Extraliga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 6
BCM Orli Prostějov
BK Snakes Ostrava
9. 12. 2018
10:30
Sportcentrum DDM 1 Pavel Večeřa
Lenka Křičková
98
78
24
21
50
41
78
59
Review
základní část 1. kolo 5
USK Praha
BA Nymburk
8. 12. 2018
12:30
SH Folimanka Marek Vondráček
Barbora Toboláková
92
62
30
20
56
40
71
47
Review
základní část 1. kolo 4
BK Synthesia Pardubice
SAM Brno
8. 12. 2018
13:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Roman Kejklíček
Lukáš Hartig
85
54
23
16
49
28
66
40
Review
základní část 1. kolo 1
Slavoj BK Litoměřice
BK Kondoři Liberec
8. 12. 2018
15:00
Hala 6. ZŠ Michal Perlík
Michal Kocián
50
74
12
11
26
36
32
64
Review
základní část 1. kolo 2
Sokol Písek Sršni
Sokol pražský
8. 12. 2018
17:00
Sportovní hala Sokol Veronika Vávrová
Lukáš Ulrych
85
57
24
15
48
25
64
41
Review
základní část 1. kolo 3
BK Lokomotiva Plzeň
GBA Europe
8. 12. 2018
17:00
SH Plzeň - hala č.4 Jan Jeřáb
Jan Musil
70
96
28
26
51
55
63
77
Review
základní část 2. kolo 7
Slavoj BK Litoměřice
BCM Orli Prostějov
29. 9. 2018
15:00
Hala 6. ZŠ Matěj Záruba
Jan Renc
62
83
18
19
37
50
56
63
Review
základní část 2. kolo 10
Sokol pražský
BA Nymburk
29. 9. 2018
15:00
Sokol pražský Petr Baudyš
Michal Šafařík
76
69
25
21
30
42
59
57
Review
základní část 2. kolo 12
GBA Europe
SAM Brno
29. 9. 2018
15:30
Hala Kuncova Petr Znamínko
Tomáš Mašek
105
53
26
13
49
25
79
31
Review
základní část 2. kolo 11
BK Lokomotiva Plzeň
BK Synthesia Pardubice
5. 12. 2018
16:00
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Marek Vošahlík
65
67
16
10
33
26
42
45
Review
základní část 2. kolo 9
Sokol Písek Sršni
USK Praha
1. 11. 2018
16:30
Sportovní hala Sokol Lucie Peterková
Pavel Csöllei
52
83
13
23
25
42
34
66
Review
základní část 2. kolo 8
BK Kondoři Liberec
BK Snakes Ostrava
29. 9. 2018
17:30
Sportovní hala Kort Michal Perlík
Vladimír Slanina
77
100
21
31
50
57
58
78
Review
základní část 3. kolo 13
Slavoj BK Litoměřice
BK Snakes Ostrava
30. 9. 2018
08:45
Hala 6. ZŠ Matěj Záruba
Jan Renc
52
66
5
18
19
33
33
51
Review
základní část 3. kolo 17
BK Lokomotiva Plzeň
SAM Brno
30. 9. 2018
10:00
SH Plzeň - hala č.4 Lukáš Ulrych
Roman Kejklíček
84
66
21
11
39
35
65
42
Review
základní část 3. kolo 16
Sokol pražský
USK Praha
30. 9. 2018
12:00
Sokol pražský Petr Baudyš
Lucie Peterková
50
80
12
24
27
40
38
59
Review
základní část 3. kolo 14
BK Kondoři Liberec
BCM Orli Prostějov
30. 9. 2018
12:30
Sportovní hala Kort Michal Perlík
Vladimír Slanina
74
92
15
23
31
41
53
74
Review
základní část 3. kolo 15
Sokol Písek Sršni
BA Nymburk
10. 10. 2018
18:00
Sportovní hala Sokol Rudolf Salvetr
Pavel Csöllei
81
95
22
25
44
52
61
76
Review
základní část 3. kolo 18
GBA Europe
BK Synthesia Pardubice
24. 10. 2018
19:30
Hala Kuncova Štěpán Pokorný
Michal Kocián
83
56
22
12
44
30
69
44
Review
základní část 4. kolo 21
USK Praha
BK Lokomotiva Plzeň
13. 10. 2018
12:30
SH Folimanka Lukáš Hartig
Martin Svoboda
94
63
20
15
38
35
67
47
Review
základní část 4. kolo 19
BCM Orli Prostějov
BK Synthesia Pardubice
13. 10. 2018
14:00
Sportcentrum DDM 1 Pavel Nehoda
Jiří Fanta
87
42
17
8
36
23
59
30
Review
základní část 4. kolo 23
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Písek Sršni
13. 10. 2018
14:00
Hala 6. ZŠ Jakub Petrák
Tomáš Mašek
57
78
9
30
24
44
37
59
Review
základní část 4. kolo 22
BA Nymburk
GBA Europe
13. 10. 2018
15:00
ZŠ Komenského Petr Znamínko
Michal Kocián
75
77
16
25
25
42
52
54
Review
základní část 4. kolo 20
BK Snakes Ostrava
SAM Brno
13. 10. 2018
17:00
Hala Sportovního Gymnázia Ondřej Zatloukal
Jan Konvička
125
49
38
12
75
28
108
38
Review
základní část 4. kolo 24
BK Kondoři Liberec
Sokol pražský
13. 10. 2018
17:30
Sportovní hala Kort Lukáš Ulrych
Daniel Rom
80
68
21
21
41
38
58
54
Review
základní část 5. kolo 28
BA Nymburk
BK Lokomotiva Plzeň
14. 10. 2018
09:30
ZŠ Komenského Petr Znamínko
Michal Kocián
87
76
20
13
47
43
66
65
Review
základní část 5. kolo 25
BCM Orli Prostějov
SAM Brno
14. 10. 2018
10:00
Sportcentrum DDM 1 Pavel Nehoda
Jiří Fanta
102
54
26
12
57
25
77
38
Review
základní část 5. kolo 26
BK Snakes Ostrava
BK Synthesia Pardubice
14. 10. 2018
10:00
Hala Sportovního Gymnázia Ondřej Zatloukal
Jan Konvička
88
79
28
21
56
45
70
65
Review
základní část 5. kolo 30
BK Kondoři Liberec
Sokol Písek Sršni
14. 10. 2018
10:00
Sportovní hala Kort Petr Baudyš
Daniel Rom
73
94
19
37
43
62
53
82
Review
základní část 5. kolo 27
USK Praha
GBA Europe
14. 10. 2018
11:30
SH Folimanka Martin Kučírek
Jan Musil
69
60
19
15
35
30
50
52
Review
základní část 5. kolo 29
Slavoj BK Litoměřice
Sokol pražský
14. 10. 2018
12:00
Hala 6. ZŠ Jakub Petrák
Tomáš Mašek
65
78
14
18
37
31
50
57
Review
základní část 6. kolo 34
GBA Europe
BK Kondoři Liberec
27. 10. 2018
13:00
Hala Kuncova Dominik Výborný
Martin Svoboda
92
67
22
8
45
26
74
50
Review
základní část 6. kolo 36
SAM Brno
BA Nymburk
27. 10. 2018
13:30
SH Morenda Petr Novák
Pavel Nehoda
62
109
18
31
38
57
53
88
Review
základní část 6. kolo 31
Sokol Písek Sršni
BCM Orli Prostějov
27. 10. 2018
16:00
Sportovní hala Sokol Jan Musil
Miloslav Jon
88
86
25
22
46
51
67
64
Review
základní část 6. kolo 32
Sokol pražský
BK Snakes Ostrava
27. 10. 2018
16:00
Sokol pražský Ladislav Neuman
Pavel Bohata
71
76
14
20
32
40
53
54
Review
základní část 6. kolo 35
BK Synthesia Pardubice
USK Praha
27. 10. 2018
17:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Michal Šafařík
Filip Dombrovský
52
79
10
20
21
40
38
58
Review
základní část 6. kolo 33
BK Lokomotiva Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
27. 10. 2018
18:30
SH Plzeň - hala č.4 Matej Kovačovič
Matěj Barták
90
65
23
16
42
28
70
47
Review
základní část 7. kolo 37
Sokol Písek Sršni
BK Snakes Ostrava
28. 10. 2018
10:00
Sportovní hala Sokol Jan Musil
Miloslav Jon
75
92
15
18
41
39
61
71
Review
základní část 7. kolo 38
Sokol pražský
BCM Orli Prostějov
28. 10. 2018
10:00
Sokol pražský Michal Scholze
Dominik Barták
91
78
31
19
52
38
68
56
Review
základní část 7. kolo 39
BK Lokomotiva Plzeň
BK Kondoři Liberec
28. 10. 2018
10:00
SH Plzeň - hala č.4 Jiří Smetana
Jiří Jodl
81
93
24
25
37
49
52
63
Review
základní část 7. kolo 41
BK Synthesia Pardubice
BA Nymburk
28. 10. 2018
10:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Petr Baudyš
Filip Dombrovský
65
67
16
15
38
37
56
52
Review
základní část 7. kolo 40
GBA Europe
Slavoj BK Litoměřice
28. 10. 2018
11:00
Hala Kuncova Dominik Výborný
Martin Svoboda
93
51
24
10
41
30
67
46
Review
základní část 7. kolo 42
SAM Brno
USK Praha
28. 10. 2018
11:30
SH Morenda Michal Kubiš
Pavel Nehoda
58
77
10
30
27
46
41
60
Review
základní část 8. kolo 43
BCM Orli Prostějov
USK Praha
10. 11. 2018
14:00
Sportcentrum DDM 1 Jiří Fanta
Barbora Toboláková
58
63
8
13
30
31
46
47
Review
základní část 8. kolo 46
BK Kondoři Liberec
SAM Brno
10. 11. 2018
16:00
Sportovní hala Kort Ladislav Neuman
Miloslav Jon
100
67
25
16
49
35
70
53
Review
základní část 8. kolo 47
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
10. 11. 2018
16:00
Sportovní hala Sokol Roman Kejklíček
Jan Renc
108
59
30
21
63
36
84
46
Review
základní část 8. kolo 45
Slavoj BK Litoměřice
BK Synthesia Pardubice
10. 11. 2018
17:00
Hala 6. ZŠ Pavel Bohata
Tomáš Mašek
77
87
10
22
38
41
59
66
Review
základní část 8. kolo 48
Sokol pražský
GBA Europe
10. 11. 2018
17:00
Sokol pražský Vladimír Slanina
Daniel Rom
59
83
16
20
36
39
50
60
Review
základní část 8. kolo 44
BK Snakes Ostrava
BA Nymburk
10. 11. 2018
18:00
Hala Sportovního Gymnázia Jan Hecl
Jan Konvička
71
75
15
16
36
34
50
54
Review
základní část 9. kolo 50
BK Snakes Ostrava
USK Praha
11. 11. 2018
09:00
Hala Sportovního Gymnázia Jan Hecl
Jan Konvička
57
77
20
17
29
39
50
62
Review
základní část 9. kolo 54
Sokol pražský
BK Lokomotiva Plzeň
11. 11. 2018
10:00
Sokol pražský Vladimír Slanina
Daniel Rom
70
76
13
24
26
40
51
52
Review
základní část 9. kolo 52
BK Kondoři Liberec
BK Synthesia Pardubice
11. 11. 2018
11:00
Sportovní hala Kort Štěpán Pokorný
Miloslav Jon
79
72
24
15
44
34
62
53
Review
základní část 9. kolo 49
BCM Orli Prostějov
BA Nymburk
11. 11. 2018
12:00
Sportcentrum DDM 1 Jiří Fanta
Barbora Toboláková
77
99
17
19
35
40
48
76
Review
základní část 9. kolo 53
Sokol Písek Sršni
GBA Europe
11. 11. 2018
12:00
Sportovní hala Sokol Roman Kejklíček
Jan Renc
73
76
15
22
35
35
61
55
Review
základní část 9. kolo 51
Slavoj BK Litoměřice
SAM Brno
11. 11. 2018
13:00
Hala 6. ZŠ Pavel Bohata
Tomáš Mašek
88
83
28
24
51
46
73
62
Review
základní část 10. kolo 56
GBA Europe
BK Snakes Ostrava
24. 11. 2018
13:00
Hala Kuncova Matej Kovačovič
Matěj Barták
101
73
40
12
60
32
85
49
Review
základní část 10. kolo 59
USK Praha
Slavoj BK Litoměřice
24. 11. 2018
13:30
SH Folimanka Ladislav Neuman
Lukáš Hartig
99
41
31
12
50
23
81
29
Review
základní část 10. kolo 55
BK Lokomotiva Plzeň
BCM Orli Prostějov
24. 11. 2018
16:00
SH Plzeň - hala č.4 Michal Perlík
Jakub Petrák
77
90
21
22
40
41
62
62
Review
základní část 10. kolo 57
BK Synthesia Pardubice
Sokol Písek Sršni
24. 11. 2018
16:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Musil
Dominik Výborný
66
73
23
21
37
38
53
61
Review
základní část 10. kolo 58
SAM Brno
Sokol pražský
24. 11. 2018
16:30
SH Morenda Petr Novák
Martin Veis
68
99
17
35
37
58
52
73
Review
základní část 10. kolo 60
BA Nymburk
BK Kondoři Liberec
24. 11. 2018
17:00
ZŠ Komenského Ivo Melichárek
Filip Dombrovský
89
77
26
21
50
38
76
55
Review
základní část 11. kolo 64
SAM Brno
Sokol Písek Sršni
25. 11. 2018
09:30
SH Morenda Petr Novák
Martin Veis
57
107
20
37
36
68
43
90
Review
základní část 11. kolo 61
BK Lokomotiva Plzeň
BK Snakes Ostrava
25. 11. 2018
10:00
SH Plzeň - hala č.4 Michal Perlík
Jakub Petrák
103
85
24
22
54
39
75
67
Review
základní část 11. kolo 66
BA Nymburk
Slavoj BK Litoměřice
25. 11. 2018
10:00
ZŠ Komenského Ivo Melichárek
Filip Dombrovský
85
60
22
21
43
33
63
43
Review
základní část 11. kolo 63
BK Synthesia Pardubice
Sokol pražský
25. 11. 2018
11:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Kovář
Dominik Výborný
71
76
22
21
43
35
59
52
Review
základní část 11. kolo 65
USK Praha
BK Kondoři Liberec
25. 11. 2018
12:00
SH Folimanka Ladislav Neuman
Lukáš Hartig
84
53
27
11
46
24
68
36
Review
základní část 11. kolo 62
GBA Europe
BCM Orli Prostějov
25. 11. 2018
15:00
Hala Kuncova Matej Kovačovič
Matěj Barták
90
83
25
21
45
39
69
59
Review
základní část 12. kolo 71
BA Nymburk
USK Praha
9. 12. 2018
10:00
ZŠ Komenského Michal Scholze
Dominik Barták
64
84
14
24
33
41
53
65
Review
základní část 12. kolo 68
Sokol pražský
Sokol Písek Sršni
9. 12. 2018
10:30
Sokol pražský Jakub Petrák
Tomáš Mašek
65
75
14
25
37
42
54
57
Review
základní část 12. kolo 69
GBA Europe
BK Lokomotiva Plzeň
9. 12. 2018
11:00
Hala Kuncova Ladislav Neuman
Daniel Rom
117
65
33
22
74
33
94
49
Review
základní část 12. kolo 70
SAM Brno
BK Synthesia Pardubice
9. 12. 2018
11:30
SH Morenda Michal Komprs
Filip Dombrovský
65
72
20
15
37
36
54
53
Review
základní část 12. kolo 67
BK Kondoři Liberec
Slavoj BK Litoměřice
9. 12. 2018
12:30
Sportovní hala Kort Vladimír Slanina
Jan Renc
93
64
24
14
52
27
81
47
Review
základní část 12. kolo 72
BK Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
8. 12. 2018
19:00
Hala Sportovního Gymnázia Jan Hecl
Martin Čarnecký
64
87
21
22
35
48
51
71
Review
základní část 13. kolo 76
USK Praha
Sokol pražský
19. 1. 2019
12:30
SH Folimanka Lukáš Ulrych
Michal Perlík
80
51
28
13
44
23
63
32
Review
základní část 13. kolo 77
SAM Brno
BK Lokomotiva Plzeň
19. 1. 2019
14:45
SH Morenda Ivo Melichárek
Pavel Csöllei
71
97
17
25
42
43
64
70
Review
základní část 13. kolo 74
BCM Orli Prostějov
BK Kondoři Liberec
19. 1. 2019
15:00
Národní sportovní centrum Prostějov Jan Hecl
Martin Čarnecký
98
73
28
7
59
25
80
47
Review
základní část 13. kolo 75
BA Nymburk
Sokol Písek Sršni
19. 1. 2019
15:00
ZŠ Komenského Martin Svoboda
Dominik Barták
86
94
17
18
40
43
61
65
Review
základní část 13. kolo 78
BK Synthesia Pardubice
GBA Europe
19. 1. 2019
16:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Dominik Výborný
Lukáš Hartig
66
104
16
29
31
52
54
86
Review
základní část 13. kolo 73
BK Snakes Ostrava
Slavoj BK Litoměřice
19. 1. 2019
17:00
Hala Sportovního Gymnázia Tomáš Holubek
Martin Veis
114
64
22
20
60
34
87
46
Review
základní část 14. kolo 80
BK Snakes Ostrava
BK Kondoři Liberec
20. 1. 2019
09:00
Hala Sportovního Gymnázia Pavel Nehoda
Martin Veis
79
78
18
20
32
44
57
61
Review
základní část 14. kolo 84
SAM Brno
GBA Europe
20. 1. 2019
09:00
SH Morenda Lenka Křičková
Pavel Csöllei
42
107
6
22
23
47
34
82
Review
základní část 14. kolo 81
USK Praha
Sokol Písek Sršni
20. 1. 2019
10:30
SH Folimanka Matej Kovačovič
Matěj Barták
94
53
17
10
49
26
67
39
Review
základní část 14. kolo 83
BK Synthesia Pardubice
BK Lokomotiva Plzeň
20. 1. 2019
11:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Dominik Výborný
Lukáš Hartig
69
66
31
13
44
39
57
55
Review
základní část 14. kolo 79
BCM Orli Prostějov
Slavoj BK Litoměřice
20. 1. 2019
12:00
Sportcentrum DDM 1 Pavel Večeřa
Martin Čarnecký
102
59
22
13
44
23
69
45
Review
základní část 14. kolo 82
BA Nymburk
Sokol pražský
20. 1. 2019
14:00
ZŠ Komenského Pavel Bohata
Roman Kejklíček
90
64
23
15
48
34
65
46
Review
základní část 15. kolo 86
BK Synthesia Pardubice
BK Snakes Ostrava
2. 2. 2019
12:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Filip Dombrovský
Martin Veis
66
79
19
22
34
39
51
52
Review
základní část 15. kolo 87
GBA Europe
USK Praha
13. 2. 2019
13:30
Hala Kuncova Pavel Bohata
Jakub Petrák
91
66
21
17
39
29
58
46
Review
základní část 15. kolo 85
SAM Brno
BCM Orli Prostějov
2. 2. 2019
14:00
SH Morenda Pavel Nehoda
Barbora Toboláková
63
115
15
31
25
59
49
89
Review
základní část 15. kolo 88
BK Lokomotiva Plzeň
BA Nymburk
30. 1. 2019
16:00
SH Plzeň - hala č.4 Rudolf Salvetr
Marek Vošahlík
90
84
23
22
48
41
69
59
Review
základní část 15. kolo 90
Sokol Písek Sršni
BK Kondoři Liberec
2. 2. 2019
16:00
Sportovní hala Sokol Jan Renc
Miloslav Jon
79
70
22
18
46
32
59
41
Review
základní část 15. kolo 89
Sokol pražský
Slavoj BK Litoměřice
2. 2. 2019
17:00
Sokol pražský Pavel Csöllei
Martin Svoboda
88
64
28
6
51
18
72
44
Review
základní část 16. kolo 91
BK Synthesia Pardubice
BCM Orli Prostějov
3. 2. 2019
09:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Ivo Melichárek
Martin Veis
80
98
22
25
47
47
68
77
Review
základní část 16. kolo 93
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha
3. 2. 2019
10:00
SH Plzeň - hala č.4 Lucie Peterková
Michal Kocián
57
112
16
37
25
60
39
83
Review
základní část 16. kolo 95
Sokol Písek Sršni
Slavoj BK Litoměřice
3. 2. 2019
11:00
Sportovní hala Sokol Jan Renc
Miloslav Jon
108
48
29
10
59
22
85
40
Review
základní část 16. kolo 96
Sokol pražský
BK Kondoři Liberec
3. 2. 2019
11:00
Sokol pražský Pavel Csöllei
Dominik Barták
75
69
20
16
43
34
56
59
Review
základní část 16. kolo 92
SAM Brno
BK Snakes Ostrava
3. 2. 2019
14:00
SH Morenda Pavel Nehoda
Barbora Toboláková
45
142
4
33
12
66
28
100
Review
základní část 16. kolo 94
GBA Europe
BA Nymburk
15. 1. 2019
20:00
Hala Kuncova Štěpán Pokorný
Michal Kocián
70
44
25
10
35
26
54
35
Review
základní část 17. kolo 98
BCM Orli Prostějov
Sokol pražský
18. 2. 2019
10:00
Sportcentrum DDM 1 Pavel Večeřa
Petr Novák
118
82
28
21
55
39
88
62
Review
základní část 17. kolo 101
BA Nymburk
BK Synthesia Pardubice
16. 2. 2019
12:30
ZŠ Komenského Martin Svoboda
Tomáš Mašek
99
47
24
11
44
24
74
32
Review
základní část 17. kolo 100
Slavoj BK Litoměřice
GBA Europe
16. 2. 2019
15:00
Hala 6. ZŠ Dominik Výborný
Michal Kocián
36
81
10
31
18
54
31
65
Review
základní část 17. kolo 102
USK Praha
SAM Brno
16. 2. 2019
15:30
SH Folimanka Ladislav Neuman
Dominik Barták
99
52
30
11
47
25
78
41
Review
základní část 17. kolo 99
BK Kondoři Liberec
BK Lokomotiva Plzeň
16. 2. 2019
16:30
Sportovní hala Kort Pavel Bohata
Daniel Rom
100
77
23
15
58
29
78
54
Review
základní část 17. kolo 97
BK Snakes Ostrava
Sokol Písek Sršni
16. 2. 2019
17:00
Hala Sportovního Gymnázia Martin Čarnecký
Jiří Fanta
93
73
30
20
51
37
75
59
Review
základní část 18. kolo 104
BK Snakes Ostrava
Sokol pražský
17. 2. 2019
09:00
Hala Sportovního Gymnázia Ondřej Zatloukal
Jiří Fanta
82
69
22
22
38
40
69
48
Review
základní část 18. kolo 105
Slavoj BK Litoměřice
BK Lokomotiva Plzeň
17. 2. 2019
09:00
Hala 6. ZŠ Dominik Výborný
Michal Kocián
64
79
13
13
31
28
45
54
Review
základní část 18. kolo 108
BA Nymburk
SAM Brno
17. 2. 2019
09:30
ZŠ Komenského Martin Svoboda
Tomáš Mašek
103
50
31
8
51
19
84
32
Review
základní část 18. kolo 103
BCM Orli Prostějov
Sokol Písek Sršni
17. 2. 2019
10:00
Sportcentrum DDM 1 Filip Dombrovský
Petr Novák
116
78
31
8
56
31
96
50
Review
základní část 18. kolo 107
USK Praha
BK Synthesia Pardubice
17. 2. 2019
12:00
SH Folimanka Petr Blahout
Matěj Barták
83
62
34
16
50
35
65
45
Review
základní část 18. kolo 106
BK Kondoři Liberec
GBA Europe
17. 2. 2019
12:30
Sportovní hala Kort Pavel Bohata
Daniel Rom
74
90
17
30
37
47
54
68
Review
základní část 19. kolo 110
USK Praha
BK Snakes Ostrava
2. 3. 2019
12:30
SH Folimanka Lucie Peterková
Daniel Rom
87
61
25
21
44
42
63
50
Review
základní část 19. kolo 111
SAM Brno
Slavoj BK Litoměřice
2. 3. 2019
12:30
SH Morenda Jiří Fanta
Barbora Toboláková
76
72
19
16
34
32
53
56
Review
základní část 19. kolo 109
BA Nymburk
BCM Orli Prostějov
2. 3. 2019
13:30
ZŠ Komenského Jan Musil
Matej Kovačovič
69
77
18
24
39
42
53
64
Review
základní část 19. kolo 113
GBA Europe
Sokol Písek Sršni
2. 3. 2019
16:00
Hala Kuncova Ladislav Neuman
Lukáš Ulrych
96
76
26
18
48
37
68
60
Review
základní část 19. kolo 112
BK Synthesia Pardubice
BK Kondoři Liberec
2. 3. 2019
16:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Hecl
Martin Svoboda
64
58
21
11
40
24
53
44
Review
základní část 19. kolo 114
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol pražský
2. 3. 2019
18:00
SH Plzeň - hala č.4 Dominik Výborný
Roman Kejklíček
90
72
19
23
46
43
70
59
Review
základní část 20. kolo 118
SAM Brno
BK Kondoři Liberec
3. 3. 2019
09:00
SH Morenda Jiří Fanta
Barbora Toboláková
46
84
12
22
18
39
36
69
Review
základní část 20. kolo 116
BA Nymburk
BK Snakes Ostrava
3. 3. 2019
10:00
ZŠ Komenského Marek Vondráček
Jan Musil
76
92
26
22
40
41
60
75
Review
základní část 20. kolo 119
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
3. 3. 2019
10:00
SH Plzeň - hala č.4 Dominik Výborný
Roman Kejklíček
69
89
26
18
50
46
62
60
Review
základní část 20. kolo 120
GBA Europe
Sokol pražský
3. 3. 2019
11:00
Hala Kuncova Ladislav Neuman
Lukáš Ulrych
108
41
33
7
55
18
89
33
Review
základní část 20. kolo 115
USK Praha
BCM Orli Prostějov
3. 3. 2019
12:00
SH Folimanka Lucie Peterková
Daniel Rom
93
67
22
18
48
37
65
57
Review
základní část 20. kolo 117
BK Synthesia Pardubice
Slavoj BK Litoměřice
3. 3. 2019
12:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Hecl
Dominik Barták
97
54
24
23
50
34
67
42
Review
základní část 21. kolo 122
BCM Orli Prostějov
GBA Europe
16. 3. 2019
12:00
Sportcentrum DDM 1 Martin Čarnecký
Pavel Nehoda
87
76
21
26
41
42
64
63
Review
základní část 21. kolo 123
Sokol pražský
BK Synthesia Pardubice
16. 3. 2019
16:00
Sokol pražský Pavel Bohata
Martin Svoboda
69
68
9
10
29
22
52
44
Review
základní část 21. kolo 126
Slavoj BK Litoměřice
BA Nymburk
16. 3. 2019
16:00
Hala 6. ZŠ Roman Kejklíček
Miloslav Jon
73
75
14
21
32
37
51
57
Review
základní část 21. kolo 124
Sokol Písek Sršni
SAM Brno
16. 3. 2019
17:00
Sportovní hala Sokol Vladimír Slanina
Jakub Petrák
107
57
29
15
59
25
80
41
Review
základní část 21. kolo 121
BK Snakes Ostrava
BK Lokomotiva Plzeň
16. 3. 2019
18:00
Hala Sportovního Gymnázia Jiří Fanta
Jan Konvička
94
67
25
9
51
38
69
61
Review
základní část 21. kolo 125
BK Kondoři Liberec
USK Praha
15. 3. 2019
18:30
Sportovní hala Kort Lukáš Hartig
Dominik Barták
50
81
12
26
24
53
38
73
Review
základní část 22. kolo 128
BK Snakes Ostrava
GBA Europe
17. 3. 2019
09:00
Hala Sportovního Gymnázia Jiří Fanta
Jan Konvička
73
83
26
16
46
35
59
59
Review
základní část 22. kolo 127
BCM Orli Prostějov
BK Lokomotiva Plzeň
17. 3. 2019
10:00
Sportcentrum DDM 1 Filip Dombrovský
Pavel Nehoda
104
71
24
14
49
30
77
51
Review
základní část 22. kolo 129
Sokol Písek Sršni
BK Synthesia Pardubice
17. 3. 2019
10:00
Sportovní hala Sokol Vladimír Slanina
Jakub Petrák
114
67
31
11
60
33
90
54
Review
základní část 22. kolo 131
Slavoj BK Litoměřice
USK Praha
17. 3. 2019
10:00
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Tomáš Mašek
55
104
14
34
25
54
34
82
Review
základní část 22. kolo 130
Sokol pražský
SAM Brno
17. 3. 2019
10:30
Sokol pražský Štěpán Pokorný
Martin Svoboda
94
44
24
19
50
21
71
29
Review
základní část 22. kolo 132
BK Kondoři Liberec
BA Nymburk
17. 3. 2019
15:00
Sportovní hala Kort Lukáš Ulrych
Matěj Barták
84
85
23
23
47
48
65
71
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
12 Patrick Samoura USK 20 52 6.8 7.5 1.9 / 3.7 52.9 0.6 / 1.9 0.0* 1.8/2.3 77.7 1.5 3.1 4.5 2.4 1.7 1.0 0.0 2.1 2.3 11.6
21 Luboš Kovář SVI 20 49 25.0 7.8 1.9 / 3.4 54.8 0.9 / 3.1 28.8 1.4/2.1 67.3 1.2 3.5 4.7 1.5 0.4 1.0 0.0 2.0 1.8 9.7
Matěj Sůva BK Kondoři Liberec 21 25 1.0 11.2 3.0 / 6.3 46.8 1.2 / 3.0 41.3 1.6/2.2 70.9 0.5 3.4 4.0 2.8 1.1 2.4 0.0 2.1 1.7 11.4
Martin Hošek Slavoj Litoměřice 20 28 27.5 9.5 3.0 / 6.9 44.3 0.7 / 2.5 29.0 1.3/2.4 54.4 1.3 2.4 3.7 1.4 1.0 2.4 0.0 2.1 2.6 6.1
14 Štěpán Borovka BCM Orli Prostějov 21 21 27.3 12.6 3.1 / 6.3 48.9 1.3 / 4.2 30.7 2.6/3.7 70.1 1.4 5.0 6.4 3.4 1.3 2.4 0.1 4.0 2.4 15.9
10 Vojtěch Sýkora Sokol Písek 19 19 15.2 11.1 3.7 / 7.2 51.5 0.8 / 2.4 32.6 1.3/2.0 65.8 2.2 3.9 6.1 4.6 1.7 2.5 0.1 1.8 2.4 15.0
24 Matěj Burda GBA EU 20 28 22.6 6.5 1.5 / 2.6 56.8 0.9 / 3.0 29.8 0.9/1.4 0.0* 0.5 1.3 1.8 2.8 1.0 1.6 0.1 2.1 1.8 7.0
Matěj Cerha BK Loko Plzeň 20 26 19.7 6.3 1.2 / 3.3 35.3 1.2 / 3.9 30.7 0.5/0.9 0.0* 0.5 0.7 1.2 0.9 0.7 1.1 0.0 0.8 1.3 2.3
33 Matěj Fanta AŠ Mladá Boleslav 20 20 1.0 8.2 1.6 / 0.0 0.0* 1.6 0.0* 0.4/0.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.9 0.0
Martin Tax 21 23 19.0 5.2 1.0 / 2.8 37.5 0.7 / 3.7 19.8 0.9/1.7 0.0* 0.7 1.8 2.6 0.6 1.1 0.8 0.0 1.6 0.0 3.2
Dominik Plešingr Basketball Nymburk B 21 20 15.5 4.5 1.0 / 2.3 41.3 0.7 / 2.7 25.9 0.5/0.8 0.0* 0.5 1.8 2.3 0.7 0.4 0.7 0.1 0.7 0.9 3.3
Matouš Brůna Snakes Ostrava 20 22 14.6 3.8 1.1 / 2.5 43.6 0.3 / 1.6 0.0* 0.7/1.1 0.0* 0.7 1.8 2.5 1.6 0.6 1.6 0.0 1.2 0.9 4.3
Jaroslav Kubín Sokol Šlapanice 21 16 15.1 4.6 1.3 / 2.8 46.7 0.4 / 1.1 0.0* 0.8/1.3 0.0* 0.6 1.4 1.9 0.7 0.6 1.1 0.0 1.0 2.2 2.9
11 Jakub Nosek BCM Orli Prostějov 20 25 10.7 2.6 0.8 / 1.7 0.0* 0.2 / 0.9 0.0* 0.6/0.9 0.0* 0.4 0.8 1.2 0.7 0.4 0.7 0.0 0.6 0.6 2.1
Vojtěch Janata Synthesia Pardubice 21 12 14.7 4.5 0.8 / 1.2 0.0* 0.8 / 1.5 0.0* 0.8/1.2 0.0* 0.5 1.2 1.7 1.9 0.5 1.7 0.1 1.2 1.5 5.1
Matyáš Meisner PCE 21 9 17.3 3.3 1.7 / 4.4 37.5 0.0 / 1.1 0.0* 0.0/0.1 0.0* 1.3 2.0 3.3 0.8 0.4 1.3 0.1 0.7 1.0 2.3
Lukáš Bobek USK Praha B 21 23 15.1 1.2 0.3 / 1.3 0.0* 0.2 / 0.9 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.5 1.5 2.0 0.8 0.4 1.1 0.0 0.4 1.6 0.2
45 Filip Novotný GBA 21 2 22.5 14.0 3.5 / 6.5 53.8 1.0 / 3.0 33.3 4.0/6.5 61.5 0.5 1.5 2.0 0.5 0.0 2.0 0.1 4.0 3.0 8.0
Leopold Dobíšek SK Žabovřesky 20 5 1.0 5.2 2.4 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.4/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.6 0.0
Lukáš Boháček BVK Holice 20 2 1.0 11.5 3.5 / 3.5 100.0 1.0 / 1.0 0.0* 1.5/4.5 33.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5 6.0
Erik Klepač OLO 20 9 6.4 1.6 0.2 / 0.6 0.0* 0.2 / 0.6 0.0* 0.4/0.7 0.0* 0.2 0.6 0.8 0.7 0.0 0.7 0.1 0.6 0.9 1.1
Tomáš Mráz BA Nymburk 20 6 13.8 2.0 0.7 / 3.8 17.4 0.2 / 0.8 0.0* 0.2/0.3 0.0* 1.2 2.2 3.3 1.7 0.7 1.7 0.2 0.8 1.7 1.3
Radek Drahokoupil Pod 21 1 1.0 9.0 0.0 / 0.0 0.0* 3.0 / 3.0 100.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 9.0
17 Matouš Kurečka OPA 21 4 5.8 1.8 0.8 / 0.8 0.0* 0.0 / 0.3 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.3 0.5 0.0 0.0 0.3 0.3 2.5
Dominik Lukáč SNAK A 21 1 24.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 / 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0 -6.0
7 Jan Panáček Sokol pražský 21 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Gianluca Prošek SAM Brno 21 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
12 Patrick Samoura USK 20 46 14 6 16 10 24 32 20 14 8 16 8 66
21 Luboš Kovář SVI 20 27 8 4 6 6 16 20 6 3 7 8 4 44
Matěj Sůva BK Kondoři Liberec 21 42 12 8 20 6 16 22 18 8 12 16 8 68
Martin Hošek Slavoj Litoměřice 20 19 7 3 5 4 6 7 6 3 6 7 5 16
14 Štěpán Borovka BCM Orli Prostějov 21 33 11 5 8 5 15 19 10 5 7 10 5 43
10 Vojtěch Sýkora Sokol Písek 19 72 26 6 8 8 18 24 18 10 12 10 8 78
24 Matěj Burda GBA EU 20 17 4 4 4 3 5 6 9 4 5 5 4 23
Matěj Cerha BK Loko Plzeň 20 24 6 4 4 2 4 4 3 3 5 3 4 19
33 Matěj Fanta AŠ Mladá Boleslav 20
Martin Tax 21 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dominik Plešingr Basketball Nymburk B 21 20 6 4 4 4 13 14 5 3 5 6 5 23
Matouš Brůna Snakes Ostrava 20 29 11 2 3 2 4 6 10 6 4 6 3 41
Jaroslav Kubín Sokol Šlapanice 21 29 10 3 7 8 15 21 8 3 9 8 5 47
11 Jakub Nosek BCM Orli Prostějov 20 7 3 1 3 3 3 4 3 1 3 2 3 9
Vojtěch Janata Synthesia Pardubice 21 18 6 2 6 3 7 7 8 7 10 9 4 20
Matyáš Meisner PCE 21 12 6 0 0 5 5 9 2 2 3 2 5 11
Lukáš Bobek USK Praha B 21 9 4 1 1 3 7 7 6 4 2 3 3 17
45 Filip Novotný GBA 21 19 4 4 5 3 8 8 5 5 5 7 5 21
Leopold Dobíšek SK Žabovřesky 20 17 8 1 2 6 12 15 4 3 8 4 5 18
Lukáš Boháček BVK Holice 20 12 4 3 1 2 3 5 4 5 4 4 4 16
Erik Klepač OLO 20 31 10 5 7 5 7 11 10 4 5 6 5 41
Tomáš Mráz BA Nymburk 20 5 2 1 1 3 3 6 4 2 3 4 3 7
Radek Drahokoupil Pod 21 8 1 2 0 1 2 3 2 1 2 0 1 3
17 Matouš Kurečka OPA 21 21 6 4 8 3 9 11 9 5 6 10 4 32
Dominik Lukáč SNAK A 21 36 8 6 12 3 8 9 6 4 4 11 5 37
Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
Slavoj Litoměřice 28 14.2 8.3 8.4 /13.2 63.6 8.1 25.0 33.2 10.7 7.8 15.1 14.8 16.1 1.1
Kondoři Liberec 25 18.8 7.6 13.5 /20.5 66.0 11.4 28.7 40.1 14.6 8.8 15.0 19.1 18.5 2.4
Sokol Písek 28 25.4 6.8 12.9 /20.4 63.3 13.2 32.0 45.2 21.0 11.8 19.3 19.5 21.3 2.7
Sokol pražský 26 21.1 5.3 12.9 /21.6 59.7 14.0 28.6 42.6 10.5 11.1 17.6 19.6 19.2 1.7
BK Loko Plzeň 28 20.5 7.3 11.6 /20.9 55.4 13.2 30.5 43.7 15.3 7.6 18.4 19.0 20.9 3.4
GBA EU 28 24.4 9.4 12.2 /18.3 66.7 14.9 32.4 47.3 18.8 9.9 15.8 19.1 17.6 3.8
Synthesia Pardubice 28 19.8 7.3 9.9 /16.8 58.9 17.6 30.7 48.3 16.5 9.8 18.9 17.8 19.3 3.0
SAM Brno 28 18.8 4.5 9.3 /15.5 59.9 11.8 25.6 37.4 12.4 8.4 23.0 17.2 19.8 2.1
USK Praha 27 24.5 7.5 12.8 /19.5 65.8 15.1 32.0 47.2 17.9 10.9 15.7 18.7 17.7 4.0
BA Nymburk 27 20.1 9.0 13.0 /20.6 63.1 14.2 33.6 47.8 16.5 9.4 15.1 20.3 18.7 2.1
BCM Orli Prostějov 29 24.5 9.1 14.0 /21.3 65.6 13.8 32.2 46.1 19.8 10.4 13.8 19.1 17.5 2.9
Snakes Ostrava 26 20.7 8.5 17.2 /24.1 71.4 11.5 29.7 41.2 16.3 9.5 14.2 21.2 19.3 1.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 4 4 0 0 1.1 1.0 1.1
Zatloukal Ondřej 4 4 0 0 1.0 1.6 1.3
Záruba Matěj 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Výborný Dominik 12 10 2 0 1.2 1.3 1.3
Vošahlík Marek 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Vondráček Marek 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Veis Martin 9 0 9 0 1.6 1.2 1.4
Večeřa Pavel 6 6 0 0 1.3 1.0 1.2
Vávrová Veronika 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Ulrych Lukáš 10 4 5 1 1.2 1.1 1.1
Toboláková Barbora 8 1 7 0 1.4 1.1 1.2
Šafařík Michal 2 1 1 0 1.3 1.0 1.1
Svoboda Martin 13 3 10 0 1.0 1.3 1.2
Smetana Jiří 1 1 0 0 1.5 1.5 1.5
Slanina Vladimír 11 5 6 0 1.6 1.3 1.5
Scholze Michal 5 5 0 0 1.2 1.1 1.2
Salvetr Rudolf 3 3 0 0 1.3 1.0 1.2
Rom Daniel 9 0 9 0 1.9 1.3 1.6
Renc Jan 8 2 6 0 1.2 1.3 1.3
Pokorný Štěpán 6 6 0 0 1.3 1.3 1.3
Petrák Jakub 8 3 5 0 1.4 1.6 1.5
Peterková Lucie 5 4 1 0 1.3 1.0 1.2
Perlík Michal 7 6 1 0 1.7 1.1 1.4
Novák Petr 5 3 2 0 1.2 1.1 1.2
Neuman Ladislav 11 11 0 0 1.1 1.3 1.2
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Nehoda Pavel 10 5 5 0 1.0 1.2 1.1
Musil Jan 8 5 3 0 1.9 1.1 1.5
Melichárek Ivo 5 4 1 0 1.5 1.3 1.4
Mašek Tomáš 11 0 11 0 1.2 1.2 1.2
Linhart Tomáš 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Kučírek Martin 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kubiš Michal 4 1 2 1 1.1 1.4 1.3
Křičková Lenka 2 1 1 0 1.3 1.0 1.1
Kovář Jan 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Kovačovič Matej 6 4 2 0 1.0 1.0 1.0
Konvička Jan 6 0 6 0 1.8 1.9 1.8
Komprs Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kocián Michal 9 0 9 0 1.4 1.1 1.2
Kejklíček Roman 10 4 6 0 1.3 1.5 1.4
Kapaňa Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Jon Miloslav 10 2 8 0 1.2 1.3 1.2
Jodl Jiří 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Jeřáb Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Holubek Tomáš 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Hecl Jan 8 6 0 2 1.5 1.4 1.4
Hartig Lukáš 8 2 6 0 1.4 1.2 1.3
Fanta Jiří 10 6 4 0 1.2 1.4 1.3
Dombrovský Filip 9 3 6 0 1.2 1.2 1.2
Čarnecký Martin 6 2 4 0 1.3 1.1 1.2
Csöllei Pavel 8 3 5 0 1.4 1.2 1.3
Bohata Pavel 10 8 2 0 1.5 1.5 1.5
Blahout Petr 3 3 0 0 1.2 1.0 1.1
Baudyš Petr 7 5 2 0 1.1 1.1 1.1
Barták Dominik 8 0 8 0 1.3 1.2 1.3
Barták Matěj 6 0 6 0 1.2 1.3 1.3
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře