Adam Vlček
Národnost
CZE
Ročník narození
2007 -
17 let
Aktuální klub
Sokol Pražský
Výška
192 cm
Kariéra
Sezony
5
Zápasy
93
Procento vítězství
65.6%
Počet klubů
2
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % | F- | VAL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2019/20 starší minižáci U13 - Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A" | BK Brandýs nad Labem | 4 | - | 12.3 | 6 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.3/1 | 25.0 | - | - |
2019/20 starší minižáci U13 - Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A1" | BK Brandýs nad Labem | 4 | - | 6.0 | 3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0.5 | 0.0 | - | - |
2020/21 žáci U15 - Skupina B | BK Brandýs n.L. | 3 | - | 12.3 | 4.3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 3.7/5.7 | 64.7 | - | - |
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. C | BK Brandýs n. L. | 4 | - | 9.3 | 4.3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.8/3.5 | 21.4 | - | - |
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina C | BK Brandýs n. L. | 4 | - | 17.3 | 8.5 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.3/0.8 | 33.3 | - | - |
2019/20 starší minižáci U13 - Kvalifikace o NF U13B finále | BK Brand U13B(kv) | 2 | - | 11.0 | 5 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | - | - |
2021/22 kadeti U17 - skupina B | BK Brandýs n. L. | 2 | - | 14.5 | 6 | 0.0 | 0 | 0.0 | 2.5/4.5 | 55.6 | - | - |
2021/22 žáci U15 - skupina C | BK Brandýs n.L. | 5 | - | 21.8 | 7.8 | 0.0 | 0.6 | 0.0 | 4.4/6.4 | 68.8 | - | - |
2021/22 žáci U15 - extraliga A | BK Brandýs n.L. | 11 | - | 18.5 | 7.1 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 3.5/5.9 | 60.0 | - | - |
2021/22 kadeti U17 - play-out B | BK Brandýs n. L. | 6 | - | 15.7 | 6.5 | 0.0 | 0 | 0.0 | 2.7/5.5 | 48.5 | - | - |
2022/23 junioři U19 - Skupina B | BK Brandýs | 3 | - | 1.7 | 0.7 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.3/0.7 | 50.0 | - | - |
2022/23 junioři U19 - 2. kolo | BK Brandýs | 2 | - | 3.0 | 1.5 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | - | - |
2022/23 kadeti U17 - skupina A | Sokol Pražský | 8 | 19.5 | 4.8 | 1.9 /4.4 | 42.9 | 0 | 0.0 | 1/1.4 | 72.7 | 1.8 | 10.4 |
2022/23 junioři U19 - play-out B | BK Brandýs | 1 | - | 4.0 | 2 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2022/23 kadeti U17 - nadstavba B | Sokol Pražský | 8 | 15.3 | 7.6 | 3.3 /5.3 | 61.9 | 0.1 | 100.0 | 0.8/1.6 | 46.2 | 2.3 | 10.8 |
2022/23 kadeti U17 - play-out | Sokol Pražský | 6 | 17.3 | 6.2 | 2 /4.2 | 48.0 | 0.2 | 33.3 | 1.7/3.2 | 52.6 | 1.5 | 12.5 |
2023/24 kadeti U17 - skupina A | Sokol Pražský | 11 | 15.5 | 6.5 | 2.6 /4.5 | 58.0 | 0 | 0.0 | 1.3/3 | 42.4 | 2.2 | 12.5 |
2023/24 kadeti U17 - nadstavba A | Sokol Pražský | 7 | 21.4 | 5.7 | 2.4 /4.4 | 54.8 | 0 | 0.0 | 0.9/2.3 | 37.5 | 2.7 | 12.3 |
2023/24 kadeti U17 - předkolo play-off | Sokol Pražský | 2 | 20.0 | 5.5 | 2 /5.5 | 36.4 | 0 | 0.0 | 1.5/2 | 75.0 | 2.5 | 5.0 |
Průměr za kariéru | 11.6 | 8.0 | 10.2 | 4.2 | 37.8 | 0.1 | 16.7 | 1.6/3.0 | 106.7 | 1.5 | 5.1 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Rekord | Hodnota rekordu | Tým | Datum |
---|---|---|---|
1B body | 4 | Sluneta Ústí n. L. | 7. 1. 2024 |
2B body | 8 | BK Loko Plzeň | 30. 9. 2023 |
Obranné doskoky | 10 | BK VIVIDBOOKS Pardubice | 21. 1. 2024 |
Útočné doskoky | 13 | BK Loko Plzeň | 30. 9. 2023 |
Doskoky celkem | 21 | BK Loko Plzeň | 30. 9. 2023 |
Body | 17 | BK Loko Plzeň | 30. 9. 2023 |
Užitečnost | 38 | BK Loko Plzeň | 30. 9. 2023 |
Asistence | 5 | Válečníci Děčín | 6. 1. 2024 |
Kariérní rekord
Rekord | Hodnota rekordu | Soupeř | Datum | Sezóna |
---|---|---|---|---|
1B body | 9 | Válečníci Děčín B | 11. 10. 2020 | 2020/21 |
2B body | 13 | Sokol Vyšehrad | 17. 11. 2021 | 2021/22 |
3B body | 2 | Sokol Vyšehrad | 17. 11. 2021 | 2021/22 |
Obranné doskoky | 10 | Snakes Ostrava | 1. 4. 2023 | 2022/23 |
Útočné doskoky | 13 | Snakes Ostrava | 1. 4. 2023 | 2022/23 |
Doskoky celkem | 23 | Snakes Ostrava | 1. 4. 2023 | 2022/23 |
Body | 34 | Sokol Vyšehrad | 17. 11. 2021 | 2021/22 |
Užitečnost | 38 | BK Loko Plzeň | 30. 9. 2023 | 2023/24 |
Asistence | 5 | Válečníci Děčín | 6. 1. 2024 | 2023/24 |
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. 9. 2023 | skupina A | GBA Lions Jindřichův Hradec | 16:45 | 9 | 3 | 60.0 | 0 | 3/6 | 50.0 |
17. 9. 2023 | skupina A | Sokol Písek | 21:42 | 10 | 5 | 71.4 | 0 | 0/4 | 0.0 |
30. 9. 2023 | skupina A | BK Loko Plzeň | 28:55 | 17 | 8 | 88.9 | 0 | 1/3 | 33.3 |
1. 10. 2023 | skupina A | Tygři Praha | 18:54 | 10 | 4 | 44.4 | 0 | 2/4 | 50.0 |
14. 10. 2023 | skupina A | Sluneta Ústí n. L. | 20:52 | 3 | 1 | 25.0 | 0 | 1/2 | 50.0 |
15. 10. 2023 | skupina A | Válečníci Děčín | 15:16 | 4 | 2 | 50.0 | 0 | 0/0 | 0 |
29. 11. 2023 | skupina A | USK | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
9. 12. 2023 | skupina A | Tygři Praha | 6:19 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
10. 12. 2023 | skupina A | BK Loko Plzeň | 7:00 | 3 | 1 | 100.0 | 0 | 1/4 | 25.0 |
6. 1. 2024 | skupina A | Válečníci Děčín | 18:51 | 10 | 4 | 100.0 | 0 | 2/6 | 33.3 |
7. 1. 2024 | skupina A | Sluneta Ústí n. L. | 16:10 | 6 | 1 | 25.0 | 0 | 4/4 | 100.0 |
20. 1. 2024 | nadstavba A | BASKET Brno | 17:36 | 10 | 5 | 55.6 | 0 | 0/0 | 0 |
21. 1. 2024 | nadstavba A | BK VIVIDBOOKS Pardubice | 29:19 | 8 | 3 | 60.0 | 0 | 2/5 | 40.0 |
10. 2. 2024 | nadstavba A | NH Ostrava | 26:31 | 5 | 2 | 66.7 | 0 | 1/2 | 50.0 |
11. 2. 2024 | nadstavba A | Snakes Ostrava | 20:39 | 5 | 2 | 66.7 | 0 | 1/2 | 50.0 |
3. 3. 2024 | nadstavba A | BASKET Brno | 14:31 | 4 | 1 | 25.0 | 0 | 2/5 | 40.0 |
16. 3. 2024 | nadstavba A | Snakes Ostrava | 20:36 | 4 | 2 | 66.7 | 0 | 0/0 | 0 |
17. 3. 2024 | nadstavba A | NH Ostrava | 20:25 | 4 | 2 | 50.0 | 0 | 0/2 | 0.0 |
5. 4. 2024 | předkolo play-off | Tygři Praha | 17:43 | 3 | 1 | 20.0 | 0 | 1/2 | 50.0 |
7. 4. 2024 | předkolo play-off | Tygři Praha | 22:14 | 8 | 3 | 50.0 | 0 | 2/2 | 100.0 |
Celkem | 20 | 360:18 | 123 | 50 | 54.3 | 23/53 | 43.4 | ||
Průměr | 20 | 18:00 | 6.2 | 2.5 | 54.3 | 0.0 | 1.2/2.7 | 43.4 |
Soupeř | Z | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sokol Pražský | 2 | 0:00 | 22.5 | 9.5 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 2.0/2.5 | 80.0 | 1.0 |
BK Beroun | 2 | 0:00 | 22.0 | 8.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 4.5/9.0 | 50.0 | 0.5 |
Pod U17B | 2 | 0:00 | 18.0 | 7.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.0/5.5 | 54.5 | 1.0 |
Sokol Vyšehrad | 1 | 0:00 | 34.0 | 13.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | 2.0/4.0 | 50.0 | 1.0 |
Snakes Ostrava | 6 | 13:52 | 5.5 | 2.2 | 59.1 | 0.0 | 0.0 | 1.2/2.0 | 58.3 | 1.7 |
BC Vysočina | 4 | 22:57 | 8.0 | 3.0 | 52.2 | 0.5 | 50.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 1.0 |
BK Loko Plzeň | 4 | 19:16 | 7.5 | 3.5 | 63.6 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.8 | 28.6 | 1.8 |
SLUNETA Ústí n.L. | 2 | 0:00 | 14.0 | 4.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.0/7.0 | 71.4 | 2.5 |
Basket Poděbrady | 1 | 0:00 | 27.0 | 12.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.0/6.0 | 50.0 | 1.0 |
Královští Sokoli | 1 | 0:00 | 27.0 | 10.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 7.0/10.0 | 70.0 | 4.0 |
Tygři Praha | 5 | 18:43 | 5.2 | 1.8 | 32.1 | 0.0 | 0.0 | 1.6/2.4 | 66.7 | 2.4 |
Tygři Brno | 4 | 13:47 | 6.5 | 2.3 | 52.9 | 0.0 | 0.0 | 2.0/4.5 | 44.4 | 2.3 |
Sokol Žižkov | 2 | 0:00 | 13.0 | 5.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/5.5 | 36.4 | 1.5 |
Sokol Vyšehrad | 1 | 0:00 | 25.0 | 12.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | - |
Jižní Supi | 2 | 0:00 | 12.0 | 4.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.0/4.0 | 75.0 | 2.5 |
Válečníci Děčín | 1 | 0:00 | 24.0 | 10.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.0/8.0 | 50.0 | 1.0 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice | 3 | 22:11 | 8.0 | 3.7 | 68.8 | 0.0 | 0.0 | 0.7/1.7 | 40.0 | 4.3 |
Tesla Pardubice | 1 | 0:00 | 23.0 | 11.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/5.0 | 20.0 | 2.0 |
Válečníci Děčín | 4 | 15:35 | 5.8 | 2.3 | 69.2 | 0.0 | 0.0 | 1.3/2.3 | 55.6 | 1.8 |
BA Nymburk | 2 | 0:00 | 10.5 | 2.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 5.0/6.0 | 83.3 | 2.0 |
TJ Sokol Kbely | 1 | 0:00 | 20.0 | 10.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 1.0 |
Sj. BK Litoměřice | 2 | 0:00 | 10.0 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 0.5 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice | 1 | 0:00 | 17.0 | 6.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.0/6.0 | 83.3 | 1.0 |
BASKET Brno | 2 | 16:03 | 7.0 | 3.0 | 46.2 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.5 | 40.0 | 2.5 |
BVK Holice | 1 | 0:00 | 14.0 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.0/7.0 | 57.1 | 1.0 |
Ber U13B | 2 | 0:00 | 6.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | - |
Var U14 | 1 | 0:00 | 12.0 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/4.0 | 50.0 | 3.0 |
Sokol Písek | 1 | 21:42 | 10.0 | 5.0 | 71.4 | 0.0 | 0.0 | 0.0/4.0 | 0.0 | 2.0 |
NH Ostrava | 2 | 23:28 | 4.5 | 2.0 | 57.1 | 0.0 | 0.0 | 0.5/2.0 | 25.0 | 2.5 |
Sluneta Ústí n. L. | 2 | 18:31 | 4.5 | 1.0 | 25.0 | 0.0 | 0.0 | 2.5/3.0 | 83.3 | 4.5 |
GBA Lions Jindřichův Hradec | 1 | 16:45 | 9.0 | 3.0 | 60.0 | 0.0 | 0.0 | 3.0/6.0 | 50.0 | 1.0 |
Válečníci Děčín | 1 | 0:00 | 8.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/4.0 | 50.0 | - |
BC Kolín | 1 | 0:00 | 8.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 3.0 |
USK Praha | 1 | 0:00 | 8.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/4.0 | 50.0 | - |
BA Grizzlies Plzeň | 2 | 17:31 | 4.0 | 1.5 | 37.5 | 0.0 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | 2.5 |
Sokol Nová Paka | 2 | 0:00 | 3.0 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 1.0 |
USK | 2 | 11:37 | 3.0 | 1.5 | 60.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | - |
BA Lynx Liberec | 1 | 0:00 | 6.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Jižní Supi | 1 | 0:00 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Sokol Žižkov B | 1 | 0:00 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BK Jiskra Domažlice | 1 | 0:00 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | - |
BC Kolín | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |