Petr Bašta

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 17 let
Aktuální klub
BA Nymburk
Výška
196 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
244
Procento vítězství
50.4%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Kbely 22 - 4.3 1.8 0.0 0 0.0 0.6/1.5 41.2 - -
2015/16 žáci U15 - Základní fáze Sokol Kbely A 14 - 2.1 1 0.0 0 0.0 0.1/0.5 28.6 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Kbely 21 - 2.7 1.1 0.0 0 0.0 0.4/1.4 30.0 - -
2015/16 žáci U15 - Skupina o 1. - 4. místo Sokol Kbely A 6 - 1.2 0.5 0.0 0 0.0 0.2/0.3 50.0 - -
2016/17 žáci U15 - Základní fáze Sokol Kbely A 12 - 9.5 4.3 0.0 0 0.0 0.8/3 27.8 - -
2016/17 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Kbely 5 - 7.6 3.4 0.0 0 0.0 0.8/2.4 33.3 - -
2016/17 starší minižáci U13 - S - 5. - 10. místo Sokol Kbely 8 - 12.0 5 0.0 0 0.0 2/4.6 43.2 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina B TJ Sokol Kbely 12 - 16.9 7.9 0.0 0 0.0 1.1/3.8 28.3 - -
2017/18 kadeti U17 - Základní fáze TJ Sokol Kbely 16 - 10.6 4.5 0.0 0 0.0 1.6/4.1 40.0 - -
2017/18 žáci U15 - Základní fáze Sokol Kbely B 14 - 17.6 8 0.0 0 0.0 1.6/3.9 40.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. C TJ Sokol Kbely 10 - 20.8 9.6 0.0 0 0.0 1.6/5.1 31.4 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga BSK Modřany - Jižní supi 8 - 2.9 1.1 0.0 0 0.0 0.6/1.3 50.0 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina A BSK Modřany - Jižní supi 3 5.3 2.0 1 75.0 0 0.0 0/0 0.0 0.3 2.0
2017/18 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo BSK Modřany - Jižní supi 2 9.5 1.0 0 0.0 0 0.0 1/1 100.0 1.0 2.0
2018/19 žáci U15 - skupina B TJ Sokol Kbely 3 - 12.7 6 0.0 0 0.0 0.7/1.7 40.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina B TJ Sokol Kbely 14 - 15.6 6.4 0.0 0 0.0 2.7/5.6 48.7 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A BSK - Jižní Supi 8 - 2.5 1.1 0.0 0 0.0 0.3/0.8 33.3 - -
2018/19 kadeti U17 - Základní fáze TJ Sokol Kbely 4 - 28.3 12.3 0.0 0.8 0.0 1.5/3.3 46.2 - -
2018/19 žáci U15 - Základní fáze Sokol Kbely B 1 - 23.0 11 0.0 0 0.0 1/3 33.3 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga BA Nymburk 15 - 5.7 2.5 0.0 0.1 0.0 0.5/1.5 31.8 - -
2018/19 kadeti U17 - finálová skupina BSK - Jižní Supi 8 - 4.3 1.8 0.0 0.1 0.0 0.4/0.4 100.0 - -
2018/19 žáci U15 - MČR skupina B BA Nymburk 3 34.3 8.3 3.3 43.5 0.3 25.0 0.7/2 33.3 3.7 8.7
2018/19 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo BA Nymburk 2 30.5 8.0 2.5 33.3 0.5 25.0 1.5/1.5 100.0 4.0 8.5
2019/20 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 18 16.2 4.1 1.5 /3.8 39.1 0.1 20.0 0.9/1.4 65.4 2.8 3.3
2019/20 junioři U19 - skupina B BSK Modřany - Jižní Supi 6 - 4.0 1.3 0.0 0.3 0.0 0.3/0.3 100.0 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 4 17.8 5.3 2 /3.5 57.1 0 0.0 1.3/2.3 55.6 2.5 8.0
2021/22 junioři U19 - skupina A Jižní Supi B 3 - 10.7 3 0.0 1.3 0.0 0.7/2.7 25.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Nymburk 2 15.0 2.0 0.5 /3 16.7 0 0.0 1/1 100.0 2.5 -0.5
Průměr za kariéru 30.5 2.4 8.3 3.6 33.1 0.1 8.8 1.0/2.3 169.6 1.8 0.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 USK 19. 9. 2021
2B body 5 SKB Rokycany 12. 6. 2021
3B body 4 SKB Rokycany 12. 6. 2021
Obranné doskoky 2 USK 19. 9. 2021
Útočné doskoky 1 USK 19. 9. 2021
Doskoky celkem 3 USK 19. 9. 2021
Body 22 SKB Rokycany 12. 6. 2021
Užitečnost 3 USK 19. 9. 2021
Asistence 1 Slavoj Litoměřice 18. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Kondoři Liberec 29. 9. 2018 2018/19
2B body 23 BK Brandýs n. L. 27. 1. 2018 2017/18
3B body 4 SKB Rokycany 12. 6. 2021 2021/22
Obranné doskoky 6 BK Loko Plzeň 19. 9. 2020 2020/21
Útočné doskoky 5 Sokol Pražský 15. 12. 2019 2019/20
Doskoky celkem 9 Sokol Pražský 15. 12. 2019 2019/20
Body 47 BK Brandýs n. L. 27. 1. 2018 2017/18
Užitečnost 14 BK Loko Plzeň 19. 9. 2020 2020/21
Asistence 2 BCM Orli Prostějov 3. 10. 2020 2020/21
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
12. 6. 2021 skupina A SKB Rokycany 0:00 22 5 0.0 4 0.0 0/2 0.0
12. 6. 2021 skupina A TJ Sokol Kbely 0:00 6 2 0.0 0 0.0 2/5 40.0
13. 6. 2021 skupina A BK Kladno 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/1 0.0
18. 9. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 19:36 2 1 25.0 0 0.0 0/0 0
19. 9. 2021 skupina A USK 10:27 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
Celkem 5 30:03 36 10 166.7 4 200.0 4/10 40.0
Průměr 5 6:00 7.2 2.0 166.7 0.8 200.0 0.8/2.0 40.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
PORG Basket 8 0:00 5.9 2.6 0.0 0.0 0.0 0.6/2.9 21.7 1.9
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 22.5 9.5 0.0 0.0 0.0 3.5/8.0 43.8 4.5
Sokol Žižkov 2 0:00 22.0 10.5 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.5
TJ Sokol Dubeč 3 0:00 14.3 6.0 0.0 0.0 0.0 2.3/6.7 35.0 1.3
USK Praha B 8 0:00 5.4 2.3 0.0 0.0 0.0 0.9/1.9 46.7 0.9
Synthesia Pardubice 4 0:00 10.5 3.8 0.0 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 1.8
BA Tygři Louny 2 0:00 16.5 8.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.5 14.3 2.0
Sokol Žižkov C 4 0:00 8.3 3.5 0.0 0.3 0.0 0.5/1.3 40.0 1.8
BA Sparta 2 0:00 16.0 7.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.0
Sokol Žižkov 2 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 0.5
Královští Sokoli 2 0:00 16.0 6.5 0.0 0.0 0.0 3.0/9.0 33.3 1.0
Porg Basket 3 0:00 10.0 4.3 0.0 0.0 0.0 1.3/3.0 44.4 0.7
BK Chomutov 2 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.5 18.2 1.5
BC Vysočina 2 0:00 14.5 6.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 0.5
Sokol Pražský 2 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 14.0 6.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.5
Válečníci Děčín 2 0:00 13.5 5.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 2.0
Snakes Ostrava 4 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.8 28.6 3.3
Fenix Modřany 3 0:00 8.7 4.0 0.0 0.0 0.0 0.7/4.7 14.3 2.3
Sokol Vyšehrad 5 0:00 4.8 2.0 0.0 0.0 0.0 0.8/3.2 25.0 1.0
Tygři JBC Brno 4 0:00 5.5 2.0 0.0 0.3 0.0 0.8/1.5 50.0 1.0
USK Praha 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
SKB Rokycany 1 0:00 22.0 5.0 0.0 4.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Sokol Písek 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Tygři JBC Brno 3 10:43 6.7 2.7 80.0 0.0 0.0 1.3/1.3 100.0 1.7
BK Loko Plzeň 3 15:47 6.3 2.7 66.7 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Porg Basket 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 0.5
BK Kladno 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Královští Sokoli 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
SAM Brno 2 20:05 5.5 1.5 37.5 0.5 100.0 1.0/1.0 100.0 2.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 15:29 3.7 1.3 36.4 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 2.7
Sokol Pražský 3 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 2.3
USK Praha 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
USK Praha 3 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.3
BA Sparta 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Pod U17B 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
Sokol Písek 2 16:15 4.5 1.5 33.3 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.5
USK Praha 4 0:00 2.3 0.8 0.0 0.0 0.0 0.8/2.3 33.3 1.8
BCM Orli Prostějov 3 18:48 3.0 1.0 30.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.3
Snakes Ostrava 1 12:01 9.0 4.0 80.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Porg Basket 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.3
Sokol Pražský 4 0:00 1.8 0.8 0.0 0.0 0.0 0.3/0.8 33.3 1.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Levharti Chomutov 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BA Sparta 3 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7
Tygři Praha 2 20:14 3.5 1.5 42.9 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 3.0
Jižní Supi 3 0:00 2.0 0.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 2.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 5.0
Sokol Pražský 2 18:57 3.0 0.5 12.5 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
BK Kladno 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 2.0
SAM Brno 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta Praha 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.7
BK Pelhřimov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Vyšehrad B 4 0:00 0.8 0.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 0.5
NH Ostrava 1 10:51 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
USK 1 6:40 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BC Vysočina 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BARoun.l. U17B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Klatovy 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 19:36 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK 1 10:27 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0