Jan Mička

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Aktuální klub
BK Opava
Výška
201 cm
Pozice
Křídlo/Pivot

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
227
Procento vítězství
60.8%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina D Gymnázium Hladnov 11 - 3.2 1.5 0 0.3/0.9 30.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - liga sk. B Gymnázium Hladnov 6 - 4.7 2 0 0.7/1.7 40.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina D Gymnázium Hladnov 14 - 7.8 2.6 0.1 2.1/6.1 33.7 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. B Gymnázium Hladnov 7 - 4.6 1.9 0.1 0.4/0.9 50.0 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina C Gymn. Hladnov 14 - 9.9 2.9 /2.9 0.6 2.4/4.3 55.0 2.1 5.9
2015/16 žáci U15 - liga sk. B Gymn. Hladnov 14 - 11.8 3.1 /3.1 1.1 2.4/3.4 70.8 3.1 7.7
2017/18 kadeti U17 - skupina C HLAD 14 - 19.6 4.9 2.1 3.5/5.7 61.3 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out C HLAD 8 - 16.6 4.4 1.9 2.3/3.4 66.7 - -
2018/19 kadeti U17 - základní část Snakes Ostrava 20 27.0 15.1 4.5 /8.4 1.5 1.9/3 61.7 2.0 19.5
2018/19 junioři U19 - skupina C BK Hladnov 13 - 19.2 5.6 1.5 3.6/5.4 67.1 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina C HLAD 4 - 28.3 9 1.8 5/6.8 74.1 - -
2018/19 junioři U19 - play-out C BK Hladnov 4 - 22.3 5.3 3 2.8/4 68.8 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out C HLAD 1 - 30.0 11 2 2/3 66.7 - -
2018/19 kadeti U17 - play-off Snakes Ostrava 3 37.3 21.7 5 /12.3 2.7 3.7/5.7 64.7 2.7 22.0
2018/19 kadeti U17 - Mistrovství ČR Snakes Ostrava 2 36.5 19.5 5 /9 1.5 5/8 62.5 2.5 29.5
2019/20 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 22 30.0 18.9 4.8 /8.5 2.3 2.4/3.8 61.9 2.0 23.5
2019/20 junioři U19 - skupina C BK Hladnov 5 - 20.6 3.6 2.8 5/5.8 86.2 - -
2019/20 junioři U19 - play-out C BK Hladnov 2 - 32.5 5.5 5.5 5/6 83.3 - -
2020/21 muži - skupina C BK Opava B 4 - 19.8 5.5 1.8 3.5/6 58.3 - -
2020/21 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 3 38.0 25.3 7.3 /14 2 4.7/7.3 63.6 3.0 28.0
2020/21 muži - základní část OPA 10 6.3 1.4 0.2 /0.4 0.2 0.4/0.6 66.7 0.8 0.6
2020/21 muži - Hyundai Český pohár OPA 1 18.0 7.0 2 /2 1 0/1 0.0 1.0 13.0
2020/21 muži - Skupina A1 OPA 2 2.0 0.0 0 /0 0 0/1 0.0 - -
2020/21 muži - Play off OPA 1 4.0 1.0 0 /0 0 1/2 50.0 1.0 -1.0
2021/22 muži - skupina VÝCHOD SNAK A 10 32.5 22.8 7.1 /11.2 1.8 3.2/5 64.0 2.1 24.4
2021/22 muži - skupina C BK Opava B 8 - 19.3 5.5 2 2.3/3.5 64.3 - -
2021/22 muži - Základní část OPA 6 4.7 1.0 0.5 /0.8 0 0/0 0.0 0.5 0.7
Průměr za kariéru 26.1 9.3 14.1 3.9 1.3 2.3/3.8 183.9 2.0 7.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 9 BC Nový Jičín 3. 12. 2021
2B body 14 GBA Sojky Pelhřimov 1. 12. 2021
3B body 4 STRABAG Zlín 24. 9. 2021
Obranné doskoky 11 Basket Opava 2010 24. 10. 2021
Útočné doskoky 6 Basketbal Olomouc 19. 9. 2021
Doskoky celkem 15 Basketbal Olomouc 19. 9. 2021
Body 42 GBA Sojky Pelhřimov 1. 12. 2021
Užitečnost 34 Basketbal Olomouc 19. 9. 2021
Asistence 3 Basketbal Olomouc 19. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 Sokol Karviná 10. 11. 2019 2019/20
2B body 14 GBA Sojky Pelhřimov 1. 12. 2021 2021/22
3B body 6 Sokol Písek 25. 1. 2020 2019/20
Obranné doskoky 15 PCE 27. 10. 2019 2019/20
Útočné doskoky 8 Slavoj Litoměřice 9. 2. 2019 2018/19
Doskoky celkem 21 Synthesia Pardubice 6. 4. 2019 2018/19
Body 44 SK UP-BCM Olomouc 16. 12. 2018 2018/19
Užitečnost 42 PCE 27. 10. 2019 2019/20
Asistence 7 BA Nymburk 8. 3. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 9. 2021 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 39:16 25 9 90.0 2 16.7 1/1 100.0
24. 9. 2021 skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 30:34 25 6 85.7 4 40.0 1/1 100.0
25. 9. 2021 skupina C Jiskra Kyjov 0:00 19 5 0.0 2 0.0 3/4 75.0
26. 9. 2021 skupina C Slavia Kroměříž 0:00 17 5 0.0 1 0.0 4/6 66.7
2. 10. 2021 Základní část HKR 6:01 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 31:22 29 11 52.4 1 16.7 4/8 50.0
6. 10. 2021 Základní část JHR 6:25 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 33:25 24 6 54.5 3 50.0 3/6 50.0
9. 10. 2021 skupina C KK Val. Meziříčí 0:00 19 8 0.0 1 0.0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina C OLM 0:00 19 5 0.0 2 0.0 3/4 75.0
17. 10. 2021 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 30:25 22 9 81.8 0 0.0 4/8 50.0
24. 10. 2021 skupina VÝCHOD Basket Opava 2010 25:03 19 6 75.0 2 50.0 1/1 100.0
23. 10. 2021 skupina C BASKET Brno B 0:00 14 3 0.0 2 0.0 2/4 50.0
24. 10. 2021 skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 0:00 23 6 0.0 3 0.0 2/2 100.0
30. 10. 2021 Základní část DEC 3:24 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
31. 10. 2021 skupina VÝCHOD SVI 37:25 11 2 22.2 2 25.0 1/3 33.3
6. 11. 2021 Základní část PCE 2:46 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 11. 2021 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 17:52 11 4 44.4 0 0.0 3/3 100.0
13. 11. 2021 skupina C NH Ostrava B 0:00 22 6 0.0 3 0.0 1/3 33.3
14. 11. 2021 skupina C Sokol Karviná 0:00 21 6 0.0 2 0.0 3/5 60.0
19. 11. 2021 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 40:00 31 10 58.8 2 33.3 5/8 62.5
20. 11. 2021 Základní část OLO 1:57 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
1. 12. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník GBA Sojky Pelhřimov 0:00 42 14 0.0 2 0.0 8/10 80.0
3. 12. 2021 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 40:00 31 8 88.9 2 40.0 9/11 81.8
8. 12. 2021 Základní část BRN 7:09 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 25 353:04 430 132 112.8 36 54.5 58/88 65.9
Průměr 25 14:07 17.2 5.3 112.8 1.4 54.5 2.3/3.5 65.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SK UP-BCM Olomouc 6 0:00 21.0 6.0 0.0 2.3 0.0 2.0/3.2 63.2 1.0
NH Ostrava 5 0:00 23.4 6.2 0.0 2.4 0.0 3.8/5.8 65.5 1.6
Synthesia Pardubice 5 33:53 19.8 4.8 44.4 2.4 28.6 3.0/4.4 68.2 2.4
Jiskra Kyjov 4 0:00 23.5 4.3 0.0 3.3 0.0 5.3/8.0 65.6 1.5
Slavia Kroměříž 4 0:00 23.3 3.5 0.0 4.3 0.0 3.5/5.3 66.7 1.5
SKB Zlín 4 0:00 21.3 6.8 0.0 1.5 0.0 3.3/4.8 68.4 1.0
BCM Orli Prostějov 3 37:27 25.7 8.3 61.0 2.3 23.3 2.0/4.7 42.9 2.7
BC Nový Jičín 2 0:00 33.0 10.0 0.0 3.0 0.0 4.0/5.5 72.7 1.5
SKB Zlín 2 0:00 30.5 5.5 0.0 5.0 0.0 4.5/4.5 100.0 -
BC Nový Jičín 2 35:41 30.0 9.5 63.3 1.5 27.3 6.5/9.5 68.4 2.0
BK Opava 3 0:00 20.0 5.3 0.0 1.0 0.0 6.3/9.0 70.4 1.7
Basketbal Olomouc 2 39:38 28.0 9.5 70.4 2.0 22.2 3.0/4.5 66.7 0.5
Sokol pražský 2 26:07 24.5 7.0 56.0 3.0 33.3 1.5/2.5 60.0 1.5
BK Opava 4 0:00 11.8 2.8 100.0 1.3 100.0 2.5/3.5 71.4 1.3
Sokol Písek 3 31:24 15.0 4.3 61.9 1.3 25.0 2.3/5.3 43.8 3.0
PCE 2 31:30 22.0 3.0 42.9 4.0 50.0 4.0/4.0 100.0 0.5
Slavoj Litoměřice 2 24:32 22.0 8.0 64.0 1.5 37.5 1.5/2.5 60.0 2.5
BK Loko Plzeň 2 23:46 21.0 6.0 60.0 2.0 44.4 3.0/4.0 75.0 0.5
GBA Sojky Pelhřimov 1 0:00 42.0 14.0 0.0 2.0 0.0 8.0/10.0 80.0 3.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 20.5 6.5 0.0 1.5 0.0 3.0/5.0 60.0 -
NH Ostrava 2 30:21 17.0 4.0 72.7 2.5 50.0 1.5/2.5 60.0 1.0
BC Nový Jičín 3 0:00 11.0 4.7 0.0 0.0 0.0 1.7/5.7 29.4 1.7
Slavoj Litoměřice 2 23:11 16.5 5.0 55.6 2.0 50.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Žďár nad Sáz. 2 0:00 16.5 3.5 0.0 2.5 0.0 2.0/4.0 50.0 4.5
BK Opava 2 0:00 16.0 4.5 0.0 1.5 0.0 2.5/4.0 62.5 3.5
GBA J. Hradec 2 32:22 16.0 3.0 42.9 3.0 37.5 1.0/3.0 33.3 2.0
GBA Lions J. Hradec 1 40:00 32.0 9.0 52.9 3.0 25.0 5.0/8.0 62.5 4.0
BCM Orli Prostějov 2 27:00 15.5 6.5 56.5 0.5 11.1 1.0/2.0 50.0 1.5
Slavia Kroměříž 4 0:00 7.5 2.8 0.0 0.0 0.0 2.0/6.3 32.0 3.3
Jiskra Kyjov 2 0:00 15.0 4.0 0.0 1.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.5
USK 2 39:08 15.0 3.5 50.0 2.0 16.7 2.0/3.0 66.7 1.5
Sokol Písek 2 28:39 15.0 2.5 71.4 3.0 42.9 1.0/2.0 50.0 3.0
BA Nymburk 2 30:54 14.5 3.5 41.2 1.0 13.3 4.5/8.5 52.9 1.0
BK Loko Plzeň 2 17:40 13.0 3.5 50.0 1.5 50.0 1.5/4.0 37.5 0.5
STRABAG Zlín 1 30:34 25.0 6.0 85.7 4.0 40.0 1.0/1.0 100.0 3.0
SAM Brno 2 35:36 12.5 3.5 29.2 1.0 18.2 2.5/3.0 83.3 2.5
Sokol Karviná 1 0:00 25.0 4.0 0.0 2.0 0.0 11.0/12.0 91.7 4.0
BASKET Brno U23 1 33:25 24.0 6.0 54.5 3.0 50.0 3.0/6.0 50.0 4.0
Renocar Podolí 1 0:00 24.0 4.0 0.0 5.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BC Nový Jičín 1 0:00 23.0 8.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 11.5 2.5 100.0 2.0 100.0 0.5/3.5 14.3 3.0
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 1 0:00 23.0 6.0 0.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 11.0 3.5 100.0 0.0 0.0 4.0/6.5 61.5 2.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 30:25 22.0 9.0 81.8 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 2.0
NH Ostrava B 1 0:00 22.0 6.0 0.0 3.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Sokol Karviná 1 0:00 21.0 6.0 0.0 2.0 0.0 3.0/5.0 60.0 4.0
BASKET Brno B 1 38:16 20.0 6.0 54.5 1.0 12.5 5.0/7.0 71.4 3.0
SK Žabovřesky 1 0:00 20.0 7.0 0.0 0.0 0.0 6.0/12.0 50.0 2.0
Basket Opava 2010 1 25:03 19.0 6.0 75.0 2.0 50.0 1.0/1.0 100.0 3.0
KK Val. Meziříčí 1 0:00 19.0 8.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 1 30:04 19.0 7.0 77.8 1.0 16.7 2.0/4.0 50.0 1.0
OLM 1 0:00 19.0 5.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 5.0
NH Ostrava 4 0:00 4.3 1.8 0.0 0.0 0.0 0.8/3.3 23.1 2.8
BK Snakes Ostrava 3 0:00 5.3 2.0 0.0 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 1.7
USK 1 16:52 16.0 4.0 44.4 2.0 100.0 2.0/2.0 100.0 -
BK Opava 4 0:00 3.8 0.5 0.0 0.3 0.0 2.0/4.8 42.1 1.0
SKB Zlín 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BASKET Brno B 1 0:00 14.0 3.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BK Pelhřimov 2 0:00 6.0 1.5 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BCM Orli Prostějov 1 17:52 11.0 4.0 44.4 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 2.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
SVI 3 15:20 3.7 0.7 22.2 0.7 25.0 0.3/1.0 33.3 1.0
BK Žďár n. S. 3 0:00 3.3 1.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
OVA 2 9:44 4.5 0.5 50.0 0.5 33.3 2.0/3.0 66.7 1.5
NBK 5 7:07 1.8 0.6 100.0 0.2 14.3 0.0/0.2 0.0 0.2
HKR 2 4:29 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OLO 3 1:43 1.0 0.0 0.0 0.3 50.0 0.0/0.0 0.0 -
JHR 1 6:25 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KOL 4 1:04 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.3
BRN 5 2:29 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.4 0.0 0.6
USK 4 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
DEC 2 1:42 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PCE 5 1:36 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.2
UNL 2 2:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0

články