Extraliga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 2
USK Praha
Slavoj BK Litoměřice
6. 11. 2021
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 1. kolo 3
Jižní Supi
BA Nymburk
6. 11. 2021
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
skupina A 1. kolo 1
Sokol pražský
BK Lokomotiva Plzeň
6. 11. 2021
13:30
Sokol pražský
Preview
skupina A 1. kolo 4
GBA Lions Jindřichův Hradec
Sokol Písek Sršni
6. 11. 2021
14:30
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 2. kolo 7
USK Praha
Jižní Supi
18. 9. 2021
14:00
SH Folimanka Veronika Vávrová
Michal Scholze
106
55
24
7
53
27
80
44
Review
skupina A 2. kolo 5
Sokol pražský
GBA Lions Jindřichův Hradec
18. 9. 2021
15:00
Sokol pražský Marek Vondráček
Michal Perlík
94
83
26
21
44
48
71
63
Review
skupina A 2. kolo 6
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
18. 9. 2021
16:00
SH Plzeň - hala č.4 Rudolf Salvetr
Pavel Bohata
85
101
24
29
46
53
69
78
Review
skupina A 2. kolo 8
Slavoj BK Litoměřice
BA Nymburk
18. 9. 2021
16:00
Hala 6. ZŠ Lukáš Ulrych
Jan Jeřáb
69
72
15
15
33
31
53
54
Review
skupina A 3. kolo 12
Slavoj BK Litoměřice
Jižní Supi
19. 9. 2021
10:00
Hala 6. ZŠ Lukáš Ulrych
Matej Kovačovič
80
68
8
22
31
24
54
53
Review
skupina A 3. kolo 10
BK Lokomotiva Plzeň
GBA Lions Jindřichův Hradec
19. 9. 2021
11:00
SH Plzeň - hala č.4 Jakub Kec
Pavel Bohata
88
95
21
24
40
52
62
72
Review
skupina A 3. kolo 9
Sokol pražský
Sokol Písek Sršni
19. 9. 2021
11:30
Sokol pražský Marek Vondráček
Michal Perlík
98
66
20
17
53
35
69
49
Review
skupina A 3. kolo 11
USK Praha
BA Nymburk
19. 9. 2021
12:15
SH Folimanka Petr Blahout
Lukáš Hartig
87
45
24
9
38
17
60
34
Review
skupina A 4. kolo 13
GBA Lions Jindřichův Hradec
Jižní Supi
2. 10. 2021
14:30
Městská SH J.Hradec II-malá Roman Kejklíček
Ondřej Svejkovský
81
64
27
19
41
37
54
60
Review
skupina A 4. kolo 14
Sokol Písek Sršni
BA Nymburk
2. 10. 2021
15:00
Sportovní hala Sokol Tomáš Linhart
Daniel Čížek
72
67
17
11
43
28
60
47
Review
skupina A 4. kolo 15
Sokol pražský
USK Praha
2. 10. 2021
15:00
Sokol pražský Marek Vondráček
Jaroslav Pazourek
87
102
15
23
33
58
58
76
Review
skupina A 4. kolo 16
BK Lokomotiva Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
2. 10. 2021
18:00
SH Plzeň - hala č.4 Michal Perlík
Jonáš Kavan
68
82
18
20
32
42
51
57
Review
skupina A 5. kolo 18
Sokol Písek Sršni
Jižní Supi
3. 10. 2021
09:00
Sportovní hala Sokol Tomáš Linhart
Daniel Čížek
90
69
33
14
50
34
73
52
Review
skupina A 5. kolo 17
GBA Lions Jindřichův Hradec
BA Nymburk
3. 10. 2021
11:00
Městská SH J.Hradec II-malá Roman Kejklíček
Ondřej Svejkovský
83
97
16
30
41
57
62
82
Review
skupina A 5. kolo 19
Sokol pražský
Slavoj BK Litoměřice
3. 10. 2021
12:00
Sokol pražský Marek Vondráček
Jaroslav Pazourek
113
92
31
25
60
50
88
78
Review
skupina A 5. kolo 20
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha
3. 10. 2021
13:30
SH Plzeň - hala č.4 Michal Perlík
Lucie Peterková
43
109
8
32
13
63
30
85
Review
skupina A 6. kolo 21
USK Praha
GBA Lions Jindřichův Hradec
16. 10. 2021
12:00
SH Folimanka Marek Vošahlík
Pavel Theodor
86
52
30
9
41
27
67
38
Review
skupina A 6. kolo 23
Jižní Supi
Sokol pražský
16. 10. 2021
15:00
TJ Sokol Petrovice Tomáš Mašek
Petr Eisner
72
104
14
19
30
41
54
75
Review
skupina A 6. kolo 24
BA Nymburk
BK Lokomotiva Plzeň
16. 10. 2021
16:00
ZŠ Komenského Marek Vondráček
Patricie-Anna Reitzová
116
56
20
19
56
29
85
35
Review
skupina A 6. kolo 22
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Písek Sršni
16. 10. 2021
17:00
Hala 6. ZŠ Jan Hendrych
Michal Kocián
56
85
7
18
24
39
42
61
Review
skupina A 7. kolo 28
BA Nymburk
Sokol pražský
17. 10. 2021
09:30
ZŠ Komenského Marek Vondráček
Patricie-Anna Reitzová
101
70
31
20
55
45
75
55
Review
skupina A 7. kolo 26
Slavoj BK Litoměřice
GBA Lions Jindřichův Hradec
17. 10. 2021
10:00
Hala 6. ZŠ Jan Hendrych
Michal Kocián
104
82
27
15
59
38
81
63
Review
skupina A 7. kolo 27
Jižní Supi
BK Lokomotiva Plzeň
17. 10. 2021
10:00
TJ Sokol Petrovice Tomáš Mašek
Petr Eisner
72
89
12
24
31
45
46
65
Review
skupina A 7. kolo 25
USK Praha
Sokol Písek Sršni
17. 10. 2021
12:00
SH Folimanka Marek Vošahlík
Matěj Barták
85
65
23
16
44
40
64
51
Review
skupina A 8. kolo 29
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol pražský
7. 11. 2021
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
skupina A 8. kolo 32
Sokol Písek Sršni
GBA Lions Jindřichův Hradec
7. 11. 2021
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 8. kolo 30
Slavoj BK Litoměřice
USK Praha
7. 11. 2021
10:00
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 8. kolo 31
BA Nymburk
Jižní Supi
7. 11. 2021
10:00
ZŠ Komenského
Preview
skupina A 9. kolo 33
Sokol Písek Sršni
Sokol pražský
20. 11. 2021
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 9. kolo 35
BA Nymburk
USK Praha
20. 11. 2021
-
ZŠ Komenského
Preview
skupina A 9. kolo 36
Jižní Supi
Slavoj BK Litoměřice
20. 11. 2021
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
skupina A 9. kolo 34
GBA Lions Jindřichův Hradec
BK Lokomotiva Plzeň
20. 11. 2021
18:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 10. kolo 38
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
21. 11. 2021
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 10. kolo 39
Jižní Supi
USK Praha
21. 11. 2021
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
skupina A 10. kolo 40
BA Nymburk
Slavoj BK Litoměřice
21. 11. 2021
-
ZŠ Komenského
Preview
skupina A 10. kolo 37
GBA Lions Jindřichův Hradec
Sokol pražský
21. 11. 2021
10:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 11. kolo 41
BA Nymburk
GBA Lions Jindřichův Hradec
4. 12. 2021
-
ZŠ Komenského
Preview
skupina A 11. kolo 42
Jižní Supi
Sokol Písek Sršni
4. 12. 2021
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
skupina A 11. kolo 43
Slavoj BK Litoměřice
Sokol pražský
4. 12. 2021
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 11. kolo 44
USK Praha
BK Lokomotiva Plzeň
4. 12. 2021
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 12. kolo 45
Jižní Supi
GBA Lions Jindřichův Hradec
5. 12. 2021
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
skupina A 12. kolo 46
BA Nymburk
Sokol Písek Sršni
5. 12. 2021
-
ZŠ Komenského
Preview
skupina A 12. kolo 47
USK Praha
Sokol pražský
5. 12. 2021
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 12. kolo 48
Slavoj BK Litoměřice
BK Lokomotiva Plzeň
5. 12. 2021
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 13. kolo 49
Sokol Písek Sršni
USK Praha
18. 12. 2021
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 13. kolo 50
GBA Lions Jindřichův Hradec
Slavoj BK Litoměřice
18. 12. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 13. kolo 51
BK Lokomotiva Plzeň
Jižní Supi
18. 12. 2021
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
skupina A 13. kolo 52
Sokol pražský
BA Nymburk
18. 12. 2021
-
Sokol pražský
Preview
skupina A 14. kolo 53
GBA Lions Jindřichův Hradec
USK Praha
19. 12. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 14. kolo 54
Sokol Písek Sršni
Slavoj BK Litoměřice
19. 12. 2021
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 14. kolo 55
Sokol pražský
Jižní Supi
19. 12. 2021
-
Sokol pražský
Preview
skupina A 14. kolo 56
BK Lokomotiva Plzeň
BA Nymburk
19. 12. 2021
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Adam Ivánek NH Ostrava 17 6 27.2 15.8 2.8 / 4.7 60.7 2.5 / 7.3 34.1 2.7/4.8 55.2 1.7 4.7 6.3 0.5 1.3 2.0 0.0 3.3 2.7 14.3
Tomáš Dvořák Slavoj Litoměřice 18 6 28.8 12.7 4.8 / 7.5 64.4 0.0 / 1.0 0.0* 3.0/5.8 51.4 1.2 3.3 4.5 4.5 1.8 2.0 0.4 5.0 3.0 17.0
Matěj Dáňa BASKET Brno 18 4 22.3 18.3 4.0 / 7.5 53.3 2.3 / 5.0 45.0 3.5/6.0 58.3 2.0 2.3 4.3 3.8 3.3 0.8 1.3 5.3 2.0 23.8
Pavel Benák GBA Sojky Pelhřimov 18 4 24.8 13.5 5.0 / 6.3 80.0 0.8 / 2.3 33.3 1.3/5.0 25.0 1.5 3.3 4.8 2.0 2.8 1.3 0.4 3.8 2.5 17.0
Viktor Lukic-Gavric GBA Lions J. Hradec 16 4 28.3 11.5 2.8 / 5.0 55.0 0.8 / 4.5 16.7 3.8/4.5 83.3 1.0 4.5 5.5 0.5 2.5 3.8 0.0 3.8 2.5 11.3
Adam Kattan Rahmani BCM Orli Prostějov 18 6 17.7 6.5 1.5 / 3.8 39.1 0.8 / 2.8 29.4 1.0/1.8 0.0* 1.2 1.8 3.0 0.8 0.8 1.8 0.1 1.5 2.7 3.0
Matyáš Franta Jižní Supi 18 11 7.5 2.2 1.1 / 1.8 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.2 0.0* 1.1 0.5 1.6 0.4 0.4 0.7 0.0 0.5 1.6 0.2
Tomáš Randýsek Sokol pražský 17 3 13.3 8.0 1.3 / 3.7 36.4 1.3 / 3.0 44.4 1.3/2.0 66.7 0.7 2.0 2.7 0.7 1.7 1.0 0.2 1.7 2.0 7.3
Petr Bašta BA Nymburk 17 6 10.2 1.8 0.5 / 2.0 25.0 0.2 / 0.7 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.7 0.8 1.5 0.7 0.0 0.2 0.7 0.8 1.7 1.2
Anthony Dennis Adamec BVK Holice 17 4 9.5 2.0 1.0 / 1.8 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.5 0.5 1.0 0.1 0.0 0.3 1.5
Miroslav Bella USK 18 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Michal Baselides BK Loko Plzeň 18 1 1.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Petr Bečka Sokol Písek 16 1 1.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Petr Celerin Snakes Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Michal Bílek PCE 16 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Štěpán Dvořák Tygři Brno 18 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
USK Praha 6 29.5 6.5 17.3 /24.5 70.7 16.3 34.8 51.2 15.5 11.0 17.8 22.5 17.7 3.7
Jižní Supi 6 20.2 5.3 10.3 /18.5 55.9 9.5 21.2 30.7 7.3 6.0 17.8 17.0 16.5 0.8
Sokol pražský 6 24.2 10.8 13.5 /22.5 60.0 18.3 31.7 50.0 18.5 12.3 21.5 20.8 25.8 4.5
BK Loko Plzeň 6 18.5 7.0 13.5 /23.3 57.9 13.3 27.8 41.2 14.8 9.5 24.8 21.5 26.3 1.8
Slavoj Litoměřice 6 22.0 7.0 15.7 /25.5 61.4 10.7 23.0 33.7 12.5 6.0 11.2 18.5 19.0 3.2
BA Nymburk 6 26.0 5.8 13.5 /22.2 60.9 15.7 31.0 46.7 14.2 11.2 17.3 21.8 23.0 4.0
GBA Lions J. Hradec 6 24.8 5.5 13.2 /21.2 62.2 12.3 29.3 41.7 11.2 11.2 24.7 19.5 22.2 4.3
Sokol Písek 6 22.3 6.5 15.7 /27.0 58.0 15.7 25.2 40.8 14.3 12.7 21.5 23.7 20.7 1.2
BCM Orli Prostějov 6 20.7 6.7 14.3 /23.6 60.6 15.2 22.8 38.0 12.3 11.7 19.7 20.7 18.7 1.8
Snakes Ostrava 4 17.0 6.3 10.8 /17.1 63.2 9.3 32.3 41.5 9.8 7.0 26.0 18.8 26.0 3.5
BVK Holice 6 16.7 4.3 11.5 /17.3 66.3 11.0 17.2 28.2 7.2 5.5 20.7 18.7 15.5 0.3
GBA Sojky Pelhřimov 4 33.8 12.3 13.5 /22.3 60.7 21.0 32.5 53.5 21.0 14.5 17.5 18.3 16.0 3.3
BK VIVIDBOOKS Pardubice 5 21.0 6.2 12.6 /20.8 60.6 14.8 33.4 48.2 11.4 8.8 22.4 18.6 21.6 1.4
NH Ostrava 6 23.2 5.7 10.2 /17.2 59.2 13.7 23.3 37.0 10.3 12.0 16.5 16.3 20.3 0.8
Tygři Brno 4 27.0 4.3 19.0 /27.3 69.7 15.0 30.8 45.8 11.5 10.8 16.0 20.3 17.5 1.3
BASKET Brno 5 26.6 6.4 13.6 /23.4 58.1 16.4 26.6 43.0 16.0 10.8 15.0 21.2 18.2 3.6
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zatloukal Ondřej 3 1 2 0 2.2 1.7 1.9
Výborný Dominik 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Vošahlík Marek 2 2 0 0 1.0 2.5 1.8
Vondráček Marek 6 6 0 0 1.3 1.0 1.2
Veis Martin 3 2 1 0 1.8 2.0 1.9
Vávrová Veronika 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Ulrych Lukáš 2 2 0 0 1.0 1.8 1.4
Theodor Pavel 1 0 1 0 1.0 4.0 2.5
Škaroupka Michal 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Šenk Pavel 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Svejkovský Ondřej 2 0 2 0 3.0 1.5 2.3
Scholze Michal 1 0 1 0 2.0 2.5 2.3
Salvetr Rudolf 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Reitzová Patricie-Anna 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Pokorný Štěpán 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Petrák Robin 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Peterková Lucie 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Perlík Michal 4 2 2 0 1.3 1.6 1.4
Pazourek Jaroslav 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Nejezchleb Petr 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Nehoda Pavel 2 2 0 0 1.5 1.3 1.4
Mynarčík Petr 3 0 3 0 2.3 2.0 2.2
Mašek Tomáš 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Linhart Tomáš 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Kult Michal 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Kubiš Michal 2 1 1 0 1.5 1.0 1.3
Křičková Lenka 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Kremser Jakub 2 0 2 0 1.5 1.3 1.4
Kovář Jan 1 0 1 0 2.0 - 2.0
Kovačovič Matej 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Kocián Michal 2 0 2 0 1.0 2.5 1.8
Kejklíček Roman 2 2 0 0 3.0 1.5 2.3
Kec Jakub 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kavan Jonáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Karafiát Kamil 3 3 0 0 1.2 1.8 1.5
Kapaňa Lukáš 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Jeřáb Jan 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Jedlička Jiří 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Hendrych Jan 2 2 0 0 1.0 2.5 1.8
Hartig Lukáš 3 2 1 0 1.7 1.8 1.7
Fanta Jiří 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Eisner Petr 2 0 2 0 4.0 1.0 2.5
Dombrovský Filip 3 1 2 0 1.2 1.3 1.3
Čížek Daniel 2 0 2 0 1.0 2.3 1.6
Bohata Pavel 2 0 2 0 1.8 1.0 1.4
Blahout Petr 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Barták Matěj 1 0 1 0 1.0 2.5 1.8
Barták Dominik 1 0 1 0 2.0 1.5 1.8
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře