Jaroslav Polidar

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
Sokol Pražský B
Výška
198 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
215
Procento vítězství
80.5%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Pražský 13 - 4.0 2 0 0/0.5 0.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Pražský 3 - 9.0 4.3 0 0.3/0.3 100.0 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Pražský 6 - 6.7 3.3 0 0/0.3 0.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U 12 Sokol Pražský 6 - 5.0 2.5 0 0/0.2 0.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladší mini U12 (3na3) Sokol Pražský 6 - 4.3 2.2 0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 10 - 4.8 2.3 0 0.2/0.8 25.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Pražský 19 - 9.6 4.4 0 0.8/1.4 57.7 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A Sokol Pražský 6 - 3.3 1.3 /1.3 0 0.7/1 66.7 0.3 2.7
2015/16 žáci U15 - skupina B BK Beroun 7 - 5.3 2.4 0 0.4/0.9 50.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 20 - 12.0 5.5 0 1/2.2 45.5 - -
2015/16 žáci U15 - skupina B-1 BK Beroun 3 - 9.7 4.7 0 0.3/0.7 50.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina A Sokol Pražský 3 15.7 7.0 3.3 /10.3 0 0.3/1.3 25.0 1.7 5.0
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 5.-8. místo Sokol Pražský 2 14.5 14.0 5.5 /8.5 0 3/4 75.0 1.0 21.5
2016/17 žáci U15 - Skupina A Sokol Pražský 6 - 8.8 4.2 /4.2 0 0.5/1 50.0 1.3 7.0
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina A Sokol Pražský 14 - 23.9 11.2 /11.2 0 1.4/2.2 64.5 1.4 21.6
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sokol Pražský 7 - 12.3 5.3 /5.3 0.1 1.3/2.6 50.0 1.4 9.6
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina A Sokol Pražský 3 20.0 8.0 3.3 /11 0 1.3/3.3 40.0 1.0 8.0
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 22.0 6.5 3 /9.5 0 0.5/1.5 33.3 2.5 3.5
2017/18 žáci U15 - Skupina A Sokol Pražský 12 - 19.0 7.9 0.1 2.9/4.8 61.4 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina B BŠ Tygři Praha 12 - 10.3 4.3 0.1 1.6/2.8 55.9 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga Sokol Pražský 16 - 16.7 7.4 0 1.9/2.8 68.9 - -
2017/18 kadeti U17 - finálová skupina BŠ Tygři Praha 9 - 10.9 4.8 0.1 1/1.3 75.0 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina B Sokol Pražský 3 23.7 18.3 8.3 0 1.7/2 83.3 1.0 22.7
2017/18 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 26.0 13.5 6.5 0 0.5/1 50.0 3.0 13.5
2018/19 kadeti U17 - základní část USK 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out A USK Praha B 3 - 14.7 5.7 0.7 1.3/2 66.7 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out USK 5 7.4 2.8 1 /2 0.2 0.2/0.4 50.0 0.8 2.6
2019/20 kadeti U17 - základní část USK 7 9.4 6.1 1.9 /3 0.6 0.7/0.7 100.0 0.4 7.3
2020/21 junioři U19 - základní část Sokol pražský 3 11.3 0.7 0.3 /1.7 0 0/0 0.0 1.3 2.0
2021/22 junioři U19 - skupina A Sokol pražský 5 11.8 7.8 1.8 /3.2 1.2 0.6/1 60.0 0.4 7.0
Průměr za kariéru 21.5 2.3 10.4 4.6 0.1 0.9/1.7 140.4 1.1 3.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 Sokol Písek 19. 9. 2021
2B body 4 GBA Lions J. Hradec 18. 9. 2021
3B body 2 Slavoj Litoměřice 3. 10. 2021
Obranné doskoky 3 GBA Lions J. Hradec 18. 9. 2021
Útočné doskoky 3 GBA Lions J. Hradec 18. 9. 2021
Doskoky celkem 6 GBA Lions J. Hradec 18. 9. 2021
Body 14 GBA Lions J. Hradec 18. 9. 2021
Užitečnost 14 GBA Lions J. Hradec 18. 9. 2021
Asistence 3 GBA Lions J. Hradec 18. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 NH Ostrava 20. 1. 2018 2017/18
2B body 19 BK Beroun 30. 10. 2016 2016/17
3B body 2 BARoun.l. U17B 6. 4. 2019 2018/19
Obranné doskoky 10 BŠM Brno 8. 5. 2016 2015/16
Útočné doskoky 4 BŠ-Tygři Praha 5. 5. 2016 2015/16
Doskoky celkem 11 BŠM Brno 8. 5. 2016 2015/16
Body 40 BSK Modřany - Jižní supi 24. 10. 2017 2017/18
Užitečnost 36 BK Beroun 30. 10. 2016 2016/17
Asistence 4 BCM Orli Prostějov 27. 9. 2020 2020/21
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
18. 9. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 21:21 14 4 66.7 2 28.6 0/0 0
19. 9. 2021 skupina A Sokol Písek 12:22 7 2 66.7 0 0.0 3/4 75.0
2. 10. 2021 skupina A USK 8:31 8 1 50.0 2 66.7 0/1 0.0
3. 10. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 15:22 10 2 40.0 2 33.3 0/0 0
16. 10. 2021 skupina A Jižní Supi 1:22 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 5 58:58 39 9 56.3 6 31.6 3/5 60.0
Průměr 5 11:47 7.8 1.8 56.3 1.2 31.6 0.6/1.0 60.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BSK Modřany - Jižní supi 5 0:00 18.4 8.4 420.0 0.0 0.0 1.6/2.2 72.7 1.4
Slavoj Litoměřice 5 0:00 13.4 5.4 450.0 0.0 0.0 2.6/4.0 65.0 1.2
Sokol Kbely 3 0:00 19.0 9.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 0.3
Synthesia Pardubice 3 0:00 18.0 8.3 0.0 0.0 0.0 1.3/1.7 80.0 0.7
BK Pelhřimov 3 0:00 15.3 6.3 0.0 0.0 0.0 2.7/4.3 61.5 1.7
Jižní Supi 2 0:00 21.0 9.5 100.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 0.5
BCM Orli Prostějov 2 0:00 20.5 9.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
BC Kolín 4 0:00 10.3 4.3 0.0 0.0 0.0 1.8/2.5 70.0 0.3
Sokol Vyšehrad 2 0:00 19.5 8.5 100.0 0.0 0.0 2.5/2.5 100.0 3.0
BK Klatovy 2 0:00 19.0 9.0 100.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 12.0 5.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.3 85.7 1.0
BA Sparta 2 0:00 17.5 6.0 0.0 0.5 0.0 4.0/7.0 57.1 2.0
BK Klatovy 2 0:00 17.5 8.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
USK Praha 4 0:00 8.5 3.8 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.3
USK Praha 5 0:00 6.8 3.4 0.0 0.0 0.0 0.0/0.4 0.0 0.8
Žďár nad Sáz. 2 0:00 16.5 7.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Jižní Supi 6 0:00 5.2 2.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 37.5 1.5
BA Sparta 4 0:00 7.8 3.5 0.0 0.0 0.0 0.8/2.5 30.0 1.5
Sokol Vyšehrad 5 0:00 6.0 2.6 0.0 0.0 0.0 0.8/1.8 44.4 0.4
Sokol Písek 2 0:00 15.0 6.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 1.5
BARoun.l. U17B 1 0:00 26.0 10.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jižní Supi 3 0:00 8.3 3.0 0.0 0.0 0.0 2.3/4.0 58.3 1.3
Královští Sokoli 2 0:00 12.0 5.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
Sokol Vyšehrad 3 0:00 7.7 3.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.3
Tygři JBC Brno 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 2.5
Sokol Vyšehrad 1 0:00 21.0 8.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 2.0
USK Praha 2 0:00 10.5 5.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 2.0
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 9.0 4.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Vyšehrad 1 0:00 18.0 7.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
Synthesia Pardubice 4 11:22 4.5 1.8 29.2 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 1.8
BK Opava 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BCM Orli Prostějov 1 15:15 16.0 4.0 80.0 2.0 100.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BC Vysočina 1 17:49 15.0 7.0 46.7 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 15.0 6.0 100.0 1.0 100.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BA Sparta 3 0:00 4.7 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
GBA Lions J. Hradec 1 21:21 14.0 4.0 66.7 2.0 28.6 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Vysočina 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BK Pelhřimov 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Loko Plzeň 3 7:26 4.0 2.0 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
BK Pelhřimov 1 19:01 11.0 5.0 62.5 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
USK Praha 1 0:00 11.0 5.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 15:22 10.0 2.0 40.0 2.0 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Kladno 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Brandýs n.L. 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BC VYSOČINA 1 15:19 9.0 4.0 44.4 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Kralupy Junior (ms) 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK 1 8:31 8.0 1.0 50.0 2.0 66.7 0.0/1.0 0.0 -
Sokol Písek 1 12:22 7.0 2.0 66.7 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
Snakes Ostrava 1 9:36 7.0 1.0 100.0 1.0 100.0 2.0/2.0 100.0 -
NH Ostrava 1 10:16 6.0 1.0 50.0 1.0 50.0 1.0/1.0 100.0 -
Sokol Písek 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Lions J. Hradec 1 0:00 4.0 1.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
NH Ostrava 1 21:58 4.0 1.0 11.1 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 -
BA Sparta Praha 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BA Nymburk 1 12:24 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Pardubice 2 3:53 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 2 8:57 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BCM Orli Prostějov 1 18:10 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Praha 1 0:55 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PCE 1 3:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jižní Supi 1 1:22 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -