Filip Kábrt

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Aktuální klub
BA Nymburk
Výška
193 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
294
Procento vítězství
67.7%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2011/12 starší minižáci U13 - Skupina B Nym 6 - 0.3 0.2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2011/12 starší minižáci U13 - O 5. až 8. místo Nym 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Soutěž Nym 2 - 4.0 1.5 0.0 0 0.0 1/1 100.0 - -
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - Soutěž NymBCM 18 - 19.7 9.5 0.0 0 0.0 0.7/0.9 75.0 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - Soutěž Nym 4 - 14.3 6.5 0.0 0 0.0 1.3/2.5 50.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Nym 2 - 4.5 1.5 0.0 0 0.0 1.5/4 37.5 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U 12 Nym 14 - 15.0 6.6 0.0 0 0.0 1.7/2.9 58.5 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladší mini U12 (3na3) Nym 7 - 10.1 4.7 0.0 0 0.0 0.7/0.7 100.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - kvalifikace o národní finále U12 BCM Nymb (kv) 6 - 14.7 6.2 0.0 0 0.0 2.3/4.7 50.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina C BA Nymburk 6 - 5.8 2 0.0 0 0.0 1.8/3.7 50.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 BANym U13B 35 - 17.9 7.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.6 57.1 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. B BA Nymburk 2 - 2.5 1 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo B BANym U13B 3 - 12.0 5.3 /5.3 100.0 0 0.0 1.3/3 44.4 2.0 8.3
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B BA Nymburk 21 - 17.1 5.6 /5.6 100.0 1 100.0 2.9/4.6 62.5 3.0 12.4
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina B 6. - 8. místo BA Nymburk 2 - 10.0 3 /3 100.0 1 100.0 1/2 50.0 4.5 4.5
2016/17 žáci U15 - Skupina B BA Nymburk 12 - 19.8 5.4 /5.4 100.0 2.5 100.0 1.5/3 50.0 2.3 16.1
2016/17 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 6 4.0 1.5 0.5 /0.5 100.0 0.2 25.0 0/0 0.0 0.5 1.2
2016/17 žáci U15 - Liga sk. B BA Nymburk 10 - 18.1 5.9 /5.9 100.0 1.4 100.0 2.1/3.1 67.7 1.5 15.6
2016/17 kadeti U17 - play-out B Nym 4 - 12.3 4 0.0 1.3 0.0 0.5/0.5 100.0 - -
2016/17 žáci U15 - Liga sk. B1 BA Nymburk 2 - 26.5 7 /7 100.0 3 100.0 3.5/4 87.5 0.5 25.5
2017/18 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 14 11.5 2.6 0.2 /0.6 33.3 0.6 30.0 0.3/0.6 50.0 0.8 1.6
2017/18 junioři U19 - play-out B Kanonýři Josefov 6 - 13.5 2.3 0.0 2.5 0.0 1.3/2 66.7 - -
2017/18 kadeti U17 - play-off BA Nymburk 3 1.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 junioři U19 - základní část BA Nymburk 5 24.8 9.8 4.2 /5.8 72.4 0 0.0 1.4/2 70.0 2.0 11.0
2018/19 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 20 31.5 18.7 6 /10.1 58.9 0.9 21.4 4.1/6 68.9 3.1 23.6
2018/19 junioři U19 - skupina B BA Nymburk B 2 - 9.5 4 0.0 0 0.0 1.5/4.5 33.3 - -
2018/19 junioři U19 - play-off BA Nymburk 3 18.0 5.0 1 /1.7 60.0 0.7 33.3 1/2 50.0 1.0 6.3
2018/19 kadeti U17 - play-off BA Nymburk 5 32.8 19.0 5.4 /10.2 52.9 1.6 36.4 3.4/5.2 65.4 3.8 21.0
2018/19 kadeti U17 - Mistrovství ČR BA Nymburk 2 36.0 14.5 3 /10 30.0 1 22.2 5.5/9 61.1 3.5 17.5
2019/20 junioři U19 - základní část BA Nymburk 16 23.5 12.0 2.9 /5.9 48.9 0.9 43.8 3.6/5.4 67.4 2.8 13.1
2019/20 muži - skupina Západ Basketbal Polabí 2 11.5 0.0 0 /1.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.5 -3.5
2019/20 muži - Skupina C 1. - 6. místo Basketbal Polabí 1 19.0 11.0 1 /3 33.3 3 75.0 0/0 0.0 5.0 5.0
2020/21 junioři U19 - základní část BA Nymburk 1 22.0 12.0 3 /3 100.0 2 100.0 0/1 0.0 3.0 15.0
2020/21 muži - základní část NBK 3 10.7 3.3 0.7 /1.3 50.0 0.7 40.0 0/0 0.0 2.0 1.7
2021/22 muži - skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 12 27.6 18.4 5.8 /9.4 61.1 0.8 21.4 4.7/6.6 70.9 2.8 21.3
2021/22 muži - Základní část NBK 11 12.5 2.5 0.5 /0.9 60.0 0.3 25.0 0.5/0.6 85.7 1.6 1.7
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník NBK 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - Skupina A1 NBK 7 5.4 0.3 0.1 /0.3 50.0 0 0.0 0/0 0.0 0.9 -0.6
2021/22 muži - play-out 13.-20. místo Basketbal Polabí 7 24.6 21.1 5.9 /9.3 63.1 1.4 34.5 5.1/7 73.5 3.0 25.3
2021/22 muži - Play off NBK 1 4.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -2.0
Průměr za kariéru 26.0 8.3 13.0 4.6 134.0 0.7 91.6 1.9/2.9 168.5 1.8 7.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 12 USK Praha B 14. 11. 2021
2B body 11 STRABAG Zlín 10. 3. 2022
3B body 3 BCM Orli Prostějov 25. 3. 2022
Obranné doskoky 10 GBA Sojky Pelhřimov 24. 10. 2021
Útočné doskoky 7 BCM Orli Prostějov 27. 2. 2022
Doskoky celkem 14 GBA Sojky Pelhřimov 24. 10. 2021
Body 34 STRABAG Zlín 4. 3. 2022
Užitečnost 42 STRABAG Zlín 10. 3. 2022
Asistence 6 GBA Sojky Pelhřimov 9. 1. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 USK Praha B 14. 11. 2021 2021/22
2B body 18 KolB 23. 2. 2013 2012/13
3B body 5 Lions J. Hradec 6. 11. 2016 2016/17
Obranné doskoky 11 BCM Orli Prostějov 10. 3. 2019 2018/19
Útočné doskoky 11 Synthesia Pardubice 13. 1. 2019 2018/19
Doskoky celkem 20 Synthesia Pardubice 13. 1. 2019 2018/19
Body 36 KolB 23. 2. 2013 2012/13
Užitečnost 42 STRABAG Zlín 10. 3. 2022 2021/22
Asistence 10 USK 5. 2. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
18. 9. 2021 Základní část KOL 0:10 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 9. 2021 Základní část OPA 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
29. 9. 2021 Základní část OVA 15:57 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2021 Základní část PCE 14:09 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina ZÁPAD Sokol Písek 25:31 11 4 100.0 1 20.0 0/1 0.0
8. 10. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 28:45 25 7 53.8 0 0.0 11/14 78.6
9. 10. 2021 Základní část UNL 20:18 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2021 Základní část BRN 18:46 4 1 50.0 0 0.0 2/2 100.0
17. 10. 2021 skupina ZÁPAD SLP 27:30 16 6 60.0 0 0.0 4/5 80.0
20. 10. 2021 Základní část OVA 18:49 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2021 Základní část HKR 13:17 6 0 0.0 1 100.0 3/4 75.0
24. 10. 2021 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 32:40 19 7 43.8 0 0.0 5/8 62.5
30. 10. 2021 Základní část USK 7:24 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
31. 10. 2021 skupina ZÁPAD VYS 31:28 16 8 66.7 0 0.0 0/0 0
3. 11. 2021 Základní část JHR 14:46 9 1 50.0 2 66.7 1/1 100.0
5. 11. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 32:34 33 10 76.9 2 33.3 7/11 63.6
6. 11. 2021 Základní část KOL 8:58 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 11. 2021 Základní část OPA 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 11. 2021 skupina ZÁPAD USK Praha B 34:04 26 7 58.3 0 0.0 12/17 70.6
17. 12. 2021 skupina ZÁPAD SLP 14:43 9 1 33.3 1 50.0 4/4 100.0
29. 12. 2021 Základní část DEC 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 1. 2022 Základní část USK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 1. 2022 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 30:22 21 7 63.6 2 40.0 1/4 25.0
14. 1. 2022 skupina ZÁPAD VYS 20:09 20 5 71.4 2 50.0 4/5 80.0
19. 1. 2022 Český pohár mužů - XXIX. ročník HKR 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 1. 2022 Základní část JHR 4:37 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 1. 2022 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 20:48 19 4 57.1 1 50.0 8/10 80.0
31. 1. 2022 skupina ZÁPAD USK Praha B 32:03 6 3 60.0 0 0.0 0/0 0
5. 2. 2022 Skupina A1 PCE 2:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 2. 2022 Skupina A1 UNL 2:27 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 2. 2022 Skupina A1 HKR 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 2. 2022 play-out 13.-20. místo Basket Opava 2010 22:30 20 5 71.4 2 40.0 4/6 66.7
16. 2. 2022 Skupina A1 BRN 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 2. 2022 Skupina A1 KOL 10:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 2. 2022 play-out 13.-20. místo BC Vysočina 31:07 23 6 60.0 1 50.0 8/9 88.9
27. 2. 2022 play-out 13.-20. místo BCM Orli Prostějov 18:28 16 7 58.3 0 0.0 2/3 66.7
3. 3. 2022 Skupina A1 USK 3:16 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 3. 2022 play-out 13.-20. místo STRABAG Zlín 37:13 34 10 62.5 2 33.3 8/14 57.1
6. 3. 2022 Skupina A1 OPA 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 3. 2022 play-out 13.-20. místo STRABAG Zlín 33:49 33 11 73.3 2 33.3 5/5 100.0
17. 3. 2022 Skupina A1 UNL 8:11 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 3. 2022 play-out 13.-20. místo BC Vysočina 0:00 5 2 100.0 0 0.0 1/2 50.0
25. 3. 2022 play-out 13.-20. místo BCM Orli Prostějov 28:39 17 0 0.0 3 37.5 8/10 80.0
2. 4. 2022 Skupina A1 OPA 6:04 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
4. 4. 2022 Skupina A1 USK 5:39 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 5. 2022 Play off UNL 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 5. 2022 Play off UNL 4:05 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 47 681:16 398 117 61.6 22 25.6 98/135 72.6
Průměr 47 14:29 8.5 2.5 61.6 0.5 25.6 2.1/2.9 72.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Pražský 8 29:14 16.5 4.6 55.2 1.4 37.9 3.1/4.5 69.4 3.0
Basket Poděbrady 5 0:00 24.8 7.4 100.0 2.2 100.0 3.4/4.8 70.8 1.6
Sokol Vyšehrad 5 0:00 17.4 5.2 100.0 1.6 100.0 2.2/3.6 61.1 1.2
Královští Sokoli 4 0:00 18.5 7.3 100.0 1.0 100.0 1.0/1.8 57.1 2.5
ŠSK Sla U13 4 0:00 18.0 7.8 0.0 0.3 0.0 1.8/3.5 50.0 0.3
Pod U13B 4 0:00 17.3 7.5 0.0 0.5 0.0 0.8/3.3 23.1 1.0
Snakes Ostrava 5 25:22 13.6 4.2 50.0 0.6 27.3 3.4/4.2 81.0 2.4
STRABAG Zlín 2 35:31 33.5 10.5 67.7 2.0 33.3 6.5/9.5 68.4 3.5
Bra 4 0:00 14.3 6.5 0.0 0.0 0.0 1.3/2.5 50.0 2.3
BK Levharti Chomutov 2 26:41 26.0 7.0 70.0 1.5 37.5 7.5/10.5 71.4 3.0
SAM Brno 4 27:19 13.0 4.5 66.7 0.8 23.1 1.8/3.8 46.7 3.3
NH Ostrava 4 22:27 12.5 2.8 50.0 1.3 31.3 3.3/4.8 68.4 1.8
BCM Orli Prostějov 3 26:27 16.0 4.7 58.3 1.3 23.5 2.7/4.0 66.7 3.0
Sokol pražský 3 26:43 15.3 3.3 62.5 1.3 57.1 4.7/7.7 60.9 2.7
BK Loko Plzeň 4 20:42 11.3 3.0 63.2 1.0 26.7 2.3/3.0 75.0 2.3
Synthesia Pardubice 4 19:45 10.5 3.5 53.8 0.3 9.1 2.8/4.8 57.9 1.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 20.5 3.5 100.0 3.5 100.0 3.0/4.5 66.7 2.0
GBA Sojky Pelhřimov 2 31:31 20.0 7.0 51.9 1.0 25.0 3.0/6.0 50.0 1.5
BKČ.B.U12B 4 0:00 9.8 4.8 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 -
BCM Orli Prostějov 5 21:17 7.6 2.8 66.7 0.4 25.0 0.8/1.6 50.0 1.8
USK 7 10:51 5.3 1.6 55.0 0.4 27.3 0.9/1.1 75.0 1.3
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 18.5 6.5 100.0 1.5 100.0 1.0/2.5 40.0 0.5
VYS 2 25:48 18.0 6.5 68.4 1.0 22.2 2.0/2.5 80.0 3.5
Loko Trutnov 2 0:00 17.5 3.0 0.0 3.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.0
Sokol Písek 4 19:51 8.5 2.0 53.3 0.5 15.4 3.0/4.8 63.2 2.3
BCM Orli Prostějov 2 23:33 16.5 3.5 46.7 1.5 30.0 5.0/6.5 76.9 2.0
USK Praha B 2 33:03 16.0 5.0 58.8 0.0 0.0 6.0/8.5 70.6 4.5
Bol U12B 2 0:00 16.0 7.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 16.0 6.0 100.0 0.5 100.0 2.5/6.0 41.7 3.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 15.5 6.0 100.0 0.0 0.0 3.5/7.0 50.0 2.5
BK Loko Plzeň 2 20:45 14.5 3.5 50.0 0.5 33.3 6.0/8.5 70.6 2.0
BC Vysočina 2 15:33 14.0 4.0 66.7 0.5 50.0 4.5/5.5 81.8 3.5
GBA J. Hradec 2 26:19 12.5 4.0 61.5 0.5 25.0 3.0/4.0 75.0 3.5
SP BASKET 2 17:29 12.5 3.5 53.8 0.0 0.0 5.5/7.0 78.6 2.5
SLP 2 21:06 12.5 3.5 53.8 0.5 20.0 4.0/4.5 88.9 2.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 11.5 4.0 100.0 1.0 100.0 0.5/1.5 33.3 3.0
Sokol Písek 2 22:52 11.0 3.5 43.8 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 4.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 10.5 4.0 100.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 3.0
Tesla Pardubice 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.5 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Slavoj Litoměřice 2 29:22 10.5 2.5 83.3 1.0 33.3 2.5/5.0 50.0 2.0
Basket Opava 2010 1 22:30 20.0 5.0 71.4 2.0 40.0 4.0/6.0 66.7 3.0
Sokol Žižkov C 1 0:00 20.0 4.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Královští Sokoli 1 0:00 20.0 6.0 100.0 0.0 0.0 8.0/9.0 88.9 3.0
USK Praha 1 0:00 19.0 5.0 100.0 3.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basketbal TJ Svitavy 2 0:00 9.5 4.0 100.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tesla Pardubice 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK 2 25:23 9.0 1.5 21.4 1.5 60.0 1.5/1.5 100.0 2.5
PCE 2 17:02 8.5 2.5 62.5 0.0 0.0 3.5/4.5 77.8 2.5
BK Klatovy 1 0:00 17.0 8.0 100.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
USK Praha 2 0:00 7.0 1.5 100.0 0.5 100.0 2.5/3.0 83.3 3.5
BC Vysočina 1 0:00 14.0 1.0 0.0 3.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
HKR 4 6:59 2.8 0.3 50.0 0.5 50.0 0.8/1.0 75.0 1.0
Sokol Písek 1 25:31 11.0 4.0 100.0 1.0 20.0 0.0/1.0 0.0 -
Basketbal Olomouc 1 18:48 11.0 1.0 33.3 3.0 75.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BK Pelhřimov 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 -
Snakes Ostrava 2 19:37 5.5 2.5 50.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
SAM Brno 1 22:16 11.0 5.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
JHR 2 9:41 4.5 0.5 33.3 1.0 66.7 0.5/0.5 100.0 1.5
Měl U13B 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.0
Slavoj Litoměřice 4 12:15 2.3 0.5 22.2 0.0 0.0 1.3/1.5 83.3 0.3
BC Kolín 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Kol U12B 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Královští Sokoli 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
KOL 4 6:58 1.3 0.3 100.0 0.3 50.0 0.0/0.0 0.0 1.3
UNL 5 7:00 0.8 0.4 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
BRN 2 9:23 2.0 0.5 50.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Žďár n. S. 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Sokol Pražský 1 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
OVA 2 17:23 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
OPA 4 1:31 0.5 0.3 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 5 4:53 0.4 0.2 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.4
BK Snakes Ostrava 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
PCE 2 8:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Slavoj Litoměřice 1 16:57 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
DEC 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -