Adam Robenek

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 21 let
Aktuální klub
Snakes Ostrava
Výška
199 cm
Pozice
Pivot

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
208
Procento vítězství
56.3%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žáci U14 - skupina D BK B&W Opava 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2012/13 žáci U15 - divize B BK Opava 3 - 0.7 0 0 0.7/0.7 100.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - předkolo A BK Opava 3 - 4.3 1.7 0 1/1.7 60.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina D BK Opava 9 - 3.1 1.1 0.1 0.6/1.1 50.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. B BK Opava 6 - 6.0 2.3 0 1.3/4.7 28.6 - -
2014/15 žáci U15 - skupina C BK Opava 5 - 4.8 1.4 0 2/4.6 43.5 - -
2014/15 žáci U15 - liga sk. B BK Opava 7 - 7.1 2.9 0 1.4/3 47.6 - -
2015/16 kadeti U17 - skupina B BK Opava 10 - 5.5 2.2 0 1.1/2.7 40.7 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off BK Opava 4 - 11.0 4.8 0 1.5/4 37.5 - -
2016/17 junioři U19 - skupina C BK Opava 14 - 6.4 2.6 0 1.1/2.6 41.7 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část Snakes Ostrava 20 18.1 4.7 2 /3.2 0.1 0.5/1.6 32.3 3.2 5.6
2016/17 junioři U19 - finálová skupina BK Opava 6 - 7.7 3.5 0 0.7/1.5 44.4 - -
2016/17 kadeti U17 - play-off Snakes Ostrava 1 13.0 4.0 2 /4 0 0/0 0.0 3.0 4.0
2016/17 kadeti U17 - Mistrovství ČR Snakes Ostrava 2 10.5 1.0 0.5 /1.5 0 0/0 0.0 1.5 2.0
2017/18 muži - Základní část - skupina Východ SNAK A 8 9.0 2.3 0.9 /1.5 0 0.5/1 50.0 2.0 1.6
2017/18 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 20 15.0 4.3 1.5 /2.5 0 1.4/2.1 66.7 2.5 5.7
2017/18 junioři U19 - skupina C BK Opava 6 - 9.0 3.7 0 1.7/4 41.7 - -
2017/18 junioři U19 - play-out C BK Opava 2 - 12.0 5.5 0 1/3 33.3 - -
2017/18 muži - Skupina D 7. - 12. místo SNAK A 4 12.3 2.3 0.8 /1.3 0 0.8/2.3 33.3 2.0 2.3
2017/18 junioři U19 - play-off Snakes Ostrava 4 10.3 1.3 0.5 /1.5 0 0.3/0.5 50.0 3.0 -0.3
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ SNAK A 8 14.6 5.8 2.3 /4.3 0.1 0.9/1.5 58.3 2.5 7.0
2018/19 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 14 18.1 5.8 1.9 /3.5 0.2 1.3/2 64.3 3.1 7.9
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník SNAK A 2 5.0 2.0 0.5 /0.5 0 1/1 100.0 2.0 1.5
2018/19 muži - Skupina D 7. - 12. místo SNAK A 2 20.0 6.0 3 /5 0 0/0 0.0 2.5 5.0
2018/19 junioři U19 - play-off Snakes Ostrava 4 19.8 7.0 3 /6.5 0 1/2 50.0 3.8 8.0
2019/20 muži - skupina C KK Val. Meziříčí 8 - 5.6 2.3 0.1 0.8/2 37.5 - -
2019/20 muži - skupina Východ SNAK A 8 21.4 7.6 3.3 /5.9 0.3 0.4/1.6 23.1 3.4 8.1
2019/20 muži - Play out 13. - 20. místo SNAK A 5 20.4 8.2 3.2 /5.6 0.2 1.2/1.4 85.7 2.4 7.4
2020/21 muži - Skupina VÝCHOD SNAK A 3 16.7 7.0 2 /3 0.7 1/1.7 60.0 4.3 5.3
2020/21 muži - skupina C BK Opava B 4 - 10.8 4.3 0 2.3/3 75.0 - -
2020/21 muži - základní část OPA 4 2.0 1.0 0.5 /0.5 0 0/0 0.0 0.3 1.0
2021/22 muži - skupina VÝCHOD SNAK A 4 17.3 9.0 3.5 /5 0 2/3 66.7 2.5 8.5
2021/22 muži - skupina C BK Opava B 1 - 18.0 9 0 0/1 0.0 - -
Průměr za kariéru 18.5 8.7 5.5 2.2 0.1 1.0/2.0 129.3 2.9 3.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 BCM Orli Prostějov 7. 11. 2021
2B body 9 NH Ostrava B 13. 11. 2021
Obranné doskoky 4 BC Vysočina 14. 11. 2021
Útočné doskoky 5 BCM Orli Prostějov 7. 11. 2021
Doskoky celkem 7 BCM Orli Prostějov 7. 11. 2021
Body 20 BCM Orli Prostějov 7. 11. 2021
Užitečnost 24 BCM Orli Prostějov 7. 11. 2021
Asistence 2 BC Vysočina 14. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BCM Orli Prostějov 7. 11. 2021 2021/22
2B body 10 OLM 26. 2. 2020 2019/20
3B body 1 SA KOMFORT Brno 27. 9. 2020 2020/21
Obranné doskoky 8 Kondoři Liberec 12. 11. 2016 2016/17
Útočné doskoky 6 Sokol Písek 16. 2. 2019 2018/19
Doskoky celkem 10 Kondoři Liberec 12. 11. 2016 2016/17
Body 21 OLM 26. 2. 2020 2019/20
Užitečnost 27 BCM Orli Prostějov 9. 12. 2018 2018/19
Asistence 4 BK Loko Plzeň 29. 10. 2017 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
31. 10. 2021 skupina VÝCHOD SVI 21:16 5 2 50.0 0 1/2 50.0
7. 11. 2021 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 18:37 20 7 70.0 0 6/9 66.7
14. 11. 2021 skupina VÝCHOD BC Vysočina 20:43 9 4 80.0 0 1/1 100.0
13. 11. 2021 skupina C NH Ostrava B 0:00 18 9 0.0 0 0/1 0.0
17. 11. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník Sokol Karviná 0:00 10 4 0.0 0 2/2 100.0
3. 12. 2021 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 7:54 2 1 100.0 0 0/0 0
Celkem 6 68:30 64 27 135.0 10/15 66.7
Průměr 6 11:25 10.7 4.5 135.0 0.0 1.7/2.5 66.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Slavoj Litoměřice 6 8:39 10.2 3.8 191.7 0.2 100.0 2.0/3.5 57.1 2.7
BCM Orli Prostějov 5 16:53 8.0 3.2 61.5 0.0 0.0 1.6/2.6 61.5 3.2
OLM 4 9:02 9.5 4.5 128.6 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.8
Slavia Kroměříž 4 0:00 8.5 3.8 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.5
Sokol Písek 7 16:29 4.9 2.0 46.7 0.0 0.0 0.9/1.6 54.5 3.0
BC Vysočina 3 20:23 10.3 3.7 68.8 0.7 28.6 1.0/2.0 50.0 3.0
BC Nový Jičín 3 0:00 10.0 4.7 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 3.0
PCE 3 20:05 8.7 3.3 66.7 0.0 0.0 2.0/2.3 85.7 2.3
BA Sparta Praha 2 22:47 12.0 5.0 55.6 0.5 100.0 0.5/2.5 20.0 2.5
Jiskra Kyjov 4 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 3.3
Sokol pražský 3 19:22 7.7 2.3 63.6 0.3 50.0 2.0/3.3 60.0 2.7
BC Nový Jičín 4 18:07 5.5 2.0 57.1 0.3 25.0 0.8/1.0 75.0 3.3
BCM Orli Prostějov 4 15:31 5.3 2.3 69.2 0.0 0.0 0.8/2.3 33.3 2.5
Basketbal Olomouc 3 17:17 6.3 2.3 53.8 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 3.0
BK Hladnov 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 4.5
SAM Brno 3 16:41 6.3 2.7 61.5 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 3.3
NH Ostrava B 1 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.5
Basket Opava 2010 2 23:05 9.0 4.5 60.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
VYS 1 21:31 18.0 7.0 70.0 1.0 100.0 1.0/1.0 100.0 4.0
Lions J. Hradec 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/6.0 25.0 4.5
BC Nový Jičín 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
SKB Zlín 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.5
Královští Sokoli 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/7.0 28.6 2.5
Sokol Karviná 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.5
BCM Orli Prostějov 2 13:33 6.5 2.0 50.0 0.5 100.0 1.0/1.0 100.0 4.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 2.5
BK Pelhřimov 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 4.0
Snakes Ostrava 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 2.0
NH Ostrava 2 15:42 6.0 2.5 83.3 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 4.0
Sokol Karviná 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Pelhřimov 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 3.5
BK Snakes Ostrava 1 0:00 11.0 2.0 0.0 1.0 0.0 4.0/4.0 100.0 4.0
SK Žabovřesky 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Jiskra Kyjov 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Synthesia Pardubice 3 13:29 3.3 1.3 57.1 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 1.7
PLZ 2 17:08 5.0 2.5 62.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Písek 3 10:16 3.3 1.7 55.6 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.7
NH Ostrava 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 4.0
Královští Sokoli 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 5.0
BK Opava B 4 10:06 2.3 0.8 33.3 0.3 33.3 0.0/0.0 0.0 2.5
Synthesia Pardubice 3 22:56 3.0 1.3 44.4 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 2.3
BK Loko Plzeň 3 14:15 3.0 1.0 37.5 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 2.7
USK 2 24:39 3.5 1.5 100.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 3.0
Sokol Pražský 2 23:35 3.5 1.5 60.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 4.0
SVI 2 12:20 3.5 1.5 60.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
ZLN 3 8:01 2.3 0.7 66.7 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.3
Královští Sokoli 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Renocar Podolí 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BC Nový Jičín 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Vysočina 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 5.0
BC Vysočina 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
TJ Šumperk 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
USK Praha B 1 8:31 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
SAM BŠM Brno 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
BK Klatovy 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BK Loko Plzeň 2 6:55 1.5 0.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Synthesia Pardubice 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/7.0 28.6 4.0
NH Ostrava 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Basket Poděbrady 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BK Vlci Žďár 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Tesla Pardubice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Slavoj Litoměřice 1 11:27 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
HKR 1 1:16 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BRN 1 1:27 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
OLO 1 1:36 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SKB Zlín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
NBK 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OPA 1 10:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK 2 17:53 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Písek 1 11:12 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
UNL 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -