Jan Chmelík

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
BVK Holice
Výška
183 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
393
Procento vítězství
74.8%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 nejmladší minižáci U11 - skupina C BVK Holice 18 - 3.1 1.4 0 0.2/0.7 25.0 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - P-O 7 BVK Holice 4 - 3.3 1.5 0 0.3/2 12.5 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - o 10.-12.místo BVK Holice 1 - 2.0 1 0 0/2 0.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - skupina B BVK Holice 28 - 7.0 3.1 0 0.8/3 27.7 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - skupina B BVK Holice 24 - 12.3 6 0 0.3/1 29.2 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - o 1. - 4. místo BVK Holice 4 - 7.8 3.5 0 0.8/2 37.5 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - o 5.-8. místo BVK Holice 2 - 5.5 2.5 0 0.5/2 25.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - jih BVK Holice 10 - 7.5 3.6 0 0.3/1.8 16.7 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - jih BVK Holice 12 - 14.8 7 0 0.8/2.5 33.3 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - základní BK Vividbooks Pardub 6 - 11.0 4.8 0 1.3/3.3 40.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - play-off 1-4 BVK Holice 2 - 6.5 1.5 0 3.5/8 43.8 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - play-off 1-4 BVK Holice 2 - 19.5 9.5 0 0.5/1.5 33.3 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Skupina B BVK Holice 13 - 4.8 2.2 0 0.4/0.6 62.5 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - skupina B - 5x5 BVK Holice 7 - 17.7 8.4 0 0.9/2.9 30.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Play-off 1.kolo BVK Holice 4 - 20.8 10 0 0.8/3 25.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - základní BVK Holice 6 - 10.5 5.2 0 0.2/0.2 100.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Play-off 2.kolo BVK Holice 4 - 9.3 4 0 1.3/2.3 55.6 - -
2014/15 starší minižáci U13 - o 1.-3.místo BVK Holice 2 - 5.0 2.5 0 0/0.5 0.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Play off 1.kolo BVK Holice 4 - 11.5 5.5 0 0.5/1 50.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Play-off 2.kolo BVK Holice 1 - 9.0 3 0 3/6 50.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - o 1.-3.místo BVK Holice 2 - 18.0 9 0 0/0.5 0.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - základní BVK Holice 20 - 13.1 6.4 0 0.3/1.3 23.1 - -
2015/16 žáci U15 - skupina D BVK Holice 24 - 4.7 2.2 0 0.3/0.8 44.4 - -
2015/16 starší minižáci U13 - základní BK Pardubice - kval. 4 - 4.8 2.3 0 0.3/1.3 20.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - o 1.- 4.místo BVK Holice 2 - 16.5 7.5 0 1.5/2 75.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Předkolo MČR B BK Pardubice - kval. 3 - 7.0 2.3 /2.3 0 2.3/4 58.3 1.3 4.0
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina B BK Pardubice - kval. 3 15.7 5.7 2.3 /5.7 0 1/2 50.0 2.0 4.7
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 1.-4. místo BK Pardubice - kval. 2 15.5 5.5 2.5 /4 0 0.5/0.5 100.0 1.0 13.0
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina D Synthesia Pardubice 9 - 10.1 4.3 /4.3 0.2 0.8/1.3 58.3 0.9 8.7
2016/17 žáci U15 - skupina D BVK Holice 20 - 9.6 3.8 0.4 1/2 48.7 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Synthesia Pardubice 14 - 8.1 3.1 /3.1 0.2 1.4/2.4 55.9 1.9 5.1
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina A Synthesia Pardubice 3 17.0 5.7 2 /4 0.3 0.7/1.7 40.0 1.0 4.3
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Synthesia Pardubice 2 15.0 2.5 1 /1.5 0 0.5/1 50.0 0.5 7.5
2017/18 žáci U15 - Skupina B Synthesia Pardubice 14 - 8.2 3.4 0.2 0.9/1.4 60.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina C BVK Holice 26 - 18.4 7.1 1.1 0.9/2.8 33.3 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga Synthesia Pardubice 16 - 5.1 1.6 0.4 0.9/1.5 58.3 - -
2017/18 kadeti U17 - play-off Synthesia Pardubice 3 8.3 1.3 0 /0.7 0.3 0.3/0.7 50.0 0.3 2.0
2017/18 žáci U15 - MČR skupina B Synthesia Pardubice 3 11.0 2.3 0.7 0.3 0/0.7 0.0 0.7 4.0
2017/18 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Synthesia Pardubice 2 18.0 7.0 3.5 0 0/1 0.0 3.0 7.5
2018/19 kadeti U17 - skupina B BK Pardubice B 14 - 6.3 1.9 0.6 0.9/1 85.7 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina C BVK Holice 6 - 19.2 6.2 1.5 2.3/4.3 53.8 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out B BK Pardubice B 10 - 5.8 2.5 0.1 0.5/1.6 31.3 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina C play-off BVK Holice 4 - 10.3 4.5 0.3 0.5/1 50.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupian C final four BVK Holice 1 - 12.0 6 0 0/0 0.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina C o 3.místo BVK Holice 1 - 11.0 5 0 1/8 12.5 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina C BVK Holice 3 - 9.0 3 1 0/0 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B BVK Holice 14 - 11.4 3.9 0.8 1.3/2.5 51.4 - -
2019/20 kadeti U17 - finálová skupina BVK Holice 5 - 17.2 4.4 2.2 1.8/2.4 75.0 - -
2020/21 junioři U19 - skupina B BVK Holice 2 - 11.0 4.5 0.5 0.5/3 16.7 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BVK Holice 2 2.5 0.0 0 /0.5 0 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - skupina B BVK Holice 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BVK Holice 4 10.3 3.0 0.8 /2 0.5 0/0 0.0 1.5 0.5
Průměr za kariéru 35.7 0.8 9.3 3.9 0.3 0.7/1.8 172.6 1.4 0.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 2 Tygři Brno 3. 10. 2021
3B body 1 Sojky Pelhřimov 2. 10. 2021
Obranné doskoky 2 NH Ostrava 19. 9. 2021
Útočné doskoky 1 Tygři Brno 3. 10. 2021
Doskoky celkem 2 NH Ostrava 19. 9. 2021
Body 7 Tygři Brno 3. 10. 2021
Užitečnost 3 Tygři Brno 3. 10. 2021
Asistence 2 Snakes Ostrava 18. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 Tesla Pardubice 28. 4. 2018 2017/18
2B body 14 TJ Jiskra Hořice 23. 1. 2016 2015/16
3B body 4 BK Opava 2. 2. 2020 2019/20
Obranné doskoky 8 Slavoj BK Litoměřice 7. 5. 2016 2015/16
Útočné doskoky 3 Start Havířov 6. 5. 2016 2015/16
Doskoky celkem 9 Slavoj BK Litoměřice 7. 5. 2016 2015/16
Body 33 Basketbal TJ Svitavy 21. 10. 2017 2017/18
Užitečnost 21 Slavoj BK Litoměřice 7. 5. 2016 2015/16
Asistence 2 Slavoj BK Litoměřice 7. 5. 2016 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
12. 6. 2021 skupina B BK Opava 4:27 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 9. 2021 skupina B Snakes Ostrava 9:49 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
19. 9. 2021 skupina B NH Ostrava 7:27 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2021 skupina B TJ Třebíč 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 6. 2021 skupina B Levharti Chomutov 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina B Sojky Pelhřimov 12:52 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina B Tygři Brno 10:28 7 2 66.7 1 33.3 0/0 0
Celkem 7 45:03 12 3 33.3 2 33.3 / 0.0
Průměr 7 6:26 1.7 0.4 33.3 0.3 33.3 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
ADFORS Basket Litomyšl 5 0:00 23.8 8.2 0.0 2.2 0.0 0.8/2.2 36.4 1.0
BK Ústí nad Orlicí 6 0:00 18.7 9.2 0.0 0.0 0.0 0.3/2.0 16.7 0.7
Basketbal TJ Svitavy 4 0:00 26.0 11.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.8 36.4 1.8
BK Přelouč 6 0:00 15.2 5.8 0.0 0.8 0.0 1.0/2.3 42.9 2.2
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 0:00 20.8 10.0 0.0 0.0 0.0 0.8/3.0 25.0 2.0
BC Kolín B 4 0:00 18.8 9.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 2.0
Tesla Pardubice 6 0:00 12.3 4.8 0.0 0.2 0.0 2.2/5.5 39.4 1.7
TJ Jiskra Havlíčkův 6 0:00 10.8 5.0 0.0 0.0 0.0 0.8/3.7 22.7 2.2
SŠB Pardubice 6 0:00 10.8 5.2 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.8
Sokol N. Paka 5 0:00 12.6 4.6 0.0 0.8 0.0 1.0/2.0 50.0 0.6
SŠB Pardubice 7 0:00 8.6 3.9 0.0 0.0 0.0 0.9/1.3 66.7 0.6
Sokol Nová Paka 4 0:00 14.8 5.8 0.0 0.5 0.0 1.8/3.0 58.3 1.5
BK Přelouč 8 0:00 6.4 2.9 0.0 0.0 0.0 0.6/1.1 55.6 1.3
BK Studánka Pardubic 6 0:00 8.3 3.8 0.0 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 2.2
Pod U17B 5 0:00 9.2 1.8 0.0 1.8 0.0 0.2/0.8 25.0 2.2
Loko Trutnov 4 0:00 11.3 4.0 0.0 0.8 0.0 1.0/2.8 36.4 0.8
BK Přelouč 6 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.7 18.8 1.8
BC Vysočina 6 0:00 6.8 2.8 0.0 0.2 0.0 0.7/1.2 57.1 1.5
ADFORS Basket Litomy 3 0:00 12.7 6.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 0.3
BK Pelhřimov 4 0:00 8.8 3.5 0.0 0.3 0.0 1.0/1.5 66.7 1.8
Sokol ZVUS Hradec Králové 2 0:00 16.5 7.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 0.5
BSK - Jižní Supi 2 0:00 16.5 7.0 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.0
Basketbal TJ Svitavy 2 0:00 15.5 7.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 3.0
Tygři JBC Brno B 2 0:00 14.0 5.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 14.0 3.5 0.0 1.5 0.0 2.5/3.5 71.4 1.0
BK Vividbooks Pardub 3 0:00 8.7 4.3 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.7
SŠB Pardubice 4 0:00 6.3 3.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.8 33.3 0.5
Vlci Žďár 4 0:00 6.0 2.5 0.0 0.3 0.0 0.3/0.8 33.3 1.8
TJ Svitavy 2 0:00 12.0 5.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
BK Pce 5 0:00 4.8 1.6 0.0 0.0 0.0 1.6/4.8 33.3 2.0
Sokol Hradec Králové 2 0:00 12.0 5.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BK Horejsek Děčín 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Lions J. Hradec 2 0:00 11.5 4.0 0.0 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Levharti Chomutov 1 0:00 23.0 5.0 0.0 3.0 0.0 4.0/4.0 100.0 4.0
Basket Poděbrady 2 0:00 11.0 3.5 0.0 0.5 0.0 2.5/5.5 45.5 1.5
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2 0:00 11.0 3.5 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
BC Kolín 4 0:00 5.3 2.0 0.0 0.3 0.0 0.5/1.3 40.0 1.8
Jižní Supi 2 0:00 10.5 4.5 100.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
Sokol PP Hradec Králové 1 0:00 20.0 10.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
ADFORS Basket Litomy 1 0:00 20.0 10.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.5 0.0 1.5/1.5 100.0 0.5
Královští Sokoli 4 0:00 4.8 1.5 0.0 0.3 0.0 1.0/2.3 44.4 1.5
BK Brandýs n. L. 2 0:00 9.5 3.0 0.0 1.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.0
KT 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BK Studánka Pardubic 4 0:00 4.5 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Poděbrady 1 0:00 18.0 7.0 0.0 1.0 0.0 1.0/6.0 16.7 1.0
Slavoj Litoměřice 3 0:00 6.0 1.7 0.0 0.7 0.0 0.7/1.3 50.0 1.3
BK Opava 1 0:00 18.0 3.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 4 9:33 4.5 1.8 87.5 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.8
TJ Jiskra Heřmanův Městec 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Vysočina 1 22:10 15.0 5.0 71.4 1.0 33.3 2.0/5.0 40.0 -
BSK Modřany - Jižní supi 3 0:00 4.7 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
USK Praha 2 0:00 6.5 2.0 100.0 0.5 100.0 1.0/2.0 50.0 1.5
USK Praha 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Královští Sokoli 1 0:00 11.0 5.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BA Sparta Praha 1 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BA Sparta 2 0:00 5.5 1.0 0.0 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Sokol Pražský 3 0:00 3.7 0.3 0.0 0.7 0.0 1.0/1.3 75.0 0.3
BK Pelhřimov 3 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.7/2.7 25.0 1.7
Měl U13B 1 0:00 10.0 3.0 100.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 -
BCM Orli Prostějov 2 0:00 5.0 1.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
BK KARA Trutnov 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Brno 1 10:28 7.0 2.0 66.7 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Studánka Pardubic 4 0:00 1.5 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
BBK Blansko 4 0:00 1.5 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BC Kolín 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Královští Sokoli 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 3 8:27 1.3 0.0 0.0 0.3 50.0 0.3/0.7 50.0 0.3
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 1.5 0.5 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Sojky Pelhřimov 1 12:52 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Hradec Králové "B" 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Snakes Ostrava 1 9:49 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
PP HK 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
NH Ostrava 1 10:07 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Opava 1 4:27 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 1 7:27 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Třebíč 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Levharti Chomutov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -