Filip Horký

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
BVK Holice
Výška
178 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
166
Procento vítězství
77.1%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina D Synthesia Pardubice 10 - 11.2 5.5 /5.5 0 0.2/0.8 25.0 0.9 9.7
2016/17 žáci U15 - skupina D BVK Holice 18 - 11.1 5.2 0.1 0.4/0.8 57.1 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Synthesia Pardubice 10 - 11.5 4.8 /4.8 0.2 1.3/2.4 54.2 1.7 8.7
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina A Synthesia Pardubice 2 21.0 10.0 4.5 /10.5 0 1/2.5 40.0 2.0 8.0
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Synthesia Pardubice 2 27.0 14.0 6.5 /11.5 0 1/1 100.0 3.0 21.0
2017/18 žáci U15 - Skupina B Synthesia Pardubice 6 - 10.5 3.7 0.5 1.7/2.5 66.7 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina C BVK Holice 20 - 20.2 7.4 1.2 1.8/3.2 55.6 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga Synthesia Pardubice 12 - 7.5 2.3 0.5 1.5/2.3 66.7 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina B Synthesia Pardubice 2 30.5 10.0 3.5 0 3/4 75.0 2.0 13.0
2017/18 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Synthesia Pardubice 2 24.5 8.5 2 1.5 0/0 0.0 0.5 10.0
2018/19 kadeti U17 - základní část Synthesia Pardubice 10 13.3 4.2 0.6 /1.9 0.7 0.9/1.9 47.4 0.4 3.8
2018/19 kadeti U17 - skupina B BK Pardubice B 3 - 10.7 2 2 0.7/0.7 100.0 - -
2018/19 junioři U19 - skupina B BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 18 - 10.1 2.3 1.5 0.9/1.4 64.0 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out B BK Pardubice B 7 - 20.4 8.3 0.9 1.3/3.3 39.1 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina C BVK Holice 3 - 13.0 4.7 0 3.7/6 61.1 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B BVK Holice 14 - 20.7 8.4 0.4 2.8/4.9 56.5 - -
2019/20 junioři U19 - skupina C BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 16 - 12.8 4.3 0.9 1.3/2.3 58.3 - -
2019/20 kadeti U17 - finálová skupina BVK Holice 5 - 18.8 6 0.6 5/6.8 73.5 - -
2020/21 junioři U19 - skupina B BVK Holice 2 - 22.0 7 1.5 3.5/5 70.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BVK Holice 2 10.0 2.0 1 /1 0 0/0 0.0 1.5 6.0
2021/22 junioři U19 - skupina B BVK Holice 2 24.0 5.0 2.5 /2.5 0 0/0 0.0 1.0 8.5
Průměr za kariéru 27.7 2.5 13.0 4.8 0.7 1.4/2.4 185.0 1.6 2.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 5 BCM Orli Prostějov 16. 10. 2021
Obranné doskoky 3 BK Opava 12. 6. 2021
Útočné doskoky 2 BK Opava 12. 6. 2021
Doskoky celkem 5 BK Opava 12. 6. 2021
Body 10 BCM Orli Prostějov 16. 10. 2021
Užitečnost 12 BCM Orli Prostějov 16. 10. 2021
Asistence 4 BK Opava 12. 6. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 BK Opava 2. 2. 2020 2019/20
2B body 20 BC Kolín B 7. 10. 2017 2017/18
3B body 5 BK Přelouč 23. 1. 2018 2017/18
Obranné doskoky 9 SAM BŠM Brno 22. 4. 2017 2016/17
Útočné doskoky 5 SAM BŠM Brno 22. 4. 2017 2016/17
Doskoky celkem 14 SAM BŠM Brno 22. 4. 2017 2016/17
Body 41 BC Kolín B 7. 10. 2017 2017/18
Užitečnost 21 SAM BŠM Brno 22. 4. 2017 2016/17
Asistence 4 BK Opava 12. 6. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 3B TH TH %
12. 6. 2021 skupina B BK Opava 20:10 4 2 0 0/0 0
13. 6. 2021 skupina B Tygři Praha 0:00 0 0 0 0/0 0
16. 10. 2021 skupina B BCM Orli Prostějov 27:39 10 5 0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina B BASKET Brno 20:01 0 0 0 0/0 0
Celkem 4 67:50 14 7 / 0.0
Průměr 4 16:57 3.5 1.8 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BC Kolín B 4 0:00 31.8 14.5 0.0 0.3 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
Tesla Pardubice 6 0:00 15.3 4.3 0.0 1.3 0.0 2.7/4.5 59.3 2.8
Pod U17B 4 0:00 17.0 6.0 0.0 0.8 0.0 2.8/4.3 64.7 3.3
Loko Trutnov 4 0:00 15.8 7.0 0.0 0.3 0.0 1.0/1.5 66.7 0.5
Basketbal TJ Svitavy 3 0:00 21.0 8.3 0.0 1.3 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
SŠB Pardubice 4 0:00 15.3 7.5 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.8
Basketbal TJ Svitavy 4 0:00 14.5 3.5 0.0 2.3 0.0 0.8/1.0 75.0 2.0
BC Kolín 3 0:00 17.7 5.3 0.0 1.7 0.0 2.0/2.7 75.0 4.0
BSK - Jižní Supi 2 0:00 25.5 11.0 0.0 0.5 0.0 2.0/6.0 33.3 2.0
BC Vysočina 3 0:00 16.7 7.7 0.0 0.0 0.0 1.3/3.7 36.4 2.3
BK Pelhřimov 2 0:00 24.5 10.5 0.0 0.5 0.0 2.0/5.5 36.4 2.0
ADFORS Basket Litomyšl 4 0:00 12.0 4.8 0.0 0.8 0.0 0.3/1.3 20.0 0.8
BK Přelouč 3 0:00 15.3 3.7 0.0 2.3 0.0 1.0/2.0 50.0 1.3
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 0:00 21.5 4.5 0.0 3.0 0.0 3.5/4.5 77.8 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 21.0 7.0 0.0 0.5 0.0 5.5/6.5 84.6 2.0
Lions J. Hradec 2 0:00 21.0 7.5 0.0 0.5 0.0 4.5/8.0 56.3 0.5
ADFORS Basket Litomyšl 2 0:00 21.0 8.5 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
Tygři JBC Brno B 2 0:00 20.5 5.5 0.0 0.5 0.0 8.0/10.5 76.2 2.0
BK Brandýs n. L. 2 0:00 19.0 8.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 0.5
Královští Sokoli 2 0:00 19.0 5.5 0.0 2.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Tesla Pardubice 2 0:00 15.5 5.0 0.0 1.0 0.0 2.5/3.5 71.4 1.0
BSK Modřany - Jižní supi 3 0:00 10.0 3.7 0.0 0.7 0.0 0.7/0.7 100.0 1.3
Královští Sokoli 2 0:00 14.5 7.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 0.5
Královští Sokoli 1 0:00 28.0 9.0 0.0 2.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.0
Sokol Nová Paka 2 0:00 14.0 6.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Pražský 2 22:44 14.0 7.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2 0:00 13.5 5.5 0.0 0.5 0.0 1.0/3.0 33.3 0.5
TJ Sokol BK Chrudim 2 0:00 11.0 4.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Levharti Chomutov 1 0:00 21.0 8.0 0.0 1.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
BK Opava 1 0:00 21.0 6.0 0.0 0.0 0.0 9.0/13.0 69.2 4.0
BK Horejsek Děčín 1 0:00 21.0 6.0 0.0 2.0 0.0 3.0/3.0 100.0 4.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 10.5 5.0 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
USK Praha 2 0:00 10.0 3.5 100.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.5
BK Loko Plzeň 1 24:49 19.0 3.0 50.0 3.0 60.0 4.0/8.0 50.0 -
Sokol Pražský 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BA Sparta 2 0:00 8.5 2.0 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
BA Sparta Praha 1 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Vlci Žďár 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Pelhřimov 3 0:00 5.3 1.3 0.0 0.7 0.0 0.7/1.3 50.0 0.3
Basket Poděbrady 1 0:00 16.0 5.0 0.0 1.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.5
Slavoj Litoměřice 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 5.0
BCM Orli Prostějov 1 27:39 10.0 5.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 1 21:07 10.0 4.0 33.3 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
BC Kolín 1 0:00 10.0 5.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
USK 1 33:01 7.0 1.0 25.0 1.0 25.0 2.0/4.0 50.0 -
BCM Orli Prostějov 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
NH Ostrava 1 16:00 6.0 1.0 50.0 1.0 50.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Písek 1 9:53 6.0 1.0 100.0 1.0 50.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Opava 1 20:10 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK Praha 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Slavoj Litoměřice 1 5:30 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 8:01 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
SAM Brno 1 5:15 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 14:40 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BASKET Brno 1 20:01 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0