Jan Vosejpka

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
Levharti Chomutov
Výška
198 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
116
Procento vítězství
55.2%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina B BK Chomutov 12 - 21.1 9.4 0 2.3/5.2 43.5 - -
2017/18 žáci U15 - skupina A BK Baník Most 2 - 11.5 5.5 0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. A BK Chomutov 9 - 23.6 10.2 0 3.1/6.6 47.5 - -
2018/19 žáci U15 - skupina A BK Chomutov 2 - 17.0 7 0 3/5 60.0 - -
2018/19 žáci U15 - 2. kolo BK Chomutov 2 - 22.0 9.5 0 3/4 75.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina A BK Chomutov 12 - 15.6 6.1 0 3.4/6.2 55.4 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 9 - 7.4 3.1 0 1.2/2.2 55.0 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A BK Chomutov 14 - 19.4 7.2 0.1 4.7/8 58.9 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out A Levharti Chomutov 6 - 4.7 2 0 0.7/1 66.7 - -
2019/20 junioři U19 - skupina A Levharti Chomutov 2 - 5.5 2.5 0 0.5/2 25.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 12 - 11.3 4.1 0.2 2.6/4.6 56.4 - -
2019/20 kadeti U17 - finálová skupina Levharti Chomutov 3 - 13.3 5.7 0 2/2.3 85.7 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A Levharti Chomutov 2 - 10.5 4 0 2.5/5.5 45.5 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 3 - 26.0 10.3 0.3 4.3/7 61.9 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Levharti Chomutov 4 10.0 18.5 7 /8.5 0.3 3.8/6.8 55.6 3.8 13.3
2021/22 Muži - muži - Oblastní přebor BK Levharti Chomutov 2 - 20.5 7.5 1 2.5/6 41.7 - -
2021/22 muži - skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 3 4.7 1.3 0.7 /1.3 0 0/0 0.0 1.7 -0.7
2021/22 junioři U19 - skupina A Levharti Chomutov 14 - 19.4 7.9 0.1 3.2/4.9 65.2 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník BK Levharti Chomutov 1 - 5.0 1 0 3/6 50.0 1.0 1.0
2021/22 junioři U19 - finálová skupina Levharti Chomutov 2 - 23.0 8.5 0 6/9 66.7 - -
Průměr za kariéru 23.2 0.5 15.9 6.4 0.1 2.8/5.0 213.1 2.6 0.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 9 Tygři Praha B 16. 10. 2021
2B body 14 Tygři Praha B 16. 10. 2021
3B body 1 Sokol Žižkov 20. 11. 2021
Obranné doskoky 9 BK Opava 12. 6. 2021
Útočné doskoky 3 BK Opava 12. 6. 2021
Doskoky celkem 12 BK Opava 12. 6. 2021
Body 40 Tygři Praha B 16. 10. 2021
Užitečnost 15 BVK Holice 13. 6. 2021
Asistence 1 PLZ 19. 12. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 SLUNETA Ústí n.L. 20. 1. 2019 2018/19
2B body 20 BA Tygři Louny 28. 9. 2017 2017/18
3B body 2 BA Sparta Praha 19. 10. 2019 2019/20
Obranné doskoky 9 BK Opava 12. 6. 2021 2021/22
Útočné doskoky 3 BK Opava 12. 6. 2021 2021/22
Doskoky celkem 12 BK Opava 12. 6. 2021 2021/22
Body 42 BA Tygři Louny 28. 9. 2017 2017/18
Užitečnost 15 BVK Holice 13. 6. 2021 2021/22
Asistence 1 PLZ 19. 12. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
12. 6. 2021 skupina B BK Opava 40:00 16 5 45.5 0 0.0 6/11 54.5
13. 6. 2021 skupina B BVK Holice 0:00 22 10 100.0 0 0.0 2/4 50.0
13. 6. 2021 skupina B Jižní Supi 0:00 18 7 100.0 1 100.0 1/4 25.0
12. 6. 2021 skupina B Tygři Praha 0:00 18 6 100.0 0 0.0 6/8 75.0
18. 9. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 23 11 0.0 0 0.0 1/1 100.0
1. 10. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 21 7 0.0 0 0.0 7/12 58.3
3. 10. 2021 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 12 6 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2021 skupina A Tygři Praha B 0:00 40 14 0.0 1 0.0 9/15 60.0
17. 10. 2021 skupina A Tygři Praha 0:00 13 3 0.0 0 0.0 7/9 77.8
27. 10. 2021 skupina A Sokol Žižkov 0:00 6 2 0.0 0 0.0 2/2 100.0
12. 11. 2021 muži - Oblastní přebor BK Baník Most B 0:00 19 7 0.0 1 0.0 2/4 50.0
20. 11. 2021 skupina A Sokol Žižkov 0:00 30 13 0.0 1 0.0 1/1 100.0
21. 11. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 20 8 0.0 0 0.0 4/4 100.0
30. 11. 2021 skupina A BA Sparta Praha 0:00 19 8 0.0 0 0.0 3/5 60.0
23. 11. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník Válečníci Děčín 0:00 5 1 0.0 0 0.0 3/6 50.0
4. 12. 2021 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 16 8 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 12. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 16 8 0.0 0 0.0 0/2 0.0
15. 12. 2021 skupina A BA Sparta Praha 0:00 27 11 0.0 0 0.0 5/8 62.5
17. 12. 2021 muži - Oblastní přebor BK Děčín juniorka 0:00 22 8 0.0 1 0.0 3/8 37.5
18. 12. 2021 skupina A Tygři Praha 0:00 16 6 0.0 0 0.0 4/8 50.0
19. 12. 2021 skupina A Tygři Praha B 0:00 12 5 0.0 0 0.0 2/2 100.0
19. 12. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 8:21 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
14. 1. 2022 skupina ZÁPAD Sokol Písek 5:28 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
15. 1. 2022 finálová skupina Basket Poděbrady 0:00 18 6 0.0 0 0.0 6/8 75.0
16. 1. 2022 finálová skupina BASKET Brno B 0:00 28 11 0.0 0 0.0 6/10 60.0
Celkem 26 53:49 441 173 455.3 5 250.0 80/132 60.6
Průměr 26 2:04 17.0 6.7 455.3 0.2 250.0 3.1/5.1 60.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA Tygři Louny 3 0:00 32.7 15.3 0.0 0.0 0.0 2.0/4.7 42.9 2.7
BK Kladno 4 0:00 22.8 9.3 0.0 0.0 0.0 4.3/9.0 47.2 2.8
Slavoj Litoměřice 4 0:00 18.3 6.5 0.0 0.0 0.0 5.3/6.5 80.8 2.0
Sluneta Ústí n. L. 7 0:00 9.9 4.4 0.0 0.1 0.0 0.6/1.7 33.3 2.1
BK Klatovy 4 0:00 15.8 5.8 0.0 0.0 0.0 4.3/6.8 63.0 3.0
Tygři Praha B 3 0:00 20.7 7.7 0.0 0.3 0.0 4.3/6.3 68.4 1.3
BA Sparta Praha 4 0:00 15.3 6.0 0.0 0.5 0.0 1.8/2.8 63.6 2.8
Tygři Praha 4 0:00 14.5 4.8 316.7 0.0 0.0 5.0/8.5 58.8 2.5
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 28.0 12.0 0.0 0.0 0.0 4.0/10.0 40.0 3.5
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 27.0 11.5 0.0 0.0 0.0 4.0/7.5 53.3 2.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 23.5 10.0 0.0 0.0 0.0 3.5/8.0 43.8 4.0
BA Sparta Praha 2 0:00 23.0 9.5 0.0 0.0 0.0 4.0/6.5 61.5 3.0
Slavoj Litoměřice 3 0:00 15.0 6.3 0.0 0.0 0.0 2.3/4.7 50.0 2.0
BK Klatovy 2 0:00 21.5 9.5 0.0 0.0 0.0 2.5/2.5 100.0 3.5
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 21.5 7.5 0.0 0.0 0.0 6.5/12.0 54.2 4.0
BK Klatovy 2 0:00 20.5 8.5 0.0 0.0 0.0 3.5/7.0 50.0 2.0
Válečníci Děčín 2 0:00 19.0 6.0 0.0 0.5 0.0 5.5/7.0 78.6 2.5
Válečníci Děčín 2 0:00 18.5 7.5 0.0 0.0 0.0 3.5/7.0 50.0 2.0
Sokol Žižkov 2 0:00 18.0 7.5 0.0 0.5 0.0 1.5/1.5 100.0 -
USK Praha 2 0:00 17.5 6.5 0.0 0.0 0.0 4.5/10.5 42.9 4.0
Sokol Písek 2 0:00 17.0 7.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 3.0
BK Klatovy 5 0:00 6.2 2.4 0.0 0.0 0.0 1.4/3.2 43.8 1.2
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 2.3
Sokol Vyšehrad 1 0:00 29.0 10.0 0.0 0.0 0.0 9.0/13.0 69.2 1.0
BASKET Brno B 1 0:00 28.0 11.0 0.0 0.0 0.0 6.0/10.0 60.0 4.0
Válečníci Děčín 2 0:00 13.0 3.0 0.0 0.0 0.0 7.0/9.5 73.7 3.5
BA Sparta 2 0:00 12.0 4.5 0.0 0.0 0.0 3.0/7.5 40.0 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.5
BK Děčín juniorka 1 0:00 22.0 8.0 0.0 1.0 0.0 3.0/8.0 37.5 5.0
BVK Holice 1 0:00 22.0 10.0 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 5.0
BK Baník Most B 1 0:00 19.0 7.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
USK Praha 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
BSK - Jižní Supi 2 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 4.0
Basket Poděbrady 1 0:00 18.0 6.0 0.0 0.0 0.0 6.0/8.0 75.0 4.0
Jižní Supi 1 0:00 18.0 7.0 100.0 1.0 100.0 1.0/4.0 25.0 3.0
BARoun.l. U17B 3 0:00 5.7 2.3 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.7
BK Opava 1 40:00 16.0 5.0 45.5 0.0 0.0 6.0/11.0 54.5 4.0
Tygři JBC Brno B 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
BK M. Lázně 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BK Opava 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Válečníci Děčín 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.0
Tygři Louny 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PLZ 1 8:21 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Písek 1 5:28 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SP BASKET 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 5.0