Adam Vlček

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 17 let
Aktuální klub
Sokol Pražský
Výška
192 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
88
Procento vítězství
65.9%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2019/20 starší minižáci U13 - Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A" BK Brandýs nad Labem 4 - 12.3 6 0.0 0 0.0 0.3/1 25.0 - -
2019/20 starší minižáci U13 - Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A1" BK Brandýs nad Labem 4 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina B BK Brandýs n.L. 3 - 12.3 4.3 0.0 0 0.0 3.7/5.7 64.7 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. C BK Brandýs n. L. 4 - 9.3 4.3 0.0 0 0.0 0.8/3.5 21.4 - -
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina C BK Brandýs n. L. 4 - 17.3 8.5 0.0 0 0.0 0.3/0.8 33.3 - -
2019/20 starší minižáci U13 - Kvalifikace o NF U13B finále BK Brand U13B(kv) 2 - 11.0 5 0.0 0 0.0 1/1 100.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BK Brandýs n. L. 2 - 14.5 6 0.0 0 0.0 2.5/4.5 55.6 - -
2021/22 žáci U15 - skupina C BK Brandýs n.L. 5 - 21.8 7.8 0.0 0.6 0.0 4.4/6.4 68.8 - -
2021/22 žáci U15 - extraliga A BK Brandýs n.L. 11 - 18.5 7.1 0.0 0.3 0.0 3.5/5.9 60.0 - -
2021/22 kadeti U17 - play-out B BK Brandýs n. L. 6 - 15.7 6.5 0.0 0 0.0 2.7/5.5 48.5 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina B BK Brandýs 3 - 1.7 0.7 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2022/23 junioři U19 - 2. kolo BK Brandýs 2 - 3.0 1.5 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2022/23 kadeti U17 - skupina A Sokol Pražský 8 19.5 4.8 1.9 /4.4 42.9 0 0.0 1/1.4 72.7 1.8 10.4
2022/23 junioři U19 - play-out B BK Brandýs 1 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2022/23 kadeti U17 - nadstavba B Sokol Pražský 8 15.3 7.6 3.3 /5.3 61.9 0.1 100.0 0.8/1.6 46.2 2.3 10.8
2022/23 kadeti U17 - play-out Sokol Pražský 6 17.3 6.2 2 /4.2 48.0 0.2 33.3 1.7/3.2 52.6 1.5 12.5
2023/24 kadeti U17 - skupina A Sokol Pražský 11 15.5 6.5 2.6 /4.5 58.0 0 0.0 1.3/3 42.4 2.2 12.5
2023/24 kadeti U17 - nadstavba A Sokol Pražský 4 23.5 7.0 3 /5 60.0 0 0.0 1/2.3 44.4 2.8 16.3
Průměr za kariéru 11.0 7.4 10.5 4.3 33.9 0.1 16.7 1.6/3.1 98.2 1.5 5.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 Sluneta Ústí n. L. 7. 1. 2024
2B body 8 BK Loko Plzeň 30. 9. 2023
Obranné doskoky 10 BK VIVIDBOOKS Pardubice 21. 1. 2024
Útočné doskoky 13 BK Loko Plzeň 30. 9. 2023
Doskoky celkem 21 BK Loko Plzeň 30. 9. 2023
Body 17 BK Loko Plzeň 30. 9. 2023
Užitečnost 38 BK Loko Plzeň 30. 9. 2023
Asistence 5 Válečníci Děčín 6. 1. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Válečníci Děčín B 11. 10. 2020 2020/21
2B body 13 Sokol Vyšehrad 17. 11. 2021 2021/22
3B body 2 Sokol Vyšehrad 17. 11. 2021 2021/22
Obranné doskoky 10 Snakes Ostrava 1. 4. 2023 2022/23
Útočné doskoky 13 Snakes Ostrava 1. 4. 2023 2022/23
Doskoky celkem 23 Snakes Ostrava 1. 4. 2023 2022/23
Body 34 Sokol Vyšehrad 17. 11. 2021 2021/22
Užitečnost 38 BK Loko Plzeň 30. 9. 2023 2023/24
Asistence 5 Válečníci Děčín 6. 1. 2024 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
16. 9. 2023 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 16:45 9 3 60.0 0 3/6 50.0
17. 9. 2023 skupina A Sokol Písek 21:42 10 5 71.4 0 0/4 0.0
30. 9. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 28:55 17 8 88.9 0 1/3 33.3
1. 10. 2023 skupina A Tygři Praha 18:54 10 4 44.4 0 2/4 50.0
14. 10. 2023 skupina A Sluneta Ústí n. L. 20:52 3 1 25.0 0 1/2 50.0
15. 10. 2023 skupina A Válečníci Děčín 15:16 4 2 50.0 0 0/0 0
29. 11. 2023 skupina A USK 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
9. 12. 2023 skupina A Tygři Praha 6:19 0 0 0.0 0 0/0 0
10. 12. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 7:00 3 1 100.0 0 1/4 25.0
6. 1. 2024 skupina A Válečníci Děčín 18:51 10 4 100.0 0 2/6 33.3
7. 1. 2024 skupina A Sluneta Ústí n. L. 16:10 6 1 25.0 0 4/4 100.0
20. 1. 2024 nadstavba A BASKET Brno 17:36 10 5 55.6 0 0/0 0
21. 1. 2024 nadstavba A BK VIVIDBOOKS Pardubice 29:19 8 3 60.0 0 2/5 40.0
10. 2. 2024 nadstavba A NH Ostrava 26:31 5 2 66.7 0 1/2 50.0
11. 2. 2024 nadstavba A Snakes Ostrava 20:39 5 2 66.7 0 1/2 50.0
Celkem 15 264:49 100 41 58.6 18/42 42.9
Průměr 15 17:39 6.7 2.7 58.6 0.0 1.2/2.8 42.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Pražský 2 0:00 22.5 9.5 0.0 0.5 0.0 2.0/2.5 80.0 1.0
BK Beroun 2 0:00 22.0 8.0 0.0 0.5 0.0 4.5/9.0 50.0 0.5
Pod U17B 2 0:00 18.0 7.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 1.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 34.0 13.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
BC Vysočina 4 22:57 8.0 3.0 52.2 0.5 50.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Loko Plzeň 4 19:16 7.5 3.5 63.6 0.0 0.0 0.5/1.8 28.6 1.8
Snakes Ostrava 5 12:32 5.8 2.2 57.9 0.0 0.0 1.4/2.4 58.3 1.6
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 14.0 4.5 0.0 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 2.5
Královští Sokoli 1 0:00 27.0 10.0 0.0 0.0 0.0 7.0/10.0 70.0 4.0
Basket Poděbrady 1 0:00 27.0 12.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.0
Sokol Žižkov 2 0:00 13.0 5.5 0.0 0.0 0.0 2.0/5.5 36.4 1.5
Tygři Brno 4 13:47 6.5 2.3 52.9 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 2.3
Sokol Vyšehrad 1 0:00 25.0 12.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Jižní Supi 2 0:00 12.0 4.5 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.5
Válečníci Děčín 1 0:00 24.0 10.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 1.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 22:11 8.0 3.7 68.8 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 4.3
Válečníci Děčín 4 15:35 5.8 2.3 69.2 0.0 0.0 1.3/2.3 55.6 1.8
Tesla Pardubice 1 0:00 23.0 11.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 2.0
BA Nymburk 2 0:00 10.5 2.0 0.0 0.5 0.0 5.0/6.0 83.3 2.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.5
TJ Sokol Kbely 1 0:00 20.0 10.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 0:00 17.0 6.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 1.0
Tygři Praha 3 17:53 5.0 1.7 29.4 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 2.3
BVK Holice 1 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 1.0
Var U14 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Ber U13B 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BASKET Brno 1 17:36 10.0 5.0 55.6 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 1 21:42 10.0 5.0 71.4 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 2.0
GBA Lions Jindřichův Hradec 1 16:45 9.0 3.0 60.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 2 18:31 4.5 1.0 25.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 4.5
Válečníci Děčín 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
BA Grizzlies Plzeň 2 17:31 4.0 1.5 37.5 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
USK Praha 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
BC Kolín 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Sokol Nová Paka 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
USK 2 11:37 3.0 1.5 60.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BA Lynx Liberec 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 1 26:31 5.0 2.0 66.7 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Jižní Supi 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Žižkov B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BC Kolín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -