Jan Mička

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 20 let
Aktuální klub
BK Opava
Výška
201 cm
Pozice
Křídlo/Pivot

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
265
Procento vítězství
58.9%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina D Gymnázium Hladnov 11 - 3.2 1.5 0.0 0 0.0 0.3/0.9 30.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - liga sk. B Gymnázium Hladnov 6 - 4.7 2 0.0 0 0.0 0.7/1.7 40.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina D Gymnázium Hladnov 14 - 7.8 2.6 0.0 0.1 0.0 2.1/6.1 33.7 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. B Gymnázium Hladnov 7 - 4.6 1.9 0.0 0.1 0.0 0.4/0.9 50.0 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina C Gymn. Hladnov 14 - 9.9 2.9 /2.9 100.0 0.6 100.0 2.4/4.3 55.0 2.1 5.9
2015/16 žáci U15 - liga sk. B Gymn. Hladnov 14 - 11.8 3.1 /3.1 100.0 1.1 100.0 2.4/3.4 70.8 3.1 7.7
2017/18 kadeti U17 - skupina C HLAD 14 - 19.6 4.9 0.0 2.1 0.0 3.5/5.7 61.3 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out C HLAD 8 - 16.6 4.4 0.0 1.9 0.0 2.3/3.4 66.7 - -
2018/19 kadeti U17 - základní část Snakes Ostrava 20 27.0 15.1 4.5 /8.4 53.3 1.5 33.0 1.9/3 61.7 2.0 19.5
2018/19 junioři U19 - skupina C BK Hladnov 13 - 19.2 5.6 0.0 1.5 0.0 3.6/5.4 67.1 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina C HLAD 4 - 28.3 9 0.0 1.8 0.0 5/6.8 74.1 - -
2018/19 junioři U19 - play-out C BK Hladnov 4 - 22.3 5.3 0.0 3 0.0 2.8/4 68.8 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out C HLAD 1 - 30.0 11 0.0 2 0.0 2/3 66.7 - -
2018/19 kadeti U17 - play-off Snakes Ostrava 3 37.3 21.7 5 /12.3 40.5 2.7 25.0 3.7/5.7 64.7 2.7 22.0
2018/19 kadeti U17 - Mistrovství ČR Snakes Ostrava 2 36.5 19.5 5 /9 55.6 1.5 27.3 5/8 62.5 2.5 29.5
2019/20 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 22 30.0 18.9 4.8 /8.5 56.5 2.3 31.5 2.4/3.8 61.9 2.0 23.5
2019/20 junioři U19 - skupina C BK Hladnov 5 - 20.6 3.6 0.0 2.8 0.0 5/5.8 86.2 - -
2019/20 junioři U19 - play-out C BK Hladnov 2 - 32.5 5.5 0.0 5.5 0.0 5/6 83.3 - -
2020/21 muži - skupina C BK Opava B 4 - 19.8 5.5 0.0 1.8 0.0 3.5/6 58.3 - -
2020/21 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 3 38.0 25.3 7.3 /14 52.4 2 19.4 4.7/7.3 63.6 3.0 28.0
2020/21 muži - základní část OPA 10 6.3 1.4 0.2 /0.4 50.0 0.2 16.7 0.4/0.6 66.7 0.8 0.6
2020/21 muži - Hyundai Český pohár OPA 1 18.0 7.0 2 /2 100.0 1 33.3 0/1 0.0 1.0 13.0
2020/21 muži - Skupina A1 OPA 2 2.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2020/21 muži - Play off OPA 1 4.0 1.0 0 /0 0.0 0 0.0 1/2 50.0 1.0 -1.0
2021/22 muži - skupina VÝCHOD SNAK A 14 32.7 23.9 7.1 /10.9 64.7 2.1 32.2 3.5/5.3 66.2 2.4 26.1
2021/22 muži - skupina C BK Opava B 18 - 17.3 4.5 0.0 2.1 0.0 2.1/3.2 66.7 - -
2021/22 muži - Základní část OPA 11 6.8 2.6 0.9 /1.5 62.5 0.3 33.3 0/0.1 0.0 0.9 2.5
2021/22 muži - Skupina A1 OPA 4 10.5 4.3 1.5 /2.8 54.5 0.3 14.3 0.5/0.5 100.0 1.0 4.3
2021/22 muži - skupina C 1.-6. místo SNAK A 5 31.6 13.0 3.2 /5.4 59.3 1.4 20.6 2.4/3.2 75.0 2.6 8.8
2021/22 muži - play-off C BK Opava B 3 - 17.0 5.7 0.0 1.3 0.0 1.7/1.7 100.0 - -
2021/22 muži - play-off SNAK A 2 34.0 16.0 7 /13.5 51.9 0 0.0 2/3 66.7 4.5 12.5
2021/22 muži - Play off OPA 1 15.0 3.0 1 /3 33.3 0 0.0 1/2 50.0 - 1.0
Průměr za kariéru 30.4 9.9 14.0 3.9 116.8 1.3 60.8 2.2/3.6 233.5 2.0 7.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 9 BC Nový Jičín 3. 12. 2021
2B body 14 GBA Sojky Pelhřimov 1. 12. 2021
3B body 7 TJ Šumperk 11. 12. 2021
Obranné doskoky 11 Basket Opava 2010 24. 10. 2021
Útočné doskoky 6 BK VIVIDBOOKS Pardubice 17. 12. 2021
Doskoky celkem 15 BK VIVIDBOOKS Pardubice 17. 12. 2021
Body 42 GBA Sojky Pelhřimov 1. 12. 2021
Užitečnost 49 BK VIVIDBOOKS Pardubice 17. 12. 2021
Asistence 7 BK VIVIDBOOKS Pardubice 17. 12. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 Sokol Karviná 10. 11. 2019 2019/20
2B body 14 GBA Sojky Pelhřimov 1. 12. 2021 2021/22
3B body 7 TJ Šumperk 11. 12. 2021 2021/22
Obranné doskoky 15 PCE 27. 10. 2019 2019/20
Útočné doskoky 8 Slavoj Litoměřice 9. 2. 2019 2018/19
Doskoky celkem 21 Synthesia Pardubice 6. 4. 2019 2018/19
Body 44 SK UP-BCM Olomouc 16. 12. 2018 2018/19
Užitečnost 49 BK VIVIDBOOKS Pardubice 17. 12. 2021 2021/22
Asistence 7 BA Nymburk 8. 3. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 9. 2021 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 39:16 25 9 90.0 2 16.7 1/1 100.0
24. 9. 2021 skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 30:34 25 6 85.7 4 40.0 1/1 100.0
25. 9. 2021 skupina C Jiskra Kyjov 0:00 19 5 0.0 2 0.0 3/4 75.0
26. 9. 2021 skupina C Slavia Kroměříž 0:00 17 5 0.0 1 0.0 4/6 66.7
2. 10. 2021 Základní část HKR 6:01 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 31:22 29 11 52.4 1 16.7 4/8 50.0
6. 10. 2021 Základní část JHR 6:25 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 33:25 24 6 54.5 3 50.0 3/6 50.0
9. 10. 2021 skupina C KK Val. Meziříčí 0:00 19 8 0.0 1 0.0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina C OLM 0:00 19 5 0.0 2 0.0 3/4 75.0
17. 10. 2021 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 30:25 22 9 81.8 0 0.0 4/8 50.0
24. 10. 2021 skupina VÝCHOD Basket Opava 2010 25:03 19 6 75.0 2 50.0 1/1 100.0
23. 10. 2021 skupina C BASKET Brno B 0:00 14 3 0.0 2 0.0 2/4 50.0
24. 10. 2021 skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 0:00 23 6 0.0 3 0.0 2/2 100.0
30. 10. 2021 Základní část DEC 3:24 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
31. 10. 2021 skupina VÝCHOD SVI 37:25 11 2 22.2 2 25.0 1/3 33.3
6. 11. 2021 Základní část PCE 2:46 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 11. 2021 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 17:52 11 4 44.4 0 0.0 3/3 100.0
13. 11. 2021 skupina C NH Ostrava B 0:00 22 6 0.0 3 0.0 1/3 33.3
14. 11. 2021 skupina C Sokol Karviná 0:00 21 6 0.0 2 0.0 3/5 60.0
19. 11. 2021 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 40:00 31 10 58.8 2 33.3 5/8 62.5
20. 11. 2021 Základní část OLO 1:57 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
1. 12. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník GBA Sojky Pelhřimov 0:00 42 14 0.0 2 0.0 8/10 80.0
3. 12. 2021 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 40:00 31 8 88.9 2 40.0 9/11 81.8
8. 12. 2021 Základní část BRN 7:09 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 12. 2021 skupina C TJ Šumperk 0:00 31 5 0.0 7 0.0 0/0 0
12. 12. 2021 skupina C TJ Šumperk 0:00 9 3 0.0 1 0.0 0/1 0.0
12. 12. 2021 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 37:07 31 11 78.6 1 25.0 6/8 75.0
17. 12. 2021 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 36:51 34 8 57.1 5 55.6 3/3 100.0
18. 12. 2021 Základní část JHR 21:10 16 5 55.6 2 50.0 0/0 0
20. 12. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník PCE 0:00 23 7 0.0 1 0.0 6/9 66.7
6. 1. 2022 Základní část UNL 7:28 2 1 100.0 0 0.0 0/1 0.0
7. 1. 2022 Základní část DEC 8:58 5 1 100.0 1 100.0 0/0 0
8. 1. 2022 skupina C Slavia Kroměříž 0:00 25 6 0.0 2 0.0 7/9 77.8
9. 1. 2022 skupina C Jiskra Kyjov 0:00 17 5 0.0 2 0.0 1/1 100.0
11. 1. 2022 Základní část PCE 1:28 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 1. 2022 Základní část KOL 7:55 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 1. 2022 skupina VÝCHOD SVI 34:58 28 4 66.7 5 50.0 5/6 83.3
30. 1. 2022 skupina VÝCHOD BC Vysočina 23:45 13 5 71.4 0 0.0 3/7 42.9
2. 2. 2022 Český pohár mužů - XXIX. ročník DEC 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 2. 2022 skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 0:00 12 3 0.0 2 0.0 0/0 0
6. 2. 2022 skupina C BASKET Brno B 0:00 20 5 0.0 2 0.0 4/6 66.7
13. 2. 2022 skupina C 1.-6. místo SLP 30:33 15 5 50.0 1 20.0 2/3 66.7
16. 2. 2022 Skupina A1 HKR 6:45 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
18. 2. 2022 skupina C 1.-6. místo Slavoj Litoměřice 28:43 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
19. 2. 2022 skupina C Sokol Karviná 0:00 8 2 0.0 1 0.0 1/2 50.0
20. 2. 2022 skupina C NH Ostrava B 0:00 10 1 0.0 2 0.0 2/2 100.0
24. 2. 2022 skupina C Renocar Podolí 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/2 50.0
27. 2. 2022 skupina C 1.-6. místo Sokol Písek 37:48 32 6 85.7 5 55.6 5/6 83.3
3. 3. 2022 Skupina A1 UNL 13:29 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
2. 3. 2022 skupina C SK Žabovřesky 0:00 20 5 0.0 2 0.0 4/6 66.7
4. 3. 2022 skupina C 1.-6. místo SLP 29:21 5 1 33.3 1 20.0 0/2 0.0
17. 3. 2022 Skupina A1 KOL 3:07 3 1 100.0 0 0.0 1/1 100.0
18. 3. 2022 skupina C 1.-6. místo Sokol Písek 31:52 9 2 66.7 0 0.0 5/5 100.0
23. 3. 2022 Skupina A1 USK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 3. 2022 play-off Sokol Písek 34:58 18 8 53.3 0 0.0 2/4 50.0
26. 3. 2022 play-off C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 0:00 19 8 0.0 0 0.0 3/3 100.0
27. 3. 2022 play-off C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 0:00 24 7 0.0 3 0.0 1/1 100.0
30. 3. 2022 Skupina A1 PCE 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
1. 4. 2022 play-off Sokol Písek 33:07 14 6 50.0 0 0.0 2/2 100.0
2. 4. 2022 Skupina A1 NBK 18:58 10 3 50.0 1 33.3 1/1 100.0
9. 4. 2022 play-off C Sokol Karviná 0:00 8 2 0.0 1 0.0 1/1 100.0
20. 5. 2022 Play off NBK 15:10 3 1 33.3 0 0.0 1/2 50.0
Celkem 63 816:35 907 265 111.8 84 56.8 125/182 68.7
Průměr 63 12:57 14.4 4.2 111.8 1.3 56.8 2.0/2.9 68.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SK UP-BCM Olomouc 6 0:00 21.0 6.0 0.0 2.3 0.0 2.0/3.2 63.2 1.0
NH Ostrava 5 0:00 23.4 6.2 0.0 2.4 0.0 3.8/5.8 65.5 1.6
Synthesia Pardubice 5 33:53 19.8 4.8 44.4 2.4 28.6 3.0/4.4 68.2 2.4
Jiskra Kyjov 4 0:00 23.5 4.3 0.0 3.3 0.0 5.3/8.0 65.6 1.5
Slavia Kroměříž 4 0:00 23.3 3.5 0.0 4.3 0.0 3.5/5.3 66.7 1.5
SKB Zlín 4 0:00 21.3 6.8 0.0 1.5 0.0 3.3/4.8 68.4 1.0
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 4 0:00 19.5 6.0 0.0 2.0 0.0 1.5/1.5 100.0 2.3
BCM Orli Prostějov 3 37:27 25.7 8.3 61.0 2.3 23.3 2.0/4.7 42.9 2.7
Sokol Písek 4 34:26 18.3 5.5 59.5 1.3 20.8 3.5/4.3 82.4 4.3
Slavia Kroměříž 3 0:00 22.0 6.3 0.0 1.7 0.0 4.3/6.3 68.4 1.0
BC Nový Jičín 2 0:00 33.0 10.0 0.0 3.0 0.0 4.0/5.5 72.7 1.5
SKB Zlín 2 0:00 30.5 5.5 0.0 5.0 0.0 4.5/4.5 100.0 -
BK Opava 3 0:00 20.0 5.3 0.0 1.0 0.0 6.3/9.0 70.4 1.7
BC Nový Jičín 2 35:41 30.0 9.5 63.3 1.5 27.3 6.5/9.5 68.4 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 33:38 28.0 8.5 68.0 2.5 35.7 3.5/5.5 63.6 2.0
Basketbal Olomouc 2 39:38 28.0 9.5 70.4 2.0 22.2 3.0/4.5 66.7 0.5
BASKET Brno U23 2 35:16 27.5 8.5 68.0 2.0 40.0 4.5/7.0 64.3 3.5
Sokol pražský 2 26:07 24.5 7.0 56.0 3.0 33.3 1.5/2.5 60.0 1.5
Jiskra Kyjov 3 0:00 15.7 4.3 0.0 1.3 0.0 3.0/3.7 81.8 3.3
BK Opava 4 0:00 11.8 2.8 100.0 1.3 100.0 2.5/3.5 71.4 1.3
Sokol Písek 3 31:24 15.0 4.3 61.9 1.3 25.0 2.3/5.3 43.8 3.0
PCE 2 31:30 22.0 3.0 42.9 4.0 50.0 4.0/4.0 100.0 0.5
Slavoj Litoměřice 2 24:32 22.0 8.0 64.0 1.5 37.5 1.5/2.5 60.0 2.5
BK Loko Plzeň 2 23:46 21.0 6.0 60.0 2.0 44.4 3.0/4.0 75.0 0.5
GBA Sojky Pelhřimov 1 0:00 42.0 14.0 0.0 2.0 0.0 8.0/10.0 80.0 4.0
SK Žabovřesky 2 0:00 20.0 6.0 0.0 1.0 0.0 5.0/9.0 55.6 1.0
TJ Šumperk 2 0:00 20.0 4.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
SVI 4 20:15 9.8 1.5 40.0 1.8 38.9 1.5/2.3 66.7 1.8
Sokol Karviná 3 0:00 12.3 3.3 0.0 1.3 0.0 1.7/2.7 62.5 3.7
BASKET Brno B 2 0:00 17.0 4.0 0.0 2.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.5
NH Ostrava 2 30:21 17.0 4.0 72.7 2.5 50.0 1.5/2.5 60.0 1.0
BC Nový Jičín 3 0:00 11.0 4.7 0.0 0.0 0.0 1.7/5.7 29.4 1.7
Žďár nad Sáz. 2 0:00 16.5 3.5 0.0 2.5 0.0 2.0/4.0 50.0 4.5
Slavoj Litoměřice 2 23:11 16.5 5.0 55.6 2.0 50.0 0.5/1.0 50.0 2.0
GBA J. Hradec 2 32:22 16.0 3.0 42.9 3.0 37.5 1.0/3.0 33.3 2.0
GBA Lions J. Hradec 1 40:00 32.0 9.0 52.9 3.0 25.0 5.0/8.0 62.5 4.0
NH Ostrava B 2 0:00 16.0 3.5 0.0 2.5 0.0 1.5/2.5 60.0 0.5
BK Opava 2 0:00 16.0 4.5 0.0 1.5 0.0 2.5/4.0 62.5 3.5
BCM Orli Prostějov 2 27:00 15.5 6.5 56.5 0.5 11.1 1.0/2.0 50.0 1.5
Sokol Písek 2 28:39 15.0 2.5 71.4 3.0 42.9 1.0/2.0 50.0 3.0
USK 2 39:08 15.0 3.5 50.0 2.0 16.7 2.0/3.0 66.7 1.5
Slavia Kroměříž 4 0:00 7.5 2.8 0.0 0.0 0.0 2.0/6.3 32.0 3.3
Renocar Podolí 2 0:00 14.5 3.0 0.0 2.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BA Nymburk 2 30:54 14.5 3.5 41.2 1.0 13.3 4.5/8.5 52.9 1.0
BK Loko Plzeň 2 17:40 13.0 3.5 50.0 1.5 50.0 1.5/4.0 37.5 0.5
Sokol Karviná 1 0:00 25.0 4.0 0.0 2.0 0.0 11.0/12.0 91.7 4.0
STRABAG Zlín 1 30:34 25.0 6.0 85.7 4.0 40.0 1.0/1.0 100.0 3.0
SAM Brno 2 35:36 12.5 3.5 29.2 1.0 18.2 2.5/3.0 83.3 2.5
PCE 8 1:11 2.9 0.9 700.0 0.1 50.0 0.8/1.1 66.7 0.8
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 11.5 2.5 100.0 2.0 100.0 0.5/3.5 14.3 3.0
BC Nový Jičín 1 0:00 23.0 8.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
NBK 7 9:57 3.1 1.0 58.3 0.3 16.7 0.3/0.6 50.0 0.4
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 11.0 3.5 100.0 0.0 0.0 4.0/6.5 61.5 2.5
BASKET Brno B 1 38:16 20.0 6.0 54.5 1.0 12.5 5.0/7.0 71.4 3.0
SLP 2 29:57 10.0 3.0 46.2 1.0 20.0 1.0/2.5 40.0 2.0
Basket Opava 2010 1 25:03 19.0 6.0 75.0 2.0 50.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Sokol Pražský 1 30:04 19.0 7.0 77.8 1.0 16.7 2.0/4.0 50.0 1.0
OLM 1 0:00 19.0 5.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 5.0
KK Val. Meziříčí 1 0:00 19.0 8.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
JHR 2 13:47 9.0 3.0 60.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 4 0:00 4.3 1.8 0.0 0.0 0.0 0.8/3.3 23.1 2.8
USK 1 16:52 16.0 4.0 44.4 2.0 100.0 2.0/2.0 100.0 -
BK Snakes Ostrava 3 0:00 5.3 2.0 0.0 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 1.7
BK Opava 4 0:00 3.8 0.5 0.0 0.3 0.0 2.0/4.8 42.1 1.0
SKB Zlín 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BC Vysočina 1 23:45 13.0 5.0 71.4 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 3.0
BK Pelhřimov 2 0:00 6.0 1.5 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BCM Orli Prostějov 1 17:52 11.0 4.0 44.4 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 2.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BK Žďár n. S. 3 0:00 3.3 1.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
OVA 2 9:44 4.5 0.5 50.0 0.5 33.3 2.0/3.0 66.7 1.5
HKR 3 5:14 2.0 1.0 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
DEC 4 3:05 1.3 0.3 33.3 0.3 100.0 0.0/0.0 0.0 -
KOL 6 2:33 0.7 0.2 100.0 0.0 0.0 0.3/0.5 66.7 0.8
Slavoj Litoměřice 1 28:43 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
UNL 4 6:14 1.0 0.5 66.7 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 1.0
OLO 3 1:43 1.0 0.0 0.0 0.3 50.0 0.0/0.0 0.0 -
BRN 5 2:29 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.4 0.0 0.6
USK 5 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -

články