Extraliga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 5
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol pražský
7. 12. 2019
14:00
SH Plzeň - hala č.4 Rudolf Salvetr
Petr Eisner
60
104
12
22
23
43
47
77
Review
základní část 1. kolo 6
BCM Orli Prostějov
BK Snakes Ostrava
7. 12. 2019
14:00
Sportcentrum DDM 1 Ondřej Zatloukal
Natálie Karabínová
91
84
17
21
38
44
57
71
Review
základní část 1. kolo 1
Slavoj BK Litoměřice
YDEA KONDOR
7. 12. 2019
17:00
Hala 6. ZŠ Matěj Záruba
Jonáš Kavan
89
77
21
12
50
35
71
55
Review
základní část 1. kolo 3
USK Praha
BA Nymburk
12. 2. 2020
17:30
SH Folimanka Matej Kovačovič
Pavel Bohata
106
73
25
14
47
29
81
45
Review
základní část 1. kolo 2
BK Pardubice
BC Kolín
10. 12. 2019
18:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Kovář
Martin Svoboda
81
72
15
15
38
29
59
52
Review
základní část 1. kolo 4
Sokol Písek Sršni
GBA Jindřichův Hradec
10. 12. 2019
18:00
Sportovní hala Sokol Jan Jeřáb
Jan Musil
110
82
26
25
57
35
82
54
Review
základní část 2. kolo 11
USK Praha
Sokol Písek Sršni
28. 9. 2019
14:00
SH Folimanka Marek Vošahlík
Dominik Výborný
83
84
18
24
44
48
70
69
Review
základní část 2. kolo 10
BC Kolín
Sokol pražský
28. 9. 2019
16:00
SOU Spojů Kolín Marek Vondráček
Michal Kult
88
83
32
28
48
52
70
66
Review
základní část 2. kolo 12
BA Nymburk
GBA Jindřichův Hradec
28. 9. 2019
16:00
ZŠ Komenského Dominik Barták
Pavel Theodor
74
99
24
31
38
54
59
80
Review
základní část 2. kolo 7
Slavoj BK Litoměřice
BCM Orli Prostějov
28. 9. 2019
17:00
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Jan Hendrych
52
83
9
23
27
40
40
64
Review
základní část 2. kolo 8
YDEA KONDOR
BK Snakes Ostrava
28. 9. 2019
18:00
Sportovní hala Kort Jan Musil
Matěj Barták
66
75
20
15
29
32
44
59
Review
základní část 2. kolo 9
BK Pardubice
BK Lokomotiva Plzeň
28. 9. 2019
18:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Baloun
Pavel Csöllei
95
54
26
9
48
21
69
35
Review
základní část 3. kolo 13
Slavoj BK Litoměřice
BK Snakes Ostrava
29. 9. 2019
09:00
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Jan Hendrych
52
103
9
29
23
55
36
77
Review
základní část 3. kolo 18
BA Nymburk
Sokol Písek Sršni
29. 9. 2019
11:00
ZŠ Komenského Michal Šafařík
Pavel Theodor
84
113
22
30
35
66
51
93
Review
základní část 3. kolo 16
BC Kolín
BK Lokomotiva Plzeň
29. 9. 2019
11:30
SOU Spojů Kolín Marek Vondráček
Michal Kult
87
48
17
11
41
25
65
37
Review
základní část 3. kolo 15
BK Pardubice
Sokol pražský
29. 9. 2019
12:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Štěpán Pokorný
Pavel Csöllei
66
80
17
25
35
43
50
63
Review
základní část 3. kolo 17
USK Praha
GBA Jindřichův Hradec
29. 9. 2019
12:00
SH Folimanka Marek Vošahlík
Dominik Výborný
54
61
12
19
21
37
41
44
Review
základní část 3. kolo 14
YDEA KONDOR
BCM Orli Prostějov
29. 9. 2019
13:00
Sportovní hala Kort Michal Perlík
Matěj Barták
70
88
13
17
25
45
41
68
Review
základní část 4. kolo 24
YDEA KONDOR
BC Kolín
12. 10. 2019
14:30
Sportovní hala Kort Jan Hošek
Pavel Šenk
63
89
17
24
28
42
44
67
Review
základní část 4. kolo 19
BCM Orli Prostějov
Sokol Písek Sršni
12. 10. 2019
15:00
Sportcentrum DDM 1 Jiří Fanta
Martin Veis
90
97
24
25
41
43
60
65
82
82
Review
základní část 4. kolo 21
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha
12. 10. 2019
15:00
Městská sportovní hala Jan Renc
Jan Hendrych
52
95
16
27
26
47
47
65
Review
základní část 4. kolo 23
Slavoj BK Litoměřice
BK Pardubice
12. 10. 2019
15:00
Hala 6. ZŠ Lukáš Ulrych
Lukáš Balog
61
78
11
19
26
42
42
59
Review
základní část 4. kolo 20
BK Snakes Ostrava
GBA Jindřichův Hradec
12. 10. 2019
17:00
Hala Sportovního Gymnázia Michal Kubiš
Robin Petrák
67
50
14
18
32
26
46
40
Review
základní část 4. kolo 22
Sokol pražský
BA Nymburk
12. 10. 2019
17:00
Sokol pražský Pavel Bohata
Michal Kocián
86
95
18
25
37
54
64
71
Review
základní část 5. kolo 26
BK Snakes Ostrava
Sokol Písek Sršni
13. 10. 2019
09:00
Hala Sportovního Gymnázia Michal Kubiš
Robin Petrák
82
99
18
32
45
56
62
82
Review
základní část 5. kolo 25
BCM Orli Prostějov
GBA Jindřichův Hradec
13. 10. 2019
10:00
Sportcentrum DDM 1 Pavel Nehoda
Martin Veis
88
97
24
16
38
41
59
56
78
78
Review
základní část 5. kolo 28
Sokol pražský
USK Praha
13. 10. 2019
10:00
Sokol pražský Pavel Bohata
Michal Kocián
65
104
14
23
29
54
54
83
Review
základní část 5. kolo 29
Slavoj BK Litoměřice
BC Kolín
13. 10. 2019
10:00
Hala 6. ZŠ Lukáš Ulrych
Lukáš Balog
76
70
12
21
36
40
57
56
Review
základní část 5. kolo 30
YDEA KONDOR
BK Pardubice
13. 10. 2019
10:00
Sportovní hala Kort Jan Hošek
Pavel Šenk
52
84
12
26
22
49
36
63
Review
základní část 5. kolo 27
BK Lokomotiva Plzeň
BA Nymburk
13. 10. 2019
14:30
Městská sportovní hala Jan Renc
Jan Hendrych
74
87
18
20
37
45
53
68
Review
základní část 6. kolo 31
BK Pardubice
BCM Orli Prostějov
26. 10. 2019
14:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Musil
Matěj Barták
90
73
21
11
47
28
72
52
Review
základní část 6. kolo 34
BA Nymburk
YDEA KONDOR
26. 10. 2019
14:00
ZŠ Komenského Petr Baudyš
Martin Svoboda
88
57
30
19
56
33
75
50
Review
základní část 6. kolo 32
BC Kolín
BK Snakes Ostrava
26. 10. 2019
14:30
SOU Spojů Kolín Jan Kovář
Pavel Theodor
100
90
24
23
49
46
75
72
Review
základní část 6. kolo 33
USK Praha
Slavoj BK Litoměřice
26. 10. 2019
15:30
SH Folimanka Lucie Peterková
Michaela Scholzová
71
66
24
8
43
26
62
37
Review
základní část 6. kolo 36
GBA Jindřichův Hradec
Sokol pražský
26. 10. 2019
15:30
Městská sportovní hala Ivo Melichárek
Martin Veis
103
67
21
18
47
30
75
48
Review
základní část 6. kolo 35
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
26. 10. 2019
16:30
Sportovní hala Sokol Dominik Výborný
Pavel Csöllei
104
70
34
13
65
28
95
38
Review
základní část 7. kolo 37
BK Pardubice
BK Snakes Ostrava
27. 10. 2019
09:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Musil
Matěj Barták
69
82
11
23
27
38
45
62
Review
základní část 7. kolo 40
BA Nymburk
Slavoj BK Litoměřice
27. 10. 2019
10:00
ZŠ Komenského Petr Baudyš
Martin Svoboda
105
71
21
13
54
34
82
51
Review
základní část 7. kolo 38
BC Kolín
BCM Orli Prostějov
27. 10. 2019
10:30
SOU Spojů Kolín Štěpán Pokorný
Michal Kocián
97
90
33
19
57
47
79
68
Review
základní část 7. kolo 41
Sokol Písek Sršni
Sokol pražský
27. 10. 2019
11:00
Sportovní hala Sokol Dominik Výborný
Pavel Csöllei
112
82
39
20
70
42
100
56
Review
základní část 7. kolo 42
GBA Jindřichův Hradec
BK Lokomotiva Plzeň
27. 10. 2019
11:00
Městská sportovní hala Filip Dombrovský
Lenka Křičková
109
61
32
21
51
36
80
50
Review
základní část 7. kolo 39
USK Praha
YDEA KONDOR
27. 10. 2019
12:00
SH Folimanka Michal Scholze
Lucie Peterková
88
39
24
8
40
21
60
29
Review
základní část 8. kolo 46
YDEA KONDOR
GBA Jindřichův Hradec
10. 11. 2019
10:30
Sportovní hala Kort Jan Renc
Jonáš Kavan
48
69
21
15
33
31
40
51
Review
základní část 8. kolo 43
BCM Orli Prostějov
BK Lokomotiva Plzeň
9. 11. 2019
12:00
Sportcentrum DDM 1 Pavel Nehoda
Robin Petrák
100
66
26
21
52
33
75
46
Review
základní část 8. kolo 48
BC Kolín
BA Nymburk
9. 11. 2019
13:00
SOU Spojů Kolín Michaela Scholzová
Tomáš Mašek
85
74
13
20
39
39
61
59
Review
základní část 8. kolo 47
BK Pardubice
USK Praha
9. 11. 2019
14:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Marek Vondráček
Michal Kult
63
93
19
24
33
44
45
65
Review
základní část 8. kolo 44
BK Snakes Ostrava
Sokol pražský
9. 11. 2019
17:00
Hala Sportovního Gymnázia Jan Hecl
Natálie Karabínová
87
57
23
15
46
32
61
42
Review
základní část 8. kolo 45
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Písek Sršni
5. 11. 2019
17:30
Hala 6. ZŠ Jan Hendrych
Jaroslav Pazourek
69
99
15
19
38
43
53
69
Review
základní část 9. kolo 49
BCM Orli Prostějov
Sokol pražský
10. 11. 2019
10:00
Sportcentrum DDM 1 Pavel Nehoda
Robin Petrák
87
58
20
17
38
29
62
44
Review
základní část 9. kolo 50
BK Snakes Ostrava
BK Lokomotiva Plzeň
10. 11. 2019
10:00
Hala Sportovního Gymnázia Jan Hecl
Jakub Kremser
94
62
26
12
45
25
70
47
Review
základní část 9. kolo 54
BC Kolín
USK Praha
10. 11. 2019
11:30
SOU Spojů Kolín Michaela Scholzová
Tomáš Mašek
66
84
20
26
40
49
51
70
Review
základní část 9. kolo 53
BK Pardubice
BA Nymburk
10. 11. 2019
12:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Marek Vondráček
Michal Kult
75
76
22
25
41
41
55
64
Review
základní část 9. kolo 51
Slavoj BK Litoměřice
GBA Jindřichův Hradec
9. 11. 2019
15:00
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Jaroslav Pazourek
53
78
12
10
20
26
31
55
Review
základní část 9. kolo 52
YDEA KONDOR
Sokol Písek Sršni
8. 1. 2020
18:30
Sportovní hala Kort Pavel Bohata
Jaroslav Pazourek
84
116
23
21
46
59
69
86
Review
základní část 10. kolo 55
USK Praha
BCM Orli Prostějov
23. 11. 2019
13:30
SH Folimanka Marek Vondráček
Matěj Barták
68
60
15
9
37
33
52
52
Review
základní část 10. kolo 59
BK Lokomotiva Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
23. 11. 2019
15:00
SH Plzeň - hala č.4 Jan Renc
Lukáš Balog
63
67
10
15
25
41
49
49
Review
základní část 10. kolo 58
GBA Jindřichův Hradec
BC Kolín
23. 11. 2019
15:30
Městská sportovní hala Tomáš Linhart
Ondřej Svejkovský
98
62
31
14
56
36
74
47
Review
základní část 10. kolo 60
Sokol pražský
YDEA KONDOR
23. 11. 2019
16:00
Sokol pražský Dominik Barták
Pavel Theodor
100
71
24
22
51
35
76
47
Review
základní část 10. kolo 56
BA Nymburk
BK Snakes Ostrava
23. 11. 2019
17:00
ZŠ Komenského Štěpán Pokorný
Jaroslav Pazourek
83
80
14
17
30
38
62
53
Review
základní část 10. kolo 57
Sokol Písek Sršni
BK Pardubice
23. 11. 2019
17:00
Sportovní hala Sokol Roman Kejklíček
Pavel Šenk
115
69
30
6
66
33
95
52
Review
základní část 11. kolo 62
BA Nymburk
BCM Orli Prostějov
24. 11. 2019
10:00
ZŠ Komenského Štěpán Pokorný
Jaroslav Pazourek
100
95
21
21
44
48
65
72
85
85
Review
základní část 11. kolo 63
Sokol Písek Sršni
BC Kolín
24. 11. 2019
10:00
Sportovní hala Sokol Roman Kejklíček
Pavel Šenk
95
67
37
13
57
30
79
43
Review
základní část 11. kolo 65
BK Lokomotiva Plzeň
YDEA KONDOR
24. 11. 2019
10:00
SH Plzeň - hala č.4 Michal Perlík
Lukáš Balog
77
86
21
22
48
47
58
69
Review
základní část 11. kolo 61
USK Praha
BK Snakes Ostrava
24. 11. 2019
11:00
SH Folimanka Lukáš Ulrych
Matěj Barták
68
74
20
14
34
37
53
50
Review
základní část 11. kolo 64
GBA Jindřichův Hradec
BK Pardubice
24. 11. 2019
11:00
Městská sportovní hala Tomáš Linhart
Ondřej Svejkovský
90
77
18
27
48
44
69
56
Review
základní část 11. kolo 66
Sokol pražský
Slavoj BK Litoměřice
24. 11. 2019
11:00
Sokol pražský Michal Šafařík
Pavel Theodor
66
67
24
13
38
32
54
53
Review
základní část 12. kolo 67
YDEA KONDOR
Slavoj BK Litoměřice
8. 12. 2019
11:00
Sportovní hala Kort Jan Musil
Vladimír Slanina
72
70
17
18
39
40
60
60
Review
základní část 12. kolo 68
BC Kolín
BK Pardubice
8. 12. 2019
11:30
SOU Spojů Kolín Lukáš Ulrych
Jonáš Kavan
105
84
22
22
48
47
72
65
Review
základní část 12. kolo 69
BA Nymburk
USK Praha
26. 2. 2020
11:30
ZŠ Komenského Michal Scholze
Jan Jeřáb
73
68
22
21
40
34
55
52
Review
základní část 12. kolo 72
BK Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
8. 12. 2019
12:30
Hala Sportovního Gymnázia Lukáš Kapaňa
Robin Petrák
82
93
20
24
45
45
63
58
Review
základní část 12. kolo 71
Sokol pražský
BK Lokomotiva Plzeň
8. 12. 2019
13:30
Sokol pražský Marek Vondráček
Pavel Bohata
114
57
27
22
63
34
81
43
Review
základní část 12. kolo 70
GBA Jindřichův Hradec
Sokol Písek Sršni
12. 12. 2019
19:30
Městská sportovní hala Filip Dombrovský
Ivo Melichárek
99
90
37
29
62
48
76
69
Review
základní část 13. kolo 75
Sokol pražský
BK Pardubice
11. 1. 2020
13:00
Sokol pražský Petr Eisner
Lukáš Balog
91
94
22
17
48
42
68
65
84
84
Review
základní část 13. kolo 74
BCM Orli Prostějov
YDEA KONDOR
11. 1. 2020
15:00
Sportcentrum DDM 1 Michal Kubiš
Jakub Kremser
82
62
21
13
41
30
65
44
Review
základní část 13. kolo 76
BK Lokomotiva Plzeň
BC Kolín
5. 2. 2020
16:00
Městská sportovní hala Marek Vošahlík
Matěj Barták
47
118
16
32
23
59
32
92
Review
základní část 13. kolo 78
Sokol Písek Sršni
BA Nymburk
11. 1. 2020
17:00
Sportovní hala Sokol Marek Vošahlík
Jonáš Kavan
93
77
26
13
48
41
68
57
Review
základní část 13. kolo 77
GBA Jindřichův Hradec
USK Praha
11. 1. 2020
18:00
Městská sportovní hala Štěpán Pokorný
Roman Kejklíček
68
71
16
20
29
42
48
54
Review
základní část 13. kolo 73
BK Snakes Ostrava
Slavoj BK Litoměřice
11. 1. 2020
19:30
Hala Sportovního Gymnázia Tomáš Holubek
Bára Nováková
85
54
30
10
48
24
64
41
Review
základní část 14. kolo 81
BK Lokomotiva Plzeň
BK Pardubice
12. 1. 2020
09:00
SH Plzeň - hala č.4 Marek Vošahlík
Jonáš Kavan
67
75
17
24
31
48
49
57
Review
základní část 14. kolo 79
BCM Orli Prostějov
Slavoj BK Litoměřice
12. 1. 2020
10:00
Sportcentrum DDM 1 Michal Kubiš
Jakub Kremser
94
52
18
11
48
27
70
36
Review
základní část 14. kolo 80
BK Snakes Ostrava
YDEA KONDOR
12. 1. 2020
11:00
Hala Sportovního Gymnázia Tomáš Holubek
Bára Nováková
97
59
27
10
53
20
77
39
Review
základní část 14. kolo 83
Sokol Písek Sršni
USK Praha
12. 1. 2020
11:00
Sportovní hala Sokol Jan Baloun
Rudolf Salvetr
84
77
20
21
39
38
62
58
Review
základní část 14. kolo 84
GBA Jindřichův Hradec
BA Nymburk
12. 1. 2020
11:00
Městská sportovní hala Roman Kejklíček
Michal Kocián
110
95
24
19
47
37
75
62
Review
základní část 14. kolo 82
Sokol pražský
BC Kolín
15. 1. 2020
18:30
Sokol pražský Štěpán Pokorný
Jonáš Kavan
83
77
26
25
40
43
64
61
Review
základní část 15. kolo 89
BC Kolín
Slavoj BK Litoměřice
25. 1. 2020
10:30
SOU Spojů Kolín Lukáš Hartig
Martin Svoboda
72
62
12
17
37
32
56
45
Review
základní část 15. kolo 88
USK Praha
Sokol pražský
25. 1. 2020
13:00
SH Folimanka Ladislav Neuman
Petr Eisner
99
55
32
14
50
26
71
39
Review
základní část 15. kolo 90
BK Pardubice
YDEA KONDOR
25. 1. 2020
13:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Ivo Melichárek
Lenka Křičková
97
66
19
15
45
33
66
47
Review
základní část 15. kolo 85
GBA Jindřichův Hradec
BCM Orli Prostějov
25. 1. 2020
16:00
Městská sportovní hala Martin Veis
Vladimír Slanina
83
74
22
25
40
43
62
59
Review
základní část 15. kolo 86
Sokol Písek Sršni
BK Snakes Ostrava
25. 1. 2020
17:00
Sportovní hala Sokol Veronika Vávrová
Ondřej Svejkovský
105
87
32
23
61
34
76
60
Review
základní část 15. kolo 87
BA Nymburk
BK Lokomotiva Plzeň
25. 1. 2020
17:00
ZŠ Komenského Michal Šafařík
Pavel Theodor
120
55
25
7
59
21
87
37
Review
základní část 16. kolo 94
BA Nymburk
Sokol pražský
26. 1. 2020
09:30
ZŠ Komenského Petr Baudyš
Pavel Theodor
93
78
24
32
53
48
72
59
Review
základní část 16. kolo 91
Sokol Písek Sršni
BCM Orli Prostějov
26. 1. 2020
10:00
Sportovní hala Sokol Tomáš Linhart
Ondřej Svejkovský
108
80
32
12
52
30
87
56
Review
základní část 16. kolo 96
BC Kolín
YDEA KONDOR
26. 1. 2020
10:30
SOU Spojů Kolín Lukáš Hartig
Martin Svoboda
83
68
25
11
46
28
69
47
Review
základní část 16. kolo 95
BK Pardubice
Slavoj BK Litoměřice
26. 1. 2020
11:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Ivo Melichárek
Natálie Karabínová
87
77
17
26
38
34
66
59
Review
základní část 16. kolo 93
USK Praha
BK Lokomotiva Plzeň
26. 1. 2020
12:30
SH Folimanka Ladislav Neuman
Petr Eisner
127
26
35
4
68
8
96
15
Review
základní část 16. kolo 92
GBA Jindřichův Hradec
BK Snakes Ostrava
24. 1. 2020
16:30
Městská sportovní hala Marek Vošahlík
Lucie Peterková
90
70
23
19
44
32
64
50
Review
základní část 17. kolo 98
BCM Orli Prostějov
BC Kolín
10. 2. 2020
11:00
Sportcentrum DDM 1 Petr Nejezchleb
Lukáš Kapaňa
93
66
22
21
55
29
76
42
Review
základní část 17. kolo 97
BK Snakes Ostrava
BK Pardubice
8. 2. 2020
17:00
ZŠ Dvorského Pavel Nehoda
Jakub Kremser
85
55
27
19
55
25
66
42
Review
základní část 17. kolo 99
YDEA KONDOR
USK Praha
8. 2. 2020
17:00
Sportovní hala Kort Lukáš Hartig
Michaela Scholzová
51
107
11
22
27
51
38
79
Review
základní část 17. kolo 100
Slavoj BK Litoměřice
BA Nymburk
8. 2. 2020
18:00
Hala 6. ZŠ Jan Hendrych
Jaroslav Pazourek
82
89
18
14
36
29
51
56
76
76
Review
základní část 17. kolo 102
BK Lokomotiva Plzeň
GBA Jindřichův Hradec
8. 2. 2020
18:00
SH Plzeň - hala č.4 Michal Perlík
Vladimír Slanina
60
111
12
28
23
55
38
83
Review
základní část 17. kolo 101
Sokol pražský
Sokol Písek Sršni
4. 2. 2020
18:30
Sokol pražský Petr Baudyš
Tomáš Mašek
48
133
5
47
28
74
33
100
Review
základní část 18. kolo 108
Sokol pražský
GBA Jindřichův Hradec
9. 2. 2020
10:00
Sokol pražský Veronika Vávrová
Jan Hendrych
52
71
12
19
22
36
37
54
Review
základní část 18. kolo 103
BCM Orli Prostějov
BK Pardubice
9. 2. 2020
11:00
Sportcentrum DDM 1 Lenka Křičková
Jiří Fanta
62
75
18
13
33
38
47
58
Review
základní část 18. kolo 104
BK Snakes Ostrava
BC Kolín
9. 2. 2020
11:00
ZŠ Dvorského Ondřej Zatloukal
Pavel Nehoda
101
85
28
25
52
51
87
71
Review
základní část 18. kolo 105
Slavoj BK Litoměřice
USK Praha
9. 2. 2020
12:00
Hala 6. ZŠ Dominik Výborný
Jaroslav Pazourek
46
87
8
26
24
45
37
64
Review
základní část 18. kolo 106
YDEA KONDOR
BA Nymburk
9. 2. 2020
12:00
Sportovní hala Kort Michal Scholze
Lukáš Hartig
81
111
25
19
50
41
73
80
Review
základní část 18. kolo 107
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
29. 1. 2020
16:30
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Jan Hendrych
55
120
18
31
25
63
38
85
Review
základní část 19. kolo 114
USK Praha
BC Kolín
22. 2. 2020
13:00
SH Folimanka Petr Blahout
Tomáš Mašek
92
67
20
22
40
36
64
47
Review
základní část 19. kolo 113
BA Nymburk
BK Pardubice
22. 2. 2020
15:00
ZŠ Komenského Dominik Výborný
Michal Kult
75
68
20
22
45
33
64
53
Review
základní část 19. kolo 109
Sokol pražský
BCM Orli Prostějov
22. 2. 2020
16:00
Sokol pražský Jan Hendrych
Petr Eisner
66
91
22
20
29
50
48
73
Review
základní část 19. kolo 112
Sokol Písek Sršni
YDEA KONDOR
22. 2. 2020
17:00
Sportovní hala Sokol Michal Perlík
Lukáš Balog
131
65
50
20
81
36
109
53
Review
základní část 19. kolo 111
GBA Jindřichův Hradec
Slavoj BK Litoměřice
22. 2. 2020
17:30
Městská sportovní hala Ivo Melichárek
Lenka Křičková
85
52
24
13
43
18
64
38
Review
základní část 19. kolo 110
BK Lokomotiva Plzeň
BK Snakes Ostrava
22. 2. 2020
18:00
SH Plzeň - hala č.4 Vladimír Slanina
Michal Kocián
67
115
18
37
36
62
55
85
Review
základní část 20. kolo 115
BK Lokomotiva Plzeň
BCM Orli Prostějov
23. 2. 2020
09:00
SH Plzeň - hala č.4 Vladimír Slanina
Michal Kocián
63
118
19
29
33
50
48
80
Review
základní část 20. kolo 116
Sokol pražský
BK Snakes Ostrava
23. 2. 2020
10:00
Sokol pražský Jan Hendrych
Petr Eisner
74
87
18
28
42
57
62
77
Review
základní část 20. kolo 117
Sokol Písek Sršni
Slavoj BK Litoměřice
23. 2. 2020
11:00
Sportovní hala Sokol Michal Perlík
Lukáš Balog
91
68
24
13
42
27
69
39
Review
základní část 20. kolo 118
GBA Jindřichův Hradec
YDEA KONDOR
23. 2. 2020
11:00
Městská sportovní hala Ivo Melichárek
Lenka Křičková
58
104
19
23
28
56
38
86
Review
základní část 20. kolo 119
USK Praha
BK Pardubice
23. 2. 2020
12:00
SH Folimanka Petr Blahout
Tomáš Mašek
79
52
17
12
33
24
61
38
Review
základní část 20. kolo 120
BA Nymburk
BC Kolín
23. 2. 2020
12:00
ZŠ Komenského Dominik Výborný
Michal Kult
58
78
19
32
31
43
44
60
Review
základní část 21. kolo 123
BC Kolín
Sokol Písek Sršni
7. 3. 2020
13:00
SOU Spojů Kolín Petr Baudyš
Michaela Scholzová
84
86
19
34
39
56
61
72
Review
základní část 21. kolo 124
BK Pardubice
GBA Jindřichův Hradec
7. 3. 2020
15:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Martin Svoboda
Michal Kult
48
63
20
18
27
30
40
53
Review
základní část 21. kolo 126
Slavoj BK Litoměřice
Sokol pražský
7. 3. 2020
15:00
Hala 6. ZŠ Matej Kovačovič
Tomáš Mašek
79
69
14
22
33
33
63
46
Review
základní část 21. kolo 121
BK Snakes Ostrava
USK Praha
7. 3. 2020
17:00
Hala Sportovního Gymnázia Tomáš Holubek
Natálie Karabínová
67
66
11
21
30
40
46
51
Review
základní část 21. kolo 125
YDEA KONDOR
BK Lokomotiva Plzeň
7. 3. 2020
17:00
Sportovní hala Kort Ladislav Neuman
Pavel Bohata
100
63
19
13
44
30
69
42
Review
základní část 21. kolo 122
BCM Orli Prostějov
BA Nymburk
7. 3. 2020
18:00
Sportcentrum DDM 1 Ondřej Zatloukal
Jakub Kremser
78
61
18
16
41
29
56
41
Review
základní část 22. kolo 132
YDEA KONDOR
Sokol pražský
8. 3. 2020
09:30
Sportovní hala Kort Ladislav Neuman
Pavel Bohata
78
70
23
17
46
37
66
47
Review
základní část 22. kolo 127
BCM Orli Prostějov
USK Praha
8. 3. 2020
10:00
Sportcentrum DDM 1 Kamil Karafiát
Jakub Kremser
84
70
18
18
36
36
60
49
Review
základní část 22. kolo 128
BK Snakes Ostrava
BA Nymburk
8. 3. 2020
10:00
Hala Sportovního Gymnázia Jan Hecl
Natálie Karabínová
94
67
25
14
50
34
68
47
Review
základní část 22. kolo 131
Slavoj BK Litoměřice
BK Lokomotiva Plzeň
8. 3. 2020
10:00
Hala 6. ZŠ Matej Kovačovič
Tomáš Mašek
113
28
30
13
67
16
87
19
Review
základní část 22. kolo 130
BC Kolín
GBA Jindřichův Hradec
8. 3. 2020
11:00
SOU Spojů Kolín Lukáš Hartig
Michaela Scholzová
105
95
23
10
42
31
63
56
83
83
Review
základní část 22. kolo 129
BK Pardubice
Sokol Písek Sršni
8. 3. 2020
15:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Martin Svoboda
Michal Kult
66
61
13
16
30
29
50
49
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
11 Jakub Nosek BCM Orli Prostějov 20 54 7.5 6.4 2.2 / 3.8 58.6 0.3 / 1.5 0.0* 1.0/1.5 0.0* 0.5 1.3 1.9 1.3 1.1 1.3 0.0 1.3 1.0 5.9
10 Vojtěch Sýkora Sokol Písek 19 20 25.1 14.4 4.6 / 8.0 57.2 0.7 / 2.9 24.6 3.2/4.2 76.2 2.9 6.4 9.2 5.7 3.4 2.3 0.1 4.0 2.2 25.8
Marek Vyroubal USK 20 20 30.9 14.3 4.0 / 7.7 51.6 1.1 / 3.6 29.6 3.2/4.8 67.4 1.3 4.3 5.5 5.4 2.2 2.4 0.1 4.5 1.8 20.5
Karel Vlasák YDEA KONDOR 20 21 30.7 12.8 4.4 / 9.3 47.2 0.7 / 3.2 22.1 1.9/3.1 59.1 1.8 4.8 6.6 1.7 1.5 3.1 0.0 3.1 3.4 10.9
Lukáš Vacek BC Kolín 20 22 26.3 10.4 3.4 / 5.7 58.7 0.4 / 2.0 20.5 2.5/3.9 63.5 1.3 1.7 3.0 1.8 1.6 2.5 0.0 3.0 2.3 9.9
9 Matěj Burda GBA J. Hradec 20 20 28.4 11.2 2.1 / 4.2 48.8 1.7 / 4.6 35.9 2.2/3.1 69.4 0.9 2.7 3.6 6.5 1.2 2.1 0.2 3.2 1.9 15.9
Lukáš Boháček PCE 20 23 21.4 7.2 1.8 / 4.0 46.2 0.9 / 3.2 27.0 0.9/2.2 42.0 0.8 2.0 2.8 2.7 1.6 2.3 0.0 1.7 2.7 5.2
Matouš Brůna Snakes Ostrava 20 17 21.5 9.5 3.5 / 7.2 49.2 0.1 / 1.2 0.0* 2.1/3.0 68.6 1.5 2.5 4.0 1.6 1.9 1.4 0.1 2.8 2.1 10.8
Vojtěch Zajíc Slavoj Litoměřice 20 23 1.9 5.8 1.1 / 2.5 43.1 1.0 / 3.4 29.1 0.7/1.4 0.0* 0.3 2.0 2.3 1.9 0.7 1.6 0.1 1.6 1.2 4.9
Matěj Cerha BK Loko Plzeň 20 20 20.4 5.3 1.0 / 3.0 32.2 0.9 / 3.6 23.9 0.9/1.3 0.0* 0.4 1.4 1.8 0.8 0.7 1.4 0.0 0.9 1.7 1.3
Richard Barac SP BASKET 20 9 23.6 10.4 4.1 / 8.0 51.4 0.2 / 1.8 0.0* 1.6/4.3 35.9 1.3 3.3 4.7 3.3 0.8 1.2 0.3 3.9 2.3 11.6
Patrik Beránek SKB Rokycany 20 4 1.0 8.8 1.5 / 0.0 0.0* 1.5 0.0* 1.3/1.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.8 0.0
Tomáš Mráz BA Nymburk 20 8 15.5 4.4 1.0 / 3.5 28.6 0.5 / 1.8 0.0* 0.9/1.9 0.0* 2.0 2.3 4.3 1.3 1.0 1.6 0.1 2.5 2.4 4.8
Matouš Jurman Sokol pražský 18 8 15.4 3.8 0.8 / 1.8 0.0* 0.6 / 2.5 25.0 0.4/0.5 0.0* 0.6 1.3 1.9 1.5 1.3 1.5 0.1 0.8 1.0 3.6
Patrik Cais CBU 19 9 1.0 2.8 0.6 / 0.0 0.0* 0.3 0.0* 0.7/1.1 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 0.0
Filip Kábrt Basketbal Polabí 18 3 15.0 3.7 0.3 / 2.0 16.7 1.0 / 1.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.0 0.3 0.3 0.7 1.0 0.1 0.0 2.7 -0.7
Filip Sertič USK Praha B 19 21 6.5 0.5 0.2 / 0.6 0.0* 0.0 / 0.4 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 0.5 1.0 0.2 0.1 0.3 0.0 0.1 0.6 0.5
Karel Vachutka SNAK A 20 5 15.8 2.0 0.4 / 1.0 0.0* 0.4 / 1.2 0.0* 0.0/0.4 0.0* 0.2 0.6 0.8 1.8 1.0 1.0 0.4 0.8 1.4 2.2
7 Martin Štrobl Sokol Písek 19 4 10.8 2.3 0.5 / 1.5 0.0* 0.3 / 2.0 12.5 0.5/0.5 0.0* 0.3 0.3 0.5 1.5 1.0 1.5 0.3 0.8 1.3 0.5
Tadeáš Vlček Tesla Pardubice 19 1 1.0 5.0 2.0 / 2.0 100.0 0.0 0.0* 1.0/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 5.0
Matyáš Janů BK Pardubice 19 2 12.0 1.5 0.5 / 1.0 0.0* 0.0 / 3.0 0.0 0.5/0.5 0.0* 0.5 1.5 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0 2.0 -0.5
David Kratochvíl PV 20 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
Slavoj Litoměřice 22 15.2 9.6 8.0 /13.0 61.7 9.0 23.8 32.8 13.7 9.0 16.5 14.9 21.1 1.7
