Sokol Vyšehrad

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Nadregionální soutěž | Kvalifikace o ligu

Základní informace

Organizační pracovník

od: 26. 11. 2021
Petr Ulrych
ulrych18@seznam.cz
732 371 377

Trenér

od: 18. 5. 2023
Petr Ulrych
ulrych18@seznam.cz
732 371 377

Technický zápis

od: 14. 9. 2023
Petr Ulrych
ulrych18@seznam.cz
732 371 377

Technický zápis

od: 13. 9. 2023 do 14. 9. 2023
Filip Ulrych
adamciklu@seznam.cz

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad
Rašínovo nábřeží 24
12800 Praha 2

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Martin Kmošek 2006 18 8 1.0 10.8 4.5 0.1 1.4/3.6 37.9 3.9
David Kučera 2006 18 9 1.0 9.2 2.7 0.8 1.6/3.4 45.2 3.9
Tomáš Vyleťal 2005 19 8 1.0 7.4 2.4 0.6 0.8/1.9 0.0 2.6
Mathias Brabec 2005 183 19 8 1.0 4.8 1.9 0.1 0.6/1.6 0.0 2.1
Ladislav Klofáč 2006 0 18 6 1.0 5.7 0.8 1.3 0.0/0.0 0.0 1.2
Matěj Jakovec 2006 18 8 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.0 0.0 3.3
Max Dolník 2007 180 17 2 1.0 12.5 4.0 0.5 3.0/7.0 42.9 4.0
Ludvík Feygl 2006 18 6 1.0 3.7 1.8 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
Feodosiy Gurzhiy 2005 19 3 1.0 6.7 1.7 0.7 1.3/1.3 0.0 3.0
Jakub Smrž 2006 18 9 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.7 0.0 1.4
Andreas Harroch 2007 0 17 2 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.5 0.0 1.5
Jakub Lukavec 2008 16 5 1.0 1.6 0.6 0.0 0.4/0.8 0.0 1.8
Šimon Pulkrábek 2006 18 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
Jakub Jan Šimek 2006 18 4 1.0 1.3 0.3 0.3 0.0/0.0 0.0 1.3
Filip Rakouský 2006 0 18 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
František Ondřich 2008 0 16 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Jáchym Doležal 2008 0 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Kryštof Svor 2006 156 18 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Lukáš Johnson 2006 18 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jan Bartoš 2005 0 19 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Emmanuel Ayambila 2005 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Martin Vlach 2005 0 19 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Radim Stehlík 2005 176 19 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Josef Přikryl 2004 162 20 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Zdeněk Novák 2005 174 19 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matěj Kučera 2005 182 19 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Križanský 2004 170 20 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jáchym Kačírek 2005 184 19 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Albert Jilg 2004 198 20 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Václav Hylmar 2005 0 19 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Albert Hroch 2007 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kryštof Šanda 2005 19 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
19153 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 28. 4. 2024 VYS : 0 /0 %
19158 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 27. 4. 2024 TJ Thermia Karlovy Vary : 0 /0 %
19137 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 14. 4. 2024 VYS : 0 /0 %
19151 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 17. 3. 2024 BŠ Tygři Praha C 44:63 18 1 5/12 41.7%
19148 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 9. 3. 2024 BK Sokolov 78:41 15 2 5/16 31.3%
19144 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 17. 2. 2024 BK Beroun 41:45 12 5 2/4 50%
19122 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 28. 1. 2024 BA Tygři Louny 51:78 20 2 5/10 50%
19143 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 27. 1. 2024 BA Tygři Louny 79:45 15 3 4/10 40%
19132 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 2. 12. 2023 Kelti Nové Strašecí 59:69 19 4 9/16 56.3%
19130 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 17. 11. 2023 BŠ Tygři Praha C 70:65 14 4 13/24 54.2%
19127 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 11. 11. 2023 BK Sokolov 58:91 22 2 8/19 42.1%
19123 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 21. 10. 2023 BK Beroun 81:57 21 3 6/22 27.3%
15 kvalifikace o ligu (junioři U19) Domácí 21. 5. 2023 BA LYNX Liberec 67:65 0 0 0/0 %
11 kvalifikace o ligu (junioři U19) Hosté 20. 5. 2023 BA Grizzlies Plzeň 76:61 0 0 0/0 %
14 kvalifikace o ligu (junioři U19) Domácí 20. 5. 2023 BK NAPOS Vysoká n. L. 54:57 0 0 0/0 %
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 20. 5. 2023
10:00
BA Grizzlies Plzeň
Sokol Vyšehrad
76
61
17
12
32
32
56
47
Skupina B Review
1. kolo 20. 5. 2023
17:30
Sokol Vyšehrad
BK NAPOS Vysoká n. L.
54
57
13
14
32
34
42
40
Skupina B Review
1. kolo 21. 5. 2023
09:00
Sokol Vyšehrad
BA LYNX Liberec
67
65
13
15
38
29
56
50
Skupina B Review
3. kolo 21. 10. 2023
09:45
BK Beroun
Sokol Vyšehrad
81
57
27
17
45
38
64
46
Skupina B Review
4. kolo 11. 11. 2023
11:00
Sokol Vyšehrad
BK Sokolov
58
91
11
22
24
55
44
76
Skupina B Review
5. kolo 17. 11. 2023
19:15
BŠ Tygři Praha C
Sokol Vyšehrad
70
65
18
19
39
39
54
53
Skupina B Review
6. kolo 2. 12. 2023
11:00
Sokol Vyšehrad
Kelti Nové Strašecí
59
69
10
12
23
33
43
48
Skupina B Review
9. kolo 27. 1. 2024
10:00
BA Tygři Louny
Sokol Vyšehrad
79
45
25
6
29
23
55
35
Skupina B Review
2. kolo 28. 1. 2024
16:00
Sokol Vyšehrad
BA Tygři Louny
51
78
19
19
27
37
37
59
Skupina B Review
10. kolo 17. 2. 2024
15:00
Sokol Vyšehrad
BK Beroun
41
45
13
8
21
13
35
32
Skupina B Review
11. kolo 9. 3. 2024
11:00
BK Sokolov
Sokol Vyšehrad
78
41
20
12
44
20
63
31
Skupina B Review
12. kolo 17. 3. 2024
11:00
Sokol Vyšehrad
BŠ Tygři Praha C
44
63
10
14
24
23
28
42
Skupina B Review
7. kolo 14. 4. 2024
11:00
TJ Thermia Karlovy Vary
Sokol Vyšehrad
Skupina B Preview
14. kolo 27. 4. 2024
11:00
Sokol Vyšehrad
TJ Thermia Karlovy Vary
Skupina B Preview
13. kolo 28. 4. 2024
10:00
Kelti Nové Strašecí
Sokol Vyšehrad
Skupina B Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 kvalifikace o ligu 3 4
2022/23 liga 5 29
2021/22 liga 3 31
2019/20 liga 6 25
2018/19 liga 6 26
2017/18 liga 5 33
2016/17 liga 5 32
2015/16 kvalifikace o extraligu 2 3
2015/16 liga 2 39

články