Lukáš Kantůrek

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 23 let
Aktuální klub
Královští sokoli
Výška
186 cm
Pozice
Rozehrávač

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
468
Procento vítězství
60.9%
Počet klubů
7

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 starší minižáci - OP starších minižáků - Jih BK Vividbooks Pardub 2 - 12.5 6 0 0.5/1 50.0 - -
2010/11 žáci U14 - základní část BK Pce "B" 5 - 12.0 5.8 0 0.4/1.8 22.2 - -
2010/11 žáci U14 - skupina B BK Pardubice 9 - 2.9 1.3 0 0.2/0.4 50.0 - -
2010/11 kvalifikace o účast na MČR starších minižáků - kvalifikace o účast na MČR starších minižáků BK Pardubice 2 - 16.0 8 0 0/1 0.0 - -
2010/11 starší minižáci - O Přeborníka oblasti BK Vividbooks Pardub 6 - 11.7 5.7 0 0.3/1.8 18.2 - -
2010/11 žáci U14 - Mistrovství ČR BK Pardubice 5 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2011/12 mladší žáci U14 - skupina C BK Pardubice 4 - 15.5 7 /10.8 0 1.5/2.3 66.7 2.0 9.0
2011/12 žáci U15 - skupina B BK Pardubice 4 - 4.5 2 0 0.5/1 50.0 - -
2011/12 žáci U15 - extraliga BK Pardubice 6 - 2.8 1.2 0 0.5/1 50.0 - -
2011/12 mladší žáci U14 - extraliga B BK Pardubice 8 - 12.1 5.4 /11.1 0 1.4/2.5 55.0 2.3 3.0
2011/12 mladší žáci U14 - play-off BK Pardubice 2 - 8.5 4 /12.5 0 0.5/1.5 33.3 4.0 -5.0
2011/12 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR BK Pardubice 5 23.2 11.0 4.4 /9.4 0.4 1/2 50.0 3.0 14.0
2011/12 žáci U15 - MČR zákl. sk. B BK Pardubice 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2011/12 žáci U15 - Mistrovství ČR BK Pardubice 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2012/13 žáci U15 - základní skupina B BK Pardubice 13 - 20.4 8.1 0.9 1.5/2.7 54.3 - -
2012/13 kadeti U17 - skupina B BK Pardubice B 17 - 6.7 2.1 0.8 0.3/0.8 38.5 - -
2012/13 žáci U15 - extraliga BK Pardubice 16 - 17.8 5.8 1.4 1.9/3.5 55.4 - -
2012/13 kadeti U17 - play-off BK Pardubice B 4 - 6.0 2.3 0.3 0.8/1.5 50.0 - -
2012/13 žáci U15 - Mistrovství ČR sk. A BK Pardubice 2 30.5 11.0 3.5 1 1/2.5 40.0 2.5 3.0
2012/13 žáci U15 - MČR o pořadí BK Pardubice 3 32.0 7.3 2.3 0.7 0.7/1.3 50.0 2.0 6.3
2013/14 kadeti U17 - základní BK Pardubice "B" 2 - 21.0 9.5 0.5 0.5/2.5 20.0 - -
2013/14 kadeti U17 - základní část Synthesia Pardubice 17 - 4.3 0.8 0.9 0.1/0.4 33.3 - -
2013/14 kadeti U17 - skupina B Tesla Pardubice 5 - 15.2 4.8 1.2 2/2.8 71.4 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off Synthesia Pardubice 3 - 11.0 1 3 0/1.3 0.0 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off B Tesla Pardubice 1 - 10.0 3 1 1/5 20.0 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off Tesla Pardubice 1 - 21.0 2 5 2/4 50.0 - -
2013/14 kadeti U17 - Mistrovství ČR Synthesia Pardubice 2 27.0 4.5 1 0.5 1/1 100.0 3.0 1.5
2014/15 junioři U19 - skupina C Tesla Pardubice 2 - 7.0 1.5 1 1/2 50.0 - -
2014/15 junioři U19 - základní část PCE 10 12.0 4.6 0.4 /1.1 1.2 0.2/0.2 100.0 1.2 5.4
2014/15 junioři U19 - skupina B Tesla Pardubice 6 - 16.8 6.3 0.8 1.7/2.3 71.4 - -
2014/15 kadeti U17 - základní část Synthesia Pardubice 16 - 13.5 2.8 1.9 2.4/3.3 71.7 - -
2014/15 junioři U19 - předkolo play-off B Tesla Pardubice 1 - 7.0 2 1 0/0 0.0 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out Synthesia Pardubice 4 - 14.5 3.8 2.3 0.3/0.5 50.0 - -
2014/15 junioři U19 - Mistrovství ČR PCE 2 3.0 2.0 0 /0 0.5 0.5/1 50.0 0.5 3.5
2015/16 muži - skupina B Tesla Pardubice 11 - 13.7 3.6 1.4 2.4/3.7 63.4 - -
2015/16 muži - Základní část - skupina B Synthesia Pardubice 6 11.7 3.0 0.5 /1.2 0.3 1/1.2 85.7 1.7 2.7
2015/16 junioři U19 - základní část PCE 17 17.9 6.9 1.5 /3.1 1 0.8/1.1 73.7 1.9 5.8
2015/16 muži - Skupina D - 7. - 12. místo Synthesia Pardubice 2 21.0 6.0 1 /4 1 1/1 100.0 4.0 -1.5
2015/16 junioři U19 - play-off PCE 3 9.3 3.7 0.3 /0.7 1 0/0 0.0 1.3 3.3
2015/16 muži - Předkolo Play-off Synthesia Pardubice 2 24.5 11.5 2 /4 2.5 0/0 0.0 1.5 9.0
2015/16 junioři U19 - Mistrovství ČR PCE 2 11.5 3.0 0 /1 1 0/0 0.0 1.5 2.0
2016/17 junioři U19 - základní část PCE 16 21.9 13.3 3.1 /6.6 2 1.2/1.8 67.9 1.8 12.3
2016/17 muži - Základní část - skupina B Synthesia Pardubice 4 24.0 8.0 2.3 /4.3 1 0.5/1 50.0 2.8 8.0
2016/17 muži - Skupina D 7. - 12. místo Synthesia Pardubice 2 17.0 10.0 2 /3.5 2 0/0 0.0 - 8.5
2016/17 junioři U19 - play-off PCE 3 24.7 9.3 2.3 /5.7 1 1.7/2 83.3 1.3 6.7
2016/17 muži - Předkolo Play-off Synthesia Pardubice 2 24.0 10.0 2 /3.5 1.5 1.5/2.5 60.0 2.0 13.0
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ BC Vysočina 15 24.2 9.4 2.3 /4.8 1.1 1.5/2.1 71.0 1.3 11.8
2017/18 muži - skupina B Lions J. Hradec 4 - 16.5 4.3 1.5 3.5/4.5 77.8 - -
2017/18 muži - Základní část LJH 22 7.4 0.7 0 /0.8 0.2 0.1/0.2 50.0 0.9 -
2017/18 muži - základní část LJH 1 28.0 8.0 0 /2 2 2/4 50.0 4.0 8.0
2017/18 muži - Skupina C 1. - 6. místo BC Vysočina 4 32.3 12.0 3.5 /8.5 1.5 0.5/1.3 40.0 1.3 10.5
2017/18 muži - Skupina A2 LJH 10 6.4 0.4 0.2 /0.5 0 0/0 0.0 1.2 -0.6
2017/18 muži - play-off B Lions J. Hradec 2 - 18.0 5 2 2/2.5 80.0 - -
2017/18 muži - Play Off BC Vysočina 8 31.0 22.4 6.5 /9.9 2.5 1.9/3.5 53.6 1.8 22.3
2017/18 muži - Play out LJH 3 13.0 0.7 0.3 /1.7 0 0/0 0.0 0.7 -1.7
2017/18 muži - Baráž o KNBL LJH 1 7.0 4.0 2 /2 0 0/0 0.0 1.0 3.0
2018/19 muži - skupina B Lions J. Hradec 8 - 19.8 3.5 3.5 2.3/3.1 72.0 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník LJH 2 14.5 2.5 1 /2.5 0 0.5/0.5 100.0 1.5 -0.5
2018/19 muži - Play Off LJH 7 13.3 2.6 0.3 /0.7 0.6 0.3/0.3 100.0 1.7 3.6
2018/19 muži - Baráž o KNBL LJH 2 5.0 0.5 0 /0.5 0 0.5/1 50.0 - 2.5
2019/20 muži - skupina Západ Slavoj Litoměřice 8 27.1 9.5 2.6 /4.4 1.1 0.9/1.9 46.7 1.5 11.9
2019/20 muži - Základní část HKR 19 8.1 1.2 0.2 /0.5 0.3 0/0 0.0 1.4 0.4
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník HKR 2 26.0 6.5 2.5 /4.5 0.5 0/0 0.0 1.0 10.5
2019/20 muži - skupina A2 HKR 3 9.7 1.0 0 /0 0.3 0/0 0.0 1.7 1.3
