Tomáš Bělohradský

Národnost
CZE
Ročník narození
1997 - 27 let
Aktuální klub
BK Wolves Radotín
Výška
204 cm
Pozice
Rozehrávač

Kariéra

Sezony
13
Zápasy
341
Procento vítězství
56.9%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2017/18 muži - základní část Sokol Pražský 2 7.0 5.5 2.5 /4 62.5 0 0.0 0.5/1 50.0 3.0 3.0
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ Sokol Pražský 13 10.8 4.8 1.6 /3 53.8 0.4 38.5 0.4/0.5 83.3 1.5 4.5
2017/18 muži - Play out 13. - 20. místo Sokol Pražský 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 junioři U19 - základní část Sokol pražský 20 22.2 9.2 3.9 /8.9 43.5 0.2 25.0 1/1.8 55.6 2.7 8.2
2014/15 junioři U19 - play-off Sokol pražský 5 6.0 1.2 0.6 /1.6 37.5 0 0.0 0/0 0.0 1.2 -
2014/15 junioři U19 - Mistrovství ČR Sokol pražský 2 16.5 7.0 3 /6 50.0 0 0.0 1/1 100.0 2.5 4.0
2010/11 kadeti U16 - základní část Sokol Pražský 3 - 1.3 0.7 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2012/13 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 21 - 11.9 5.1 0.0 0 0.0 1.6/3.2 50.0 - -
2012/13 kadeti U17 - play-off Sokol Pražský 5 - 7.0 3.2 0.0 0 0.0 0.6/0.8 75.0 - -
2013/14 kadeti U17 - Mistrovství ČR Sokol Pražský 2 4.5 2.0 1 100.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - 2.0
2017/18 muži - Baráž o I. LM VYS 4 8.8 17.3 4.3 /4.5 94.4 2.5 76.9 1.3/2 62.5 2.3 14.5
2017/18 muži - skupina A VYS 19 - 11.5 3.4 0.0 1.2 0.0 1.2/1.5 78.6 - -
2017/18 muži - play-off A VYS 4 - 18.0 4.5 0.0 2.5 0.0 1.5/1.5 100.0 - -
2017/18 muži - play-off VYS 2 - 21.5 6 0.0 3 0.0 0.5/0.5 100.0 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník VYS 2 15.5 12.5 3 /5.5 54.5 1.5 42.9 2/3 66.7 1.0 12.0
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ VYS 16 28.7 11.6 2.8 /6.5 43.3 1.6 27.5 1.3/1.9 64.5 3.9 9.4
2018/19 muži - Play out 13. - 20. místo VYS 7 21.4 11.7 1.9 /5.1 36.1 2 42.4 2/2.4 82.4 3.0 9.6
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník VYS 2 33.5 24.0 5.5 /10.5 52.4 3.5 43.8 2.5/2.5 100.0 1.5 23.5
2019/20 muži - skupina Západ VYS 14 31.0 12.8 3.4 /6.7 50.0 1.6 28.6 1.4/1.7 79.2 3.1 11.5
2019/20 muži - Play out 13. - 20. místo VYS 5 28.4 15.6 3.2 /8.6 37.2 2.2 47.8 2.6/3.6 72.2 3.4 15.4
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD VYS 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2011/12 kadeti U17 - skupina A BK Brandýs n. L. 6 - 8.8 3 0.0 0 0.0 2.8/3.3 85.0 - -
2017/18 muži - Základní fáze Sokol Vyšehrad C 1 - 17.0 4 0.0 3 0.0 0/0 0.0 - -
2012/13 junioři U19 - skupina A BK Brandýs 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2012/13 junioři U19 - play-off A BK Brandýs 2 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2012/13 junioři U19 - play-off BK Brandýs 3 - 1.3 0.3 0.0 0 0.0 0.7/0.7 100.0 - -
2010/11 žáci U14 - skupina A Sokol Pražský 20 - 20.2 8.4 0.0 0.1 0.0 3.3/5.8 56.5 - -
2010/11 žáci U14 - play-off Sokol Pražský 2 - 9.5 4 0.0 0 0.0 1.5/2.5 60.0 - -
2010/11 žáci U14 - Mistrovství ČR Sokol Pražský 5 - 14.6 5 0.0 0 0.0 4.6/6.8 67.6 - -
2011/12 žáci U15 - skupina A Sokol Pražský 14 - 11.6 5.1 0.0 0 0.0 1.3/4.1 31.0 - -
2011/12 žáci U15 - extraliga Sokol Pražský 14 - 16.0 6.8 0.0 0 0.0 2.4/4.4 54.8 - -
2011/12 žáci U15 - MČR zákl. sk. A Sokol Pražský 2 - 10.0 3 0.0 0 0.0 4/5.5 72.7 - -
2011/12 žáci U15 - Mistrovství ČR Sokol Pražský 3 - 15.0 4.7 0.0 0.3 0.0 4.7/5.7 82.4 - -
2015/16 muži - základní část Basketball Nymburk B 1 - 2.0 0 /0 0.0 0 0.0 2/2 100.0 - 2.0
2015/16 muži - Základní část - skupina A Basketball Nymburk B 13 8.8 2.3 0.7 /2 34.6 0.2 22.2 0.5/0.5 100.0 1.2 2.3
2015/16 muži - Skupina C - 1. - 6. místo Basketball Nymburk B 4 24.0 8.8 2.8 /7 39.3 1 50.0 0.3/1 25.0 3.5 7.8
2015/16 muži - Předkolo Play-off Basketball Nymburk B 2 12.0 2.5 0.5 /0.5 100.0 0.5 33.3 0/0 0.0 1.0 3.0
2015/16 muži - Play-off Basketball Nymburk B 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 muži - skupina A BK Klatovy 5 - 16.4 5.6 0.0 1 0.0 2.2/2.6 84.6 - -
2015/16 junioři U19 - základní část BA Nymburk 16 16.1 7.8 2.7 /5.8 46.7 0.6 31.0 0.8/1.3 60.0 3.4 6.6
2015/16 junioři U19 - play-off BA Nymburk 3 21.3 5.0 2 /5.3 37.5 0.3 16.7 0/0 0.0 3.0 7.7
2015/16 junioři U19 - Mistrovství ČR BA Nymburk 2 13.5 3.0 1 /2.5 40.0 0 0.0 1/2 50.0 1.5 1.0
2021/22 muži - skupina ZÁPAD VYS 14 21.1 7.0 1.6 /4.3 36.7 0.9 25.0 1.3/1.4 90.0 3.5 5.4
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník VYS 1 - 8.0 4 100.0 0 0.0 0/0 0.0 3.0 5.0
2021/22 muži - play-out 13.-20. místo VYS 7 19.9 9.4 3.4 /5.3 64.9 0.7 18.5 0.4/0.6 75.0 3.6 7.3
2022/23 muži - skupina A BK Wolves Radotín 22 - 15.2 5 0.0 1.4 0.0 1.2/2 61.4 - -
2022/23 muži - play-off A BK Wolves Radotín 4 - 17.0 5.3 0.0 1.3 0.0 2.8/3.5 78.6 - -
2022/23 muži - play-off 3. kolo BK Wolves Radotín 2 - 13.0 4 0.0 1.5 0.0 0.5/0.5 100.0 - -
2022/23 muži - baráž o I. LM BK Wolves Radotín 5 17.2 8.6 1.8 /4.2 42.9 0.8 25.0 2.6/3.4 76.5 4.2 8.4
2023/24 muži - skupina ZÁPAD BK Wolves Radotín 14 27.9 12.9 3.9 /7 55.1 1.1 28.3 1.9/2.9 67.5 3.5 14.9
2023/24 muži - skupina D 7.-12. místo BK Wolves Radotín 2 30.0 7.5 3.5 /9 38.9 0 0.0 0.5/2.5 20.0 3.5 7.5
Průměr za kariéru 17.1 10.4 11.0 3.7 67.6 0.7 31.2 1.4/2.3 140.9 2.6 4.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 USK Praha B 13. 10. 2023
2B body 7 Slavoj BK Litoměřice 26. 11. 2023
3B body 3 Sokol Pražský 28. 1. 2024
Obranné doskoky 12 SP Basket 8. 10. 2023
Útočné doskoky 6 BC Nový Jičín 16. 2. 2024
Doskoky celkem 16 Basketbal Polabí 3. 12. 2023
Body 20 Basketbal Polabí 3. 12. 2023
Užitečnost 28 Basketbal Polabí 3. 12. 2023
Asistence 6 BA LYNX Liberec 5. 11. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 CBU 22. 4. 2023 2022/23
2B body 17 TJ Klatovy 2. 11. 2010 2010/11
3B body 5 Slavoj BK Litoměřice B 25. 3. 2018 2017/18
Obranné doskoky 12 SP Basket 8. 10. 2023 2023/24
Útočné doskoky 6 BC Nový Jičín 16. 2. 2024 2023/24
Doskoky celkem 16 Basketbal Polabí 3. 12. 2023 2023/24
Body 35 TJ Klatovy 2. 11. 2010 2010/11
Užitečnost 31 Basket Košíře 18. 10. 2019 2019/20
Asistence 6 BA LYNX Liberec 5. 11. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
1. 10. 2023 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 32:27 15 5 71.4 1 20.0 2/3 66.7
8. 10. 2023 skupina ZÁPAD SP Basket 35:44 18 4 57.1 2 33.3 4/7 57.1
13. 10. 2023 skupina ZÁPAD USK Praha B 20:04 9 1 25.0 0 0.0 7/8 87.5
5. 11. 2023 skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 29:55 13 3 50.0 2 50.0 1/1 100.0
10. 11. 2023 skupina ZÁPAD Sokol Pražský 24:02 12 4 66.7 1 50.0 1/1 100.0
19. 11. 2023 skupina ZÁPAD JHR 27:04 10 3 50.0 1 50.0 1/1 100.0
26. 11. 2023 skupina ZÁPAD Slavoj BK Litoměřice 25:34 17 7 63.6 0 0.0 3/4 75.0
3. 12. 2023 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 39:34 20 7 46.7 1 25.0 3/6 50.0
8. 12. 2023 skupina ZÁPAD SP Basket 32:37 11 4 36.4 1 20.0 0/0 0
17. 12. 2023 skupina ZÁPAD USK Praha B 33:50 15 7 63.6 0 0.0 1/1 100.0
5. 1. 2024 skupina ZÁPAD PLZ 15:13 3 1 50.0 0 0.0 1/1 100.0
14. 1. 2024 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 28:25 10 3 75.0 1 10.0 1/4 25.0
19. 1. 2024 skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 24:47 9 1 50.0 2 66.7 1/2 50.0
28. 1. 2024 skupina ZÁPAD Sokol Pražský 21:13 18 4 66.7 3 75.0 1/1 100.0
11. 2. 2024 skupina D 7.-12. místo BASKET Brno U23 29:13 4 2 28.6 0 0.0 0/2 0.0
16. 2. 2024 skupina D 7.-12. místo BC Nový Jičín 30:49 11 5 45.5 0 0.0 1/3 33.3
Celkem 16 450:31 195 61 52.6 15 23.8 28/45 62.2
Průměr 16 28:09 12.2 3.8 52.6 0.9 23.8 1.8/2.8 62.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Pražský 11 22:44 9.7 2.1 48.9 1.5 38.1 1.2/1.5 81.3 3.8
CBU 5 0:00 21.2 7.2 0.0 1.0 0.0 3.8/4.6 82.6 3.2
Sokol Vyšehrad 6 0:00 16.0 6.2 0.0 0.0 0.0 3.7/6.8 53.7 2.8
Slavoj BK Litoměřice 12 22:05 7.8 2.4 41.4 0.7 24.2 1.0/1.5 66.7 2.8
Slavoj Litoměřice 4 0:00 22.0 9.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 0.8
USK Praha B 11 19:02 7.7 2.1 52.3 0.6 25.0 1.6/1.9 85.7 2.1
Lokomotiva Plzeň 5 0:00 16.8 6.6 0.0 0.2 0.0 3.0/5.2 57.7 3.0
Basketbal Polabí 6 30:28 13.8 4.3 52.0 1.0 21.4 2.2/2.8 76.5 3.3
Jiskra Domažlice 5 0:00 16.2 5.4 0.0 1.4 0.0 1.2/1.8 66.7 3.2
PLZ 11 19:35 7.0 2.4 59.1 0.5 15.6 0.9/1.0 90.9 3.0
BC Benešov 4 0:00 17.0 5.8 0.0 1.3 0.0 1.8/3.0 58.3 2.0
BK Pardubice 6 0:00 11.2 4.5 0.0 0.0 0.0 2.2/2.7 81.3 2.3
BK Děčín 3 0:00 22.0 9.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.7 60.0 1.7
Sokol Písek B 5 0:00 13.0 3.2 0.0 2.0 0.0 0.6/0.8 75.0 3.8
OLM 4 20:54 16.0 3.8 62.5 2.3 47.4 1.8/2.3 77.8 2.8
BA Sparta 2 0:00 29.5 12.0 0.0 0.0 0.0 5.5/10.0 55.0 2.0
BCM Slez. Ostrava 7 0:00 8.1 3.9 0.0 0.0 0.0 0.4/0.6 75.0 2.3
BŠ Slavia Praha 4 0:00 13.3 4.3 0.0 1.5 0.0 0.3/0.5 50.0 2.3
BK Opava B 5 17:22 10.4 2.2 40.7 1.6 53.3 1.2/1.4 85.7 2.6
BSK Č. Budějovice 4 0:00 12.5 5.8 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 1.0
Slavoj BK Litoměřice B 3 0:00 15.7 3.3 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Nový Jičín 5 27:18 9.4 2.0 30.3 1.6 36.4 0.6/1.0 60.0 2.6
Sokol HK Josefov 2 0:00 23.0 10.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
PIS 7 18:52 6.6 1.4 28.6 0.9 26.1 1.1/1.6 72.7 2.4
BK Klatovy 4 0:00 10.8 3.8 0.0 0.5 0.0 1.8/2.5 70.0 2.8
Lions J. Hradec 2 0:00 21.0 10.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.5
Sluneta USK Ústí n.L. 3 0:00 13.7 4.3 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.7
BK Vlci Žďár 2 0:00 19.0 4.5 100.0 3.0 100.0 1.0/1.5 66.7 2.0
SKB Rokycany 5 0:00 7.4 2.2 366.7 0.2 0.0 2.4/3.2 75.0 3.0
Pří 2 0:00 18.0 4.0 0.0 3.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
SKB Zlín 3 8:02 11.7 4.3 68.4 0.7 100.0 1.0/1.7 60.0 3.0
BC Nový Jičín 2 0:00 17.5 7.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 2.5
BK NAPOS Vysoká n.L. 3 6:32 11.7 3.0 75.0 1.3 44.4 1.7/2.3 71.4 2.7
WBA 2 0:00 17.0 6.5 0.0 0.0 0.0 4.0/4.5 88.9 2.0
Proton Zlín 2 0:00 16.0 6.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 3.0
LJH 3 27:32 10.7 2.7 42.1 1.7 41.7 0.3/0.3 100.0 3.3
Sokol Kbely 2 0:00 16.0 6.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Sokol Písek 3 23:05 10.3 4.0 37.5 0.3 25.0 1.3/2.0 66.7 4.0
Loko Plzeň B 2 0:00 15.0 5.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.5
HKR 2 31:57 14.5 4.0 66.7 2.0 44.4 0.5/1.0 50.0 4.0
SP Basket 2 34:10 14.5 4.0 44.4 1.5 27.3 2.0/3.5 57.1 3.0
VYS 2 24:43 14.5 5.5 52.4 1.0 100.0 0.5/1.0 50.0 2.5
PCE 5 17:18 5.6 1.8 28.1 0.4 33.3 0.8/1.2 66.7 4.0
USK 8 10:44 3.4 1.6 46.4 0.0 0.0 0.1/0.6 20.0 1.4
BK Pardubice 4 0:00 6.8 3.0 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 37.5 1.3
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 2 0:00 13.0 4.0 0.0 1.5 0.0 0.5/0.5 100.0 3.5
BK Levharti Chomutov 3 22:21 7.3 2.3 63.6 0.7 11.8 0.7/2.0 33.3 3.7
BA LYNX Liberec 2 27:21 11.0 2.0 50.0 2.0 57.1 1.0/1.5 66.7 3.5
USK Praha 3 0:00 7.3 2.7 0.0 0.0 0.0 2.0/4.3 46.2 1.7
Sokol Žižkov 4 4:53 5.3 1.8 140.0 0.3 100.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Sršni Sokol Písek 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
BK Klatovy 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.5
Sokol pražský 4 19:48 5.0 2.0 36.4 0.3 12.5 0.3/0.5 50.0 2.8
GBA Sparta Praha 3 21:57 6.7 2.7 38.1 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 3.3
GBA Sojky Pelhřimov 2 22:02 9.0 0.5 7.7 2.0 50.0 2.0/2.5 80.0 3.5
CTS Basket 1 0:00 17.0 4.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
FASTAV Zlín 2 9:44 8.0 2.5 83.3 1.0 28.6 0.0/0.0 0.0 3.5
BC Vysočina 3 18:16 5.0 2.0 60.0 0.3 11.1 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 22:01 7.5 3.0 54.5 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
BK Klatovy 1 0:00 13.0 4.0 0.0 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 3.0
SNAK A 1 23:47 13.0 3.0 27.3 1.0 33.3 4.0/6.0 66.7 3.0
USK 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
JBC Brno 1 29:06 10.0 5.0 38.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 18:13 9.0 3.0 50.0 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BCM Loko Plzeň 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 5.0
DEC 1 14:04 5.0 2.0 40.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BASKET Brno U23 1 29:13 4.0 2.0 28.6 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
BK Kladno 1 0:00 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.0
BC Vysočina 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
UNL 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Lions J. Hradec 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basketbal Olomouc 1 13:24 2.0 1.0 16.7 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0