1.1/1.7 66.7 1.7
BC Benešov 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 4.0
Basketbal Polabí 2 24:37 10.5 4.0 61.5 0.5 50.0 1.0/1.0 100.0 2.5
OLO 8 12:11 2.5 1.0 42.1 0.1 20.0 0.1/0.5 25.0 1.8
Snakes Ostrava 2 14:38 10.0 5.0 83.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/9.0 22.2 3.5
USK Praha B 4 20:25 4.5 1.5 40.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.8
Sokol Pražský 2 26:26 8.5 4.0 61.5 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.0
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 5.3 1.3 0.0 0.3 0.0 1.7/3.7 45.5 2.7
SK Slavia Praha 2 26:23 8.0 4.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Sparta Praha 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 4.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 16.0 5.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Vyšehrad 4 0:00 3.8 1.3 0.0 0.3 0.0 0.5/1.0 50.0 2.8
Sršni Sokol Písek 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 4.5
Sokol Žižkov C 4 0:00 3.5 1.3 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
BCM Orli Prostějov 2 17:16 6.5 2.5 50.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 3.5
PLZ 1 0:00 12.0 5.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
USK 2 22:50 5.5 2.0 40.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Opava 2010 1 25:50 11.0 3.0 50.0 1.0 33.3 2.0/2.0 100.0 1.0
SNAK A 1 22:57 11.0 5.0 71.4 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
SVI 6 9:30 1.8 0.8 55.6 0.0 0.0 0.2/0.5 33.3 1.2
BRN 5 10:19 2.2 0.8 44.4 0.0 0.0 0.6/0.8 75.0 2.4
Sokol Písek 2 21:03 5.5 2.0 50.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 3.5
BC Nový Jičín 1 21:23 10.0 5.0 71.4 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 4.5
BC Vysočina 2 12:01 4.5 1.0 40.0 0.5 50.0 1.0/1.5 66.7 2.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/5.5 9.1 4.5
Wolves Radotín 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
OPA 5 6:45 1.8 0.8 57.1 0.0 0.0 0.2/0.2 100.0 0.2
USK Praha 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.0 0.0 2.5/9.0 27.8 3.0
BK Č. Brod 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BC Kolín 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Synthesia Pardubice 1 17:13 8.0 4.0 44.4 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Pří 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BC Vysočina 3 10:41 2.3 1.0 37.5 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.7
GBA Sojky Pelhřimov 1 28:26 6.0 3.0 37.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
NBK 7 9:56 0.9 0.4 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.6
BK Horejsek Děčín 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 1.0
BA LYNX Liberec 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Sokol Kbely 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
USK 5 8:20 1.0 0.4 40.0 0.0 0.0 0.2/0.4 50.0 2.0
Slavoj Č. Brod 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
OLM 1 7:07 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
PCE 5 9:17 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.2

články