Tadeáš Vlček

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Aktuální klub
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Výška
186 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
408
Procento vítězství
71.6%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 nejmladší minižáci - SOP nejmladšího minižactva - Sever BK Pce "B" 17 - 0.8 0.4 0 0/0.2 0.0 - -
2010/11 nejmladší minižáci - o 9. - 12. místo BK Pce "B" 6 - 0.7 0.3 0 0/0.7 0.0 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - skupina B BK Pce 20 - 10.2 4.9 0 0.5/1.3 36.0 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - základní část BK Pardubice 3 - 8.3 4 0 0.3/1.3 25.0 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - P-O 1 BK Pce 4 - 3.5 1.8 0 0/0.5 0.0 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - o 4.-6.místo BK Pce 2 - 8.5 3.5 0 1.5/4.5 33.3 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - skupina B BK Pce 26 - 10.8 5 0 0.7/2 37.3 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - skupina B BK Pce 22 - 17.2 8.2 0 0.8/1.8 46.2 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - kvalifikace o MČR BK Vividbooks Pardub 6 - 11.2 5.3 0 0.5/1.5 33.3 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - o 1. - 4. místo BK Pce 4 - 11.8 5.8 0 0.3/0.5 50.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - o 1.-4. místo BK Pce 4 - 13.0 5.8 0 1.5/1.8 85.7 - -
2013/14 mladší žáci U14 - jih BK Pardubice 21 - 7.2 3.3 0 0.6/1.3 44.4 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - sever BK Pce 12 - 14.5 6.8 0 0.8/2.3 35.7 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - základní KMČR 3 - 8.7 4 0 0.7/0.7 100.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - play-off 1-4 BK Pce 2 - 17.5 8.5 0 0.5/1 50.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - předkolo B BK Pardubice 2 - 5.0 2.5 0 0/0 0.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR sk. A BK Pardubice 3 10.3 2.0 1 0 0/0.7 0.0 2.0 -0.3
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo BK Pardubice 2 4.0 0.0 0 0 0/0 0.0 1.0 -3.0
2014/15 starší minižáci U13 - Skupina A BK Vividbooks Pardub 6 - 10.8 5.2 0 0.5/2 25.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina C Synthesia Pardubice 13 - 5.1 1.8 0.3 0.5/1.1 42.9 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. B Synthesia Pardubice 8 - 5.4 2.1 0.4 0/0.1 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Play-off 1.kolo BK Vividbooks Pardub 2 - 23.0 11.5 0 0/2.5 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - základní BK Pardubice - kval. 4 - 8.0 3.3 0.3 0.8/1.3 60.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Play-off 2.kolo BK Vividbooks Pardub 4 - 10.8 5.3 0 0.3/0.3 100.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off Synthesia Pardubice 2 - 1.0 0 0 1/4 25.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - MČR - skupina B Synthesia Pardubice 3 11.3 1.3 0.7 0 0/0 0.0 1.7 -0.7
2014/15 mladší žáci U14 - MČR o 1.- 4. místo Synthesia Pardubice 2 12.5 4.0 1 0.5 0.5/1 50.0 1.5 3.0
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo C BK Pardubice - kval. 3 - 6.7 3 /3 0 0.7/2.3 28.6 1.7 3.3
2015/16 žáci U15 - základní skupina B Synthesia Pardubice 11 15.2 3.8 1.4 /3.7 0.4 0/0 0.0 1.6 3.5
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B Synthesia Pardubice 15 - 16.7 7.1 /7.1 0.3 1.5/2.9 51.2 1.7 13.6
2015/16 žáci U15 - extraliga Synthesia Pardubice 11 9.6 2.4 1 /2.8 0 0.4/0.8 44.4 0.7 1.6
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR B Synthesia Pardubice 3 - 8.3 3 /3 0.3 1.3/3.3 40.0 0.7 5.7
2015/16 mladší žáci U14 - MČR skupina A Synthesia Pardubice 3 16.7 6.7 3 /5.3 0 0.7/1.3 50.0 0.3 6.7
2015/16 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Synthesia Pardubice 2 17.5 5.0 2.5 /7.5 0 0/3 0.0 - 5.5
2015/16 žáci U15 - MČR skupina A Synthesia Pardubice 3 11.7 3.7 1.3 /3 0 1/2.3 42.9 0.7 3.3
2015/16 žáci U15 - MČR o 5.-8. místo Synthesia Pardubice 2 16.5 9.0 3 /6.5 0.5 1.5/1.5 100.0 2.0 9.5
2016/17 žáci U15 - Skupina B Synthesia Pardubice 10 21.2 7.8 2.7 /5 0.6 0.6/1 60.0 2.3 10.3
2016/17 kadeti U17 - skupina C BK Pardubice B 12 - 4.7 1.2 0.7 0.3/0.5 66.7 - -
2016/17 žáci U15 - Extraliga Synthesia Pardubice 13 20.2 7.0 2.4 /5.5 0.5 0.8/2 42.3 2.5 8.2
2016/17 kadeti U17 - play-out C BK Pardubice B 5 - 11.0 3.2 1.2 1/2 50.0 - -
2016/17 žáci U15 - MČR skupina B Synthesia Pardubice 3 17.3 7.0 1.7 /3.3 1 0.7/2.7 25.0 2.7 9.0
2016/17 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Synthesia Pardubice 2 17.0 6.0 1.5 /3 1 0/0 0.0 2.5 6.5
2017/18 junioři U19 - skupina B Tesla Pardubice 4 - 11.8 3.3 1.8 0/0.5 0.0 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část Synthesia Pardubice 13 20.3 5.2 1.7 /3.4 0.5 0.5/0.8 60.0 2.0 5.4
2017/18 junioři U19 - play-out B Tesla Pardubice 3 - 12.7 2.3 2.3 1/1.7 60.0 - -
2018/19 junioři U19 - základní část PCE 6 11.8 3.0 0.3 /1.5 0.5 0.8/1.7 50.0 1.5 3.2
2018/19 kadeti U17 - základní část Synthesia Pardubice 19 21.6 8.7 2.8 /6.2 0.6 1.4/3.2 43.3 2.9 7.4
2018/19 junioři U19 - skupina B Tesla Pardubice 9 - 10.4 1.8 1.6 2.2/4.9 45.5 - -
2018/19 junioři U19 - play-out B Tesla Pardubice 4 - 16.3 1.8 3.5 2.3/4.5 50.0 - -
2018/19 junioři U19 - play-out PCE 3 14.0 6.7 1.3 /3.7 1 1/2.3 42.9 2.3 8.3
2018/19 kadeti U17 - play-off Synthesia Pardubice 1 28.0 11.0 2 /8 0 7/7 100.0 3.0 10.0
2019/20 muži - skupina B Tesla Pardubice 7 - 7.1 1.4 1.1 0.9/1.4 60.0 - -
2019/20 junioři U19 - základní část PCE 19 16.7 5.8 1.3 /3.3 0.9 0.5/1.2 43.5 2.5 4.9
2019/20 muži - skupina Východ BK Pardubice 3 7.0 1.7 0.3 /0.7 0.3 0/0 0.0 1.3 -0.3
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník Tesla Pardubice 1 - 5.0 2 /2 0 1/1 100.0 - 5.0
2019/20 muži - Skupina D 7. - 12. místo BK Pardubice 1 15.0 2.0 1 /1 0 0/0 0.0 2.0 4.0
2020/21 muži - skupina B Tesla Pardubice 2 - 9.0 2 1.5 0.5/1.5 33.3 - -
2020/21 junioři U19 - základní část PCE 1 14.0 20.0 7 /9 2 0/1 0.0 1.0 24.0
2021/22 muži - skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 4 21.0 8.5 2.3 /5 0.8 1.8/3.3 53.8 2.5 7.0
2021/22 muži - skupina B Tesla Pardubice 4 - 3.5 0.5 0.8 0.3/1 25.0 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník Tesla Pardubice 1 - 4.0 0 1 1/2 50.0 - -
Průměr za kariéru 33.8 5.8 8.2 3.2 0.4 0.7/1.6 191.5 1.7 2.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 SNAK A 17. 10. 2021
2B body 3 BCM Orli Prostějov 24. 9. 2021
3B body 3 BC Vysočina 8. 10. 2021
Obranné doskoky 8 SNAK A 17. 10. 2021
Útočné doskoky 4 BC Vysočina 8. 10. 2021
Doskoky celkem 9 SNAK A 17. 10. 2021
Body 15 BC Vysočina 8. 10. 2021
Užitečnost 20 BC Vysočina 8. 10. 2021
Asistence 2 BC Vysočina 8. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Snakes Ostrava 27. 4. 2019 2018/19
2B body 18 Sokol Nová Paka 28. 2. 2016 2015/16
3B body 6 BK Vlci Žďár 20. 1. 2019 2018/19
Obranné doskoky 10 Lions J. Hradec 9. 10. 2016 2016/17
Útočné doskoky 5 Slavoj Litoměřice 1. 12. 2018 2018/19
Doskoky celkem 11 BCM Orli Prostějov 18. 11. 2018 2018/19
Body 38 SŠB Pardubice 26. 1. 2013 2012/13
Užitečnost 37 Sokol Nová Paka 28. 2. 2016 2015/16
Asistence 6 Slavoj Litoměřice 9. 4. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2021 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 18:46 6 3 50.0 0 0.0 0/1 0.0
25. 9. 2021 skupina B AŠ Mladá Boleslav 0:00 1 0 0.0 0 0.0 1/4 25.0
26. 9. 2021 skupina B BA LYNX Liberec 0:00 6 0 0.0 2 0.0 0/0 0
28. 9. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník BK NAPOS Vysoká n.L. 0:00 4 0 0.0 1 0.0 1/2 50.0
3. 10. 2021 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 17:46 4 2 50.0 0 0.0 0/3 0.0
8. 10. 2021 skupina VÝCHOD BC Vysočina 21:10 15 2 50.0 3 60.0 2/3 66.7
9. 10. 2021 skupina B BVK Holice 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina B BK NAPOS Vysoká n.L. 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina VÝCHOD SNAK A 26:16 9 2 33.3 0 0.0 5/6 83.3
Celkem 9 83:58 52 11 55.0 7 50.0 9/19 47.4
Průměr 9 9:19 5.8 1.2 55.0 0.8 50.0 1.0/2.1 47.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Ústí nad Orlicí 4 0:00 26.0 12.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.8
BVK Holice 6 0:00 12.8 6.3 0.0 0.0 0.0 0.2/0.5 33.3 1.5
BK Studánka Pardubic 7 0:00 9.3 4.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.1 62.5 1.7
BK Přelouč 5 0:00 12.6 5.6 0.0 0.0 0.0 1.4/3.6 38.9 2.8
TJ Jiskra Havlíčkův 4 0:00 15.0 7.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 2.0
Sokol Vysoké Mýto 4 0:00 13.0 5.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
KT 2 0:00 23.0 11.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.5 0.0 3.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 22.5 8.0 100.0 1.5 100.0 2.0/3.5 57.1 1.5
Sokol ZVUS Hradec Králové 4 0:00 10.8 4.8 0.0 0.0 0.0 1.3/2.5 50.0 1.5
PP HK 4 0:00 10.8 5.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.3
Sokol pražský 4 15:00 10.3 2.0 47.1 2.0 66.7 0.3/0.8 33.3 1.8
TJ Svitavy 4 0:00 10.3 4.8 0.0 0.0 0.0 0.8/3.0 25.0 1.3
BC Nový Jičín 4 0:00 9.3 2.3 0.0 1.3 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
BK KARA Trutnov 3 0:00 12.3 6.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.0
Loko Trutnov 2 0:00 16.5 3.5 0.0 3.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Snakes Ostrava 4 19:20 8.3 3.0 44.4 0.0 0.0 2.3/3.5 64.3 3.0
Sj. BK Litoměřice 5 0:00 6.6 2.6 108.3 0.2 0.0 0.8/1.8 44.4 1.8
Sokol Pražský 3 22:57 10.7 2.0 54.5 1.3 36.4 2.7/4.3 61.5 3.3
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 16.0 7.5 100.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.5
SAM BŠM Brno 5 9:55 6.4 3.0 100.0 0.0 0.0 0.4/1.6 25.0 1.4
TOROLA Snakes Ostrava 3 17:31 9.7 3.0 50.0 0.7 25.0 1.7/1.7 100.0 2.0
Sokol Hradec Králové "B" 4 0:00 6.8 3.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 0.8
KolB 2 0:00 13.0 2.5 0.0 2.5 0.0 0.5/1.5 33.3 3.0
Slavoj Litoměřice 5 15:05 5.2 2.0 58.8 0.2 10.0 0.6/1.4 42.9 1.8
BK Pelhřimov 4 9:05 6.5 2.3 52.9 0.5 200.0 0.5/2.3 22.2 1.5
USK 3 20:47 8.3 2.0 40.0 1.0 33.3 1.3/2.3 57.1 2.0
USK Praha 3 0:00 8.0 2.7 100.0 0.3 100.0 1.7/3.0 55.6 2.0
Královští Sokoli 1 0:00 24.0 11.0 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
BK Loko Plzeň 3 15:51 7.7 3.7 68.8 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 1.7
BK Loko Plzeň 3 15:22 7.0 3.0 64.3 0.0 0.0 1.0/2.3 42.9 3.0
BK Opava 2 29:30 9.5 3.0 54.5 1.0 25.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Slavoj Litoměřice 3 19:49 6.3 0.7 25.0 1.7 45.5 0.0/0.0 0.0 3.7
NH Ostrava 3 21:00 6.3 1.7 26.3 0.3 12.5 2.0/2.3 85.7 1.7
Basket Poděbrady 2 18:30 9.0 3.0 85.7 1.0 28.6 0.0/0.5 0.0 1.5
USK 3 23:53 6.0 1.3 25.0 0.7 25.0 1.3/3.3 40.0 3.7
BK Opava 2 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.5
Sokol Hradec Králové 8 0:00 2.3 1.1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.1
BSK Modřany - Jižní Supi 2 0:00 8.5 0.5 0.0 1.5 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
Slavoj Litoměřice 3 19:54 5.3 2.3 43.8 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.7
Slavia Kroměříž 3 0:00 5.3 1.3 0.0 0.7 0.0 0.7/0.7 100.0 2.0
Sokol Písek 3 20:22 5.3 1.0 21.4 0.7 14.3 1.3/2.7 50.0 2.7
USK Praha 4 18:15 4.0 1.5 50.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 0.8
Jiskra Kyjov 2 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 3 13:36 5.0 1.7 62.5 0.3 25.0 0.7/1.7 40.0 0.7
BC Vysočina 2 13:10 7.5 1.0 50.0 1.5 60.0 1.0/1.5 66.7 1.5
Královští Sokoli 1 0:00 14.0 1.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BCM Orli Prostějov 3 14:18 4.7 1.7 33.3 0.3 33.3 0.3/2.0 16.7 3.0
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
Sokol Pražský 4 14:40 3.3 1.3 35.7 0.0 0.0 0.8/1.8 42.9 2.0
BK Opava 2 0:00 6.0 1.5 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Sokol Písek 3 9:53 3.7 0.7 66.7 0.7 28.6 0.3/0.7 50.0 1.0
SKB Zlín 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BCM Orli Prostějov 2 22:36 5.5 1.0 16.7 1.0 22.2 0.5/1.0 50.0 3.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 3 0:00 3.7 0.7 0.0 0.7 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7
BK KARA Trutnov 4 0:00 2.8 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 2.0
BA LYNX Liberec 2 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
BVK Holice 2 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BSK Modřany - Jižní supi 1 16:00 9.0 4.0 50.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
SNAK A 1 26:16 9.0 2.0 33.3 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 2.0
GBA J. Hradec 2 19:36 4.0 1.0 40.0 0.5 14.3 0.5/1.0 50.0 3.5
BK Klatovy 1 0:00 8.0 1.0 100.0 1.0 100.0 3.0/3.0 100.0 1.0
SAM Brno 1 13:19 8.0 3.0 50.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
BK Klatovy 1 22:00 8.0 2.0 33.3 1.0 16.7 1.0/2.0 50.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 16:54 7.0 2.0 50.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 1 17:00 7.0 2.0 28.6 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad 1 21:00 7.0 3.0 75.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 3.5
BCM Orli Prostějov 1 18:46 6.0 3.0 50.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
ZLN 1 15:57 5.0 1.0 50.0 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ HÁJE - JM A 1 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BA Sparta 1 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Snakes Ostrava 2 5:17 2.5 0.0 0.0 0.5 100.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BASKET Brno U23 1 17:46 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 4.0
Sokol Písek 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Loko Plzeň 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 2 11:00 2.0 1.0 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Žďár n. S. 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Pražský 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
SK UP-BCM Olomouc 1 10:00 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Kolín 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Snakes Ostrava 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SP BASKET 1 14:27 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Kanonýři Josefov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Nymburk 1 17:23 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BRN 1 3:03 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basketbal Olomouc 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol BK Chrudim 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0