2019/20 muži - Skupina D 7. - 12. místo Slavoj Litoměřice 6 23.8 13.8 2.7 /4.7 2.7 0.5/1 50.0 2.3 17.7
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 2 22.0 3.5 0.5 /2.5 0.5 1/3 33.3 1.5 4.0
2020/21 muži - základní část HKR 20 13.1 2.6 0.2 /0.8 0.7 0.2/0.3 66.7 1.6 2.3
2020/21 muži - Skupina A2 HKR 10 20.9 3.9 0.7 /1.4 0.5 1/1.2 83.3 2.4 3.7
2020/21 muži - Předkolo PO HKR 2 6.5 0.5 0 /1.5 0 0.5/1 50.0 0.5 -0.5
2020/21 muži - Play off HKR 3 21.3 6.3 0.7 /1.3 1.3 1/2 50.0 1.7 4.7
2021/22 muži - skupina VÝCHOD BC Vysočina 3 37.3 22.0 6.3 /10.7 2 3.3/5.3 62.5 2.0 18.7
2021/22 muži - Základní část HKR 3 6.0 1.0 0 /1 0.3 0/0 0.0 0.7 -1.3
Průměr za kariéru 35.7 9.5 8.5 2.4 0.9 0.9/1.5 266.0 1.8 3.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 Basketbal Olomouc 17. 10. 2021
2B body 7 STRABAG Zlín 22. 10. 2021
3B body 3 STRABAG Zlín 22. 10. 2021
Obranné doskoky 6 BK VIVIDBOOKS Pardubice 8. 10. 2021
Doskoky celkem 6 BK VIVIDBOOKS Pardubice 8. 10. 2021
Body 26 STRABAG Zlín 22. 10. 2021
Užitečnost 25 STRABAG Zlín 22. 10. 2021
Asistence 9 BK VIVIDBOOKS Pardubice 8. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Jiskra Kyjov 9. 3. 2014 2013/14
2B body 16 ČT 6. 12. 2013 2013/14
3B body 6 Sokol Kutná Hora 27. 1. 2019 2018/19
Obranné doskoky 8 PLZ 13. 12. 2019 2019/20
Útočné doskoky 7 Sokol pražský 6. 11. 2016 2016/17
Doskoky celkem 10 Sokol pražský 6. 11. 2016 2016/17
Body 34 BK Brandýs n.L. 21. 10. 2012 2012/13
Užitečnost 40 Basketbal Olomouc 15. 4. 2018 2017/18
Asistence 14 Basket Košíře 18. 1. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
2. 10. 2021 Základní část OPA 10:09 3 0 0.0 1 33.3 0/0 0
8. 10. 2021 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 39:04 18 5 38.5 2 16.7 2/4 50.0
9. 10. 2021 Základní část DEC 2:48 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 10. 2021 Základní část OVA 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2021 Základní část PCE 4:34 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 36:46 22 7 70.0 1 10.0 5/6 83.3
22. 10. 2021 skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 36:22 26 7 77.8 3 33.3 3/6 50.0
Celkem 7 129:43 69 19 54.3 7 20.0 10/16 62.5
Průměr 7 18:31 9.9 2.7 54.3 1.0 20.0 1.4/2.3 62.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
ZLN 10 28:30 15.4 3.5 60.3 2.5 48.1 0.9/1.9 47.4 1.7
Basketbal Olomouc 7 33:18 17.9 5.7 76.9 1.6 26.8 1.7/2.7 63.2 1.7
Sršni Sokol Písek 9 0:00 11.9 1.9 0.0 2.4 0.0 0.8/1.6 50.0 3.3
BVK Holice 4 0:00 22.0 5.5 244.4 3.3 260.0 1.3/2.3 55.6 3.3
Sokol Písek 7 17:07 11.4 2.3 50.0 2.0 42.4 0.9/1.1 75.0 1.7
HKR 8 16:46 8.9 2.8 48.9 0.9 41.2 0.8/1.4 54.5 0.9
Sokol Písek 8 25:41 8.9 1.1 32.1 1.9 45.5 1.0/1.5 66.7 3.0
VYS 6 17:44 11.7 3.5 87.5 1.2 53.8 1.2/2.0 58.3 2.3
BK Loko Plzeň 9 0:00 7.2 2.2 0.0 0.8 0.0 0.4/0.9 50.0 1.6
PLZ 10 21:38 6.4 1.7 53.1 0.8 25.0 0.6/0.9 66.7 2.3
BK Brandýs n.L. 2 0:00 31.0 13.0 0.0 1.5 0.0 0.5/3.0 16.7 1.5
Sršni Sokol Písek 5 0:00 11.6 4.6 0.0 0.4 0.0 1.2/2.8 42.9 2.2
Slavoj Litoměřice 6 26:13 9.5 2.5 53.6 1.5 36.0 0.0/0.2 0.0 1.3
SP BASKET 6 24:15 9.2 2.2 72.2 1.5 39.1 0.3/0.8 40.0 1.0
Synthesia Pardubice 4 26:29 13.8 2.8 50.0 2.3 33.3 1.5/2.8 54.5 2.3
Jiskra Kyjov 2 0:00 26.5 8.5 0.0 3.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
TOROLA BT Příbor 3 0:00 16.3 5.0 0.0 1.3 0.0 2.3/4.3 53.8 2.0
Sokol pražský 6 19:19 8.2 1.8 42.3 1.2 33.3 1.0/1.3 75.0 2.3
AŠ Mladá Boleslav 3 0:00 16.0 3.3 0.0 2.3 0.0 2.3/2.7 87.5 -
BVK Holice 2 0:00 24.0 11.0 66.7 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.0
Sokol Pražský 7 0:00 6.7 2.1 0.0 0.7 0.0 0.3/0.4 66.7 1.0
BA Sparta 3 0:00 15.7 5.3 0.0 0.7 0.0 3.0/4.3 69.2 2.3
Sokol Pražský 3 0:00 15.3 4.3 0.0 1.3 0.0 2.7/3.7 72.7 2.3
Sokol Žižkov 2 12:09 22.5 5.0 166.7 3.0 150.0 3.5/6.5 53.8 0.5
Sokol Darren Chrudim 3 0:00 14.3 3.7 0.0 1.7 0.0 2.0/2.7 75.0 2.7
ČT 2 0:00 21.0 9.5 0.0 0.5 0.0 0.5/2.5 20.0 1.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 20.5 5.5 0.0 2.0 0.0 3.5/4.5 77.8 3.0
Sl. MBA Kroměříž 3 0:00 13.7 3.7 0.0 2.0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.7
USK Praha 7 0:00 5.7 2.0 0.0 0.3 0.0 0.9/1.1 75.0 1.6
BC Vysočina 3 0:06 13.3 4.0 200.0 1.3 57.1 1.3/2.7 50.0 2.0
Jiskra Kyjov 3 0:00 12.0 2.7 0.0 1.3 0.0 2.7/4.0 66.7 2.7
BK Opava B 4 20:16 9.0 2.8 73.3 1.0 22.2 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Vyšehrad 3 0:00 11.7 5.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
Královští Sokoli 2 12:24 15.5 6.0 240.0 0.5 50.0 2.0/2.0 100.0 2.5
BC Nový Jičín 2 0:00 15.5 6.0 0.0 0.5 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
PP HK 2 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 1.0
Bra 2 0:00 15.0 2.0 0.0 2.0 0.0 5.0/6.0 83.3 3.0
OPA 10 13:03 3.0 0.3 30.0 0.7 26.9 0.3/0.6 50.0 1.5
USK Praha B 5 28:46 6.0 1.8 50.0 0.6 18.8 0.6/1.2 50.0 1.2
Snakes Ostrava 3 6:40 9.7 4.0 38.7 0.3 100.0 0.7/2.0 33.3 1.7
Sokol H. Králové 3 0:00 9.7 4.0 0.0 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 2.3
BK NAPOS Vysoká n.L. 1 0:00 28.0 5.0 0.0 5.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Sokol Pražský 3 9:21 9.3 4.0 33.3 0.3 100.0 0.3/1.0 33.3 3.3
Slavia MBA Kroměříž 3 10:00 9.0 4.3 50.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 3.7
OLO 10 15:45 2.6 0.4 36.4 0.5 20.0 0.3/0.4 75.0 1.1
Radotínský SK 2 0:00 13.0 4.5 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.5
WBA 3 0:00 8.3 0.3 0.0 2.3 0.0 0.7/0.7 100.0 1.7
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
SKB Zlín 3 17:40 8.3 2.0 66.7 1.3 44.4 0.3/0.3 100.0 2.0
BC Nový Jičín 3 0:00 8.0 1.7 0.0 1.0 0.0 1.7/2.7 62.5 2.0
USK 4 0:00 6.0 0.5 0.0 1.5 0.0 0.5/1.5 33.3 3.3
BVK Holice 2 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.5
BA LYNX Liberec 1 0:00 23.0 5.0 0.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
DEC 10 8:40 2.3 0.2 22.2 0.4 26.7 0.7/0.8 87.5 1.2
BC Vysočina 2 24:44 11.5 2.0 30.8 2.5 71.4 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
Basket Opava 2010 1 35:19 22.0 3.0 60.0 4.0 44.4 4.0/4.0 100.0 2.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 21.0 2.0 0.0 5.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 10.5 5.0 47.6 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
NBK 7 20:23 3.0 0.3 11.1 0.7 20.0 0.3/0.6 50.0 1.9
SAM BŠM Brno 3 0:00 7.0 1.7 0.0 1.0 0.0 0.7/2.0 33.3 3.0
OVA 13 6:44 1.5 0.4 62.5 0.2 22.2 0.2/0.3 75.0 1.2
Snakes Ostrava 1 32:00 18.0 1.0 33.3 5.0 62.5 1.0/2.0 50.0 4.0
USK 4 14:46 4.5 1.5 54.5 0.5 16.7 0.0/0.0 0.0 1.5
BC Nový Jičín 1 35:03 18.0 3.0 42.9 2.0 33.3 6.0/6.0 100.0 2.0
BC Vysočina 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
BK Studánka Pardubic 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BVK Holice 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Benešov 1 0:00 15.0 4.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Loko Plzeň 3 9:56 5.0 2.0 66.7 0.3 20.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KOL 10 5:32 1.4 0.1 33.3 0.4 66.7 0.0/0.0 0.0 1.1
BRN 12 7:58 1.2 0.3 33.3 0.2 20.0 0.2/0.3 50.0 1.2
BCM Orli Prostějov 2 22:04 7.0 2.5 62.5 0.5 11.1 0.5/0.5 100.0 2.5
Sokol Karviná 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BCM Slez. Ostrava 3 0:00 4.3 0.0 0.0 1.3 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Lions J. Hradec B 1 0:00 11.0 0.0 0.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 20:03 11.0 0.0 0.0 3.0 100.0 2.0/2.0 100.0 2.0
SKB Zlín 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/5.0 20.0 2.0
Sršni Sokol Písek 1 17:52 10.0 5.0 71.4 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SAM BŠM Brno 1 20:42 10.0 2.0 40.0 1.0 25.0 3.0/4.0 75.0 4.0
BK Tábor 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
SVI 7 10:23 1.4 0.3 40.0 0.3 40.0 0.0/0.0 0.0 1.1
VYS 1 22:36 8.0 1.0 100.0 2.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tesla Pardubice 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Lions J. Hradec 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basketbal Polabí 1 23:36 8.0 4.0 66.7 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
USK 11 14:31 0.7 0.1 14.3 0.2 14.3 0.0/0.0 0.0 1.9
UNL 10 8:15 0.8 0.1 16.7 0.2 25.0 0.0/0.0 0.0 1.2
Královští Sokoli 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
PCE 6 10:00 1.3 0.2 33.3 0.3 25.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 29:39 7.0 2.0 20.0 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Opava 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
SK Slavia Praha 1 22:10 4.0 0.0 0.0 1.0 33.3 1.0/4.0 25.0 2.0
OLM 1 25:03 4.0 2.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 22:12 3.0 1.0 33.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Děčín 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
SNAK A 1 23:33 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0