David Jakel

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 22 let
Aktuální klub
Snakes Ostrava
Výška
186 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
352
Procento vítězství
58.5%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žáci U14 - skupina D Snakes Ostrava 14 - 7.1 2.6 /2.6 0 1.8/2.6 69.4 1.1 5.1
2011/12 mladší žáci U14 - extraliga B Snakes Ostrava 8 - 4.0 1.1 /1.1 0.1 1.4/2.3 61.1 1.4 1.8
2011/12 mladší žáci U14 - play-off Snakes Ostrava 3 - 4.7 1 /1 0.3 1.7/2.7 62.5 1.3 2.3
2011/12 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR Snakes Ostrava 5 13.2 2.6 0.4 /4 0.2 1.2/1.4 85.7 0.6 -1.0
2011/12 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR Snakes Ostrava 5 - 6.4 2.6 0 1.2/2.4 50.0 - -
2012/13 žáci U15 - základní skupina C TOROLA Snakes Ostrava 6 - 1.5 0.3 0 0.8/1.7 50.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina D BK Snakes Ostrava 14 - 12.8 5.1 0 2.6/4.1 64.9 - -
2012/13 žáci U15 - extraliga TOROLA Snakes Ostrava 3 - 0.7 0.3 0 0/0.7 0.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - extraliga B BK Snakes Ostrava 6 - 13.2 4.5 0 4.2/5.3 78.1 - -
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina C TOROLA Snakes Ostrava 13 - 11.1 4.4 0 2.3/3.2 71.4 - -
2013/14 žáci U15 - extraliga TOROLA Snakes Ostrava 14 - 9.4 2.9 0.6 1.6/2.4 64.7 - -
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR sk. B TOROLA Snakes Ostrava 3 38.7 12.7 2.3 2 2/2.7 75.0 1.0 8.3
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo TOROLA Snakes Ostrava 2 37.5 7.5 1.5 1.5 0/0 0.0 1.0 -2.0
2014/15 junioři U19 - skupina B NH Ostrava 3 - 12.3 2.3 2 1.7/2.3 71.4 - -
2014/15 kadeti U17 - základní část BCM Slez. Ostrava 14 - 5.0 1.4 0.6 0.6/0.9 66.7 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina B BCM Ostrava 8 - 12.0 2.5 2 1/1.6 61.5 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out B BCM Ostrava 2 - 17.5 6 1.5 1/1 100.0 - -
2014/15 junioři U19 - play-out B NH Ostrava 4 - 11.3 3 1.3 1.5/2.3 66.7 - -
2014/15 kadeti U17 - play-off BCM Slez. Ostrava 3 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2014/15 kadeti U17 - Mistrovství ČR BCM Slez. Ostrava 1 3.0 0.0 0 0 0/0 0.0 - 2.0
2015/16 junioři U19 - základní část BCM Ostrava 10 7.6 1.6 0.4 /0.7 0.2 0.2/0.2 100.0 0.3 1.0
2015/16 junioři U19 - skupina B NH Ostrava 4 - 10.8 2.8 1.5 0.8/2.5 30.0 - -
2015/16 kadeti U17 - základní část BCM Ostrava 20 - 6.0 1.9 /1.9 0.4 1.1/1.8 61.1 2.1 3.2
2015/16 junioři U19 - play-out BCM Ostrava 6 16.7 6.5 1.2 /2.2 1.3 0.2/0.3 50.0 0.8 5.2
2015/16 kadeti U17 - play-off BCM Ostrava 3 - 12.7 2.7 /2.7 1.3 3.3/5.3 62.5 1.3 9.3
2016/17 muži - skupina C BK Hladnov 14 - 5.9 2.1 0.3 0.9/1.6 59.1 - -
2016/17 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 21 13.2 3.6 1.3 /2.9 0.2 0.2/0.3 57.1 1.6 1.6
2016/17 muži - základní část BK Hladnov 1 - 2.0 1 /1 0 0/0 0.0 - 2.0
2016/17 junioři U19 - play-off Snakes Ostrava 3 7.3 4.3 0.3 /0.7 1 0.7/1.7 40.0 1.3 3.3
2016/17 junioři U19 - Kofola Mistrovství ČR Snakes Ostrava 2 2.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 muži - Základní část - skupina Východ SNAK A 15 16.7 6.1 1.3 /3.9 0.7 1.4/1.7 80.8 2.0 2.0
2017/18 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 19 24.2 10.3 2.9 /6.3 0.7 2.5/3.4 72.3 2.4 8.1
2017/18 junioři U19 - skupina C BK Hladnov 5 - 22.6 5.6 2.4 4.2/6.2 67.7 - -
2017/18 muži - Skupina D 7. - 12. místo SNAK A 4 15.3 5.3 1 /2.5 0.5 1.8/1.8 100.0 0.5 5.8
2017/18 junioři U19 - play-off Snakes Ostrava 4 26.3 6.8 1.5 /5.8 0.8 1.5/1.5 100.0 2.8 4.8
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ SNAK A 18 25.2 11.1 1.9 /4.9 1.8 2/2.7 73.5 2.1 8.7
2018/19 muži - skupina C BK Hladnov 16 - 18.1 4.1 2.1 3.4/4.8 72.4 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník SNAK A 2 11.0 14.5 3 /3.5 2.5 1/2 50.0 1.0 11.5
2018/19 muži - Skupina D 7. - 12. místo SNAK A 5 23.4 9.6 1.8 /3.6 1.2 2.4/4.2 57.1 2.2 8.0
2019/20 muži - skupina C KK Val. Meziříčí 14 - 16.4 2.5 3 2.4/3.1 77.3 - -
2019/20 muži - skupina Východ SNAK A 11 20.3 11.6 1.7 /4 1.8 2.7/3.8 71.4 2.4 9.5
2019/20 muži - Play out 13. - 20. místo SNAK A 5 16.6 6.8 0.8 /2.4 1.2 1.6/2.6 61.5 1.0 4.8
2020/21 muži - Skupina VÝCHOD SNAK A 3 10.7 3.3 0.7 /1.7 0.7 0/0.7 0.0 2.7 -2.0
2020/21 muži - skupina C KK Val. Meziříčí 2 - 7.0 2 1 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - skupina VÝCHOD SNAK A 5 24.2 6.6 0.6 /2.4 1.6 0.6/1 60.0 2.2 4.0
2021/22 muži - skupina C KK Val. Meziříčí 5 - 11.6 2.6 1.6 1.6/2.2 72.7 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník KK Val. Meziříčí 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 31.7 7.6 8.7 2.2 0.9 1.6/2.3 234.1 1.7 2.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 26. 9. 2021
2B body 4 Renocar Podolí 24. 10. 2021
3B body 3 SK Žabovřesky 23. 10. 2021
Obranné doskoky 3 BC Nový Jičín 3. 10. 2021
Útočné doskoky 1 Basket Opava 2010 24. 10. 2021
Doskoky celkem 4 BC Nový Jičín 3. 10. 2021
Body 17 SK Žabovřesky 23. 10. 2021
Užitečnost 9 Basket Opava 2010 24. 10. 2021
Asistence 3 Basket Opava 2010 24. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 13 NH Ostrava 6. 1. 2018 2017/18
2B body 10 Sokol Písek 28. 10. 2017 2017/18
3B body 7 Basket Opava 2010 9. 3. 2019 2018/19
Obranné doskoky 6 BCM Orli Prostějov 7. 12. 2017 2017/18
Útočné doskoky 3 BA Nymburk 21. 4. 2018 2017/18
Doskoky celkem 6 Sokol pražský 26. 11. 2017 2017/18
Body 40 Basket Opava 2010 9. 3. 2019 2018/19
Užitečnost 42 Sokol Písek 28. 10. 2017 2017/18
Asistence 7 BK Opava B 18. 11. 2018 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2021 skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 22:35 8 1 100.0 2 40.0 0/0 0
25. 9. 2021 skupina C BASKET Brno B 0:00 9 3 0.0 1 0.0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 0:00 13 2 0.0 1 0.0 6/9 66.7
28. 9. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník OLM 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 27:45 4 2 33.3 0 0.0 0/1 0.0
10. 10. 2021 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 24:57 3 0 0.0 1 33.3 0/0 0
9. 10. 2021 skupina C BK Opava B 0:00 3 0 0.0 1 0.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 23:55 9 0 0.0 2 50.0 3/4 75.0
24. 10. 2021 skupina VÝCHOD Basket Opava 2010 21:16 9 0 0.0 3 50.0 0/0 0
23. 10. 2021 skupina C SK Žabovřesky 0:00 17 4 0.0 3 0.0 0/0 0
24. 10. 2021 skupina C Renocar Podolí 0:00 16 4 0.0 2 0.0 2/2 100.0
Celkem 11 120:28 93 17 141.7 16 84.2 11/16 68.8
Průměr 11 10:57 8.5 1.5 141.7 1.5 84.2 1.0/1.5 68.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Karviná 6 0:00 14.5 4.0 0.0 1.5 0.0 2.0/2.7 75.0 2.7
ZLN 7 18:16 11.9 1.7 46.2 2.3 59.3 1.6/1.7 91.7 2.3
Slavia Kroměříž 6 0:00 13.7 2.8 1.700.0 1.5 900.0 3.5/4.8 72.4 2.0
BK Opava B 7 17:55 9.0 2.3 43.2 1.1 29.6 1.0/1.6 63.6 2.9
Sokol Písek 7 13:33 8.7 1.9 56.5 1.1 42.1 1.6/2.1 73.3 1.4
SK Žabovřesky 4 0:00 15.3 3.0 0.0 2.5 0.0 1.8/2.3 77.8 2.3
Basket Opava 2010 3 14:18 20.0 2.0 85.7 4.0 120.0 4.0/5.3 75.0 1.7
BC Nový Jičín 6 22:49 9.7 1.0 37.5 2.0 54.5 1.7/2.3 71.4 2.5
OLM 6 10:48 9.5 1.5 75.0 1.7 50.0 1.5/1.5 100.0 1.8
TJ Šumperk 4 0:00 13.0 2.0 0.0 2.5 0.0 1.5/1.8 85.7 0.8
BK Loko Plzeň 5 20:47 10.0 3.4 65.4 0.8 30.8 0.8/0.8 100.0 2.4
Synthesia Pardubice 6 21:50 8.2 1.0 33.3 1.2 29.2 2.7/3.5 76.2 1.8
NH Ostrava 4 0:00 12.3 3.5 350.0 0.0 0.0 5.3/6.5 80.8 2.8
BA Sparta Praha 5 0:00 9.2 2.6 433.3 0.2 100.0 3.4/4.6 73.9 1.8
Renocar Podolí 3 0:00 15.0 4.3 0.0 1.7 0.0 1.3/2.0 66.7 1.0
BK Žďár n. S. 4 0:00 11.0 2.8 0.0 1.3 0.0 1.8/3.0 58.3 2.3
Jiskra Kyjov 3 0:00 14.3 2.3 350.0 3.0 900.0 0.7/2.7 25.0 3.3
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 21.5 7.5 0.0 0.0 0.0 6.5/7.0 92.9 1.5
Sokol pražský 5 21:18 8.0 2.2 47.8 0.6 20.0 1.8/3.0 60.0 2.2
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 3 0:00 13.0 1.7 0.0 2.3 0.0 2.7/3.7 72.7 3.3
Slavia MBA Kroměříž 5 3:06 7.6 2.8 233.3 0.2 33.3 1.4/1.8 77.8 1.8
Lions J. Hradec 2 0:00 19.0 7.5 0.0 0.0 0.0 4.0/5.5 72.7 3.0
BC Vysočina 3 28:43 12.7 3.0 52.9 1.7 21.7 1.7/3.0 55.6 1.7
BC Nový Jičín 4 0:00 9.3 4.3 242.9 0.0 0.0 0.8/1.8 42.9 0.5
Slavia Kroměříž 1 0:00 36.0 8.0 0.0 5.0 0.0 5.0/7.0 71.4 4.0
BK Opava 3 0:00 12.0 3.7 0.0 0.7 0.0 2.7/4.3 61.5 2.0
BK Pardubice 4 0:00 8.5 2.0 0.0 1.3 0.0 0.8/1.3 60.0 0.8
BA Sparta 2 0:00 17.0 6.5 0.0 0.5 0.0 2.5/4.0 62.5 0.5
NH Ostrava 1 0:00 34.0 6.0 0.0 3.0 0.0 13.0/15.0 86.7 1.0
BCM Orli Prostějov 4 22:07 6.8 0.8 15.8 0.8 15.0 3.0/4.0 75.0 2.3
PLZ 2 27:06 13.5 2.0 50.0 2.5 35.7 2.0/5.5 36.4 1.5
Sokol Karviná 1 0:00 27.0 5.0 0.0 4.0 0.0 5.0/6.0 83.3 2.0
Synthesia Pardubice 3 0:00 9.0 3.3 200.0 0.3 100.0 1.3/2.0 66.7 1.7
Basketbal Olomouc 5 20:07 5.2 1.6 44.4 0.6 14.3 0.2/1.2 16.7 1.6
Sokol Písek 4 0:00 6.3 1.8 233.3 0.5 0.0 1.3/1.5 83.3 2.3
BC Vysočina 2 29:03 12.5 5.5 64.7 0.5 8.3 0.0/0.0 0.0 2.0
Kanonýři Josefov 2 0:00 12.0 3.5 0.0 1.5 0.0 0.5/1.5 33.3 0.5
Sokol Pražský 3 0:00 8.0 2.3 0.0 1.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7
Sokol Písek 3 23:15 8.0 2.0 60.0 0.7 25.0 2.0/3.3 60.0 2.0
SKB Zlín 3 12:37 7.7 1.7 250.0 1.3 50.0 0.3/0.7 50.0 0.3
SAM BŠM Brno 5 12:24 4.6 1.0 38.5 0.4 50.0 1.4/2.6 53.8 1.2
BC Nový Jičín 3 0:00 7.7 3.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 1.7
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 11.0 3.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BC Kolín 1 0:00 22.0 4.0 0.0 4.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
BC Nový Jičín 2 0:00 10.5 3.0 0.0 1.5 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BC Vysočina 1 0:00 21.0 6.0 0.0 2.0 0.0 3.0/7.0 42.9 3.0
BK Loko Plzeň 3 0:00 7.0 2.0 120.0 0.7 200.0 1.0/1.3 75.0 1.3
Sršni Sokol Písek 4 0:00 5.0 0.5 0.0 1.0 0.0 1.0/2.5 40.0 0.8
BCM Orli Prostějov 4 20:03 5.0 1.5 33.3 0.3 11.1 1.3/1.5 83.3 1.3
Tesla Pardubice 2 0:00 9.5 2.0 0.0 1.5 0.0 1.0/3.5 28.6 0.5
Tesla Pardubice 2 0:00 8.5 2.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Pražský 7 0:00 2.4 1.1 160.0 0.0 0.0 0.1/0.6 25.0 1.6
USK 4 13:16 4.0 1.3 38.5 0.3 10.0 0.8/1.0 75.0 1.8
Tesla Pardubice 1 0:00 15.0 6.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Královští Sokoli 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
USK 3 0:00 4.7 1.0 100.0 0.7 0.0 0.7/0.7 100.0 1.7
Sokol Pražský 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
BK B&W Opava 2 0:00 6.5 2.5 100.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
Slavoj Litoměřice 3 0:00 4.3 1.3 100.0 0.3 100.0 0.7/2.0 33.3 1.0
BC Nový Jičín 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
KK Val. Meziříčí 1 0:00 13.0 4.0 0.0 0.0 0.0 5.0/5.0 100.0 2.0
BK Pardubice 4 3:32 3.0 0.5 33.3 0.3 33.3 1.3/2.0 62.5 2.0
Královští Sokoli 3 12:30 4.0 1.0 42.9 0.7 18.2 0.0/0.0 0.0 0.3
Slavoj Litoměřice 1 30:19 12.0 4.0 40.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
BVK Holice 2 0:00 5.5 2.0 100.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
PCE 5 9:41 2.2 0.6 37.5 0.2 14.3 0.4/0.4 100.0 0.8
BVK Holice 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
HKR 2 12:58 4.5 1.0 25.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.5
BASKET Brno B 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
VYS 1 18:58 8.0 1.0 33.3 1.0 20.0 3.0/4.0 75.0 1.0
SKB Zlín 1 0:00 8.0 0.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Sokol Josefov 1 0:00 7.0 3.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
USK Praha B 1 15:57 7.0 2.0 50.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 -
Slavia Kroměříž 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
OPA 1 22:12 7.0 1.0 50.0 1.0 100.0 2.0/4.0 50.0 -
USK Praha 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol H. Králové 2 0:00 3.5 1.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 0.5
WBA 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BK Vividbooks Pardub 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BASKET Brno U23 1 24:57 3.0 0.0 0.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 2.0
BRN 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sršni Sokol Písek 1 12:42 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Jiskra Kyjov 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BCM Slez. Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 8:53 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -