Extraliga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2017/18

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 3
USK Praha
BA Nymburk
9. 12. 2017
13:00
SH Folimanka Marek Vošahlík
Pavel Bohata
79
75
18
24
43
36
61
50
Review
základní část 1. kolo 6
BK Kondoři Liberec
Slavoj BK Litoměřice
9. 12. 2017
15:00
Sportovní hala Kort Michal Perlík
Jan Renc
76
69
13
23
37
34
55
60
Review
základní část 1. kolo 4
BK Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
7. 12. 2017
18:00
ZŠ Dvorského Václav Sýkora
Adam Giecek
65
72
21
12
35
37
51
53
Review
základní část 1. kolo 5
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
9. 12. 2017
18:00
Sportovní hala Sokol Jan Jeřáb
Marek Šmůla
101
43
14
21
42
33
76
40
Review
základní část 1. kolo 2
GBA
Sokol pražský
9. 12. 2017
18:30
Hala Kuncova Lucie Peterková
Pavel Csöllei
79
53
27
15
37
32
63
43
Review
základní část 1. kolo 1
BK Synthesia Pardubice
SAM Brno
7. 12. 2017
18:45
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Petr Baudyš
Martin Svoboda
92
77
15
25
41
41
69
59
Review
základní část 2. kolo 12
BA Nymburk
BCM Orli Prostějov
30. 9. 2017
13:00
ZŠ Komenského Jan Musil
Petr Šmůla
78
70
17
13
35
33
60
54
Review
základní část 2. kolo 11
USK Praha
BK Snakes Ostrava
30. 9. 2017
14:00
SH Folimanka Pavel Bohata
Petr Eisner
94
59
26
9
44
33
70
48
Review
základní část 2. kolo 10
Sokol pražský
BK Lokomotiva Plzeň
30. 9. 2017
15:00
Sokol pražský Marek Vošahlík
Dominik Výborný
82
45
22
12
45
22
63
36
Review
základní část 2. kolo 7
BK Synthesia Pardubice
BK Kondoři Liberec
30. 9. 2017
16:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Petr Lukeš
Martin Svoboda
76
56
23
19
42
35
64
39
Review
základní část 2. kolo 8
SAM Brno
Slavoj BK Litoměřice
30. 9. 2017
16:15
SH Morenda Ondřej Zatloukal
Jan Hecl
84
59
31
13
45
32
62
47
Review
základní část 2. kolo 9
GBA
Sokol Písek Sršni
30. 9. 2017
17:00
Hala Kuncova Ladislav Neuman
Dalibor Kouba
79
71
24
20
47
30
59
50
70
70
Review
základní část 3. kolo 13
BK Synthesia Pardubice
Slavoj BK Litoměřice
1. 10. 2017
09:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Martin Kučírek
Martin Svoboda
68
63
20
10
34
29
53
40
Review
základní část 3. kolo 18
BA Nymburk
BK Snakes Ostrava
1. 10. 2017
09:00
ZŠ Komenského Jan Musil
Petr Šmůla
77
76
24
19
52
35
66
54
Review
základní část 3. kolo 14
SAM Brno
BK Kondoři Liberec
1. 10. 2017
09:30
SH Morenda Ondřej Zatloukal
Jan Hecl
87
64
23
22
46
35
71
53
Review
základní část 3. kolo 16
Sokol pražský
Sokol Písek Sršni
1. 10. 2017
10:00
Sokol pražský Marek Vošahlík
Dominik Výborný
97
99
24
31
44
45
72
62
88
88
Review
základní část 3. kolo 17
USK Praha
BCM Orli Prostějov
1. 10. 2017
11:00
SH Folimanka Pavel Bohata
Petr Eisner
76
63
17
11
32
33
53
45
Review
základní část 3. kolo 15
GBA
BK Lokomotiva Plzeň
1. 10. 2017
13:00
Hala Kuncova Ladislav Neuman
Dalibor Kouba
107
56
26
13
54
24
85
31
Review
základní část 4. kolo 20
Slavoj BK Litoměřice
BCM Orli Prostějov
14. 10. 2017
15:00
Hala 6. ZŠ Jan Mareš
Jakub Petrák
62
85
15
23
38
39
49
62
Review
základní část 4. kolo 23
BK Synthesia Pardubice
GBA
14. 10. 2017
16:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Štěpán Pokorný
Filip Dombrovský
87
83
20
16
39
46
53
66
77
77
Review
základní část 4. kolo 24
SAM Brno
Sokol pražský
14. 10. 2017
16:00
SH Morenda Michal Mrázek
Pavel Nehoda
92
90
20
19
42
40
67
63
85
85
Review
základní část 4. kolo 19
BK Kondoři Liberec
BK Snakes Ostrava
14. 10. 2017
17:00
Sportovní hala Kort Marek Šmůla
Jan Renc
74
91
12
22
26
46
50
74
Review
základní část 4. kolo 22
BK Lokomotiva Plzeň
BA Nymburk
14. 10. 2017
18:00
Městská sportovní hala č.2 Lucie Peterková
Jan Hendrych
69
106
11
23
29
41
43
87
Review
základní část 4. kolo 21
USK Praha
Sokol Písek Sršni
11. 10. 2017
19:30
SH Folimanka Petr Znamínko
Jan Mareš
93
64
30
15
47
35
67
51
Review
základní část 5. kolo 26
Slavoj BK Litoměřice
BK Snakes Ostrava
15. 10. 2017
09:00
Hala 6. ZŠ Jan Mareš
Jakub Petrák
68
96
21
17
34
48
55
66
Review
základní část 5. kolo 30
SAM Brno
GBA
15. 10. 2017
09:00
SH Morenda Michal Mrázek
Pavel Nehoda
60
82
22
19
32
41
44
61
Review
základní část 5. kolo 27
BA Nymburk
Sokol Písek Sršni
15. 10. 2017
09:30
ZŠ Komenského Michaela Scholzová
Petr Šmůla
66
76
20
17
43
43
53
65
Review
základní část 5. kolo 28
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha
15. 10. 2017
10:00
Městská sportovní hala č.2 Lucie Peterková
Jan Hendrych
42
91
11
21
22
47
37
65
Review
základní část 5. kolo 29
BK Synthesia Pardubice
Sokol pražský
15. 10. 2017
10:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Štěpán Pokorný
Filip Dombrovský
88
68
29
13
41
30
63
43
Review
základní část 5. kolo 25
BK Kondoři Liberec
BCM Orli Prostějov
15. 10. 2017
12:00
Sportovní hala Kort Marek Šmůla
Jan Renc
68
89
13
21
30
43
45
63
Review
základní část 6. kolo 32
Sokol pražský
Slavoj BK Litoměřice
28. 10. 2017
14:00
Sokol pražský Michaela Scholzová
Martin Svoboda
76
53
26
21
47
31
57
42
Review
základní část 6. kolo 33
USK Praha
BK Synthesia Pardubice
17. 11. 2017
14:00
SH Folimanka Štěpán Pokorný
Matěj Záruba
78
64
22
16
39
32
56
51
Review
základní část 6. kolo 36
BCM Orli Prostějov
BK Lokomotiva Plzeň
28. 10. 2017
14:00
Sportcentrum DDM 1 Petr Novák
Jan Hecl
73
46
19
9
41
19
56
33
Review
základní část 6. kolo 31
GBA
BK Kondoři Liberec
28. 10. 2017
16:00
Hala Kuncova Roman Kejklíček
Pavel Csöllei
81
45
26
12
47
24
71
38
Review
základní část 6. kolo 35
BK Snakes Ostrava
Sokol Písek Sršni
28. 10. 2017
19:00
Hala Sportovního Gymnázia Michal Mrázek
Pavel Nehoda
123
65
29
11
62
32
102
57
Review
základní část 6. kolo 34
BA Nymburk
BK Synthesia Pardubice
8. 2. 2018
19:15
ZŠ Komenského Jan Musil
Michal Perlík
64
68
10
17
27
27
36
44
Review
základní část 7. kolo 41
BK Snakes Ostrava
BK Lokomotiva Plzeň
29. 10. 2017
09:00
Hala Sportovního Gymnázia Michal Mrázek
Pavel Nehoda
87
39
14
11
39
25
64
32
Review
základní část 7. kolo 38
Sokol pražský
BK Kondoři Liberec
29. 10. 2017
10:00
Sokol pražský Michaela Scholzová
Martin Svoboda
83
50
27
11
50
25
66
38
Review
základní část 7. kolo 42
BCM Orli Prostějov
Sokol Písek Sršni
29. 10. 2017
10:00
Sportcentrum DDM 1 Petr Novák
Jan Hecl
80
38
36
13
56
23
65
34
Review
základní část 7. kolo 40
BA Nymburk
SAM Brno
29. 10. 2017
11:30
ZŠ Komenského Matěj Záruba
Jan Renc
83
79
16
19
40
41
59
60
Review
základní část 7. kolo 37
GBA
Slavoj BK Litoměřice
29. 10. 2017
12:00
Hala Kuncova Roman Kejklíček
Pavel Csöllei
115
55
24
18
55
32
87
46
Review
základní část 7. kolo 39
USK Praha
SAM Brno
21. 2. 2018
14:45
SH Folimanka Jan Jeřáb
Tomáš Linhart
73
53
28
16
51
35
64
41
Review
základní část 8. kolo 43
BK Kondoři Liberec
Sokol Písek Sršni
11. 11. 2017
15:00
Sportovní hala Kort Tomáš Linhart
Jakub Petrák
58
89
16
22
27
43
41
61
Review
základní část 8. kolo 46
SAM Brno
BCM Orli Prostějov
11. 11. 2017
15:00
SH Morenda Pavel Večeřa
David Vyplel
76
69
22
16
48
36
59
57
Review
základní část 8. kolo 48
Sokol pražský
BA Nymburk
11. 11. 2017
15:00
Sokol pražský Veronika Vávrová
Pavel Csöllei
71
103
14
28
33
49
56
82
Review
základní část 8. kolo 47
GBA
USK Praha
11. 11. 2017
16:00
Hala Kuncova Jan Musil
Jan Hendrych
65
68
13
15
26
34
44
52
Review
základní část 8. kolo 44
Slavoj BK Litoměřice
BK Lokomotiva Plzeň
11. 11. 2017
18:00
Hala 6. ZŠ Lukáš Ulrych
Marek Šmůla
73
30
14
7
32
16
52
23
Review
základní část 8. kolo 45
BK Synthesia Pardubice
BK Snakes Ostrava
11. 11. 2017
18:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Kovář
Jan Mareš
74
83
8
19
31
44
48
70
Review
základní část 9. kolo 52
SAM Brno
BK Snakes Ostrava
12. 11. 2017
09:00
SH Morenda Pavel Večeřa
David Vyplel
73
84
25
24
49
40
58
63
Review
základní část 9. kolo 54
Sokol pražský
USK Praha
12. 11. 2017
09:00
Sokol pražský Veronika Vávrová
Pavel Csöllei
41
74
15
22
25
45
34
55
Review
základní část 9. kolo 49
BK Kondoři Liberec
BK Lokomotiva Plzeň
12. 11. 2017
10:00
Sportovní hala Kort Tomáš Linhart
Jakub Petrák
83
53
24
16
43
32
67
44
Review
základní část 9. kolo 51
BK Synthesia Pardubice
BCM Orli Prostějov
12. 11. 2017
10:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Kovář
Jan Mareš
79
72
24
14
41
34
63
47
Review
základní část 9. kolo 53
GBA
BA Nymburk
12. 11. 2017
11:00
Hala Kuncova Jan Musil
Jan Hendrych
83
70
19
18
41
35
63
51
Review
základní část 9. kolo 50
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Písek Sršni
12. 11. 2017
13:30
Hala 6. ZŠ Lukáš Ulrych
Marek Šmůla
64
84
18
14
34
37
49
67
Review
základní část 10. kolo 55
USK Praha
BK Kondoři Liberec
25. 11. 2017
13:00
SH Folimanka Lucie Peterková
Pavel Csöllei
74
49
15
14
34
28
49
44
Review
základní část 10. kolo 58
BCM Orli Prostějov
Sokol pražský
25. 11. 2017
14:30
Sportcentrum DDM 1 Tomáš Holubek
Adam Giecek
80
60
20
7
45
28
58
46
Review
základní část 10. kolo 56
BA Nymburk
Slavoj BK Litoměřice
25. 11. 2017
15:00
ZŠ Komenského Michaela Scholzová
Dominik Výborný
93
52
25
16
49
35
76
45
Review
základní část 10. kolo 57
BK Snakes Ostrava
GBA
25. 11. 2017
17:00
Hala Sportovního Gymnázia David Vyplel
Pavel Nehoda
71
82
20
22
37
45
51
67
Review
základní část 10. kolo 59
Sokol Písek Sršni
BK Synthesia Pardubice
17. 3. 2018
17:00
Sportovní hala Sokol Jan Musil
Petr Šmůla
92
52
33
15
58
29
75
41
Review
základní část 10. kolo 60
BK Lokomotiva Plzeň
SAM Brno
17. 3. 2018
18:00
Městská sportovní hala č.2 Roman Kejklíček
Marek Šmůla
54
91
14
18
26
42
46
64
Review
základní část 11. kolo 63
BK Snakes Ostrava
Sokol pražský
26. 11. 2017
09:00
Hala Sportovního Gymnázia David Vyplel
Pavel Nehoda
85
59
26
17
50
29
69
46
Review
základní část 11. kolo 65
Sokol Písek Sršni
SAM Brno
18. 3. 2018
09:00
Sportovní hala Sokol Jan Musil
Petr Šmůla
73
88
22
26
38
47
61
63
Review
základní část 11. kolo 62
BA Nymburk
BK Kondoři Liberec
26. 11. 2017
09:30
ZŠ Komenského Jan Jeřáb
Dominik Výborný
82
52
23
14
43
27
63
38
Review
základní část 11. kolo 64
BCM Orli Prostějov
GBA
26. 11. 2017
09:30
Sportcentrum DDM 1 Tomáš Holubek
Václav Sýkora
64
77
17
14
38
36
48
59
Review
základní část 11. kolo 66
BK Lokomotiva Plzeň
BK Synthesia Pardubice
18. 3. 2018
10:00
Městská sportovní hala č.2 Roman Kejklíček
Marek Šmůla
63
92
16
25
42
47
56
69
Review
základní část 11. kolo 61
USK Praha
Slavoj BK Litoměřice
26. 11. 2017
10:30
SH Folimanka Lucie Peterková
Pavel Csöllei
87
47
25
14
47
25
64
36
Review
základní část 12. kolo 69
BA Nymburk
USK Praha
10. 12. 2017
09:30
ZŠ Komenského Michal Scholze
Dominik Výborný
57
52
15
18
30
22
43
38
Review
základní část 12. kolo 70
BCM Orli Prostějov
BK Snakes Ostrava
9. 12. 2017
13:00
Sportcentrum DDM 1 Lukáš Stáňa
Ondřej Kocurek
85
73
26
21
41
40
52
62
Review
základní část 12. kolo 71
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
10. 12. 2017
13:00
Městská sportovní hala č.2 Marek Vošahlík
Jan Renc
57
92
10
26
23
49
44
67
Review
základní část 12. kolo 72
Slavoj BK Litoměřice
BK Kondoři Liberec
10. 12. 2017
14:00
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Jan Hendrych
97
78
28
23
51
38
71
56
Review
základní část 12. kolo 68
Sokol pražský
GBA
8. 12. 2017
17:00
Sokol pražský Pavel Bohata
Jan Mareš
59
74
15
22
34
37
50
53
Review
základní část 12. kolo 67
SAM Brno
BK Synthesia Pardubice
11. 12. 2017
17:30
SH Morenda Petr Nejezchleb
Michal Kubiš
68
79
21
20
30
42
39
63
Review
základní část 13. kolo 77
BCM Orli Prostějov
USK Praha
20. 1. 2018
12:00
Sportcentrum DDM 1 Ivo Melichárek
Filip Dombrovský
74
73
15
25
31
42
52
63
Review
základní část 13. kolo 74
BK Kondoři Liberec
SAM Brno
20. 1. 2018
16:00
Sportovní hala Kort Roman Kejklíček
Jan Renc
77
89
15
22
28
45
49
69
Review
základní část 13. kolo 75
BK Lokomotiva Plzeň
GBA
20. 1. 2018
16:00
Městská sportovní hala č.2 Jan Hendrych
Petr Eisner
51
98
11
14
30
42
41
67
Review
základní část 13. kolo 76
Sokol Písek Sršni
Sokol pražský
20. 1. 2018
16:00
Sportovní hala Sokol Marek Vošahlík
Pavel Csöllei
91
78
22
18
41
47
71
65
Review
základní část 13. kolo 73
Slavoj BK Litoměřice
BK Synthesia Pardubice
20. 1. 2018
17:00
Hala 6. ZŠ Michal Perlík
Tereza Vágnerová
53
76
18
25
24
41
42
53
Review
základní část 13. kolo 78
BK Snakes Ostrava
BA Nymburk
20. 1. 2018
17:00
Hala Sportovního Gymnázia Jakub Válek
Martin Čarnecký
76
84
19
18
33
34
53
54
69
69
Review
základní část 14. kolo 83
BK Snakes Ostrava
USK Praha
21. 1. 2018
09:00
Hala Sportovního Gymnázia Lukáš Stáňa
Martin Čarnecký
53
84
15
23
24
47
38
67
Review
základní část 14. kolo 81
Sokol Písek Sršni
GBA
21. 1. 2018
10:00
Sportovní hala Sokol Rudolf Salvetr
Pavel Csöllei
62
87
20
21
36
46
51
68
Review
základní část 14. kolo 82
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol pražský
21. 1. 2018
10:00
Městská sportovní hala č.2 Jan Hendrych
Petr Eisner
67
71
24
21
45
33
55
45
Review
základní část 14. kolo 79
BK Kondoři Liberec
BK Synthesia Pardubice
21. 1. 2018
10:30
Sportovní hala Kort Roman Kejklíček
Jan Renc
71
74
13
23
35
41
59
57
Review
základní část 14. kolo 80
Slavoj BK Litoměřice
SAM Brno
21. 1. 2018
12:00
Hala 6. ZŠ Michal Perlík
Tereza Vágnerová
81
73
10
20
36
38
50
43
Review
základní část 14. kolo 84
BCM Orli Prostějov
BA Nymburk
21. 1. 2018
12:00
Sportcentrum DDM 1 Ivo Melichárek
Filip Dombrovský
62
75
19
15
35
39
48
53
Review
základní část 15. kolo 88
USK Praha
BK Lokomotiva Plzeň
3. 2. 2018
13:00
SH Folimanka Pavel Bohata
Michal Šupej
95
32
24
12
47
20
72
28
Review
základní část 15. kolo 87
Sokol Písek Sršni
BA Nymburk
3. 2. 2018
15:00
Sportovní hala Sokol Vít Kučera
Lukáš Ulrych
78
94
22
21
37
40
51
67
Review
základní část 15. kolo 89
Sokol pražský
BK Synthesia Pardubice
3. 2. 2018
16:00
Sokol pražský Petr Eisner
Martin Svoboda
69
84
19
25
31
51
56
67
Review
základní část 15. kolo 90
GBA
SAM Brno
7. 3. 2018
16:30
Hala Kuncova Pavel Bohata
Dominik Výborný
95
73
24
15
54
40
78
59
Review
základní část 15. kolo 85
BCM Orli Prostějov
BK Kondoři Liberec
14. 3. 2018
17:30
Sportcentrum DDM 1 Ondřej Zatloukal
Pavel Nehoda
99
69
25
12
43
29
65
53
Review
základní část 15. kolo 86
BK Snakes Ostrava
Slavoj BK Litoměřice
3. 2. 2018
18:00
Hala Sportovního Gymnázia Lukáš Stáňa
Ondřej Kocurek
95
74
24
16
60
29
73
49
Review
základní část 16. kolo 94
BA Nymburk
BK Lokomotiva Plzeň
4. 2. 2018
09:30
ZŠ Komenského Vít Kučera
Lukáš Ulrych
104
29
27
9
54
16
78
22
Review
základní část 16. kolo 92
BCM Orli Prostějov
Slavoj BK Litoměřice
4. 2. 2018
10:30
Sportcentrum DDM 1 Ondřej Zatloukal
Petr Novák
99
63
33
13
54
29
82
46
Review
základní část 16. kolo 93
Sokol Písek Sršni
USK Praha
4. 2. 2018
11:00
Sportovní hala Sokol Rudolf Salvetr
Marek Vošahlík
61
77
8
10
28
35
45
62
Review
základní část 16. kolo 96
Sokol pražský
SAM Brno
4. 2. 2018
11:00
Sokol pražský Petr Lukeš
Martin Svoboda
65
90
15
33
36
52
45
72
Review
základní část 16. kolo 91
BK Snakes Ostrava
BK Kondoři Liberec
22. 2. 2018
18:30
Hala Sportovního Gymnázia Lukáš Stáňa
Ondřej Kocurek
87
71
21
13
43
30
66
56
Review
základní část 16. kolo 95
GBA
BK Synthesia Pardubice
13. 2. 2018
19:30
Hala Kuncova Ladislav Neuman
Petr Eisner
81
64
26
19
42
33
61
43
Review
základní část 17. kolo 99
SAM Brno
USK Praha
17. 2. 2018
14:15
SH Morenda David Vyplel
Petr Novák
55
72
10
20
30
42
36
58
Review
základní část 17. kolo 97
Slavoj BK Litoměřice
GBA
17. 2. 2018
16:00
Hala 6. ZŠ Dalibor Kouba
Jan Mareš
55
77
17
6
26
31
39
55
Review
základní část 17. kolo 100
BK Synthesia Pardubice
BA Nymburk
17. 2. 2018
16:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Štěpán Pokorný
Dominik Výborný
59
83
12
18
23
39
40
56
Review
základní část 17. kolo 102
Sokol Písek Sršni
BCM Orli Prostějov
17. 2. 2018
16:00
Sportovní hala Sokol Roman Kejklíček
Pavel Csöllei
66
93
11
29
40
50
57
72
Review
základní část 17. kolo 98
BK Kondoři Liberec
Sokol pražský
17. 2. 2018
16:30
Sportovní hala Kort Petr Znamínko
Petr Lukeš
73
64
25
18
41
33
58
50
Review
základní část 17. kolo 101
BK Lokomotiva Plzeň
BK Snakes Ostrava
17. 2. 2018
18:00
Městská sportovní hala č.2 Matěj Záruba
Lukáš Ulrych
77
93
28
20
48
45
68
70
Review
základní část 18. kolo 108
BK Lokomotiva Plzeň
BCM Orli Prostějov
18. 2. 2018
09:30
Městská sportovní hala č.2 Rudolf Salvetr
Michal Perlík
52
93
20
31
31
61
45
73
Review
základní část 18. kolo 104
Slavoj BK Litoměřice
Sokol pražský
18. 2. 2018
10:00
Hala 6. ZŠ Dalibor Kouba
Jan Mareš
79
58
18
22
37
37
55
48
Review
základní část 18. kolo 106
SAM Brno
BA Nymburk
18. 2. 2018
10:00
SH Morenda David Vyplel
Petr Novák
70
86
17
17
41
39
54
66
Review
základní část 18. kolo 107
Sokol Písek Sršni
BK Snakes Ostrava
18. 2. 2018
10:00
Sportovní hala Sokol Lukáš Ulrych
Jan Musil
85
91
21
22
41
49
68
63
Review
základní část 18. kolo 103
BK Kondoři Liberec
GBA
18. 2. 2018
11:00
Sportovní hala Kort Petr Znamínko
Martin Kučírek
63
93
17
15
34
42
50
66
Review
základní část 18. kolo 105
BK Synthesia Pardubice
USK Praha
18. 2. 2018
11:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Štěpán Pokorný
Dominik Výborný
52
91
10
28
25
46
37
69
Review
základní část 19. kolo 114
USK Praha
Sokol pražský
3. 3. 2018
12:30
SH Folimanka Michal Šafařík
Jan Hendrych
84
31
23
4
44
12
62
18
Review
základní část 19. kolo 111
BCM Orli Prostějov
BK Synthesia Pardubice
3. 3. 2018
14:00
Sportcentrum DDM 1 Adam Giecek
Michal Mrázek
68
70
22
17
38
32
56
52
Review
základní část 19. kolo 113
BA Nymburk
GBA
3. 3. 2018
15:00
ZŠ Komenského Michal Škaroupka
Filip Dombrovský
73
69
11
14
29
27
47
46
Review
základní část 19. kolo 110
Sokol Písek Sršni
Slavoj BK Litoměřice
3. 3. 2018
17:00
Sportovní hala Sokol Roman Kejklíček
Jan Renc
82
64
22
20
38
37
69
54
Review
základní část 19. kolo 112
BK Snakes Ostrava
SAM Brno
3. 3. 2018
17:00
Hala Sportovního Gymnázia Tomáš Holubek
Václav Sýkora
84
67
23
21
42
42
60
56
Review
základní část 19. kolo 109
BK Lokomotiva Plzeň
BK Kondoři Liberec
3. 3. 2018
18:00
Městská sportovní hala č.2 Michal Perlík
Petr Šmůla
63
75
15
19
31
37
39
59
Review
základní část 20. kolo 115
Sokol Písek Sršni
BK Kondoři Liberec
4. 3. 2018
09:00
Sportovní hala Sokol Veronika Vávrová
Jan Renc
82
83
25
13
52
38
70
67
Review
základní část 20. kolo 116
BK Lokomotiva Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
4. 3. 2018
09:30
Městská sportovní hala č.2 Jan Jeřáb
Petr Šmůla
59
66
8
13
26
25
44
44
Review
základní část 20. kolo 118
BCM Orli Prostějov
SAM Brno
4. 3. 2018
09:30
Sportcentrum DDM 1 Adam Giecek
Michal Mrázek
96
84
24
17
49
42
72
64
Review
základní část 20. kolo 120
BA Nymburk
Sokol pražský
4. 3. 2018
09:30
ZŠ Komenského Michal Škaroupka
Filip Dombrovský
93
54
28
9
46
37
69
39
Review
základní část 20. kolo 117
BK Snakes Ostrava
BK Synthesia Pardubice
4. 3. 2018
10:00
Hala Sportovního Gymnázia Tomáš Holubek
Václav Sýkora
101
87
19
25
41
42
54
61
80
80
85
85
Review
základní část 20. kolo 119
USK Praha
GBA
4. 3. 2018
12:30
SH Folimanka Jan Baloun
Marek Vošahlík
58
45
16
9
29
19
40
34
Review
základní část 21. kolo 126
BK Synthesia Pardubice
BK Lokomotiva Plzeň
25. 11. 2017
12:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Michal Perlík
Petr Šmůla
108
56
26
11
49
23
77
43
Review
základní část 21. kolo 123
Sokol pražský
BK Snakes Ostrava
17. 3. 2018
15:00
Sokol pražský Petr Lukeš
Jan Mareš
79
85
17
19
39
37
67
58
Review
základní část 21. kolo 122
BK Kondoři Liberec
BA Nymburk
17. 3. 2018
16:00
Sportovní hala Kort Petr Eisner
Dalibor Kouba
56
102
15
27
30
50
41
71
Review
základní část 21. kolo 121
Slavoj BK Litoměřice
USK Praha
17. 3. 2018
17:30
Hala 6. ZŠ Štěpán Pokorný
Ladislav Neuman
59
98
12
21
26
46
42
74
Review
základní část 21. kolo 124
GBA
BCM Orli Prostějov
17. 3. 2018
17:30
Hala Kuncova Dominik Výborný
Martin Svoboda
86
64
26
13
49
29
72
51
Review
základní část 21. kolo 125
SAM Brno
Sokol Písek Sršni
25. 11. 2017
18:45
SH Morenda Michal Kubiš
Michal Mrázek
66
76
13
8
38
33
55
63
Review
základní část 22. kolo 129
GBA
BK Snakes Ostrava
18. 3. 2018
09:00
Hala Kuncova Lucie Peterková
Pavel Csöllei
76
72
19
16
36
28
58
47
Review
základní část 22. kolo 132
SAM Brno
BK Lokomotiva Plzeň
26. 11. 2017
09:00
SH Morenda Michal Kubiš
Michal Mrázek
101
60
24
18
55
36
68
48
Review
základní část 22. kolo 127
BK Kondoři Liberec
USK Praha
18. 3. 2018
10:00
Sportovní hala Kort Petr Eisner
Dalibor Kouba
56
73
18
20
32
38
49
55
Review
základní část 22. kolo 130
Sokol pražský
BCM Orli Prostějov
18. 3. 2018
10:00
Sokol pražský Petr Lukeš
Jan Mareš
78
84
24
28
39
41
61
68
Review
základní část 22. kolo 131
BK Synthesia Pardubice
Sokol Písek Sršni
26. 11. 2017
10:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Michal Perlík
Petr Šmůla
95
59
24
18
47
34
74
53
Review
základní část 22. kolo 128
Slavoj BK Litoměřice
BA Nymburk
18. 3. 2018
13:15
Hala 6. ZŠ Jan Jeřáb
Lukáš Ulrych
63
88
17
19
33
40
49
65
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Tomáš Havlík Snakes Ostrava 22 47 18.8 13.4 3.2 / 5.6 57.2 1.8 / 5.9 31.0 1.5/3.6 41.8 1.2 3.9 5.1 1.8 1.6 1.2 0.0 3.4 2.4 13.3
Filip Novotný BA Nymburk 22 34 26.0 14.6 3.7 / 7.1 52.1 1.8 / 4.7 37.5 2.0/2.8 71.6 2.4 4.4 6.8 2.1 1.2 1.4 0.0 2.6 2.0 16.9
Patrick Samoura USK Praha B 20 37 7.4 11.9 3.9 / 7.0 55.4 0.5 / 1.4 0.0* 2.7/4.1 66.4 2.3 4.3 6.6 3.6 2.3 2.0 0.0 3.8 2.9 18.1
4 Marek Welsch GBA 21 21 32.5 19.5 5.7 / 9.9 57.5 1.6 / 4.6 35.4 3.3/4.2 77.5 0.4 4.4 4.9 3.8 2.4 3.9 0.0 4.8 1.8 21.6
Šimon Gareis Sokol Písek B 22 27 1.0 14.5 4.3 / 10.3 41.7 0.7 / 3.6 19.6 3.8/5.7 66.7 0.8 3.6 4.4 4.9 1.9 3.9 0.0 4.6 2.7 13.2
Jakub Tegel Sokol Nová Paka 21 20 1.0 16.1 6.0 / 0.0 0.0* 0.7 0.0* 2.1/3.1 67.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.1 0.0
Michal Šulc SAM Brno 22 23 19.3 12.7 5.0 / 7.0 71.9 0.2 / 1.0 0.0* 2.2/3.3 64.9 1.9 3.2 5.1 1.0 0.5 1.3 0.0 2.3 2.9 10.4
Štěpán Picka Synthesia Pardubice 22 36 5.4 6.6 1.2 / 3.0 39.4 1.3 / 4.6 27.3 0.5/0.9 0.0* 0.3 1.3 1.6 1.1 1.1 1.7 0.0 1.3 1.9 2.6
18 Martin Tax Sokol pražský 21 50 7.9 4.2 0.7 / 2.2 31.5 0.8 / 3.0 26.7 0.5/1.2 0.0* 0.8 1.7 2.5 0.3 0.4 1.0 0.0 0.8 0.7 1.6
Martin Klouda Slavoj Litoměřice 22 20 30.5 9.5 2.9 / 5.3 55.2 0.3 / 1.7 0.0* 2.8/4.3 65.9 2.4 3.8 6.2 2.1 1.7 2.3 0.0 4.3 3.2 13.5
5 Martin Šiler GBA 22 27 17.5 5.4 2.3 / 4.4 52.9 0.1 / 0.6 0.0* 0.5/1.0 0.0* 1.5 2.0 3.6 1.1 1.3 1.4 0.0 1.2 1.9 6.5
9 Filip Sigmund BCM Orli Prostějov 22 36 13.6 2.8 0.9 / 2.3 42.0 0.1 / 0.4 0.0* 0.6/1.0 0.0* 0.4 1.7 2.1 2.4 0.7 0.9 0.1 1.2 1.5 4.8
21 Luboš Kovář SVI 20 29 12.2 2.8 0.6 / 1.5 0.0* 0.5 / 1.7 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.5 1.4 1.9 0.5 0.2 0.8 0.0 0.6 1.1 2.1
Tobiáš Mikula Basketball Nymburk B 22 14 13.2 3.9 0.9 / 2.5 34.3 0.4 / 0.9 0.0* 0.9/1.4 0.0* 1.5 2.6 4.1 0.2 0.6 0.9 0.0 1.1 1.3 5.4
Matěj Bejvl BK Loko Plzeň 22 6 19.7 8.7 2.7 / 4.2 64.0 0.7 / 2.0 33.3 1.3/2.0 66.7 0.5 1.7 2.2 0.7 0.8 1.7 0.1 1.8 2.5 6.7
33 Jakub Slavík OPA 22 20 8.6 1.8 0.6 / 1.0 0.0* 0.1 / 1.0 0.0* 0.4/0.7 0.0* 0.3 0.9 1.2 0.5 0.4 0.6 0.0 0.6 0.5 1.6
5 Luboš Mikolášek Sokol Písek 22 3 13.0 10.3 4.3 / 6.7 65.0 0.0 / 0.7 0.0* 1.7/2.7 62.5 0.3 1.0 1.3 0.7 1.7 2.0 0.1 2.3 1.7 8.7
Martin Hrabovský Sokol Šlapanice 21 9 7.0 2.4 0.9 / 1.6 0.0* 0.1 / 0.3 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.3 0.8 1.1 0.3 0.0 0.7 0.1 0.7 0.9 1.7
Kryštof Baťa BVK Holice 21 1 1.0 18.0 9.0 / 9.0 100.0 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 16.0
Benny Kobosil BA LYNX Liberec 28 12 1.0 1.3 0.3 / 0.0 0.0* 0.1 0.0* 0.4/0.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.6 0.0
Daniel Kačer SP BASKET 21 8 7.1 1.0 0.4 / 0.9 0.0* 0.0 / 0.5 0.0* 0.3/0.9 0.0* 0.6 1.1 1.8 0.4 0.0 0.3 0.2 0.9 0.6 1.5
11 David Potužník Sokol Žižkov 22 7 9.4 0.9 0.4 / 1.1 0.0* 0.0 / 0.4 0.0* 0.0/0.6 0.0* 0.0 1.1 1.1 1.6 0.1 0.6 0.4 1.1 1.4 1.1
12 Milan Szabo OLO 22 4 9.3 1.5 0.8 / 1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.8 1.0 1.8 0.3 0.0 0.5 0.1 0.3 1.3 1.5
35 Michal Svoboda PCE 22 14 3.3 0.4 0.1 / 0.2 0.0* 0.0 / 0.3 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.1 0.3 0.4 0.3 0.0 0.2 0.1 0.1 0.2 0.1
14 Martin Mach Jiskra Domažlice 21 1 1.0 2.0 1.0 / 1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
6 Petr Kučera BK Klatovy 21 1 1.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 -1.0
Tomáš Mach PLZ 22 1 1.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Petr Hengerič BK Mariánské Lázně 22 1 1.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 -2.0
27 Jan Zídek USK 21 3 5.0 0.0 0.0 / 0.3 0.0* 0.0 / 0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.3 0.0 0.0 0.3 -0.3

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
Tomáš Havlík Snakes Ostrava 22 60 14 14 12 6 32 36 14 10 14 18 10 88
Filip Novotný BA Nymburk 22 58 14 10 20 22 20 30 14 10 12 16 10 76
Patrick Samoura USK Praha B 20 56 20 4 16 14 18 32 16 20 10 16 10 76
4 Marek Welsch GBA 21 28 7 5 9 2 7 8 10 6 8 8 5 38
Šimon Gareis Sokol Písek B 22 62 20 6 22 8 16 20 20 12 20 30 10 76
Jakub Tegel Sokol Nová Paka 21
Michal Šulc SAM Brno 22 48 22 2 12 12 20 28 10 8 14 14 10 54
Štěpán Picka Synthesia Pardubice 22 44 8 8 4 4 10 14 8 8 10 10 10 24
18 Martin Tax Sokol pražský 21 13 3 3 4 3 7 8 2 2 4 4 4 15
Martin Klouda Slavoj Litoměřice 22 19 6 3 7 6 10 13 6 5 8 11 5 28
5 Martin Šiler GBA 22 15 5 1 3 4 4 6 4 6 5 3 5 17
9 Filip Sigmund BCM Orli Prostějov 22 16 8 4 4 4 14 14 14 4 6 8 8 24
21 Luboš Kovář SVI 20 27 8 3 7 10 14 22 5 4 4 9 5 40
Tobiáš Mikula Basketball Nymburk B 22 12 4 1 5 6 7 10 4 1 2 3 5 20
Matěj Bejvl BK Loko Plzeň 22 15 5 1 3 3 5 5 2 2 3 5 3 15
33 Jakub Slavík OPA 22 29 9 4 11 5 14 18 5 5 7 8 4 39
5 Luboš Mikolášek Sokol Písek 22 23 9 2 8 4 7 9 5 7 6 8 5 26
Martin Hrabovský Sokol Šlapanice 21 18 7 1 9 8 8 14 3 3 6 7 5 26
Kryštof Baťa BVK Holice 21 12 5 3 3 4 7 9 4 5 3 3 5 20
Benny Kobosil BA LYNX Liberec 28
Daniel Kačer SP BASKET 21 22 7 3 8 5 6 8 3 4 7 8 5 27
11 David Potužník Sokol Žižkov 22 8 3 1 2 1 4 5 3 2 2 3 2 6
12 Milan Szabo OLO 22
35 Michal Svoboda PCE 22 35 8 8 7 5 12 13 7 9 6 8 5 42
14 Martin Mach Jiskra Domažlice 21 35 12 2 6 9 12 19 4 5 5 8 5 53
6 Petr Kučera BK Klatovy 21 11 1 3 0 1 2 2 2 2 2 2 4 11
Tomáš Mach PLZ 22 16 7 2 2 3 10 11 3 5 4 6 4 25
Petr Hengerič BK Mariánské Lázně 22 5 2 1 1 3 3 5 1 1 2 2 5 4
27 Jan Zídek USK 21 27 9 4 4 5 6 9 3 2 3 3 2 28
Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
Synthesia Pardubice 27 19.3 8.6 11.3 /17.7 63.7 16.4 28.6 45.0 17.4 12.1 16.9 18.1 22.4 2.4
SAM Brno 25 23.5 4.8 13.8 /23.1 59.8 17.8 32.1 50.0 15.3 8.9 18.0 21.4 22.0 3.0
GBA 28 23.8 6.5 15.2 /23.3 65.1 17.3 30.5 47.8 14.7 10.1 16.9 21.1 17.6 4.8
Sokol pražský 28 20.5 4.9 12.9 /23.0 56.1 15.9 29.6 45.5 11.5 8.5 17.6 20.6 19.8 1.5
USK Praha 27 22.7 6.6 13.6 /20.8 65.4 16.0 29.3 45.3 13.4 10.3 14.2 20.3 19.1 3.0
BA Nymburk 28 22.4 7.3 14.4 /22.0 65.5 16.3 31.5 47.8 15.1 9.6 14.1 21.8 18.3 3.2
Snakes Ostrava 26 22.3 6.8 15.7 /26.9 58.5 13.1 28.6 41.7 13.3 10.8 13.5 22.5 21.0 1.8
BCM Orli Prostějov 29 21.0 7.7 11.8 /17.2 68.3 11.8 31.3 43.1 18.7 9.0 15.3 18.8 18.0 2.4
Sokol Písek 26 21.6 6.3 12.8 /20.0 64.0 12.4 27.0 39.4 15.6 10.7 18.5 19.7 22.8 2.0
BK Loko Plzeň 28 16.4 4.4 8.1 /15.5 52.4 11.3 26.5 37.8 9.2 6.9 20.7 18.2 22.8 2.5
Kondoři Liberec 28 18.3 5.9 12.8 /19.6 65.4 11.4 28.5 39.9 13.9 8.4 17.3 19.4 18.9 3.2
Slavoj Litoměřice 28 18.0 6.0 12.5 /18.4 68.0 10.7 27.8 38.5 11.4 7.9 16.4 19.5 19.1 1.9
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 4 3 1 0 1.1 1.1 1.1
Zatloukal Ondřej 7 5 0 2 1.1 1.6 1.4
Záruba Matěj 5 2 3 0 1.5 1.3 1.4
Vyplel David 7 5 2 0 1.1 1.0 1.0
Výborný Dominik 11 3 8 0 1.1 1.5 1.3
Vošahlík Marek 11 7 4 0 1.2 1.2 1.2
Vondráček Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Večeřa Pavel 2 2 0 0 1.3 1.3 1.3
Vávrová Veronika 5 5 0 0 1.5 1.3 1.4
Válek Jakub 2 1 1 0 1.3 2.3 1.8
Vágnerová Tereza 2 0 2 0 1.0 1.8 1.4
Ulrych Lukáš 8 4 4 0 1.3 1.1 1.2
Šupej Michal 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Šmůla Petr 9 0 9 0 1.4 1.2 1.3
Šmůla Marek 7 2 5 0 1.5 1.2 1.4
Škaroupka Michal 3 2 1 0 1.2 1.0 1.1
Šafařík Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Sýkora Václav 4 1 3 0 1.4 1.9 1.6
Svoboda Martin 10 0 10 0 1.3 1.6 1.4
Stáňa Lukáš 5 4 1 0 1.2 1.3 1.3
Scholzová Michaela 4 4 0 0 1.0 1.6 1.3
Scholze Michal 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Salvetr Rudolf 5 5 0 0 1.1 1.1 1.1
Renc Jan 10 0 10 0 1.8 1.4 1.6
Pokorný Štěpán 9 9 0 0 1.4 1.4 1.4
Petrák Jakub 8 1 7 0 1.6 1.1 1.3
Peterková Lucie 7 6 1 0 1.2 1.2 1.2
Perlík Michal 9 6 3 0 1.4 1.4 1.4
Novák Petr 5 2 3 0 1.7 1.2 1.5
Neuman Ladislav 6 5 1 0 1.5 1.5 1.5
Nejezchleb Petr 2 2 0 0 1.5 1.3 1.4
Nehoda Pavel 7 0 7 0 1.0 1.4 1.2
Musil Jan 9 8 1 0 1.4 1.4 1.4
Mrázek Michal 9 4 5 0 1.6 1.7 1.6
Melichárek Ivo 2 2 0 0 2.0 1.5 1.8
Mareš Jan 10 2 8 0 1.3 1.4 1.4
Lukeš Petr 5 4 1 0 1.3 2.0 1.7
Linhart Tomáš 4 3 1 0 1.3 1.1 1.2
Kučírek Martin 3 2 1 0 1.5 1.0 1.3
Kučera Vít 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Kubiš Michal 7 3 2 2 1.2 1.2 1.2
Kovář Jan 2 2 0 0 2.0 1.5 1.8
Kouba Dalibor 10 3 7 0 1.5 1.7 1.6
Kocurek Ondřej 3 0 3 0 1.3 1.3 1.3
Kejklíček Roman 9 8 1 0 1.4 1.2 1.3
Karafiát Kamil 3 3 0 0 1.2 1.2 1.2
Jeřáb Jan 5 5 0 0 1.1 1.2 1.2
Holubek Tomáš 4 4 0 0 1.0 1.3 1.1
Hendrych Jan 11 2 9 0 1.3 1.2 1.3
Hecl Jan 4 0 4 0 1.0 1.4 1.2
Giecek Adam 4 2 2 0 1.6 2.0 1.8
Eisner Petr 10 4 6 0 1.6 1.5 1.6
Dombrovský Filip 7 0 7 0 1.6 1.2 1.4
Čarnecký Martin 3 1 2 0 1.0 1.7 1.3
Csöllei Pavel 12 0 12 0 1.0 1.2 1.1
Bohata Pavel 10 7 3 0 1.2 1.7 1.4
Baudyš Petr 4 2 2 0 1.0 1.1 1.1
Baloun Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře