Tomáš Dvořák

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Aktuální klub
BVK Holice
Výška
187 cm
Pozice
Rozehrávač

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
453
Procento vítězství
71.3%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2011/12 nejmladší minižáci U11 - skupina C BVK Holice 20 - 25.5 11.5 0.0 0 0.0 2.6/5.9 44.4 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - základní část BK Pardubice 4 - 12.3 6 0.0 0 0.0 0.3/0.8 33.3 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - P-O 7 BVK Holice 4 - 25.3 11.5 0.0 0 0.0 2.3/3.3 69.2 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - o 10.-12.místo BVK Holice 1 - 24.0 10 0.0 0 0.0 4/5 80.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - skupina B BK Pce 2 - 15.5 7 0.0 0 0.0 1.5/2 75.0 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - skupina B BVK Holice 24 - 38.5 18 0.0 0 0.0 2.6/4.1 63.6 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - kvalifikace o MČR BK Vividbooks Pardub 6 - 14.7 6.7 0.0 0 0.0 1.3/1.5 88.9 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - o 1. - 4. místo BVK Holice 4 - 24.5 10.3 0.0 0 0.0 4/7.3 55.2 - -
2013/14 mladší žáci U14 - jih BK Pardubice 20 - 8.8 4 0.0 0.1 0.0 0.7/1.8 36.1 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - jih BVK Holice 10 - 30.7 13.8 0.0 0 0.0 3.1/6.7 46.3 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - základní KMČR 4 - 15.5 6.8 0.0 0 0.0 2/3.8 53.3 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - play-off 1-4 BVK Holice 2 - 36.0 15 0.0 0 0.0 6/8 75.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - předkolo B BK Pardubice 3 - 3.0 1 0.0 0 0.0 1/1.3 75.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR sk. A BK Pardubice 3 14.3 5.0 2 33.3 0 0.0 1/1.7 60.0 0.3 4.7
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo BK Pardubice 2 9.0 3.5 0.5 25.0 0 0.0 2.5/4 62.5 1.5 3.0
2014/15 starší minižáci U13 - Skupina B BVK Holice 16 - 27.8 12.8 0.0 0 0.0 2.3/4 57.8 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - skupina A - 5x5 Basketbal TJ Svitavy 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina C Synthesia Pardubice 14 - 6.2 2.9 0.0 0 0.0 0.4/0.6 55.6 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. B Synthesia Pardubice 8 - 4.9 1.8 0.0 0.1 0.0 1/2 50.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Play-off 1.kolo BVK Holice 4 - 33.5 14.3 0.0 0.3 0.0 4.3/6.5 65.4 - -
2014/15 starší minižáci U13 - základní BK Pardubice - kval. 4 - 13.3 6 0.0 0 0.0 1.3/2.3 55.6 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Play-off 2.kolo BVK Holice 4 - 25.8 9.8 0.0 1 0.0 3.3/5.8 56.5 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off Synthesia Pardubice 2 - 1.5 0 0.0 0 0.0 1.5/2 75.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - MČR - skupina B Synthesia Pardubice 3 10.0 4.3 1 42.9 0.3 100.0 1.3/2 66.7 1.0 4.7
2014/15 mladší žáci U14 - MČR o 1.- 4. místo Synthesia Pardubice 2 7.0 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -3.0
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo C BK Pardubice - kval. 3 - 13.3 4.7 /4.7 100.0 0.7 100.0 2/2.3 85.7 1.0 12.0
2015/16 žáci U15 - základní skupina B Synthesia Pardubice 5 12.4 2.6 0.6 /2.6 23.1 0.2 20.0 0.8/1 80.0 1.4 1.2
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B Synthesia Pardubice 20 - 16.9 6.8 /6.8 100.0 0.6 100.0 1.7/2.7 63.0 2.1 13.8
2015/16 žáci U15 - skupina D BVK Holice 26 - 27.5 9.8 0.0 1.8 0.0 2.5/3.7 68.4 - -
2015/16 žáci U15 - extraliga Synthesia Pardubice 5 6.4 1.0 0.2 /1 20.0 0 0.0 0.6/0.8 75.0 0.4 1.0
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR B Synthesia Pardubice 3 - 7.3 3 /3 100.0 0 0.0 1.3/2.7 50.0 2.0 4.0
2015/16 mladší žáci U14 - MČR skupina A Synthesia Pardubice 3 18.7 6.3 2 /5.7 35.3 0.3 25.0 1.3/3.3 40.0 1.7 7.0
2015/16 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Synthesia Pardubice 2 23.5 9.0 2.5 /7 35.7 0.5 14.3 2.5/5 50.0 3.0 10.5
2016/17 žáci U15 - Skupina B Synthesia Pardubice 13 23.7 17.3 5.7 /9.4 60.7 1.6 34.4 1.1/1.6 66.7 1.4 18.7
2016/17 kadeti U17 - skupina C BK Pardubice B 11 - 8.4 2 0.0 1.2 0.0 0.8/1.2 69.2 - -
2016/17 žáci U15 - skupina D BVK Holice 10 - 33.0 11.5 0.0 2.9 0.0 1.3/2.2 59.1 - -
2016/17 žáci U15 - Extraliga Synthesia Pardubice 15 20.7 11.5 3.7 /7.3 50.0 0.9 23.0 1.4/2.4 58.3 0.9 13.1
2016/17 kadeti U17 - play-out C BK Pardubice B 4 - 12.8 4.3 0.0 1 0.0 1.3/2.3 55.6 - -
2016/17 žáci U15 - MČR skupina B Synthesia Pardubice 3 19.0 12.7 4 /7.3 54.5 1 33.3 1.7/2.7 62.5 1.3 16.0
2016/17 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Synthesia Pardubice 2 23.5 9.5 2.5 /7.5 33.3 1 28.6 1.5/1.5 100.0 1.5 9.0
2017/18 kadeti U17 - základní část Synthesia Pardubice 16 17.4 8.8 2.2 /5.1 42.7 1 31.4 1.4/2.4 60.5 1.4 7.6
2017/18 junioři U19 - skupina B BVK Holice 10 - 29.8 6.9 0.0 4.2 0.0 3.4/5.7 59.6 - -
2017/18 kadeti U17 - play-off Synthesia Pardubice 2 11.0 6.0 1.5 /5 30.0 0 0.0 3/3.5 85.7 0.5 5.0
2018/19 junioři U19 - základní část PCE 2 5.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 0.5 -1.0
2018/19 kadeti U17 - základní část Synthesia Pardubice 14 23.6 11.9 3.5 /8.5 41.2 1.2 25.0 1.2/1.9 65.4 2.0 9.1
2018/19 junioři U19 - play-out PCE 2 16.0 12.5 5 /8 62.5 0.5 20.0 1/2.5 40.0 2.5 11.5
2018/19 kadeti U17 - play-off Synthesia Pardubice 3 21.3 13.7 4 /7.7 52.2 0.7 33.3 3.7/5.7 64.7 3.0 14.7
2019/20 muži - skupina B BVK Holice 15 - 16.0 3.9 0.0 2.1 0.0 1.9/2.8 69.0 - -
2019/20 junioři U19 - základní část PCE 18 19.6 7.5 2.5 /4.7 52.9 0.5 25.0 1/1.4 69.2 1.2 8.1
2019/20 muži - skupina Východ BK Pardubice 4 8.0 1.3 0.3 /0.8 33.3 0 0.0 0.8/1 75.0 1.0 1.0
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník BVK Holice 1 - 3.0 1 /1 100.0 0 0.0 1/2 50.0 1.0 1.0
2019/20 muži - Skupina D 7. - 12. místo BK Pardubice 2 14.5 7.5 1.5 /4 37.5 1 100.0 1.5/1.5 100.0 1.5 7.5
2020/21 muži - Skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 36.0 18.0 3 /14 21.4 3 37.5 3/6 50.0 1.0 10.0
2020/21 muži - skupina B BVK Holice 4 - 13.0 3.8 0.0 1.5 0.0 1/1.3 80.0 - -
2020/21 junioři U19 - základní část PCE 1 14.0 10.0 3 /5 60.0 1 33.3 1/1 100.0 3.0 8.0
2020/21 muži - základní část PCE 4 6.5 2.5 0.3 /1 25.0 0.5 66.7 0.5/0.5 100.0 0.8 1.3
2020/21 muži - Skupina A1 PCE 2 11.0 0.5 0 /1 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 1.5 -2.5
2021/22 muži - skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 10 20.1 7.0 2.4 /5 48.0 0.4 11.4 1/2.1 47.6 1.6 5.5
2021/22 muži - skupina B BVK Holice 8 - 21.8 4.5 0.0 2.8 0.0 4.5/5.5 81.8 - -
2021/22 muži - Základní část PCE 2 3.0 0.0 0 /0.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -1.5
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník BVK Holice 2 - 20.5 7 100.0 1 100.0 3.5/4 87.5 1.5 18.5
Průměr za kariéru 37.7 6.0 16.6 6.3 129.1 0.8 87.5 1.8/2.9 338.2 1.5 3.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 9 KolB 14. 11. 2021
2B body 9 BC Benešov 28. 9. 2021
3B body 5 Sokol BK Chrudim 10. 10. 2021
Obranné doskoky 7 BC Nový Jičín 17. 9. 2021
Útočné doskoky 2 BC Vysočina 12. 12. 2021
Doskoky celkem 7 BCM Orli Prostějov 24. 9. 2021
Body 29 BC Benešov 28. 9. 2021
Užitečnost 13 BC Nový Jičín 17. 9. 2021
Asistence 5 Basket Opava 2010 14. 1. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 BK Přelouč 2. 3. 2014 2013/14
2B body 48 BK Ústí nad Orlicí 17. 11. 2012 2012/13
3B body 8 Šumperk 17. 2. 2018 2017/18
Obranné doskoky 8 USK Praha 24. 9. 2016 2016/17
Útočné doskoky 6 Snakes Ostrava 11. 3. 2017 2016/17
Doskoky celkem 10 Orli Prostějov 16. 4. 2016 2015/16
Body 96 BK Ústí nad Orlicí 17. 11. 2012 2012/13
Užitečnost 36 Sokol Vyšehrad 20. 11. 2016 2016/17
Asistence 8 Sokol Vyšehrad 8. 10. 2016 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2021 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 34:46 13 5 50.0 1 20.0 0/2 0.0
24. 9. 2021 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 22:45 13 3 60.0 2 28.6 1/5 20.0
25. 9. 2021 Základní část OVA 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina B BK Vlci Žďár 0:00 27 7 0.0 2 0.0 7/8 87.5
28. 9. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník BC Benešov 0:00 29 9 0.0 2 0.0 5/6 83.3
8. 10. 2021 skupina VÝCHOD BC Vysočina 20:00 4 1 20.0 0 0.0 2/2 100.0
9. 10. 2021 skupina B Tesla Pardubice 0:00 15 2 0.0 3 0.0 2/4 50.0
10. 10. 2021 skupina B Sokol BK Chrudim 0:00 25 2 0.0 5 0.0 6/7 85.7
13. 10. 2021 Základní část BRN 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2021 Základní část HKR 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina VÝCHOD SNAK A 18:19 10 3 100.0 0 0.0 4/4 100.0
23. 10. 2021 skupina B Slavia Praha B 0:00 20 7 0.0 2 0.0 0/0 0
24. 10. 2021 skupina B Sokol Žižkov 0:00 21 4 0.0 3 0.0 4/6 66.7
29. 10. 2021 skupina VÝCHOD Basket Opava 2010 23:39 10 3 60.0 1 14.3 1/2 50.0
30. 10. 2021 Základní část JHR 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2021 skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 17:37 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
13. 11. 2021 skupina B Bra 0:00 15 2 0.0 2 0.0 5/6 83.3
14. 11. 2021 skupina B KolB 0:00 28 8 0.0 1 0.0 9/10 90.0
14. 11. 2021 skupina VÝCHOD SVI 18:54 2 1 16.7 0 0.0 0/0 0
17. 11. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník SP BASKET 0:00 12 5 0.0 0 0.0 2/2 100.0
19. 11. 2021 Základní část OVA 3:52 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 11. 2021 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 16:03 5 2 66.7 0 0.0 1/4 25.0
8. 12. 2021 Základní část KOL 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 12. 2021 skupina B BK NAPOS Vysoká n.L. 0:00 23 4 0.0 4 0.0 3/3 100.0
11. 12. 2021 Základní část OLO 2:02 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 12. 2021 skupina VÝCHOD BC Vysočina 10:51 4 2 66.7 0 0.0 0/0 0
28. 12. 2021 Základní část HKR 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 1. 2022 skupina VÝCHOD Basket Opava 2010 17:48 5 2 40.0 0 0.0 1/2 50.0
Celkem 28 206:36 285 74 145.1 28 80.0 53/73 72.6
Průměr 28 7:22 10.2 2.6 145.1 1.0 80.0 1.9/2.6 72.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Ústí nad Orlicí 4 0:00 67.8 32.5 0.0 0.0 0.0 2.8/3.8 73.3 0.8
BK Přelouč 6 0:00 33.7 13.8 0.0 0.0 0.0 6.0/11.0 54.5 1.7
BK Přelouč 8 0:00 23.5 9.9 0.0 0.5 0.0 2.3/4.4 51.4 2.0
TJ Jiskra Havlíčkův 6 0:00 28.2 12.5 0.0 0.0 0.0 3.2/6.8 46.3 3.0
SŠB Pardubice 4 0:00 36.5 13.3 0.0 3.3 0.0 0.3/0.3 100.0 1.3
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 0:00 33.5 14.3 0.0 0.3 0.0 4.3/6.5 65.4 2.3
SŠB Pardubice 4 0:00 30.5 14.8 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.8
Basketbal TJ Svitavy 4 0:00 30.3 7.3 0.0 3.8 0.0 4.5/8.3 54.5 2.5
PP HK 4 0:00 29.8 12.3 0.0 0.0 0.0 5.3/8.5 61.8 2.3
BK Studánka Pardubic 4 0:00 29.8 14.0 0.0 0.0 0.0 1.8/2.5 70.0 1.5
BK Studánka Pardubic 4 0:00 24.5 10.3 0.0 0.0 0.0 4.0/8.3 48.5 2.8
BK Pce 5 0:00 17.8 6.6 0.0 0.0 0.0 4.6/6.8 67.6 2.6
BBK Blansko 4 0:00 21.0 7.3 0.0 1.3 0.0 2.8/3.5 78.6 0.5
Sokol Nová Paka 2 0:00 35.0 15.5 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
Sokol BK Chrudim 3 0:00 21.3 4.7 0.0 3.3 0.0 2.0/2.3 85.7 2.0
SAM BŠM Brno 6 18:43 10.2 2.7 50.0 1.5 40.9 0.3/0.8 40.0 1.7
SŠB Pardubice 2 0:00 30.5 15.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.5
Snakes Ostrava 5 17:51 11.8 3.2 59.3 1.0 50.0 2.4/4.6 52.2 2.4
Sokol Vyšehrad 2 20:30 28.0 7.5 60.0 3.5 77.8 2.5/3.5 71.4 1.0
BC Benešov 2 0:00 26.5 7.0 0.0 2.5 0.0 5.0/6.5 76.9 2.5
BK NAPOS Vysoká n.L. 3 0:00 17.0 3.7 0.0 2.7 0.0 1.7/2.3 71.4 -
BCM Orli Prostějov 4 17:44 12.8 3.5 50.0 1.3 25.0 2.0/2.3 88.9 1.8
AŠ Mladá Boleslav 3 0:00 17.0 4.3 0.0 2.3 0.0 1.3/1.7 80.0 0.3
Basketbal TJ Svitavy 2 0:00 25.0 11.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.5
Tesla Pardubice 3 0:00 15.7 4.7 0.0 1.7 0.0 1.3/3.0 44.4 0.3
Basket Poděbrady 2 0:00 20.5 4.5 0.0 3.5 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BK Loko Plzeň 2 32:11 20.0 7.5 53.6 0.5 10.0 3.5/5.0 70.0 0.5
USK 2 33:57 20.0 6.0 50.0 1.5 37.5 3.5/6.5 53.8 2.0
BA LYNX Liberec 3 0:00 13.0 4.0 0.0 0.7 0.0 3.0/3.7 81.8 1.3
BK Opava 2 30:30 19.5 3.5 41.2 3.5 43.8 2.0/3.0 66.7 1.5
Bra 2 0:00 19.0 1.5 0.0 3.5 0.0 5.5/6.5 84.6 1.5
Basket Poděbrady 2 19:30 18.5 6.0 70.6 1.5 30.0 2.0/2.0 100.0 1.5
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 17.5 7.0 100.0 0.5 100.0 2.0/3.0 66.7 2.5
Sokol pražský 3 23:34 11.3 4.3 65.0 0.7 25.0 0.7/1.3 50.0 1.7
USK Praha 3 0:00 10.7 4.7 116.7 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 0.7
BK Studánka Pardubic 2 0:00 16.0 6.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 16.0 7.5 100.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.5
KolB 2 0:00 15.0 4.0 0.0 0.5 0.0 5.5/6.0 91.7 -
TOROLA Snakes Ostrava 3 25:20 10.0 3.7 39.3 0.7 20.0 0.7/0.7 100.0 1.0
Královští Sokoli 2 0:00 14.5 3.5 100.0 2.0 100.0 1.5/1.5 100.0 1.5
Jiskra Kyjov 3 0:00 9.7 3.7 0.0 0.7 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7
Sj. BK Litoměřice 5 0:00 5.6 2.2 110.0 0.2 0.0 0.6/1.0 60.0 1.8
BK Vlci Žďár 1 0:00 27.0 7.0 0.0 2.0 0.0 7.0/8.0 87.5 2.0
SAM Brno 2 16:04 12.5 5.0 62.5 0.5 20.0 1.0/2.5 40.0 2.5
SP BASKET 2 9:26 12.5 4.0 160.0 1.0 100.0 1.5/1.5 100.0 1.5
Sokol Vysoké Mýto 4 0:00 6.3 3.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 1.0
Sokol Hradec Králové "B" 1 0:00 24.0 10.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 -
SK UP-BCM Olomouc 3 0:00 8.0 1.7 0.0 1.3 0.0 0.7/1.3 50.0 0.7
Slavia Kroměříž 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.0
BA Nymburk 2 25:50 11.0 4.0 61.5 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.5
BK Pelhřimov 4 9:53 5.5 2.8 78.6 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.3
Sokol Žižkov 1 0:00 21.0 4.0 0.0 3.0 0.0 4.0/6.0 66.7 -
BC Nový Jičín 2 0:00 10.5 1.5 0.0 2.0 0.0 1.5/3.0 50.0 0.5
BK Opava 2 0:00 10.0 1.5 0.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.5
BCM Orli Prostějov 3 14:35 6.7 2.0 66.7 0.7 25.0 0.7/0.7 100.0 0.3
BK Loko Plzeň 2 24:43 10.0 2.5 45.5 1.5 50.0 0.5/0.5 100.0 -
Slavia Praha B 1 0:00 20.0 7.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 2 23:30 9.5 4.0 72.7 0.5 11.1 0.0/0.0 0.0 0.5
Slavoj Litoměřice 2 21:42 9.5 1.5 23.1 1.5 37.5 2.0/2.5 80.0 3.0
Sokol Pražský 5 16:05 3.8 1.0 16.1 0.0 0.0 1.8/2.2 81.8 1.0
Sokol Pražský 3 15:39 6.3 2.0 37.5 0.7 33.3 0.3/1.0 33.3 0.3
USK Praha 3 17:00 6.0 2.7 47.1 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 0.7
BC Nový Jičín 2 25:24 9.0 3.5 53.8 0.5 20.0 0.5/3.0 16.7 1.0
Sokol Písek 2 19:07 8.5 1.5 27.3 1.5 21.4 1.0/1.0 100.0 2.0
SKB Zlín 1 0:00 16.0 6.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BCM Orli Prostějov 3 14:27 5.3 1.7 41.7 0.0 0.0 2.0/4.7 42.9 1.3
Basket Opava 2010 2 20:43 7.5 2.5 50.0 0.5 12.5 1.0/2.0 50.0 1.5
USK 2 21:52 7.5 2.5 35.7 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.0
Slavoj Litoměřice 3 10:10 4.7 1.7 71.4 0.3 16.7 0.3/0.3 100.0 -
Královští Sokoli 1 22:00 13.0 5.0 62.5 1.0 16.7 0.0/0.0 0.0 -
BK Klatovy 1 0:00 13.0 6.0 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
BC Vysočina 3 14:23 4.3 1.3 40.0 0.0 0.0 1.7/2.0 83.3 2.0
Sokol Kbely 1 0:00 13.0 3.0 0.0 2.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
BCM Orli Prostějov 2 11:22 6.5 1.5 60.0 1.0 28.6 0.5/2.5 20.0 1.0
BK Snakes Ostrava 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
BK Opava 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
SNAK A 2 19:03 5.0 1.5 75.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.5
GBA J. Hradec 1 10:07 7.0 2.0 66.7 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
Loko Plzeň 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
NH Ostrava 2 7:48 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Snakes Ostrava 3 8:02 2.0 0.7 33.3 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 2.0
BK Žďár n. S. 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BC Kolín 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 18:19 2.5 1.0 40.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
UNL 1 8:34 5.0 1.0 50.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
KOL 5 3:01 1.0 0.0 0.0 0.2 50.0 0.4/0.4 100.0 0.4
ZLN 2 8:48 2.0 1.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Sokol Písek 1 17:46 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Slavoj Litoměřice 1 10:01 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
SVI 2 10:06 1.0 0.5 16.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Pražský 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
NBK 1 19:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
JHR 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SK UP-BCM Olomouc 1 9:30 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 1 14:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
HKR 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OVA 3 1:43 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Sokol Písek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OPA 2 1:34 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK Č.Budějovice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BRN 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OLO 1 2:02 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -

články