Jaroslav Kubín

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 21 let
Aktuální klub
BC Vysočina
Výška
205 cm
Pozice
Pivot

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
231
Procento vítězství
51.9%
Počet klubů
7

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 kadeti U17 - skupina B SKB Zlín 13 - 7.5 2.5 0.4 1.2/1.7 72.7 - -
2015/16 kadeti U17 - play-out B SKB Zlín 6 - 10.7 4.5 0.2 1.2/1.7 70.0 - -
2016/17 junioři U19 - skupina B BŠM Brno B 12 - 10.1 3.3 0.6 1.7/2.4 69.0 - -
2016/17 kadeti U17 - skupina C SAM BŠM Brno 13 - 12.5 5.2 0.2 1.5/2.4 64.5 - -
2016/17 kadeti U17 - finálová skupina SAM BŠM Brno 7 - 7.4 2.3 0.3 2/3.3 60.9 - -
2016/17 junioři U19 - finálová skupina BŠM Brno B 8 - 13.6 5.3 0.5 1.6/2.4 68.4 - -
2017/18 muži - Základní část - skupina Východ Sokol Šlapanice 6 2.3 0.7 0.3 /0.5 0 0/0 0.0 - 1.0
2017/18 muži - skupina C SA Brno 1 - 5.0 2 0 1/2 50.0 - -
2017/18 junioři U19 - základní část SAM Brno 22 14.0 5.2 1.6 /3 0.4 0.9/1.6 57.1 2.0 4.5
2017/18 muži - Play out 13. - 20. místo Sokol Šlapanice 5 7.0 1.8 0.8 /1.2 0 0.2/0.4 50.0 1.2 2.0
2017/18 junioři U19 - play-off SAM Brno 3 15.7 3.3 0.7 /3 0.3 1/2.3 42.9 3.0 0.3
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ Sokol Šlapanice 11 13.2 4.4 1.3 /2.9 0.4 0.7/1.4 53.3 2.1 2.6
2018/19 muži - skupina C SA Brno 12 - 8.9 2.2 1 1.6/2 79.2 - -
2018/19 junioři U19 - základní část SAM Brno 18 25.4 12.2 3.6 /7.9 0.5 3.4/5.3 64.6 3.2 12.5
2018/19 muži - Play out 13. - 20. místo Sokol Šlapanice 5 16.4 5.0 1.4 /2.6 0.4 1/1.2 83.3 2.4 3.6
2018/19 junioři U19 - play-out SAM Brno 4 34.3 22.0 8 /15.3 0.8 3.8/5 75.0 2.3 33.5
2018/19 muži - play-off - 3. kolo SA Brno 2 - 9.5 3 0.5 2/3.5 57.1 - -
2019/20 muži - skupina C SA IMA Brno 8 - 12.0 2.8 0.9 3.9/5 77.5 - -
2019/20 muži - skupina Východ SA KOMFORT Brno 14 15.9 7.5 1.6 /2.9 0.6 2.3/3.8 60.4 2.3 7.9
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník SA KOMFORT Brno 3 16.3 9.7 2 /3 1.3 1.7/1.7 100.0 1.7 9.0
2019/20 muži - Play out 13. - 20. místo SA KOMFORT Brno 5 14.2 5.0 1.8 /3.6 0.2 0.8/1.4 57.1 2.6 4.4
2020/21 muži - Skupina VÝCHOD SA KOMFORT Brno 2 16.5 9.5 3 /5.5 0.5 2/2 100.0 3.0 9.5
2020/21 muži - skupina C SA Brno 4 - 11.8 3.5 0.5 3.3/4.5 72.2 - -
2021/22 muži - skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 7 14.9 10.4 3.1 /4.4 0.4 2.9/3.1 90.9 3.0 12.1
2021/22 muži - skupina C BASKET Brno B 15 - 13.8 4.9 0.5 2.7/4.1 65.6 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník BC Vysočina 1 - 25.0 7 1 8/10 80.0 - 23.0
2021/22 muži - play-off C BASKET Brno B 4 - 12.0 3.5 0.8 2.8/5 55.0 - -
2021/22 muži - play-off 3. kolo BASKET Brno B 2 - 16.0 4 0.5 6.5/9.5 68.4 - -
Průměr za kariéru 30.4 8.0 9.2 2.9 0.5 1.9/2.8 263.6 2.4 3.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 9 Basketbal Polabí 20. 2. 2022
2B body 14 BCM Orli Prostějov 3. 12. 2021
3B body 3 NH Ostrava B 9. 10. 2021
Obranné doskoky 10 BCM Orli Prostějov 3. 12. 2021
Útočné doskoky 8 VYS 27. 3. 2022
Doskoky celkem 15 BCM Orli Prostějov 3. 12. 2021
Body 38 BCM Orli Prostějov 3. 12. 2021
Užitečnost 45 BCM Orli Prostějov 3. 12. 2021
Asistence 3 SVI 28. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Jiskra Kyjov 30. 11. 2019 2019/20
2B body 14 BCM Orli Prostějov 3. 12. 2021 2021/22
3B body 4 ZLN 2. 12. 2019 2019/20
Obranné doskoky 15 Slavoj Litoměřice 14. 4. 2019 2018/19
Útočné doskoky 8 Slavoj Litoměřice 4. 5. 2019 2018/19
Doskoky celkem 21 Slavoj Litoměřice 14. 4. 2019 2018/19
Body 38 BCM Orli Prostějov 3. 12. 2021 2021/22
Užitečnost 47 Slavoj Litoměřice 4. 5. 2019 2018/19
Asistence 8 Sokol Písek 16. 3. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
15. 9. 2021 skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 18:55 13 2 66.7 2 40.0 3/4 75.0
25. 9. 2021 skupina C KK Val. Meziříčí 0:00 7 2 0.0 0 0.0 3/4 75.0
26. 9. 2021 skupina C OLM 0:00 19 5 0.0 1 0.0 6/10 60.0
3. 10. 2021 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 8:52 7 1 50.0 1 50.0 2/2 100.0
10. 10. 2021 skupina VÝCHOD SNAK A 20:04 14 6 66.7 0 0.0 2/2 100.0
9. 10. 2021 skupina C NH Ostrava B 0:00 21 4 0.0 3 0.0 4/5 80.0
24. 10. 2021 skupina VÝCHOD SVI 14:14 10 4 66.7 0 0.0 2/2 100.0
23. 10. 2021 skupina C BK Opava B 0:00 9 2 0.0 1 0.0 2/2 100.0
7. 11. 2021 skupina VÝCHOD BC Vysočina 12:13 8 3 60.0 0 0.0 2/2 100.0
12. 11. 2021 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 17:28 10 4 100.0 0 0.0 2/3 66.7
14. 11. 2021 skupina VÝCHOD Basket Opava 2010 11:49 11 2 100.0 0 0.0 7/7 100.0
13. 11. 2021 skupina C SK Žabovřesky 0:00 17 8 0.0 0 0.0 1/1 100.0
14. 11. 2021 skupina C Renocar Podolí 0:00 4 1 0.0 0 0.0 2/2 100.0
17. 11. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 0:00 25 7 0.0 1 0.0 8/10 80.0
21. 11. 2021 skupina VÝCHOD Basket Opava 2010 0:00 4 1 100.0 0 0.0 2/2 100.0
28. 11. 2021 skupina VÝCHOD SVI 37:01 22 6 40.0 1 14.3 7/10 70.0
27. 11. 2021 skupina C Jiskra Kyjov 0:00 21 10 0.0 0 0.0 1/5 20.0
3. 12. 2021 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 34:16 38 14 70.0 2 50.0 4/7 57.1
12. 12. 2021 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 40:00 17 6 54.5 1 12.5 2/4 50.0
10. 12. 2021 skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 0:00 10 4 0.0 0 0.0 2/4 50.0
11. 12. 2021 skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 0:00 10 2 0.0 1 0.0 3/4 75.0
17. 12. 2021 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 35:25 13 4 66.7 1 100.0 2/4 50.0
7. 1. 2022 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 30:42 15 4 40.0 0 0.0 7/8 87.5
9. 1. 2022 skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 27:34 21 9 60.0 0 0.0 3/7 42.9
8. 1. 2022 skupina C OLM 0:00 21 8 0.0 1 0.0 2/3 66.7
5. 2. 2022 skupina C TJ Šumperk 0:00 18 6 0.0 0 0.0 6/6 100.0
6. 2. 2022 skupina C BK Opava B 0:00 13 5 0.0 0 0.0 3/4 75.0
13. 2. 2022 play-out 13.-20. místo GBA Sojky Pelhřimov 19:27 11 5 83.3 0 0.0 1/2 50.0
20. 2. 2022 play-out 13.-20. místo Basketbal Polabí 29:54 19 5 55.6 0 0.0 9/13 69.2
19. 2. 2022 skupina C Renocar Podolí 0:00 8 3 0.0 0 0.0 2/4 50.0
25. 2. 2022 play-out 13.-20. místo VYS 19:13 9 2 40.0 0 0.0 5/8 62.5
4. 3. 2022 play-out 13.-20. místo PLZ 32:16 16 4 36.4 1 50.0 5/5 100.0
3. 3. 2022 skupina C Slavia Kroměříž 0:00 14 7 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 3. 2022 play-out 13.-20. místo GBA Sojky Pelhřimov 29:25 12 5 71.4 0 0.0 2/3 66.7
12. 3. 2022 skupina C Slavia Kroměříž 0:00 15 6 0.0 0 0.0 3/7 42.9
27. 3. 2022 play-out 13.-20. místo VYS 24:34 12 6 46.2 0 0.0 0/0 0
24. 3. 2022 play-off C Renocar Podolí 0:00 14 4 0.0 1 0.0 3/4 75.0
26. 3. 2022 play-off C Renocar Podolí 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/6 0.0
1. 4. 2022 play-out 13.-20. místo PLZ 32:45 27 12 70.6 0 0.0 3/8 37.5
9. 4. 2022 play-off C KK Val. Meziříčí 0:00 16 7 0.0 0 0.0 2/2 100.0
10. 4. 2022 play-off C KK Val. Meziříčí 0:00 18 3 0.0 2 0.0 6/8 75.0
30. 4. 2022 play-off 3. kolo BK NAPOS Vysoká n.L. 0:00 14 4 0.0 0 0.0 6/7 85.7
1. 5. 2022 play-off 3. kolo BK NAPOS Vysoká n.L. 0:00 18 4 0.0 1 0.0 7/12 58.3
Celkem 43 496:07 621 207 116.9 21 47.7 144/213 67.6
Průměr 43 11:32 14.4 4.8 116.9 0.5 47.7 3.3/5.0 67.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Slavoj Litoměřice 7 20:41 15.7 6.0 80.8 0.4 21.4 2.4/3.3 73.9 2.0
BK Loko Plzeň 6 27:34 17.0 5.8 57.4 0.7 44.4 3.3/4.7 71.4 3.8
Renocar Podolí 8 0:00 10.5 2.6 0.0 0.8 0.0 3.0/5.0 60.0 3.6
ZLN 7 13:12 8.9 2.0 63.6 1.1 53.3 1.4/2.3 62.5 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 6 19:55 10.2 3.2 51.4 0.7 26.7 1.8/2.5 73.3 2.7
PLZ 4 25:53 14.8 5.3 55.3 0.5 40.0 2.8/4.5 61.1 3.5
OLM 5 3:48 11.8 4.2 525.0 0.4 200.0 2.2/3.6 61.1 2.4
SK Žabovřesky 5 0:00 11.6 2.8 0.0 1.0 0.0 3.0/3.8 78.9 2.4
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 4 0:00 13.8 3.8 0.0 0.8 0.0 4.0/5.5 72.7 3.3
Královští Sokoli 4 0:00 12.3 4.3 0.0 0.8 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
BC Nový Jičín 4 18:55 11.8 3.3 65.0 0.5 50.0 3.8/5.0 75.0 2.8
BCM Orli Prostějov 2 23:07 23.0 7.5 71.4 1.5 60.0 3.5/5.5 63.6 3.0
Jiskra Kyjov 3 0:00 14.7 4.7 0.0 1.0 0.0 2.3/3.0 77.8 2.7
KK Val. Meziříčí 3 0:00 13.7 4.0 0.0 0.7 0.0 3.7/4.7 78.6 3.3
Slavia Kroměříž 3 0:00 13.3 4.7 0.0 0.7 0.0 2.0/3.7 54.5 3.0
Slavia Kroměříž 4 0:00 9.8 3.0 0.0 0.3 0.0 3.0/3.5 85.7 1.5
BK Opava 4 0:00 9.8 4.5 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 2.5
TJ Šumperk 2 0:00 19.0 6.5 0.0 0.5 0.0 4.5/5.0 90.0 3.5
USK 7 19:38 5.4 1.9 43.3 0.3 16.7 0.9/2.1 40.0 2.6
SNAK A 7 11:19 5.3 1.9 61.9 0.3 50.0 0.7/1.6 45.5 2.6
BC Vysočina 5 16:01 6.8 1.6 44.4 0.8 50.0 1.2/1.8 66.7 2.8
Jiskra Kyjov 2 0:00 17.0 6.0 0.0 0.0 0.0 5.0/7.5 66.7 2.0
SVI 3 17:05 10.7 3.3 47.6 0.3 11.1 3.0/4.0 75.0 1.0
BK Opava B 6 5:16 5.3 1.8 157.1 0.2 33.3 1.2/1.7 70.0 1.7
BK NAPOS Vysoká n.L. 2 0:00 16.0 4.0 0.0 0.5 0.0 6.5/9.5 68.4 2.5
BK Pelhřimov 3 0:00 10.7 4.0 0.0 0.3 0.0 1.7/2.7 62.5 3.3
SKB Zlín 2 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Opava 2010 4 7:29 7.5 1.8 116.7 0.3 20.0 3.3/4.3 76.5 3.3
VYS 4 14:45 7.3 3.0 50.0 0.0 0.0 1.3/2.0 62.5 1.8
BC Nový Jičín 4 0:00 7.3 2.5 0.0 0.3 0.0 1.5/2.5 60.0 3.5
Basketbal Olomouc 5 19:19 5.6 1.6 47.1 0.2 33.3 1.8/3.0 60.0 2.6
NH Ostrava B 2 0:00 14.0 3.0 0.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
BK Opava 2 0:00 13.5 5.0 0.0 0.5 0.0 2.0/3.5 57.1 3.0
PCE 4 16:00 6.8 2.5 55.6 0.0 0.0 1.8/3.3 53.8 1.8
BC Vysočina 3 0:00 8.7 4.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Sokol Karviná 3 0:00 8.0 3.0 0.0 0.3 0.0 1.0/1.7 60.0 2.0
BCM Orli Prostějov 3 16:06 8.0 2.7 42.1 0.3 33.3 1.7/2.3 71.4 1.7
GBA Sojky Pelhřimov 2 24:26 11.5 5.0 76.9 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 3.0
Sokol Písek 3 21:18 7.3 1.3 36.4 0.7 40.0 2.7/5.3 50.0 1.3
Lions J. Hradec 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
SK UP-BCM Olomouc 4 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
Wolves Radotín 2 0:00 9.5 3.0 0.0 0.5 0.0 2.0/3.5 57.1 4.0
Basketbal Polabí 1 29:54 19.0 5.0 55.6 0.0 0.0 9.0/13.0 69.2 4.0
Snakes Ostrava 3 16:54 6.3 1.7 41.7 0.3 33.3 2.0/2.3 85.7 1.7
Jiskra Kyjov 2 0:00 9.0 3.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
BASKET Brno U23 1 30:42 15.0 4.0 40.0 0.0 0.0 7.0/8.0 87.5 2.0
BARoun.l. U17B 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.5 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Kanonýři Josefov 2 0:00 7.0 2.0 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
BK Vlci Žďár 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Sokol pražský 3 17:01 3.7 0.7 18.2 0.7 66.7 0.3/0.7 50.0 3.0
Tesla Pardubice 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BC Benešov 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SAM BŠM Brno 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
SP BASKET 3 9:24 2.7 1.0 60.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.7
Královští Sokoli 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
HKR 1 6:43 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PCE 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OPA 1 11:30 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KOL 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NBK 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tesla Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Žižkov 1 7:16 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0