Matěj Snopek

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 21 let
Aktuální klub
NH Ostrava
Výška
195 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
295
Procento vítězství
43.4%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina D Gymnázium Hladnov 12 - 10.7 4.4 0.1 1.6/4.1 38.8 - -
2013/14 mladší žáci U14 - liga sk. B Gymnázium Hladnov 8 - 11.8 5.3 0.1 0.9/2 43.8 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga NH Ostrava 8 - 9.8 3.3 0.8 1/2.6 38.1 - -
2014/15 žáci U15 - MČR -skupina A NH Ostrava 3 19.7 4.0 1.3 0.3 0.3/0.7 50.0 3.3 -1.0
2014/15 žáci U15 - MČR o 5.- 8. místo NH Ostrava 2 30.5 9.5 4 0.5 0/0.5 0.0 3.0 6.5
2015/16 kadeti U17 - základní část BCM Ostrava 19 - 4.2 1.2 /1.2 0.3 0.8/1.3 62.5 1.6 2.1
2015/16 kadeti U17 - play-off BCM Ostrava 3 - 5.3 1 /1 0.7 1.3/2 66.7 2.7 2.0
2016/17 junioři U19 - skupina C NH Ostrava 12 - 15.9 3.5 2.1 2.7/3.4 78.0 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část NH Ostrava 20 27.1 14.5 4.4 /9.4 1.3 1.8/2.8 62.5 3.1 8.4
2016/17 junioři U19 - play-out C NH Ostrava 8 - 16.6 4.3 2.1 1.8/2.3 77.8 - -
2016/17 kadeti U17 - play-out NH Ostrava 2 31.0 15.0 4 /12 2 1/1.5 66.7 2.0 18.5
2017/18 muži - skupina C BK Hladnov 19 - 7.2 2.4 0.5 0.8/1.5 51.7 - -
2017/18 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 22 14.2 4.5 1.3 /2.4 0.4 0.9/1.5 60.6 1.6 4.3
2017/18 muži - základní část BK Hladnov 2 - 6.5 1.5 /1.5 1 0.5/1 50.0 1.0 5.0
2017/18 junioři U19 - play-off Snakes Ostrava 4 19.0 7.0 1.5 /3 0.8 1.8/2.8 63.6 2.5 6.3
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ SNAK A 17 19.7 10.0 3.5 /5.7 0.5 1.6/2.5 65.1 2.2 10.5
2018/19 muži - skupina C BK Hladnov 9 - 13.8 3.4 1.3 2.9/3.9 74.3 - -
2018/19 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 21 30.4 18.5 4.8 /8.5 1.7 3.8/5.3 70.5 2.8 21.5
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník SNAK A 1 23.0 14.0 4 /5 0 6/8 75.0 3.0 20.0
2018/19 muži - Skupina D 7. - 12. místo SNAK A 3 17.7 6.7 2.3 /4 0 2/3 66.7 2.0 6.0
2018/19 junioři U19 - play-off Snakes Ostrava 4 32.0 10.3 2.5 /5.5 0.8 3/3.8 80.0 3.5 8.3
2019/20 muži - skupina Východ SNAK A 15 23.1 9.4 2.8 /6.3 0.7 1.8/3.3 55.1 2.8 10.7
2019/20 muži - Základní část OVA 14 6.6 1.0 0.4 /0.6 0 0.3/0.3 100.0 1.1 0.6
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník OVA 2 14.0 5.0 1 /2.5 1 0/0 0.0 1.0 4.5
2019/20 muži - skupina A2 OVA 1 3.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2019/20 muži - Play out 13. - 20. místo SNAK A 5 26.6 10.4 4 /8.2 0.2 1.8/2.2 81.8 2.6 12.2
2020/21 muži - Skupina VÝCHOD SNAK A 3 13.7 6.7 2.3 /5.7 0.3 1/4 25.0 1.7 3.0
2020/21 muži - základní část OVA 9 11.1 0.9 0.2 /1.9 0.1 0.1/0.4 25.0 0.9 0.9
2020/21 muži - Hyundai Český pohár OVA 1 13.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 - 1.0
2020/21 muži - Skupina A2 OVA 10 21.0 5.8 2.2 /4.6 0.1 1.1/1.9 57.9 3.1 4.6
2021/22 muži - skupina VÝCHOD SNAK A 9 28.2 12.4 4.1 /8.1 0.8 1.9/3.3 56.7 2.7 14.0
2021/22 muži - Základní část OVA 7 9.0 3.3 1.1 /2.1 0.1 0.6/0.7 80.0 2.1 1.6
Průměr za kariéru 30.6 13.0 9.2 2.8 0.7 1.5/2.4 191.5 2.4 5.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 BCM Orli Prostějov 7. 11. 2021
2B body 7 BCM Orli Prostějov 7. 11. 2021
3B body 2 BC Vysočina 14. 11. 2021
Obranné doskoky 7 BC Nový Jičín 3. 10. 2021
Útočné doskoky 3 BASKET Brno U23 10. 10. 2021
Doskoky celkem 8 Basketbal Olomouc 19. 9. 2021
Body 18 BCM Orli Prostějov 7. 11. 2021
Užitečnost 24 BCM Orli Prostějov 7. 11. 2021
Asistence 4 Basketbal Olomouc 19. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 SAM Brno 13. 10. 2018 2018/19
2B body 14 BK Loko Plzeň 15. 10. 2016 2016/17
3B body 6 Kondoři Liberec 20. 1. 2019 2018/19
Obranné doskoky 13 BA Sparta Praha 1. 4. 2017 2016/17
Útočné doskoky 8 BA Sparta Praha 1. 4. 2017 2016/17
Doskoky celkem 21 BA Sparta Praha 1. 4. 2017 2016/17
Body 33 BK Loko Plzeň 15. 10. 2016 2016/17
Užitečnost 43 SAM Brno 13. 10. 2018 2018/19
Asistence 6 PCE 2. 2. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 9. 2021 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 34:13 14 4 57.1 1 25.0 3/3 100.0
22. 9. 2021 Základní část UNL 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 9. 2021 skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 21:36 12 4 66.7 1 50.0 1/3 33.3
29. 9. 2021 Základní část NBK 20:06 5 1 25.0 1 100.0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 24:40 15 6 66.7 0 0.0 3/6 50.0
9. 10. 2021 Základní část BRN 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 37:16 18 6 35.3 2 66.7 0/2 0.0
13. 10. 2021 Základní část HKR 0:04 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2021 Základní část USK 6:31 5 1 50.0 0 0.0 3/3 100.0
17. 10. 2021 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 25:00 4 1 25.0 0 0.0 2/6 33.3
20. 10. 2021 Základní část NBK 10:04 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2021 Základní část JHR 3:04 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
24. 10. 2021 skupina VÝCHOD Basket Opava 2010 21:34 10 3 37.5 1 33.3 1/2 50.0
30. 10. 2021 Základní část KOL 12:55 5 2 50.0 0 0.0 1/1 100.0
31. 10. 2021 skupina VÝCHOD SVI 28:07 9 3 37.5 0 0.0 3/4 75.0
2. 11. 2021 Základní část OPA 10:00 6 3 100.0 0 0.0 0/1 0.0
6. 11. 2021 Základní část DEC 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 11. 2021 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 31:37 18 7 70.0 0 0.0 4/4 100.0
14. 11. 2021 skupina VÝCHOD BC Vysočina 29:42 12 3 75.0 2 40.0 0/0 0
Celkem 19 316:29 135 45 51.1 8 30.8 21/35 60.0
Průměr 19 16:39 7.1 2.4 51.1 0.4 30.8 1.1/1.8 60.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Písek 8 26:45 11.0 3.1 52.1 0.8 15.8 2.5/3.3 76.9 2.8
BC Nový Jičín 6 22:09 12.0 4.2 58.1 0.8 35.7 1.2/2.3 50.0 3.0
BC Nový Jičín 4 0:00 16.8 4.5 0.0 2.3 0.0 1.0/1.8 57.1 2.3
SAM Brno 4 17:49 15.5 5.8 85.2 0.3 16.7 3.3/4.3 76.5 2.5
BA Sparta Praha 4 28:47 15.3 4.3 41.5 1.8 33.3 1.5/2.5 60.0 2.0
Sokol Karviná 3 0:00 19.3 4.7 0.0 2.3 0.0 3.0/3.3 90.0 3.0
Basketbal Olomouc 6 26:46 9.2 2.8 44.7 0.5 15.0 2.0/2.8 70.6 3.0
BK Loko Plzeň 4 25:09 13.3 3.3 61.9 1.3 55.6 3.0/3.3 92.3 2.5
Synthesia Pardubice 5 22:32 10.4 3.4 58.6 0.4 16.7 2.4/4.4 54.5 1.8
Slavoj Litoměřice 4 17:26 13.0 4.3 68.0 1.0 21.1 1.5/3.0 50.0 1.8
Renocar Podolí 4 0:00 12.8 3.5 0.0 1.3 0.0 2.0/3.8 53.3 2.3
BCM Orli Prostějov 5 22:49 9.4 3.4 51.5 0.2 10.0 2.0/2.8 71.4 1.6
BK Opava 2 0:00 22.5 4.5 0.0 2.5 0.0 6.0/6.5 92.3 2.0
BCM Orli Prostějov 4 20:29 11.0 4.3 60.7 0.3 12.5 1.8/2.8 63.6 1.3
SKB Zlín 3 0:00 14.7 4.3 0.0 1.7 0.0 1.0/2.0 50.0 2.7
ZLN 4 9:34 10.5 2.5 66.7 1.5 60.0 1.0/2.0 50.0 1.8
BK Loko Plzeň 3 0:00 14.0 5.7 100.0 0.3 100.0 1.7/2.3 71.4 2.7
Slavia Kroměříž 3 0:00 14.0 2.3 0.0 2.3 0.0 2.3/3.0 77.8 2.3
Synthesia Pardubice 3 18:48 13.0 4.0 36.4 1.0 30.0 2.0/3.0 66.7 2.7
BK Opava B 4 21:48 9.8 3.3 46.4 0.3 8.3 2.5/4.5 55.6 2.0
BC Vysočina 4 26:41 9.8 3.0 63.2 1.0 28.6 0.8/1.8 42.9 2.0
Slavoj Litoměřice 4 21:51 9.5 2.8 61.1 0.8 27.3 1.8/2.3 77.8 0.8
USK 4 22:21 9.5 2.0 38.1 1.3 35.7 1.8/2.3 77.8 2.8
Sokol pražský 4 21:48 8.8 2.3 45.0 0.8 18.8 2.0/3.8 53.3 2.3
PCE 4 24:04 8.8 2.8 55.0 0.5 18.2 1.8/2.8 63.6 3.0
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 3 0:00 11.7 4.7 0.0 0.7 0.0 0.3/0.7 50.0 3.7
Basket Opava 2010 4 20:57 8.3 2.3 39.1 1.0 36.4 0.8/1.3 60.0 3.3
TJ Šumperk 3 0:00 10.7 3.7 0.0 0.7 0.0 1.3/2.0 66.7 3.7
Sokol Pražský 3 20:22 10.0 2.0 33.3 1.3 23.5 2.0/2.3 85.7 2.0
BC Nový Jičín 2 0:00 13.0 4.5 0.0 0.5 0.0 2.5/7.0 35.7 2.0
Sokol Josefov 2 0:00 12.5 3.5 100.0 1.5 100.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Opava 2 0:00 12.0 5.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 4.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 11.5 1.5 0.0 2.0 0.0 2.5/4.0 62.5 3.0
BCM Orli Prostějov 2 31:48 11.5 5.0 45.5 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 4.5
OLO 7 8:55 3.1 1.1 72.7 0.0 0.0 0.9/1.3 66.7 1.6
OPA 5 9:49 4.4 1.4 77.8 0.0 0.0 1.6/2.2 72.7 1.2
Sokol Písek 2 10:16 11.0 2.0 44.4 1.5 50.0 2.5/3.0 83.3 3.0
NH Ostrava 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.0 0.0 2.0/5.5 36.4 3.5
BK Snakes Ostrava 2 0:00 10.5 3.5 0.0 0.0 0.0 3.5/5.0 70.0 2.5
PLZ 2 27:17 10.0 3.5 63.6 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.5
SVI 7 11:58 2.7 1.1 42.1 0.0 0.0 0.4/0.9 50.0 1.3
BK Žďár n. S. 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
HKR 8 7:48 2.4 1.1 47.4 0.0 0.0 0.1/0.3 50.0 1.0
BASKET Brno U23 1 37:16 18.0 6.0 35.3 2.0 66.7 0.0/2.0 0.0 4.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 8.5 1.5 0.0 1.0 0.0 2.5/3.0 83.3 5.0
Snakes Ostrava 2 28:25 7.5 2.0 40.0 0.5 10.0 2.0/2.0 100.0 3.5
USK 4 12:33 3.8 1.3 35.7 0.3 12.5 0.5/1.0 50.0 2.0
VYS 1 28:31 15.0 5.0 55.6 1.0 33.3 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Vlci Žďár 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
UNL 6 12:14 2.0 0.7 33.3 0.2 33.3 0.2/0.3 50.0 1.7
Sokol Pražský 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
KK Val. Meziříčí 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.5
Sokol Písek 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
SKB Zlín 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
USK Praha 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/3.5 14.3 3.5
DEC 7 8:11 1.4 0.4 30.0 0.0 0.0 0.6/1.1 50.0 1.1
OLM 2 16:37 5.0 2.0 33.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
USK 4 3:05 2.3 0.5 66.7 0.0 0.0 1.3/1.3 100.0 1.3
SK Žabovřesky 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.0
Sokol Karviná 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 5.0
NBK 5 10:23 1.4 0.4 20.0 0.2 100.0 0.0/0.0 0.0 1.4
KOL 6 2:09 0.8 0.3 50.0 0.0 0.0 0.2/0.2 100.0 0.5
BRN 6 6:36 0.7 0.0 0.0 0.2 50.0 0.2/0.3 50.0 0.8
PCE 4 9:14 0.5 0.3 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
JHR 1 3:04 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0

články