Liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 4
Válečníci Děčín
BK Kondoři Liberec
19. 11. 2016
11:45
ARMEX Sportcentrum Jiří Šlaj
Daniel Rom
70
57
23
15
42
23
59
39
Review
skupina A 1. kolo 2
SLUNETA Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
17. 11. 2016
17:00
Sportcentrum SLUNETA Petr Eisner
Pavel Šmíd
70
81
25
31
52
38
53
65
Review
skupina A 1. kolo 1
Sokol Vyšehrad
Sokol Žižkov
16. 11. 2016
17:30
Sokolovna Vyšehrad Jan Musil
Martin Buršík
92
53
21
12
41
29
71
42
Review
skupina A 1. kolo 3
GBA B
BA Sparta Praha
19. 11. 2016
18:00
Hala Kuncova Štěpán Pokorný
Jan Hendrych
75
54
15
12
41
22
61
38
Review
skupina A 2. kolo 5
Sokol Vyšehrad
Válečníci Děčín
8. 10. 2016
16:15
Sokolovna Vyšehrad Michal Šupej
Roman Kejklíček
63
76
8
19
36
36
52
58
Review
skupina A 2. kolo 7
SLUNETA Ústí nad Labem
GBA B
8. 10. 2016
17:00
Sportcentrum SLUNETA Lucie Peterková
Jindřich Zámostný
49
60
12
14
17
28
34
42
Review
skupina A 2. kolo 8
Slavoj BK Litoměřice
BA Sparta Praha
8. 10. 2016
17:00
Hala 6. ZŠ Jan Hendrych
Daniel Rom
67
61
15
14
36
33
48
46
Review
skupina A 2. kolo 6
Sokol Žižkov
BK Kondoři Liberec
8. 10. 2016
17:30
TJ Sokol Žižkov I. Pavel Bohata
Dominik Kočovský
47
89
9
29
18
48
36
68
Review
skupina A 3. kolo 9
Sokol Vyšehrad
BK Kondoři Liberec
9. 10. 2016
08:45
Sokolovna Vyšehrad Roman Kejklíček
Michal Šupej
63
62
15
13
30
35
43
52
Review
skupina A 3. kolo 12
Slavoj BK Litoměřice
GBA B
9. 10. 2016
10:00
Hala 6. ZŠ Daniel Rom
Jan Hendrych
76
86
17
20
37
49
57
60
Review
skupina A 3. kolo 10
Sokol Žižkov
Válečníci Děčín
9. 10. 2016
12:00
TJ Sokol Žižkov I. Petr Blahout
Jan Jeřáb
49
52
8
16
22
34
38
45
Review
skupina A 3. kolo 11
SLUNETA Ústí nad Labem
BA Sparta Praha
9. 10. 2016
14:00
hala UJEP Jindřich Nesper
Tomáš Rosenberger
75
53
25
11
38
28
58
38
Review
skupina A 4. kolo 13
Válečníci Děčín
GBA B
22. 10. 2016
13:00
ARMEX Sportcentrum Pavel Šmíd
Richard Menšík
48
76
3
17
18
34
30
54
Review
skupina A 4. kolo 15
Sokol Vyšehrad
SLUNETA Ústí nad Labem
22. 10. 2016
14:30
Sokolovna Vyšehrad Miloslav Jon
Dominik Výborný
65
58
17
12
32
27
49
43
Review
skupina A 4. kolo 14
BK Kondoři Liberec
BA Sparta Praha
22. 10. 2016
17:30
Sportovní hala Kort Dominik Barták
Pavel Theodor
87
51
28
11
51
23
69
36
Review
skupina A 4. kolo 16
Sokol Žižkov
Slavoj BK Litoměřice
22. 10. 2016
17:30
TJ Sokol Žižkov I. Jan Hejnic
Karel Křenek
47
82
5
27
20
42
31
64
Review
skupina A 5. kolo 17
Válečníci Děčín
BA Sparta Praha
23. 10. 2016
09:00
ARMEX Sportcentrum Pavel Šmíd
Richard Menšík
73
51
14
15
28
26
52
34
Review
skupina A 5. kolo 20
Sokol Žižkov
SLUNETA Ústí nad Labem
23. 10. 2016
10:00
TJ Sokol Žižkov I. Jan Hejnic
Karel Křenek
52
79
17
30
27
39
41
57
Review
skupina A 5. kolo 19
Sokol Vyšehrad
Slavoj BK Litoměřice
23. 10. 2016
11:00
Sokolovna Vyšehrad Štěpán Pokorný
Marek Pörner
50
73
18
18
25
31
41
56
Review
skupina A 5. kolo 18
BK Kondoři Liberec
GBA B
23. 10. 2016
12:30
Sportovní hala Kort Dominik Barták
Pavel Theodor
57
77
15
19
30
35
40
56
Review
skupina A 6. kolo 23
GBA B
Sokol Vyšehrad
5. 11. 2016
11:00
Hala Kuncova Vratislav Novák
Petr Havlíček
57
65
15
14
31
40
38
51
Review
skupina A 6. kolo 24
BA Sparta Praha
Sokol Žižkov
5. 11. 2016
12:30
SK Aritma Praha Tomáš Rosenberger
Karel Křenek
51
41
16
14
32
21
43
31
Review
skupina A 6. kolo 21
SLUNETA Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
5. 11. 2016
14:00
Sportcentrum SLUNETA Miloslav Jon
Petr Šmůla
81
54
23
15
42
30
60
40
Review
skupina A 6. kolo 22
Slavoj BK Litoměřice
BK Kondoři Liberec
1. 12. 2016
18:00
Hala 6. ZŠ Jan Hendrych
Daniel Rom
59
57
13
10
29
30
45
48
Review
skupina A 7. kolo 26
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
6. 11. 2016
11:00
Hala 6. ZŠ Richard Menšík
Daniel Rom
88
57
27
21
47
32
60
46
Review
skupina A 7. kolo 27
GBA B
Sokol Žižkov
6. 11. 2016
13:00
Hala Kuncova Marek Vondráček
Vratislav Novák
94
42
24
3
45
15
67
26
Review
skupina A 7. kolo 28
BA Sparta Praha
Sokol Vyšehrad
6. 11. 2016
15:00
SK Aritma Praha Michaela Scholzová
Karel Křenek
59
51
8
11
20
25
42
39
Review
skupina A 7. kolo 25
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Kondoři Liberec
24. 11. 2016
17:00
Sportcentrum SLUNETA Ladislav Neuman
Petr Eisner
73
58
5
16
26
30
51
50
Review
skupina A 8. kolo 32
BK Kondoři Liberec
Válečníci Děčín
20. 11. 2016
12:00
Sportovní hala Kort Tomáš Tax
Matěj Barták
73
60
18
14
30
25
50
39
Review
skupina A 8. kolo 30
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí nad Labem
20. 11. 2016
14:00
Hala 6. ZŠ Petr Eisner
Jiří Šlaj
71
61
13
7
34
29
50
49
Review
skupina A 8. kolo 31
BA Sparta Praha
GBA B
20. 11. 2016
17:00
SK Aritma Praha Marek Vošahlík
Dominik Kočovský
58
56
11
19
24
33
45
42
Review
skupina A 8. kolo 29
Sokol Žižkov
Sokol Vyšehrad
17. 11. 2016
19:00
TJ Sokol Žižkov I. Martin Kučírek
Štěpán Pokorný
43
70
10
21
26
44
32
57
Review
skupina A 9. kolo 35
BA Sparta Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
3. 12. 2016
09:30
SK Aritma Praha Marek Vošahlík
Jindřich Zámostný
60
66
15
14
28
37
47
52
Review
skupina A 9. kolo 34
Válečníci Děčín
Sokol Žižkov
3. 12. 2016
13:00
ARMEX Sportcentrum Jiří Šlaj
Daniel Rom
84
63
18
16
34
37
55
46
Review
skupina A 9. kolo 36
GBA B
Slavoj BK Litoměřice
3. 12. 2016
14:00
Hala Kuncova Daniel Holeš
Václav Ježek
75
55
20
13
33
23
52
34
Review
skupina A 9. kolo 33
BK Kondoři Liberec
Sokol Vyšehrad
20. 12. 2016
18:00
Sportovní hala Kort Dalibor Kouba
Daniel Rom
73
65
13
13
26
27
46
41
Review
skupina A 10. kolo 38
BK Kondoři Liberec
Sokol Žižkov
4. 12. 2016
11:30
Sportovní hala Kort Marek Vondráček
Petr Znamínko
82
53
27
16
42
31
71
44
Review
skupina A 10. kolo 39
GBA B
SLUNETA Ústí nad Labem
4. 12. 2016
15:00
Hala Kuncova Daniel Holeš
Václav Ježek
96
49
22
10
53
20
79
28
Review
skupina A 10. kolo 40
BA Sparta Praha
Slavoj BK Litoměřice
4. 12. 2016
15:30
SK Aritma Praha Pavel Csöllei
Vratislav Novák
68
46
17
13
32
22
53
33
Review
skupina A 10. kolo 37
Válečníci Děčín
Sokol Vyšehrad
8. 12. 2016
20:00
ARMEX Sportcentrum Dalibor Kouba
Pavel Šmíd
65
60
19
17
41
25
58
36
Review
skupina A 11. kolo 41
BA Sparta Praha
Válečníci Děčín
17. 12. 2016
15:30
SK Aritma Praha Dominik Výborný
Karel Křenek
59
60
19
20
27
38
46
51
Review
skupina A 11. kolo 43
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Vyšehrad
17. 12. 2016
16:00
Hala 6. ZŠ Tomáš Rosenberger
Jan Hendrych
76
65
19
25
38
37
55
50
Review
skupina A 11. kolo 44
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Žižkov
8. 12. 2016
18:00
Sportcentrum SLUNETA Ladislav Neuman
Richard Menšík
85
61
23
14
43
35
67
47
Review
skupina A 11. kolo 42
GBA B
BK Kondoři Liberec
10. 1. 2017
19:00
Hala Kuncova Michal Kocián
Daniel Holeš
78
42
25
17
53
22
63
32
Review
skupina A 12. kolo 48
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Žižkov
18. 12. 2016
10:00
Hala 6. ZŠ Tomáš Rosenberger
Jiří Šlaj
81
50
24
15
39
18
59
33
Review
skupina A 12. kolo 47
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Vyšehrad
18. 12. 2016
13:30
Sportcentrum SLUNETA Karel Anton
Pavel Bohata
51
58
17
8
21
19
41
38
Review
skupina A 12. kolo 46
BA Sparta Praha
BK Kondoři Liberec
18. 12. 2016
17:00
SK Aritma Praha Jan Hejnic
Karel Křenek
59
58
15
11
28
34
46
47
Review
skupina A 12. kolo 45
GBA B
Válečníci Děčín
5. 1. 2017
19:00
Hala Kuncova Michal Šupej
Jindřich Zámostný
64
54
12
4
28
17
51
33
Review
skupina A 13. kolo 50
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
14. 1. 2017
10:30
ARMEX Sportcentrum Jiří Šlaj
Dalibor Kouba
78
64
18
22
44
39
59
51
Review
skupina A 13. kolo 49
BK Kondoři Liberec
SLUNETA Ústí nad Labem
14. 1. 2017
12:15
Sportovní hala Kort Petr Blahout
Lukáš Ulrych
81
72
16
21
41
44
59
60
Review
skupina A 13. kolo 52
Sokol Vyšehrad
BA Sparta Praha
14. 1. 2017
16:00
Sokolovna Vyšehrad Pavel Šmíd
Pavel Týř
82
37
23
8
45
13
64
29
Review
skupina A 13. kolo 51
Sokol Žižkov
GBA B
14. 1. 2017
20:00
TJ Sokol Žižkov I. Dominik Výborný
Jindřich Zámostný
38
85
12
16
22
43
29
63
Review
skupina A 14. kolo 56
Sokol Žižkov
BA Sparta Praha
15. 1. 2017
10:00
TJ Sokol Žižkov I. Radek Treml
Jan Renc
84
44
29
5
49
19
64
26
Review
skupina A 14. kolo 55
Sokol Vyšehrad
GBA B
15. 1. 2017
11:00
Sokolovna Vyšehrad Daniel Holeš
Michal Kocián
58
85
14
31
32
46
45
72
Review
skupina A 14. kolo 54
BK Kondoři Liberec
Slavoj BK Litoměřice
15. 1. 2017
12:15
Sportovní hala Kort Tomáš Linhart
Radomír Kohout
90
46
23
14
49
28
69
35
Review
skupina A 14. kolo 53
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
15. 1. 2017
16:30
ARMEX Sportcentrum Karel Anton
Jaroslav Poživil
68
59
11
13
34
29
51
42
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Adam Hřib SKB Zlín 23 26 1.0 16.2 5.0 1.3 / 0.0 2.2/4.0 55.8 2.4
24 David Bálek BC Kolín 23 23 1.0 17.2 6.2 0.5 3.2/6.1 51.8 0.0
Michal Kačaba BA Sparta Praha 23 22 1.0 17.5 6.6 0.8 1.8/2.7 66.7 3.4
Petr Martikán BK Opava 23 45 1.0 7.0 1.9 0.6 / 0.5 1.5/2.3 65.7 1.7
Mikuláš Pýcha BSK Fenix Modřany A 31 20 1.0 14.8 4.2 1.9 0.8/1.1 0.0* 2.5
7 Karel Kvapil BK Pirelli B 23 16 1.0 17.4 4.8 1.9 2.0/3.2 62.7 2.3
Lubomír Oswald Sokol Karviná 30 18 1.0 12.8 2.8 1.4 3.0/4.5 66.7 0.9
Ondřej Sobotka SLUNETA Ústí n. L. 22 21 1.0 10.8 4.2 0.3 1.5/2.4 62.7 1.9
8 Matěj Šindelář Tesla Pardubice 22 13 1.0 15.5 2.1 3.2 1.9/3.1 62.5 1.9
16 Lukáš Renc Sokol Žižkov F 25 19 1.0 10.6 4.4 0.0 1.8/3.5 53.0 3.0
Prokop Maxa Slavoj Litoměřice 23 16 1.0 12.4 3.6 1.2 1.6/2.8 59.1 2.1
12 Miroslav Kvapil OPA 28 43 13.1 4.4 1.3 0.3 / 1.2 0.8/1.1 0.0* 1.6
Jan Zlámal OLM 29 19 29.7 9.5 2.9 0.6 / 2.2 1.8/2.7 65.4 2.6
15 Jakub Dombek GBA B 23 9 1.0 18.4 7.2 0.7 2.0/3.7 54.5 1.4
Jan Lasovský Sokol Motol A 27 20 1.0 8.0 2.7 0.6 1.0/1.8 0.0* 2.4
Pavel Michalička Snakes Ostrava B 23 17 1.0 8.5 3.6 0.0 1.2/2.5 46.5 2.0
6 Jan Pospíšil Žižkov Falcons C 30 18 1.0 6.6 2.4 0.2 1.2/1.9 0.0* 1.9
Nikolas Hanák OST 24 18 1.0 4.9 1.1 0.6 1.0/1.6 0.0* 2.6
22 Šimon Vojtíšek Kanonýři Josefov 22 21 1.0 4.1 1.8 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.6
Lukáš Kvapil Basketbal TJ Svitavy 28 10 1.0 7.4 1.4 0.7 2.5/3.1 80.6 2.0
5 Jan Vimr Kačeři Kunratice A 26 16 1.0 4.4 2.1 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.6
Martin Hrabovský BŠM Brno B 21 5 1.0 12.8 3.4 1.0 3.0/4.6 65.2 2.4
Adam Černý NH Ostrava 22 15 1.0 4.1 1.4 0.2 0.7/1.0 0.0* 1.6
Daniel Holátko SKB Rokycany 27 13 1.0 4.6 1.3 0.5 0.6/1.2 0.0* 1.2
Luboš Beneš Spoje Praha A 28 15 1.0 3.5 1.7 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.9
Tomáš Fojt Sokol Horní Počernice A 27 10 1.0 5.0 1.7 0.3 0.7/1.2 0.0* 1.1
Filip Sigmund Slavia Kroměříž 22 4 1.0 12.5 4.0 1.5 0.0/0.3 0.0* 1.8
David Šotlík STHAV 24 9 25.0 5.3 0.7 0.9 / 2.2 1.3/1.3 0.0* 1.3
Filip Novotný Basketball Nymburk B 22 18 8.9 2.1 0.2 0.5 / 1.3 0.2/0.2 0.0* 0.8
Šimon Púčik BK Rotor Punkrác A 26 4 1.0 7.0 2.0 0.8 0.8/1.5 0.0* 1.8
Jakub Robek Jiskra Kyjov 22 11 1.0 2.5 1.0 0.1 0.2/0.3 0.0* 1.7
Tomáš Kraina BK Hladnov 28 4 1.0 6.0 2.3 0.5 / 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Martin Jonáček TJ Košíře 25 6 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.2
Lukáš Jokl SAM BŠM Brno 22 11 6.8 1.7 0.5 0.2 / 1.0 0.3/0.4 0.0* 1.1
17 Daniel Nigrin Sokol Žižkov D 24 17 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.6
Jiří Šejbl USK Praha B 23 13 6.2 0.8 0.4 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.4
Vojtěch Dostal Přerov 27 4 1.0 2.5 0.5 0.3 0.8/1.3 0.0* 1.0
21 Lukáš Semelka SK Týniště nad Orlicí 22 1 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/5.0 40.0 4.0
Jan Konvalinka Sokol Pražský 1 24 7 1.0 0.9 0.0 0.3 0.0/0.3 0.0* 0.7
34 Jan Srna Sokol Žižkov 27 1 1.0 5.0 1.0 1.0 / 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
13 Štěpán Fical LJH 23 6 6.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.7
11 Norbert Martišek VYS 22 8 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Radek Mairinger Sokol Karviná B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
31 Michal Tomášek Kanonýři Josefov 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Vlček NH Flames Ostrava 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Dominik Folwarczný Slavia Havířov 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Salamon Botucal Karviná 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Hadinec Č.Těšín 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Milan Novák Jiskra Domažlice 23 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Gremlica TJ Slavia Kroměříž A 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Franc Slovan Advokacie Praha 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Vojáček Tourist Říčany 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Juřena Jiskra Kyjov B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kouřílek SK Velká Ohrada 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Choutka VYS 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Tuček Královští Sokoli 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Daniel Sitek Sokol Karviná 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Zídek BC Benešov 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Benny Kobosil Kondoři Liberec 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Hikl Spartak Kaplice 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Gareis Sokol Písek 22 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Cirkovský BS Sparta 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Petr Vopršál Stavební fakulta B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Zajíček BA Nymburk 22 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Chochol BC Dejvice 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kunc Spoje Praha B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Říčka BC Nový Jičín 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Polák BK Brandýs 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Madlé Lions J. Hradec B 23 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Ondřej Aulich Bra 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Lachnit 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
25 Jakub Naiman Sokol Podolí 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Kunst Válečníci Děčín 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Adam Hřib SKB Zlín 23 54 18 6 18 10
24 David Bálek BC Kolín 23 34 13 2 10 0
Michal Kačaba BA Sparta Praha 23 36 14 3 5 5
Petr Martikán BK Opava 23 42 14 6 16 10
Mikuláš Pýcha BSK Fenix Modřany A 31
7 Karel Kvapil BK Pirelli B 23
Lubomír Oswald Sokol Karviná 30
Ondřej Sobotka SLUNETA Ústí n. L. 22 23 8 1 5 5
8 Matěj Šindelář Tesla Pardubice 22 31 4 9 6 5
16 Lukáš Renc Sokol Žižkov F 25
Prokop Maxa Slavoj Litoměřice 23 30 7 5 4 4
12 Miroslav Kvapil OPA 28
Jan Zlámal OLM 29
15 Jakub Dombek GBA B 23 31 13 2 4 3
Jan Lasovský Sokol Motol A 27
Pavel Michalička Snakes Ostrava B 23 18 7 0 4 4
6 Jan Pospíšil Žižkov Falcons C 30
Nikolas Hanák OST 24
22 Šimon Vojtíšek Kanonýři Josefov 22 13 6 0 3 4
Lukáš Kvapil Basketbal TJ Svitavy 28
5 Jan Vimr Kačeři Kunratice A 26
Martin Hrabovský BŠM Brno B 21 18 4 2 4 4
Adam Černý NH Ostrava 22 16 7 1 3 3
Daniel Holátko SKB Rokycany 27
Luboš Beneš Spoje Praha A 28
Tomáš Fojt Sokol Horní Počernice A 27
Filip Sigmund Slavia Kroměříž 22 17 7 4 0 4
David Šotlík STHAV 24
Filip Novotný Basketball Nymburk B 22 38 11 3 7 2
Šimon Púčik BK Rotor Punkrác A 26
Jakub Robek Jiskra Kyjov 22 6 2 1 1 3
Tomáš Kraina BK Hladnov 28
Martin Jonáček TJ Košíře 25
Lukáš Jokl SAM BŠM Brno 22 21 6 4 4 5
17 Daniel Nigrin Sokol Žižkov D 24
Jiří Šejbl USK Praha B 23 26 12 0 3 5
Vojtěch Dostal Přerov 27
21 Lukáš Semelka SK Týniště nad Orlicí 22
Jan Konvalinka Sokol Pražský 1 24
34 Jan Srna Sokol Žižkov 27
13 Štěpán Fical LJH 23 26 13 1 4 5
11 Norbert Martišek VYS 22 9 3 1 3 5
9 Milan Novák Jiskra Domažlice 23 11 5 0 1 3
Šimon Gareis Sokol Písek 22 0 0 0 0 0
Vojtěch Zajíček BA Nymburk 22 22 8 4 7 3
Filip Madlé Lions J. Hradec B 23 14 6 1 4 5
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Sokol Vyšehrad 24 19.0 5.0 9.6 /14.7 65.4 12.4
Sokol Žižkov 24 15.6 4.1 7.2 /13.1 55.1 14.1
SLUNETA Ústí n. L. 24 22.7 5.6 9.5 /15.7 60.5 18.9
Slavoj Litoměřice 23 19.8 5.7 8.3 /15.0 55.3 15.8
GBA B 24 26.8 4.1 10.8 /18.4 58.6 14.5
BA Sparta Praha 24 21.6 2.7 7.8 /16.8 46.3 17.8
Válečníci Děčín 11 20.5 4.1 10.7 /18.7 57.3 17.9
Kondoři Liberec 24 23.5 4.5 9.4 /16.2 58.2 15.2
Lions J. Hradec 23 23.0 4.2 7.3 /12.9 56.9 16.7
BŠM Brno B 23 22.0 5.4 9.8 /18.1 54.3 18.2
Královští Sokoli 24 24.4 5.6 8.4 /16.9 49.8 16.3
Kanonýři Josefov 24 21.4 5.1 10.7 /17.5 61.1 14.4
BC Benešov 24 13.9 3.9 8.3 /14.3 58.3 13.1
Tesla Pardubice 22 25.9 6.9 8.9 /18.3 48.5 15.0
BC Kolín 24 25.4 5.3 11.5 /20.7 55.7 0.0
BK Brandýs 24 21.0 3.4 6.6 /14.1 46.7 17.1
Slavia Kroměříž 24 22.8 5.1 8.3 /14.0 59.2 14.6
Jiskra Kyjov 23 23.6 5.3 12.7 /19.9 63.9 18.2
NH Ostrava 24 24.1 6.0 10.3 /16.0 64.3 21.2
BK Opava 24 22.4 4.9 14.7 /24.0 61.3 18.3
BC Nový Jičín 24 20.5 4.3 10.3 /18.6 55.5 14.4
SKB Zlín 24 21.4 5.5 8.3 /14.2 58.7 13.0
Snakes Ostrava B 24 24.3 5.3 8.6 /15.0 57.4 16.7
Sokol Karviná 24 23.4 3.2 11.7 /19.3 60.6 14.9
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Zatloukal Ondřej 6 4 2 0 1.3 1.3 1.3
Záruba Matěj 3 3 0 0 1.7 1.0 1.3
Zámostný Jindřich 7 0 7 0 1.2 1.4 1.3
Vyplel David 3 2 1 0 1.2 1.3 1.3
Výborný Dominik 4 2 2 0 1.5 1.5 1.5
Vošahlík Marek 6 5 1 0 1.2 1.4 1.3
Vondráček Marek 5 5 0 0 1.3 1.0 1.2
Veis Martin 2 2 0 0 3.3 1.8 2.5
Večeřa Pavel 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Válek Jakub 3 0 3 0 1.0 2.0 1.5
Vágnerová Tereza 2 2 0 0 1.5 1.3 1.4
Ulrych Lukáš 9 5 4 0 1.3 1.1 1.2
Týř Pavel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Trmač Vladislav 5 2 3 0 1.1 1.2 1.2
Treml Radek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Toboláková Barbora 9 3 6 0 1.6 1.4 1.5
Tichov Michael 10 4 6 0 1.6 1.7 1.6
Theodor Pavel 8 0 8 0 1.1 1.1 1.1
Tax Tomáš 4 1 3 0 2.9 2.4 2.6
Šupej Michal 6 2 4 0 1.3 1.7 1.5
Štancl Dominik 8 0 8 0 1.4 2.0 1.7
Šmůla Petr 7 2 5 0 1.4 1.4 1.4
Šmůla Marek 4 2 2 0 1.9 1.5 1.7
Šmíd Pavel 7 3 4 0 1.0 1.4 1.2
Šlaj Jiří 7 4 3 0 1.1 1.5 1.3
Škaroupka Michal 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Ščurek Vojtěch 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Šafařík Michal 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Sýkora Václav 3 3 0 0 2.3 1.3 1.8
Svoboda Martin 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Stančík Robin 6 1 5 0 1.3 1.2 1.3
Stáňa Lukáš 6 6 0 0 1.0 1.3 1.2
Slanina Vladimír 4 2 2 0 2.1 1.4 1.8
Siegfried Jiří 7 3 4 0 1.1 1.7 1.4
Scholzová Michaela 2 2 0 0 1.3 2.5 1.9
Scholze Michal 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Sejrek Daniel 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Rozmanová Markéta 2 0 2 0 1.3 1.5 1.4
Rosenberger Tomáš 6 5 1 0 1.0 1.4 1.2
Rom Daniel 11 1 10 0 1.5 1.4 1.4
Renc Jan 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Příchodský Lukáš 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Poživil Jaroslav 3 2 1 0 1.5 1.0 1.3
Posker Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Pörner Marek 11 4 7 0 1.9 1.3 1.6
Pokorný Štěpán 4 3 1 0 1.1 1.1 1.1
Petrák Jakub 7 3 4 0 1.4 1.3 1.3
Petrák Robin 4 1 3 0 1.5 1.1 1.3
Peterková Lucie 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Perlík Michal 5 5 0 0 1.7 1.1 1.4
Opršal Martin 8 1 7 0 1.6 1.4 1.5
Opletal Petr 3 3 0 0 1.2 1.2 1.2
Novák Vratislav 11 1 10 0 1.0 1.3 1.2
Neuman Ladislav 4 4 0 0 1.5 1.4 1.4
Nesper Jindřich 3 1 2 0 1.7 1.7 1.7
Nehoda Pavel 3 1 2 0 1.2 1.2 1.2
Musil Jan 8 5 3 0 2.1 1.8 1.9
Mrázek Michal 2 1 1 0 1.3 1.3 1.3
Mikšík Milan 9 8 1 0 1.2 1.3 1.3
Menšík Richard 6 1 5 0 1.3 1.4 1.4
Menšík Jan 9 2 7 0 1.1 1.2 1.1
Melichárek Ivo 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mašek Tomáš 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Lukeš Libor 5 4 1 0 1.3 1.2 1.3
Lukeš Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Linhart Tomáš 4 4 0 0 1.3 1.0 1.1
Lejčko Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kysilka Miroslav 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kuřitka Pavel 5 2 3 0 1.3 1.2 1.3
Kučírek Martin 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Kučera Vít 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Kubiš Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Kubíček Jiří 7 4 3 0 1.4 1.1 1.3
Křenek Karel 6 0 6 0 1.5 1.6 1.5
Kovář Jan 3 3 0 0 1.3 1.2 1.3
Kovačovič Matej 2 2 0 0 1.0 1.8 1.4
Kouba Dalibor 6 3 3 0 1.1 1.3 1.2
Kotrbatá Zuzana 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Komprs Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kohout Radomír 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kočovský Dominik 2 0 2 0 1.3 1.3 1.3
Kocurek Ondřej 9 7 2 0 1.3 1.2 1.3
Kocián Michal 8 4 4 0 1.5 1.3 1.4
Kejklíček Roman 8 5 3 0 1.0 1.6 1.3
Karafiát Kamil 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Karabínová Natálie 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Kapl Antonín 3 3 0 0 1.0 2.2 1.6
Jon Miloslav 4 4 0 0 1.3 1.9 1.6
Ježek Václav 3 0 3 0 1.2 1.3 1.3
Jeřáb Jan 2 1 1 0 1.0 1.5 1.3
Jelínek Jan 2 0 2 0 1.5 1.5 1.5
Hošek Jan 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Horník Michal 5 4 1 0 1.6 1.2 1.4
Holubek Tomáš 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Holeš Daniel 13 4 9 0 1.4 1.1 1.3
Hlobil Jan 4 0 4 0 2.1 2.4 2.3
Hendrych Jan 6 2 4 0 1.2 1.2 1.2
Hejnic Jan 5 4 1 0 1.5 1.0 1.3
Hecl Jan 12 3 9 0 1.1 1.2 1.1
Havlíček Petr 2 0 2 0 1.0 2.0 1.5
Havlíček Petr 8 6 2 0 1.1 1.3 1.2
Giecek Adam 4 3 1 0 1.5 1.6 1.6
Fanta Jiří 12 6 6 0 1.1 1.3 1.2
Eisner Petr 3 2 1 0 1.0 1.3 1.2
Dvořák Ludvík 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dostal Vojtěch 2 0 2 0 1.5 1.3 1.4
Dombrovský Filip 7 4 3 0 1.6 1.0 1.3
Dolinek Ivo 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Dolejš Václav 5 3 2 0 1.3 1.3 1.3
Černý Jan 4 3 1 0 1.4 1.1 1.3
Čarnecký Martin 6 6 0 0 1.6 1.1 1.3
Csöllei Pavel 6 2 4 0 1.0 1.3 1.2
Cikánek Ondřej 9 3 6 0 1.4 1.3 1.4
Buršík Martin 8 0 8 0 1.0 1.8 1.4
Brandejs Tomáš 8 0 8 0 1.1 1.5 1.3
Bohata Pavel 5 4 1 0 1.6 1.1 1.4
Blahout Petr 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Bernáth Lukáš 10 8 2 0 1.1 1.5 1.3
Baudyš Petr 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Barták Matěj 5 0 5 0 1.6 1.7 1.7
Barták Dominik 9 8 1 0 1.2 1.4 1.3
Anton Karel 5 3 2 0 1.0 1.8 1.4
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře