Tomáš Pietsch

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 20 let
Aktuální klub
Meteor TLC A
Výška
181 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
251
Procento vítězství
70.5%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina B Sokol Pražský 12 - 7.7 3.5 0.1 0.4/0.8 50.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sokol Pražský 13 - 5.6 2.2 0.2 0.6/1.1 57.1 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR skupina B Sokol Pražský 3 - 5.7 2.3 0 1/1.3 75.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 - 5.0 2 0 1/1 100.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina A Sokol Pražský 3 5.7 0.0 0 /1.7 0 0/0.7 0.0 - -3.0
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 5.-8. místo Sokol Pražský 2 5.0 0.0 0 /0.5 0 0/0 0.0 0.5 -1.0
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 11 - 2.5 1.2 0 0.2/0.9 20.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 9 - 7.4 3.3 0 0.8/1.2 63.6 - -
2016/17 starší minižáci U13 - F - 1. - 4. místo Sokol Pražský 12 - 5.1 1.8 0 1.6/2.4 65.5 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina A Sokol Pražský 11 - 6.5 2.6 0.2 0.6/1.8 35.0 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga Sokol Pražský 16 - 5.1 1.8 0.4 0.1/0.6 22.2 - -
2018/19 žáci U15 - MČR skupina A Sokol Pražský 3 8.0 2.3 1 0 0.3/0.3 100.0 0.7 2.0
2018/19 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo Sokol Pražský 2 18.0 10.5 5 0 0.5/1.5 33.3 2.5 17.0
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Pražský 16 - 2.7 1.2 0 0.3/0.9 35.7 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Pražský 16 - 8.0 3.7 0 0.6/1.4 43.5 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Pražský 18 - 1.9 0.8 0 0.3/0.8 33.3 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Pražský 23 - 7.5 3.4 0 0.6/1.5 41.2 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A Tygři Louny 9 - 10.2 3.1 0.9 1.3/2.7 50.0 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out A Tygři Louny 3 - 11.7 3.7 1 1.3/4.3 30.8 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina B Jižní Supi 3 - 13.3 4 1 2.3/3.7 63.6 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Jižní Supi 4 3.3 3.3 0.8 /1 0.5 0.3/0.8 33.3 2.8 1.0
2021/22 junioři U19 - skupina A Jižní Supi 14 20.4 7.2 1.3 /3.5 1.1 1.4/2.3 62.5 1.3 6.3
2021/22 muži - Základní fáze Meteor TLC A 14 - 10.6 3.3 1 1.1/2 53.6 - -
2021/22 junioři U19 - nadstavba B Jižní Supi 6 9.0 5.0 1.7 /2.5 0.2 1.2/2.5 46.7 0.7 3.8
2022/23 muži - Základní fáze Meteor TLC A 17 - 11.6 3.7 0.6 2.2/4 55.9 - -
2023/24 muži - Základní fáze Meteor TLC A 9 - 14.1 5.4 0.7 1.2/2.3 52.4 - -
Průměr za kariéru 19.3 1.8 6.7 2.5 0.3 0.8/1.7 94.2 1.4 0.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 VSK Iuridica C 15. 1. 2024
2B body 9 VSK Iuridica C 9. 10. 2023
3B body 1 Sršní D 2. 10. 2023
Body 24 VSK Iuridica C 9. 10. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 Danube Mavericks 24. 11. 2022 2022/23
2B body 9 Sršní D 2. 10. 2023 2023/24
3B body 4 Slavoj Litoměřice 12. 12. 2019 2019/20
Obranné doskoky 7 GBA Lions J. Hradec 5. 12. 2021 2021/22
Útočné doskoky 2 Sokol Písek 3. 10. 2021 2021/22
Doskoky celkem 7 Sokol Písek 3. 10. 2021 2021/22
Body 24 VSK Iuridica C 9. 10. 2023 2023/24
Užitečnost 14 BVK Holice 15. 1. 2022 2021/22
Asistence 5 Slavoj Litoměřice 20. 12. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
2. 10. 2023 Základní fáze Sršní D 22 9 1 1/3 33.3
9. 10. 2023 Základní fáze VSK Iuridica C 24 9 1 3/6 50.0
16. 10. 2023 Základní fáze Technika Praha 13 5 1 0/0 0
6. 11. 2023 Základní fáze BK Motol B 16 6 1 1/1 100.0
13. 11. 2023 Základní fáze S.H.Počernice A 18 7 1 1/2 50.0
27. 11. 2023 Základní fáze TJ Košíře B 10 3 1 1/2 50.0
9. 1. 2024 Základní fáze Sršní D 7 3 0 1/2 50.0
15. 1. 2024 Základní fáze VSK Iuridica C 7 2 0 3/5 60.0
29. 1. 2024 Základní fáze Slovan Bohnice B 10 5 0 0/0 0
Celkem 9 127 49 6 11/21 52.4
Průměr 9 14.1 5.4 0.7 1.2/2.3 52.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA Sparta 7 0:00 6.9 2.7 0.0 0.0 0.0 1.4/2.4 58.8 0.6
BK Meteor A 4 0:00 12.0 3.5 0.0 1.3 0.0 1.3/3.5 35.7 2.0
Sokol Pražský B 3 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.7 54.5 1.7
VSK Iuridica C 2 0:00 15.5 5.5 0.0 0.5 0.0 3.0/5.5 54.5 3.0
Sokol Žižkov D 2 0:00 15.5 5.5 0.0 1.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
CTS Basket 3 0:00 10.0 2.7 0.0 1.0 0.0 1.7/1.7 100.0 1.3
Sršní D 2 0:00 14.5 6.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.5 40.0 2.5
VSK MFF UK A 2 0:00 14.5 4.5 0.0 1.5 0.0 1.0/3.0 33.3 0.5
Danube Mavericks 2 0:00 14.0 4.5 0.0 0.5 0.0 3.5/6.5 53.8 2.5
USK Praha 2 0:00 13.0 6.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Sparta 7 0:00 3.7 1.6 0.0 0.0 0.0 0.6/1.7 33.3 1.4
Sokol Kbely 3 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
Válečníci Děčín 2 0:00 12.0 3.0 0.0 1.0 0.0 3.0/6.5 46.2 2.5
BA Nymburk 2 26:22 12.0 2.5 45.5 2.0 50.0 1.0/1.0 100.0 1.5
PŘÍ 4 0:00 6.0 2.5 0.0 0.3 0.0 0.3/0.5 50.0 1.8
TJ ČSA 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
TJ Sokol Dubeč 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
USK Praha 4 0:00 5.5 1.8 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Porg Basket 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Levharti Chomutov 2 0:00 10.5 3.5 0.0 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 4.0
Sokol Kbely B 2 0:00 10.5 3.0 0.0 1.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
Aritma Praha 3 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 42.9 1.0
BC Loudilové 2 0:00 10.5 2.0 0.0 1.0 0.0 3.5/4.5 77.8 1.5
BK Kladno 2 0:00 10.5 5.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BA Tygři Louny 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 -
Fio banka J. Hradec 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Jižní Supi A 2 0:00 9.5 3.0 0.0 0.5 0.0 2.0/3.5 57.1 1.0
Sokol Písek 2 20:10 9.0 2.5 55.6 0.5 16.7 2.5/3.0 83.3 3.0
S.H.Počernice A 1 0:00 18.0 7.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 18.0 2.0 0.0 4.0 0.0 2.0/4.0 50.0 5.0
Sokol Písek 3 0:00 5.7 2.0 0.0 0.3 0.0 0.7/0.7 100.0 1.7
TJ HÁJE - JM A 2 0:00 8.5 2.5 0.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BCM Orli Prostějov 2 15:46 8.0 2.0 50.0 0.5 20.0 2.5/3.5 71.4 1.5
Sokol Kbely 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Sokol Vyšehrad 3 0:00 5.3 2.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 2 18:14 8.0 0.5 14.3 1.5 42.9 2.5/5.5 45.5 2.5
BK Motol B 1 0:00 16.0 6.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
BK Chomutov 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Snakes Ostrava 3 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
Porg Basket 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Technika Praha 1 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Slavoj Litoměřice 2 15:49 6.5 1.5 50.0 1.0 25.0 0.5/0.5 100.0 0.5
BK Klatovy 1 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Slovan Bohnice A 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Vysočina 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK Chomutov 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BVK Holice 3 1:29 3.7 1.7 83.3 0.0 0.0 0.3/2.0 16.7 2.0
GBA Lions J. Hradec 2 21:07 5.5 1.0 28.6 1.0 28.6 0.5/1.0 50.0 1.0
Slovan Bohnice B 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 2 22:21 5.0 0.0 0.0 1.0 33.3 2.0/2.5 80.0 -
TJ Košíře B 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BK Horejsek Děčín 3 0:00 3.3 1.0 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 3.3
Sokol pražský 2 18:51 4.5 1.0 33.3 0.5 20.0 1.0/2.5 40.0 0.5
BK Brandýs n. L. 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
USK Praha 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Sokol Kbely C 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
Levharti Chomutov 1 0:00 6.0 1.0 100.0 1.0 100.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BK Lions J. Hradec 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
Tygři Praha 1 0:00 5.0 1.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta Praha 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Snakes Ostrava 1 17:52 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Tygři JBC Brno 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
BK Snakes Ostrava 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NH Ostrava 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Opava 1 13:18 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Vysočina 1 5:17 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol Dubeč 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Příbor 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0