YDEA KONDOR 22 20.7 4.7 13.4 /22.2 60.5 13.4 29.1 42.5 13.6 9.8 21.3 20.4 17.9 2.3
BK Pardubice 22 21.9 6.9 10.5 /17.3 60.6 14.5 31.6 46.1 17.6 11.1 21.5 17.1 18.7 3.1
BC Kolín 22 23.9 6.1 16.6 /25.2 65.9 12.2 26.2 38.4 14.9 14.2 19.8 21.7 21.0 1.5
USK Praha 22 24.2 7.8 12.7 /21.0 60.5 16.8 32.1 48.9 16.9 8.6 15.4 19.7 17.0 3.1
BA Nymburk 22 24.0 7.0 15.5 /23.7 65.3 16.7 30.5 47.3 16.8 11.1 16.9 20.9 18.5 2.3
Sokol Písek 22 28.6 10.2 14.3 /22.2 64.3 15.6 31.5 47.2 26.5 16.5 19.0 20.4 20.7 2.1
GBA J. Hradec 22 21.4 9.8 12.8 /19.7 65.0 17.7 30.6 48.3 18.5 7.9 16.0 18.0 18.5 3.5
BK Loko Plzeň 22 16.6 5.2 9.2 /15.1 60.8 9.2 23.9 33.0 11.6 7.6 26.5 16.4 22.7 1.8
Sokol pražský 22 22.5 5.4 13.8 /24.4 56.5 14.0 29.0 43.0 14.6 10.3 19.2 20.8 18.0 2.5
BCM Orli Prostějov 22 24.0 8.4 12.9 /20.1 64.3 13.2 29.5 42.6 19.4 12.9 16.8 18.9 19.0 3.1
Snakes Ostrava 22 24.0 8.6 11.9 /19.1 62.3 14.8 32.5 47.3 18.4 9.7 16.0 17.6 17.0 2.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zatloukal Ondřej 3 3 0 0 1.7 1.7 1.7
Záruba Matěj 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Výborný Dominik 7 5 2 0 1.6 1.3 1.5
Vošahlík Marek 6 6 0 0 1.7 1.3 1.5
Vondráček Marek 6 6 0 0 1.0 1.0 1.0
Veis Martin 4 1 3 0 1.0 1.4 1.2
Vávrová Veronika 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Ulrych Lukáš 4 4 0 0 1.1 1.4 1.3
Theodor Pavel 7 0 7 0 1.9 1.1 1.5
Šenk Pavel 4 0 4 0 1.0 1.4 1.2
Šafařík Michal 3 3 0 0 1.8 1.2 1.5
Svoboda Martin 7 2 5 0 1.6 1.2 1.4
Svejkovský Ondřej 4 0 4 0 1.0 2.1 1.6
Slanina Vladimír 5 2 3 0 1.0 1.0 1.0
Scholzová Michaela 6 2 4 0 1.8 1.6 1.7
Scholze Michal 3 3 0 0 1.3 1.5 1.4
Salvetr Rudolf 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Renc Jan 4 4 0 0 1.8 1.4 1.6
Pokorný Štěpán 6 6 0 0 1.4 1.5 1.5
Petrák Robin 5 0 5 0 1.2 1.3 1.3
Peterková Lucie 3 1 2 0 1.8 1.3 1.6
Perlík Michal 5 5 0 0 1.0 1.1 1.1
Pazourek Jaroslav 7 0 7 0 1.4 1.4 1.4
Nováková Bára 2 0 2 0 1.0 1.8 1.4
Neuman Ladislav 7 7 0 0 1.1 1.0 1.1
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Nehoda Pavel 5 4 1 0 1.0 1.2 1.1
Musil Jan 5 4 1 0 1.6 1.0 1.3
Melichárek Ivo 6 5 1 0 1.0 1.1 1.0
Mašek Tomáš 7 0 7 0 1.4 1.6 1.5
Linhart Tomáš 3 3 0 0 1.0 1.3 1.2
Kult Michal 8 0 8 0 1.5 1.6 1.5
Kubiš Michal 4 4 0 0 1.0 1.3 1.1
Křičková Lenka 5 1 4 0 1.2 1.4 1.3
Kremser Jakub 6 0 6 0 1.0 1.3 1.2
Kovář Jan 2 2 0 0 2.0 1.5 1.8
Kovačovič Matej 3 3 0 0 1.0 1.5 1.3
Kocián Michal 6 0 6 0 1.2 1.4 1.3
Kejklíček Roman 4 3 1 0 1.5 1.6 1.6
Kavan Jonáš 6 0 6 0 1.2 1.6 1.4
Karafiát Kamil 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Karabínová Natálie 5 0 5 0 1.6 1.8 1.7
Kapaňa Lukáš 2 1 1 0 1.5 1.3 1.4
Jeřáb Jan 2 1 1 0 1.3 1.0 1.1
Hošek Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Holubek Tomáš 3 3 0 0 1.0 1.8 1.4
Hendrych Jan 10 4 6 0 1.2 1.1 1.2
Hecl Jan 3 3 0 0 1.0 1.3 1.2
Hartig Lukáš 5 4 1 0 1.4 1.7 1.6
Fanta Jiří 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Eisner Petr 6 1 5 0 1.1 1.3 1.2
Dombrovský Filip 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Csöllei Pavel 4 0 4 0 1.0 1.1 1.1
Bohata Pavel 7 3 4 0 1.3 1.3 1.3
Blahout Petr 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Baudyš Petr 5 5 0 0 1.3 1.0 1.2
Barták Matěj 7 0 7 0 1.1 1.0 1.0
Barták Dominik 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Baloun Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Balog Lukáš 7 0 7 0 1.3 1.7 1.5
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře