BK Loko Plzeň

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Extraliga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 13. 8. 2009
Marek Kozel
kozel@tjloko-plzen.cz
377 444 827

Trenér

od: 11. 7. 2007
Tomáš Hauer
tomashauer@post.cz
731 164 744

Trenér

od: 6. 12. 2023
Jaroslav Lejsek
lejsekj@email.cz

1. asistent trenéra

od: 6. 12. 2023
Erik Eisman
eisman@bkloko-plzen.cz
774 155 333

1. asistent trenéra

od: 13. 8. 2009
Marek Kozel
kozel@tjloko-plzen.cz
377 444 827

Technický zápis

od: 22. 7. 2021
Matěj Moulis
maty.moulis@gmail.com

Statistika

od: 10. 9. 2021
Zdeněk Zeman
zeman@bkloko-plzen.cz
607 167 752

Trenér

od: 8. 9. 2023 do 5. 12. 2023
Martin David
maadvd11@gmail.com
776 007 790

Asistent trenéra

od: 8. 9. 2023
Matěj Moulis
maty.moulis@gmail.com

Adresa

TJ Lokomotiva Plzeň z.s.
Úslavská 75
32600 Plzeň

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F-
Jiří Paidar 2006 183 18 25 26.8 13.7 3.3 / 6.2 53.5 1.3 / 3.4 37.6 3.2/3.8 84.2 0.8 2.6 3.4 2.8 1.4 1.8 0.1 3.3 2.2
Ondřej Novák 2005 187 19 25 26.5 11.1 3.4 / 6.5 51.9 0.8 / 3.5 21.6 2.1/3.7 55.9 1.0 4.2 5.2 4.9 2.0 2.7 0.1 4.2 2.4
Pavel Poláček 2006 187 18 25 27.0 10.8 3.5 / 6.6 53.0 0.9 / 3.5 25.3 1.2/1.7 0.0 1.3 3.3 4.6 3.0 1.5 2.6 0.0 1.9 1.8
Dominik Thurnwald 2006 190 18 24 19.9 8.5 1.3 / 2.6 51.6 1.7 / 6.0 28.5 0.7/1.0 0.0 1.1 1.3 2.5 0.6 0.9 0.8 0.0 1.1 2.3
Šimon Frous 2006 198 18 23 22.9 8.7 3.8 / 7.1 53.4 0.0 / 0.4 0.0 1.0/2.2 46.0 3.3 4.5 7.8 0.6 0.7 1.4 0.0 1.9 3.2
Matyáš Řezníček 2006 180 18 24 22.7 6.9 1.8 / 3.3 53.8 0.7 / 2.9 24.3 1.2/1.8 0.0 0.3 2.0 2.4 1.6 0.9 1.9 0.0 1.9 2.3
Tomáš Šindler 2006 184 18 24 13.8 5.7 1.7 / 3.4 48.8 0.5 / 1.5 0.0 0.8/1.1 0.0 0.4 1.6 2.0 0.5 0.8 1.4 0.0 0.8 2.0
Filip Záhoř 2006 196 18 22 19.2 4.8 2.2 / 3.4 65.3 0.0 / 0.1 0.0 0.4/0.7 0.0 1.1 3.0 4.1 0.8 0.5 1.0 0.0 1.1 2.2
Samuel Groll 2006 178 18 24 12.3 3.0 0.5 / 0.8 0.0 0.5 / 2.4 22.4 0.4/0.8 0.0 0.3 1.0 1.3 0.4 0.4 0.6 0.0 0.6 1.4
David Michal 2006 194 18 23 9.4 1.7 0.5 / 1.0 0.0 0.1 / 0.8 0.0 0.3/0.7 0.0 0.3 0.5 0.8 0.3 0.5 0.7 0.0 0.6 1.0
Filip Karlíček 2005 183 19 16 11.5 2.0 0.9 / 1.3 0.0 0.0 / 0.4 0.0 0.3/0.4 0.0 0.4 0.6 0.9 1.3 0.4 0.4 0.2 0.6 1.0
Petr Poláček 2006 187 18 21 8.4 1.2 0.4 / 0.8 0.0 0.1 / 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.4 0.9 1.3 0.7 0.8 0.8 0.0 0.2 0.3
Ondřej Holý 2006 180 18 9 6.3 2.4 0.3 / 0.6 0.0 0.4 / 0.9 0.0 0.4/0.6 0.0 0.4 0.8 1.2 0.0 0.0 0.1 0.0 0.4 0.7
Matěj Kučera 2005 182 19 7 4.6 1.0 0.3 / 0.4 0.0 0.1 / 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.3 0.3 0.1 0.1 0.4 0.0 0.0 0.6
Patrik Verdan 2007 192 17 3 10.7 1.3 0.7 / 2.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 0.7 0.3 1.0 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 1.0
Ondřej Petržík 2005 184 19 2 10.0 1.5 0.0 / 0.5 0.0 0.0 / 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5 1.0 1.5 0.5 1.0 1.5 0.2 2.0 1.5
Adam Hezina 2007 185 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
8 Tomáš Winter 2005 188 19 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
22 Jiří Vlášek 2004 189 20 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
9 Vojtěch Klička 2004 189 20 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jakub Hasman 2005 183 19 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
35 Radim Stehlík 2005 176 19 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
30 Jakub Kojzar P 2004 201 19 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Lukáš Motlík 2008 181 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F-
188 extraliga (junioři U19) Hosté 27. 3. 2024 Tygři Brno 77:75 15 /39 38.5% 7 /23 30.4% 24/32 75% 10 21 31 10 8 10 25 27
184 extraliga (junioři U19) Domácí 24. 3. 2024 Tygři Brno 80:58 29 /47 61.7% 4 /18 22.2% 10/14 71.4% 11 31 42 21 14 21 17 23
180 extraliga (junioři U19) Hosté 22. 3. 2024 Tygři Brno 69:58 17 /41 41.5% 6 /25 24% 6/13 46.2% 15 31 46 15 7 22 19 20
158 extraliga (junioři U19) Hosté 9. 3. 2024 GBA Sojky Pelhřimov 56:79 21 /32 65.6% 9 /26 34.6% 10/18 55.6% 6 37 43 20 11 24 18 15
173 extraliga (junioři U19) Domácí 7. 3. 2024 PCE 96:83 26 /42 61.9% 10 /29 34.5% 14/28 50% 6 29 35 22 16 15 21 26
169 extraliga (junioři U19) Domácí 28. 2. 2024 GBA Sojky Pelhřimov 88:72 34 /48 70.8% 3 /28 10.7% 11/17 64.7% 20 36 56 25 6 17 19 19
167 extraliga (junioři U19) Domácí 18. 2. 2024 BK Snakes Ostrava 91:68 32 /49 65.3% 4 /24 16.7% 15/21 71.4% 16 28 44 19 13 9 16 19
163 extraliga (junioři U19) Domácí 17. 2. 2024 BK NH Ostrava 70:49 21 /40 52.5% 7 /32 21.9% 7/11 63.6% 14 37 51 17 8 13 13 16
153 extraliga (junioři U19) Hosté 27. 1. 2024 PCE 64:81 25 /48 52.1% 7 /25 28% 10/12 83.3% 9 28 37 26 14 17 11 23
152 extraliga (junioři U19) Hosté 14. 1. 2024 BK NH Ostrava 71:74 18 /31 58.1% 11 /35 31.4% 5/8 62.5% 13 19 32 13 8 13 16 18
147 extraliga (junioři U19) Hosté 13. 1. 2024 BK Snakes Ostrava 70:73 19 /51 37.3% 6 /31 19.4% 17/22 77.3% 21 40 61 11 5 12 21 16
53 extraliga (junioři U19) Hosté 17. 12. 2023 Slavoj BK Litoměřice 54:86 26 /42 61.9% 9 /22 40.9% 7/12 58.3% 10 26 36 6 7 10 14 13
49 extraliga (junioři U19) Hosté 16. 12. 2023 Válečníci Děčín 55:67 19 /39 48.7% 6 /23 26.1% 11/17 64.7% 10 36 46 15 7 17 21 25
47 extraliga (junioři U19) Domácí 3. 12. 2023 USK 71:77 19 /33 57.6% 6 /29 20.7% 15/22 68.2% 18 22 40 14 6 14 16 21
44 extraliga (junioři U19) Domácí 2. 12. 2023 Sokol pražský 81:52 27 /47 57.4% 7 /25 28% 6/8 75% 15 26 41 24 14 10 12 20
21 extraliga (junioři U19) Domácí 22. 11. 2023 Slavoj BK Litoměřice 103:53 31 /46 67.4% 9 /14 64.3% 14/20 70% 4 30 34 25 13 15 15 17
30 extraliga (junioři U19) Hosté 17. 11. 2023 Sokol Písek Sršni 85:79 20 /34 58.8% 10 /30 33.3% 9/13 69.2% 8 24 32 24 9 20 18 27
39 extraliga (junioři U19) Hosté 12. 11. 2023 BA Nymburk 98:53 19 /47 40.4% 3 /20 15% 6/10 60% 12 18 30 8 13 25 17 27
35 extraliga (junioři U19) Hosté 11. 11. 2023 Tygři Praha 76:58 18 /45 40% 5 /30 16.7% 7/9 77.8% 16 25 41 9 14 20 18 27
25 extraliga (junioři U19) Domácí 22. 10. 2023 Válečníci Děčín 80:69 22 /37 59.5% 8 /25 32% 12/23 52.2% 11 33 44 23 9 18 20 19
20 extraliga (junioři U19) Hosté 8. 10. 2023 Sokol pražský 82:87 18 /34 52.9% 10 /28 35.7% 21/35 60% 9 29 38 12 9 13 24 23
15 extraliga (junioři U19) Hosté 7. 10. 2023 USK 87:53 15 /43 34.9% 3 /24 12.5% 14/18 77.8% 15 18 33 5 7 12 15 23
2 extraliga (junioři U19) Domácí 28. 9. 2023 Sokol Písek Sršni 62:90 19 /31 61.3% 5 /22 22.7% 9/15 60% 2 24 26 16 15 23 16 24
11 extraliga (junioři U19) Domácí 24. 9. 2023 Tygři Praha 85:106 26 /43 60.5% 6 /22 27.3% 15/24 62.5% 9 22 31 17 11 20 21 28
7 extraliga (junioři U19) Domácí 23. 9. 2023 BA Nymburk 76:77 21 /50 42% 7 /29 24.1% 13/19 68.4% 16 27 43 15 14 17 21 25
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 23. 9. 2023
16:30
BK Lokomotiva Plzeň
BA Nymburk
76
77
26
25
41
38
59
55
skupina A Review
3. kolo 24. 9. 2023
12:00
BK Lokomotiva Plzeň
Tygři Praha
85
106
27
32
48
49
64
76
skupina A Review
1. kolo 28. 9. 2023
16:00
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
62
90
11
25
22
41
36
65
skupina A Review
4. kolo 7. 10. 2023
13:30
USK Praha
BK Lokomotiva Plzeň
87
53
19
9
42
26
62
44
skupina A Review
5. kolo 8. 10. 2023
10:00
Sokol pražský
BK Lokomotiva Plzeň
82
87
12
23
38
44
52
56
skupina A Review
7. kolo 22. 10. 2023
10:00
BK Lokomotiva Plzeň
Válečníci Děčín
80
69
23
22
49
34
62
57
skupina A Review
9. kolo 11. 11. 2023
14:15
Tygři Praha
BK Lokomotiva Plzeň
76
58
24
15
43
31
60
44
skupina A Review
10. kolo 12. 11. 2023
10:00
BA Nymburk
BK Lokomotiva Plzeň
98
53
26
19
53
29
73
47
skupina A Review
8. kolo 17. 11. 2023
12:30
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
85
79
22
21
39
33
60
55
skupina A Review
6. kolo 22. 11. 2023
18:00
BK Lokomotiva Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
103
53
23
13
53
23
83
45
skupina A Review
11. kolo 2. 12. 2023
16:00
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol pražský
81
52
25
14
41
21
67
41
skupina A Review
12. kolo 3. 12. 2023
10:00
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha
71
77
21
29
37
44
49
59
skupina A Review
13. kolo 16. 12. 2023
13:00
Válečníci Děčín
BK Lokomotiva Plzeň
55
67
13
20
31
38
38
52
skupina A Review
14. kolo 17. 12. 2023
10:00
Slavoj BK Litoměřice
BK Lokomotiva Plzeň
54
86
14
15
26
38
40
65
skupina A Review
1. kolo 13. 1. 2024
17:00
BK Snakes Ostrava
BK Lokomotiva Plzeň
70
73
17
23
35
32
44
43
66
66
nadstavba B Review
2. kolo 14. 1. 2024
13:00
BK NH Ostrava
BK Lokomotiva Plzeň
71
74
28
14
42
35
52
49
nadstavba B Review
3. kolo 27. 1. 2024
12:00
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Lokomotiva Plzeň
64
81
21
18
34
42
45
64
nadstavba B Review
5. kolo 17. 2. 2024
16:30
BK Lokomotiva Plzeň
BK NH Ostrava
70
49
15
16
35
29
52
35
nadstavba B Review
6. kolo 18. 2. 2024
10:00
BK Lokomotiva Plzeň
BK Snakes Ostrava
91
68
26
13
41
30
68
48
nadstavba B Review
7. kolo 28. 2. 2024
17:00
BK Lokomotiva Plzeň
GBA Sojky Pelhřimov
88
72
21
22
45
40
68
52
nadstavba B Review
8. kolo 7. 3. 2024
18:00
BK Lokomotiva Plzeň
BK VIVIDBOOKS Pardubice
96
83
19
25
49
52
73
68
nadstavba B Review
4. kolo 9. 3. 2024
17:00
GBA Sojky Pelhřimov
BK Lokomotiva Plzeň
56
79
16
18
29
39
44
62
nadstavba B Review
1. kolo 22. 3. 2024
19:30
Tygři Brno
BK Lokomotiva Plzeň
69
58
16
17
30
34
46
55
předkolo play-off Review
2. kolo 24. 3. 2024
16:00
BK Lokomotiva Plzeň
Tygři Brno
80
58
28
16
50
28
68
43
předkolo play-off Review
3. kolo 27. 3. 2024
16:30
Tygři Brno
BK Lokomotiva Plzeň
77
75
17
20
42
34
61
54
předkolo play-off Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 extraliga 1 36
2022/23 extraliga 1 40
2021/22 extraliga 1 41
2019/20 extraliga 12 22
2018/19 kvalifikace o extraligu 1 6
2018/19 extraliga 10 38
2017/18 extraliga 12 29
2016/17 extraliga 11 31
2015/16 kvalifikace o extraligu 1 4
2015/16 extraliga 2 39

články