YDEA KONDOR

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Extraliga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 16. 6. 2019 do 20. 8. 2019
Tomáš Masár
tmasar@seznam.cz
777 822 792

Organizační pracovník

od: 20. 8. 2019 do 4. 12. 2019
Aleš Jiráň
ales.jiran@gmail.com
773 875 550

Trenér

od: 30. 9. 2019 do 23. 10. 2019
Aleš Jiráň
ales.jiran@gmail.com
773 875 550

1. asistent trenéra

od: 16. 6. 2019 do 18. 10. 2019
Karel Vlasák
karel_v@depusa.com
485 146 784

Asistent trenéra

od: 16. 6. 2019 do 19. 9. 2019
Tomáš Masár
tmasar@seznam.cz
777 822 792

Asistent trenéra

od: 18. 10. 2019 do 23. 10. 2019
Jan Slowiak
jslowiak@cbf.cz
602 152 003

Asistent trenéra

od: 24. 10. 2019 do 4. 12. 2019
Aleš Jiráň
ales.jiran@gmail.com
773 875 550

Technický zápis

od: 16. 6. 2019 do 19. 9. 2019
Tomáš Masár
tmasar@seznam.cz
777 822 792

Technický zápis

od: 29. 9. 2019 do 4. 12. 2019
Aleš Jiráň
ales.jiran@gmail.com
773 875 550

Adresa

Basketbalový klub Kondoři Liberec
Jeronýmova 570/22
460 07 Liberec 7

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F-
Vladimír Kořínek 2002 175 19 21 32.5 16.8 4.6 / 8.1 56.7 1.3 / 3.8 35.0 3.5/6.0 58.7 1.8 5.1 6.9 5.0 3.4 4.9 0.0 5.9 3.0
Karel Vlasák K 2001 200 20 20 31.2 12.7 4.3 / 9.4 46.0 0.7 / 3.2 21.9 2.0/3.3 59.1 1.7 5.0 6.7 1.7 1.4 3.2 0.0 3.2 3.5
Nikoloz Nikolaishvili 2001 20 9 32.3 18.4 4.8 / 11.3 42.2 1.1 / 4.6 24.4 5.6/7.9 70.4 1.4 2.3 3.8 2.1 2.4 3.3 0.1 5.4 2.2
Lukáš Rozsypal K 2002 195 19 13 29.5 12.1 3.5 / 8.5 40.5 1.2 / 4.9 23.4 1.7/2.8 61.1 1.5 5.8 7.3 1.1 1.2 3.0 0.0 2.2 1.3
Štěpán Starý 2002 201 19 21 22.6 5.3 2.3 / 4.5 51.1 0.0 / 0.1 0.0 0.8/1.6 48.5 2.0 3.4 5.4 0.9 0.6 1.4 0.0 1.8 2.4
Matyáš Janoušek 2002 208 19 17 17.8 6.1 2.5 / 5.5 45.7 0.0 0.0 1.1/2.6 40.9 2.5 3.2 5.8 0.5 0.4 1.6 0.0 2.1 2.6
Tadeáš Slowiak 2004 185 17 19 19.7 5.2 1.3 / 3.9 32.4 0.1 / 0.9 11.1 2.3/3.3 71.0 0.5 2.5 3.0 1.5 1.2 2.9 0.0 2.6 1.8
Marek Vomáčka 2001 193 20 22 17.5 4.0 0.9 / 2.4 36.5 0.7 / 2.3 30.0 0.2/0.3 66.7 1.5 2.1 3.6 0.6 0.3 1.5 0.0 0.5 1.6
Lukáš Slowiak 2001 191 20 9 26.3 6.0 1.8 / 6.2 28.6 0.4 / 3.2 13.8 1.1/1.9 58.8 1.3 2.1 3.4 4.0 1.6 2.8 0.2 1.8 0.3
Ondřej Pospíšil 2003 181 18 8 21.3 6.5 1.4 / 3.1 44.0 1.0 / 1.9 53.3 0.8/1.0 75.0 0.1 1.9 2.0 0.5 0.3 1.9 0.0 0.8 1.0
Gio Kvinikadze 2001 198 20 13 15.8 2.8 0.6 / 2.0 30.8 0.4 / 1.2 31.3 0.4/0.5 83.3 1.1 1.4 2.5 0.4 0.6 1.4 0.0 0.9 1.8
Vladimír Vomáčka 2003 179 18 10 11.9 1.8 0.5 / 0.9 55.6 0.2 / 0.8 25.0 0.2/0.2 100.0 0.2 1.6 1.8 0.4 0.2 1.2 0.0 0.6 1.3
Ondřej Fichtner 2001 188 20 3 18.7 4.7 2.0 / 4.0 50.0 0.0 / 0.7 0.0 0.7/2.0 33.3 0.3 1.0 1.3 0.7 0.7 1.3 0.2 1.7 1.0
Josef Havel 2002 165 19 4 3.0 2.3 0.8 / 1.0 75.0 0.3 / 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.3 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5
Jan Bašta 2001 175 20 6 13.7 1.2 0.3 / 0.5 66.7 0.0 / 0.3 0.0 0.5/0.8 60.0 0.3 0.7 1.0 1.3 0.5 0.5 0.4 0.7 1.3
Šimon Kořínek 2004 180 17 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F-
132 extraliga (junioři U19) Domácí 8. 3. 2020 Sokol pražský 78:70 25 /21 54.3% 6 /8 42.9% 10/3 76.9% 6 28 34 19 8 14 16 24
125 extraliga (junioři U19) Domácí 7. 3. 2020 BK Lokomotiva Plzeň 100:63 24 /19 55.8% 10 /9 52.6% 22/20 52.4% 14 31 45 17 13 7 27 20
118 extraliga (junioři U19) Hosté 23. 2. 2020 GBA Jindřichův Hradec 58:104 43 /27 61.4% 3 /21 12.5% 9/5 64.3% 30 40 70 29 15 17 14 14
112 extraliga (junioři U19) Hosté 22. 2. 2020 Sokol Písek Sršni 131:65 16 /25 39% 7 /12 36.8% 12/7 63.2% 7 24 31 20 14 44 22 15
106 extraliga (junioři U19) Domácí 9. 2. 2020 BA Nymburk 81:111 25 /21 54.3% 8 /15 34.8% 7/10 41.2% 16 25 41 14 5 15 19 18
99 extraliga (junioři U19) Domácí 8. 2. 2020 USK 51:107 11 /22 33.3% 4 /14 22.2% 17/11 60.7% 6 22 28 8 6 17 19 23
96 extraliga (junioři U19) Hosté 26. 1. 2020 BC Kolín 83:68 19 /30 38.8% 6 /11 35.3% 12/10 54.5% 15 32 47 10 8 24 24 16
90 extraliga (junioři U19) Hosté 25. 1. 2020 PCE 97:66 19 /29 39.6% 4 /15 21.1% 16/9 64% 19 30 49 14 10 24 20 11
80 extraliga (junioři U19) Hosté 12. 1. 2020 BK Snakes Ostrava 97:59 17 /28 37.8% 7 /6 53.8% 4/5 44.4% 4 30 34 11 6 19 14 12
74 extraliga (junioři U19) Hosté 11. 1. 2020 BCM Orli Prostějov 82:62 22 /35 38.6% 2 /14 12.5% 12/7 63.2% 18 33 51 7 10 26 20 16
52 extraliga (junioři U19) Domácí 8. 1. 2020 Sokol Písek Sršni 84:116 19 /20 48.7% 8 /20 28.6% 22/13 62.9% 11 34 45 15 14 39 27 32
67 extraliga (junioři U19) Domácí 8. 12. 2019 Slavoj BK Litoměřice 72:70 26 /19 57.8% 4 /10 28.6% 8/2 80% 12 30 42 7 9 13 17 14
1 extraliga (junioři U19) Hosté 7. 12. 2019 Slavoj BK Litoměřice 89:77 17 /25 40.5% 9 /13 40.9% 16/6 72.7% 11 28 39 15 12 22 23 18
65 extraliga (junioři U19) Hosté 24. 11. 2019 BK Lokomotiva Plzeň 77:86 31 /24 56.4% 1 /11 8.3% 21/9 70% 15 24 39 10 14 12 23 26
60 extraliga (junioři U19) Hosté 23. 11. 2019 Sokol pražský 100:71 22 /25 46.8% 0 /13 0% 27/18 60% 17 24 41 16 9 25 31 20
46 extraliga (junioři U19) Domácí 10. 11. 2019 GBA Jindřichův Hradec 48:69 13 /20 39.4% 4 /15 21.1% 10/10 50% 10 31 41 10 4 14 15 10
39 extraliga (junioři U19) Hosté 27. 10. 2019 USK 88:39 12 /33 26.7% 3 /10 23.1% 6/5 54.5% 12 25 37 5 8 26 16 18
34 extraliga (junioři U19) Hosté 26. 10. 2019 BA Nymburk 88:57 20 /29 40.8% 4 /14 22.2% 5/12 29.4% 15 32 47 15 8 21 16 14
30 extraliga (junioři U19) Domácí 13. 10. 2019 PCE 52:84 14 /26 35% 3 /24 11.1% 15/8 65.2% 17 28 45 7 9 23 23 14
24 extraliga (junioři U19) Domácí 12. 10. 2019 BC Kolín 63:89 20 /21 48.8% 2 /10 16.7% 17/9 65.4% 18 34 52 13 6 33 24 20
14 extraliga (junioři U19) Domácí 29. 9. 2019 BCM Orli Prostějov 70:88 25 /32 43.9% 4 /14 22.2% 8/9 47.1% 12 26 38 18 15 20 20 19
8 extraliga (junioři U19) Domácí 28. 9. 2019 BK Snakes Ostrava 66:75 16 /33 32.7% 5 /11 31.3% 19/5 79.2% 10 30 40 20 12 13 18 20
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
6. kolo
-
BK Lokomotiva Plzeň
YDEA KONDOR
play-out Preview
4. kolo
-
YDEA KONDOR
Sokol pražský
play-out Preview
2. kolo
-
YDEA KONDOR
Slavoj BK Litoměřice
play-out Preview
5. kolo
-
Sokol pražský
YDEA KONDOR
play-out Preview
3. kolo
-
YDEA KONDOR
BK Lokomotiva Plzeň
play-out Preview
1. kolo
-
Slavoj BK Litoměřice
YDEA KONDOR
play-out Preview
2. kolo 28. 9. 2019
18:00
YDEA KONDOR
BK Snakes Ostrava
66
75
20
15
29
32
44
59
základní část Review
3. kolo 29. 9. 2019
13:00
YDEA KONDOR
BCM Orli Prostějov
70
88
13
17
25
45
41
68
základní část Review
4. kolo 12. 10. 2019
14:30
YDEA KONDOR
BC Kolín
63
89
17
24
28
42
44
67
základní část Review
5. kolo 13. 10. 2019
10:00
YDEA KONDOR
BK Pardubice
52
84
12
26
22
49
36
63
základní část Review
6. kolo 26. 10. 2019
14:00
BA Nymburk
YDEA KONDOR
88
57
30
19
56
33
75
50
základní část Review
7. kolo 27. 10. 2019
12:00
USK Praha
YDEA KONDOR
88
39
24
8
40
21
60
29
základní část Review
8. kolo 10. 11. 2019
10:30
YDEA KONDOR
GBA Jindřichův Hradec
48
69
21
15
33
31
40
51
základní část Review
10. kolo 23. 11. 2019
16:00
Sokol pražský
YDEA KONDOR
100
71
24
22
51
35
76
47
základní část Review
11. kolo 24. 11. 2019
10:00
BK Lokomotiva Plzeň
YDEA KONDOR
77
86
21
22
48
47
58
69
základní část Review
1. kolo 7. 12. 2019
17:00
Slavoj BK Litoměřice
YDEA KONDOR
89
77
21
12
50
35
71
55
základní část Review
12. kolo 8. 12. 2019
11:00
YDEA KONDOR
Slavoj BK Litoměřice
72
70
17
18
39
40
60
60
základní část Review
9. kolo 8. 1. 2020
18:30
YDEA KONDOR
Sokol Písek Sršni
84
116
23
21
46
59
69
86
základní část Review
13. kolo 11. 1. 2020
15:00
BCM Orli Prostějov
YDEA KONDOR
82
62
21
13
41
30
65
44
základní část Review
14. kolo 12. 1. 2020
11:00
BK Snakes Ostrava
YDEA KONDOR
97
59
27
10
53
20
77
39
základní část Review
15. kolo 25. 1. 2020
13:00
BK Pardubice
YDEA KONDOR
97
66
19
15
45
33
66
47
základní část Review
16. kolo 26. 1. 2020
10:30
BC Kolín
YDEA KONDOR
83
68
25
11
46
28
69
47
základní část Review
17. kolo 8. 2. 2020
17:00
YDEA KONDOR
USK Praha
51
107
11
22
27
51
38
79
základní část Review
18. kolo 9. 2. 2020
12:00
YDEA KONDOR
BA Nymburk
81
111
25
19
50
41
73
80
základní část Review
19. kolo 22. 2. 2020
17:00
Sokol Písek Sršni
YDEA KONDOR
131
65
50
20
81
36
109
53
základní část Review
20. kolo 23. 2. 2020
11:00
GBA Jindřichův Hradec
YDEA KONDOR
58
104
19
23
28
56
38
86
základní část Review
21. kolo 7. 3. 2020
17:00
YDEA KONDOR
BK Lokomotiva Plzeň
100
63
19
13
44
30
69
42
základní část Review
22. kolo 8. 3. 2020
09:30
YDEA KONDOR
Sokol pražský
78
70
23
17
46
37
66
47
základní část Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 extraliga 11 27
2018/19 extraliga 8 30
2017/18 extraliga 10 37
2016/17 liga 4 32
2015/16 liga 3 35