Tomáš Stibor

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 24 let
Aktuální klub
BA LYNX Liberec
Výška
184 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
374
Procento vítězství
66.3%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2010/11 žáci U14 - skupina A Sokol Pražský 16 - 10.1 4.6 0.0 0.1 0.0 0.7/1.6 42.3 - -
2010/11 žáci U14 - play-off Sokol Pražský 2 - 2.0 0.5 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2011/12 mladší žáci U14 - skupina B Sokol Pražský 11 - 10.6 5 /5 100.0 0 0.0 0.6/1.3 50.0 2.0 8.0
2011/12 žáci U15 - skupina A Sokol Pražský 10 - 4.8 1.8 0.0 0.1 0.0 0.9/2.5 36.0 - -
2011/12 žáci U15 - extraliga Sokol Pražský 9 - 0.9 0.3 0.0 0 0.0 0.2/0.2 100.0 - -
2011/12 mladší žáci U14 - extraliga A Sokol Pražský 5 - 10.0 4.6 /4.6 100.0 0 0.0 0.8/1.4 57.1 1.2 8.2
2011/12 mladší žáci U14 - play-off Sokol Pražský 1 - 9.0 4 /4 100.0 0 0.0 1/2 50.0 2.0 6.0
2011/12 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR Sokol Pražský 5 20.0 11.4 4.4 /9.2 47.8 0.2 100.0 2/2.8 71.4 1.8 7.8
2011/12 žáci U15 - MČR zákl. sk. A Sokol Pražský 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2011/12 žáci U15 - Mistrovství ČR Sokol Pražský 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2012/13 žáci U15 - základní skupina B Sokol Pražský 12 - 6.5 2.8 0.0 0 0.0 1/1.5 66.7 - -
2012/13 kadeti U17 - skupina A Sokol pražský B 7 - 2.9 1.1 0.0 0 0.0 0.6/0.9 66.7 - -
2012/13 žáci U15 - extraliga Sokol Pražský 7 - 6.1 2.1 0.0 0 0.0 1.9/3.3 56.5 - -
2012/13 žáci U15 - Mistrovství ČR sk. A Sokol Pražský 2 17.0 2.0 1 33.3 0 0.0 0/1 0.0 0.5 -1.0
2012/13 žáci U15 - MČR o pořadí Sokol Pražský 2 13.0 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -1.5
2013/14 kadeti U17 - skupina A Sokol pražský B 12 - 8.5 2.9 0.0 0.4 0.0 1.4/2.3 63.0 - -
2014/15 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 9 - 1.7 0.6 0.0 0 0.0 0.6/1 55.6 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina A Sokol pražský B 10 - 19.2 5.1 0.0 1.2 0.0 5.4/8.3 65.1 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out A Sokol pražský B 2 - 17.0 6 0.0 0.5 0.0 3.5/4.5 77.8 - -
2014/15 kadeti U17 - play-off Sokol Pražský 3 - 2.3 1 0.0 0 0.0 0.3/2 16.7 - -
2015/16 junioři U19 - základní část Sokol pražský 5 12.0 3.8 0.8 /1.2 66.7 0.6 37.5 0.4/0.4 100.0 0.6 3.0
2015/16 junioři U19 - skupina A Kondoři Liberec 17 - 12.9 3.6 0.0 1.5 0.0 1.1/1.2 95.0 - -
2015/16 junioři U19 - play-off Sokol pražský 1 1.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 junioři U19 - play-off A Kondoři Liberec 2 - 15.5 4.5 0.0 2 0.0 0.5/1 50.0 - -
2015/16 junioři U19 - play-off Kondoři Liberec 2 - 6.0 2 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 - -
2016/17 junioři U19 - základní část Sokol pražský 5 11.2 3.8 1.4 /2.4 58.3 0.2 50.0 0.4/1.4 28.6 1.6 1.2
2016/17 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 6 - 13.8 4.8 0.0 0.7 0.0 2.2/2.7 81.3 - -
2016/17 junioři U19 - play-out A BA Sparta Praha 7 - 14.6 4.7 0.0 1.1 0.0 1.7/2.3 75.0 - -
2017/18 muži - skupina B BA LYNX Liberec 18 - 12.0 3.7 0.0 0.9 0.0 1.8/2.8 66.0 - -
2017/18 muži - Základní fáze Sokol Pražský 1 19 - 9.8 2.1 0.0 1.4 0.0 1.5/2.3 67.4 - -
2017/18 muži - základní část BA LYNX Liberec 2 - 7.0 2.5 /2.5 100.0 0.5 100.0 0.5/2 25.0 3.0 2.5
2017/18 muži - play-off B BA LYNX Liberec 4 - 8.8 1.8 0.0 1.8 0.0 0/0.5 0.0 - -
2017/18 muži - Play-off Sokol Pražský 1 9 - 6.3 2.3 0.0 0.4 0.0 0.3/1.8 18.8 - -
2017/18 muži - play-off BA LYNX Liberec 2 - 9.0 3.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 - -
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ Sokol Pražský 3 1.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -0.3
2018/19 muži - skupina B BA LYNX Liberec 22 - 8.5 2.2 0.0 1 0.0 1/1.4 70.0 - -
2018/19 muži - Základní fáze Sokol Pražský B 19 - 12.6 3.1 0.0 1.8 0.0 0.8/1.4 59.3 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník BA LYNX Liberec 1 - 10.0 4 /4 100.0 0 0.0 2/4 50.0 - 8.0
2018/19 muži - Play out 13. - 20. místo Sokol Pražský 3 9.3 2.3 0.3 /2 16.7 0.3 33.3 0.7/0.7 100.0 0.3 1.7
2018/19 muži - play-off B BA LYNX Liberec 2 - 4.5 1 0.0 0.5 0.0 1/1 100.0 - -
2018/19 muži - Play-off Sokol Pražský B 1 - 15.0 7 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2019/20 muži - skupina B BA LYNX Liberec 18 - 8.8 3 0.0 0.6 0.0 1.2/1.6 75.0 - -
2019/20 muži - skupina Západ Sokol Pražský 2 15.0 4.0 2 /6 33.3 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník Sokol Pražský 1 15.0 3.0 1 /2 50.0 0 0.0 1/2 50.0 - 2.0
2019/20 muži - Základní fáze Sokol Pražský B 14 - 11.1 3.3 0.0 0.9 0.0 1.9/2.7 71.1 - -
2019/20 muži - Skupina D 7. - 12. místo Sokol Pražský 3 11.7 4.3 1.7 /3 55.6 0.3 50.0 0/1 0.0 0.3 4.3
2021/22 muži - skupina ZÁPAD Sokol Pražský 16 16.4 4.6 0.9 /2.6 35.7 0.6 25.0 1.1/1.5 70.8 1.6 2.8
2021/22 muži - skupina B BA LYNX Liberec 19 - 10.5 2.7 0.0 1.4 0.0 0.8/1.3 60.0 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník BA LYNX Liberec 1 - 9.0 2 100.0 1 100.0 2/2 100.0 1.0 8.0
2021/22 muži - skupina D 7.-12. místo Sokol Pražský 4 14.5 2.5 1 /2 50.0 0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0 -0.5
2021/22 muži - play-off B BA LYNX Liberec 4 - 6.5 1.8 0.0 1 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - play-off 3. kolo BA LYNX Liberec 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2022/23 muži - skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 10 20.8 4.5 0.7 /2.6 26.9 0.6 24.0 1.3/1.9 68.4 1.5 2.0
Průměr za kariéru 30.9 2.5 8.4 2.6 89.5 0.7 43.3 1.1/1.8 218.6 1.3 0.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 Slavoj Litoměřice 25. 11. 2022
2B body 3 Slavoj Litoměřice 25. 11. 2022
3B body 3 BK Levharti Chomutov 7. 10. 2022
Obranné doskoky 2 Slavoj Litoměřice 23. 9. 2022
Útočné doskoky 1 Sokol Písek 30. 9. 2022
Doskoky celkem 2 Slavoj Litoměřice 23. 9. 2022
Body 15 BK Levharti Chomutov 7. 10. 2022
Užitečnost 11 BK Levharti Chomutov 7. 10. 2022
Asistence 2 JHR 28. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 BK Č. Brod 26. 10. 2014 2014/15
2B body 13 Slavoj Litoměřice 6. 3. 2011 2010/11
3B body 5 Válečníci Děčín 12. 10. 2014 2014/15
Obranné doskoky 5 PLZ 14. 1. 2022 2021/22
Útočné doskoky 2 Slavia MBA Kroměříž 20. 4. 2012 2011/12
Doskoky celkem 6 PLZ 14. 1. 2022 2021/22
Body 29 BK Medvědi Tábor 15. 11. 2015 2015/16
Užitečnost 18 Kondoři Liberec 7. 1. 2012 2011/12
Asistence 5 SKS 9. 1. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
16. 9. 2022 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 26:07 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
23. 9. 2022 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 16:50 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
30. 9. 2022 skupina ZÁPAD Sokol Písek 18:58 3 0 0.0 1 33.3 0/0 0
7. 10. 2022 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 28:18 15 2 66.7 3 42.9 2/2 100.0
14. 10. 2022 skupina ZÁPAD USK Praha B 26:10 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
21. 10. 2022 skupina ZÁPAD PLZ 15:53 2 1 25.0 0 0.0 0/2 0.0
28. 10. 2022 skupina ZÁPAD JHR 14:40 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 11. 2022 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 15:41 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
15. 11. 2022 II.kolo Sokol Pražský 0:00 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
20. 11. 2022 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 10:10 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
25. 11. 2022 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 35:00 14 3 60.0 1 25.0 5/9 55.6
Celkem 11 207:47 48 7 26.9 7 26.9 13/19 68.4
Průměr 11 18:53 4.4 0.6 26.9 0.6 26.9 1.2/1.7 68.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BVK Holice 10 0:00 10.6 2.6 0.0 1.3 0.0 1.5/2.3 65.2 1.5
Tesla Pardubice 8 0:00 11.9 3.6 0.0 1.0 0.0 1.6/2.4 68.4 1.3
BK Děčín 6 0:00 13.3 4.0 0.0 1.5 0.0 0.8/1.3 62.5 2.8
S.H.Počernice A 5 0:00 14.8 4.4 0.0 1.6 0.0 1.2/1.6 75.0 1.0
KolB 6 0:00 11.8 3.7 0.0 1.2 0.0 1.0/1.3 75.0 1.3
BK NAPOS Vysoká n.L. 9 0:00 7.8 2.4 550.0 0.4 0.0 1.6/2.7 58.3 1.3
Bra 10 0:00 6.6 1.1 0.0 1.4 0.0 0.2/0.5 40.0 0.8
VYS 4 0:00 15.3 3.5 0.0 1.5 0.0 3.8/4.3 88.2 1.8
BK Č. Brod 3 0:00 19.0 5.0 0.0 0.7 0.0 7.0/10.3 67.7 2.3
BK Vlci Žďár 5 0:00 11.2 3.2 0.0 0.8 0.0 2.4/3.4 70.6 0.8
Sokol Kbely B 5 0:00 11.0 3.0 0.0 1.4 0.0 0.8/1.6 50.0 2.2
BK Kladno 3 0:00 18.0 6.3 0.0 0.3 0.0 4.3/6.0 72.2 1.3
Sokol BK Chrudim 7 0:00 6.7 2.0 0.0 0.7 0.0 0.6/1.3 44.4 1.7
TJ ČZU Praha 5 0:00 9.2 2.4 0.0 1.0 0.0 1.4/3.2 43.8 0.8
Lions J. Hradec 4 0:00 11.5 3.0 0.0 1.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.3
Slavoj Litoměřice 4 0:00 10.8 4.8 0.0 0.0 0.0 1.3/2.3 55.6 0.5
BK Medvědi Tábor 2 0:00 20.5 5.0 0.0 2.5 0.0 3.0/3.0 100.0 2.0
VSK MFF UK A 4 0:00 10.0 2.5 0.0 1.3 0.0 1.3/1.3 100.0 0.5
Slavoj Litoměřice 3 0:00 13.3 4.7 0.0 1.3 0.0 0.0/0.3 0.0 1.0
Stavební fakulta B 2 0:00 19.5 5.0 0.0 2.5 0.0 2.0/2.5 80.0 1.0
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 13.0 5.3 0.0 0.3 0.0 1.3/2.3 57.1 2.3
CTS Basket 4 0:00 8.8 1.5 0.0 1.8 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BK Brandýs n. L. 2 0:00 17.0 6.5 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Aritma Praha 3 0:00 11.3 3.3 0.0 1.0 0.0 1.7/3.3 50.0 1.3
Medvědi Tábor 3 0:00 11.3 4.7 0.0 0.0 0.0 2.0/2.7 75.0 1.0
Sokol Žižkov C 4 0:00 8.0 2.8 0.0 0.3 0.0 1.8/2.8 63.6 3.5
Meteor TLC A 3 0:00 10.0 2.0 0.0 1.7 0.0 1.0/1.3 75.0 1.0
Sokol Žižkov C - TESLA 4 0:00 7.5 2.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.5 40.0 1.0
Sokol Kbely 2 0:00 14.0 2.5 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.5
BA Sparta 4 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.3
Sokol Žižkov 3 0:00 9.0 3.0 0.0 0.7 0.0 1.0/1.0 100.0 0.7
BSK Č. Budějovice 2 0:00 13.5 6.0 100.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
BK Levharti Chomutov 4 15:51 6.8 1.0 44.4 1.3 35.7 1.0/1.5 66.7 2.3
Slovan Bohnice A 2 0:00 13.0 4.5 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Pardubice 2 8:19 13.0 5.5 78.6 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
Lions J. Hradec 2 0:00 13.0 2.0 0.0 2.5 0.0 1.5/1.5 100.0 0.5
Fenix Modřany A 2 0:00 12.0 2.5 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Žižkov Falcons B 2 0:00 12.0 1.0 0.0 2.5 0.0 2.5/2.5 100.0 1.0
Sokol Motol A 2 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BK Brandýs n. L. 2 0:00 12.0 6.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 5 15:19 4.4 0.8 50.0 0.4 20.0 1.6/3.0 53.3 0.8
Sršni Sokol Písek 3 9:03 7.3 2.7 50.0 0.3 100.0 1.0/1.3 75.0 1.3
TJ Košíře B 2 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 20.0 4.0 0.0 2.0 0.0 6.0/7.0 85.7 2.0
PLZ 4 18:53 5.0 1.5 42.9 0.5 25.0 0.5/1.0 50.0 1.8
Sokol Žižkov 2 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Sokol Písek 5 12:59 4.0 1.0 33.3 0.4 22.2 0.8/0.8 100.0 1.6
Sokol Vyšehrad (ms) 1 0:00 18.0 6.0 0.0 0.0 0.0 6.0/9.0 66.7 1.0
BK Děčín 2 0:00 8.5 0.5 0.0 2.5 0.0 0.0/2.5 0.0 2.0
Sokol HK Josefov 3 0:00 5.7 1.7 0.0 0.0 0.0 2.3/3.3 70.0 1.3
BK Brandýs n.L. 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Sokol Vyšehrad 7 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 0.9
USK Praha 3 0:00 5.3 2.0 0.0 0.3 0.0 0.3/1.0 33.3 1.7
Stavební fakulta A 2 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
SKS 3 12:10 5.3 1.0 150.0 0.7 33.3 1.3/1.3 100.0 1.7
TJ Košíře A 1 0:00 16.0 2.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ HÁJE - JM A 1 0:00 16.0 4.0 0.0 1.0 0.0 5.0/8.0 62.5 3.0
BK Klatovy 1 0:00 15.0 6.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
USK Praha 2 0:00 7.5 3.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.0
GBA Sojky Pelhřimov 3 15:29 4.7 0.7 20.0 0.7 28.6 1.3/2.0 66.7 0.7
Snakes Ostrava 1 16:19 14.0 6.0 66.7 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
TJ Třebíč 1 0:00 14.0 4.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BA Sparta Praha 1 0:00 12.0 5.0 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 12.0 6.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 6.0 1.0 0.0 0.5 0.0 2.5/2.5 100.0 3.0
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 11.0 5.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Opava B 2 15:52 5.5 2.0 50.0 0.5 50.0 0.0/1.5 0.0 0.5
Slavia MBA Kroměříž 1 22:22 11.0 5.0 50.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BK Pardubice 6 0:00 1.7 0.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.3
Sluneta USK Ústí n.L. 1 0:00 10.0 3.0 100.0 1.0 100.0 1.0/4.0 25.0 3.0
DEC 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Snakes Ostrava 1 21:26 8.0 4.0 66.7 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Sl. MBA Kroměříž 4 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Královští Sokoli 1 18:32 8.0 1.0 100.0 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Klatovy 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
Lions J. Hradec 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 1.0
Basketbal Olomouc 2 17:52 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
VŠTJ Medicina A 2 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Basketbal Polabí 3 16:35 2.7 1.0 42.9 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.3
BC Nový Jičín 1 10:01 7.0 1.0 25.0 1.0 100.0 2.0/2.0 100.0 -
BCM Slez. Ostrava 4 0:00 1.8 0.8 0.0 0.0 0.0 0.3/1.5 16.7 0.8
Sokol Vyšehrad B 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jiskra Kyjov 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Děčín 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 1 22:00 6.0 2.0 50.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 2.0 0.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 0.3
BC Vysočina 1 12:31 5.0 1.0 50.0 1.0 50.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Sršni Sokol Písek 3 0:00 1.7 0.7 0.0 0.0 0.0 0.3/2.0 16.7 0.7
TOROLA Snakes Ostrava 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 1.0
USK Praha B 4 14:12 1.0 0.3 16.7 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
Slavoj BK Litoměřice B 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SKB Zlín 1 22:13 4.0 1.0 50.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
VYS 1 17:27 4.0 2.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pardubice 2 7:58 2.0 0.5 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Sokol Pražský 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 4.0
JHR 2 15:02 1.5 0.5 16.7 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
WBA 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
Sokol Písek 1 9:09 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BK Loko Plzeň 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Wolves Radotín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Benešov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BASKET Brno U23 1 9:15 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OLM 1 5:36 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PCE 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -