Ondřej Švec

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
USK Praha
Výška
196 cm
Pozice
Rozehrávač/Křídlo

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
325
Procento vítězství
56.9%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2012/13 mladší minižáci U12 - Základní fáze USK Praha 14 - 2.9 1.4 0.0 0 0.0 0.2/1.1 20.0 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze USK Praha 12 - 8.5 3.9 0.0 0 0.0 0.7/2.6 25.8 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Základní fáze USK Praha A 5 - 1.4 0.4 0.0 0 0.0 0.6/0.8 75.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Základní fáze USK Praha 13 - 6.5 2.8 0.0 0 0.0 1/2.8 35.1 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze USK Praha 13 - 13.1 5.5 0.0 0 0.0 2/6.2 32.5 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Základní fáze USK Praha A 6 - 2.3 0.8 0.0 0 0.0 0.7/3 22.2 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze USK Praha 18 - 11.6 4.9 0.0 0 0.0 1.7/5.4 32.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B USK Praha 17 - 4.5 1.8 /1.8 100.0 0.1 100.0 0.6/1.4 47.8 1.9 1.8
2015/16 žáci U15 - Základní fáze USK Praha C 6 - 9.2 3.7 0.0 0 0.0 1.8/5.8 31.4 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze USK Praha 18 - 9.6 4 0.0 0.1 0.0 1.4/4.1 33.8 - -
2015/16 žáci U15 - Skupina o 5. - 8. místo USK Praha C 2 - 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0/1 0.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR C USK Praha 3 - 2.0 0.7 /0.7 100.0 0 0.0 0.7/3 22.2 0.7 -1.0
2015/16 mladší žáci U14 - 9. - 12. místo USK Praha 3 - 0.7 0.3 /0.3 100.0 0 0.0 0/0.7 0.0 1.3 -1.3
2016/17 žáci U15 - Skupina B USK Praha 1 - 7.0 1 /1 100.0 1 100.0 2/2 100.0 3.0 4.0
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina B USK Praha 12 - 11.3 4.8 /4.8 100.0 0.1 100.0 1.6/4.4 35.8 1.6 6.9
2016/17 žáci U15 - Základní fáze USK Praha B 1 - 17.0 7 0.0 0 0.0 3/10 30.0 - -
2016/17 žáci U15 - Extraliga USK Praha 2 - 3.0 1.5 /1.5 100.0 0 0.0 0/1 0.0 1.0 1.0
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A USK Praha 6 - 15.7 5.5 /5.5 100.0 0.2 100.0 4.2/8.2 51.0 2.5 9.2
2017/18 žáci U15 - Skupina B USK Praha 10 - 18.3 5.9 0.0 0.6 0.0 4.7/7.8 60.3 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina B USK Praha B 3 - 10.0 4 0.0 0 0.0 2/2.7 75.0 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. A USK Praha 6 - 14.3 6.3 0.0 0 0.0 1.7/2.5 66.7 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out B USK Praha B 2 - 10.5 5 0.0 0 0.0 0.5/0.5 100.0 - -
2018/19 junioři U19 - základní část USK 11 10.3 2.7 0.7 /1.4 53.3 0.4 50.0 0.2/0.5 40.0 1.6 2.0
2018/19 kadeti U17 - základní část USK 22 31.5 14.0 4 /9 44.2 0.4 19.6 4.8/7.4 65.0 2.7 16.3
2018/19 muži - Skupina C 1. - 6. místo USK Praha B 3 7.3 0.7 0.3 /0.3 100.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 2.0
2018/19 junioři U19 - play-off USK 2 7.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -1.5
2018/19 kadeti U17 - play-out USK 6 32.2 13.7 6.2 /11.3 54.4 0.2 10.0 0.8/2.2 38.5 2.0 17.0
2018/19 junioři U19 - Mistrovství ČR USK 2 8.0 1.0 0.5 /1 50.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -0.5
2019/20 junioři U19 - základní část USK 22 32.1 12.9 4 /9.3 43.1 0.7 27.8 2.9/4.9 58.9 2.0 16.9
2019/20 kadeti U17 - základní část USK 12 31.4 17.9 6 /13.2 45.6 0.6 30.4 4.2/8.4 49.5 2.3 21.5
2019/20 muži - skupina Západ USK Praha B 17 21.6 6.4 1.9 /4.5 41.6 0.3 21.7 1.7/3.2 52.7 1.8 6.9
2019/20 muži - Skupina D 7. - 12. místo USK Praha B 5 16.4 6.4 2 /3 66.7 0.4 22.2 1.2/2.4 50.0 1.0 9.0
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD USK Praha B 1 32.0 18.0 5 /8 62.5 1 25.0 5/6 83.3 1.0 29.0
2020/21 junioři U19 - základní část USK 1 34.0 15.0 4 /11 36.4 0 0.0 7/11 63.6 2.0 32.0
2020/21 muži - základní část USK 5 12.8 4.6 0.4 /1.2 33.3 1 50.0 0.8/1.6 50.0 2.0 3.0
2020/21 muži - Hyundai Český pohár USK 2 17.0 4.0 0 /1.5 0.0 1 33.3 1/1 100.0 3.5 1.5
2020/21 muži - Skupina A1 USK 8 13.3 2.9 1 /2.3 44.4 0.1 9.1 0.5/1 50.0 1.3 0.5
2020/21 muži - Play off USK 2 4.5 0.0 0 /1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -2.0
2021/22 muži - skupina ZÁPAD USK Praha B 6 33.7 17.0 5 /11 45.5 1.2 25.9 3.5/5.7 61.8 2.7 18.0
2021/22 junioři U19 - skupina A USK 1 24.0 15.0 4 /8 50.0 2 40.0 1/4 25.0 - 23.0
2021/22 muži - Základní část USK 9 17.1 6.6 1.2 /1.9 64.7 0.6 29.4 2.4/3.2 75.9 2.6 7.2
Průměr za kariéru 31.0 10.5 9.2 3.3 153.6 0.3 79.4 1.9/3.9 176.1 1.8 5.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 GBA Sojky Pelhřimov 26. 9. 2021
2B body 8 GBA Sojky Pelhřimov 26. 9. 2021
3B body 3 BK Levharti Chomutov 8. 10. 2021
Obranné doskoky 5 UNL 25. 9. 2021
Útočné doskoky 3 GBA Sojky Pelhřimov 26. 9. 2021
Doskoky celkem 8 GBA Sojky Pelhřimov 26. 9. 2021
Body 28 BK Levharti Chomutov 8. 10. 2021
Užitečnost 28 BK Levharti Chomutov 8. 10. 2021
Asistence 8 SP BASKET 15. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 Sokol Pražský 31. 1. 2017 2016/17
2B body 14 BŠ Tygři Praha 14. 10. 2017 2017/18
3B body 3 BC Kolín 22. 2. 2020 2019/20
Obranné doskoky 15 GBA Lions J. Hradec 11. 10. 2020 2020/21
Útočné doskoky 8 Slavoj Litoměřice 26. 10. 2019 2019/20
Doskoky celkem 18 Slavoj Litoměřice 10. 3. 2019 2018/19
Body 40 BŠ Tygři Praha 14. 10. 2017 2017/18
Užitečnost 38 Sokol Písek 5. 2. 2020 2019/20
Asistence 13 BK Loko Plzeň 26. 1. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 36:57 14 6 54.5 0 0.0 2/4 50.0
19. 9. 2021 skupina A BA Nymburk 24:12 15 4 50.0 2 40.0 1/4 25.0
22. 9. 2021 Základní část HKR 13:28 7 1 100.0 1 50.0 2/4 50.0
25. 9. 2021 Základní část UNL 19:49 4 0 0.0 0 0.0 4/4 100.0
26. 9. 2021 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 33:52 26 8 53.3 1 25.0 7/10 70.0
29. 9. 2021 Základní část JHR 11:51 8 0 0.0 2 66.7 2/2 100.0
1. 10. 2021 skupina ZÁPAD VYS 26:12 3 1 20.0 0 0.0 1/2 50.0
2. 10. 2021 Základní část KOL 11:41 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
6. 10. 2021 Základní část BRN 12:15 5 1 100.0 0 0.0 3/5 60.0
8. 10. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 37:42 28 6 50.0 3 37.5 7/11 63.6
9. 10. 2021 Základní část OPA 22:56 9 3 75.0 1 25.0 0/2 0.0
13. 10. 2021 Základní část DEC 18:43 10 4 100.0 0 0.0 2/3 66.7
15. 10. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 36:41 18 6 46.2 1 16.7 3/5 60.0
16. 10. 2021 Základní část OVA 20:28 7 1 50.0 0 0.0 5/5 100.0
17. 10. 2021 skupina A Sokol Písek 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 30:33 13 3 30.0 2 40.0 1/2 50.0
23. 10. 2021 Základní část PCE 22:43 7 0 0.0 1 50.0 4/4 100.0
Celkem 17 380:03 176 45 49.5 14 28.6 44/67 65.7
Průměr 17 22:21 10.4 2.6 49.5 0.8 28.6 2.6/3.9 65.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SAM Brno 4 33:13 17.8 7.5 65.2 0.0 0.0 2.8/7.3 37.9 2.3
BA Sparta 7 0:00 10.1 4.1 0.0 0.0 0.0 1.9/4.0 46.4 2.3
Sokol Písek 4 37:17 16.8 4.5 38.3 1.5 66.7 3.3/5.3 61.9 1.5
Slavoj Litoměřice 4 37:01 15.3 4.8 38.0 0.3 8.3 5.0/7.5 66.7 3.0
BK Loko Plzeň 4 32:37 15.0 5.8 48.9 0.5 22.2 2.0/3.0 66.7 2.0
Sokol Pražský 6 0:00 8.8 4.0 0.0 0.0 0.0 0.8/3.8 21.7 1.5
Sokol Pražský 3 36:37 15.7 5.0 46.9 0.0 0.0 5.7/11.0 51.5 2.0
Sokol Vyšehrad 4 0:00 11.3 5.0 0.0 0.0 0.0 1.3/4.0 31.3 1.3
TJ Sokol Pražský 8 0:00 5.6 2.4 0.0 0.0 0.0 0.9/3.0 29.2 1.9
BCM Orli Prostějov 3 22:22 14.7 4.7 53.8 0.0 0.0 5.3/9.0 59.3 2.0
NH Ostrava 3 26:33 14.3 4.0 50.0 0.7 33.3 4.3/7.3 59.1 3.7
Tygři Praha 2 36:24 21.5 6.0 42.9 0.5 25.0 8.0/13.5 59.3 3.0
Sj. BK Litoměřice 6 0:00 7.0 2.7 100.0 0.0 0.0 1.7/4.2 40.0 1.5
Basket Poděbrady 2 0:00 20.5 7.0 0.0 1.0 0.0 3.5/7.0 50.0 1.5
Sokol Pražský 8 0:00 5.0 1.8 0.0 0.0 0.0 1.5/3.4 44.4 1.6
Sokol pražský 3 23:07 13.3 3.7 55.0 1.0 75.0 3.0/4.3 69.2 2.7
SP BASKET 3 30:02 13.0 3.3 45.5 1.0 27.3 3.3/5.3 62.5 3.0
BA Nymburk 3 29:58 12.7 4.0 46.2 1.0 30.0 1.7/3.7 45.5 1.7
Sokol Vyšehrad 5 0:00 7.6 3.0 0.0 0.0 0.0 1.6/5.6 28.6 1.6
Slavoj Litoměřice 2 0:00 18.5 5.0 0.0 0.5 0.0 7.0/9.5 73.7 2.5
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 8.5 4.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 2.5
VYS 4 24:21 7.8 2.3 42.9 0.3 16.7 2.5/3.0 83.3 1.3
Synthesia Pardubice 3 24:41 10.3 3.7 45.8 0.0 0.0 3.0/5.3 56.3 1.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 14.5 6.0 100.0 0.5 100.0 1.0/1.5 66.7 -
Tygři JBC Brno 2 33:40 14.5 4.0 28.6 0.5 33.3 5.0/10.5 47.6 3.5
BK Levharti Chomutov 1 37:42 28.0 6.0 50.0 3.0 37.5 7.0/11.0 63.6 4.0
BA Sparta 7 0:00 4.0 1.7 0.0 0.0 0.0 0.6/2.0 28.6 2.3
Sokol Písek 5 18:44 5.6 1.2 46.2 0.8 44.4 0.8/2.0 40.0 2.0
Slavoj Litoměřice 3 25:50 9.0 2.3 30.4 1.0 37.5 1.3/2.3 57.1 2.0
PORG Basket 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/6.0 25.0 2.5
BK Loko Plzeň 2 27:45 13.5 5.5 61.1 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 1.5
BK Horejsek Děčín 2 0:00 13.5 4.5 0.0 0.5 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
Synthesia Pardubice 3 0:00 9.0 4.3 100.0 0.0 0.0 0.3/1.7 20.0 3.0
BK Pelhřimov 2 0:00 13.5 6.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
Jižní Supi 1 0:00 27.0 9.0 100.0 1.0 100.0 6.0/7.0 85.7 -
BCM Orli Prostějov 3 23:48 8.7 3.0 50.0 0.0 0.0 2.7/6.3 42.1 2.0
PCE 3 27:24 8.7 3.0 52.9 0.0 0.0 2.7/3.0 88.9 1.3
GBA Sojky Pelhřimov 1 33:52 26.0 8.0 53.3 1.0 25.0 7.0/10.0 70.0 1.0
Sokol Kbely 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.5
Jižní Supi 2 0:00 12.0 4.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
Jižní Supi 7 0:00 3.4 1.0 0.0 0.0 0.0 1.4/4.6 31.3 1.6
OPA 4 12:50 6.0 1.3 71.4 0.8 27.3 1.3/2.5 50.0 1.5
Snakes Ostrava 4 17:45 5.8 2.3 34.6 0.3 33.3 0.5/0.5 100.0 1.8
Snakes Ostrava 2 34:10 11.5 3.0 42.9 0.5 33.3 4.0/5.0 80.0 4.0
PLZ 2 25:49 10.5 3.5 41.2 1.0 33.3 0.5/2.0 25.0 2.0
BK Horejsek Děčín A 2 0:00 9.5 4.0 100.0 0.0 0.0 1.5/6.0 25.0 3.0
Basketbal Polabí 2 20:46 9.5 3.5 63.6 0.5 33.3 1.0/2.5 40.0 1.0
Sokol Pražský 1 0:00 18.0 3.0 100.0 0.0 0.0 12.0/22.0 54.5 3.0
Sokol Písek 2 27:36 8.5 2.0 44.4 0.5 25.0 3.0/6.5 46.2 2.5
JHR 3 20:25 5.7 0.7 16.7 0.7 28.6 2.3/3.3 70.0 1.7
PCE 3 16:12 5.0 0.7 40.0 0.7 50.0 1.7/2.3 71.4 2.3
BK Klatovy 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
GBA Lions J. Hradec 1 34:19 15.0 4.0 36.4 0.0 0.0 7.0/11.0 63.6 2.0
SK Slavia Praha 1 36:57 14.0 6.0 54.5 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BC Vysočina 2 15:44 7.0 2.5 55.6 0.5 25.0 0.5/2.0 25.0 0.5
GBA J. Hradec 2 35:17 7.0 2.0 19.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.5
BRN 8 7:05 1.5 0.5 40.0 0.0 0.0 0.5/0.8 66.7 0.9
UNL 3 15:00 4.0 0.0 0.0 0.7 40.0 2.0/2.0 100.0 2.7
BK Opava B 2 14:41 6.0 2.0 80.0 0.5 33.3 0.5/0.5 100.0 1.0
NBK 3 14:02 3.3 0.7 28.6 0.7 40.0 0.0/0.7 0.0 1.3
DEC 2 9:21 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
HKR 2 14:07 5.0 0.5 100.0 1.0 40.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sokol Vyšehrad B 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/10.0 20.0 1.0
BC Kolín 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
OVA 1 20:28 7.0 1.0 50.0 0.0 0.0 5.0/5.0 100.0 4.0
SAM Brno 1 22:10 7.0 2.0 50.0 1.0 33.3 0.0/1.0 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 7.0 1.0 100.0 1.0 100.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Sokol Písek 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pardubice 1 21:10 6.0 1.0 100.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 2.0
BC Vysočina 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK Praha B 1 0:00 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0 6.0/10.0 60.0 2.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
Slavoj Litoměřice 2 13:27 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
OLO 1 15:13 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 13:58 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BCM Orli Prostějov 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
KOL 2 12:04 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
BK Pelhřimov 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 2.0
ZLN 1 7:22 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basketbal Olomouc 1 0:51 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SVI 1 5:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0

články