Josef Svoboda

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
Sokol Písek
Výška
195 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
247
Procento vítězství
76.5%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A Sokol Písek 14 - 2.6 1.1 /1.1 100.0 0 0.0 0.4/1 35.7 2.1 -0.1
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina A 9. - 10. místo Sokol Písek 2 - 7.0 3 /3 100.0 0 0.0 1/3 33.3 2.0 3.0
2016/17 žáci U15 - skupina A Sokol Písek 3 - 8.0 1.7 0.0 0.3 0.0 3.7/5.7 64.7 - -
2016/17 žáci U15 - 2. kolo Sokol Písek 1 - 6.0 1 0.0 1 0.0 1/2 50.0 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina C Sokol Písek 4 - 5.0 2 /2 100.0 0 0.0 1/1 100.0 2.3 2.8
2016/17 žáci U15 - skupina B Sokol Písek 8 - 12.4 5.1 0.0 0.1 0.0 1.8/2.9 60.9 - -
2016/17 starší minižactvo U13 - základní skupina B Sokol Písek Sršni h 1 - 15.0 7 0.0 0 0.0 1/4 25.0 - -
2016/17 žáci U15 - Liga sk. A Sokol Písek 7 - 8.6 2.3 /2.3 100.0 0.7 100.0 1.9/2.4 76.5 1.6 6.4
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. A Sokol Písek 6 - 15.5 6.5 /6.5 100.0 0.3 100.0 1.5/2.8 52.9 1.0 13.2
2017/18 žáci U15 - skupina A Sokol Písek 4 - 9.0 2.5 0.0 0.8 0.0 1.8/2 87.5 - -
2017/18 žáci U15 - 2. kolo Sokol Písek 2 - 10.5 3.5 0.0 1 0.0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 žáci U15 - Skupina A Sokol Písek 9 - 8.7 2.4 0.0 1 0.0 0.8/1.1 70.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina A Sokol Písek 10 - 19.7 8.3 0.0 0.6 0.0 1.3/2.4 54.2 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sokol Písek 10 - 19.3 6.9 0.0 1.1 0.0 2.2/3.7 59.5 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. A Sokol Písek 7 - 15.4 5.1 0.0 1.4 0.0 0.9/1.6 54.5 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR skupina A Sokol Písek 3 - 21.0 6 0.0 1.7 0.0 4/8 50.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Písek 1 - 11.0 4 0.0 0 0.0 3/4 75.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina A Sokol Písek 14 - 28.3 9.4 0.0 2.1 0.0 3.2/5.1 63.4 - -
2018/19 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 15 12.7 4.4 0.7 /1.5 43.5 0.7 37.9 0.9/1.3 68.4 1.1 4.9
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina A Sokol Písek 4 - 34.8 14.5 0.0 1.5 0.0 1.3/1.8 71.4 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga Sokol Písek 16 - 27.7 8.8 0.0 2.1 0.0 3.9/6.2 62.6 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sokol Písek 8 - 30.5 11 0.0 1.9 0.0 2.9/4.1 69.7 - -
2018/19 kadeti U17 - play-off Sokol Písek 2 15.0 1.5 0 /0.5 0.0 0.5 25.0 0/0 0.0 1.5 4.5
2018/19 mladší žáci U14 - MČR skupina B Sokol Písek 3 25.7 23.3 5.7 63.0 2.7 34.8 4/7.3 54.5 2.7 37.7
2018/19 žáci U15 - MČR skupina A Sokol Písek 3 32.3 28.3 7 58.3 2.7 27.6 6.3/8.3 76.0 2.3 34.3
2018/19 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Písek 2 8.0 22.0 9 72.0 0 0.0 4/5.5 72.7 1.5 20.0
2018/19 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Písek 2 24.5 16.0 5 62.5 1 18.2 3/3.5 85.7 2.0 16.5
2018/19 kadeti U17 - Mistrovství ČR Sokol Písek 2 7.0 1.0 0.5 /1 50.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 1.0
2019/20 žáci U15 - Skupina B Sokol Písek 11 - 37.5 11.2 0.0 3.4 0.0 5/7.1 70.5 - -
2019/20 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 20 28.6 14.8 3.7 /6.5 57.4 1.6 27.4 2.8/4.1 67.9 3.3 18.4
2019/20 žáci U15 - Extraliga Sokol Písek 7 - 39.0 9.3 0.0 4.6 0.0 6.7/8.6 78.3 - -
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD Sokol Písek 1 13.0 2.0 0 /0 0.0 0 0.0 2/2 100.0 1.0 8.0
2020/21 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 4 25.3 22.8 5 /9.8 51.3 3 37.5 3.8/6 62.5 2.0 23.8
2021/22 muži - skupina ZÁPAD Sokol Písek 15 14.7 8.4 1.9 /3.6 53.7 1.2 45.0 0.9/1.1 82.4 2.0 8.5
2021/22 junioři U19 - skupina A Sokol Písek 10 22.6 17.7 4.9 /7 70.0 1.3 28.9 4/5.2 76.9 1.4 23.4
2021/22 kadeti U17 - skupina A Sokol Písek 14 21.5 18.7 6 /8.8 68.3 1.1 32.7 3.3/4.7 69.7 1.4 25.9
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník Sokol Písek 1 20.0 4.0 2 50.0 0 0.0 0/0 0.0 3.0 1.0
Průměr za kariéru 35.1 7.8 17.2 5.4 171.4 1.3 73.6 2.4/3.7 318.9 2.0 6.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 12 GBA Lions J. Hradec 6. 11. 2021
2B body 12 Sokol Pražský 11. 12. 2021
3B body 3 BK Loko Plzeň 18. 9. 2021
Obranné doskoky 9 BK Loko Plzeň 18. 9. 2021
Útočné doskoky 6 BA Sparta Praha 24. 10. 2021
Doskoky celkem 13 BK Loko Plzeň 9. 1. 2022
Body 35 Sokol Pražský 11. 12. 2021
Užitečnost 44 Sokol Pražský 11. 12. 2021
Asistence 8 BK Loko Plzeň 9. 1. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 19 BA Nymburk 7. 12. 2019 2019/20
2B body 24 Lokomotiva Plzeň 13. 1. 2019 2018/19
3B body 8 BA Nymburk 7. 12. 2019 2019/20
Obranné doskoky 12 BCM Orli Prostějov 17. 11. 2019 2019/20
Útočné doskoky 6 BA Sparta Praha 24. 10. 2021 2021/22
Doskoky celkem 15 BCM Orli Prostějov 17. 11. 2019 2019/20
Body 69 BA Nymburk 7. 12. 2019 2019/20
Užitečnost 44 Sokol Pražský 11. 12. 2021 2021/22
Asistence 9 BK Pardubice 25. 2. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 13:16 5 1 50.0 1 100.0 0/0 0
18. 9. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 31:26 28 6 66.7 3 50.0 7/9 77.8
19. 9. 2021 skupina A Sokol pražský 14:59 12 3 100.0 1 50.0 3/3 100.0
24. 9. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 9:47 8 1 25.0 2 66.7 0/0 0
26. 9. 2021 skupina A Tygři Praha 25:16 4 1 16.7 0 0.0 2/4 50.0
27. 9. 2021 skupina A USK 24:34 15 4 57.1 1 16.7 4/4 100.0
2. 10. 2021 skupina A BA Nymburk 33:53 20 7 58.3 1 14.3 3/5 60.0
3. 10. 2021 skupina A Jižní Supi 22:12 20 4 57.1 3 33.3 3/4 75.0
3. 10. 2021 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 13:48 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2021 skupina A Válečníci Děčín 20:19 12 6 66.7 0 0.0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina A Sokol Pražský 21:41 28 8 88.9 3 60.0 3/3 100.0
10. 10. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 11:06 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
16. 10. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 31:10 21 7 87.5 1 14.3 4/5 80.0
17. 10. 2021 skupina A USK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 14:07 3 0 0.0 1 20.0 0/0 0
22. 10. 2021 skupina ZÁPAD VYS 10:13 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
23. 10. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 26:29 21 5 100.0 3 60.0 2/2 100.0
24. 10. 2021 skupina A BA Sparta Praha 20:29 20 4 40.0 2 40.0 6/7 85.7
31. 10. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 14:57 5 1 33.3 1 33.3 0/0 0
5. 11. 2021 skupina ZÁPAD USK Praha B 16:07 5 1 25.0 1 50.0 0/0 0
6. 11. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 27:09 25 5 83.3 1 25.0 12/14 85.7
9. 11. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 28:25 20 4 80.0 3 60.0 3/6 50.0
21. 11. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 21:27 15 6 50.0 0 0.0 3/4 75.0
21. 11. 2021 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 6:58 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 11. 2021 skupina A USK 24:54 16 3 42.9 1 50.0 7/10 70.0
24. 11. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 14:34 9 4 80.0 0 0.0 1/1 100.0
27. 11. 2021 skupina A Tygři Praha 37:10 19 6 85.7 1 25.0 4/6 66.7
28. 11. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 17:13 10 2 40.0 1 25.0 3/3 100.0
30. 11. 2021 skupina A BK Lions J. Hradec 19:13 25 9 81.8 1 33.3 4/6 66.7
4. 12. 2021 skupina A Jižní Supi 10:08 8 3 75.0 0 0.0 2/2 100.0
5. 12. 2021 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 24:04 19 5 55.6 2 40.0 3/3 100.0
8. 12. 2021 skupina A BK Lions J. Hradec 21:01 27 10 66.7 1 33.3 4/6 66.7
10. 12. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 13:50 21 4 57.1 3 60.0 4/5 80.0
11. 12. 2021 skupina A Sokol Pražský 20:04 35 12 80.0 2 33.3 5/8 62.5
12. 12. 2021 skupina A Válečníci Děčín 14:30 16 6 66.7 1 50.0 1/3 33.3
19. 12. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 4:42 8 4 100.0 0 0.0 0/0 0
8. 1. 2022 skupina A BA Sparta Praha 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 1. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 25:12 24 10 76.9 0 0.0 4/7 57.1
9. 1. 2022 skupina ZÁPAD VYS 19:17 19 6 66.7 2 100.0 1/2 50.0
12. 1. 2022 Český pohár mužů - XXIX. ročník NBK 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 1. 2022 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 21:04 17 4 80.0 3 60.0 0/1 0.0
Celkem 41 746:44 569 164 66.4 47 35.1 100/135 74.1
Průměr 41 18:12 13.9 4.0 66.4 1.1 35.1 2.4/3.3 74.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Lokomotiva Plzeň 7 0:00 27.1 11.3 1.975.0 0.7 0.0 2.4/4.0 60.7 1.4
BA Sparta Praha 8 0:00 18.5 7.1 5.700.0 0.9 0.0 1.6/2.0 81.3 2.4
Snakes Ostrava 3 0:00 39.0 12.0 0.0 3.0 0.0 6.0/9.3 64.3 2.7
Synthesia Pardubice 3 0:00 38.3 12.3 0.0 3.3 0.0 3.7/5.7 64.7 3.3
BA Nymburk 2 0:00 56.5 12.0 0.0 6.5 0.0 13.0/19.5 66.7 4.0
USK Praha 4 0:00 28.3 8.5 0.0 2.0 0.0 5.3/7.0 75.0 3.0
BK Loko Plzeň 6 20:55 15.7 4.8 65.9 1.2 46.7 2.5/4.0 62.5 1.3
BK Klatovy 6 0:00 15.7 5.8 0.0 1.0 0.0 1.0/1.7 60.0 2.0
USK 7 22:53 13.1 2.4 44.7 1.9 38.2 2.7/3.7 73.1 2.0
BA Sparta 4 0:00 22.8 8.3 1.650.0 1.5 0.0 1.8/2.3 77.8 2.8
Sokol Pražský 4 0:00 22.8 8.5 0.0 1.3 0.0 2.0/2.3 88.9 2.0
Sokol Pražský 4 20:33 20.3 6.3 83.3 1.5 33.3 3.3/4.0 81.3 2.0
Tygři Praha 2 0:00 38.0 7.0 0.0 4.0 0.0 12.0/15.0 80.0 3.0
Lions J. Hradec 4 0:00 18.5 6.3 0.0 1.0 0.0 3.0/5.5 54.5 3.3
BK Kladno 2 0:00 37.0 13.5 0.0 3.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.5
TJ Sokol Kbely 3 0:00 23.7 9.0 0.0 0.7 0.0 3.7/5.0 73.3 1.3
SLUNETA Ústí n.L. 4 0:00 16.8 4.8 316.7 1.0 0.0 4.3/6.3 68.0 1.5
Sokol Pražský 4 0:00 15.5 4.8 0.0 1.3 0.0 2.3/3.5 64.3 2.3
BK Klatovy 6 0:00 9.7 3.7 2.200.0 0.3 0.0 1.3/2.7 50.0 1.7
Snakes Ostrava 5 17:57 10.6 3.2 76.2 0.8 16.7 1.8/3.4 52.9 1.8
BK Lions J. Hradec 2 20:07 26.0 9.5 73.1 1.0 33.3 4.0/6.0 66.7 1.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 24.5 7.5 0.0 2.0 0.0 3.5/5.0 70.0 2.5
Tygři Praha 4 29:53 12.3 4.0 61.5 0.8 15.8 2.0/3.5 57.1 3.3
NH Ostrava 4 21:27 12.3 1.8 41.2 2.5 45.5 1.3/1.5 83.3 2.5
BK Chomutov 2 0:00 23.0 6.5 0.0 2.0 0.0 4.0/6.0 66.7 3.0
GBA Lions J. Hradec 2 27:47 22.5 4.5 81.8 2.0 44.4 7.5/10.0 75.0 1.0
BK Loko Plzeň 2 26:26 21.5 6.0 57.1 1.5 30.0 5.0/6.5 76.9 2.0
BA Nymburk 2 27:24 21.0 3.5 38.9 3.0 35.3 5.0/8.5 58.8 2.0
Tygři JBC Brno 3 0:00 13.3 3.7 0.0 1.3 0.0 2.0/3.3 60.0 2.3
Tygři JBC Brno 2 27:46 19.5 6.0 80.0 1.0 22.2 4.5/5.5 81.8 4.5
BCM Orli Prostějov 5 20:32 7.2 1.8 47.4 0.4 16.7 2.4/3.2 75.0 1.6
BK Opava 1 0:00 35.0 7.0 0.0 4.0 0.0 9.0/17.0 52.9 4.0
Synthesia Pardubice 3 25:43 11.3 2.0 54.5 2.3 36.8 0.3/0.7 50.0 2.0
BA Tygři Louny 3 0:00 11.3 3.0 0.0 1.7 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
NH Ostrava 1 0:00 32.0 8.0 0.0 5.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BA 2006 Roudnice n.L. 3 0:00 10.0 2.3 116.7 1.3 133.3 1.3/2.0 66.7 1.3
Slavoj Litoměřice 2 17:56 14.5 5.5 91.7 0.5 14.3 2.0/2.5 80.0 0.5
Válečníci Děčín 2 17:24 14.0 6.0 66.7 0.5 25.0 0.5/1.5 33.3 2.0
Jižní Supi 2 16:10 14.0 3.5 63.6 1.5 30.0 2.5/3.0 83.3 1.0
BK Horejsek Děčín 1 0:00 27.0 8.0 0.0 3.0 0.0 2.0/7.0 28.6 4.0
Tygři Brno 1 0:00 24.0 6.0 0.0 4.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
SK Slavia Praha 2 12:28 11.5 2.0 57.1 1.5 50.0 3.0/3.5 85.7 1.5
VYS 2 14:45 11.0 3.0 66.7 1.5 75.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BK Levharti Chomutov 2 18:00 11.0 2.5 62.5 2.0 50.0 0.0/0.5 0.0 3.5
Basketbal Polabí 3 16:46 7.0 1.7 55.6 0.7 33.3 1.7/1.7 100.0 1.0
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 21.0 9.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 2 10:14 10.0 2.0 40.0 1.0 40.0 3.0/3.5 85.7 0.5
BA Nymburk 1 33:53 20.0 7.0 58.3 1.0 14.3 3.0/5.0 60.0 2.0
SP BASKET 2 13:30 9.0 1.5 33.3 1.5 42.9 1.5/1.5 100.0 1.5
SAM Brno 4 19:30 4.5 1.8 41.2 0.0 0.0 1.0/1.8 57.1 2.5
BK Kralupy 2 0:00 8.5 2.5 0.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 0.5
SŠB Pardubice 1 0:00 15.0 4.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Sokol Vyšehrad 3 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 2.0
BK Strakonice d 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
USK Praha 1 0:00 15.0 5.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
SKB Rokycany 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Sokol pražský 1 14:59 12.0 3.0 100.0 1.0 50.0 3.0/3.0 100.0 3.0
BK Pelhřimov 2 0:00 5.5 2.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
PLZ 1 14:34 9.0 4.0 80.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 9:12 3.5 0.0 0.0 0.5 50.0 2.0/2.0 100.0 1.5
BC Vysočina 1 0:00 6.0 2.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BSK Modřany - Jižní supi 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha B 1 16:07 5.0 1.0 25.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 2 10:07 2.5 0.5 33.3 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 3.5
BK Snakes Ostrava 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Královští Sokoli 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
NBK 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 14:07 3.0 0.0 0.0 1.0 20.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -

články