Sokol pražský

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Extraliga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 13. 4. 2013
Renata Severová
renata.severova@seznam.cz
221 965 315

Trenér

od: 2. 7. 2009
Mgr. Milena Jindrová
renata.severova@seznam.cz
221 965 315

Trenér

od: 9. 3. 2024
Tomáš Reimer
tomasre@seznam.cz
723 021 455

1. asistent trenéra

od: 2. 7. 2007
Petr Konopiský

1. asistent trenéra

od: 2. 7. 2009
Renata Severová
renata.severova@seznam.cz
221 965 315

Asistent trenéra

od: 22. 9. 2020
Martin Jindra
sokolbasket@seznam.cz
777 944 706

Technický zápis

od: 24. 9. 2019
Michal Kačaba
misakacaba@seznam.cz
773 526 999

Trenér

od: 7. 3. 2024 do 8. 3. 2024
Tomáš Reimer
mts@centrum.cz

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Pražský
Žitná 42/1438
12000 Praha 2

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F-
Kosťantyn Jagupov 2006 188 18 24 27.8 14.7 2.7 / 6.0 44.1 2.0 / 6.6 30.2 3.4/5.8 58.3 1.6 3.3 4.9 1.9 1.4 2.8 0.0 4.5 2.0
Vojtěch Hajič 2005 186 19 19 22.8 14.1 2.3 / 4.2 55.7 2.3 / 6.6 34.9 2.5/4.0 61.8 1.4 2.3 3.7 1.3 1.6 2.9 0.0 3.2 3.2
Michal Matejka 2005 198 19 23 25.8 10.6 3.6 / 6.9 52.2 0.6 / 1.6 0.0 1.7/2.6 65.0 3.2 4.1 7.3 1.6 1.1 1.9 0.0 2.8 3.5
Eliáš Hager 2005 183 19 19 26.1 10.4 2.8 / 6.5 42.7 0.7 / 2.7 25.0 2.8/4.9 57.0 1.5 4.4 5.9 2.5 1.5 4.3 0.0 3.6 2.6
Robert Lízálek 2005 190 19 19 25.8 8.7 3.0 / 6.0 50.0 0.3 / 1.5 0.0 1.8/4.4 41.0 1.3 3.6 4.8 4.3 1.7 3.2 0.1 4.0 3.3
Jakub Křišťan 2006 198 18 15 24.7 11.0 2.8 / 6.1 46.2 1.1 / 4.3 26.2 2.0/2.9 68.2 1.5 5.3 6.7 0.9 1.1 2.3 0.0 2.5 3.0
Daniel Střílka 2005 197 19 22 21.7 6.8 2.5 / 5.1 49.6 0.3 / 1.3 0.0 0.7/1.2 0.0 2.0 2.3 4.3 0.9 0.6 1.4 0.0 1.0 2.2
Ondřej Pánek 2006 183 18 24 20.8 3.5 0.9 / 2.2 42.3 0.4 / 2.1 19.6 0.5/0.9 0.0 1.2 1.8 3.0 3.1 1.6 2.1 0.1 0.9 2.3
Jan Vejdovec 2005 195 19 23 11.5 2.3 0.6 / 1.7 0.0 0.3 / 1.4 0.0 0.4/0.8 0.0 0.9 2.0 2.9 0.5 0.3 1.2 0.0 0.8 0.6
Ondřej Kahánek 2005 160 19 12 11.2 3.6 0.8 / 1.8 0.0 0.4 / 2.0 20.8 0.7/1.0 0.0 0.4 0.8 1.3 0.4 0.3 0.8 0.0 0.8 0.4
Marek Chvojka 2006 210 18 14 11.8 2.1 0.9 / 2.5 34.3 0.0 / 0.1 0.0 0.4/1.1 0.0 1.6 2.0 3.6 0.2 0.1 0.9 0.0 0.7 1.1
Šimon Michael Kovář 2005 199 19 22 8.6 1.4 0.5 / 1.2 0.0 0.0 0.0 0.5/0.7 0.0 0.7 0.6 1.3 0.1 0.1 0.4 0.0 0.6 1.3
Andrej Čorba 2005 180 19 3 16.3 5.7 0.7 / 4.3 15.4 1.0 / 2.3 42.9 1.3/2.7 50.0 0.3 3.0 3.3 1.0 1.0 3.3 0.1 1.7 1.3
Matěj Váňa 2006 190 18 17 6.3 0.6 0.1 / 0.5 0.0 0.1 / 0.7 0.0 0.1/0.4 0.0 0.2 0.5 0.7 0.2 0.1 0.6 0.0 0.2 0.9
Jakub Macháček 2005 192 19 5 11.0 1.4 0.6 / 0.8 0.0 0.0 / 0.8 0.0 0.2/0.4 0.0 1.0 1.6 2.6 0.6 0.0 1.0 0.1 0.2 1.6
Štěpán Kraus 2007 175 17 3 8.3 0.7 0.3 / 0.7 0.0 0.0 / 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3 1.0 1.3 0.3 0.7 1.7 0.1 0.0 1.0
Šimon Brzák 2007 181 17 3 7.3 0.7 0.3 / 0.7 0.0 0.0 / 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.7 0.7 0.0 0.3 0.3 0.0 0.3 0.3
Tomáš Zronek 2007 190 17 3 9.3 0.7 0.0 / 1.3 0.0 0.0 / 1.7 0.0 0.7/0.7 0.0 0.0 0.3 0.3 1.7 0.7 0.3 1.7 0.3 0.7
Šimon Veitz 2007 185 17 3 3.3 0.3 0.0 / 0.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.3 0.0 0.3 0.0
Tadeáš Maňák 2007 195 17 3 7.7 0.0 0.0 / 0.3 0.0 0.0 / 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.7 0.7 0.7 0.0 0.0 0.0 0.3 0.7
Adam Vlček 2007 192 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jonáš Bičík 2004 192 20 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Petr Šťovíček P 2004 200 19 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Adam Růžička 2004 194 19 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tadeáš Regeti 2004 200 20 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Adam Galko 2004 20 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Miroslav Pavlovic 2004 20 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Yohan Mahoas 2004 172 20 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Cedric Lilele 2004 165 20 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Ondřej Hauzer 2004 186 20 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Edgar Rázga 2004 157 20 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F-
182 extraliga (junioři U19) Domácí 24. 3. 2024 USK 85:89 20 /46 43.5% 9 /27 33.3% 18/28 64.3% 18 30 48 16 2 18 20 27
178 extraliga (junioři U19) Hosté 22. 3. 2024 USK 66:64 14 /33 42.4% 4 /15 26.7% 24/42 57.1% 10 26 36 12 7 14 26 21
174 extraliga (junioři U19) Domácí 10. 3. 2024 GBA Sojky Pelhřimov 90:71 27 /47 57.4% 5 /21 23.8% 21/38 55.3% 22 39 61 22 15 31 27 21
170 extraliga (junioři U19) Domácí 9. 3. 2024 PCE 87:85 20 /38 52.6% 8 /32 25% 23/36 63.9% 18 26 44 21 15 20 24 23
168 extraliga (junioři U19) Domácí 18. 2. 2024 BK NH Ostrava 68:67 21 /43 48.8% 6 /28 21.4% 8/13 61.5% 21 38 59 18 9 27 14 25
164 extraliga (junioři U19) Domácí 17. 2. 2024 BK Snakes Ostrava 85:77 27 /57 47.4% 7 /22 31.8% 10/22 45.5% 23 35 58 8 10 16 20 19
157 extraliga (junioři U19) Hosté 28. 1. 2024 PCE 72:70 22 /40 55% 5 /37 13.5% 11/24 45.8% 19 36 55 13 11 21 20 27
154 extraliga (junioři U19) Hosté 27. 1. 2024 GBA Sojky Pelhřimov 87:96 24 /38 63.2% 8 /31 25.8% 24/35 68.6% 20 29 49 14 11 28 26 29
151 extraliga (junioři U19) Hosté 14. 1. 2024 BK Snakes Ostrava 83:81 27 /64 42.2% 4 /18 22.2% 15/24 62.5% 22 24 46 11 19 18 23 17
148 extraliga (junioři U19) Hosté 13. 1. 2024 BK NH Ostrava 67:73 25 /41 61% 5 /23 21.7% 8/17 47.1% 12 30 42 14 12 12 21 18
51 extraliga (junioři U19) Domácí 16. 12. 2023 BA Nymburk 107:101 16 /42 38.1% 19 /37 51.4% 18/39 46.2% 12 34 46 33 10 10 26 20
56 extraliga (junioři U19) Domácí 13. 12. 2023 Tygři Praha 75:98 24 /42 57.1% 5 /29 17.2% 12/23 52.2% 13 36 49 17 10 25 21 17
16 extraliga (junioři U19) Domácí 3. 12. 2023 Sokol Písek Sršni 57:71 14 /26 53.8% 5 /28 17.9% 14/22 63.6% 11 35 46 14 13 28 22 27
44 extraliga (junioři U19) Hosté 2. 12. 2023 BK Lokomotiva Plzeň 81:52 11 /39 28.2% 7 /23 30.4% 9/15 60% 19 24 43 12 5 24 20 12
38 extraliga (junioři U19) Hosté 12. 11. 2023 Válečníci Děčín 78:86 19 /43 44.2% 12 /28 42.9% 12/21 57.1% 20 32 52 21 8 19 22 23
34 extraliga (junioři U19) Hosté 11. 11. 2023 Slavoj BK Litoměřice 63:66 21 /48 43.8% 3 /9 33.3% 15/29 51.7% 13 42 55 6 6 25 20 20
29 extraliga (junioři U19) Domácí 7. 11. 2023 USK 59:90 13 /38 34.2% 4 /21 19% 21/28 75% 14 23 37 10 8 21 21 26
27 extraliga (junioři U19) Hosté 22. 10. 2023 BA Nymburk 85:73 16 /36 44.4% 8 /27 29.6% 17/28 60.7% 15 27 42 9 4 19 25 20
24 extraliga (junioři U19) Hosté 21. 10. 2023 Tygři Praha 106:93 14 /36 38.9% 14 /38 36.8% 23/42 54.8% 22 27 49 18 9 29 31 21
20 extraliga (junioři U19) Domácí 8. 10. 2023 BK Lokomotiva Plzeň 82:87 14 /31 45.2% 13 /40 32.5% 15/25 60% 20 32 52 18 10 22 23 25
48 extraliga (junioři U19) Hosté 7. 10. 2023 Sokol Písek Sršni 91:55 15 /44 34.1% 5 /23 21.7% 10/15 66.7% 19 23 42 16 15 36 18 30
1 extraliga (junioři U19) Hosté 28. 9. 2023 USK 95:47 15 /56 26.8% 2 /25 8% 11/30 36.7% 27 31 58 4 9 24 24 35
10 extraliga (junioři U19) Domácí 24. 9. 2023 Slavoj BK Litoměřice 87:55 26 /59 44.1% 9 /25 36% 8/11 72.7% 21 40 61 21 12 19 11 17
6 extraliga (junioři U19) Domácí 23. 9. 2023 Válečníci Děčín 95:79 32 /52 61.5% 7 /29 24.1% 10/18 55.6% 20 33 53 32 15 28 21 37
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 23. 9. 2023
14:00
Sokol pražský
Válečníci Děčín
95
79
20
17
53
33
76
53
skupina A Review
3. kolo 24. 9. 2023
10:00
Sokol pražský
Slavoj BK Litoměřice
87
55
23
9
43
26
60
45
skupina A Review
1. kolo 28. 9. 2023
13:00
USK Praha
Sokol pražský
95
47
24
7
53
19
65
37
skupina A Review
12. kolo 7. 10. 2023
18:00
Sokol Písek Sršni
Sokol pražský
91
55
17
18
49
29
66
46
skupina A Review
5. kolo 8. 10. 2023
10:00
Sokol pražský
BK Lokomotiva Plzeň
82
87
12
23
38
44
52
56
skupina A Review
6. kolo 21. 10. 2023
15:30
Tygři Praha
Sokol pražský
106
93
28
27
50
46
81
69
skupina A Review
7. kolo 22. 10. 2023
09:30
BA Nymburk
Sokol pražský
85
73
18
18
38
36
66
63
skupina A Review
8. kolo 7. 11. 2023
18:30
Sokol pražský
USK Praha
59
90
15
21
24
51
44
66
skupina A Review
9. kolo 11. 11. 2023
12:15
Slavoj BK Litoměřice
Sokol pražský
63
66
8
17
35
36
47
51
skupina A Review
10. kolo 12. 11. 2023
10:00
Válečníci Děčín
Sokol pražský
78
86
21
35
46
52
61
70
skupina A Review
11. kolo 2. 12. 2023
16:00
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol pražský
81
52
25
14
41
21
67
41
skupina A Review
4. kolo 3. 12. 2023
08:30
Sokol pražský
Sokol Písek Sršni
57
71
8
8
23
29
39
56
skupina A Review
14. kolo 13. 12. 2023
18:45
Sokol pražský
Tygři Praha
75
98
15
19
38
41
57
71
skupina A Review
13. kolo 16. 12. 2023
13:00
Sokol pražský
BA Nymburk
107
101
24
28
48
47
73
69
90
90
skupina A Review
1. kolo 13. 1. 2024
18:30
BK NH Ostrava
Sokol pražský
67
73
17
23
40
42
52
54
nadstavba B Review
2. kolo 14. 1. 2024
10:00
BK Snakes Ostrava
Sokol pražský
83
81
26
17
47
41
59
59
nadstavba B Review
3. kolo 27. 1. 2024
16:00
GBA Sojky Pelhřimov
Sokol pražský
87
96
13
29
35
51
60
78
nadstavba B Review
4. kolo 28. 1. 2024
14:30
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Sokol pražský
72
70
19
13
35
28
52
49
nadstavba B Review
5. kolo 17. 2. 2024
15:00
Sokol pražský
BK Snakes Ostrava
85
77
14
22
44
41
62
53
nadstavba B Review
6. kolo 18. 2. 2024
09:00
Sokol pražský
BK NH Ostrava
68
67
17
13
34
36
50
52
nadstavba B Review
7. kolo 9. 3. 2024
15:00
Sokol pražský
BK VIVIDBOOKS Pardubice
87
85
23
33
49
44
67
59
nadstavba B Review
8. kolo 10. 3. 2024
12:00
Sokol pražský
GBA Sojky Pelhřimov
90
71
23
22
43
40
67
57
nadstavba B Review
1. kolo 22. 3. 2024
17:00
USK Praha
Sokol pražský
66
64
20
21
34
38
51
45
předkolo play-off Review
2. kolo 24. 3. 2024
11:30
Sokol pražský
USK Praha
85
89
23
17
38
31
56
57
81
81
předkolo play-off Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 extraliga 3 33
2022/23 extraliga 6 35
2021/22 extraliga 7 32
2019/20 extraliga 10 27
2018/19 kvalifikace o extraligu 2 5
2018/19 extraliga 7 31
2017/18 extraliga 11 35
2016/17 extraliga 10 37
2015/16 extraliga 4 36

články