Jan Neubauer

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
Jižní Supi
Výška
195 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
254
Procento vítězství
75.2%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Pražský 18 - 2.1 0.9 0 0.3/0.9 31.3 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladší mini U12 (3na3) Sokol Pražský 1 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Pražský 17 - 4.2 1.6 0 1.1/2.1 50.0 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Pražský 15 - 8.2 3.9 0 0.3/1.2 27.8 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 11 - 1.0 0.4 0 0.3/0.9 30.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Pražský 15 - 10.7 4.5 0 1.7/4.1 41.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina A Sokol Pražský 3 11.3 2.3 1 /2 0 0.3/0.7 50.0 0.3 2.3
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 5.-8. místo Sokol Pražský 2 13.5 3.5 1.5 /3 0 0.5/2.5 20.0 1.5 1.5
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina A Jižní Supi 9 - 8.8 3.7 /3.7 0 1.4/2.9 50.0 0.8 6.6
2016/17 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 8 - 9.5 4.3 0 1/3.8 26.7 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Jižní Supi 7 - 7.9 3.1 /3.1 0 1.6/4.4 35.5 1.9 3.1
2016/17 starší minižáci U13 - F - 1. - 4. místo Sokol Pražský 10 - 9.4 3.7 0 2/3.5 57.1 - -
2017/18 žáci U15 - Skupina A BSK Modřany - Jižní supi 8 - 5.3 2.4 0 0.5/0.8 66.7 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina B Sokol Pražský 12 - 9.8 4.4 0 0.9/3.3 27.5 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sokol Pražský 12 - 11.8 5.1 0 1.6/2.8 57.6 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga BSK Modřany - Jižní supi 8 - 6.0 2.3 0 1.5/2.8 54.5 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR skupina B Sokol Pražský 3 - 10.3 5 0 0.3/1.7 20.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 - 13.0 6 0 1/3.5 28.6 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina A BSK Modřany - Jižní supi 3 20.0 5.3 2.3 0 0.7/2 33.3 1.3 6.0
2017/18 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo BSK Modřany - Jižní supi 2 28.0 13.5 4.5 0.5 3/5 60.0 0.5 15.0
2018/19 žáci U15 - Skupina A Sokol Pražský 12 - 12.7 5.7 0 1.3/2.6 51.6 - -
2018/19 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 5 6.8 1.0 0.2 /1.4 0 0.6/0.8 75.0 0.4 0.4
2018/19 žáci U15 - Extraliga Sokol Pražský 14 - 9.6 4.5 0 0.6/1.9 30.8 - -
2018/19 žáci U15 - MČR skupina A Sokol Pražský 3 31.7 13.3 5.7 0 2/4.3 46.2 2.7 20.0
2018/19 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo Sokol Pražský 2 23.0 7.5 3 0 1.5/2.5 60.0 1.5 10.5
2019/20 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 2 3.5 1.5 0.5 /0.5 0 0.5/0.5 100.0 1.0 2.0
2019/20 kadeti U17 - skupina B BSK - Jižní Supi 10 - 10.9 4.4 0 2.1/3.9 53.8 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out B BSK - Jižní Supi 4 - 10.0 4.5 0 1/2 50.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina B Jižní Supi 4 - 18.8 7 0 4.8/7.8 61.3 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Jižní Supi 4 6.5 7.3 2.5 /3.3 0.3 1.5/4.3 35.3 1.0 3.8
2021/22 junioři U19 - nadstavba B Jižní Supi 8 16.3 8.9 3.5 /5.1 0 1.9/4.9 38.5 2.1 7.9
2021/22 junioři U19 - play-out Jižní Supi 6 27.0 8.8 3.5 /8 0 1.8/5.5 33.3 1.8 9.3
Průměr za kariéru 26.7 2.8 7.9 3.4 0.0 1.2/2.7 155.9 1.2 1.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BC Vysočina 20. 9. 2020 2020/21
2B body 15 BK Mariánské Lázně 1. 10. 2016 2016/17
3B body 1 Synthesia Pardubice 5. 5. 2018 2017/18
Obranné doskoky 8 BCM Orli Prostějov 23. 4. 2022 2021/22
Útočné doskoky 7 Snakes Ostrava 6. 3. 2022 2021/22
Doskoky celkem 12 BVK Holice 24. 4. 2022 2021/22
Body 30 BK Mariánské Lázně 1. 10. 2016 2016/17
Užitečnost 28 BK Mariánské Lázně 1. 10. 2016 2016/17
Asistence 2 Sokol Písek 4. 12. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
USK Praha 5 0:00 9.4 4.2 420.0 0.0 0.0 1.0/5.8 17.2 1.4
Tesla Pardubice 3 0:00 15.7 7.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 42.9 0.7
USK Praha 8 0:00 5.8 2.0 0.0 0.0 0.0 1.8/3.0 58.3 1.3
Sokol Písek 5 0:00 8.8 4.0 0.0 0.0 0.0 0.8/2.8 28.6 1.4
BA Sparta 5 0:00 8.2 3.4 0.0 0.0 0.0 1.4/2.2 63.6 1.0
Synthesia Pardubice 3 0:00 13.3 5.7 0.0 0.3 0.0 1.0/1.7 60.0 -
Pod U17B 2 0:00 18.5 7.5 0.0 0.0 0.0 3.5/7.5 46.7 0.5
BK Klatovy 4 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
Sokol Vyšehrad 4 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 0.5
PŘÍ 4 0:00 8.5 3.8 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.3
USK Praha 2 0:00 16.5 6.5 0.0 0.0 0.0 3.5/4.0 87.5 1.0
Sokol Písek 2 0:00 16.0 6.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 2.5
BC Vysočina 3 0:00 10.7 3.7 0.0 0.0 0.0 3.3/4.3 76.9 0.7
BK Brandýs n. L. 3 0:00 10.3 4.0 0.0 0.0 0.0 2.3/4.0 58.3 -
USK Praha 7 0:00 4.4 1.9 0.0 0.0 0.0 0.7/1.1 62.5 1.4
NH Ostrava 2 11:54 15.0 6.0 92.3 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 3.5
Sokol Kbely 3 0:00 9.7 4.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.3
TJ Sokol Dubeč 2 0:00 14.5 6.0 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 -
BK Horejsek Děčín 3 0:00 9.3 4.0 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 1.3
BCM Orli Prostějov 4 21:33 7.0 3.0 52.2 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 1.0
USK Praha 5 0:00 5.6 2.2 0.0 0.0 0.0 1.2/3.2 37.5 1.8
Sokol Pražský 3 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.7
BK Loko Plzeň 4 26:07 6.8 3.0 52.2 0.0 0.0 0.8/3.0 25.0 2.5
Tygři JBC Brno 4 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.3 35.3 1.3
BK Chomutov 2 0:00 12.0 5.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Snakes Ostrava 2 28:12 12.0 5.0 55.6 0.0 0.0 2.0/6.5 30.8 2.0
Snakes Ostrava 3 0:00 7.7 3.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 42.9 2.7
Sokol pražský 2 21:49 10.5 5.0 55.6 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 -
Sokol Vyšehrad 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 1.5
BA Sparta Praha 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 0.5
PORG Basket 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 0.5
TJ Sokol Kbely 2 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.5 72.7 2.0
BVK Holice 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 -
BK Lions J. Hradec 1 0:00 16.0 6.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 2.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 8.0 3.5 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
BK Chomutov 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
BK Lions J. Hradec 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 0.5
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
TJ Sokol Dubeč 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 2 17:49 5.5 2.0 100.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
USK 2 23:41 5.5 2.5 45.5 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
BCM Orli Prostějov 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
BA Sparta 5 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.8 0.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 4.5 1.5 100.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
BK Pelhřimov 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Klatovy 2 0:00 4.5 1.5 100.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
BK Snakes Ostrava 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 10:57 4.0 1.5 50.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 -
Tygři Praha 1 0:00 7.0 3.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
GBA Lions J. Hradec 2 20:35 3.5 1.5 30.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 0.5
BK Kladno 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BA Nymburk 2 20:47 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BCM Orli Prostějov 1 7:03 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Sokol Kbely 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.5
BK Opava 1 25:30 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
USK 2 5:43 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 9:27 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Levharti Chomutov 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 -
BC VYSOČINA 1 9:09 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Synthesia Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 1 9:28 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Vyšehrad 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0