Jakub Ježek

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 17 let
Aktuální klub
Slavoj Litoměřice
Výška
164 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
197
Procento vítězství
55.3%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 mladší žáci U14 - skupina A Sj. BK Litoměřice 5 - 1.4 0.6 0 0.2/0.4 50.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. A Sj. BK Litoměřice 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - MČR - skupina B Sj. BK Litoměřice 3 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - MČR o 1.- 4. místo Sj. BK Litoměřice 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B Sj. BK Litoměřice 20 - 2.5 1 /1 0.2 0.2/0.3 60.0 0.6 1.9
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR B Sj. BK Litoměřice 3 - 2.3 0.7 /0.7 0.3 0/0 0.0 1.0 1.3
2015/16 mladší žáci U14 - 9. - 12. místo Sj. BK Litoměřice 3 - 1.7 0.3 /0.3 0.3 0/0 0.0 1.3 0.3
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina A Slavoj BK Litoměřice 3 16.0 8.0 3.3 /6 0.3 0.3/1.3 25.0 1.0 9.7
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 1.-4. místo Slavoj BK Litoměřice 2 16.0 5.0 2 /5.5 0 1/1 100.0 3.0 -
2016/17 žáci U15 - Skupina A Slavoj Litoměřice 6 - 2.7 1.3 /1.3 0 0/0.2 0.0 0.7 1.8
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina B Sj. BK Litoměřice 12 - 12.3 4.9 /4.9 0.3 1.5/2.7 56.3 1.5 9.7
2016/17 žáci U15 - Extraliga Slavoj Litoměřice 2 - 3.0 1.5 /1.5 0 0/0 0.0 - 3.0
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sj. BK Litoměřice 14 - 7.3 3 /3 0.2 0.6/0.9 75.0 1.4 5.6
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina B Sj. BK Litoměřice 3 20.7 7.3 2.7 /8.3 0.3 1/2 50.0 1.0 4.7
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo Sj. BK Litoměřice 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 žáci U15 - Skupina B Slavoj Litoměřice 12 - 3.5 1.3 0.3 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina C Sj. BK Litoměřice 10 - 26.3 8.9 2 2.5/3.5 71.4 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga Slavoj Litoměřice 15 - 3.8 1 0.5 0.4/0.6 66.7 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina B Slavoj Litoměřice 3 22.0 9.0 1 2.3 0/1 0.0 2.0 7.3
2017/18 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo Slavoj Litoměřice 2 18.0 4.0 0 0.5 2.5/3.5 71.4 1.5 -3.5
2018/19 kadeti U17 - základní část Slavoj Litoměřice 13 6.2 0.3 0.2 /0.6 0 0/0 0.0 0.8 -0.6
2018/19 žáci U15 - skupina B Slavoj Litoměřice 11 - 22.6 8.4 1.4 1.8/2.8 64.5 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A Slavoj Litoměřice 11 - 16.6 6.3 0.7 1.9/2.7 70.0 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out Slavoj Litoměřice 5 7.6 1.8 0.6 /1 0.2 0/0 0.0 0.4 1.2
2019/20 kadeti U17 - skupina A Slavoj Litoměřice 12 - 8.1 2.4 0.8 0.8/0.9 81.8 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out A Slavoj Litoměřice 3 - 5.7 1.3 1 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Slavoj Litoměřice 3 24.7 4.3 0.7 /2.3 1 0/0 0.0 2.3 -
Průměr za kariéru 25.9 2.4 7.5 2.7 0.5 0.7/1.0 120.3 1.0 1.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 1 BK Loko Plzeň 2. 10. 2021
3B body 2 BK Loko Plzeň 2. 10. 2021
Obranné doskoky 2 BK Loko Plzeň 2. 10. 2021
Útočné doskoky 1 Sokol Písek 16. 10. 2021
Doskoky celkem 2 Sokol Písek 16. 10. 2021
Body 8 BK Loko Plzeň 2. 10. 2021
Užitečnost 1 BK Loko Plzeň 2. 10. 2021
Asistence 3 Sokol Písek 16. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BK Horejsek Děčín A 10. 12. 2016 2016/17
2B body 15 Slovan Varnsdorf 7. 10. 2017 2017/18
3B body 5 Sluneta Ústí n. L. 28. 9. 2017 2017/18
Obranné doskoky 4 Snakes Ostrava 21. 10. 2018 2018/19
Útočné doskoky 1 Sokol Písek 16. 10. 2021 2021/22
Doskoky celkem 4 SAM BŠM Brno 20. 4. 2017 2016/17
Body 40 Slovan Varnsdorf 7. 10. 2017 2017/18
Užitečnost 19 BK Horejsek Děčín A 30. 10. 2016 2016/17
Asistence 3 BA Nymburk 21. 4. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
2. 10. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 23:07 8 1 25.0 2 40.0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina A Sokol pražský 26:19 5 1 33.3 1 25.0 0/0 0
16. 10. 2021 skupina A Sokol Písek 24:46 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 3 74:12 13 2 28.6 3 27.3 / 0.0
Průměr 3 24:44 4.3 0.7 28.6 1.0 27.3 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA 2006´ Roudnice n.L. 6 0:00 15.2 5.8 233.3 0.7 0.0 1.5/2.2 69.2 0.7
Sluneta Ústí n. L. 6 0:00 12.8 4.2 277.8 1.2 0.0 1.0/2.0 50.0 1.8
USK Praha 10 0:00 7.3 2.1 131.3 0.7 175.0 1.0/1.5 66.7 0.7
Sokol Vyšehrad 2 0:00 28.5 10.0 0.0 2.0 0.0 2.5/3.5 71.4 2.0
BK Kladno 2 0:00 28.0 12.0 0.0 0.5 0.0 2.5/5.5 45.5 1.5
BK Horejsek Děčín A 3 0:00 18.0 5.7 141.7 1.0 0.0 3.7/5.7 64.7 1.7
BK Sokolov 2 0:00 23.5 8.0 0.0 1.5 0.0 3.0/4.5 66.7 -
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 18.5 7.0 0.0 0.5 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
Sokol Pražský 5 0:00 5.8 1.6 400.0 0.8 0.0 0.2/0.4 50.0 0.4
BA Sparta 5 0:00 5.6 2.0 0.0 0.4 0.0 0.4/0.4 100.0 1.2
Tygři Louny 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BK Klatovy 2 0:00 12.5 4.0 0.0 1.0 0.0 1.5/1.5 100.0 0.5
Synthesia Pardubice 7 0:00 3.6 1.3 100.0 0.1 100.0 0.6/0.6 100.0 0.6
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 8.0 1.7 0.0 1.3 0.0 0.7/0.7 100.0 1.7
BK Klatovy 3 0:00 7.3 1.7 0.0 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 20.0 9.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Levharti Chomutov 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BK Horejsek Děčín 4 0:00 4.5 1.8 0.0 0.3 0.0 0.3/0.5 50.0 2.8
BA Sparta Praha 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Pražský 4 0:00 4.3 0.3 0.0 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Chomutov 1 0:00 16.0 4.0 0.0 1.0 0.0 5.0/6.0 83.3 2.0
BSK Modřany - Jižní supi 4 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 1.8
Fio banka J. Hradec 2 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
Tygři JBC Brno 2 0:00 7.0 1.0 0.0 1.5 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BC VYSOČINA 2 16:00 7.0 3.0 50.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Sokol Písek 2 0:00 7.0 1.0 0.0 0.5 0.0 3.5/4.5 77.8 2.0
Sokol Pražský 1 16:00 12.0 4.0 66.7 1.0 100.0 1.0/4.0 25.0 2.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Válečníci Děčín 2 0:00 5.5 0.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Basket Poděbrady 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 3 0:00 3.3 0.7 0.0 0.7 0.0 0.0/1.0 0.0 1.3
BK Pelhřimov 1 14:48 9.0 3.0 60.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 1 23:07 8.0 1.0 25.0 2.0 40.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Jižní Supi 3 0:00 2.7 1.3 100.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 1.0
Sokol pražský 1 26:19 5.0 1.0 33.3 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 2 11:42 2.5 0.5 33.3 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Opava 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 2 8:02 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Pelhřimov 1 0:00 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 -
R&J EBC Mělník 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 1 15:31 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BCM Orli Prostějov 2 5:45 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Snakes Ostrava 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Královští Sokoli 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 2:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 2:19 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 1 19:16 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SAM Brno 2 4:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BC Vysočina 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Písek 1 24:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0