Martin Hofman

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
Sokol Pražský B
Výška
181 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
248
Procento vítězství
75%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2012/13 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Pražský 6 - 2.5 1.2 0.0 0 0.0 0.2/0.8 20.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Pražský 3 - 0.7 0.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Pražský 13 - 5.8 2.5 0.0 0 0.0 0.9/2 46.2 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U 12 Sokol Pražský 6 - 4.8 2.3 0.0 0 0.0 0.2/0.3 50.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladší mini U12 (3na3) Sokol Pražský 7 - 2.4 1.1 0.0 0 0.0 0.1/0.1 100.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 4 - 2.5 1 0.0 0 0.0 0.5/2.5 20.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Pražský 21 - 4.9 2.1 0.0 0 0.0 0.6/2.1 28.9 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 21 - 5.0 2 0.0 0 0.0 0.9/2 46.3 - -
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina A Sokol Pražský 3 15.0 1.7 0.7 /1.7 40.0 0 0.0 0.3/2 16.7 3.3 -2.7
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 5.-8. místo Sokol Pražský 2 12.5 3.5 1 /2 50.0 0 0.0 1.5/6 25.0 3.5 1.5
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina A Sokol Pražský 14 - 6.7 3.1 /3.1 100.0 0 0.0 0.6/1.6 36.4 1.1 4.6
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sokol Pražský 14 - 2.6 1.1 /1.1 100.0 0 0.0 0.4/0.6 75.0 2.1 0.4
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina A Sokol Pražský 3 17.7 2.7 0.7 /1.3 50.0 0 0.0 1.3/2 66.7 1.7 4.7
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 13.5 1.0 0.5 /1.5 33.3 0 0.0 0/0 0.0 1.5 -
2017/18 žáci U15 - Skupina A Sokol Pražský 14 - 2.9 1.1 0.0 0 0.0 0.6/1.2 47.1 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga Sokol Pražský 16 - 2.8 0.9 0.0 0 0.0 1/1.5 66.7 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina B Sokol Pražský 3 16.0 2.7 1 50.0 0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.3 2.3
2017/18 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 11.5 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 2.0 -1.0
2018/19 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 15 7.9 0.4 0 /0.2 0.0 0.1 33.3 0.2/0.5 37.5 1.0 1.7
2018/19 kadeti U17 - skupina A BSK - Jižní Supi 6 - 2.5 1 0.0 0 0.0 0.5/0.8 60.0 - -
2018/19 kadeti U17 - finálová skupina BSK - Jižní Supi 4 - 5.0 1.3 0.0 0 0.0 2.5/4 62.5 - -
2018/19 kadeti U17 - play-off Sokol Pražský 5 1.2 0.0 0 /0.2 0.0 0 0.0 0/0.4 0.0 0.4 -0.6
2019/20 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 1 29.0 13.0 2 /5 40.0 1 100.0 6/8 75.0 3.0 27.0
2019/20 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 12 - 5.3 2.1 0.0 0 0.0 1.1/1.4 76.5 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 10 - 12.5 5.3 0.0 0.2 0.0 1.3/2.7 48.1 - -
2019/20 junioři U19 - play-out A BA Sparta Praha 3 - 10.0 3.7 0.0 0.7 0.0 0.7/0.7 100.0 - -
2019/20 kadeti U17 - finálová skupina BA Sparta Praha 5 - 5.6 2 0.0 0.4 0.0 0.4/0.4 100.0 - -
2020/21 junioři U19 - základní část Sokol pražský 3 10.0 0.7 0.3 /1 33.3 0 0.0 0/0 0.0 1.7 2.0
2020/21 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 4 27.3 19.0 3.8 /6.5 57.7 2.5 38.5 4/5.5 72.7 2.5 21.5
2021/22 muži - skupina ZÁPAD SP BASKET 7 3.0 0.9 0.1 /0.4 33.3 0.1 50.0 0.1/0.3 50.0 0.3 -0.4
2021/22 junioři U19 - skupina A Sokol pražský 14 21.5 7.8 1.7 /3.9 44.4 1 31.8 1.4/2.1 63.3 2.1 8.2
2021/22 muži - Základní fáze Sokol Pražský B 3 - 9.0 2.3 0.0 0.3 0.0 3.3/4.3 76.9 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník SP BASKET 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -1.0
Průměr za kariéru 24.8 3.4 4.5 1.7 63.2 0.1 25.4 0.8/1.5 151.8 1.6 1.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 9 Basket Poděbrady 12. 6. 2021
2B body 6 Basket Poděbrady 12. 6. 2021
3B body 5 Basket Poděbrady 12. 6. 2021
Obranné doskoky 7 Tygři Brno 13. 6. 2021
Útočné doskoky 5 Válečníci Děčín 13. 6. 2021
Doskoky celkem 9 Válečníci Děčín 13. 6. 2021
Body 36 Basket Poděbrady 12. 6. 2021
Užitečnost 38 Basket Poděbrady 12. 6. 2021
Asistence 5 BA Nymburk 18. 12. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Basket Poděbrady 12. 6. 2021 2021/22
2B body 12 BK Klatovy 17. 11. 2019 2019/20
3B body 5 Basket Poděbrady 12. 6. 2021 2021/22
Obranné doskoky 7 Tygři Brno 13. 6. 2021 2021/22
Útočné doskoky 5 Tygři JBC Brno 10. 3. 2020 2019/20
Doskoky celkem 10 Tygři JBC Brno 10. 3. 2020 2019/20
Body 36 Basket Poděbrady 12. 6. 2021 2021/22
Užitečnost 38 Basket Poděbrady 12. 6. 2021 2021/22
Asistence 5 Tygři JBC Brno 10. 3. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
12. 6. 2021 skupina A GBA Sojky Pelhřimov 27:55 15 4 50.0 2 28.6 1/2 50.0
12. 6. 2021 skupina A Basket Poděbrady 27:19 36 6 66.7 5 50.0 9/11 81.8
13. 6. 2021 skupina A Tygři Brno 33:34 10 2 50.0 1 33.3 3/5 60.0
13. 6. 2021 skupina A Válečníci Děčín 20:25 15 3 60.0 2 33.3 3/4 75.0
18. 9. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 22:42 5 1 33.3 1 25.0 0/2 0.0
19. 9. 2021 skupina A Sokol Písek 28:43 13 4 80.0 1 33.3 2/4 50.0
2. 10. 2021 skupina A USK 22:54 6 1 33.3 1 16.7 1/2 50.0
3. 10. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 26:52 5 2 40.0 0 0.0 1/2 50.0
15. 10. 2021 skupina ZÁPAD USK Praha B 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2021 skupina A Jižní Supi 23:29 16 5 83.3 1 16.7 3/5 60.0
17. 10. 2021 skupina A BA Nymburk 20:35 12 2 50.0 1 50.0 5/6 83.3
22. 10. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 2:25 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
29. 10. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 1:58 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 11. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 21:37 13 3 42.9 2 40.0 1/2 50.0
7. 11. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 25:37 5 0 0.0 1 50.0 2/2 100.0
17. 11. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník BVK Holice 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 11. 2021 skupina A Sokol Písek 5:06 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 11. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 12. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 1:46 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 12. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 37:43 14 3 33.3 2 50.0 2/3 66.7
5. 12. 2021 skupina A USK 22:18 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
10. 12. 2021 Základní fáze Sokol Dolní Počernice A 0:00 8 2 0.0 0 0.0 4/7 57.1
13. 12. 2021 Základní fáze BSK Fenix Modřany A 0:00 8 3 0.0 0 0.0 2/2 100.0
18. 12. 2021 skupina A BA Nymburk 27:43 12 2 40.0 2 100.0 2/2 100.0
19. 12. 2021 skupina A Jižní Supi 15:19 6 0 0.0 2 66.7 0/0 0
21. 12. 2021 skupina ZÁPAD USK Praha B 3:34 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
6. 1. 2022 Základní fáze Sokol Motol A 0:00 11 2 0.0 1 0.0 4/4 100.0
9. 1. 2022 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 5:36 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 1. 2022 skupina ZÁPAD PLZ 5:28 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
Celkem 29 430:38 218 47 56.6 26 36.1 46/67 68.7
Průměr 29 14:50 7.5 1.6 56.6 0.9 36.1 1.6/2.3 68.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Klatovy 3 0:00 15.3 6.7 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.7
Tygři Louny 2 0:00 20.5 9.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Basket Poděbrady 1 27:19 36.0 6.0 66.7 5.0 50.0 9.0/11.0 81.8 2.0
BA Nymburk 3 19:30 8.0 1.3 44.4 1.0 75.0 2.3/2.7 87.5 2.0
Jižní Supi 5 0:00 4.6 1.8 0.0 0.0 0.0 1.0/3.2 31.3 2.8
Jižní Supi 2 19:24 11.0 2.5 62.5 1.5 33.3 1.5/2.5 60.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 11.0 5.0 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
Slavoj Litoměřice 2 32:17 9.5 2.5 35.7 1.0 25.0 1.5/2.5 60.0 4.5
Tygři Praha 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta 5 0:00 3.6 1.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.8 0.0 0.8
BK Loko Plzeň 2 23:37 9.0 1.5 33.3 1.5 42.9 1.5/2.0 75.0 1.5
USK Praha 3 0:00 5.3 1.7 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.7
Tygři JBC Brno 2 14:39 7.5 1.0 40.0 0.5 100.0 4.0/5.0 80.0 1.5
GBA Sojky Pelhřimov 1 27:55 15.0 4.0 50.0 2.0 28.6 1.0/2.0 50.0 5.0
Válečníci Děčín 1 20:25 15.0 3.0 60.0 2.0 33.3 3.0/4.0 75.0 -
Válečníci Děčín 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Sokol Vyšehrad 3 0:00 4.7 1.7 0.0 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 2.7
Sokol Kbely 3 0:00 4.7 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Levharti Chomutov 4 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.3
Sokol Vyšehrad 5 0:00 2.6 1.2 0.0 0.0 0.0 0.2/0.8 25.0 2.0
Sokol Písek 2 16:54 6.5 2.0 80.0 0.5 33.3 1.0/2.0 50.0 1.0
USK Praha 3 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.7
BA Sparta 3 0:00 4.0 1.7 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 2.7
Synthesia Pardubice 3 0:00 4.0 1.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 3.0
Sokol Motol A 1 0:00 11.0 2.0 0.0 1.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
USK Praha 3 0:00 3.7 1.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 1.3
Tygři JBC Brno B 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Tygři Brno 1 33:34 10.0 2.0 50.0 1.0 33.3 3.0/5.0 60.0 3.0
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 5.0 1.5 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.5
Synthesia Pardubice 4 9:08 2.5 0.8 75.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.8
Jižní Supi 3 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
USK 2 22:36 4.0 1.0 33.3 0.5 11.1 0.5/1.0 50.0 4.0
Levharti Chomutov 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BKČ.B.U12B 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BSK Fenix Modřany A 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BA Sparta Praha 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Sokol Dolní Počernice A 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 4.0
Pod U17B 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Písek 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.5
VYS 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.5
BSK Modřany - Jižní supi 3 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 2.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
GBA Lions J. Hradec 2 11:21 2.5 0.5 33.3 0.5 25.0 0.0/1.0 0.0 0.5
BVK Holice 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Slavoj Litoměřice 3 0:00 1.7 0.3 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 0.7
BA Sparta 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Bol U12B 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Klatovy 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Jižní Supi 4 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.3
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
PLZ 2 3:43 1.5 0.0 0.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 1 16:04 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Vysočina 1 19:47 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
SK Slavia Praha 2 4:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC VYSOČINA 1 14:40 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
USK Praha 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
BCM Orli Prostějov 1 10:51 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NH Ostrava 1 14:31 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 1.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
NH Ostrava 2 10:52 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
USK Praha B 2 1:47 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
SAM Brno 2 8:48 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BARoun.l. U17B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Levharti Chomutov 1 1:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BVK Holice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 1 9:02 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 2 3:29 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 1 9:26 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
PCE 1 8:25 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Snakes Ostrava 2 3:05 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 11:07 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -