Lubomír David

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
BK Pelhřimov
Výška
184 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
436
Procento vítězství
71.8%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší minižactvo U12 - skupina B BK Pelhřimov 6 - 2.8 1.3 0 0.2/0.3 50.0 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - skupina B BK Pelhřimov 6 - 11.3 5.3 0 0.7/1.3 50.0 - -
2011/12 starší minižactvo U13 - skupina S1 BK Pelhřimov 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2011/12 mladší minižactvo U12 - skupina S1 BK Pelhřimov 6 - 3.3 1.5 0 0.3/0.3 100.0 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - skupina S1 BK Pelhřimov 6 - 4.5 2 0 0.5/1 50.0 - -
2011/12 starší minižactvo U13 - skupina F2 BK Pelhřimov 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2011/12 mladší minižactvo U12 - skupina F1 BK Pelhřimov 4 - 2.5 1 0 0.5/1.5 33.3 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - skupina F1 BK Pelhřimov 4 - 11.3 5 0 1.3/1.8 71.4 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - kvalifikace hochů BK Pelhřimov 2 - 6.5 1 0 4.5/8.5 52.9 - -
2012/13 starší minižactvo U13 - skupina C BK Pelhřimov 4 - 3.8 1.8 0 0.3/1 25.0 - -
2012/13 mladší minižactvo U12 - skupina B BK Pelhřimov 12 - 10.6 5.1 0 0.4/0.6 71.4 - -
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - skupina B BK Pelhřimov 4 - 15.3 7 0 1.3/1.8 71.4 - -
2012/13 mladší minižactvo U12 - skupina F1 BK Pelhřimov 4 - 10.8 5 0 0.8/1 75.0 - -
2012/13 starší minižactvo U13 - skupina F1 BK Pelhřimov 4 - 3.0 1.5 0 0/0 0.0 - -
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - skupina F1 BK Pelhřimov 8 - 12.1 5.8 0 0.6/0.6 100.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina C BC Vysočina 6 - 1.0 0.3 0 0.3/0.7 50.0 - -
2013/14 starší minižactvo + U14 a ml. žákyně - skupina A BK Sojky Pelhřimov 10 - 8.8 3.9 0.1 0.7/1 70.0 - -
2013/14 mladší minižactvo U12 - skupina C BK Pelhřimov 8 - 16.4 7.5 0 1.4/1.6 84.6 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - skupina B BK Pelhřimov 9 - 23.3 10.7 0 2/2.9 69.2 - -
2013/14 starší minižactvo + U14 a ml. žákyně - nadstavba základních skupin BK Sojky Pelhřimov 2 - 7.5 1.5 1 1.5/2 75.0 - -
2013/14 mladší minižactvo U12 - nadstavba základních skupin BK Pelhřimov 2 - 12.0 6 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. B BC Vysočina 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - o postup na MČR BK Pelhřimov 2 - 9.5 4 0.5 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - o postup na NF BK Pelhřimov 2 - 12.5 5.5 0 1.5/2 75.0 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - o postup na NF BK Pelhřimov 2 - 34.5 14.5 0 5.5/8 68.8 - -
2013/14 mladší minižactvo U12 - Skupina F1 BK Pelhřimov 5 - 15.4 7 0 1.4/2 70.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - skupina F1 BK Pelhřimov 4 - 20.8 9.8 0 1.3/1.5 83.3 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina C BK Pelhřimov 14 - 3.6 1.1 0.2 0.9/1.4 63.2 - -
2014/15 starší minižactvo U13 - základní skupina C I Sojky Pelhřimov 6 - 15.5 6.2 0.7 1.2/1.8 63.6 - -
2014/15 starší minižactvo U13 - základní skupina C II Sojky Pelhřimov 4 - 16.8 7.5 0 1.8/1.8 100.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - liga sk. B BK Pelhřimov 2 - 10.0 2.5 1 2/3 66.7 - -
2014/15 starší minižáci U13 - kvalifikace o P-MČ BK Sojky Pelhřimov 2 - 12.0 5.5 0 1/1.5 66.7 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - kvalifikace o NF BK Sojky Pelhřimov 2 - 25.0 10 0 5/7 71.4 - -
2014/15 starší minižactvo U13 - F1 (o 1. - 3. místo) Sojky Pelhřimov 6 - 7.3 2 0.7 1.3/2 66.7 - -
2014/15 mladší minižactvo U12 - F1 (o 1. - 3. místo) Sojky Pelhřimov 8 - 10.9 4.6 0 1.6/2.6 61.9 - -
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo D BK Sojky Pelhřimov 3 - 6.7 2.3 /2.3 0.7 0/0 0.0 3.3 3.3
2014/15 starší minižáci U13 - MČR-skupina A BK Sojky Pelhřimov 3 - 4.0 1.3 /1.3 0.3 0.3/1.7 20.0 2.3 0.3
2014/15 starší minižáci U13 - MČR o 5. - 8. místo BK Sojky Pelhřimov 2 - 7.5 3 /3 0.5 0/0 0.0 2.0 5.5
2015/16 žáci U15 - základní skupina B BK Pelhřimov 11 - 4.0 1.3 /1.3 0.4 0.4/0.5 66.7 1.8 3.4
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A BK Pelhřimov 21 - 14.2 5.2 /5.2 0.7 1.8/3.1 58.5 1.8 14.4
2015/16 starší minižactvo U13 - zákl. sk. B Sojky Pelhřimov h 6 - 21.7 8.3 1 2/3 66.7 - -
2015/16 starší minižactvo U13 - zákl. sk. D Sojky Pelhřimov h 6 - 11.5 5.2 0.2 0.7/1.7 40.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - o postup na NF BK Sojky Pelhřimov 3 - 15.0 5.7 0 3.7/4.7 78.6 - -
2015/16 žáci U15 - liga sk. B BK Pelhřimov 8 - 8.1 2.1 /2.1 1.1 0.5/1.8 28.6 2.5 4.4
2015/16 starší minižactvo U13 - skupina F1 (o 1. - 4. místo) Sojky Pelhřimov h 6 - 16.5 6.8 0.5 1.3/2.3 57.1 - -
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR C BK Pelhřimov 3 - 17.3 4 /4 2.7 1.3/1.7 80.0 3.3 20.0
2015/16 mladší žáci U14 - MČR skupina A BK Pelhřimov 3 22.7 6.0 1.3 /6.3 1 0.3/0.7 50.0 3.7 1.7
2015/16 starší minižáci U13 - Předkolo MČR C BK Sojky Pelhřimov 3 - 10.0 3.3 /3.3 0 3.3/4 83.3 2.0 7.3
2015/16 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo BK Pelhřimov 2 29.5 10.5 2 /6 1.5 2/2 100.0 3.0 4.5
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina B BK Sojky Pelhřimov 3 12.3 10.7 4 /12.7 0 2.7/5.7 47.1 2.0 11.3
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 1.-4. místo BK Sojky Pelhřimov 2 16.0 11.5 4.5 /18.5 0 2.5/3.5 71.4 2.0 10.5
2016/17 žáci U15 - Skupina B Lions J. Hradec 13 - 11.0 3 /3 1.1 1.8/2.1 85.2 2.6 8.1
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina C BK Pelhřimov 7 - 19.6 7.9 /7.9 0.6 2.1/3.3 65.2 1.3 17.1
2016/17 žáci U15 - Extraliga Lions J. Hradec 15 - 10.9 2.8 /2.8 1.3 1.3/1.9 67.9 2.0 8.3
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BK Pelhřimov 14 - 15.3 4.6 /4.6 1.2 2.4/3.3 71.7 1.9 12.5
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina B BK Pelhřimov 3 25.7 10.0 4 /8.7 0.7 0/0 0.0 2.3 17.0
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo BK Pelhřimov 2 29.0 21.5 6.5 /12.5 2 2.5/3 83.3 2.5 24.0
2016/17 žáci U15 - MČR skupina B Lions J. Hradec 3 31.0 16.0 3 /7.3 3.3 0/0 0.0 2.3 17.7
2016/17 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo Lions J. Hradec 2 30.0 6.0 1.5 /5 0.5 1.5/2 75.0 2.5 3.5
2017/18 žáci U15 - Skupina A BK Pelhřimov 13 - 18.5 4.7 2.2 2.7/3.6 74.5 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část Synthesia Pardubice 5 19.0 5.2 1.8 /2.8 0.4 0.4/0.4 100.0 1.6 3.4
2017/18 kadeti U17 - skupina B BK Pelhřimov 8 - 14.1 4.1 1.4 1.8/2.8 63.6 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga BK Pelhřimov 13 - 18.9 5.5 2.2 1.4/2.1 66.7 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out B BK Pelhřimov 2 - 16.0 5.5 1.5 0.5/0.5 100.0 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina A BK Pelhřimov 3 31.7 11.0 2.7 1.7 0.7/0.7 100.0 0.3 11.0
2017/18 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo BK Pelhřimov 2 39.5 14.0 4 2 0/0.5 0.0 1.5 16.5
2018/19 junioři U19 - základní část PCE 5 10.4 4.0 0.2 /0.6 1.2 0/0 0.0 1.2 1.0
2018/19 kadeti U17 - základní část Synthesia Pardubice 16 18.8 5.3 0.4 /2.2 1.3 0.5/0.6 88.9 0.8 5.1
2018/19 kadeti U17 - skupina B BK Pardubice B 1 - 14.0 1 4 0/0 0.0 - -
2018/19 junioři U19 - play-out B Lions J. Hradec 5 - 14.0 1 3.8 0.6/1.2 50.0 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out B BK Pardubice B 1 - 13.0 2 3 0/0 0.0 - -
2018/19 junioři U19 - play-out PCE 2 18.5 2.0 0.5 /1 0 1/1 100.0 1.0 5.0
2018/19 kadeti U17 - play-off Synthesia Pardubice 3 20.3 3.7 0.3 /2.7 1 0/0 0.0 0.7 1.3
2019/20 junioři U19 - základní část PCE 6 23.2 7.0 0.8 /2 1.7 0.3/0.7 50.0 1.8 5.8
2019/20 kadeti U17 - základní část BK Pardubice 17 28.8 10.5 1.1 /3.2 2.5 0.9/1 88.2 1.9 9.3
2019/20 junioři U19 - skupina B BK Pelhřimov 9 - 13.6 0.7 3.7 1.2/1.7 73.3 - -
2020/21 junioři U19 - základní část PCE 1 23.0 9.0 0 /1 3 0/0 0.0 - 12.0
2021/22 junioři U19 - skupina B PCE 3 25.3 12.0 0.3 /0.7 3.7 0.3/0.3 100.0 3.0 7.0
Průměr za kariéru 39.1 4.5 11.2 3.7 0.9 1.2/1.7 391.6 1.6 3.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 Sojky Pelhřimov 5. 10. 2021
2B body 1 Sojky Pelhřimov 5. 10. 2021
3B body 4 NH Ostrava 18. 9. 2021
Obranné doskoky 2 Sojky Pelhřimov 5. 10. 2021
Útočné doskoky 1 NH Ostrava 18. 9. 2021
Doskoky celkem 3 Sojky Pelhřimov 5. 10. 2021
Body 12 Sojky Pelhřimov 5. 10. 2021
Užitečnost 9 Sojky Pelhřimov 5. 10. 2021
Asistence 2 Sojky Pelhřimov 5. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Sokol Písek Sršni 24. 1. 2016 2015/16
2B body 19 Sršni Sokol Písek 19. 1. 2014 2013/14
3B body 6 NH Ostrava 3. 4. 2016 2015/16
Obranné doskoky 13 Sokol Pražský 22. 4. 2017 2016/17
Útočné doskoky 7 Start Havířov 6. 5. 2016 2015/16
Doskoky celkem 15 BC VYSOČINA 7. 5. 2016 2015/16
Body 45 Sršni Sokol Písek 19. 1. 2014 2013/14
Užitečnost 32 BCM Orli Prostějov 15. 12. 2019 2019/20
Asistence 6 BC Kolín 10. 12. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 9. 2021 skupina B Snakes Ostrava 26:44 12 0 0.0 4 40.0 0/0 0
18. 9. 2021 skupina B NH Ostrava 22:38 12 0 0.0 4 40.0 0/0 0
5. 10. 2021 skupina B Sojky Pelhřimov 26:19 12 1 50.0 3 37.5 1/1 100.0
Celkem 3 75:41 36 1 50.0 11 39.3 1/1 100.0
Průměr 3 25:13 12.0 0.3 50.0 3.7 39.3 0.3/0.3 100.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Lions J. Hradec 14 0:00 12.5 5.6 0.0 0.0 0.0 1.2/1.8 68.0 1.3
Sršni Písek 10 0:00 14.0 5.8 0.0 0.0 0.0 2.4/3.8 63.2 1.0
Lions J. Hradec m 12 0:00 10.4 4.0 0.0 0.4 0.0 1.2/1.8 63.6 2.0
Sokol Písek Sršni 13 0:00 8.8 3.7 0.0 0.0 0.0 1.4/1.9 72.0 0.6
BK Strakonice d 10 0:00 10.5 5.1 0.0 0.0 0.0 0.3/0.6 50.0 1.2
BK Tábor 10 0:00 10.4 4.9 0.0 0.0 0.0 0.6/0.9 66.7 0.6
Sršni Písek B 6 0:00 14.5 6.8 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 83.3 0.7
BK Klatovy 4 0:00 21.5 5.8 383.3 2.5 250.0 2.5/3.0 83.3 1.3
Synthesia Pardubice 7 3:35 11.3 3.7 185.7 1.0 100.0 0.9/1.4 60.0 1.3
Sokol Pražský 5 6:49 15.2 3.4 170.0 2.6 144.4 0.6/1.4 42.9 2.2
Sokol Písek Sršni h B 3 0:00 24.7 9.3 0.0 1.3 0.0 2.0/4.0 50.0 1.3
Tigers Č. Budějovice mix 7 0:00 10.6 4.9 0.0 0.1 0.0 0.4/0.6 75.0 1.7
BC Vysočina 5 0:00 14.6 4.2 0.0 1.8 0.0 0.8/0.8 100.0 2.8
Slavoj Litoměřice 4 0:00 18.0 5.0 285.7 2.3 225.0 1.3/1.3 100.0 0.3
BK Strakonice d 7 0:00 10.0 3.6 0.0 0.6 0.0 1.1/1.9 61.5 1.7
Sokol Písek 4 0:00 16.3 6.3 100.0 0.8 100.0 1.5/2.5 60.0 1.8
BK Cc Aldast Strakonice d. 7 0:00 9.3 4.6 0.0 0.0 0.0 0.1/0.6 25.0 2.0
NH Ostrava 4 0:00 15.0 3.3 100.0 2.3 90.0 1.8/2.5 70.0 3.0
BCM Orli Prostějov 5 11:50 11.4 3.2 114.3 1.2 75.0 1.4/1.8 77.8 1.8
Tygři JBC Brno 3 0:00 19.0 6.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.0
BC Vysočina 4 0:00 14.0 4.5 100.0 1.0 100.0 2.0/2.3 88.9 1.3
BA Sparta Praha 3 0:00 18.3 7.3 100.0 0.7 100.0 1.7/4.3 38.5 3.0
BSK Modřany - Jižní supi 3 0:00 17.7 3.7 0.0 3.0 0.0 1.3/2.0 66.7 1.7
BK Opava 4 7:49 11.8 3.0 85.7 1.5 54.5 1.3/1.8 71.4 3.0
Sokol Písek 4 0:00 10.3 2.0 400.0 1.8 233.3 1.0/1.0 100.0 2.0
Královští Sokoli 3 0:00 13.7 0.7 0.0 3.7 0.0 1.3/2.0 66.7 1.0
Spartak Kaplice mix 3 0:00 13.3 6.0 0.0 0.3 0.0 0.3/0.7 50.0 2.0
Tygři Brno 2 0:00 20.0 6.0 100.0 1.0 100.0 5.0/6.5 76.9 1.5
BK Snakes Ostrava 2 0:00 19.5 6.0 100.0 1.0 100.0 4.5/6.0 75.0 0.5
BK Opava 5 6:55 7.6 2.0 66.7 1.0 50.0 0.6/0.8 75.0 2.6
Snakes Ostrava 7 23:56 5.3 0.6 19.0 1.3 22.5 0.3/0.3 100.0 1.1
SAM Brno 4 25:49 9.3 2.0 61.5 1.8 31.8 0.0/0.0 0.0 2.3
BCM Orli Prostějov 4 24:36 9.3 2.0 50.0 1.3 26.3 1.5/1.5 100.0 1.3
Sokol Vyšehrad 2 0:00 18.0 6.5 100.0 1.5 100.0 0.5/0.5 100.0 2.5
Královští Sokoli 2 0:00 17.5 4.5 0.0 2.5 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
BA Sparta 4 0:00 8.5 1.8 175.0 1.0 400.0 2.0/2.5 80.0 1.3
GBA Lions J. Hradec 2 0:00 16.5 1.0 0.0 4.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Lions J. Hradec 2 0:00 15.5 5.5 100.0 0.0 0.0 4.5/5.5 81.8 1.5
Sokol Vyšehrad 3 0:00 10.0 3.3 125.0 0.7 200.0 1.3/1.3 100.0 2.0
BSK Modřany - Jižní Supi 2 0:00 15.0 0.0 0.0 4.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Sokol Pražský 2 13:45 14.5 3.0 54.5 2.0 66.7 2.5/4.5 55.6 2.5
Sokol Písek 5 21:39 5.8 0.2 14.3 1.8 25.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NH Ostrava 4 23:33 7.0 0.8 18.8 1.5 26.1 1.0/1.0 100.0 0.8
BCM Orli Prostějov 2 0:00 13.5 5.0 100.0 1.0 100.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Basket Poděbrady 2 0:00 13.0 2.5 100.0 2.0 100.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Sokol Písek Sršni h 3 0:00 7.7 2.7 0.0 0.3 0.0 1.3/1.7 80.0 1.7
Tygři JBC Brno 2 23:46 11.0 1.0 28.6 2.5 29.4 1.5/1.5 100.0 1.5
BK Loko Plzeň 3 20:14 7.0 0.0 0.0 2.0 37.5 1.0/1.3 75.0 1.3
BK Klatovy 2 0:00 10.5 2.5 100.0 1.0 100.0 2.5/4.5 55.6 1.5
Snakes Ostrava 2 0:00 10.5 2.5 100.0 1.5 100.0 1.0/2.5 40.0 0.5
Synthesia Pardubice 5 9:39 4.0 1.0 29.4 0.4 16.7 0.8/1.0 80.0 2.2
USK Praha 2 0:00 10.0 3.0 100.0 0.5 100.0 2.5/3.0 83.3 2.0
GBA J. Hradec 2 21:04 9.5 1.5 60.0 2.0 50.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Královští Sokoli 1 0:00 17.0 3.0 100.0 3.0 100.0 2.0/2.0 100.0 4.0
BK Žďár n. S. 4 0:00 4.3 1.3 0.0 0.3 0.0 1.0/1.5 66.7 2.5
Slavoj Litoměřice 2 17:55 8.5 0.5 33.3 2.0 44.4 1.5/1.5 100.0 2.0
Sokol Pražský 1 34:51 16.0 3.0 60.0 3.0 50.0 1.0/2.0 50.0 -
USK 2 30:50 7.5 1.5 50.0 1.5 15.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 7.5 2.0 100.0 0.5 100.0 2.0/3.5 57.1 1.5
SAM Brno 5 11:09 2.8 0.6 100.0 0.4 10.5 0.4/0.4 100.0 1.6
Slavia Kroměříž 1 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
Tygři Praha 2 21:52 6.5 0.0 0.0 2.0 28.6 0.5/1.0 50.0 1.0
Vlci Žďár 1 0:00 13.0 2.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Kolín 1 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BC VYSOČINA 1 16:00 13.0 5.0 26.3 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 1 20:11 13.0 5.0 50.0 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Snakes Ostrava 1 26:44 12.0 0.0 0.0 4.0 40.0 0.0/0.0 0.0 3.0
NH Ostrava 1 22:38 12.0 0.0 0.0 4.0 40.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sojky Pelhřimov 1 26:19 12.0 1.0 50.0 3.0 37.5 1.0/1.0 100.0 3.0
BA Nymburk 1 24:00 12.0 2.0 66.7 2.0 33.3 2.0/2.0 100.0 3.0
BC Vysočina 1 0:00 12.0 0.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 1 0:00 11.0 5.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BSK Č. Budějovice 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Klatovy 1 0:00 9.0 3.0 100.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Sokol pražský 1 23:18 9.0 0.0 0.0 3.0 37.5 0.0/0.0 0.0 -
Tesla Pardubice 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 1 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Písek 2 19:29 2.5 0.5 25.0 0.5 12.5 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Loko Plzeň 1 11:43 3.0 0.0 0.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Kolín 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Slavoj Litoměřice 1 6:57 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK Č. Budějovice h 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Královští Sokoli 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0