Pavel Matěj Procházka

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
USK Praha
Výška
203 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
222
Procento vítězství
52.3%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2013/14 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 BK Kral-jun U13 4 - 0.5 0.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 BK Kral-jun U13 32 - 3.4 1.4 0.0 0 0.0 0.6/1.6 36.5 - -
2014/15 starší a mladší žáci U15 a U14 - Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Kral.Jun U15 3 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 žáci U15 - skupina B Kralupy Junior (ms) 11 - 2.6 1.2 0.0 0 0.0 0.3/0.6 42.9 - -
2015/16 žáci U15 - skupina B-1 Kralupy Junior (ms) 8 - 2.1 1 0.0 0 0.0 0.1/0.9 14.3 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina B USK Praha 10 - 5.8 2.4 /2.4 100.0 0 0.0 1/1.8 55.6 1.7 3.3
2016/17 žáci U15 - skupina C BK Kralupy 11 - 6.9 2.6 0.0 0 0.0 1.6/3.2 51.4 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A USK Praha 14 - 7.1 3.2 /3.2 100.0 0 0.0 0.7/1.5 47.6 1.6 4.8
2016/17 žáci U15 - skupina C1 BK Kralupy 8 - 12.9 5.6 0.0 0.3 0.0 0.9/2.1 41.2 - -
2017/18 žáci U15 - Skupina B USK Praha 14 - 10.4 4 0.0 0 0.0 2.4/5.1 46.5 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina B BKj Kralupy 10 - 8.7 2.8 0.0 0.7 0.0 1/1.8 55.6 - -
2017/18 žáci U15 - skupina C BK Kralupy 3 - 11.3 5 0.0 0.3 0.0 0.3/2.7 12.5 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. A USK Praha 8 - 11.8 5.1 0.0 0.3 0.0 0.8/2.1 35.3 - -
2018/19 kadeti U17 - základní část USK 19 8.6 0.9 0.4 /0.9 41.2 0 0.0 0.2/0.4 50.0 0.9 1.2
2018/19 kadeti U17 - play-out A USK Praha B 3 - 9.7 4.7 0.0 0 0.0 0.3/1.3 25.0 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out USK 6 13.7 3.0 1.3 /2.2 61.5 0 0.0 0.3/0.8 40.0 0.5 7.8
2019/20 junioři U19 - základní část USK 20 3.4 0.6 0.3 /0.3 100.0 0 0.0 0.1/0.2 33.3 0.7 0.7
2019/20 kadeti U17 - základní část USK 18 30.2 7.3 3.4 /4.9 68.5 0 0.0 0.5/1.1 47.4 2.1 13.4
2020/21 junioři U19 - základní část USK 1 30.0 4.0 2 /2 100.0 0 0.0 0/0 0.0 4.0 5.0
2021/22 muži - skupina ZÁPAD USK Praha B 9 8.9 0.8 0.3 /0.8 42.9 0 0.0 0.1/0.2 50.0 0.6 1.8
2021/22 junioři U19 - skupina A USK 10 15.3 2.7 1.1 /1.6 68.8 0 0.0 0.5/0.8 62.5 1.8 5.4
Průměr za kariéru 24.7 5.0 5.0 2.1 75.9 0.1 0.0 0.6/1.4 83.1 1.3 2.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 BK Loko Plzeň 4. 12. 2021
2B body 2 Sokol pražský 5. 12. 2021
Obranné doskoky 5 Sokol pražský 5. 12. 2021
Útočné doskoky 3 Slavoj Litoměřice 6. 11. 2021
Doskoky celkem 7 Sokol pražský 5. 12. 2021
Body 6 BK Loko Plzeň 3. 10. 2021
Užitečnost 13 BK Loko Plzeň 3. 10. 2021
Asistence 3 GBA Lions J. Hradec 16. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Kondoři Liberec 5. 12. 2017 2017/18
2B body 13 Sokol Žižkov 8. 4. 2017 2016/17
3B body 2 TJ Klášterec 22. 10. 2017 2017/18
Obranné doskoky 13 Kondoři Liberec 10. 5. 2019 2018/19
Útočné doskoky 6 BK Loko Plzeň 1. 2. 2020 2019/20
Doskoky celkem 14 Kondoři Liberec 10. 5. 2019 2018/19
Body 27 Sokol Žižkov 8. 4. 2017 2016/17
Užitečnost 26 BCM Orli Prostějov 1. 3. 2020 2019/20
Asistence 3 Kondoři Liberec 10. 5. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
1. 10. 2021 skupina ZÁPAD VYS 11:53 0 0 0.0 0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina A Sokol pražský 17:41 2 1 100.0 0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 20:13 6 2 100.0 0 2/2 100.0
8. 10. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 11:43 0 0 0.0 0 0/0 0
15. 10. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 4:10 0 0 0.0 0 0/0 0
16. 10. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 16:58 2 1 50.0 0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina A Sokol Písek 7:26 0 0 0.0 0 0/0 0
22. 10. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 2:04 0 0 0.0 0 0/0 0
28. 10. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 15:16 0 0 0.0 0 0/0 0
31. 10. 2021 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 18:16 5 2 100.0 0 1/2 50.0
5. 11. 2021 skupina ZÁPAD Sokol Písek 12:04 0 0 0.0 0 0/0 0
6. 11. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 15:04 0 0 0.0 0 0/0 0
7. 11. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 13:57 5 2 66.7 0 1/2 50.0
14. 11. 2021 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 4:19 0 0 0.0 0 0/0 0
19. 11. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 5:55 0 0 0.0 0 0/0 0
20. 11. 2021 skupina A BA Nymburk 15:54 2 1 50.0 0 0/0 0
3. 12. 2021 skupina ZÁPAD VYS 9:04 2 1 50.0 0 0/0 0
4. 12. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 14:58 6 2 100.0 0 2/4 50.0
5. 12. 2021 skupina A Sokol pražský 15:45 4 2 100.0 0 0/0 0
Celkem 19 232:40 34 14 60.9 6/10 60.0
Průměr 19 12:14 1.8 0.7 60.9 0.0 0.3/0.5 60.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
Bol 4 0:00 9.5 4.3 0.0 0.0 1.0/3.3 30.8 2.0
BK Brandýs n.L. 5 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 1.0/2.2 45.5 1.6
Sj. BK Litoměřice 4 0:00 8.5 3.8 100.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
SLUNETA Ústí n.L. 3 0:00 9.0 3.3 0.0 0.0 2.3/4.3 53.8 2.7
BA Tygři Louny 2 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 4.0
Basket Poděbrady 2 0:00 12.0 4.5 0.0 0.0 3.0/6.5 46.2 1.0
BK Horejsek Děčín 2 0:00 11.0 3.5 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 0.5
Synthesia Pardubice 4 23:24 5.5 2.5 58.8 0.0 0.5/0.8 66.7 1.8
NH Ostrava 4 18:35 5.0 2.3 75.0 0.0 0.5/1.3 40.0 1.8
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 20.0 10.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.0 2.5/7.0 35.7 2.5
Thermia K. Vary 2 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Snakes Ostrava 3 23:15 6.0 3.0 69.2 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 4 25:35 4.5 2.3 64.3 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Písek 1 0:00 17.0 7.0 0.0 1.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 4 16:12 4.3 1.5 100.0 0.0 1.3/2.0 62.5 1.3
Sokol Písek 3 24:35 5.7 2.7 66.7 0.0 0.3/1.3 25.0 2.0
Válečníci Děčín B 1 0:00 15.0 6.0 0.0 1.0 0.0/3.0 0.0 4.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 7.5 3.5 100.0 0.0 0.5/1.5 33.3 4.0
Sokol Pražský 2 0:00 6.5 3.0 100.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
Slavoj Litoměřice 4 11:11 3.3 1.3 62.5 0.0 0.8/1.0 75.0 0.3
BK Klatovy 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Tygři JBC Brno 2 26:29 6.0 3.0 66.7 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
SAM Brno 4 18:00 3.0 1.3 83.3 0.0 0.5/1.0 50.0 1.3
BK Kladno 3 0:00 3.3 1.7 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 0.7
Sokol Pražský 3 12:59 3.3 1.3 66.7 0.0 0.7/0.7 100.0 0.7
Jižní Supi 2 0:00 5.0 2.5 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Horejsek Děčín A 1 0:00 10.0 4.0 100.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 5.0 1.5 100.0 0.0 2.0/3.0 66.7 0.5
Tygři Praha 1 33:49 10.0 5.0 71.4 0.0 0.0/3.0 0.0 3.0
SKB Strakonice 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 2.0
BK Loko Plzeň 4 11:34 2.0 0.8 37.5 0.0 0.5/1.3 40.0 0.5
BARoun.l. U17B 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Sokol pražský 4 9:32 1.5 0.8 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
GBA Lions J. Hradec 3 20:47 2.0 1.0 75.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 1 18:16 5.0 2.0 100.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Slavoj Litoměřice 3 11:41 1.7 0.7 50.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.0
BA Nymburk 3 7:02 1.3 0.7 66.7 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Pod U13B 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 -
BK Beroun 3 0:00 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 0.7
VYS 2 10:28 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Brandýs n. L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 1 32:55 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Basketbal Polabí 1 4:19 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 12:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
PLZ 1 2:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SP BASKET 1 4:10 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 3 2:28 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
BK Levharti Chomutov 1 11:43 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
ŠSK Sla U13 4 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
GBA J. Hradec 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 2 1:31 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PCE 2 2:11 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
SK Slavia Praha 1 5:55 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -