Extraliga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 1
USK Praha
GBA
1. 3. 2017
16:00
SH Folimanka Štěpán Pokorný
Michal Scholze
77
62
27
20
45
31
59
51
Review
základní část 1. kolo 3
BK Lokomotiva Plzeň
Levharti Chomutov
17. 12. 2016
16:45
Městská sportovní hala č.2 Matěj Záruba
Marek Šmůla
43
62
12
10
24
24
30
45
Review
základní část 1. kolo 2
BK Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
14. 12. 2016
17:30
Hala Sportovního Gymnázia Václav Sýkora
Filip Dombrovský
73
67
23
17
32
38
55
55
Review
základní část 1. kolo 5
Sokol Písek Sršni
Sokol pražský
21. 12. 2016
18:00
Sportovní hala Sokol Rudolf Salvetr
Lucie Peterková
78
76
25
19
45
31
66
50
Review
základní část 1. kolo 4
BK Synthesia Pardubice
BA Nymburk
8. 12. 2016
19:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Petr Baudyš
Petr Lukeš
71
76
21
17
33
29
46
50
Review
základní část 1. kolo 6
BC Vysočina
SAM BŠM Brno
13. 12. 2016
19:00
Hala SMJ Jihlava Michal Scholze
Michaela Scholzová
52
89
10
25
27
49
41
68
Review
základní část 2. kolo 7
USK Praha
BC Vysočina
8. 10. 2016
12:30
SH Folimanka Michal Šafařík
Michal Scholze
105
25
18
8
50
13
77
18
Review
základní část 2. kolo 8
GBA
SAM BŠM Brno
8. 10. 2016
16:00
Hala Kuncova Štěpán Pokorný
Dominik Výborný
105
70
39
17
67
30
86
50
Review
základní část 2. kolo 9
BK Snakes Ostrava
Sokol Písek Sršni
8. 10. 2016
17:00
ZŠ Dvorského Martin Čarnecký
Ondřej Kocurek
102
52
19
23
48
31
77
42
Review
základní část 2. kolo 12
Levharti Chomutov
BA Nymburk
8. 10. 2016
17:30
Městská sportovní hala Marek Vošahlík
Petr Šmůla
66
87
19
28
37
49
57
67
Review
základní část 2. kolo 10
BCM Orli Prostějov
Sokol pražský
8. 10. 2016
19:00
Sportcentrum DDM 1 David Vyplel
Petr Novák
59
45
13
13
27
21
39
32
Review
základní část 2. kolo 11
BK Lokomotiva Plzeň
BK Synthesia Pardubice
8. 10. 2016
19:00
Tělocvična 28. ZŠ Rudolf Salvetr
Petr Eisner
41
93
10
28
25
48
37
69
Review
základní část 3. kolo 17
BK Lokomotiva Plzeň
BA Nymburk
9. 10. 2016
10:00
Tělocvična 28. ZŠ Rudolf Salvetr
Petr Eisner
50
87
11
23
22
47
32
70
Review
základní část 3. kolo 16
BCM Orli Prostějov
Sokol Písek Sršni
9. 10. 2016
10:30
Sportcentrum DDM 1 Lukáš Kapaňa
Petr Novák
55
71
14
19
33
29
48
52
Review
základní část 3. kolo 13
USK Praha
SAM BŠM Brno
9. 10. 2016
10:30
SH Folimanka Jakub Kec
Petr Baudyš
86
56
27
15
48
30
67
45
Review
základní část 3. kolo 14
GBA
BC Vysočina
9. 10. 2016
11:30
Hala Kuncova Marek Vondráček
Dominik Výborný
108
26
28
7
58
15
87
18
Review
základní část 3. kolo 18
Levharti Chomutov
BK Synthesia Pardubice
9. 10. 2016
13:00
Městská sportovní hala Marek Vošahlík
Petr Šmůla
76
80
17
34
33
50
53
57
Review
základní část 3. kolo 15
BK Snakes Ostrava
Sokol pražský
7. 10. 2016
17:30
ZŠ Dvorského Martin Čarnecký
Ondřej Kocurek
81
57
25
18
43
30
66
45
Review
základní část 4. kolo 20
SAM BŠM Brno
BA Nymburk
22. 10. 2016
14:00
SH Morenda Tomáš Holubek
David Vyplel
78
89
24
25
47
46
63
74
Review
základní část 4. kolo 23
USK Praha
BK Snakes Ostrava
22. 10. 2016
14:00
SH Folimanka Jiří Smetana
Michal Šupej
68
62
20
13
38
24
55
43
Review
základní část 4. kolo 22
Sokol pražský
Levharti Chomutov
22. 10. 2016
14:30
Sokol pražský Michal Scholze
Michaela Scholzová
65
79
18
22
38
39
51
56
Review
základní část 4. kolo 24
GBA
BCM Orli Prostějov
22. 10. 2016
16:00
Hala Kuncova Ludvík Dvořák
Jiří Šlaj
90
39
22
16
51
23
71
30
Review
základní část 4. kolo 19
BC Vysočina
BK Synthesia Pardubice
22. 10. 2016
17:00
Hala SMJ Jihlava Michal Komprs
Ivo Melichárek
64
97
18
23
32
50
48
76
Review
základní část 4. kolo 21
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
22. 10. 2016
18:00
Sportovní hala Sokol Matej Kovačovič
Marek Šmůla
95
61
30
11
52
30
77
45
Review
základní část 5. kolo 28
Sokol pražský
BK Lokomotiva Plzeň
23. 10. 2016
09:30
Sokol pražský Michal Scholze
Michaela Scholzová
85
55
23
20
48
28
70
46
Review
základní část 5. kolo 25
BC Vysočina
BA Nymburk
23. 10. 2016
10:00
Hala SMJ Jihlava Ivor Matějek
Ivo Melichárek
52
91
17
29
30
61
38
84
Review
základní část 5. kolo 26
SAM BŠM Brno
BK Synthesia Pardubice
23. 10. 2016
10:00
SH Morenda Ondřej Zatloukal
Jakub Válek
68
73
13
13
26
26
43
52
Review
základní část 5. kolo 27
Sokol Písek Sršni
Levharti Chomutov
23. 10. 2016
11:00
Sportovní hala Sokol Matej Kovačovič
Marek Šmůla
100
71
25
11
45
29
70
51
Review
základní část 5. kolo 29
USK Praha
BCM Orli Prostějov
23. 10. 2016
11:00
SH Folimanka Jiří Smetana
Michal Šupej
78
49
18
14
40
27
55
34
Review
základní část 5. kolo 30
GBA
BK Snakes Ostrava
23. 10. 2016
12:00
Hala Kuncova Ludvík Dvořák
Dalibor Kouba
113
71
29
19
54
39
77
51
Review
základní část 6. kolo 33
USK Praha
BK Lokomotiva Plzeň
5. 11. 2016
12:00
SH Folimanka Lucie Peterková
Marek Vošahlík
90
30
25
10
48
20
75
27
Review
základní část 6. kolo 35
BK Synthesia Pardubice
Sokol Písek Sršni
5. 11. 2016
15:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Kovář
Dominik Výborný
87
71
21
17
50
33
64
53
Review
základní část 6. kolo 36
BA Nymburk
Sokol pražský
5. 11. 2016
15:15
ZŠ Komenského Michal Scholze
Roman Kejklíček
86
51
18
10
40
22
64
41
Review
základní část 6. kolo 34
Levharti Chomutov
GBA
5. 11. 2016
17:00
Městská sportovní hala Karel Anton
Pavel Bohata
61
85
12
22
25
42
46
66
Review
základní část 6. kolo 31
BK Snakes Ostrava
BC Vysočina
5. 11. 2016
18:15
Hala Sportovního Gymnázia Kamil Karafiát
Václav Sýkora
122
54
40
15
66
26
90
39
Review
základní část 6. kolo 32
BCM Orli Prostějov
SAM BŠM Brno
1. 11. 2016
18:30
Sportcentrum DDM 1 David Vyplel
Petr Novák
73
62
17
9
33
33
50
44
Review
základní část 7. kolo 39
BK Lokomotiva Plzeň
GBA
6. 11. 2016
09:30
Městská sportovní hala č.2 Rudolf Salvetr
Lucie Peterková
32
71
4
16
17
35
19
46
Review
základní část 7. kolo 40
Levharti Chomutov
USK Praha
6. 11. 2016
10:00
Městská sportovní hala Karel Anton
Pavel Bohata
57
91
14
19
29
45
45
68
Review
základní část 7. kolo 41
BK Synthesia Pardubice
Sokol pražský
6. 11. 2016
10:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Petr Baudyš
Dominik Výborný
66
57
20
20
37
30
53
47
Review
základní část 7. kolo 42
BA Nymburk
Sokol Písek Sršni
6. 11. 2016
10:00
ZŠ Komenského Petr Znamínko
Roman Kejklíček
85
47
25
12
44
22
64
34
Review
základní část 7. kolo 38
BCM Orli Prostějov
BC Vysočina
6. 11. 2016
12:00
Sportcentrum DDM 1 Lukáš Kapaňa
Petr Novák
83
55
19
13
44
29
61
45
Review
základní část 7. kolo 37
BK Snakes Ostrava
SAM BŠM Brno
6. 11. 2016
14:00
Hala Sportovního Gymnázia Filip Dombrovský
Václav Sýkora
107
74
26
21
52
40
81
51
Review
základní část 8. kolo 45
USK Praha
BK Synthesia Pardubice
19. 11. 2016
13:00
SH Folimanka Rudolf Salvetr
Pavel Bohata
68
59
20
19
42
33
54
46
Review
základní část 8. kolo 43
BC Vysočina
Sokol Písek Sršni
19. 11. 2016
15:00
Hala SMJ Jihlava Ivo Melichárek
Michal Škaroupka
61
96
15
32
23
61
42
80
Review
základní část 8. kolo 48
BCM Orli Prostějov
Levharti Chomutov
19. 11. 2016
15:00
Sportcentrum DDM 1 David Vyplel
Petr Novák
88
57
20
13
33
28
63
40
Review
základní část 8. kolo 46
GBA
BA Nymburk
19. 11. 2016
16:00
Hala Kuncova Štěpán Pokorný
Jan Hendrych
78
81
15
19
30
41
52
64
Review
základní část 8. kolo 44
SAM BŠM Brno
Sokol pražský
19. 11. 2016
17:00
SH Morenda Ondřej Zatloukal
Jakub Válek
68
67
14
12
28
30
49
45
Review
základní část 8. kolo 47
BK Snakes Ostrava
BK Lokomotiva Plzeň
19. 11. 2016
17:00
Hala Sportovního Gymnázia Lukáš Stáňa
Václav Sýkora
108
51
31
13
60
28
88
40
Review
základní část 9. kolo 53
BK Snakes Ostrava
Levharti Chomutov
20. 11. 2016
09:00
Hala Sportovního Gymnázia Lukáš Stáňa
Václav Sýkora
123
64
33
15
65
32
100
51
Review
základní část 9. kolo 50
SAM BŠM Brno
Sokol Písek Sršni
20. 11. 2016
09:30
SH Morenda Ondřej Zatloukal
Jakub Válek
82
71
18
17
39
39
60
54
Review
základní část 9. kolo 54
BCM Orli Prostějov
BK Lokomotiva Plzeň
20. 11. 2016
09:30
Sportcentrum DDM 1 David Vyplel
Petr Novák
63
40
18
15
29
22
53
26
Review
základní část 9. kolo 49
BC Vysočina
Sokol pražský
20. 11. 2016
10:00
Hala SMJ Jihlava Michal Komprs
Michal Škaroupka
51
84
8
24
23
52
42
64
Review
základní část 9. kolo 52
GBA
BK Synthesia Pardubice
20. 11. 2016
10:00
Hala Kuncova Štěpán Pokorný
Jan Hendrych
87
92
25
21
42
41
66
64
Review
základní část 9. kolo 51
USK Praha
BA Nymburk
18. 1. 2017
19:00
SH Folimanka Štěpán Pokorný
Marek Vošahlík
90
43
25
19
42
29
70
34
Review
základní část 10. kolo 57
BK Synthesia Pardubice
BK Snakes Ostrava
3. 12. 2016
14:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Petr Baudyš
Jan Kovář
74
87
17
21
40
44
59
59
Review
základní část 10. kolo 60
Sokol pražský
GBA
3. 12. 2016
14:00
Sokol pražský Jakub Kec
Dominik Kočovský
36
48
10
14
24
29
28
43
Review
základní část 10. kolo 55
BK Lokomotiva Plzeň
BC Vysočina
3. 12. 2016
15:00
Městská sportovní hala č.2 Michal Perlík
Miloslav Jon
77
63
13
14
38
34
54
50
Review
základní část 10. kolo 58
BA Nymburk
BCM Orli Prostějov
3. 12. 2016
16:00
ZŠ Komenského Petr Lukeš
Michaela Scholzová
68
40
20
13
34
22
57
32
Review
základní část 10. kolo 56
Levharti Chomutov
SAM BŠM Brno
3. 12. 2016
17:00
Městská sportovní hala Dalibor Kouba
Jan Hendrych
71
74
15
15
36
37
53
54
Review
základní část 10. kolo 59
Sokol Písek Sršni
USK Praha
3. 12. 2016
17:00
Sportovní hala Sokol Jiří Smetana
Lucie Peterková
72
86
17
21
34
43
49
64
Review
základní část 11. kolo 64
BA Nymburk
BK Snakes Ostrava
4. 12. 2016
09:30
ZŠ Komenského Petr Lukeš
Michaela Scholzová
93
67
23
21
45
37
74
50
Review
základní část 11. kolo 61
BK Lokomotiva Plzeň
SAM BŠM Brno
4. 12. 2016
10:00
Městská sportovní hala č.2 Michal Perlík
Miloslav Jon
70
86
19
24
42
50
53
72
Review
základní část 11. kolo 62
Levharti Chomutov
BC Vysočina
4. 12. 2016
10:00
Městská sportovní hala Dalibor Kouba
Jan Hendrych
96
51
26
10
50
27
75
39
Review
základní část 11. kolo 63
BK Synthesia Pardubice
BCM Orli Prostějov
4. 12. 2016
10:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Petr Baudyš
Vít Kučera
71
70
13
16
32
41
60
51
Review
základní část 11. kolo 65
Sokol Písek Sršni
GBA
4. 12. 2016
10:00
Sportovní hala Sokol Rudolf Salvetr
Lucie Peterková
20
0
*
kontumačně
Review
základní část 11. kolo 66
Sokol pražský
USK Praha
4. 12. 2016
10:00
Sokol pražský Jan Hošek
Dominik Kočovský
41
73
9
18
26
36
33
55
Review
základní část 12. kolo 69
Levharti Chomutov
BK Lokomotiva Plzeň
18. 12. 2016
10:00
Městská sportovní hala Ladislav Neuman
Jan Hendrych
88
49
24
5
51
19
70
38
Review
základní část 12. kolo 67
GBA
USK Praha
11. 1. 2017
13:00
Hala Kuncova Marek Vondráček
Jan Musil
83
68
35
23
54
39
69
58
Review
základní část 12. kolo 68
BCM Orli Prostějov
BK Snakes Ostrava
13. 12. 2016
18:30
Sportcentrum DDM 1 Lukáš Kapaňa
Jan Kovář
72
88
16
24
33
39
56
65
Review
základní část 12. kolo 70
BA Nymburk
BK Synthesia Pardubice
14. 12. 2016
18:30
ZŠ Komenského Lukáš Ulrych
Roman Kejklíček
71
52
23
12
35
24
49
38
Review
základní část 12. kolo 71
Sokol pražský
Sokol Písek Sršni
14. 12. 2016
18:45
Sokol pražský Dalibor Kouba
Dominik Výborný
62
71
12
19
32
39
48
52
Review
základní část 12. kolo 72
SAM BŠM Brno
BC Vysočina
15. 12. 2016
19:00
SH Morenda Kamil Karafiát
Ondřej Kocurek
92
40
22
13
44
25
67
34
Review
základní část 13. kolo 73
SAM BŠM Brno
USK Praha
14. 1. 2017
12:30
SH Morenda Lukáš Kapaňa
Jakub Válek
73
92
11
19
29
46
55
67
Review
základní část 13. kolo 76
Sokol Písek Sršni
BCM Orli Prostějov
14. 1. 2017
12:30
Sportovní hala Sokol Michal Perlík
Petr Šmůla
78
79
23
19
41
39
64
58
Review
základní část 13. kolo 77
BA Nymburk
BK Lokomotiva Plzeň
14. 1. 2017
13:00
ZŠ Komenského Jan Černý
Dominik Kočovský
107
51
27
6
57
19
84
30
Review
základní část 13. kolo 78
BK Synthesia Pardubice
Levharti Chomutov
14. 1. 2017
13:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Roman Kejklíček
Marek Šmůla
92
69
36
9
56
34
80
49
Review
základní část 13. kolo 75
Sokol pražský
BK Snakes Ostrava
14. 1. 2017
16:00
Sokol pražský Tomáš Rosenberger
Petr Eisner
63
83
20
22
34
42
44
60
Review
základní část 13. kolo 74
BC Vysočina
GBA
14. 1. 2017
17:00
Hala SMJ Jihlava Michal Škaroupka
Ivo Melichárek
40
125
9
39
19
71
30
96
Review
základní část 14. kolo 83
BK Synthesia Pardubice
BK Lokomotiva Plzeň
15. 1. 2017
08:45
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Roman Kejklíček
Marek Šmůla
91
66
26
22
49
37
71
49
Review
základní část 14. kolo 80
SAM BŠM Brno
GBA
15. 1. 2017
09:00
SH Morenda Lukáš Kapaňa
Jakub Válek
72
93
15
30
37
47
49
76
Review
základní část 14. kolo 81
Sokol Písek Sršni
BK Snakes Ostrava
15. 1. 2017
09:30
Sportovní hala Sokol Michal Perlík
Petr Šmůla
91
103
12
31
37
58
65
79
Review
základní část 14. kolo 82
Sokol pražský
BCM Orli Prostějov
15. 1. 2017
09:30
Sokol pražský Tomáš Rosenberger
Pavel Bohata
49
61
14
11
27
26
35
47
Review
základní část 14. kolo 84
BA Nymburk
Levharti Chomutov
15. 1. 2017
09:30
ZŠ Komenského Jan Jeřáb
Dominik Kočovský
94
60
22
7
50
24
72
41
Review
základní část 14. kolo 79
BC Vysočina
USK Praha
15. 1. 2017
10:00
Hala SMJ Jihlava Michal Škaroupka
Ivo Melichárek
45
101
7
28
10
46
28
76
Review
základní část 15. kolo 89
BCM Orli Prostějov
USK Praha
28. 1. 2017
12:00
Sportcentrum DDM 1 Ondřej Zatloukal
Jakub Válek
64
79
20
24
39
43
47
63
Review
základní část 15. kolo 86
BK Synthesia Pardubice
SAM BŠM Brno
28. 1. 2017
12:45
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Lukáš Ulrych
Petr Šmůla
70
69
12
20
23
40
47
47
Review
základní část 15. kolo 85
BA Nymburk
BC Vysočina
28. 1. 2017
13:00
ZŠ Komenského Vít Kučera
Dominik Výborný
90
37
27
12
47
20
74
31
Review
základní část 15. kolo 87
Levharti Chomutov
Sokol Písek Sršni
28. 1. 2017
14:00
Městská sportovní hala Pavel Bohata
Jiří Šlaj
98
70
19
27
41
46
68
55
Review
základní část 15. kolo 88
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol pražský
28. 1. 2017
14:00
Městská sportovní hala č.2 Petr Eisner
Jan Hendrych
39
66
8
21
23
34
33
52
Review
základní část 15. kolo 90
BK Snakes Ostrava
GBA
8. 2. 2017
17:30
Hala Sportovního Gymnázia Václav Sýkora
Ondřej Kocurek
76
92
23
28
47
48
58
65
Review
základní část 16. kolo 93
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
29. 1. 2017
09:30
Městská sportovní hala č.2 Petr Eisner
Jan Hendrych
59
90
13
30
24
42
39
66
Review
základní část 16. kolo 91
BK Synthesia Pardubice
BC Vysočina
29. 1. 2017
10:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Kovář
Dominik Výborný
93
60
14
17
37
33
67
51
Review
základní část 16. kolo 94
Levharti Chomutov
Sokol pražský
29. 1. 2017
10:30
Městská sportovní hala Pavel Bohata
Jiří Šlaj
73
77
16
24
38
32
56
55
Review
základní část 16. kolo 95
BK Snakes Ostrava
USK Praha
29. 1. 2017
12:30
Hala Sportovního Gymnázia Lukáš Stáňa
Martin Čarnecký
87
84
26
22
45
43
69
67
Review
základní část 16. kolo 96
BCM Orli Prostějov
GBA
7. 2. 2017
18:00
Sportcentrum DDM 1 David Vyplel
Petr Novák
68
80
17
23
40
41
54
65
Review
základní část 16. kolo 92
BA Nymburk
SAM BŠM Brno
27. 1. 2017
19:00
ZŠ Komenského Vít Kučera
Dominik Výborný
77
63
17
20
39
40
58
51
Review
základní část 17. kolo 97
SAM BŠM Brno
BK Snakes Ostrava
11. 2. 2017
14:00
SH Morenda Pavel Večeřa
Michal Kubiš
88
92
20
29
34
51
64
70
Review
základní část 17. kolo 101
Sokol pražský
BK Synthesia Pardubice
11. 2. 2017
14:30
Sokol pražský Ladislav Neuman
Tomáš Rosenberger
70
78
14
24
23
37
45
60
Review
základní část 17. kolo 99
GBA
BK Lokomotiva Plzeň
11. 2. 2017
16:00
Hala Kuncova Marek Vošahlík
Michal Šupej
86
48
30
13
57
24
75
35
Review
základní část 17. kolo 102
Sokol Písek Sršni
BA Nymburk
11. 2. 2017
16:00
Sportovní hala Sokol Miloslav Jon
Marek Šmůla
51
72
12
19
23
35
32
53
Review
základní část 17. kolo 98
BC Vysočina
BCM Orli Prostějov
11. 2. 2017
17:00
Hala SMJ Jihlava Jan Černý
Michaela Scholzová
48
104
12
20
25
51
35
76
Review
základní část 17. kolo 100
USK Praha
Levharti Chomutov
22. 2. 2017
18:30
SH Folimanka Marek Vondráček
Pavel Bohata
89
64
20
18
45
31
67
43
Review
základní část 18. kolo 107
Sokol Písek Sršni
BK Synthesia Pardubice
12. 2. 2017
09:30
Sportovní hala Sokol Miloslav Jon
Marek Šmůla
57
83
16
28
31
45
44
62
Review
základní část 18. kolo 103
BC Vysočina
BK Snakes Ostrava
12. 2. 2017
10:00
Hala SMJ Jihlava Jan Černý
Michaela Scholzová
49
80
13
32
19
55
33
70
Review
základní část 18. kolo 104
SAM BŠM Brno
BCM Orli Prostějov
12. 2. 2017
11:45
SH Morenda Jan Kovář
Kamil Karafiát
75
87
24
27
37
43
52
65
Review
základní část 18. kolo 108
Sokol pražský
BA Nymburk
12. 2. 2017
12:00
Sokol pražský Ladislav Neuman
Tomáš Rosenberger
67
80
20
22
41
51
50
75
Review
základní část 18. kolo 105
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha
8. 3. 2017
17:15
Městská sportovní hala č.2 Petr Eisner
Jan Hendrych
35
92
16
24
19
48
33
71
Review
základní část 18. kolo 106
GBA
Levharti Chomutov
10. 2. 2017
18:30
Hala Kuncova Martin Kučírek
Michal Šupej
87
61
22
12
47
27
68
40
Review
základní část 19. kolo 114
BK Lokomotiva Plzeň
BCM Orli Prostějov
25. 2. 2017
11:00
Městská sportovní hala č.2 Vít Kučera
Lukáš Bernáth
56
99
11
23
25
51
38
73
Review
základní část 19. kolo 110
Sokol Písek Sršni
SAM BŠM Brno
25. 2. 2017
13:00
Sportovní hala Sokol Matej Kovačovič
Miloslav Jon
92
73
20
19
45
43
75
57
Review
základní část 19. kolo 113
Levharti Chomutov
BK Snakes Ostrava
25. 2. 2017
14:00
Městská sportovní hala Karel Anton
Jan Hendrych
64
77
18
21
34
47
45
63
Review
základní část 19. kolo 109
Sokol pražský
BC Vysočina
25. 2. 2017
14:30
Sokol pražský Petr Baudyš
Petr Eisner
70
38
18
9
34
18
56
28
Review
základní část 19. kolo 111
BA Nymburk
USK Praha
25. 2. 2017
15:00
ZŠ Komenského Štěpán Pokorný
Michal Scholze
58
85
16
26
29
51
49
62
Review
základní část 19. kolo 112
BK Synthesia Pardubice
GBA
20. 2. 2017
19:45
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Kovář
Dominik Výborný
67
86
21
22
40
36
52
63
Review
základní část 20. kolo 115
Sokol Písek Sršni
BC Vysočina
26. 2. 2017
09:30
Sportovní hala Sokol Matej Kovačovič
Miloslav Jon
102
53
30
16
52
27
80
38
Review
základní část 20. kolo 116
Sokol pražský
SAM BŠM Brno
26. 2. 2017
09:30
Sokol pražský Petr Baudyš
Petr Eisner
66
67
11
19
35
34
53
52
Review
základní část 20. kolo 118
BA Nymburk
GBA
26. 2. 2017
10:00
ZŠ Komenského Štěpán Pokorný
Michal Scholze
67
56
13
17
31
27
44
41
Review
základní část 20. kolo 119
BK Lokomotiva Plzeň
BK Snakes Ostrava
26. 2. 2017
10:00
Městská sportovní hala č.2 Petr Blahout
Vít Kučera
58
103
16
21
23
53
42
81
Review
základní část 20. kolo 120
Levharti Chomutov
BCM Orli Prostějov
24. 2. 2017
19:00
Městská sportovní hala Karel Anton
Jan Hendrych
77
64
15
14
41
29
57
49
Review
základní část 20. kolo 117
BK Synthesia Pardubice
USK Praha
7. 3. 2017
19:45
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Petr Baudyš
Petr Lukeš
108
113
21
13
39
42
64
56
80
80
90
90
108
113
Review
základní část 21. kolo 126
USK Praha
Sokol pražský
11. 3. 2017
12:00
SH Folimanka Jiří Šlaj
Michal Šupej
81
28
19
9
42
18
65
26
Review
základní část 21. kolo 121
SAM BŠM Brno
BK Lokomotiva Plzeň
11. 3. 2017
13:00
SH Morenda David Vyplel
Ondřej Zatloukal
85
41
24
9
41
22
69
26
Review
základní část 21. kolo 123
BCM Orli Prostějov
BK Synthesia Pardubice
11. 3. 2017
14:00
Sportcentrum DDM 1 Lukáš Kapaňa
Jakub Válek
67
77
16
18
36
31
48
57
Review
základní část 21. kolo 122
BC Vysočina
Levharti Chomutov
11. 3. 2017
17:00
Hala SMJ Jihlava Pavel Večeřa
Ivo Melichárek
52
73
15
22
25
39
36
53
Review
základní část 21. kolo 124
BK Snakes Ostrava
BA Nymburk
11. 3. 2017
18:00
ZŠ Dvorského Václav Sýkora
Ondřej Kocurek
60
80
20
24
39
43
45
61
Review
základní část 21. kolo 125
GBA
Sokol Písek Sršni
4. 3. 2017
19:00
Hala Kuncova Petr Lukeš
Dominik Výborný
80
61
14
19
27
30
57
44
Review
základní část 22. kolo 128
SAM BŠM Brno
Levharti Chomutov
12. 3. 2017
09:00
SH Morenda David Vyplel
Ondřej Zatloukal
76
67
21
16
35
36
53
54
Review
základní část 22. kolo 129
BK Snakes Ostrava
BK Synthesia Pardubice
12. 3. 2017
09:00
Hala Sportovního Gymnázia Václav Sýkora
Ondřej Kocurek
75
62
21
14
43
22
66
47
Review
základní část 22. kolo 127
BC Vysočina
BK Lokomotiva Plzeň
12. 3. 2017
10:00
Hala SMJ Jihlava Pavel Večeřa
Ivo Melichárek
79
60
17
9
35
22
57
48
Review
základní část 22. kolo 131
USK Praha
Sokol Písek Sršni
12. 3. 2017
12:00
SH Folimanka Jiří Šlaj
Michal Šupej
111
52
35
13
55
25
89
40
Review
základní část 22. kolo 130
BCM Orli Prostějov
BA Nymburk
10. 3. 2017
14:00
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Lukáš Kapaňa
58
64
9
12
26
31
46
52
Review
základní část 22. kolo 132
GBA
Sokol pražský
2. 3. 2017
19:00
Hala Kuncova Jan Hošek
Michal Perlík
102
65
33
14
57
30
84
50
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Jakub Tůma USK Praha B 23 43 11.1 14.6 4.0 / 7.2 55.8 1.1 / 4.6 24.9 3.2/5.0 63.3 1.4 4.2 5.6 3.0 2.0 2.0 0.0 4.9 1.2 18.8
Michael Hartig BA Nymburk 23 41 4.4 8.8 2.7 / 5.2 51.2 0.5 / 1.9 0.0* 1.8/2.4 75.0 0.8 2.7 3.4 0.9 1.0 2.0 0.0 2.1 2.5 7.2
Lukáš Kantůrek Synthesia Pardubice 23 27 7.6 11.6 2.7 / 5.7 47.4 1.7 / 4.9 34.8 1.1/1.6 0.0* 1.6 1.9 3.5 1.8 2.3 1.3 0.1 1.4 1.8 10.8
Michal Šulc SAM BŠM Brno 22 21 28.1 13.6 5.9 / 11.8 49.8 0.0 / 0.1 0.0* 1.9/3.3 58.0 4.0 5.4 9.4 0.6 0.9 1.4 0.0 3.4 2.2 17.5
13 Martin Nábělek BCM Orli Prostějov 23 27 17.2 9.9 2.5 / 5.5 45.6 1.1 / 3.5 31.9 1.6/2.2 71.2 0.7 2.0 2.7 3.0 0.6 1.9 0.1 2.6 1.8 9.2
18 Pavel Grunt USK 26 34 18.0 5.8 2.3 / 3.4 66.7 0.0 0.0* 1.2/1.6 0.0* 1.0 2.4 3.4 0.6 0.3 1.6 0.0 1.5 2.7 6.0
10 Michal Kozák GBA 23 16 25.6 11.0 3.9 / 6.6 59.4 0.2 / 0.8 0.0* 2.6/3.4 74.5 1.8 4.9 6.8 1.3 1.3 1.3 0.1 2.9 1.3 17.3
Šimon Gareis Sokol Písek 22 20 21.0 8.8 2.3 / 5.3 43.4 0.6 / 2.4 22.9 2.5/3.6 69.4 0.8 2.3 3.1 2.5 1.3 2.8 0.0 3.1 1.8 8.3
Tomáš Stoček BC Vysočina 23 27 21.0 5.9 2.5 / 7.8 31.8 0.0 / 0.2 0.0* 0.9/1.7 0.0* 0.8 3.2 4.0 0.4 0.4 1.7 0.0 2.4 2.2 3.3
Patrik Hošek SNAK A 23 21 18.0 5.4 2.1 / 3.2 65.7 0.3 / 1.0 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.5 1.7 2.2 0.9 0.6 0.6 0.1 0.5 1.2 6.0
Michal Kačaba 23 9 19.6 9.1 3.0 / 5.9 50.9 0.8 / 1.9 0.0* 0.8/1.2 0.0* 1.0 1.8 2.8 0.4 1.8 1.7 0.0 1.1 0.0 7.6
15 Jakub Dombek GBA 23 21 11.1 3.7 1.1 / 1.9 0.0* 0.3 / 1.0 0.0* 0.7/1.1 0.0* 0.6 2.3 2.9 0.6 0.4 0.6 0.1 0.8 1.1 5.6
11 David Potužník Sokol Žižkov 22 15 1.0 3.9 0.6 / 0.0 0.0* 0.8 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3 0.0
Daniel Kačer Wolves Radotín 21 15 1.0 3.5 1.1 / 0.0 0.0* 0.1 0.0* 1.0/1.2 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.2 0.0
Miroslav Štafl Basketball Nymburk B 21 23 12.5 2.2 0.8 / 1.7 0.0* 0.2 / 1.0 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.6 0.9 1.5 0.4 0.2 0.5 0.0 0.7 1.9 1.1
Matěj Bartoš Sokol Písek B 23 10 1.0 5.1 0.9 / 0.0 0.0* 1.0 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3 0.0
Dominik Celina BK Beroun 23 7 1.0 6.3 2.6 / 0.0 0.0* 0.3 0.0* 0.3/0.9 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.1 0.0
11 Pavel Bartošík BCM Orli Prostějov 23 10 14.2 4.2 1.1 / 2.4 45.8 0.6 / 2.0 30.0 0.2/0.7 0.0* 0.6 1.2 1.8 0.8 0.5 0.7 0.1 1.0 1.4 3.3
Pavel Michalička Snakes Ostrava 23 11 7.3 2.3 1.0 / 2.5 40.7 0.0 / 0.1 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.5 0.5 1.0 0.5 0.2 0.5 0.1 0.4 0.7 1.6
5 Matyáš Císař Jiskra Domažlice 23 1 1.0 12.0 1.0 / 1.0 0.0* 3.0 / 3.0 100.0 1.0/3.0 33.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 10.0
Alessandro Petric BVK Holice 23 1 1.0 11.0 2.0 / 2.0 100.0 2.0 / 2.0 100.0 1.0/2.0 50.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 9.0
18 Ondřej Chobot BK Klatovy 23 3 3.3 3.0 1.3 / 1.7 0.0* 0.0 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 2.3
10 Ondřej Výcha Thermia K. Vary 22 1 1.0 8.0 3.0 / 3.0 100.0 0.0 0.0* 2.0/3.0 66.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 5.0 2.0
Jiří Švarc Sokol Písek 23 1 1.0 5.0 0.0 / 0.0 0.0* 1.0 / 1.0 0.0* 2.0/2.0 100.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 5.0
David Jakel BK Hladnov 22 1 1.0 2.0 1.0 / 1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
44 Prokop Maxa Levharti Chomutov 23 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Michal Kuncl BK Loko Plzeň 23 5 1.6 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jan Král PLZ 22 3 3.7 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.0 0.0 1.3 0.0 0.0 0.0 -1.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
Jakub Tůma USK Praha B 23 72 18 8 28 12 22 32 14 14 10 26 8 86
Michael Hartig BA Nymburk 23 62 24 4 12 6 20 24 10 10 12 16 10 68
Lukáš Kantůrek Synthesia Pardubice 23 58 14 10 8 14 8 20 8 14 12 8 8 54
Michal Šulc SAM BŠM Brno 22 29 13 0 6 11 10 21 2 3 5 6 4 36
13 Martin Nábělek BCM Orli Prostějov 23 50 20 8 16 8 10 14 16 4 10 20 8 58
18 Pavel Grunt USK 26
10 Michal Kozák GBA 23 25 8 2 8 6 12 16 11 2 6 8 4 37
Šimon Gareis Sokol Písek 22 19 6 2 8 2 5 7 12 3 7 6 4 24
Tomáš Stoček BC Vysočina 23 22 9 0 6 3 10 12 2 2 8 7 5 28
Patrik Hošek SNAK A 23 20 7 2 4 6 9 11 2 5 2 3 4 26
Michal Kačaba 23 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Jakub Dombek GBA 23 11 4 1 5 5 12 15 3 3 5 4 4 22
11 David Potužník Sokol Žižkov 22 21 6 4 4 4 6 6 5 6 5 4 4 20
Daniel Kačer Wolves Radotín 21 19 9 1 5 5 5 10 5 4 5 5 3 23
Miroslav Štafl Basketball Nymburk B 21 12 5 1 8 6 8 10 3 3 3 8 5 20
Matěj Bartoš Sokol Písek B 23 20 3 6 2 3 4 6 3 2 2 3 3 15
Dominik Celina BK Beroun 23 20 6 3 3 4 10 14 3 3 3 4 4 23
11 Pavel Bartošík BCM Orli Prostějov 23 26 10 2 3 2 8 10 2 2 3 4 5 31
Pavel Michalička Snakes Ostrava 23 15 7 0 2 2 3 5 3 1 3 3 4 15
5 Matyáš Císař Jiskra Domažlice 23 10 1 2 2 0 0 0 1 0 1 2 0 8
Alessandro Petric BVK Holice 23 19 7 3 6 2 5 6 11 5 5 7 5 19
18 Ondřej Chobot BK Klatovy 23 10 4 0 2 1 3 3 1 3 4 2 3 8
10 Ondřej Výcha Thermia K. Vary 22 18 8 0 4 8 10 16 5 7 5 5 5 24
Jiří Švarc Sokol Písek 23 22 6 4 4 2 5 6 3 1 5 6 3 22
David Jakel BK Hladnov 22 16 8 3 3 2 3 3 4 3 6 2 4 15
Michal Kuncl BK Loko Plzeň 23 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Jan Král PLZ 22 17 7 2 5 4 8 9 5 4 8 6 4 22
Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
USK Praha 27 23.4 7.7 15.4 /22.4 68.6 16.6 30.0 46.6 14.6 11.4 16.5 20.4 17.8 2.5
GBA 27 23.4 7.3 15.7 /22.6 69.4 14.1 30.0 44.1 18.1 9.6 19.2 20.1 16.8 5.0
Snakes Ostrava 27 24.6 8.0 13.4 /21.2 63.1 11.4 22.6 34.0 16.9 10.6 12.7 19.4 20.1 0.9
BCM Orli Prostějov 26 20.8 5.1 11.6 /18.8 61.6 12.8 27.8 40.5 13.0 8.2 16.9 17.8 18.3 4.0
BK Loko Plzeň 28 17.1 3.7 8.8 /15.0 58.6 11.2 20.6 31.8 6.8 8.0 20.6 16.4 19.1 0.8
Levharti Chomutov 28 21.3 6.5 10.9 /16.9 64.4 13.1 26.3 39.4 9.6 9.0 18.0 17.8 17.6 1.7
Synthesia Pardubice 24 21.2 7.6 11.3 /16.3 69.4 16.0 24.9 40.9 13.0 13.4 16.5 16.0 22.3 1.6
BA Nymburk 28 22.0 6.4 14.4 /21.9 65.8 15.4 28.6 44.0 13.5 10.3 16.9 19.5 17.4 2.7
Sokol Písek 25 18.1 8.4 13.4 /20.6 65.2 10.0 27.7 37.7 11.7 6.6 15.9 19.8 19.3 1.3
Sokol pražský 28 20.3 3.9 10.2 /17.8 57.1 11.9 26.3 38.2 10.1 10.0 18.6 18.2 18.9 2.3
BC Vysočina 27 17.3 2.7 8.2 /14.2 57.7 10.1 25.6 35.7 8.8 6.4 21.9 15.9 15.3 2.1
SAM BŠM Brno 25 22.9 4.8 12.1 /21.7 55.7 17.4 28.1 45.5 11.7 7.6 18.3 20.6 21.8 2.9
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Zatloukal Ondřej 6 4 2 0 1.5 1.2 1.3
Záruba Matěj 2 1 1 0 1.3 1.3 1.3
Vyplel David 10 9 1 0 1.2 1.3 1.2
Výborný Dominik 13 0 13 0 1.3 1.4 1.4
Vošahlík Marek 6 3 3 0 1.3 1.1 1.2
Vondráček Marek 4 4 0 0 1.1 1.0 1.1
Večeřa Pavel 5 5 0 0 1.0 1.0 1.0
Válek Jakub 7 0 7 0 1.5 1.4 1.4
Ulrych Lukáš 3 3 0 0 1.5 1.5 1.5
Šupej Michal 7 0 7 0 1.4 1.1 1.3
Šmůla Petr 7 0 7 0 1.3 1.6 1.4
Šmůla Marek 8 1 7 0 1.3 1.4 1.3
Šlaj Jiří 7 4 3 0 1.0 1.1 1.1
Škaroupka Michal 6 2 4 0 1.0 1.1 1.0
Šafařík Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Sýkora Václav 9 4 5 0 1.0 1.4 1.2
Stáňa Lukáš 3 3 0 0 1.0 1.7 1.3
Smetana Jiří 4 3 1 0 1.0 1.4 1.2
Scholzová Michaela 7 0 7 0 1.2 1.3 1.3
Scholze Michal 8 4 4 0 1.3 1.2 1.2
Salvetr Rudolf 10 8 2 0 1.1 1.2 1.1
Rosenberger Tomáš 4 2 2 0 1.8 1.3 1.5
Pokorný Štěpán 11 9 1 1 1.1 1.1 1.1
Peterková Lucie 8 3 5 0 1.3 1.8 1.5
Perlík Michal 5 4 1 0 1.0 1.2 1.1
Novák Petr 9 0 9 0 1.6 1.3 1.4
Neuman Ladislav 3 3 0 0 2.8 1.7 2.3
Nejezchleb Petr 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Musil Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Melichárek Ivo 8 2 6 0 1.0 1.1 1.1
Matějek Ivor 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Lukeš Petr 6 3 3 0 1.3 1.8 1.5
Linhart Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kučírek Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kučera Vít 5 3 2 0 1.2 1.1 1.2
Kubiš Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Kovář Jan 6 4 2 0 1.4 1.3 1.3
Kovačovič Matej 5 4 1 0 1.5 1.6 1.6
Kouba Dalibor 4 3 1 0 1.3 1.0 1.1
Komprs Michal 5 2 2 1 1.1 1.2 1.2
Kočovský Dominik 4 0 4 0 1.0 1.5 1.3
Kocurek Ondřej 6 0 6 0 1.0 1.6 1.3
Kejklíček Roman 6 3 3 0 1.1 1.7 1.4
Kec Jakub 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Karafiát Kamil 7 3 2 2 1.1 1.2 1.1
Kapl Antonín 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Kapaňa Lukáš 7 6 1 0 1.1 1.1 1.1
Jon Miloslav 6 2 4 0 1.2 1.3 1.3
Jeřáb Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Jedlička Jiří 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Hošek Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Holubek Tomáš 1 1 0 0 1.5 2.5 2.0
Hendrych Jan 13 0 13 0 1.2 1.3 1.3
Eisner Petr 8 3 5 0 1.3 1.1 1.2
Dvořák Ludvík 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Dombrovský Filip 2 1 1 0 1.0 1.8 1.4
Dolinek Ivo 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Černý Jan 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Čarnecký Martin 4 2 2 0 1.0 1.1 1.1
Bohata Pavel 8 2 6 0 1.3 1.5 1.4
Blahout Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Bernáth Lukáš 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Baudyš Petr 9 8 1 0 1.3 1.2 1.2
Anton Karel 4 4 0 0 2.0 1.8 1.9
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře