Jan Vilím

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 20 let
Výška
203 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
312
Procento vítězství
51%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - Soutěž Bra U11 (D) 20 - 5.6 2.6 0 0.5/1.3 40.0 - -
2011/12 mladší minižactvo U12 - Skupina A BraU12B"B" 12 - 1.6 0.7 0 0.3/0.8 30.0 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - Kvalifikace Bra 4 - 6.3 3 0 0.3/1.5 16.7 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - Skupina A Bra U12B"A"(ms) 1 - 0.0 0 0 0/2 0.0 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - 2. kolo baráž Bra U12B"A"(ms) 2 - 6.5 3 0 0.5/1.5 33.3 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - Finále Bra U12B"A"(ms) 3 - 1.3 0.7 0 0/0.7 0.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - Soutěž BraU13B 11 - 2.4 1.1 0 0.2/1.2 15.4 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Soutěž Bra U12B"A"(ms) 24 - 4.1 1.8 0 0.6/1.2 48.3 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o národní finále BraU12B"B" 6 - 4.2 1.7 0 0.8/1.7 50.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 BraU13B 29 - 3.3 1.6 0 0.2/1.3 17.9 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina A BK Brandýs n. L. 13 - 5.0 2 0 1/2.8 36.1 - -
2014/15 mladší žáci U14 - liga sk. A BK Brandýs n. L. 6 - 3.8 1.3 0 1.2/2 58.3 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina A Kondoři Liberec 7 - 8.6 3.3 /3.3 0 2/4.3 46.7 2.4 3.9
2015/16 žáci U15 - skupina B BK Brandýs n.L. 11 - 18.8 8.3 0.3 1.5/3.8 38.1 - -
2015/16 kadeti U17 - Krajský přebor kadetů U17 BK Bran U17B 9 - 16.4 7.3 0.2 1.1/2.3 47.6 - -
2015/16 žáci U15 - liga sk. A BK Brandýs n.L. 11 - 13.0 5.2 /5.2 0 2.6/6.2 42.6 3.3 6.2
2015/16 kadeti U17 - Skupina o 7-9 místo BK Bran U17B 3 - 19.7 7.7 0.7 2.3/5.7 41.2 - -
2016/17 junioři U19 - skupina D BK Brandýs 2 - 3.0 1.5 0 0/4 0.0 - -
2016/17 junioři U19 - 2. kolo BK Brandýs 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 junioři U19 - skupina B BK Brandýs 10 - 4.2 1.5 0 1.2/1.8 66.7 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 13 4.5 1.4 0.6 /1.4 0 0.2/0.4 40.0 0.5 1.8
2016/17 kadeti U17 - skupina B BK Brandýs n. L. 7 - 12.7 4.7 0.4 2/4.4 45.2 - -
2016/17 junioři U19 - play-out B BK Brandýs 7 - 5.4 2.3 0.1 0.4/1 42.9 - -
2016/17 kadeti U17 - Skupina o 5-7 místo BK Brandýs n. L. 2 - 14.5 4.5 1 2.5/4 62.5 - -
2016/17 kadeti U17 - play-off Sokol Pražský 3 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 junioři U19 - základní část Sokol pražský 1 37.0 16.0 6 /13 1 1/2 50.0 4.0 9.0
2017/18 junioři U19 - skupina A BK Brandýs 10 - 9.8 2.8 1.2 0.6/1.7 35.3 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 16 15.7 4.0 1.5 /4.6 0 1/1.9 53.3 1.5 6.2
2017/18 kadeti U17 - play-off Sokol Pražský 3 20.7 8.0 3.3 /6 0.3 0.3/1.7 20.0 2.0 9.3
2017/18 kadeti U17 - Mistrovství ČR Sokol Pražský 2 12.0 1.0 0 /1 0 1/2 50.0 2.0 -1.5
2018/19 junioři U19 - kvalifikace Sokol pražský 3 - 9.7 3.3 0.7 1/1.3 75.0 - -
2018/19 muži - skupina B Bra 10 - 6.2 1.9 0.6 0.6/0.9 66.7 - -
2018/19 junioři U19 - skupina B GBA EU B 11 - 5.1 1.4 0.4 1.3/2 63.6 - -
2018/19 junioři U19 - skupina B BK Brandýs 10 - 15.4 4.8 0.9 3.1/4.9 63.3 - -
2019/20 junioři U19 - skupina A BK Brandýs n. L. 3 - 19.0 5.3 2 2.3/4.3 53.8 - -
2019/20 muži - skupina B Bra 8 - 5.9 1.8 0.5 0.9/1.3 70.0 - -
2019/20 junioři U19 - základní část Sokol pražský 14 20.4 4.1 0.9 /3.4 0.3 1.4/2.4 55.9 3.5 3.5
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník SP BASKET 1 21.0 5.0 2 /5 0 1/2 50.0 4.0 1.0
2020/21 muži - skupina B Bra 2 - 5.0 2 0 1/2 50.0 - -
Průměr za kariéru 31.2 2.4 6.5 2.5 0.2 0.9/2.1 157.6 2.0 1.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 SLUNETA Ústí n.L. 25. 2. 2016 2015/16
2B body 14 Jižní Supi B 28. 9. 2015 2015/16
3B body 4 ŠSK Slaný 10. 12. 2017 2017/18
Obranné doskoky 7 Synthesia Pardubice 15. 4. 2018 2017/18
Útočné doskoky 9 PCE 11. 1. 2020 2019/20
Doskoky celkem 16 PCE 11. 1. 2020 2019/20
Body 30 Jižní Supi B 28. 9. 2015 2015/16
Užitečnost 24 Synthesia Pardubice 25. 3. 2018 2017/18
Asistence 4 Snakes Ostrava 23. 2. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Slovan Varnsdorf 3 0:00 16.7 5.3 0.0 1.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.0
BK Kladno 2 0:00 22.5 8.5 0.0 0.5 0.0 4.0/8.0 50.0 4.5
Basketbal TJ Svitavy 2 0:00 20.5 8.0 0.0 0.5 0.0 3.0/3.5 85.7 0.5
SLUNETA Ústí n.L. 3 0:00 13.7 4.7 100.0 0.0 0.0 4.3/7.3 59.1 2.0
Synthesia Pardubice 9 11:01 4.2 1.7 60.0 0.1 14.3 0.6/1.1 50.0 0.9
Ben U13B 7 0:00 5.0 2.4 0.0 0.0 0.0 0.1/0.7 20.0 1.3
Sokol Žižkov 3 7:42 10.7 3.7 183.3 1.0 150.0 0.3/0.7 50.0 1.7
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 14.0 5.5 0.0 0.5 0.0 1.5/4.5 33.3 2.0
BK Loko Plzeň 3 15:18 8.3 2.3 58.3 0.7 50.0 1.7/3.3 50.0 2.7
BA Sparta 2 0:00 12.5 5.5 100.0 0.0 0.0 1.5/5.5 27.3 3.5
BSK Modřany - Jižní supi 1 0:00 23.0 10.0 100.0 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 1.0
Tesla Pardubice 5 0:00 4.4 1.6 0.0 0.0 0.0 1.2/1.6 75.0 2.0
BKDěč U17G 1 0:00 22.0 9.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 3.0
ŠSK Slaný 2 0:00 11.0 2.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Klatovy 1 0:00 21.0 7.0 0.0 2.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 10.0 3.5 100.0 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 3.0
BK Beroun 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
Měl U12 4 0:00 4.8 2.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 1.3
Pod U13B 4 0:00 4.5 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.8
Válečníci Děčín 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
SAM Brno 1 37:22 16.0 6.0 46.2 1.0 16.7 1.0/2.0 50.0 4.0
Válečníci Děčín 1 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 3.0
Sokol BK Chrudim 2 0:00 7.5 2.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Kbely 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
NH Ostrava 2 14:09 7.5 3.0 37.5 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
Královští Sokoli 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Praha 1 0:00 13.0 3.0 0.0 1.0 0.0 4.0/7.0 57.1 5.0
Kol U12B 5 0:00 2.6 1.2 0.0 0.0 0.0 0.2/0.6 33.3 2.4
Bol 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
BC Benešov 4 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.8/4.0 18.8 2.0
BSK Modřany - Jižní Supi 2 0:00 6.0 1.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BARoun.l. U17B 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BC Kolín 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Slavoj Litoměřice 2 19:42 5.5 1.5 60.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 3.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Kralupy Junior (ms) 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BA LYNX Liberec 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BA Sparta Praha 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 3.0
BK Vlci Žďár 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BCM Orli Prostějov 3 8:46 3.3 1.3 40.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 0.3
BVK Holice 2 0:00 5.0 0.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Sokol Pražský 1 0:00 10.0 3.0 100.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.0
Tesla Pardubice 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 3.5
Kanonýři Josefov 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 2 0:00 4.5 0.5 0.0 0.5 0.0 2.0/2.0 100.0 0.5
Slavoj Litoměřice 1 0:00 8.0 2.0 100.0 0.0 0.0 4.0/10.0 40.0 4.0
BK Klatovy 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.5 0.0 4.0
PCE 1 30:52 7.0 1.0 50.0 1.0 25.0 2.0/6.0 33.3 4.0
SAM Brno 2 17:32 3.5 1.5 33.3 0.0 0.0 0.5/4.0 12.5 1.5
Slavoj Litoměřice 2 8:08 3.5 0.5 16.7 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.0
R&J EBC Mělník 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 4.0
BA Sparta Praha 1 16:40 6.0 3.0 50.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
JHR 1 21:01 5.0 2.0 40.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BA Nymburk 1 20:09 5.0 1.0 25.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
BCM Orli Prostějov 1 26:13 4.0 0.0 0.0 1.0 50.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Měl U13B 6 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.0
BC Benešov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Lions J. Hradec 1 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BA Sparta Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Snakes Ostrava 3 7:03 1.3 0.3 25.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 0.7
USK 5 8:36 0.6 0.2 20.0 0.0 0.0 0.2/0.4 50.0 1.4
USK Praha 1 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
TJ Třebíč 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Snakes Ostrava 1 19:04 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Sokol Písek 2 8:03 1.0 0.5 16.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 2 16:38 1.0 0.5 16.7 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
USK Praha 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Písek 1 15:10 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
USK 1 15:21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
VYS 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -