Peter Daško

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
SLUNETA Ústí n. L.
Výška
176 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
70
Procento vítězství
37.1%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina B Sluneta Ústí n. L. 6 - 0.3 0.2 /0.2 100.0 0 0/0.3 0.0 1.2
2016/17 starší minižáci U13 - starší minižáci U13, Oblastní přebor SLUNETA Ústí n.L. 2 - 11.0 5 0.0 0 1/2.5 40.0 -
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. B Sluneta Ústí n. L. 5 - 3.0 1.4 /1.4 100.0 0 0.2/0.4 50.0 1.2
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina C Sluneta Ústí n. L. 13 - 4.8 2.1 0.0 0.1 0.4/1 38.5 -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. B Sluneta Ústí n. L. 6 - 7.8 2.2 0.0 0.8 1/2.8 35.3 -
2018/19 žáci U15 - skupina A SLUNETA Ústí n.L. 3 - 5.7 2.7 0.0 0 0.3/1 33.3 -
2018/19 žáci U15 - 2. kolo SLUNETA Ústí n.L. 2 - 5.0 2.5 0.0 0 0/2 0.0 -
2018/19 žáci U15 - Skupina B SLUNETA Ústí n.L. 12 - 10.3 2.6 0.0 1.3 1.4/2.4 58.6 -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A SLUNETA Ústí n.L. 4 - 11.0 3 0.0 1 2/2.5 80.0 -
2020/21 kadeti U17 - skupina A Sluneta Ústí n. L. 2 - 5.5 2.5 0.0 0 0.5/0.5 100.0 -
2021/22 junioři U19 - skupina A SLUNETA Ústí n. L. 12 - 13.0 3.1 0.0 1.8 1.3/2.3 59.3 -
2021/22 junioři U19 - skupina A Slavoj Litoměřice 3 1.7 0.0 0 /0.3 0.0 0 0/0 0.0 0.3
Průměr za kariéru 14.0 0.1 7.3 2.2 40.0 0.7 0.8/1.6 99.0 2.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 Tygři Praha B 20. 11. 2021
2B body 8 Tygři Praha B 19. 9. 2021
3B body 5 Levharti Chomutov 4. 12. 2021
Obranné doskoky 2 USK 7. 11. 2021
Doskoky celkem 2 USK 7. 11. 2021
Body 27 Tygři Praha B 19. 9. 2021
Užitečnost 2 USK 7. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 BA Nymburk 15. 9. 2018 2018/19
2B body 8 AŠ Mladá Boleslav 3. 12. 2017 2017/18
3B body 5 Levharti Chomutov 4. 12. 2021 2021/22
Obranné doskoky 2 USK 7. 11. 2021 2021/22
Doskoky celkem 2 USK 7. 11. 2021 2021/22
Body 27 Tygři Praha B 19. 9. 2021 2021/22
Užitečnost 9 BK Horejsek Děčín B 19. 1. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
18. 9. 2021 skupina A Tygři Praha 0:00 24 7 0.0 3 1/3 33.3
19. 9. 2021 skupina A Tygři Praha B 0:00 27 8 0.0 2 5/6 83.3
19. 9. 2021 skupina A Jižní Supi 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina A BA Sparta Praha 0:00 5 1 0.0 1 0/0 0
3. 10. 2021 skupina A Levharti Chomutov 0:00 2 1 0.0 0 0/0 0
16. 10. 2021 skupina A Sokol Žižkov 0:00 6 1 0.0 1 1/2 50.0
17. 10. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 9 3 0.0 1 0/1 0.0
2. 11. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 8 4 0.0 0 0/0 0
6. 11. 2021 skupina A USK 4:05 0 0 0.0 0 0/0 0
7. 11. 2021 skupina A USK 1:03 0 0 0.0 0 0/0 0
5. 11. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 14 4 0.0 2 0/4 0.0
20. 11. 2021 skupina A Tygři Praha B 0:00 17 3 0.0 2 5/6 83.3
21. 11. 2021 skupina A Tygři Praha 0:00 9 1 0.0 1 4/5 80.0
4. 12. 2021 skupina A Levharti Chomutov 0:00 17 1 0.0 5 0/0 0
5. 12. 2021 skupina A BA Sparta Praha 0:00 18 3 0.0 4 0/0 0
Celkem 15 5:08 156 37 3.700.0 22 16/27 59.3
Průměr 15 0:20 10.4 2.5 3.700.0 1.5 1.1/1.8 59.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
Tygři Praha B 2 0:00 22.0 5.5 0.0 2.0 5.0/6.0 83.3 1.5
Tygři Praha 2 0:00 16.5 4.0 0.0 2.0 2.5/4.0 62.5 1.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 12.0 2.5 0.0 2.0 1.0/1.5 66.7 3.0
BA Sparta Praha 2 0:00 11.5 2.0 0.0 2.5 0.0/0.0 0.0 2.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 11.5 2.5 0.0 2.0 0.5/1.0 50.0 4.0
Válečníci Děčín 2 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0/2.0 0.0 2.5
BK Chomutov 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 0.5
Levharti Chomutov 2 0:00 9.5 1.0 0.0 2.5 0.0/0.0 0.0 1.5
BA Sparta 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0 2.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 5 0:00 2.8 1.4 700.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.6
BK Klatovy 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.5 1.0/1.0 100.0 1.0
TJ AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.5
Slavoj Litoměřice 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0/2.0 0.0 3.0
BK Horejsek Děčín A 5 0:00 2.0 0.6 300.0 0.2 0.2/0.8 25.0 1.4
BK Klatovy 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0/1.0 0.0 4.0
Levharti Chomutov 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
Sokol Žižkov 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BK Kladno 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 5.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Chomutov 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Tygři Louny 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jižní Supi 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 2 2:34 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5