Petr Macháč

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 22 let
Aktuální klub
USK Praha
Výška
199 cm
Pozice
Křídlo/Pivot

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
333
Procento vítězství
57.1%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 starší minižáci U13 - Skupina A Ber U13B 11 - 8.1 3.5 0 1/2.5 39.3 - -
2011/12 starší minižáci U13 - Finále Ber U13B 8 - 5.5 2.3 0 1/1.9 53.3 - -
2013/14 starší a mladší žáci U15 a U14 - Krajský přebor starších žáků U 15 a mladších žáků U 14 BKBer 13 - 16.9 7.3 0 2.3/3.5 65.2 - -
2013/14 starší a mladší žáci U15 a U14 - Skupina o 1-3 místo BKBer 2 - 15.0 6 0 3/4 75.0 - -
2014/15 kadeti U17 - Krajský přebor kadetů U17 BK Ber U17 20 - 12.8 5.4 0 2.1/3.4 61.2 - -
2015/16 kadeti U17 - základní část USK 7 - 2.1 0.7 /0.7 0.1 0.3/0.6 50.0 0.7 1.1
2015/16 kadeti U17 - skupina A BC Benešov 14 - 9.2 3.2 0.5 1.3/2.5 51.4 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off USK 3 - 0.7 0.3 /0.3 0 0/0 0.0 1.3 -0.7
2016/17 junioři U19 - základní část USK 21 16.2 4.6 1.7 /2.2 0 1.2/1.7 72.2 1.8 6.8
2016/17 muži - Základní část - skupina A USK Praha B 5 6.2 0.8 0.4 /0.8 0 0/0.4 0.0 1.0 -
2016/17 junioři U19 - play-off USK 3 17.0 1.3 0.3 /1 0 0.7/0.7 100.0 3.3 3.7
2016/17 junioři U19 - Kofola Mistrovství ČR USK 2 11.5 1.5 0.5 /0.5 0 0.5/1 50.0 3.5 0.5
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ USK Praha B 13 18.3 3.9 1.2 /2.7 0.1 1.2/1.8 66.7 1.8 5.5
2017/18 junioři U19 - základní část USK 21 20.1 5.2 2.3 /4 0 0.6/1 57.1 1.8 8.5
2017/18 muži - Skupina D 7. - 12. místo USK Praha B 2 19.5 3.5 1.5 /3.5 0 0.5/1 50.0 2.5 3.0
2017/18 junioři U19 - play-off USK 3 25.0 9.3 3.7 /6 0 2/2 100.0 2.7 18.3
2017/18 junioři U19 - Mistrovství ČR USK 2 29.0 13.0 5 /7 0 3/5.5 54.5 4.0 15.0
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ USK Praha B 17 26.7 8.1 2.8 /5.2 0 2.6/4 64.7 3.3 10.5
2018/19 muži - Základní část USK 10 4.4 0.9 0.4 /0.8 0 0.1/0.2 50.0 0.4 1.0
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník USK 2 13.0 2.0 1 /2 0 0/0 0.0 2.5 -1.0
2018/19 muži - Skupina C 1. - 6. místo USK Praha B 5 29.4 9.8 3.6 /5.2 0 2.6/3.8 68.4 2.2 16.4
2018/19 muži - Skupina A2 USK 3 2.7 0.7 0.3 /0.3 0 0/0 0.0 0.3 0.3
2018/19 muži - Play off USK 4 3.3 0.0 0 /0.3 0 0/0 0.0 - -0.5
2019/20 muži - skupina Západ USK Praha B 18 27.2 7.0 2.8 /5.3 0.1 1.2/2.2 52.5 2.3 9.4
2019/20 muži - Základní část USK 6 1.7 0.3 0.2 /0.2 0 0/0 0.0 0.8 -0.3
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník USK 2 5.0 1.5 0.5 /1 0 0.5/1 50.0 - 4.0
2019/20 muži - Hyundai FINAL Four USK 2 2.5 1.0 0.5 /0.5 0 0/0 0.0 1.0 -
2019/20 muži - skupina A1 USK 2 6.0 2.0 1 /1.5 0 0/0 0.0 0.5 2.5
2019/20 muži - Skupina D 7. - 12. místo USK Praha B 5 19.6 6.0 2.6 /3.6 0 0.8/2 40.0 2.4 8.6
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD USK Praha B 1 23.0 16.0 8 /8 0 0/2 0.0 - 23.0
2020/21 muži - základní část USK 18 13.3 3.9 1.4 /2.2 0 1.1/2.5 44.4 2.3 4.3
2020/21 muži - Hyundai Český pohár USK 3 12.0 3.3 1.3 /1.7 0 0.7/0.7 100.0 2.3 4.3
2020/21 muži - Skupina A1 USK 10 9.8 2.6 1 /1.6 0 0.6/1.5 40.0 1.3 2.8
2020/21 muži - Play off USK 5 9.2 1.8 0.6 /1.6 0 0.6/1 60.0 3.4 -0.6
2021/22 muži - skupina ZÁPAD USK Praha B 8 23.1 8.9 3.6 /6.8 0 1.6/3 54.2 2.8 12.9
2021/22 muži - Základní část USK 16 11.7 3.2 1.4 /2.1 0 0.3/0.5 62.5 2.4 3.8
Průměr za kariéru 28.7 11.9 6.0 2.4 0.0 1.1/1.9 163.3 2.0 4.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 BK Levharti Chomutov 8. 10. 2021
2B body 8 Basketbal Polabí 14. 11. 2021
Obranné doskoky 11 Basketbal Polabí 14. 11. 2021
Útočné doskoky 8 SK Slavia Praha 19. 11. 2021
Doskoky celkem 16 Basketbal Polabí 14. 11. 2021
Body 19 Basketbal Polabí 14. 11. 2021
Užitečnost 29 Basketbal Polabí 14. 11. 2021
Asistence 2 UNL 25. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Sokol Písek 2. 11. 2018 2018/19
2B body 14 Bol15 28. 9. 2013 2013/14
3B body 3 BC Benešov 31. 1. 2016 2015/16
Obranné doskoky 11 Basketbal Polabí 14. 11. 2021 2021/22
Útočné doskoky 9 BK Loko Plzeň 8. 3. 2017 2016/17
Doskoky celkem 16 Basketbal Polabí 14. 11. 2021 2021/22
Body 31 Bol15 28. 9. 2013 2013/14
Užitečnost 32 Basketbal Olomouc 26. 2. 2019 2018/19
Asistence 4 BCM Orli Prostějov 1. 3. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
22. 9. 2021 Základní část HKR 11:19 6 3 75.0 0 0/0 0
25. 9. 2021 Základní část UNL 8:31 0 0 0.0 0 0/0 0
29. 9. 2021 Základní část JHR 2:43 4 2 100.0 0 0/0 0
2. 10. 2021 Základní část KOL 6:48 0 0 0.0 0 0/0 0
6. 10. 2021 Základní část BRN 6:40 2 1 100.0 0 0/1 0.0
8. 10. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 25:04 7 2 40.0 0 3/7 42.9
9. 10. 2021 Základní část OPA 5:12 0 0 0.0 0 0/0 0
13. 10. 2021 Základní část DEC 10:07 0 0 0.0 0 0/0 0
15. 10. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 31:21 12 5 71.4 0 2/4 50.0
16. 10. 2021 Základní část OVA 11:12 2 1 33.3 0 0/0 0
22. 10. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 26:52 10 4 100.0 0 2/2 100.0
23. 10. 2021 Základní část PCE 10:52 1 0 0.0 0 1/2 50.0
30. 10. 2021 Základní část NBK 19:21 4 2 100.0 0 0/0 0
3. 11. 2021 Základní část OLO 19:22 7 3 75.0 0 1/1 100.0
5. 11. 2021 skupina ZÁPAD Sokol Písek 17:25 2 1 33.3 0 0/0 0
6. 11. 2021 Základní část BRN 9:33 4 1 100.0 0 2/2 100.0
13. 11. 2021 Základní část HKR 13:15 4 2 100.0 0 0/0 0
14. 11. 2021 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 35:28 19 8 53.3 0 3/6 50.0
19. 11. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 19:37 7 3 37.5 0 1/3 33.3
21. 11. 2021 Základní část UNL 17:58 7 3 75.0 0 1/2 50.0
2. 12. 2021 Základní část JHR 14:27 8 4 80.0 0 0/0 0
3. 12. 2021 skupina ZÁPAD VYS 14:16 10 4 66.7 0 2/2 100.0
5. 12. 2021 Základní část KOL 19:11 2 1 50.0 0 0/0 0
8. 12. 2021 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 14:33 4 2 33.3 0 0/0 0
Celkem 24 371:07 122 52 59.1 18/32 56.3
Průměr 24 15:27 5.1 2.2 59.1 0.0 0.8/1.3 56.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Pod U17B 4 0:00 17.0 7.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.8 63.2 2.3
PLZ 7 23:36 8.4 2.9 50.0 0.3 66.7 1.9/3.0 61.9 2.9
Sokol Písek 7 24:15 7.7 2.4 44.7 0.0 0.0 2.9/3.9 74.1 3.0
VYS 6 21:33 8.8 3.8 79.3 0.0 0.0 1.2/2.3 50.0 2.7
SAM BŠM Brno 9 20:35 5.7 2.2 60.6 0.0 0.0 1.2/1.2 100.0 2.8
SP BASKET 8 23:14 6.0 2.4 61.3 0.0 0.0 1.3/2.3 55.6 2.6
BK Loko Plzeň 4 22:21 9.0 3.3 68.4 0.0 0.0 2.5/3.3 76.9 1.8
Slavoj Litoměřice 7 23:03 5.0 2.0 48.3 0.0 0.0 1.0/1.7 58.3 2.0
LJH 6 22:31 5.8 2.7 59.3 0.0 0.0 0.5/0.8 60.0 2.7
Tigers Č. Budějovice 3 0:00 10.7 2.7 0.0 1.7 0.0 0.3/1.3 25.0 1.7
BC Kolín 3 0:00 10.7 5.0 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 0.7
Basketbal Polabí 3 31:25 10.3 4.7 51.9 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 2.3
Válečníci Děčín 3 0:00 10.0 4.0 0.0 0.3 0.0 1.0/1.7 60.0 1.0
Sokol pražský 4 19:32 6.5 2.8 73.3 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 1.8
Basketbal Olomouc 2 30:19 12.0 4.0 66.7 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
ZLN 2 30:40 12.0 5.0 90.9 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
HKR 15 4:20 1.5 0.7 68.8 0.0 0.0 0.1/0.3 25.0 0.9
UNL 9 8:44 2.6 1.1 71.4 0.0 0.0 0.3/0.4 75.0 1.7
BC Vysočina 3 18:47 7.3 3.3 71.4 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 2.7
Měl U13B 4 0:00 5.3 2.5 0.0 0.0 0.0 0.3/1.5 16.7 2.5
Sokol Písek 4 19:16 5.3 2.0 61.5 0.0 0.0 1.3/1.5 83.3 3.3
BCM Orli Prostějov 5 18:18 4.2 1.8 75.0 0.0 0.0 0.6/1.2 50.0 1.8
SVI 6 7:23 3.3 1.2 87.5 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 0.7
BRN 15 6:23 1.3 0.5 58.3 0.0 0.0 0.4/0.9 42.9 1.7
Snakes Ostrava 5 16:27 3.4 1.6 80.0 0.0 0.0 0.2/0.4 50.0 2.4
OLO 9 4:36 1.9 0.8 70.0 0.0 0.0 0.3/0.9 37.5 0.9
BC Benešov 1 0:00 16.0 3.0 0.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
KOL 13 7:24 1.2 0.5 63.6 0.0 0.0 0.2/0.3 50.0 0.7
NBK 13 6:20 1.2 0.5 66.7 0.0 0.0 0.3/0.8 40.0 0.8
PCE 4 16:07 3.8 1.3 38.5 0.0 0.0 1.3/1.5 83.3 1.3
Slavoj Litoměřice 2 17:24 7.0 3.5 70.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
ŠSK Sla U13 3 0:00 4.7 1.3 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.3
OPA 11 5:57 1.3 0.4 66.7 0.0 0.0 0.5/1.1 50.0 1.0
DEC 8 8:28 1.6 0.6 35.7 0.0 0.0 0.4/0.9 42.9 1.4
PCE 10 3:35 1.2 0.4 40.0 0.0 0.0 0.4/0.8 50.0 0.9
Pod U13B 4 0:00 2.8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.3 60.0 1.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Opava B 2 19:32 5.0 2.0 66.7 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.5
Sokol Josefov 1 0:00 7.0 2.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
SK Slavia Praha 1 19:37 7.0 3.0 37.5 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
BK Levharti Chomutov 1 25:04 7.0 2.0 40.0 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 4.0
OVA 9 3:21 0.7 0.3 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Vysočina 2 9:18 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 2.0
BK Pardubice 1 21:31 5.0 2.0 50.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Sokol Pražský 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 1 23:15 4.0 2.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BCM Orli Prostějov 2 20:19 2.0 0.5 20.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
GBA Sojky Pelhřimov 1 14:33 4.0 2.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Slavoj Litoměřice 3 0:00 0.7 0.3 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Sokol Žižkov 1 21:36 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Žižkov C 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0