Tadeáš Vlček

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 20 let
Aktuální klub
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Výška
194 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
450
Procento vítězství
68.7%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2010/11 nejmladší minižáci - SOP nejmladšího minižactva - Sever BK Pce "B" 17 - 0.8 0.4 0.0 0 0.0 0/0.2 0.0 - -
2010/11 nejmladší minižáci - o 9. - 12. místo BK Pce "B" 6 - 0.7 0.3 0.0 0 0.0 0/0.7 0.0 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - skupina B BK Pce 20 - 10.2 4.9 0.0 0 0.0 0.5/1.3 36.0 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - základní část BK Pardubice 3 - 8.3 4 0.0 0 0.0 0.3/1.3 25.0 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - P-O 1 BK Pce 4 - 3.5 1.8 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - o 4.-6.místo BK Pce 2 - 8.5 3.5 0.0 0 0.0 1.5/4.5 33.3 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - skupina B BK Pce 26 - 10.8 5 0.0 0 0.0 0.7/2 37.3 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - skupina B BK Pce 22 - 17.2 8.2 0.0 0 0.0 0.8/1.8 46.2 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - kvalifikace o MČR BK Vividbooks Pardub 6 - 11.2 5.3 0.0 0 0.0 0.5/1.5 33.3 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - o 1. - 4. místo BK Pce 4 - 11.8 5.8 0.0 0 0.0 0.3/0.5 50.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - o 1.-4. místo BK Pce 4 - 13.0 5.8 0.0 0 0.0 1.5/1.8 85.7 - -
2013/14 mladší žáci U14 - jih BK Pardubice 21 - 7.2 3.3 0.0 0 0.0 0.6/1.3 44.4 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - sever BK Pce 12 - 14.5 6.8 0.0 0 0.0 0.8/2.3 35.7 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - základní KMČR 3 - 8.7 4 0.0 0 0.0 0.7/0.7 100.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - play-off 1-4 BK Pce 2 - 17.5 8.5 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - předkolo B BK Pardubice 2 - 5.0 2.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR sk. A BK Pardubice 3 10.3 2.0 1 42.9 0 0.0 0/0.7 0.0 2.0 -0.3
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo BK Pardubice 2 4.0 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -3.0
2014/15 starší minižáci U13 - Skupina A BK Vividbooks Pardub 6 - 10.8 5.2 0.0 0 0.0 0.5/2 25.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina C Synthesia Pardubice 13 - 5.1 1.8 0.0 0.3 0.0 0.5/1.1 42.9 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. B Synthesia Pardubice 8 - 5.4 2.1 0.0 0.4 0.0 0/0.1 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Play-off 1.kolo BK Vividbooks Pardub 2 - 23.0 11.5 0.0 0 0.0 0/2.5 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - základní BK Pardubice - kval. 4 - 8.0 3.3 0.0 0.3 0.0 0.8/1.3 60.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Play-off 2.kolo BK Vividbooks Pardub 4 - 10.8 5.3 0.0 0 0.0 0.3/0.3 100.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off Synthesia Pardubice 2 - 1.0 0 0.0 0 0.0 1/4 25.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - MČR - skupina B Synthesia Pardubice 3 11.3 1.3 0.7 22.2 0 0.0 0/0 0.0 1.7 -0.7
2014/15 mladší žáci U14 - MČR o 1.- 4. místo Synthesia Pardubice 2 12.5 4.0 1 50.0 0.5 50.0 0.5/1 50.0 1.5 3.0
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo C BK Pardubice - kval. 3 - 6.7 3 /3 100.0 0 0.0 0.7/2.3 28.6 1.7 3.3
2015/16 žáci U15 - základní skupina B Synthesia Pardubice 11 15.2 3.8 1.4 /3.7 36.6 0.4 16.7 0/0 0.0 1.6 3.5
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B Synthesia Pardubice 15 - 16.7 7.1 /7.1 100.0 0.3 100.0 1.5/2.9 51.2 1.7 13.6
2015/16 žáci U15 - extraliga Synthesia Pardubice 11 9.6 2.4 1 /2.8 35.5 0 0.0 0.4/0.8 44.4 0.7 1.6
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR B Synthesia Pardubice 3 - 8.3 3 /3 100.0 0.3 100.0 1.3/3.3 40.0 0.7 5.7
2015/16 mladší žáci U14 - MČR skupina A Synthesia Pardubice 3 16.7 6.7 3 /5.3 56.3 0 0.0 0.7/1.3 50.0 0.3 6.7
2015/16 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Synthesia Pardubice 2 17.5 5.0 2.5 /7.5 33.3 0 0.0 0/3 0.0 - 5.5
2015/16 žáci U15 - MČR skupina A Synthesia Pardubice 3 11.7 3.7 1.3 /3 44.4 0 0.0 1/2.3 42.9 0.7 3.3
2015/16 žáci U15 - MČR o 5.-8. místo Synthesia Pardubice 2 16.5 9.0 3 /6.5 46.2 0.5 25.0 1.5/1.5 100.0 2.0 9.5
2016/17 žáci U15 - Skupina B Synthesia Pardubice 10 21.2 7.8 2.7 /5 54.0 0.6 20.0 0.6/1 60.0 2.3 10.3
2016/17 kadeti U17 - skupina C BK Pardubice B 12 - 4.7 1.2 0.0 0.7 0.0 0.3/0.5 66.7 - -
2016/17 žáci U15 - Extraliga Synthesia Pardubice 13 20.2 7.0 2.4 /5.5 43.1 0.5 16.7 0.8/2 42.3 2.5 8.2
2016/17 kadeti U17 - play-out C BK Pardubice B 5 - 11.0 3.2 0.0 1.2 0.0 1/2 50.0 - -
2016/17 žáci U15 - MČR skupina B Synthesia Pardubice 3 17.3 7.0 1.7 /3.3 50.0 1 25.0 0.7/2.7 25.0 2.7 9.0
2016/17 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Synthesia Pardubice 2 17.0 6.0 1.5 /3 50.0 1 50.0 0/0 0.0 2.5 6.5
2017/18 junioři U19 - skupina B Tesla Pardubice 4 - 11.8 3.3 0.0 1.8 0.0 0/0.5 0.0 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část Synthesia Pardubice 13 20.3 5.2 1.7 /3.4 50.0 0.5 22.2 0.5/0.8 60.0 2.0 5.4
2017/18 junioři U19 - play-out B Tesla Pardubice 3 - 12.7 2.3 0.0 2.3 0.0 1/1.7 60.0 - -
2018/19 junioři U19 - základní část PCE 6 11.8 3.0 0.3 /1.5 22.2 0.5 50.0 0.8/1.7 50.0 1.5 3.2
2018/19 kadeti U17 - základní část Synthesia Pardubice 19 21.6 8.7 2.8 /6.2 45.3 0.6 16.7 1.4/3.2 43.3 2.9 7.4
2018/19 junioři U19 - skupina B Tesla Pardubice 9 - 10.4 1.8 0.0 1.6 0.0 2.2/4.9 45.5 - -
2018/19 junioři U19 - play-out B Tesla Pardubice 4 - 16.3 1.8 0.0 3.5 0.0 2.3/4.5 50.0 - -
2018/19 junioři U19 - play-out PCE 3 14.0 6.7 1.3 /3.7 36.4 1 37.5 1/2.3 42.9 2.3 8.3
2018/19 kadeti U17 - play-off Synthesia Pardubice 1 28.0 11.0 2 /8 25.0 0 0.0 7/7 100.0 3.0 10.0
2019/20 muži - skupina B Tesla Pardubice 7 - 7.1 1.4 0.0 1.1 0.0 0.9/1.4 60.0 - -
2019/20 junioři U19 - základní část PCE 19 16.7 5.8 1.3 /3.3 40.3 0.9 32.1 0.5/1.2 43.5 2.5 4.9
2019/20 muži - skupina Východ BK Pardubice 3 7.0 1.7 0.3 /0.7 50.0 0.3 25.0 0/0 0.0 1.3 -0.3
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník Tesla Pardubice 1 - 5.0 2 /2 100.0 0 0.0 1/1 100.0 - 5.0
2019/20 muži - Skupina D 7. - 12. místo BK Pardubice 1 15.0 2.0 1 /1 100.0 0 0.0 0/0 0.0 2.0 4.0
2020/21 muži - skupina B Tesla Pardubice 2 - 9.0 2 0.0 1.5 0.0 0.5/1.5 33.3 - -
2020/21 junioři U19 - základní část PCE 1 14.0 20.0 7 /9 77.8 2 100.0 0/1 0.0 1.0 24.0
2021/22 muži - skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 24.0 7.8 2 /4.4 45.9 0.9 30.8 0.9/1.9 48.5 2.5 9.1
2021/22 muži - skupina B Tesla Pardubice 14 - 5.1 1.4 0.0 0.6 0.0 0.7/1.9 38.5 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník Tesla Pardubice 1 - 4.0 0 0.0 1 100.0 1/2 50.0 1.0 2.0
2021/22 muži - Skupina A1 HKR 4 5.3 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 0.5 -0.3
2021/22 muži - skupina D 7.-12. místo BK VIVIDBOOKS Pardubice 4 17.0 4.5 1.5 /3 50.0 0.5 15.4 0/0.3 0.0 3.0 3.3
2021/22 muži - play-off B Tesla Pardubice 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - Předkolo PO HKR 2 7.0 0.0 0 /1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 0.5 -
Průměr za kariéru 36.7 6.3 8.0 3.1 125.6 0.4 69.4 0.7/1.5 192.2 1.7 2.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 SNAK A 17. 10. 2021
2B body 5 BK Vlci Žďár 24. 10. 2021
3B body 4 Basket Opava 2010 14. 1. 2022
Obranné doskoky 8 SNAK A 17. 10. 2021
Útočné doskoky 4 BC Vysočina 8. 10. 2021
Doskoky celkem 10 BCM Orli Prostějov 26. 11. 2021
Body 16 Basket Opava 2010 14. 1. 2022
Užitečnost 22 Basket Opava 2010 14. 1. 2022
Asistence 5 BC Vysočina 12. 12. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Snakes Ostrava 27. 4. 2019 2018/19
2B body 18 Sokol Nová Paka 28. 2. 2016 2015/16
3B body 6 BK Vlci Žďár 20. 1. 2019 2018/19
Obranné doskoky 10 Lions J. Hradec 9. 10. 2016 2016/17
Útočné doskoky 5 Slavoj Litoměřice 1. 12. 2018 2018/19
Doskoky celkem 11 BCM Orli Prostějov 18. 11. 2018 2018/19
Body 38 SŠB Pardubice 26. 1. 2013 2012/13
Užitečnost 37 Sokol Nová Paka 28. 2. 2016 2015/16
Asistence 6 Slavoj Litoměřice 9. 4. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2021 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 18:46 6 3 50.0 0 0.0 0/1 0.0
25. 9. 2021 skupina B AŠ Mladá Boleslav 0:00 1 0 0.0 0 0.0 1/4 25.0
26. 9. 2021 skupina B BA LYNX Liberec 0:00 6 0 0.0 2 0.0 0/0 0
28. 9. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník BK NAPOS Vysoká n.L. 0:00 4 0 0.0 1 0.0 1/2 50.0
3. 10. 2021 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 17:46 4 2 50.0 0 0.0 0/3 0.0
8. 10. 2021 skupina VÝCHOD BC Vysočina 21:10 15 2 50.0 3 60.0 2/3 66.7
9. 10. 2021 skupina B BVK Holice 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina B BK NAPOS Vysoká n.L. 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina VÝCHOD SNAK A 26:16 9 2 33.3 0 0.0 5/6 83.3
22. 10. 2021 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 19:55 11 3 75.0 1 100.0 2/5 40.0
23. 10. 2021 skupina B TJ Třebíč 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/2 0.0
24. 10. 2021 skupina B BK Vlci Žďár 0:00 10 5 0.0 0 0.0 0/1 0.0
29. 10. 2021 skupina VÝCHOD Basket Opava 2010 23:34 9 1 33.3 1 50.0 4/4 100.0
5. 11. 2021 skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 23:31 2 1 25.0 0 0.0 0/0 0
13. 11. 2021 skupina B Slavia Praha B 0:00 3 1 0.0 0 0.0 1/7 14.3
14. 11. 2021 skupina VÝCHOD SVI 24:35 7 3 60.0 0 0.0 1/3 33.3
19. 11. 2021 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 22:28 2 1 25.0 0 0.0 0/0 0
17. 11. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník SVI 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
26. 11. 2021 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 26:21 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 12. 2021 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 21:48 15 3 75.0 3 60.0 0/0 0
27. 11. 2021 skupina B Bra 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 11. 2021 skupina B KolB 0:00 10 3 0.0 1 0.0 1/1 100.0
12. 12. 2021 skupina VÝCHOD BC Vysočina 29:10 2 1 20.0 0 0.0 0/0 0
17. 12. 2021 skupina VÝCHOD SNAK A 26:52 13 4 50.0 1 50.0 2/4 50.0
11. 12. 2021 skupina B Sokol BK Chrudim 0:00 11 2 0.0 2 0.0 1/1 100.0
7. 1. 2022 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 34:31 2 1 25.0 0 0.0 0/2 0.0
14. 1. 2022 skupina VÝCHOD Basket Opava 2010 21:10 16 2 40.0 4 80.0 0/1 0.0
8. 1. 2022 skupina B BA LYNX Liberec 0:00 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
9. 1. 2022 skupina B AŠ Mladá Boleslav 0:00 7 1 0.0 1 0.0 2/2 100.0
22. 1. 2022 skupina B BK NAPOS Vysoká n.L. 0:00 4 1 0.0 0 0.0 2/4 50.0
23. 1. 2022 skupina B BVK Holice 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/2 50.0
1. 2. 2022 skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 23:27 12 3 100.0 2 25.0 0/1 0.0
28. 1. 2022 skupina VÝCHOD SVI 26:18 7 2 66.7 1 33.3 0/0 0
14. 2. 2022 Základní část BRN 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 2. 2022 Skupina A1 OPA 5:42 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 2. 2022 skupina D 7.-12. místo SP BASKET 17:25 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 2. 2022 Skupina A1 BRN 2:37 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 2. 2022 Skupina A1 UNL 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 2. 2022 skupina D 7.-12. místo BK Levharti Chomutov 12:58 5 1 33.3 1 20.0 0/0 0
3. 3. 2022 Skupina A1 PCE 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 3. 2022 Skupina A1 KOL 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 3. 2022 skupina D 7.-12. místo USK Praha B 12:02 6 3 60.0 0 0.0 0/1 0.0
9. 3. 2022 Skupina A1 UNL 8:31 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 3. 2022 skupina D 7.-12. místo SP BASKET 25:43 7 2 66.7 1 16.7 0/0 0
26. 3. 2022 Skupina A1 OPA 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
30. 3. 2022 Skupina A1 BRN 3:43 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 4. 2022 Skupina A1 PCE 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 4. 2022 Předkolo PO DEC 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 4. 2022 play-off B BK NAPOS Vysoká n.L. 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 4. 2022 Předkolo PO DEC 10:12 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 4. 2022 Předkolo PO DEC 3:48 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 51 510:19 226 59 67.0 27 40.3 27/64 42.2
Průměr 51 10:00 4.4 1.2 67.0 0.5 40.3 0.5/1.3 42.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Ústí nad Orlicí 4 0:00 26.0 12.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.8
BVK Holice 6 0:00 12.8 6.3 0.0 0.0 0.0 0.2/0.5 33.3 1.5
BK Studánka Pardubic 7 0:00 9.3 4.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.1 62.5 1.7
BK Přelouč 5 0:00 12.6 5.6 0.0 0.0 0.0 1.4/3.6 38.9 2.8
TJ Jiskra Havlíčkův 4 0:00 15.0 7.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 2.0
Sokol Vysoké Mýto 4 0:00 13.0 5.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
KT 2 0:00 23.0 11.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.5 0.0 3.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 22.5 8.0 100.0 1.5 100.0 2.0/3.5 57.1 1.5
PP HK 4 0:00 10.8 5.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.3
Sokol ZVUS Hradec Králové 4 0:00 10.8 4.8 0.0 0.0 0.0 1.3/2.5 50.0 1.5
TJ Svitavy 4 0:00 10.3 4.8 0.0 0.0 0.0 0.8/3.0 25.0 1.3
Sokol pražský 4 15:00 10.3 2.0 47.1 2.0 66.7 0.3/0.8 33.3 1.8
BC Nový Jičín 4 0:00 9.3 2.3 0.0 1.3 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
BK KARA Trutnov 3 0:00 12.3 6.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.0
KolB 3 0:00 12.0 2.7 0.0 2.0 0.0 0.7/1.3 50.0 2.0
Sj. BK Litoměřice 5 0:00 6.6 2.6 108.3 0.2 0.0 0.8/1.8 44.4 1.8
Snakes Ostrava 4 19:20 8.3 3.0 44.4 0.0 0.0 2.3/3.5 64.3 3.0
Loko Trutnov 2 0:00 16.5 3.5 0.0 3.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 16.0 7.5 100.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.5
SAM BŠM Brno 5 9:55 6.4 3.0 100.0 0.0 0.0 0.4/1.6 25.0 1.4
Sokol Pražský 3 22:57 10.7 2.0 54.5 1.3 36.4 2.7/4.3 61.5 3.3
TOROLA Snakes Ostrava 3 17:31 9.7 3.0 50.0 0.7 25.0 1.7/1.7 100.0 2.0
Sokol Hradec Králové "B" 4 0:00 6.8 3.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 0.8
BK Pelhřimov 4 9:05 6.5 2.3 52.9 0.5 200.0 0.5/2.3 22.2 1.5
Slavoj Litoměřice 5 15:05 5.2 2.0 58.8 0.2 10.0 0.6/1.4 42.9 1.8
USK 3 20:47 8.3 2.0 40.0 1.0 33.3 1.3/2.3 57.1 2.0
Basket Opava 2010 2 22:22 12.5 1.5 37.5 2.5 71.4 2.0/2.5 80.0 3.0
USK Praha 3 0:00 8.0 2.7 100.0 0.3 100.0 1.7/3.0 55.6 2.0
Královští Sokoli 1 0:00 24.0 11.0 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
BK Loko Plzeň 3 15:51 7.7 3.7 68.8 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 1.7
SNAK A 2 26:34 11.0 3.0 42.9 0.5 11.1 3.5/5.0 70.0 1.5
BK Loko Plzeň 3 15:22 7.0 3.0 64.3 0.0 0.0 1.0/2.3 42.9 3.0
ZLN 3 20:58 6.3 1.7 55.6 1.0 18.8 0.0/0.3 0.0 2.3
BASKET Brno U23 2 19:47 9.5 2.5 62.5 1.5 50.0 0.0/1.5 0.0 3.0
NH Ostrava 3 21:00 6.3 1.7 26.3 0.3 12.5 2.0/2.3 85.7 1.7
Slavoj Litoměřice 3 19:49 6.3 0.7 25.0 1.7 45.5 0.0/0.0 0.0 3.7
BK Opava 2 29:30 9.5 3.0 54.5 1.0 25.0 0.5/2.0 25.0 2.5
USK 3 23:53 6.0 1.3 25.0 0.7 25.0 1.3/3.3 40.0 3.7
Sokol Hradec Králové 8 0:00 2.3 1.1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.1
BK Opava 2 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.5
Basket Poděbrady 2 18:30 9.0 3.0 85.7 1.0 28.6 0.0/0.5 0.0 1.5
BSK Modřany - Jižní Supi 2 0:00 8.5 0.5 0.0 1.5 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
BC Vysočina 3 18:30 5.7 1.0 33.3 1.0 50.0 0.7/1.0 66.7 2.0
Slavoj Litoměřice 3 19:54 5.3 2.3 43.8 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.7
Sokol Písek 3 20:22 5.3 1.0 21.4 0.7 14.3 1.3/2.7 50.0 2.7
USK Praha 4 18:15 4.0 1.5 50.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 0.8
Slavia Kroměříž 3 0:00 5.3 1.3 0.0 0.7 0.0 0.7/0.7 100.0 2.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 5 0:00 3.0 0.6 0.0 0.4 0.0 0.6/1.2 50.0 0.8
Sokol Písek 3 13:36 5.0 1.7 62.5 0.3 25.0 0.7/1.7 40.0 0.7
BVK Holice 3 0:00 5.0 1.3 0.0 0.7 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
SVI 3 16:57 4.7 1.7 62.5 0.3 20.0 0.3/1.7 20.0 3.7
Královští Sokoli 1 0:00 14.0 1.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
AŠ Mladá Boleslav 3 0:00 4.7 1.0 0.0 0.3 0.0 1.7/3.0 55.6 4.0
BCM Orli Prostějov 3 14:18 4.7 1.7 33.3 0.3 33.3 0.3/2.0 16.7 3.0
Basketbal Olomouc 3 18:08 4.3 1.3 50.0 0.3 33.3 0.7/2.3 28.6 1.3
Sokol Pražský 4 14:40 3.3 1.3 35.7 0.0 0.0 0.8/1.8 42.9 2.0
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
BK Opava 2 0:00 6.0 1.5 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
SKB Zlín 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK KARA Trutnov 4 0:00 2.8 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 2.0
Sokol BK Chrudim 2 0:00 5.5 1.0 0.0 1.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
Sokol Písek 3 9:53 3.7 0.7 66.7 0.7 28.6 0.3/0.7 50.0 1.0
BA LYNX Liberec 3 0:00 3.7 0.7 0.0 0.7 0.0 0.3/1.0 33.3 0.7
BCM Orli Prostějov 2 22:36 5.5 1.0 16.7 1.0 22.2 0.5/1.0 50.0 3.0
BK Vlci Žďár 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
SP BASKET 3 19:11 3.0 1.0 60.0 0.3 11.1 0.0/0.0 0.0 2.0
BSK Modřany - Jižní supi 1 16:00 9.0 4.0 50.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
BC Vysočina 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BK Klatovy 1 22:00 8.0 2.0 33.3 1.0 16.7 1.0/2.0 50.0 2.0
GBA J. Hradec 2 19:36 4.0 1.0 40.0 0.5 14.3 0.5/1.0 50.0 3.5
SAM Brno 1 13:19 8.0 3.0 50.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 8.0 1.0 100.0 1.0 100.0 3.0/3.0 100.0 1.0
Sokol Vyšehrad 1 21:00 7.0 3.0 75.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BCM Orli Prostějov 1 16:54 7.0 2.0 50.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Třebíč 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BA Sparta 1 17:00 7.0 2.0 28.6 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BSK Č.Budějovice 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha B 1 12:02 6.0 3.0 60.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 5.0
BCM Orli Prostějov 2 22:33 3.0 1.5 37.5 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.0
BA Sparta 1 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
BK Levharti Chomutov 1 12:58 5.0 1.0 33.3 1.0 20.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Snakes Ostrava 2 5:17 2.5 0.0 0.0 0.5 100.0 1.0/2.0 50.0 3.0
TJ HÁJE - JM A 1 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BK Žďár n. S. 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Loko Plzeň 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 2 11:00 2.0 1.0 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Slavia Praha B 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/7.0 14.3 3.0
Kanonýři Josefov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Nový Jičín 1 22:28 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Kolín 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
SK UP-BCM Olomouc 1 10:00 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
BK Snakes Ostrava 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Nymburk 1 17:23 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BRN 4 2:20 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Bra 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
OPA 2 2:51 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
UNL 2 4:15 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PCE 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KOL 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
DEC 3 4:40 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3