Vojtěch Hajič

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
Sokol Pražský
Výška
186 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
183
Procento vítězství
48.1%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2015/16 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Dubeč 13 - 4.5 1.5 0.0 0 0.0 1.4/4.1 34.0 - -
2015/16 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze TJ Sokol Dubeč 19 - 12.9 5.4 0.0 0 0.0 2.1/6.5 31.5 - -
2016/17 starší minižáci U13 - Základní fáze TJ Sokol Dubeč 6 - 7.3 2.3 0.0 0 0.0 2.7/6.7 40.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Základní fáze Jižní Supi 9 - 9.4 4.1 0.0 0 0.0 1.2/3.6 34.4 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - F - 1. - 4. místo Jižní Supi 9 - 7.7 2.4 0.0 0 0.0 2.8/4.6 61.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - S - 5. - 10. místo TJ Sokol Dubeč 7 - 6.4 2.4 0.0 0.1 0.0 1.1/4.9 23.5 - -
2017/18 žáci U15 - Základní fáze TJ Sokol Dubeč 15 - 9.7 3.9 0.0 0 0.0 2/5.1 39.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Základní fáze Jižní Supi 10 - 10.0 4.2 0.0 0 0.0 1.6/4 40.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - F1 - sk. 1.-5. místo Jižní Supi 5 - 6.0 2.4 0.0 0 0.0 1.2/4.2 28.6 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina D Jižní Supi 7 - 7.4 1.9 0.0 0.6 0.0 2/3.6 56.0 - -
2018/19 žáci U15 - Základní fáze TJ Sokol Dubeč 7 - 10.3 3 0.0 0.6 0.0 2.6/5.3 48.6 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B Jižní Supi 13 - 6.2 1.5 0.0 0.7 0.0 1.1/2.2 50.0 - -
2019/20 kadeti U17 - Základní fáze TJ Sokol Dubeč 5 - 14.2 5.2 0.0 0.2 0.0 3.2/7.6 42.1 - -
2019/20 žáci U15 - Základní fáze Jižní Supi B 3 - 37.3 12.7 0.0 3.3 0.0 2/3.7 54.5 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga TJ Sokol Kbely 8 - 9.3 1.8 0.0 1.5 0.0 1.3/1.8 71.4 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 4 15.3 5.8 0.5 /2.5 20.0 1.5 26.1 0.3/0.5 50.0 3.8 0.8
2020/21 kadeti U17 - skupina B Jižní Supi 2 - 15.0 2.5 0.0 2 0.0 4/6.5 61.5 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Jižní Supi B 3 - 15.7 5 0.0 1 0.0 2.7/4.3 61.5 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Sokol pražský 11 9.2 4.5 0.5 /1.4 33.3 1 36.7 0.6/0.9 70.0 1.8 2.5
2021/22 kadeti U17 - skupina A Sokol Pražský 13 26.0 15.2 3.7 /6.5 56.5 1.8 25.3 2.5/4 63.5 3.0 13.5
Průměr za kariéru 24.1 3.0 9.7 3.1 15.7 0.5 12.6 1.8/4.2 137.3 2.6 1.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 Tygři Praha 9. 1. 2022
2B body 7 BK Loko Plzeň 26. 9. 2021
3B body 4 USK 22. 10. 2021
Obranné doskoky 7 Válečníci Děčín 14. 12. 2021
Útočné doskoky 8 Válečníci Děčín 14. 12. 2021
Doskoky celkem 15 Válečníci Děčín 14. 12. 2021
Body 27 BK Loko Plzeň 26. 9. 2021
Užitečnost 29 USK 22. 10. 2021
Asistence 7 USK 22. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Tygři Praha 9. 1. 2022 2021/22
2B body 24 S.H.Počernice 6. 3. 2020 2019/20
3B body 8 S.H.Počernice 6. 3. 2020 2019/20
Obranné doskoky 7 BCM Orli Prostějov 19. 9. 2020 2020/21
Útočné doskoky 8 Válečníci Děčín 14. 12. 2021 2021/22
Doskoky celkem 15 Válečníci Děčín 14. 12. 2021 2021/22
Body 72 S.H.Počernice 6. 3. 2020 2019/20
Užitečnost 29 USK 22. 10. 2021 2021/22
Asistence 7 USK 22. 10. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
12. 6. 2021 skupina A SKB Rokycany 0:00 11 4 0.0 1 0.0 0/0 0
12. 6. 2021 skupina A TJ Sokol Kbely 0:00 22 7 0.0 1 0.0 5/9 55.6
13. 6. 2021 skupina A BK Kladno 0:00 14 4 0.0 1 0.0 3/4 75.0
25. 9. 2021 skupina A BA Sparta Praha 20:03 7 2 100.0 1 16.7 0/2 0.0
26. 9. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 32:22 27 7 70.0 3 33.3 4/7 57.1
2. 10. 2021 skupina A USK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 17:33 10 1 100.0 2 50.0 2/4 50.0
9. 10. 2021 skupina A BK Lions J. Hradec 24:41 4 2 28.6 0 0.0 0/2 0.0
10. 10. 2021 skupina A Sokol Písek 29:31 25 6 75.0 3 50.0 4/5 80.0
16. 10. 2021 skupina A Jižní Supi 12:25 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina A BA Nymburk 14:38 6 0 0.0 2 50.0 0/0 0
22. 10. 2021 skupina A USK 27:19 24 4 66.7 4 40.0 4/6 66.7
6. 11. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 16:31 6 1 25.0 1 33.3 1/2 50.0
7. 11. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 8:31 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 11. 2021 skupina A Tygři Praha 26:10 13 2 66.7 3 37.5 0/2 0.0
20. 11. 2021 skupina A Sokol Písek 0:56 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
21. 11. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 7:57 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 11. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 29:00 23 7 58.3 1 12.5 6/9 66.7
5. 12. 2021 skupina A USK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 12. 2021 skupina A Válečníci Děčín 20:27 5 0 0.0 1 20.0 2/4 50.0
11. 12. 2021 skupina A Sokol Písek 21:55 12 4 66.7 1 10.0 1/1 100.0
14. 12. 2021 skupina A Válečníci Děčín 28:51 16 3 30.0 3 33.3 1/1 100.0
18. 12. 2021 skupina A BA Nymburk 13:07 10 1 33.3 2 50.0 2/2 100.0
19. 12. 2021 skupina A Jižní Supi 9:37 14 1 100.0 4 50.0 0/0 0
5. 1. 2022 skupina A USK 18:49 7 2 50.0 0 0.0 3/4 75.0
6. 1. 2022 skupina A BA Sparta Praha 26:21 18 6 85.7 2 25.0 0/0 0
9. 1. 2022 skupina A Tygři Praha 32:46 17 3 60.0 1 16.7 8/9 88.9
Celkem 27 439:30 295 68 68.0 37 30.6 48/75 64.0
Průměr 27 16:16 10.9 2.5 68.0 1.4 30.6 1.8/2.8 64.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Válečníci Děčín 3 0:00 17.0 3.0 0.0 2.7 0.0 3.0/6.7 45.0 4.3
BK Loko Plzeň 2 30:41 25.0 7.0 63.6 2.0 23.5 5.0/8.0 62.5 2.5
PORG Basket 3 0:00 13.3 5.0 0.0 0.3 0.0 2.3/4.0 58.3 3.0
Sokol Písek 2 25:43 18.5 5.0 71.4 2.0 25.0 2.5/3.0 83.3 2.5
Sokol Pražský 2 0:00 17.5 6.0 0.0 1.5 0.0 1.0/3.5 28.6 4.5
BA Sparta 4 0:00 8.0 2.5 0.0 0.0 0.0 3.0/6.8 44.4 2.3
USK 2 23:04 15.5 3.0 60.0 2.0 30.8 3.5/5.0 70.0 3.5
Tygři Praha 3 0:00 10.3 2.0 0.0 0.3 0.0 5.3/8.0 66.7 2.7
Tygři Praha 2 29:28 15.0 2.5 62.5 2.0 28.6 4.0/5.5 72.7 3.5
Sokol Kbely 4 0:00 7.5 2.8 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.8
Tygři JBC Brno 1 0:00 28.0 7.0 0.0 4.0 0.0 2.0/2.0 100.0 5.0
BA Sparta 2 0:00 14.0 5.5 0.0 0.0 0.0 3.0/13.0 23.1 4.0
BK Pelhřimov 4 0:00 6.8 2.0 0.0 0.5 0.0 1.3/2.3 55.6 3.3
TJ Sokol Kbely 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 3.5
Porg Basket 3 0:00 8.3 3.3 0.0 0.0 0.0 1.7/4.0 41.7 2.3
BA Sparta 4 0:00 6.3 1.8 0.0 0.0 0.0 2.8/7.0 39.3 1.3
USK Praha 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.0 0.0 2.5/9.0 27.8 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/4.0 12.5 2.0
BA Sparta Praha 2 23:12 12.5 4.0 88.9 1.5 21.4 0.0/1.0 0.0 2.5
BK Levharti Chomutov 2 0:00 12.0 4.0 0.0 0.5 0.0 2.5/5.0 50.0 3.5
TJ Sokol Pražský 3 0:00 8.0 3.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.3 57.1 1.7
USK Praha 3 0:00 7.7 3.0 0.0 0.0 0.0 1.7/5.7 29.4 2.0
Sokol Žižkov 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 3.5
TJ Sokol Kbely 1 0:00 22.0 7.0 0.0 1.0 0.0 5.0/9.0 55.6 4.0
Sokol Vyšehrad 3 0:00 7.3 2.0 0.0 0.3 0.0 2.3/4.7 50.0 2.3
Válečníci Děčín 2 24:39 10.5 1.5 20.0 2.0 28.6 1.5/2.5 60.0 4.0
BK Klatovy 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 4.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 19.0 8.0 0.0 0.0 0.0 3.0/8.0 37.5 4.0
SLUNETA Ústí n.L. 3 0:00 6.3 1.3 0.0 1.0 0.0 0.7/1.7 40.0 3.3
BC Kolín 2 0:00 8.5 2.5 0.0 0.5 0.0 2.0/4.5 44.4 3.0
BK Vlci Žďár 2 0:00 8.5 2.0 0.0 0.5 0.0 3.0/3.0 100.0 3.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 1.5
BA Nymburk 2 13:52 8.0 0.5 16.7 2.0 50.0 1.0/1.0 100.0 4.5
Jižní Supi 2 11:01 8.0 1.0 66.7 2.0 40.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Brandýs n. L. 1 0:00 16.0 3.0 0.0 2.0 0.0 4.0/9.0 44.4 5.0
Královští Sokoli 1 0:00 16.0 3.0 0.0 2.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
USK Praha B 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.5 30.8 3.0
Tygři Brno 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.5 0.0 1.5/4.5 33.3 4.0
Pod U17B 1 0:00 14.0 2.0 0.0 2.0 0.0 4.0/4.0 100.0 4.0
BK Kladno 1 0:00 14.0 4.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
NH Ostrava A 2 0:00 7.0 1.5 0.0 1.0 0.0 1.0/2.5 40.0 4.0
BCM Orli Prostějov 1 19:57 13.0 2.0 33.3 3.0 30.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Fenix Modřany 1 0:00 12.0 3.0 0.0 1.0 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
BK Opava 2 0:00 5.5 0.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.5 60.0 4.0
SKB Rokycany 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 1 17:33 10.0 1.0 100.0 2.0 50.0 2.0/4.0 50.0 5.0
Sokol Kbely B 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Sokol Pražský 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 3.0
USK Praha 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Sokol Kbely 3 0:00 2.3 0.7 0.0 0.0 0.0 1.0/4.7 21.4 1.3
USK Praha 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Loko Plzeň 2 12:31 3.0 0.5 20.0 0.5 25.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BK Opava 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Snakes Ostrava 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Lions J. Hradec 1 24:41 4.0 2.0 28.6 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 13:16 4.0 0.0 0.0 1.0 20.0 1.0/2.0 50.0 5.0
BASKET Brno B 1 12:21 3.0 0.0 0.0 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Brno 1 15:04 3.0 0.0 0.0 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Písek 1 0:56 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Sokol Kbely 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/8.0 25.0 4.0
USK 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
GBA Lions J. Hradec 1 7:57 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -