Ikounga-Djoh Ngatse

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 21 let
Aktuální klub
GBA Sojky Pelhřimov
Výška
194 cm
Pozice
Rozehrávač/Křídlo

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
219
Procento vítězství
44.3%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 starší minižáci U13 - Soutěž Kla U13B(kv) 3 - 10.7 4.7 0 1.3/3.7 36.4 - -
2013/14 žáci U15 - divize A BK Kladno 9 - 18.9 7.8 0 3.3/8.4 39.5 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina B BA 2006´ Roudnice n.L. 13 - 10.1 4.2 0 1.8/4.2 41.8 - -
2013/14 žáci U15 - divize A final BK Kladno 6 - 28.8 12.2 0 4.5/8.8 50.9 - -
2013/14 mladší žáci U14 - liga sk. A BA 2006´ Roudnice n.L. 8 - 20.9 9.5 0 1.9/4.9 38.5 - -
2014/15 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 2 - 3.5 1.5 0 0.5/1 50.0 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina A BK Kladno 19 - 9.2 3.5 0.1 2/5.5 36.5 - -
2014/15 žáci U15 - skupina A BK Kladno 6 - 13.5 5.5 0.2 2/5.3 37.5 - -
2014/15 kadeti U17 - play-off Sokol Pražský 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 22 - 4.7 1.7 /1.7 0.1 1.1/2.4 46.2 2.9 0.6
2015/16 kadeti U17 - play-out Sokol Pražský 6 - 5.5 2 /2 0 1.5/1.8 81.8 2.7 2.5
2015/16 kadeti U17 - play-off Kondoři Liberec 2 - 8.0 3 0 2/3.5 57.1 - -
2016/17 kadeti U17 - skupina A Kondoři Liberec 2 - 12.0 4 1 1/2.5 40.0 - -
2016/17 junioři U19 - základní část Sokol pražský 1 14.0 6.0 3 /4 0 0/0 0.0 - 10.0
2016/17 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 17 24.3 8.1 2.8 /5.6 0.4 1.2/2.1 57.1 2.8 11.8
2016/17 junioři U19 - play-out Sokol pražský 2 15.0 4.0 2 /3 0 0/2 0.0 1.5 5.5
2016/17 kadeti U17 - play-off Sokol Pražský 3 18.3 6.0 2 /3.7 0.3 1/1 100.0 3.3 5.0
2017/18 junioři U19 - základní část Sokol pražský 16 17.6 4.1 1.6 /4.1 0.1 0.6/1.2 52.6 3.3 2.8
2017/18 junioři U19 - play-out Sokol pražský 4 17.5 6.0 2.3 /4 0.3 0.8/2 37.5 2.8 5.3
2018/19 junioři U19 - kvalifikace Sokol pražský 3 - 7.3 2.7 0.3 1/1.7 60.0 - -
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ SP BASKET 6 6.7 0.7 0 /0.8 0.2 0.2/0.3 50.0 1.5 -0.7
2018/19 junioři U19 - základní část Sokol pražský 22 24.9 8.5 2.5 /5.7 0.5 2.3/3.7 61.7 3.3 12.4
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník SP BASKET 1 25.0 7.0 2 /5 0 3/4 75.0 1.0 7.0
2018/19 junioři U19 - play-off Sokol pražský 4 30.3 10.8 2.8 /6.3 0.8 3/4.3 70.6 4.3 15.0
2020/21 muži - Skupina VÝCHOD JHR 2 12.5 5.0 2.5 /3 0 0/0 0.0 3.5 4.0
2021/22 muži - skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 6 11.3 2.7 0.5 /1.3 0.5 0.2/0.3 50.0 1.8 1.8
2021/22 muži - Základní část JHR 1 1.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 20.8 9.0 8.9 3.4 0.2 1.6/3.4 130.1 2.8 3.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 SNAK A 1. 12. 2021
2B body 2 SP BASKET 5. 11. 2021
3B body 2 VYS 12. 11. 2021
Obranné doskoky 3 SK Slavia Praha 29. 10. 2021
Útočné doskoky 1 VYS 12. 11. 2021
Doskoky celkem 4 VYS 12. 11. 2021
Body 9 VYS 12. 11. 2021
Užitečnost 12 VYS 12. 11. 2021
Asistence 2 VYS 12. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Jiskra Domažlice 18. 1. 2014 2013/14
2B body 17 BK Sokolov 2. 3. 2014 2013/14
3B body 2 Sluneta Ústí n. L. 29. 5. 2016 2016/17
Obranné doskoky 13 Snakes Ostrava 27. 10. 2018 2018/19
Útočné doskoky 6 Sokol Písek 8. 12. 2018 2018/19
Doskoky celkem 16 BCM Orli Prostějov 28. 10. 2018 2018/19
Body 39 Jiskra Domažlice 18. 1. 2014 2013/14
Užitečnost 35 BCM Orli Prostějov 28. 10. 2018 2018/19
Asistence 6 BCM Orli Prostějov 28. 10. 2018 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 10. 2021 skupina ZÁPAD Sokol Písek 4:31 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 10. 2021 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 4:22 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
29. 10. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 12:40 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
30. 10. 2021 Základní část PCE 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 11. 2021 Základní část NBK 0:33 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 27:55 7 2 33.3 1 25.0 0/0 0
6. 11. 2021 Základní část OLO 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 11. 2021 Základní část BRN 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2021 skupina ZÁPAD VYS 12:37 9 1 100.0 2 66.7 1/2 50.0
17. 11. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník SK Žabovřesky 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/6 16.7
21. 11. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 6:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 12. 2021 Základní část USK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
1. 12. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník SNAK A 0:00 7 2 0.0 0 0.0 3/6 50.0
Celkem 13 68:38 28 7 87.5 3 37.5 5/14 35.7
Průměr 13 5:16 2.2 0.5 87.5 0.2 37.5 0.4/1.1 35.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Sokolov 4 0:00 24.3 9.3 0.0 0.0 0.0 5.8/9.0 63.9 2.3
Sokol Vyšehrad 2 0:00 23.0 10.5 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
Slavoj Litoměřice 6 19:18 7.3 2.7 51.6 0.5 33.3 0.5/1.7 30.0 2.3
USK Praha 4 0:00 10.5 3.8 0.0 0.3 0.0 2.3/5.3 42.9 3.3
BA Sparta Praha 2 0:00 20.0 8.5 0.0 0.0 0.0 3.0/8.0 37.5 1.5
Synthesia Pardubice 7 14:38 5.3 1.9 61.9 0.3 40.0 0.7/1.4 50.0 2.9
BK Klatovy 2 0:00 18.5 8.5 0.0 0.0 0.0 1.5/5.5 27.3 3.0
TOROLA Snakes Ostrava 3 0:00 12.0 4.7 0.0 0.0 0.0 2.7/9.3 28.6 3.3
Snakes Ostrava 4 24:54 8.3 2.5 43.5 0.3 50.0 2.5/4.0 62.5 4.0
Sokol Pražský 2 0:00 16.5 7.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.0
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 10.7 3.3 0.0 0.7 0.0 2.0/5.7 35.3 3.0
BCM Orli Prostějov 4 25:31 7.5 2.8 47.8 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 15.0 5.5 0.0 0.0 0.0 4.0/7.5 53.3 4.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 13.5 5.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 2.5
BK Pelhřimov 2 0:00 13.5 5.5 0.0 0.0 0.0 2.5/6.0 41.7 4.0
BA Sparta 1 0:00 26.0 10.0 0.0 0.0 0.0 6.0/10.0 60.0 1.0
ŠSK Sla U13 2 0:00 13.0 5.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 1.5
BK Loko Plzeň 5 4:38 5.2 2.2 84.6 0.0 0.0 0.8/2.4 33.3 2.4
Válečníci Děčín 2 0:00 12.5 4.5 0.0 0.5 0.0 2.0/7.0 28.6 3.0
USK 4 23:12 6.3 1.8 38.9 0.5 16.7 1.3/2.0 62.5 3.8
Sokol Josefov 4 0:00 6.3 2.3 100.0 0.3 100.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BC Kolín 2 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.5
BCM Orli Prostějov 2 15:33 11.5 4.0 61.5 1.0 66.7 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Písek 3 24:19 7.3 2.0 33.3 0.0 0.0 3.3/3.7 90.9 2.3
Sokol Vyšehrad 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.0 0.0 2.5/5.5 45.5 4.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 4.0
BCM Slez. Ostrava 3 6:20 6.0 2.0 120.0 0.3 33.3 1.0/1.0 100.0 1.7
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/7.0 28.6 3.0
Sokol Písek 3 0:00 5.7 2.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.7 20.0 4.3
SAM Brno 2 19:01 8.0 3.5 87.5 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
Snakes Ostrava 2 34:24 8.0 2.5 35.7 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 3.5
SAM BŠM Brno 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 3.0
Sokol Písek 4 8:33 3.8 1.0 30.8 0.3 50.0 1.0/2.5 40.0 2.8
USK 4 13:39 3.8 1.8 58.3 0.0 0.0 0.3/0.8 33.3 3.5
BK Loko Plzeň 4 15:29 3.5 1.0 50.0 0.0 0.0 1.5/4.3 35.3 3.5
Sokol Žižkov C 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
PCE 2 27:17 7.0 1.5 21.4 1.0 33.3 1.0/1.5 66.7 3.5
Jiskra Domažlice 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/5.5 27.3 3.0
BK Děčín A 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 2.0
Slavoj Litoměřice 3 9:20 4.0 1.3 57.1 0.3 100.0 0.3/1.7 20.0 4.0
BC Vysočina 2 13:00 6.0 3.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 5.0
BA Sparta Praha 1 12:27 11.0 3.0 75.0 1.0 100.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Královští Sokoli 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
VYS 2 7:56 4.5 0.5 100.0 1.0 66.7 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Č. Brod 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 3.0
USK Praha 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 3.5
SP BASKET 1 27:55 7.0 2.0 33.3 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 5.0
SNAK A 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.0
USK 2 12:21 3.5 1.0 40.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
STRABAG Zlín 1 12:24 6.0 3.0 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BC Nový Jičín 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
SK Žabovřesky 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 2.0
PLZ 1 19:41 4.0 0.0 0.0 1.0 33.3 1.0/2.0 50.0 4.0
BC Nový Jičín 1 12:46 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 4:31 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basketbal Polabí 1 4:22 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SK Slavia Praha 1 12:40 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
PCE 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NBK 1 0:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OLO 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BRN 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Levharti Chomutov 1 6:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0

články