Mikuláš Pavlík

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 20 let
Aktuální klub
BK Opava B
Výška
182 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
227
Procento vítězství
63%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina D BK Opava 1 - 1.0 0 0 1/2 50.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off BK Opava 2 - 2.0 0.5 0 1/1 100.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - předkolo B BK Opava 3 - 6.0 2.7 0 0.7/2.3 28.6 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR sk. B BK Opava 3 12.7 3.0 1.3 0 0.3/0.7 50.0 1.3 1.0
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo BK Opava 2 15.5 6.5 2.5 0 1.5/3 50.0 3.0 -0.5
2014/15 žáci U15 - skupina C BK Opava 6 - 2.3 0.8 0.2 0.2/0.3 50.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina D BK Opava 11 - 5.3 1.8 0.2 1.1/2.4 46.2 - -
2014/15 žáci U15 - liga sk. B BK Opava 4 - 3.3 1.3 0.3 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. B BK Opava 7 - 6.0 2 0.4 0.7/1.7 41.7 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off BK Opava 2 - 7.0 3 0 1/2.5 40.0 - -
2015/16 kadeti U17 - skupina B BK Opava 6 - 0.7 0.3 0 0/0 0.0 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina C BK Opava 9 - 6.2 2.6 /2.6 0.2 0.4/0.9 50.0 2.4 3.3
2015/16 žáci U15 - liga sk. B BK Opava 13 - 8.5 3.5 /3.5 0.2 0.8/2.5 30.3 2.2 4.5
2016/17 kadeti U17 - skupina B BK Opava 2 - 2.0 1 0 0/1 0.0 - -
2016/17 kadeti U17 - skupina C BK Opava 13 - 6.5 2.4 0.3 0.8/2.4 32.3 - -
2016/17 kadeti U17 - finálová skupina BK Opava 9 - 5.1 1.8 0.3 0.6/1.4 38.5 - -
2017/18 junioři U19 - skupina C BK Opava 9 - 6.2 2.3 0.3 0.6/0.6 100.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina C BK Opava 13 - 8.4 2.8 0.8 0.4/0.8 45.5 - -
2017/18 junioři U19 - play-out C BK Opava 10 - 8.9 3.5 0.3 1/1.9 52.6 - -
2017/18 kadeti U17 - finálová skupina BK Opava 9 - 9.0 3.4 0.2 1.4/2.8 52.0 - -
2017/18 muži - Play out 13. - 20. místo BK Opava B 4 8.5 2.3 0.8 /2.3 0.3 0/0.3 0.0 0.8 1.0
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ BK Opava B 14 16.9 5.0 2.4 /3.8 0 0.3/0.6 50.0 1.7 5.9
2018/19 junioři U19 - skupina C BK Opava 12 - 14.9 5.7 0.8 1.1/2.6 41.9 - -
2018/19 junioři U19 - finálová skupina BK Opava 9 - 14.0 5 0.7 2/4.1 48.6 - -
2018/19 muži - Play out 13. - 20. místo BK Opava B 7 18.9 5.4 1.4 /2.4 0.6 0.9/1.7 50.0 2.7 4.3
2019/20 junioři U19 - skupina C BK Opava 14 - 17.1 6.9 0.3 2.5/4.2 59.3 - -
2019/20 muži - skupina Východ BK Opava B 14 26.5 8.1 2.9 /5.4 0.5 0.8/1.9 42.3 2.4 6.7
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník BK Opava B 2 5.5 6.5 3 /4.5 0 0.5/0.5 100.0 - 7.0
2019/20 junioři U19 - finálová skupina BK Opava 7 - 17.6 6.6 0.9 1.9/4.3 43.3 - -
2019/20 muži - Skupina D 7. - 12. místo BK Opava B 4 25.5 5.5 2 /4 0.3 0.8/1.8 42.9 2.8 1.8
2020/21 muži - Skupina VÝCHOD Basket Opava 2010 2 19.0 6.5 3 /5.5 0 0.5/1.5 33.3 3.0 5.0
2020/21 muži - skupina C BK Opava B 4 - 14.3 6.3 0.5 0.3/0.8 33.3 - -
Průměr za kariéru 28.4 4.4 8.1 3.1 0.3 0.9/1.9 175.3 2.2 1.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 NH Ostrava 10. 11. 2019 2019/20
2B body 11 SAM Brno B 13. 10. 2018 2018/19
3B body 3 Olomouc 31. 3. 2019 2018/19
Obranné doskoky 8 Basket Košíře 5. 4. 2019 2018/19
Útočné doskoky 5 BC Vysočina 13. 10. 2019 2019/20
Doskoky celkem 12 Basket Opava 2010 15. 11. 2019 2019/20
Body 31 SAM Brno B 13. 10. 2018 2018/19
Užitečnost 18 BK Pardubice 18. 10. 2019 2019/20
Asistence 3 Basket Košíře 1. 3. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Slavia Kroměříž 7 0:00 12.6 5.6 0.0 0.3 0.0 0.6/1.4 40.0 1.9
NH Ostrava 6 0:00 12.2 4.7 0.0 0.2 0.0 2.3/3.8 60.9 3.2
SKB Zlín 5 0:00 12.6 4.6 0.0 0.6 0.0 1.6/2.6 61.5 1.2
BK Hladnov 6 0:00 10.0 4.3 0.0 0.3 0.0 0.3/1.5 22.2 3.0
GBA Lions J. Hradec 2 0:00 23.0 8.5 0.0 1.5 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
Žďár nad Sáz. 3 0:00 14.7 5.0 0.0 1.3 0.0 0.7/1.0 66.7 2.7
Basketbal Olomouc 5 21:35 7.8 3.2 61.5 0.4 40.0 0.2/0.8 25.0 2.6
Levharti Chomutov 3 0:00 12.7 4.7 0.0 0.3 0.0 2.3/3.3 70.0 2.3
BC Nový Jičín 5 0:00 7.4 3.2 0.0 0.2 0.0 0.4/1.2 33.3 3.4
BK VIVIDBOOKS Pardubice 5 20:26 6.8 2.6 46.4 0.2 11.1 1.0/1.8 55.6 2.2
Sokol Karviná 2 0:00 16.5 6.0 0.0 0.0 0.0 4.5/5.5 81.8 3.0
BC Nový Jičín 3 26:32 10.3 3.3 76.9 1.0 42.9 0.7/1.3 50.0 2.0
Jiskra Kyjov 3 0:00 10.0 3.3 0.0 1.0 0.0 0.3/0.7 50.0 3.3
BC Vysočina 4 21:57 7.0 3.5 70.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
SAM Brno 2 0:00 14.0 5.5 0.0 0.5 0.0 1.5/3.5 42.9 4.0
SK UP-BCM Olomouc 5 0:00 5.2 2.0 0.0 0.2 0.0 0.6/2.2 27.3 1.8
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 12.5 4.0 0.0 0.5 0.0 3.0/5.5 54.5 3.5
Slavia Kroměříž 2 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
SKB Zlín 4 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
Tygři Praha 1 0:00 19.0 7.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Sokol Žižkov 1 0:00 17.0 7.0 0.0 0.0 0.0 3.0/8.0 37.5 4.0
SAM BŠM Brno 4 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 1.8
Renocar Podolí 1 0:00 16.0 5.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Basket Opava 2010 2 33:29 7.5 3.0 66.7 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 4.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 4.0
Jiskra Kyjov 5 0:00 2.8 0.8 0.0 0.2 0.0 0.6/0.8 75.0 1.4
Slavia Kroměříž 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
SK Žabovřesky 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Vyšehrad 2 0:00 6.0 1.5 0.0 1.0 0.0 0.0/1.5 0.0 2.5
Slavoj Litoměřice 2 29:02 6.0 1.5 30.0 0.5 16.7 1.5/3.5 42.9 2.0
SP BASKET 4 15:59 3.0 0.8 50.0 0.5 22.2 0.0/0.0 0.0 2.3
BC Nový Jičín 3 0:00 3.7 0.7 0.0 0.3 0.0 1.3/2.3 57.1 2.3
BC Kolín 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.0
Královští Sokoli 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.5
VYS 2 13:32 5.0 1.5 75.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
BCM Orli Prostějov 2 20:56 4.5 1.0 28.6 0.5 50.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Vlci Žďár 1 0:00 9.0 4.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BARoun.l. U17B 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
BK Pelhřimov 3 0:00 2.7 1.3 133.3 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
USK Praha B 1 23:01 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 7.0 2.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BK Žďár n. S. 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
SNAK A 2 14:15 3.0 1.5 50.0 0.0 0.0 0.0/2.5 0.0 0.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
OLM 2 14:50 3.0 1.5 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TOROLA Snakes Ostrava 3 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 2.0
BC Vysočina 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Žižkov 2 10:06 2.5 0.5 20.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 -
ZLN 1 16:20 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Královští Sokoli 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OLO 1 11:13 4.0 2.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
NH Ostrava 1 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BC Nový Jičín 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
BC Nový Jičín 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Loko Plzeň 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Snakes Ostrava 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Lions J. Hradec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pelhřimov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -