GBA EU

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Extraliga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 13. 9. 2018
Vladimír Kašša
12vladimirkassa12@gmail.com
777 754 499

Trenér

od: 13. 9. 2018
Julian Beťko
julian.betko@gbacademy.eu
777 457 949

1. asistent trenéra

od: 13. 9. 2018
Norbert Kalabiška
No.kalabiskacoach@gmail.com

Technický zápis

od: 20. 9. 2018
Vladimír Kašša
12vladimirkassa12@gmail.com
777 754 499

Adresa

Get Better Academy Europe s.r.o.
Palackého
252 19 Rudná

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F-
25 Seikou Sisoho Jawara 2000 190 21 25 29.2 19.7 5.6 / 8.2 68.4 2.2 / 5.8 38.4 1.7/2.3 75.4 0.8 4.5 5.3 5.6 2.5 2.8 0.1 2.5 1.9
9 Artur Konontšuk 2000 198 21 28 23.2 13.8 3.7 / 6.0 61.5 1.4 / 3.8 37.4 2.0/2.5 82.6 2.4 3.9 6.3 1.2 0.7 1.5 0.0 2.3 1.9
14 Tomáš Mikyska 2000 167 21 28 24.2 13.1 4.7 / 6.8 69.8 0.6 / 1.9 32.7 1.9/2.9 64.6 3.0 4.8 7.8 1.7 1.7 2.4 0.0 3.4 3.1
44 Mark Jaakson 2000 196 21 28 27.1 11.3 3.0 / 5.7 52.2 1.3 / 3.3 39.1 1.5/1.8 84.3 1.2 3.2 4.4 2.5 1.0 1.8 0.0 2.4 2.1
45 Filip Novotný R/K 2000 193 21 23 22.0 8.9 1.3 / 3.1 41.7 1.7 / 5.1 33.3 1.2/2.0 59.6 0.5 2.5 3.0 1.6 1.3 1.4 0.0 1.8 2.0
24 Matěj Burda R 2001 189 20 28 21.6 6.5 1.5 / 2.6 56.8 0.9 / 3.0 29.8 0.9/1.4 61.5 0.5 1.3 1.8 2.8 1.0 1.6 0.1 2.1 1.8
39 Rastislav Šipkovský 2001 199 20 28 17.5 5.2 1.4 / 2.9 46.3 0.4 / 1.3 32.4 1.2/1.9 63.5 1.9 3.6 5.5 1.3 0.5 0.9 0.1 1.4 1.6
18 Nikolaos Noumeros 2001 198 20 28 15.3 4.9 1.2 / 2.4 51.5 0.6 / 2.8 20.3 0.7/1.5 47.6 0.9 3.3 4.2 1.4 0.8 1.4 0.0 1.3 1.1
22 František Bartoň 2000 197 20 26 12.6 4.8 1.9 / 3.0 63.6 0.1 / 0.2 33.3 0.8/1.5 52.5 1.2 2.7 3.9 0.4 0.5 0.7 0.0 1.3 0.8
8 Matúš Skubeň 2001 190 20 20 13.6 4.5 1.1 / 2.4 44.7 0.7 / 1.9 34.2 0.4/0.9 47.1 0.6 0.6 1.1 1.3 0.5 1.3 0.1 0.9 1.7
23 Tadeáš Manas 2001 200 20 16 6.6 1.5 0.4 / 0.7 63.6 0.1 / 0.5 12.5 0.4/0.7 63.6 0.4 0.7 1.1 0.5 0.2 0.6 0.1 0.6 0.6
13 Mikuláš Whalen 2001 191 20 11 5.5 1.8 0.1 / 0.2 50.0 0.5 / 1.5 35.3 0.0/0.0 0.0 0.1 0.6 0.7 0.1 0.3 0.4 0.0 0.2 0.6
35 Nikolajs Atanasovs 2001 200 20 5 3.6 0.8 0.2 / 0.4 50.0 0.0 / 0.2 0.0 0.4/0.4 100.0 0.2 0.8 1.0 0.4 0.0 0.4 0.2 0.4 0.8
16 Andrée Loigu 2001 178 20 1 10.0 3.0 1.0 / 2.0 50.0 0.0 / 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 2.0 2.0
Juraj Hrabovský 2000 178 21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jan Vilím 2001 203 20 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Kryštof Plavka 2001 177 20 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Karl-Gustav Paloots 2001 203 20 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F-
180 extraliga (junioři U19) Hosté 5. 5. 2019 USK 69:78 18 /27 40% 8 /17 32% 18/5 78.3% 12 32 44 11 2 10 22 23
178 extraliga (junioři U19) Domácí 4. 5. 2019 BCM Orli Prostějov 97:81 32 /21 60.4% 7 /19 26.9% 12/6 66.7% 17 34 51 20 7 11 20 19
158 extraliga (junioři U19) Hosté 14. 4. 2019 Sokol pražský 73:96 21 /18 53.8% 13 /17 43.3% 15/5 75% 10 33 43 22 11 14 22 15
154 extraliga (junioři U19) Hosté 13. 4. 2019 Sokol pražský 54:82 22 /13 62.9% 9 /21 30% 11/4 73.3% 13 29 42 19 12 16 15 17
150 extraliga (junioři U19) Domácí 31. 3. 2019 Sokol pražský 86:89 26 /18 59.1% 9 /17 34.6% 7/10 41.2% 11 33 44 18 7 19 18 21
146 extraliga (junioři U19) Domácí 30. 3. 2019 Sokol pražský 84:69 27 /16 62.8% 7 /14 33.3% 9/8 52.9% 12 33 45 10 12 21 19 16
128 extraliga (junioři U19) Hosté 17. 3. 2019 BK Snakes Ostrava 73:83 30 /24 55.6% 5 /14 26.3% 8/3 72.7% 11 28 39 12 10 12 17 19
122 extraliga (junioři U19) Hosté 16. 3. 2019 BCM Orli Prostějov 87:76 22 /18 55% 3 /23 11.5% 23/6 79.3% 15 28 43 10 11 15 22 19
120 extraliga (junioři U19) Domácí 3. 3. 2019 Sokol pražský 108:41 23 /16 59% 14 /21 40% 20/6 76.9% 19 44 63 27 13 17 18 12
113 extraliga (junioři U19) Domácí 2. 3. 2019 Sokol Písek Sršni 96:76 23 /13 63.9% 11 /29 27.5% 17/13 56.7% 20 29 49 27 12 16 28 22
106 extraliga (junioři U19) Hosté 17. 2. 2019 BK Kondoři Liberec 74:90 20 /18 52.6% 14 /25 35.9% 8/2 80% 14 30 44 16 8 11 16 17
100 extraliga (junioři U19) Hosté 16. 2. 2019 Slavoj BK Litoměřice 36:81 23 /12 65.7% 10 /22 31.3% 5/3 62.5% 15 41 56 15 11 20 12 12
87 extraliga (junioři U19) Domácí 13. 2. 2019 USK 91:66 25 /13 65.8% 8 /19 29.6% 17/3 85% 15 29 44 16 7 14 19 17
84 extraliga (junioři U19) Hosté 20. 1. 2019 SAM Brno 42:107 28 /16 63.6% 13 /22 37.1% 12/4 75% 22 31 53 34 17 13 19 16
78 extraliga (junioři U19) Hosté 19. 1. 2019 PCE 66:104 27 /12 69.2% 11 /19 36.7% 17/9 65.4% 15 28 43 25 13 15 23 17
94 extraliga (junioři U19) Domácí 15. 1. 2019 BA Nymburk 70:44 16 /20 44.4% 10 /21 32.3% 8/8 50% 18 36 54 17 12 21 17 14
69 extraliga (junioři U19) Domácí 9. 12. 2018 BK Lokomotiva Plzeň 117:65 25 /12 67.6% 14 /15 48.3% 25/9 73.5% 10 34 44 24 14 16 26 20
3 extraliga (junioři U19) Hosté 8. 12. 2018 BK Lokomotiva Plzeň 70:96 38 /19 66.7% 5 /15 25% 5/7 41.7% 17 27 44 13 12 15 16 16
62 extraliga (junioři U19) Domácí 25. 11. 2018 BCM Orli Prostějov 90:83 27 /26 50.9% 8 /14 36.4% 12/6 66.7% 16 30 46 17 9 10 18 12
56 extraliga (junioři U19) Domácí 24. 11. 2018 BK Snakes Ostrava 101:73 34 /11 75.6% 7 /16 30.4% 12/8 60% 15 28 43 20 7 16 20 22
53 extraliga (junioři U19) Hosté 11. 11. 2018 Sokol Písek Sršni 73:76 21 /17 55.3% 7 /26 21.2% 13/4 76.5% 24 29 53 18 9 24 22 19
48 extraliga (junioři U19) Hosté 10. 11. 2018 Sokol pražský 59:83 22 /19 53.7% 10 /22 31.3% 9/10 47.4% 17 40 57 15 5 14 18 19
40 extraliga (junioři U19) Domácí 28. 10. 2018 Slavoj BK Litoměřice 93:51 16 /8 66.7% 18 /26 40.9% 7/5 58.3% 20 43 63 25 4 16 14 15
34 extraliga (junioři U19) Domácí 27. 10. 2018 BK Kondoři Liberec 92:67 21 /18 53.8% 12 /15 44.4% 14/4 77.8% 17 27 44 23 16 19 20 22
18 extraliga (junioři U19) Domácí 24. 10. 2018 PCE 83:56 31 /13 70.5% 5 /10 33.3% 6/9 40% 9 30 39 17 11 19 16 13
27 extraliga (junioři U19) Hosté 14. 10. 2018 USK 69:60 14 /14 50% 10 /16 38.5% 2/5 28.6% 6 29 35 11 4 19 16 20
22 extraliga (junioři U19) Hosté 13. 10. 2018 BA Nymburk 75:77 17 /25 40.5% 9 /14 39.1% 16/4 80% 12 38 50 18 9 19 19 22
12 extraliga (junioři U19) Domácí 29. 9. 2018 SAM Brno 105:53 35 /20 63.6% 7 /13 35% 14/5 73.7% 15 33 48 25 13 11 22 17
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 29. 9. 2018
15:30
GBA Europe
SAM Brno
105
53
26
13
49
25
79
31
základní část Review
4. kolo 13. 10. 2018
15:00
BA Nymburk
GBA Europe
75
77
16
25
25
42
52
54
základní část Review
5. kolo 14. 10. 2018
11:30
USK Praha
GBA Europe
69
60
19
15
35
30
50
52
základní část Review
3. kolo 24. 10. 2018
19:30
GBA Europe
BK Synthesia Pardubice
83
56
22
12
44
30
69
44
základní část Review
6. kolo 27. 10. 2018
13:00
GBA Europe
BK Kondoři Liberec
92
67
22
8
45
26
74
50
základní část Review
7. kolo 28. 10. 2018
11:00
GBA Europe
Slavoj BK Litoměřice
93
51
24
10
41
30
67
46
základní část Review
8. kolo 10. 11. 2018
17:00
Sokol pražský
GBA Europe
59
83
16
20
36
39
50
60
základní část Review
9. kolo 11. 11. 2018
12:00
Sokol Písek Sršni
GBA Europe
73
76
15
22
35
35
61
55
základní část Review
10. kolo 24. 11. 2018
13:00
GBA Europe
BK Snakes Ostrava
101
73
40
12
60
32
85
49
základní část Review
11. kolo 25. 11. 2018
15:00
GBA Europe
BCM Orli Prostějov
90
83
25
21
45
39
69
59
základní část Review
1. kolo 8. 12. 2018
17:00
BK Lokomotiva Plzeň
GBA Europe
70
96
28
26
51
55
63
77
základní část Review
12. kolo 9. 12. 2018
11:00
GBA Europe
BK Lokomotiva Plzeň
117
65
33
22
74
33
94
49
základní část Review
16. kolo 15. 1. 2019
20:00
GBA Europe
BA Nymburk
70
44
25
10
35
26
54
35
základní část Review
13. kolo 19. 1. 2019
16:00
BK Synthesia Pardubice
GBA Europe
66
104
16
29
31
52
54
86
základní část Review
14. kolo 20. 1. 2019
09:00
SAM Brno
GBA Europe
42
107
6
22
23
47
34
82
základní část Review
15. kolo 13. 2. 2019
13:30
GBA Europe
USK Praha
91
66
21
17
39
29
58
46
základní část Review
17. kolo 16. 2. 2019
15:00
Slavoj BK Litoměřice
GBA Europe
36
81
10
31
18
54
31
65
základní část Review
18. kolo 17. 2. 2019
12:30
BK Kondoři Liberec
GBA Europe
74
90
17
30
37
47
54
68
základní část Review
19. kolo 2. 3. 2019
16:00
GBA Europe
Sokol Písek Sršni
96
76
26
18
48
37
68
60
základní část Review
20. kolo 3. 3. 2019
11:00
GBA Europe
Sokol pražský
108
41
33
7
55
18
89
33
základní část Review
21. kolo 16. 3. 2019
12:00
BCM Orli Prostějov
GBA Europe
87
76
21
26
41
42
64
63
základní část Review
22. kolo 17. 3. 2019
09:00
BK Snakes Ostrava
GBA Europe
73
83
26
16
46
35
59
59
základní část Review
čtvrtfinále 30. 3. 2019
14:30
GBA Europe
Sokol pražský
84
69
27
20
42
37
63
52
play-off Review
čtvrtfinále 31. 3. 2019
10:00
GBA Europe
Sokol pražský
86
89
22
21
38
46
66
65
76
76
play-off Review
čtvrtfinále 13. 4. 2019
16:00
Sokol pražský
GBA Europe
54
82
15
10
27
35
37
55
play-off Review
čtvrtfinále 14. 4. 2019
15:00
Sokol pražský
GBA Europe
73
96
26
28
41
45
59
68
play-off Review
semifinále 4. 5. 2019
18:00
GBA Europe
BCM Orli Prostějov
97
81
23
29
54
51
77
64
Mistrovství ČR Review
finále 5. 5. 2019
16:00
USK Praha
GBA Europe
69
78
18
22
38
35
46
46
65
65
Mistrovství ČR Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2018/19 extraliga 2 42

články