Dominik Lukáč

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 21 let
Aktuální klub
NH Ostrava
Výška
195 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
349
Procento vítězství
52.4%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 starší minižáci U13 - předkolo A NH 3 - 2.0 1 0 0/0.7 0.0 - -
2011/12 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR NH 5 - 3.0 1.2 0 0.6/1.6 37.5 - -
2012/13 mladší žáci U14 - extraliga B BK Snakes Ostrava 4 - 9.8 3.8 0 2.3/3.8 60.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - MČR skupina B Snakes A 3 16.0 8.0 3 0 2/2.7 75.0 2.0 1.0
2012/13 starší minižáci U13 - MČR o pořadí Snakes A 2 16.0 3.0 1.5 0 0/1 0.0 2.5 -6.5
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina C TOROLA Snakes Ostrava 2 - 4.0 1.5 0 1/1 100.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina D BK Snakes Ostrava 10 - 10.6 4.6 0 1.4/2.7 51.9 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. B BK Snakes Ostrava 8 - 13.6 4.8 0 4.1/5.8 71.7 - -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off BK Snakes Ostrava 1 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR sk. B BK Snakes Ostrava 3 17.0 8.7 2.7 0 3.3/5.3 62.5 3.3 3.7
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo BK Snakes Ostrava 2 24.0 14.0 4 0 6/8 75.0 2.5 13.5
2014/15 kadeti U17 - skupina B BCM Ostrava 4 - 10.3 3.3 0.8 1.5/2 75.0 - -
2014/15 žáci U15 - skupina C TOROLA Snakes Ostrava 11 - 12.7 4 0.5 3.4/4.3 78.7 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga TOROLA Snakes Ostrava 16 - 13.1 3.4 1.1 3.1/3.7 83.1 - -
2014/15 žáci U15 - MČR-skupina B TOROLA Snakes Ostrava 3 34.7 21.0 4.3 3 3.3/4 83.3 2.0 21.3
2014/15 žáci U15 - MČR o 5.- 8. místo TOROLA Snakes Ostrava 2 30.5 7.0 1.5 1 1/1 100.0 2.5 10.5
2015/16 kadeti U17 - základní část BCM Ostrava 20 - 6.5 1.3 /1.3 0.9 1.2/1.8 65.7 2.1 3.8
2015/16 kadeti U17 - skupina B BCM Ostrava B 4 - 9.5 2.5 1 1.5/3.3 46.2 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off BCM Ostrava 3 - 2.0 0.7 /0.7 0 0.7/0.7 100.0 4.0 -2.0
2015/16 kadeti U17 - play-off BCM Ostrava B 2 - 15.0 4 1 4/5.5 72.7 - -
2016/17 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 16 16.7 3.4 0.6 /1.6 0.5 0.8/1.2 63.2 1.9 1.0
2016/17 junioři U19 - skupina C Snakes Ostrava B 7 - 17.1 3.4 2.1 3.9/5 77.1 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část Snakes Ostrava 20 28.0 15.4 3.9 /9.6 1.3 3.8/4.8 78.1 2.4 12.7
2016/17 junioři U19 - play-out C Snakes Ostrava B 2 - 12.5 2 2 2.5/3 83.3 - -
2016/17 junioři U19 - play-off Snakes Ostrava 3 12.0 4.7 1 /2.3 0.7 0.7/0.7 100.0 1.7 1.0
2016/17 kadeti U17 - play-off Snakes Ostrava 3 28.0 10.3 0.7 /2.7 1 6/7 85.7 3.3 11.3
2016/17 junioři U19 - Kofola Mistrovství ČR Snakes Ostrava 2 8.5 1.5 0 /0.5 0.5 0/0 0.0 1.5 -
2016/17 kadeti U17 - Mistrovství ČR Snakes Ostrava 2 34.5 11.0 2.5 /9.5 1 3/4 75.0 3.0 11.5
2017/18 muži - Základní část - skupina Východ SNAK A 17 19.4 6.9 1.1 /3.2 1.2 1.1/1.5 72.0 1.6 4.4
2017/18 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 22 27.0 10.6 2 /5.2 1.2 2.9/3.9 75.3 2.2 7.4
2017/18 muži - Skupina D 7. - 12. místo SNAK A 5 17.6 3.4 0.4 /3.6 0.6 0.8/0.8 100.0 1.8 0.8
2017/18 junioři U19 - play-off Snakes Ostrava 2 18.5 3.5 0.5 /2 0.5 1/2 50.0 2.0 3.5
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ SNAK A 16 22.3 10.4 2.3 /4.6 1.4 1.6/2 78.1 1.8 10.1
2018/19 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 22 30.0 18.1 3.5 /8 2.1 4.8/5.8 82.7 2.3 17.4
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník SNAK A 1 23.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 3.0 -6.0
2018/19 muži - Skupina D 7. - 12. místo SNAK A 5 26.0 8.6 1.4 /4.4 1.4 1.6/2 80.0 1.8 6.6
2018/19 junioři U19 - play-off Snakes Ostrava 4 35.5 18.5 2.5 /7.5 2.8 5.3/6.5 80.8 1.3 20.3
2019/20 muži - skupina Východ SNAK A 18 24.1 13.4 3.3 /6.7 1.1 3.7/4.3 87.0 2.1 12.6
2019/20 muži - Základní část OVA 16 10.4 1.1 0.2 /1.3 0.1 0.3/0.4 71.4 1.3 -0.9
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník OVA 2 16.0 5.0 1.5 /1.5 0 2/2 100.0 2.5 6.0
2019/20 muži - skupina A2 OVA 2 5.0 0.0 0 /0.5 0 0/0 0.0 0.5 -0.5
2019/20 muži - Play out 13. - 20. místo SNAK A 5 26.6 11.0 1.4 /5.2 1.8 2.8/3.4 82.4 1.2 10.8
2020/21 muži - Skupina VÝCHOD SNAK A 3 18.3 11.3 2.3 /4.7 1.3 2.7/2.7 100.0 2.7 9.3
2020/21 muži - základní část OVA 18 9.8 2.1 0.4 /0.9 0.3 0.2/0.2 100.0 1.9 -0.5
2020/21 muži - Hyundai Český pohár OVA 2 13.5 2.0 0 /0 0.5 0.5/1 50.0 2.5 -2.5
2020/21 muži - Skupina A2 OVA 3 10.7 0.7 0 /0.7 0 0.7/0.7 100.0 2.7 -2.7
2021/22 muži - skupina VÝCHOD SNAK A 5 29.4 14.0 3 /6.4 0.8 5.6/6.2 90.3 2.0 15.4
2021/22 muži - Základní část OVA 6 9.0 2.5 0.2 /1.2 0.5 0.7/0.8 80.0 1.3 -0.2
Průměr za kariéru 30.6 14.8 9.4 2.2 0.9 2.3/2.9 298.2 2.0 5.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 11 BC Nový Jičín 3. 10. 2021
2B body 6 BASKET Brno U23 10. 10. 2021
3B body 3 STRABAG Zlín 24. 9. 2021
Obranné doskoky 2 BC Nový Jičín 3. 10. 2021
Útočné doskoky 3 BC Nový Jičín 3. 10. 2021
Doskoky celkem 5 BC Nový Jičín 3. 10. 2021
Body 19 BC Nový Jičín 3. 10. 2021
Užitečnost 23 BC Nový Jičín 3. 10. 2021
Asistence 4 Basketbal Olomouc 19. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 Sokol Písek 2. 4. 2017 2016/17
2B body 10 BA Sparta Praha 8. 1. 2017 2016/17
3B body 6 Sokol Karviná 19. 11. 2016 2016/17
Obranné doskoky 8 Sokol Pražský 4. 2. 2017 2016/17
Útočné doskoky 4 Sokol Písek 17. 3. 2019 2018/19
Doskoky celkem 9 Sokol Pražský 4. 2. 2017 2016/17
Body 36 BK Loko Plzeň 25. 11. 2018 2018/19
Užitečnost 37 BA Nymburk 3. 3. 2019 2018/19
Asistence 10 Synthesia Pardubice 14. 5. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
18. 9. 2021 Základní část DEC 4:18 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
19. 9. 2021 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 30:28 9 2 50.0 0 0.0 5/5 100.0
24. 9. 2021 skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 23:58 17 2 50.0 3 37.5 4/4 100.0
25. 9. 2021 Základní část PCE 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
29. 9. 2021 Základní část NBK 19:41 6 0 0.0 2 50.0 0/0 0
2. 10. 2021 Základní část OLO 10:10 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 34:12 19 4 40.0 0 0.0 11/14 78.6
9. 10. 2021 Základní část BRN 4:56 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 32:06 17 6 60.0 0 0.0 5/5 100.0
16. 10. 2021 Základní část USK 6:40 5 1 50.0 0 0.0 3/3 100.0
17. 10. 2021 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 26:30 8 1 25.0 1 50.0 3/3 100.0
20. 10. 2021 Základní část NBK 7:51 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
Celkem 12 200:50 85 16 41.0 7 25.0 32/36 88.9
Průměr 12 16:44 7.1 1.3 41.0 0.6 25.0 2.7/3.0 88.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Písek 12 25:53 14.2 2.5 46.9 1.8 29.6 3.9/4.8 82.5 1.6
BK Loko Plzeň 6 27:00 15.2 2.7 37.2 2.0 36.4 3.8/4.8 79.3 1.8
Sokol Písek 7 16:44 12.7 1.9 48.1 1.4 45.5 4.7/5.6 84.6 2.9
SAM BŠM Brno 5 24:20 16.0 3.2 53.3 2.0 50.0 3.6/6.2 58.1 1.8
Basketbal Olomouc 7 21:50 11.3 2.4 56.7 1.0 33.3 3.4/3.7 92.3 1.7
ZLN 6 21:31 12.5 1.7 43.5 2.2 34.2 2.7/4.2 64.0 1.7
BC Nový Jičín 8 23:38 9.0 1.9 34.1 1.0 30.8 2.3/2.9 78.3 1.8
Slavoj Litoměřice 4 0:00 17.0 3.3 0.0 1.8 0.0 5.3/5.5 95.5 1.5
PCE 6 26:34 11.0 1.7 38.5 1.0 21.4 4.7/5.3 87.5 2.3
Synthesia Pardubice 5 22:13 13.0 2.8 29.2 0.8 19.0 5.0/6.6 75.8 2.4
BK Opava B 6 21:48 10.7 2.5 41.7 1.5 36.0 1.2/1.5 77.8 2.2
BCM Orli Prostějov 6 26:50 10.2 2.7 37.2 1.3 32.0 0.8/1.5 55.6 2.3
Synthesia Pardubice 6 24:35 10.2 2.2 39.4 1.5 47.4 1.3/1.7 80.0 1.0
NH Ostrava 3 0:00 19.0 3.0 0.0 2.3 0.0 6.0/6.7 90.0 2.7
BCM Orli Prostějov 6 21:11 8.8 2.5 38.5 0.7 25.0 1.8/2.5 73.3 1.7
Královští Sokoli 4 0:00 12.3 3.5 0.0 0.0 0.0 5.3/5.8 91.3 2.0
Sokol Pražský 4 19:21 12.0 1.8 31.8 2.0 53.3 2.5/2.8 90.9 3.0
BK Loko Plzeň 4 7:37 11.0 2.8 64.7 0.8 60.0 3.3/4.0 81.3 2.0
Slavoj Litoměřice 4 23:09 11.0 2.3 45.0 1.0 25.0 3.5/3.8 93.3 1.3
Basket Opava 2010 3 22:42 14.0 3.7 57.9 0.7 22.2 4.7/4.7 100.0 3.3
NH Ostrava 2 27:37 20.0 6.0 75.0 2.0 57.1 2.0/3.5 57.1 1.0
BK Opava 2 0:00 19.5 4.5 0.0 2.0 0.0 4.5/4.5 100.0 1.5
BC Vysočina 4 19:41 9.5 2.3 64.3 0.8 37.5 2.8/2.8 100.0 2.5
Sokol pražský 5 21:51 7.4 1.4 46.7 1.2 26.1 1.0/1.6 62.5 3.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 17.5 5.5 0.0 0.0 0.0 6.5/9.5 68.4 2.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 17.0 6.0 0.0 0.0 0.0 5.0/8.5 58.8 1.5
Sokol Karviná 2 0:00 16.5 2.5 0.0 3.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
USK 7 20:21 4.4 0.7 21.7 0.4 15.0 1.7/2.1 80.0 1.7
OLM 4 21:25 7.8 2.3 64.3 0.5 15.4 1.8/2.0 87.5 1.3
Sokol Vyšehrad 2 0:00 15.0 4.0 0.0 1.0 0.0 4.0/5.5 72.7 3.0
BA Sparta Praha 1 31:54 30.0 10.0 66.7 2.0 33.3 4.0/6.0 66.7 3.0
BK Pelhřimov 2 0:00 14.5 4.5 0.0 1.0 0.0 2.5/3.5 71.4 4.0
Sokol Pražský 3 0:00 9.7 0.7 0.0 1.3 0.0 4.3/5.0 86.7 3.0
Baskeťáci TJ Sokol Josefov 3 0:00 9.3 3.3 500.0 0.7 200.0 0.7/1.0 66.7 2.0
BC Vysočina 2 0:00 13.5 4.5 0.0 0.0 0.0 4.5/7.0 64.3 1.0
BCM Orli Prostějov 2 26:08 13.5 3.5 36.8 0.5 25.0 5.0/7.5 66.7 1.5
HKR 6 11:38 4.3 0.5 50.0 1.0 40.0 0.3/0.3 100.0 1.7
USK Praha 2 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Sokol Písek 2 0:00 13.0 4.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Opava 2 0:00 11.0 2.5 0.0 1.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
Sokol Písek 4 22:06 5.3 0.5 11.1 1.0 28.6 1.3/1.5 83.3 2.0
BA Sparta Praha 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 2.0
NH Ostrava 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 4.0
USK 2 14:42 9.5 3.0 54.5 0.5 20.0 2.0/3.5 57.1 3.0
Lions J. Hradec 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
Tesla Pardubice 2 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
VYS 1 31:22 18.0 2.0 50.0 3.0 60.0 5.0/7.0 71.4 -
BK Opava 1 0:00 17.0 4.0 0.0 0.0 0.0 9.0/10.0 90.0 1.0
BASKET Brno U23 1 32:06 17.0 6.0 60.0 0.0 0.0 5.0/5.0 100.0 3.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 16.0 5.0 0.0 0.0 0.0 6.0/8.0 75.0 4.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 3.0
NBK 6 11:59 2.5 0.2 12.5 0.7 33.3 0.2/0.3 50.0 2.0
BK Opava 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.5
Slavoj Litoměřice 3 12:05 4.3 1.0 27.3 0.3 100.0 1.3/1.7 80.0 2.3
PLZ 2 26:40 6.5 0.5 16.7 1.0 40.0 2.5/3.0 83.3 2.0
BC Nový Jičín 1 0:00 12.0 3.0 0.0 1.0 0.0 3.0/8.0 37.5 4.0
BC Nový Jičín 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
BRN 9 6:56 1.2 0.1 25.0 0.2 16.7 0.3/0.7 50.0 1.2
DEC 7 9:40 1.4 0.1 14.3 0.3 33.3 0.3/0.3 100.0 1.3
Jiskra Kyjov 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SVI 5 10:27 1.8 0.4 33.3 0.2 33.3 0.4/0.4 100.0 1.8
USK 5 7:47 1.6 0.2 33.3 0.2 100.0 0.6/0.6 100.0 0.8
SKB Zlín 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
OPA 5 10:52 1.4 0.4 40.0 0.0 0.0 0.6/0.6 100.0 2.0
Lions J. Hradec 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sršni Sokol Písek 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
UNL 4 10:08 1.5 0.5 40.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.3
SKB Zlín 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sršni Písek 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Nový Jičín 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha B 1 16:09 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Vividbooks Pardub 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
OLO 6 5:13 0.3 0.2 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.2
SAM BŠM Brno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KOL 4 3:41 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PCE 6 7:42 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
ŠSK Sla U13 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0