Vojtěch Loyka

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 22 let
Aktuální klub
Basketbal Olomouc
Výška
188 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
259
Procento vítězství
38.6%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žáci U14 - skupina D SK UP-BCM Olomouc 14 - 6.0 2.6 /9.9 0 0.9/2.4 35.3 1.7 -4.6
2011/12 mladší žáci U14 - liga B SK UP-BCM Olomouc 4 - 11.3 4.8 /13.5 0 1.8/5.3 33.3 1.3 -2.3
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina D SK UP-BCM Olomouc 13 - 9.0 3.5 0 1.9/6.8 28.1 - -
2012/13 mladší žáci U14 - liga B SK UP-BCM Olomouc 7 - 11.9 5.7 0 0.4/1.4 30.0 - -
2013/14 kadeti U17 - skupina B SK UP-BCM Olomouc 4 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina C SK UP-BCM Olomouc 12 - 5.8 2.5 0 0.8/3.6 23.3 - -
2013/14 žáci U15 - liga sk. B SK UP-BCM Olomouc 11 - 6.7 3.2 0 0.4/1.4 26.7 - -
2014/15 junioři U19 - skupina B Olomouc 10 - 2.0 0.5 0.1 0.7/1.4 50.0 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina B SK UP-BCM Olomouc 21 - 7.2 2 0.7 1.2/3 40.3 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out B SK UP-BCM Olomouc 4 - 4.0 1.3 0.3 0.8/1.3 60.0 - -
2014/15 junioři U19 - play-out B Olomouc 4 - 5.0 2.3 0 0.5/1.5 33.3 - -
2015/16 junioři U19 - skupina B Olomouc 10 - 7.1 2.2 0.3 1.8/4.1 43.9 - -
2015/16 kadeti U17 - základní část Orli Prostějov 10 - 3.9 1.4 /1.4 0.1 0.8/1.9 42.1 2.5 0.3
2015/16 kadeti U17 - skupina B SK UP-BCM Olomouc 17 - 15.8 5.3 0.4 4.2/7.1 59.2 - -
2015/16 kadeti U17 - play-out Orli Prostějov 6 - 2.8 1 /1 0.2 0.3/0.7 50.0 3.0 -0.5
2016/17 junioři U19 - skupina C Olomouc 2 - 12.0 6 0 0/0 0.0 - -
2016/17 junioři U19 - základní část BCM Orli Prostějov 12 7.9 0.5 0.3 /0.7 0 0/0 0.0 0.7 0.4
2016/17 muži - Základní část - skupina B OLM 6 10.8 2.3 1 /1.3 0 0.3/2 16.7 0.7 1.3
2016/17 muži - Skupina C 1. - 6. místo OLM 2 16.5 2.0 1 /1.5 0 0/0 0.0 1.0 1.5
2016/17 junioři U19 - play-off BCM Orli Prostějov 3 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 muži - Základní část - skupina Východ OLM 13 13.7 3.5 1.3 /3.1 0.2 0.4/0.5 71.4 1.0 2.8
2017/18 muži - SKUPINA JIH BCM Olomouc 8 - 9.1 3.4 0.5 0.9/2.4 36.8 - -
2017/18 muži - SKUPINA 1. - 6. MÍSTO BCM Olomouc 4 - 9.5 4 0.3 0.8/1.3 60.0 - -
2017/18 muži - PLAY OFF 1. - 8. MÍSTO BCM Olomouc 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2017/18 muži - základní část OLM 1 17.0 3.0 1 /3 0 1/1 100.0 1.0 -1.0
2017/18 muži - Play out 13. - 20. místo OLM 3 14.0 1.7 0 /1 0.3 0.7/1.3 50.0 2.0 2.0
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ OLM 10 9.9 2.2 0.4 /1.5 0.2 0.8/1 80.0 0.6 1.7
2018/19 muži - Základní část BCM Olomouc 19 - 11.7 2.9 1.2 2.4/3.5 68.2 - -
2018/19 muži - Play out 13. - 20. místo OLM 1 20.0 0.0 0 /5 0 0/0 0.0 - -
2019/20 muži - skupina C OLM 15 - 9.3 2.3 1.2 1.1/1.9 55.2 - -
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník OLM 1 - 7.0 3 /3 0 1/5 20.0 4.0 -1.0
2020/21 muži - skupina C OLM 2 - 4.0 2 0 0/1 0.0 - -
2021/22 muži - skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 4 8.3 0.0 0 /0.8 0 0/0 0.0 1.3 -0.8
2021/22 muži - skupina C OLM 4 - 14.3 3 1.3 4.5/6.3 72.0 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník OLM 1 - 12.0 4 1 1/2 50.0 - -
Průměr za kariéru 23.5 2.2 6.8 2.3 0.3 1.2/2.6 112.3 1.9 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 TJ Šumperk 9. 10. 2021
2B body 6 TJ Šumperk 9. 10. 2021
3B body 2 BK Opava B 10. 10. 2021
Obranné doskoky 2 SVI 3. 10. 2021
Útočné doskoky 2 Basket Opava 2010 24. 9. 2021
Doskoky celkem 3 Basket Opava 2010 24. 9. 2021
Body 22 TJ Šumperk 9. 10. 2021
Asistence 1 SVI 3. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Slavia Kroměříž 20. 12. 2015 2015/16
2B body 13 Slavia Kroměříž 20. 12. 2015 2015/16
3B body 5 Lipník A 8. 2. 2019 2018/19
Obranné doskoky 5 BC Nový Jičín 26. 11. 2017 2017/18
Útočné doskoky 3 BCM Orli Prostějov 8. 2. 2017 2016/17
Doskoky celkem 6 BC Nový Jičín 26. 11. 2017 2017/18
Body 34 Slavia Kroměříž 20. 12. 2015 2015/16
Užitečnost 16 ZLN 10. 11. 2017 2017/18
Asistence 5 Sokol Šlapanice 1. 10. 2017 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2021 skupina VÝCHOD Basket Opava 2010 9:46 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2021 skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 0:00 5 1 0.0 0 0.0 3/4 75.0
26. 9. 2021 skupina C BASKET Brno B 0:00 14 2 0.0 2 0.0 4/6 66.7
28. 9. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník KK Val. Meziříčí 0:00 12 4 0.0 1 0.0 1/2 50.0
3. 10. 2021 skupina VÝCHOD SVI 16:22 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2021 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2021 skupina C TJ Šumperk 0:00 22 6 0.0 1 0.0 7/9 77.8
10. 10. 2021 skupina C BK Opava B 0:00 16 3 0.0 2 0.0 4/6 66.7
17. 10. 2021 skupina VÝCHOD BC Vysočina 7:01 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 9 33:09 69 16 533.3 6 150.0 19/27 70.4
Průměr 9 3:41 7.7 1.8 533.3 0.7 150.0 2.1/3.0 70.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sl. MBA Kroměříž 5 0:00 15.4 5.8 0.0 0.4 0.0 2.6/3.8 68.4 2.4
HR 4 0:00 13.3 4.8 0.0 0.5 0.0 2.3/3.0 75.0 1.8
SAM BŠM Brno 4 0:00 12.0 2.8 0.0 0.5 0.0 5.0/7.5 66.7 1.5
SKB Zlín 5 0:00 9.0 2.6 0.0 0.6 0.0 2.0/3.2 62.5 2.2
TJ Šumperk 3 0:00 14.0 3.7 0.0 1.3 0.0 2.7/4.3 61.5 2.3
BC Vysočina 3 0:00 13.7 6.7 111.1 0.0 0.0 0.3/1.7 20.0 1.3
BC Nový Jičín 4 0:00 10.0 4.3 70.8 0.0 0.0 1.5/5.8 26.1 2.3
BK Pelhřimov 2 0:00 18.5 7.0 0.0 1.0 0.0 1.5/4.5 33.3 0.5
Lipník A 2 0:00 18.5 3.5 0.0 2.5 0.0 4.0/4.5 88.9 1.5
NH Ostrava 4 0:00 9.0 3.5 87.5 0.0 0.0 2.0/5.8 34.8 3.3
KK VM B 4 0:00 8.8 2.3 0.0 1.3 0.0 0.5/1.5 33.3 1.3
BC Vysočina 3 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.3 30.0 2.7
UP 4 0:00 8.0 2.8 0.0 0.8 0.0 0.3/0.5 50.0 1.5
Tesla Pardubice 5 0:00 6.4 1.8 0.0 0.4 0.0 1.6/2.4 66.7 3.8
SU 2 0:00 15.5 5.5 0.0 0.0 0.0 4.5/7.5 60.0 2.5
Baskeťáci TJ Sokol Josefov 5 0:00 6.0 2.0 142.9 0.6 300.0 0.2/1.4 14.3 2.8
Královští Sokoli 4 0:00 7.3 3.5 0.0 0.0 0.0 0.3/0.8 33.3 1.8
BC Nový Jičín 4 0:00 7.3 3.0 0.0 0.0 0.0 1.3/5.8 21.7 2.8
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 3 0:00 9.3 1.3 0.0 1.3 0.0 2.7/3.0 88.9 1.7
Lions J. Hradec 2 0:00 13.5 4.5 0.0 0.0 0.0 4.5/8.0 56.3 2.0
BK Vlci Žďár 2 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 0.5
BK Opava 3 0:00 8.3 2.0 0.0 1.0 0.0 1.3/4.3 30.8 3.7
MEZM 3 0:00 8.3 1.7 0.0 1.3 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BK B&W Opava 2 0:00 12.0 4.5 27.3 0.0 0.0 3.0/8.5 35.3 2.5
Zlín U19 2 0:00 11.5 2.5 0.0 1.0 0.0 3.5/4.5 77.8 1.5
Sokol Karviná 3 0:00 7.7 3.3 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
BK Opava B 5 4:18 4.4 1.2 150.0 0.4 200.0 0.8/1.6 50.0 0.4
Slavia MBA Kroměříž 4 0:00 5.5 2.3 52.9 0.0 0.0 1.0/3.8 26.7 1.3
Snakes Ostrava 3 0:00 6.7 3.0 40.9 0.0 0.0 0.7/2.7 25.0 2.3
Jiskra Kyjov 4 0:00 5.0 0.8 0.0 0.8 0.0 1.3/2.0 62.5 2.8
Renocar Podolí 2 0:00 10.0 2.0 0.0 1.5 0.0 1.5/1.5 100.0 3.5
NH Ostrava 3 0:00 6.7 1.7 0.0 0.3 0.0 2.3/5.3 43.8 0.7
SK Žabovřesky 2 0:00 8.0 2.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BC Nový Jičín 1 0:00 15.0 5.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 3.0
Sokol Karviná 1 0:00 15.0 3.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
POST 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Opava 5 0:00 2.8 1.0 0.0 0.2 0.0 0.2/1.2 16.7 1.6
BASKET Brno B 1 0:00 14.0 2.0 0.0 2.0 0.0 4.0/6.0 66.7 -
ZLN 2 18:44 7.0 2.0 50.0 1.0 40.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Pražský 3 0:00 4.3 1.7 100.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 3.0
BCM Orli Prostějov 5 12:17 2.4 1.0 50.0 0.0 0.0 0.4/1.4 28.6 1.4
KK Val. Meziříčí 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BC Nový Jičín 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
BK Žďár n. S. 1 0:00 11.0 4.0 33.3 0.0 0.0 3.0/9.0 33.3 2.0
BC Vysočina 2 13:04 5.0 0.5 20.0 1.0 50.0 1.0/1.0 100.0 -
BC Kolín 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 4.0
Sokol H. Králové 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Kanonýři Josefov 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
SAM BŠM Brno 3 1:37 2.7 0.7 0.0 0.0 0.0 1.3/1.3 100.0 0.3
Jiskra Kyjov 2 0:00 4.0 2.0 23.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 -
BKO 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 -
Slavia Kroměříž 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SNAK A 5 9:30 1.2 0.2 14.3 0.0 0.0 0.8/1.2 66.7 0.6
HKR 2 14:43 3.0 1.5 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Tesla Pardubice 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BC Vysočina 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 0.5
Slavia Kroměříž 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
BK Loko Plzeň 3 0:00 1.7 0.7 100.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 3.7
Synthesia Pardubice 1 0:00 4.0 1.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Basketbal Olomouc 3 14:27 1.3 0.7 33.3 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Loko Plzeň 2 15:48 2.0 1.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Slavoj Litoměřice 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/4.0 0.0 -
KOL 1 16:52 3.0 1.0 33.3 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
PLZ 1 20:02 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TOROLA Snakes Ostrava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
USK 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
SP BASKET 1 21:25 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
BC Nový Jičín 4 9:20 0.5 0.3 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 2 2:37 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PCE 2 9:17 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Basket Opava 2010 1 9:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Královští Sokoli 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SVI 1 16:22 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0