Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Kondoři Liberec B
9. 11. 2019
10:00
hala UJEP Jan Kout
Jiří Šlaj
100
61
28
16
62
25
83
36
Review
skupina A 1. kolo 3
Sokol Vyšehrad
BA Sparta Praha
6. 11. 2019
16:30
Sokolovna Vyšehrad Jan Jeřáb
Jan Renc
72
74
17
21
38
33
55
50
Review
skupina A 1. kolo 2
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Levharti Chomutov
9. 11. 2019
18:00
BK Real Michael Mycak
Michal Tesař
69
94
13
28
31
48
44
73
Review
skupina A 1. kolo 4
Tygři Praha
Sokol Žižkov B
9. 11. 2019
19:30
Sportovní hala Jeneč Ondřej Svejkovský
Jonáš Kavan
96
76
27
26
43
38
70
60
Review
skupina A 2. kolo 5
SLUNETA Ústí nad Labem
Tygři Praha
28. 9. 2019
10:00
hala UJEP Karel Křenek
Jan Hejnic
76
70
8
13
45
38
56
63
Review
skupina A 2. kolo 6
BK Kondoři Liberec B
Sokol Žižkov B
28. 9. 2019
15:30
Sportovní hala Kort Jan Musil
Matěj Barták
56
84
14
23
33
41
46
58
Review
skupina A 2. kolo 7
BA 2006´ Roudnice n.L.
Sokol Vyšehrad
28. 9. 2019
18:00
BK Real Karel Anton
Michal Tesař
104
70
29
24
49
38
70
48
Review
skupina A 2. kolo 8
BK Levharti Chomutov
BA Sparta Praha
28. 9. 2019
18:00
Městská sportovní hala Jaroslav Pazourek
Daniel Rom
80
75
21
13
40
30
58
50
Review
skupina A 3. kolo 9
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Žižkov B
29. 9. 2019
10:00
hala UJEP Karel Křenek
Jan Hejnic
63
73
21
16
46
38
58
54
Review
skupina A 3. kolo 10
BK Kondoři Liberec B
Tygři Praha
29. 9. 2019
10:00
Sportovní hala Kort Michal Perlík
Matěj Barták
64
85
4
17
19
38
41
60
Review
skupina A 3. kolo 11
BA 2006´ Roudnice n.L.
BA Sparta Praha
29. 9. 2019
10:00
BK Real Karel Anton
Michal Tesař
79
83
19
17
40
28
62
63
Review
skupina A 3. kolo 12
BK Levharti Chomutov
Sokol Vyšehrad
29. 9. 2019
11:00
Městská sportovní hala Václav Ježek
Jindřich Nesper
110
48
16
8
48
26
78
36
Review
skupina A 4. kolo 15
SLUNETA Ústí nad Labem
BA 2006´ Roudnice n.L.
12. 10. 2019
10:00
hala UJEP Ladislav Neuman
Ondřej Asztalos
98
64
30
13
49
31
67
52
Review
skupina A 4. kolo 14
Sokol Žižkov B
BA Sparta Praha
12. 10. 2019
17:00
TJ Sokol Žižkov I. Michal Perlík
Jaroslav Pazourek
56
94
17
26
28
54
38
72
Review
skupina A 4. kolo 16
BK Kondoři Liberec B
BK Levharti Chomutov
12. 10. 2019
17:00
Sportovní hala Kort Jan Hošek
Pavel Šenk
75
111
22
26
40
62
58
78
Review
skupina A 4. kolo 13
Tygři Praha
Sokol Vyšehrad
12. 10. 2019
19:00
Sportovní hala Jeneč Jan Musil
Barbora Toboláková
81
71
13
16
28
33
68
57
Review
skupina A 5. kolo 18
Sokol Žižkov B
Sokol Vyšehrad
13. 10. 2019
10:00
TJ Sokol Žižkov I. Michal Perlík
Jaroslav Pazourek
74
66
15
14
30
34
54
50
Review
skupina A 5. kolo 19
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Levharti Chomutov
13. 10. 2019
10:00
hala UJEP Ladislav Neuman
Ondřej Asztalos
50
83
13
25
21
44
31
59
Review
skupina A 5. kolo 20
BK Kondoři Liberec B
BA 2006´ Roudnice n.L.
13. 10. 2019
12:30
Sportovní hala Kort Jan Hošek
Pavel Šenk
89
80
21
9
50
34
70
57
Review
skupina A 5. kolo 17
BA Sparta Praha
Tygři Praha
13. 10. 2019
13:00
Hala Kuncova Jan Jeřáb
Jiří Siegfried
73
75
24
17
41
38
58
58
Review
skupina A 6. kolo 24
BA Sparta Praha
BK Kondoři Liberec B
26. 10. 2019
09:00
Hala Kuncova Barbora Toboláková
Martin Koudela
75
65
15
17
34
29
57
47
Review
skupina A 6. kolo 23
Sokol Vyšehrad
SLUNETA Ústí nad Labem
26. 10. 2019
16:00
Sokolovna Vyšehrad Jiří Siegfried
Jan Lejčko
61
53
21
22
32
33
45
47
Review
skupina A 6. kolo 21
BA 2006´ Roudnice n.L.
Tygři Praha
26. 10. 2019
18:00
BK Real Pavel Bohata
Daniel Rom
78
85
18
20
37
42
56
65
Review
skupina A 6. kolo 22
BK Levharti Chomutov
Sokol Žižkov B
26. 10. 2019
18:00
Městská sportovní hala Ladislav Neuman
Michal Tesař
97
50
17
6
42
21
69
32
Review
skupina A 7. kolo 28
BA Sparta Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
27. 10. 2019
09:00
Hala Kuncova Jakub Petrák
Barbora Toboláková
85
43
19
13
45
21
64
33
Review
skupina A 7. kolo 26
BK Levharti Chomutov
Tygři Praha
27. 10. 2019
10:00
Městská sportovní hala Ladislav Neuman
Michal Tesař
76
56
22
4
50
19
62
33
Review
skupina A 7. kolo 25
BA 2006´ Roudnice n.L.
Sokol Žižkov B
27. 10. 2019
10:30
BK Real Pavel Bohata
Daniel Rom
91
70
29
11
55
25
68
49
Review
skupina A 7. kolo 27
Sokol Vyšehrad
BK Kondoři Liberec B
27. 10. 2019
12:00
Sokolovna Vyšehrad Jan Jeřáb
Jan Lejčko
78
69
24
16
36
35
55
53
Review
skupina A 8. kolo 32
Sokol Žižkov B
Tygři Praha
10. 11. 2019
10:00
TJ Sokol Žižkov I. Petr Blahout
Christopher Moulton
70
85
21
16
34
43
53
63
Review
skupina A 8. kolo 29
BK Kondoři Liberec B
SLUNETA Ústí nad Labem
10. 11. 2019
13:00
Sportovní hala Kort Jan Renc
Jonáš Kavan
74
96
19
21
34
42
57
64
Review
skupina A 8. kolo 30
BK Levharti Chomutov
BA 2006´ Roudnice n.L.
10. 11. 2019
15:30
Městská sportovní hala Jan Hendrych
Václav Ježek
99
63
28
22
43
32
70
41
Review
skupina A 8. kolo 31
BA Sparta Praha
Sokol Vyšehrad
13. 11. 2019
19:15
Hala Kuncova Matej Kovačovič
Pavel Theodor
68
61
2
34
26
26
49
48
Review
skupina A 9. kolo 35
BA Sparta Praha
BA 2006´ Roudnice n.L.
23. 11. 2019
09:00
Hala Kuncova Michal Tesař
Jiří Šlaj
72
89
26
20
43
51
55
68
Review
skupina A 9. kolo 36
Sokol Vyšehrad
BK Levharti Chomutov
23. 11. 2019
16:00
Sokolovna Vyšehrad Jakub Petrák
Barbora Toboláková
54
97
17
18
32
50
46
78
Review
skupina A 9. kolo 33
Sokol Žižkov B
SLUNETA Ústí nad Labem
23. 11. 2019
17:00
TJ Sokol Žižkov I. Petr Eisner
Ondřej Asztalos
83
79
26
23
49
33
68
47
Review
skupina A 9. kolo 34
Tygři Praha
BK Kondoři Liberec B
23. 11. 2019
18:30
Sportovní hala Jeneč Vladimír Slanina
Daniel Čížek
86
78
16
25
41
43
67
58
Review
skupina A 10. kolo 40
BA Sparta Praha
BK Levharti Chomutov
24. 11. 2019
09:00
Hala Kuncova Michal Tesař
Jiří Šlaj
55
89
20
20
30
41
44
66
Review
skupina A 10. kolo 38
Sokol Žižkov B
BK Kondoři Liberec B
24. 11. 2019
10:00
TJ Sokol Žižkov I. Petr Eisner
Ondřej Asztalos
90
79
21
22
42
39
63
62
Review
skupina A 10. kolo 37
Tygři Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
24. 11. 2019
11:00
Sportovní hala Jeneč Vladimír Slanina
Daniel Čížek
100
68
25
15
44
32
73
45
Review
skupina A 10. kolo 39
Sokol Vyšehrad
BA 2006´ Roudnice n.L.
24. 11. 2019
15:00
Sokolovna Vyšehrad Jakub Petrák
Michal Bakajsa
83
91
21
26
45
48
69
61
Review
skupina A 11. kolo 42
Sokol Vyšehrad
Sokol Žižkov B
7. 12. 2019
09:00
Sokolovna Vyšehrad Pavel Bohata
Tomáš Mašek
69
104
16
26
34
49
53
74
Review
skupina A 11. kolo 41
Tygři Praha
BA Sparta Praha
7. 12. 2019
10:00
Sportovní hala Jeneč Jaroslav Pazourek
Martin Koudela
81
65
20
11
48
33
75
48
Review
skupina A 11. kolo 44
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Kondoři Liberec B
7. 12. 2019
18:00
BK Real Jan Hendrych
Karel Anton
88
83
19
15
46
42
65
62
Review
skupina A 11. kolo 43
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí nad Labem
2. 12. 2019
19:00
Městská sportovní hala Karel Anton
Ondřej Asztalos
82
72
25
23
44
39
58
55
Review
skupina A 12. kolo 46
BA Sparta Praha
Sokol Žižkov B
8. 12. 2019
09:00
Hala Kuncova Tomáš Mašek
Jan Kout
109
60
34
23
57
35
88
53
Review
skupina A 12. kolo 47
BA 2006´ Roudnice n.L.
SLUNETA Ústí nad Labem
8. 12. 2019
09:00
BK Real Jan Hendrych
Karel Anton
81
78
21
15
46
37
65
53
Review
skupina A 12. kolo 45
Sokol Vyšehrad
Tygři Praha
8. 12. 2019
10:00
Sokolovna Vyšehrad Tomáš Linhart
Veronika Vávrová
61
70
14
20
31
45
49
56
Review
skupina A 12. kolo 48
BK Levharti Chomutov
BK Kondoři Liberec B
5. 12. 2019
19:00
Městská sportovní hala Pavel Šmíd
Karel Anton
91
50
20
10
45
23
66
34
Review
skupina A 13. kolo 52
SLUNETA Ústí nad Labem
BA Sparta Praha
11. 1. 2020
11:00
hala UJEP Pavel Bohata
Ondřej Asztalos
80
86
23
14
44
36
58
60
Review
skupina A 13. kolo 51
BK Kondoři Liberec B
Sokol Vyšehrad
11. 1. 2020
16:00
Sportovní hala Kort Ladislav Neuman
Jan Kout
57
70
12
32
25
40
48
59
Review
skupina A 13. kolo 49
Sokol Žižkov B
BA 2006´ Roudnice n.L.
11. 1. 2020
17:00
TJ Sokol Žižkov I. Jindřich Zámostný
Jan Hejnic
77
78
18
15
33
41
56
67
Review
skupina A 13. kolo 50
Tygři Praha
BK Levharti Chomutov
11. 1. 2020
18:30
Sportovní hala Jeneč Jan Jeřáb
Jiří Siegfried
81
76
26
7
44
32
61
59
Review
skupina A 14. kolo 53
Tygři Praha
BA 2006´ Roudnice n.L.
12. 1. 2020
10:00
Sportovní hala Jeneč Lukáš Balog
Jiří Siegfried
71
67
16
24
38
35
54
55
Review
skupina A 14. kolo 54
Sokol Žižkov B
BK Levharti Chomutov
12. 1. 2020
10:00
TJ Sokol Žižkov I. Jan Jeřáb
Matej Kovačovič
73
70
21
13
40
42
59
53
Review
skupina A 14. kolo 56
BK Kondoři Liberec B
BA Sparta Praha
12. 1. 2020
10:00
Sportovní hala Kort Ladislav Neuman
Jan Kout
52
89
15
27
30
45
43
64
Review
skupina A 14. kolo 55
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Vyšehrad
12. 1. 2020
13:15
hala UJEP Jindřich Zámostný
Jan Hejnic
77
68
18
18
38
37
67
58
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Daniel Tomek Sokol Karviná 20 20 1.0 22.1 5.5 2.0 5.2/7.6 68.9 2.8
Vojtěch Blačinský BK Hladnov 21 19 1.0 23.0 8.4 0.9 3.6/5.4 66.0 1.7
Matouš Brunner BC Vysočina 19 20 1.0 21.6 6.5 1.8 3.3/4.8 67.7 3.3
Václav Zavadil BA 2006 Roudnice n.L. 22 17 1.0 25.1 9.2 0.1 6.6/11.4 57.7 3.1
Jan Mička Snakes Ostrava 20 22 31.0 18.9 4.8 2.3/7.4 2.4/3.8 61.9 2.0
Matyáš Pažout BA 2006 Roudnice n.L. 21 19 1.0 20.4 2.9 3.4 4.4/5.8 75.5 1.3
Vojtěch Nádeníček Slavia Kroměříž 20 17 1.0 22.0 4.9 3.5 1.8/2.7 67.4 2.4
Matyas Ištvánek Slavia Kroměříž 22 18 1.0 19.0 8.0 0.1 2.8/4.8 59.3 2.3
Jakub Dvořák BA Sparta Praha 20 17 1.0 20.1 5.6 2.2 2.1/3.1 66.0 2.3
Dominik Maščuch Kondoři Liberec B 19 21 1.0 15.2 3.2 2.4 1.6/2.7 59.6 2.5
Filip Šanda SKB Zlín 20 19 1.0 16.6 4.7 1.5 2.7/4.5 59.3 3.3
Daniel Mlčoch SKB Zlín 20 13 1.0 22.6 5.4 2.8 3.3/4.2 78.2 2.8
Erik Viktorin BK Hladnov 22 19 1.0 15.3 3.5 1.6 3.3/5.5 60.6 2.2
Ondřej Zhasil BK Hladnov 21 21 1.0 13.3 5.1 0.3 2.0/4.3 47.8 1.6
Jan Gabriel SLUNETA Ústí n. L. 21 19 1.0 14.5 3.1 2.2 1.8/2.6 68.0 2.2
Lukáš Olbort SK Brno Žabovřesky 18 18 1.0 15.3 2.7 2.2 3.4/4.5 76.5 1.7
11 Aleš Zadražil BK Pelhřimov 20 19 1.0 14.4 3.8 2.0 0.8/1.8 0.0* 3.2
Albert Edes SK Brno Žabovřesky 21 19 1.0 14.2 6.0 0.1 2.1/4.2 48.8 2.8
Jonáš Musil SAM Brno 20 21 1.0 12.8 3.5 1.6 0.9/1.5 0.0* 1.8
Karl-Gustav Paloots GBA Lions J. Hradec 20 20 1.0 13.4 5.0 0.8 1.1/2.1 53.7 3.1
Adam Jež Sokol Karviná 21 18 1.0 14.6 4.5 1.3 1.8/3.2 56.1 2.3
Jiří Hlava Levharti Chomutov 21 20 1.0 13.2 3.8 1.4 1.5/2.5 58.0 2.2
Ondřej Nosek VYS 22 18 1.0 14.1 4.7 0.9 1.8/3.0 61.1 2.9
Jan Sáss BA Sparta Praha 20 13 1.0 19.5 6.3 1.7 1.8/2.8 62.2 2.9
4 Adam Štiak NH Ostrava 19 14 1.0 18.0 7.0 0.1 3.6/5.1 70.4 2.6
Tom Bartoněk SKB Zlín 21 18 1.0 13.9 4.0 0.7 3.7/6.7 55.8 2.3
Dominik Krmášek BC Vysočina 21 20 1.0 12.4 5.3 0.1 1.7/3.8 45.3 2.5
Tadeáš Sláma SKB Zlín 22 19 1.0 12.7 1.8 2.5 1.6/2.7 57.7 1.4
Jakub Klaus Tygři Praha 21 20 1.0 12.1 3.7 1.0 1.9/3.0 62.7 2.7
22 Marek Volný NH Ostrava 19 13 1.0 18.5 6.5 0.7 3.5/5.8 60.0 3.4
Dominik Tomek Sokol Karviná 20 20 1.0 11.9 2.3 2.3 0.7/1.1 0.0* 1.8
Patrik Šeda Sokol Žižkov B 20 13 1.0 18.0 7.1 0.6 2.0/3.2 63.4 1.2
8 Petr Vrla BSK Modřany - Jižní Supi 20 20 1.0 11.7 3.4 0.9 2.4/4.2 57.1 2.5
Šimon Klein SAM Brno 21 19 1.0 12.1 4.2 0.6 1.8/2.5 70.8 1.8
Ondřej Pospíšil Kondoři Liberec B 20 16 1.0 14.3 4.7 1.3 1.0/1.1 0.0* 2.4
Adam Fiala VYS 20 19 1.0 11.8 3.1 0.9 2.9/4.6 63.6 3.1
Michal Chlumecký Královští Sokoli 21 20 1.0 11.2 4.9 0.0 1.5/3.3 45.5 1.7
Jonáš Bartoněk SK Brno Žabovřesky 21 18 1.0 12.4 4.7 0.6 1.4/2.4 56.8 2.2
Tomáš Mráz Královští Sokoli 21 12 1.0 18.6 6.0 0.9 3.8/6.3 60.5 2.4
Tomáš Svoboda Sokol Žižkov B 22 16 1.0 13.6 3.4 1.5 2.3/3.7 61.0 2.3
Tomáš Kučera Slavia Kroměříž 22 17 1.0 12.8 3.0 1.9 1.0/2.1 47.2 2.8
22 Jan Bártů BK Pelhřimov 21 20 1.0 10.3 4.5 0.0 1.3/3.4 38.8 2.3
Filip Štěpán BC Vysočina 21 20 1.0 10.2 2.8 1.3 0.8/1.6 0.0* 1.6
Ondřej Plocek Královští Sokoli 21 20 1.0 10.0 4.3 0.2 1.1/2.2 47.7 2.4
Ondřej Pšenička SK Brno Žabovřesky 21 21 1.0 9.4 3.6 0.5 0.7/0.7 0.0* 2.2
Petr Špok SK Brno Žabovřesky 21 21 1.0 9.3 3.3 0.5 1.3/2.7 49.1 1.8
Marek Pokorný Sokol Žižkov B 22 17 1.0 11.5 4.4 0.0 2.8/5.2 53.4 2.9
Roman Palas Tygři Praha 19 13 1.0 14.9 3.5 2.0 1.8/3.1 60.0 1.4
13 Daniel Kölbl BK Pelhřimov 20 7 1.0 27.6 7.6 3.1 3.0/4.4 67.7 3.3
47 Marek Valigura NH Ostrava 22 16 1.0 12.1 3.4 1.3 1.4/2.0 68.8 1.3
Ondřej Formánek BA 2006 Roudnice n.L. 22 19 1.0 10.1 2.9 1.0 1.3/2.0 63.2 1.8
Vítězslav Rygl SAM Brno 21 14 1.0 13.4 4.4 0.9 1.9/2.8 69.2 2.0
Jakub Škvařil Sokol Žižkov B 22 9 1.0 20.6 6.2 1.4 3.8/6.4 58.6 2.1
14 Vojtěch Bednář BSK Modřany - Jižní Supi 22 11 1.0 16.7 6.3 0.6 2.3/5.1 44.6 1.5
Jan Neuwirth BC Vysočina 21 16 1.0 11.3 4.6 0.0 2.1/4.4 47.9 3.1
Filip Novotný Tygři Praha 21 20 1.0 9.0 4.1 0.0 0.9/2.0 42.5 2.2
15 Ivo Rizák BK Pelhřimov 20 14 1.0 12.5 3.1 1.5 1.7/2.9 60.0 3.4
Zdeněk Strmiska SAM Brno B 20 15 1.0 11.6 3.9 0.7 1.7/2.3 73.5 1.1
Tomáš Morávek Levharti Chomutov 20 17 1.0 10.1 1.8 1.8 1.1/2.0 55.9 1.9
Jáchym Jelínek SAM Brno 21 17 1.0 10.1 3.5 0.0 3.0/5.5 54.3 2.4
Josef Havel Kondoři Liberec B 21 21 1.0 8.0 2.3 0.7 1.3/1.9 0.0* 1.9
Lukáš Vašek VYS 21 16 1.0 10.5 3.3 0.8 1.6/2.8 55.6 2.7
Kryštof Plavka VYS 22 11 1.0 15.2 3.3 2.3 1.8/2.8 64.5 2.5
David Strnad BA 2006 Roudnice n.L. 22 20 1.0 8.4 3.2 0.2 1.4/3.3 40.9 2.7
Lukáš Vavruša Slavia Kroměříž 22 19 1.0 8.7 3.1 0.4 1.4/2.4 58.7 3.2
Petr Beran SLUNETA Ústí n. L. 22 16 1.0 10.4 3.1 1.2 0.7/1.2 0.0* 3.3
Tomáš Houzar SAM Brno 20 21 1.0 7.9 2.1 0.9 1.0/1.0 0.0* 1.1
Šimon Kořínek Kondoři Liberec B 19 18 1.0 9.2 2.8 0.6 1.7/2.9 56.6 2.3
Dušan Mičátek NH Ostrava 19 10 1.0 16.4 4.9 1.7 1.5/2.2 68.2 1.6
16 Jakub Čakan BSK Modřany - Jižní Supi 22 19 1.0 8.6 2.5 0.9 1.0/1.5 0.0* 1.8
Jan Fučík GBA Lions J. Hradec 22 14 1.0 11.5 3.2 1.0 2.1/2.9 70.7 1.6
Marek Půlpán Královští Sokoli 18 17 1.0 9.5 2.5 0.8 2.1/3.1 66.0 1.2
Adam Mladý Levharti Chomutov 21 20 1.0 8.0 1.4 1.5 0.8/1.6 0.0* 2.2
Andrée Loigu GBA Lions J. Hradec 20 14 1.0 11.2 1.8 1.9 1.9/2.8 66.7 1.9
Štěpán Srp VYS 22 10 1.0 15.6 6.6 0.0 2.4/4.1 58.5 1.3
Jakub Nečas SAM Brno 19 13 1.0 12.0 3.7 0.9 1.8/2.8 66.7 1.8
Adam Lukeš SK Brno Žabovřesky 18 13 1.0 11.8 3.8 0.5 2.7/3.2 85.4 2.2
Jan Máselník Slavia Kroměříž 21 21 1.0 7.3 3.5 0.0 0.3/1.4 0.0* 2.4
Martin Kheil Tygři Praha 19 8 1.0 19.1 5.0 1.9 3.5/4.6 75.7 1.4
Jakub Müller BA Sparta Praha 20 18 1.0 8.4 2.7 0.7 1.1/2.4 46.5 2.8
Roman Slovák SAM Brno B 20 14 1.0 10.9 3.8 0.4 2.0/3.0 66.7 2.6
Tomáš Půlpán BK Vlci Žďár 20 10 1.0 15.2 4.4 1.5 1.9/3.4 55.9 2.0
Richard Ševčík SAM Brno 19 21 1.0 7.1 2.5 0.5 0.6/1.1 0.0* 2.0
Jan Šindelář BK Vlci Žďár 20 11 1.0 13.5 3.4 1.3 2.9/4.6 62.7 2.8
David Paluv Sokol Karviná 21 18 1.0 7.7 2.6 0.4 1.3/2.7 50.0 3.0
Jan Goryczka BK Hladnov 22 15 1.0 9.2 3.8 0.0 1.6/4.7 34.3 2.3
Filip Rajsigl SAM Brno 21 19 1.0 7.3 3.1 0.1 0.9/2.1 42.5 2.7
Tadeáš Jindráček SLUNETA Ústí n. L. 20 15 1.0 9.1 3.3 0.5 0.9/1.4 0.0* 2.4
Matouš Kratochvíl SAM Brno 22 17 1.0 7.9 2.4 0.8 0.7/1.1 0.0* 2.5
Miroslav Markov Královští Sokoli 21 20 1.0 6.7 1.7 0.9 0.8/1.7 0.0* 2.4
Samuel Lenjik GBA Lions J. Hradec 21 13 1.0 10.1 3.2 0.8 1.2/1.5 0.0* 0.8
Jan Horký SAM Brno B 22 11 1.0 11.8 3.2 1.4 1.4/2.4 57.7 2.1
24 Jan Klenner NH Ostrava 20 16 1.0 8.1 3.2 0.0 1.8/2.5 70.0 3.1
6 Jakub Láš BK Pelhřimov 20 16 1.0 8.1 2.7 0.6 1.1/1.8 0.0* 2.5
Daniel Bačík BC Vysočina 19 20 1.0 6.5 1.7 0.6 1.5/3.1 48.4 0.7
Vít Pochman BA 2006 Roudnice n.L. 20 17 1.0 7.5 1.5 1.1 1.1/1.5 0.0* 1.8
Tomáš Veselý BA 2006 Roudnice n.L. 22 20 1.0 6.3 2.9 0.1 0.5/0.7 0.0* 1.1
Jan Palička Tygři Praha 21 14 1.0 9.0 1.5 1.8 0.6/1.1 0.0* 2.6
Adam Urbančík SLUNETA Ústí n. L. 20 14 1.0 8.9 1.4 1.6 1.3/2.3 56.3 1.7
18 Vít Eisenvort BK Pelhřimov 22 10 1.0 12.2 4.0 0.9 1.5/2.4 62.5 3.0
Patrik Götz BK Vlci Žďár 20 16 1.0 7.6 2.1 0.6 1.6/3.0 54.2 3.1
12 Lubomír David BK Pelhřimov 20 9 1.0 13.6 0.7 3.7 1.2/1.7 0.0* 1.7
Chimobi Ahinze Ikegwuruka GBA Lions J. Hradec 19 8 1.0 15.3 5.9 0.3 2.8/4.5 61.1 2.5
Filip Morávek Levharti Chomutov 19 18 1.0 6.7 2.1 0.7 0.6/0.7 0.0* 0.8
Tadeáš Hauf SAM Brno 21 21 1.0 5.7 1.9 0.2 1.3/2.5 52.8 1.4
Petr Křivánek SAM Brno 19 17 1.0 7.1 2.4 0.5 0.9/1.5 0.0* 1.3
Ondřej Novotný BC Vysočina 21 17 1.0 6.9 2.5 0.2 1.5/2.5 59.5 1.8
Matúš Skubeň GBA Lions J. Hradec 21 7 1.0 16.4 4.6 1.9 1.7/2.4 70.6 1.3
Michal Jerie Sokol Žižkov B 22 17 1.0 6.6 1.6 0.7 1.2/1.7 0.0* 2.3
Jakub Schneider Olomouc 21 11 1.0 10.3 3.2 0.5 2.3/3.6 62.5 2.4
Tomáš Grunt GBA Lions J. Hradec 20 14 1.0 7.9 2.3 0.7 1.2/2.0 60.7 2.9
Šimon Svoboda SAM Brno B 18 10 1.0 11.1 3.7 0.5 2.2/3.1 71.0 2.4
Alexandr Michal SAM Brno 20 16 1.0 6.9 2.3 0.4 1.3/2.0 62.5 0.8
Vladimír Vomáčka Kondoři Liberec B 20 13 1.0 8.5 2.2 0.9 1.4/1.9 0.0* 3.3
5 Matouš Fuxa BK Pelhřimov 21 14 1.0 7.8 2.1 0.9 0.7/1.5 0.0* 2.5
7 Michal Dadák NH Ostrava 20 11 1.0 9.8 4.2 0.4 0.4/0.5 0.0* 2.7
Martin Šebek SK Brno Žabovřesky 22 18 1.0 5.9 2.4 0.0 1.2/2.1 55.3 2.0
Konstantin Samojlov BA Sparta Praha 21 17 1.0 6.2 2.1 0.2 1.3/2.6 48.9 1.6
Jakub Řeháček BK Hladnov 21 19 1.0 5.5 1.5 0.8 0.1/0.2 0.0* 1.5
Ondřej Ciasnocha Sokol Karviná 20 19 1.0 5.5 1.9 0.3 0.8/1.8 0.0* 3.6
Petr Blahoš BK Hladnov 20 15 1.0 6.9 2.5 0.3 1.1/3.3 34.7 3.1
17 Ondřej Plášil BK Pelhřimov 19 7 1.0 14.0 3.7 1.3 2.7/3.4 79.2 1.9
Daniel Olejník Tygři Praha 19 10 1.0 9.7 2.8 0.9 1.4/2.2 63.6 2.3
17 Vojtěch Trojan BSK Modřany - Jižní Supi 21 14 1.0 6.9 2.7 0.3 0.6/1.2 0.0* 1.4
Sebastián Kloss Sokol Karviná 22 17 1.0 5.6 2.5 0.0 0.5/1.5 0.0* 3.2
Martin Hofman BA Sparta Praha 20 15 1.0 6.2 2.4 0.1 1.0/1.3 0.0* 2.2
Sebastian Tvarog SK Brno Žabovřesky 21 10 1.0 9.3 4.3 0.0 0.7/2.4 29.2 1.9
10 Ondřej Medek BSK Modřany - Jižní Supi 22 19 1.0 4.9 1.4 0.5 0.6/1.6 0.0* 1.6
Denis Andres Královští Sokoli 21 12 1.0 7.7 2.3 0.7 1.2/2.5 46.7 1.2
Jakub Weig Tygři Praha 20 9 1.0 10.2 2.6 1.4 0.8/1.2 0.0* 1.7
9 Šimon Gabrík BSK Modřany - Jižní Supi 22 18 1.0 5.1 1.6 0.6 0.2/0.6 0.0* 1.1
Vitaliy Shumskyy Kondoři Liberec B 20 16 1.0 5.4 1.8 0.3 1.2/2.1 57.6 1.8
9 Vítězslav Moučka BK Vlci Žďár 21 12 1.0 7.3 2.6 0.3 1.3/2.2 61.5 1.4
Tomáš Jansa SAM Brno 21 6 1.0 14.5 4.2 1.5 1.7/3.0 55.6 1.5
Jáchym Choc Tygři Praha 21 17 1.0 5.1 2.2 0.2 0.2/0.6 0.0* 1.4
19 Rayan Belaidi BSK Modřany - Jižní Supi 21 17 1.0 5.1 1.5 0.5 0.5/0.6 0.0* 2.2
Piotr Brzozowski Královští Sokoli 20 18 1.0 4.7 1.7 0.2 0.7/1.3 0.0* 1.6
Matyáš Müller Slavia Kroměříž 20 6 1.0 14.2 4.3 1.2 2.0/3.7 54.5 1.8
Matěj Majer VYS 21 18 1.0 4.6 1.4 0.4 0.5/1.2 0.0* 2.4
Aleš Janota BK Hladnov 20 14 1.0 5.9 2.1 0.4 0.5/1.0 0.0* 2.4
Ondřej Bína SLUNETA Ústí n. L. 21 8 1.0 10.4 3.5 0.6 1.5/2.4 63.2 2.6
Šimon Kranz Slavia Kroměříž 22 19 1.0 4.3 1.3 0.2 1.2/2.8 40.7 3.4
Michal Schneider SKB Zlín 20 20 1.0 4.0 1.1 0.4 0.6/1.0 0.0* 2.2
Dominik Brojo Sokol pražský 21 10 21.9 8.0 2.9 0.2/1.1 1.6/2.9 55.2 2.5
Vojtěch Pšenička BA Sparta Praha 20 8 1.0 9.8 2.8 0.9 1.6/2.5 65.0 2.6
Ondřej Jánský Levharti Chomutov 21 17 1.0 4.6 1.9 0.1 0.5/1.4 0.0* 1.8
53 Adam Ivánek NH Ostrava 19 8 1.0 9.6 2.1 1.6 0.5/1.0 0.0* 2.1
Štěpán Dvořák BK Vlci Žďár 20 14 1.0 5.5 1.5 0.7 0.4/1.2 0.0* 1.9
Tomáš Veselý BK Hladnov 20 11 1.0 6.9 2.2 0.0 2.5/4.3 59.6 2.0
Jakub Daněk SKB Zlín 20 14 1.0 5.1 1.7 0.4 0.4/0.9 0.0* 3.3
Danylo Safiulin Sokol Žižkov B 21 12 1.0 6.0 1.2 1.1 0.4/0.9 0.0* 1.8
Daniel Entrich Královští Sokoli 20 14 1.0 5.1 1.3 0.6 0.6/0.9 0.0* 0.9
22 Martin Škoda BSK Modřany - Jižní Supi 21 16 1.0 4.4 1.4 0.4 0.4/0.5 0.0* 1.1
Tomáš Jiránek BA 2006 Roudnice n.L. 22 20 1.0 3.5 1.0 0.4 0.6/1.0 0.0* 2.4
Jakub Jiránek BA 2006 Roudnice n.L. 22 19 1.0 3.7 1.3 0.0 1.1/1.6 0.0* 2.0
Jakub Hošek Tygři Praha 21 20 1.0 3.5 1.2 0.2 0.6/1.5 0.0* 3.0
Adam Zemánek NH Ostrava 22 7 1.0 9.9 4.0 0.1 1.4/2.1 66.7 3.1
Svatopluk Vodička Olomouc 19 11 1.0 6.3 2.4 0.0 1.5/2.2 70.8 1.7
Marek Vomáčka Kondoři Liberec B 22 8 1.0 8.5 3.3 0.5 0.5/1.1 0.0* 2.4
Matěj Hahn SLUNETA Ústí n. L. 20 15 1.0 4.5 1.5 0.3 0.7/1.3 0.0* 1.9
Petr Szczur BK Hladnov 21 14 1.0 4.9 2.1 0.1 0.5/1.2 0.0* 2.4
Petr Mondschein Sokol Žižkov B 19 15 1.0 4.5 1.9 0.0 0.8/1.2 0.0* 2.5
Martin Vojcík BK Hladnov 20 15 1.0 4.5 1.2 0.5 0.7/1.2 0.0* 3.0
21 Ondřej Melzer BSK Modřany - Jižní Supi 21 17 1.0 3.9 0.5 0.8 0.6/0.6 0.0* 1.5
Vojtěch Krystlík Sokol pražský 22 17 17.4 3.9 1.1 0.4/1.3 0.5/1.0 0.0* 1.4
Daniel Šich GBA Lions J. Hradec 20 20 1.0 3.2 0.4 0.7 0.5/1.2 0.0* 0.9
Matěj Chán VYS 22 13 1.0 4.8 2.1 0.0 0.6/1.2 0.0* 2.8
Vit Macha VYS 20 15 1.0 4.0 1.3 0.3 0.7/1.1 0.0* 2.1
31 Vojtěch Vachta BK Pelhřimov 21 16 1.0 3.6 1.1 0.4 0.2/0.3 0.0* 2.5
Jonáš Balija Sokol Karviná 21 4 1.0 14.3 4.0 1.0 3.3/5.3 61.9 3.3
Matěj Dáňa BC Vysočina 19 4 1.0 14.0 2.8 2.5 1.0/2.3 44.4 3.0
10 Petr Švesták NH Ostrava 21 4 1.0 14.0 4.3 1.8 0.3/0.8 0.0* 3.0
Orlando Duanes NH Ostrava 22 18 1.0 3.1 1.3 0.1 0.1/0.1 0.0* 1.1
Jakub Semrád BA Sparta Praha 19 17 1.0 3.2 1.4 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.1
Josef Nechanický Kondoři Liberec B 18 3 1.0 17.7 4.7 1.0 5.3/7.0 76.2 4.3
Jiří Sedláček Olomouc 18 21 1.0 2.5 1.0 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.6
Petr Přibyl SLUNETA Ústí n. L. 21 17 1.0 3.1 1.2 0.1 0.4/1.1 0.0* 2.1
Stanislav Jiška Královští Sokoli 20 17 1.0 3.0 1.1 0.1 0.7/1.3 0.0* 1.2
Andrej Orban SAM Brno B 22 11 1.0 4.6 1.2 0.5 0.9/2.5 37.0 3.6
Jiří Ciran Královští Sokoli 22 16 1.0 3.1 1.3 0.0 0.4/0.9 0.0* 2.4
24 Michael Jan Franěk BSK Modřany - Jižní Supi 21 9 1.0 5.3 1.0 1.0 0.3/0.4 0.0* 1.4
Filip Netušil VYS 20 14 1.0 3.4 1.2 0.2 0.4/0.6 0.0* 0.1
Adam Bouška Kondoři Liberec B 18 14 1.0 3.3 1.1 0.3 0.1/0.5 0.0* 2.2
Vojtěch Kvarda SK Brno Žabovřesky 20 16 1.0 2.9 1.1 0.0 0.8/1.5 0.0* 2.0
Lukáš Spáčil SAM Brno B 22 7 1.0 6.6 1.7 0.7 1.0/1.6 0.0* 1.3
Marek Žák Slavia Kroměříž 22 19 1.0 2.4 0.8 0.2 0.1/0.1 0.0* 1.7
Daniel Myšák BK Opava 20 14 1.0 3.2 1.1 0.1 0.9/1.0 0.0* 2.1
Stanislav Hanák Slavia Kroměříž 21 12 1.0 3.7 0.8 0.5 0.5/0.9 0.0* 1.2
11 Jan Mikulaj NH Ostrava 19 11 1.0 4.0 1.8 0.1 0.1/0.1 0.0* 2.3
Lukáš Semerád Sokol Žižkov B 22 13 1.0 3.4 1.4 0.0 0.6/0.9 0.0* 1.6
7 Tadeáš Fanta BSK Modřany - Jižní Supi 20 13 1.0 3.3 1.1 0.4 0.0/0.2 0.0* 0.4
Šimon Valenta BK Opava 20 8 1.0 5.4 1.4 0.3 1.9/3.0 62.5 1.8
Tomáš Cajthaml BA Sparta Praha 19 15 1.0 2.9 0.7 0.4 0.3/0.4 0.0* 1.0
14 Jan Hlatký NH Ostrava 20 8 1.0 5.3 1.1 0.8 0.8/1.1 0.0* 1.8
Adam Kopřiva VYS 19 4 1.0 10.5 4.3 0.0 2.0/4.8 42.1 0.5
Petr Nedbálek SKB Zlín 22 10 1.0 4.1 1.1 0.3 1.0/1.2 0.0* 2.9
Mathias Machálek Sokol Žižkov B 20 2 1.0 20.0 7.0 0.5 4.5/7.5 60.0 4.5
Josef Láska Královští Sokoli 19 15 1.0 2.7 0.6 0.2 0.9/1.5 0.0* 1.1
David Mareš BC Vysočina 20 18 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.7
Martin Hampl BA Sparta Praha 21 15 1.0 2.6 0.9 0.2 0.3/0.5 0.0* 1.2
8 Pavel Dvořák BK Pelhřimov 20 9 1.0 4.2 1.6 0.3 0.1/0.3 0.0* 2.1
Kryštof Kopecký Sokol Žižkov B 19 14 1.0 2.7 1.2 0.1 0.1/0.1 0.0* 1.4
Dominik Holeček Královští Sokoli 19 10 1.0 3.8 0.9 0.4 0.8/1.4 0.0* 1.3
Ondřej Tesař SAM Brno B 19 12 1.0 3.2 1.0 0.1 0.9/1.3 0.0* 2.6
David Vosyka Tygři Praha 19 6 1.0 6.2 1.7 0.7 0.8/2.0 41.7 0.7
Marek Doležal BK Opava 20 8 1.0 4.4 1.5 0.0 1.4/2.3 61.1 0.9
Daniel Juřík Sokol Karviná 21 20 1.0 1.8 0.8 0.1 0.1/0.2 0.0* 1.0
Dominik Priadka Sokol Karviná 21 20 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.2 0.0* 1.2
Adam Kotas Slavia Kroměříž 19 16 1.0 2.1 0.9 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.8
Ondřej Holátko NH Ostrava 21 15 1.0 2.2 0.6 0.3 0.2/0.4 0.0* 1.1
Ondřej Zajíček VYS 21 9 14.1 3.7 0.0 0.9/2.9 1.0/1.2 0.0* 1.2
Ondřej Ševčík SAM Brno B 19 8 1.0 4.0 0.6 0.9 0.1/0.8 0.0* 2.3
Denis Vosyka Tygři Praha 18 9 1.0 3.6 0.8 0.6 0.3/1.0 0.0* 0.4
Lukáš Bohovyč VYS 20 9 1.0 3.6 0.9 0.4 0.4/0.9 0.0* 1.4
Alex Gilat GBA Lions J. Hradec 20 3 1.0 10.7 1.7 2.3 0.3/1.0 0.0* 1.7
Nikola Miličič Sokol pražský 22 13 14.3 2.5 0.3 0.5/3.4 0.2/0.5 0.0* 1.5
Artem Romaniuk GBA Lions J. Hradec 17 4 1.0 8.0 2.8 0.8 0.3/0.8 0.0* 2.0
Filip Kališ Tygři Praha 18 8 1.0 3.9 1.3 0.1 1.0/1.3 0.0* 1.4
Josef Krátký SAM Brno B 19 4 1.0 7.5 3.3 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.5
Ota Beneš BK Opava 20 6 1.0 5.0 1.7 0.5 0.2/0.5 0.0* 1.3
Vojta Kočárník SLUNETA Ústí n. L. 20 10 1.0 3.0 0.8 0.4 0.2/0.4 0.0* 2.0
Tomáš Kulík Tygři Praha 20 5 1.0 5.8 2.2 0.2 0.8/1.4 0.0* 2.2
Zdeněk Bobrovský SAM Brno B 20 10 1.0 2.9 1.0 0.1 0.6/1.1 0.0* 1.2
Ondřej Chylík SK Brno Žabovřesky 19 16 1.0 1.8 0.8 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.4
Eduard Maličovský Tygři Praha 18 8 1.0 3.5 0.9 0.4 0.6/1.0 0.0* 0.6
Jaroslav Radimský SLUNETA Ústí n. L. 22 2 1.0 14.0 3.5 1.5 2.5/3.5 71.4 3.5
Radek Valenta Levharti Chomutov 20 6 1.0 4.5 1.8 0.0 0.8/1.3 0.0* 1.0
Michael Erakovič SK Brno Žabovřesky 21 8 1.0 3.4 1.3 0.1 0.5/0.8 0.0* 1.1
Jáchym Trávníček BK Vlci Žďár 19 12 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.4
Vojtěch Kroča BK Opava 20 5 1.0 5.2 1.0 1.0 0.2/0.2 0.0* 2.2
Jan Hanzlík Královští Sokoli 22 4 1.0 6.3 2.0 0.5 0.8/1.5 0.0* 1.5
Mikuláš Whalen VYS 21 2 1.0 12.5 3.5 0.5 4.0/4.5 88.9 0.5
Jan Bašta Kondoři Liberec B 22 12 1.0 2.1 0.7 0.2 0.3/0.5 0.0* 1.8
53 Petr Bašta BSK Modřany - Jižní Supi 19 6 1.0 4.0 1.3 0.3 0.3/0.3 0.0* 2.7
35 Lukáš Čížek Sokol Žižkov 22 7 1.0 3.4 0.7 0.4 0.7/0.9 0.0* 0.7
Gio Kvinikadze Kondoři Liberec B 20 4 1.0 6.0 1.8 0.5 1.0/1.0 0.0* 3.8
4 David Rážek BK Pelhřimov 22 3 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/1.3 0.0* 2.0
Matěj Rychtecký SAM Brno 18 8 1.0 2.9 1.1 0.0 0.6/1.0 0.0* 1.5
Eduard Miklenda OLM 21 6 1.0 3.8 1.2 0.2 1.0/1.7 0.0* 2.2
Daniel Grodl BK Vlci Žďár 20 15 1.0 1.5 0.5 0.1 0.2/0.3 0.0* 1.4
Igor Patrik Svoboda SK Brno Žabovřesky 19 2 1.0 11.5 5.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
Jakub Gabriel SLUNETA Ústí n. L. 19 10 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.6
Ondřej Kocourek Tygři Praha 20 3 1.0 7.7 2.3 0.7 1.0/1.3 0.0* 1.7
Matyáš Kliment SKB Zlín 19 11 1.0 2.1 0.4 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.1
Erik Cigánek Sokol Karviná 20 3 1.0 7.7 3.0 0.0 1.7/2.7 62.5 3.0
Tomáš Veverka Tygři Praha 19 7 1.0 3.3 1.1 0.0 1.0/1.4 0.0* 0.4
David Olar VYS 20 7 1.0 3.3 1.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.4
František Grodl BK Vlci Žďár 20 14 1.0 1.6 0.5 0.0 0.6/1.0 0.0* 1.6
Tomáš Fidler BK Vlci Žďár 20 4 1.0 5.5 1.3 1.0 0.0/0.5 0.0* 3.3
Čestmír Dobeš BA Sparta Praha 22 3 1.0 7.3 3.0 0.3 0.3/0.7 0.0* 1.3
Olgierd Dmochewicz GBA Lions J. Hradec 20 3 1.0 7.3 2.7 0.3 1.0/1.7 0.0* 1.3
Ondřej Poulíček Tygři Praha 19 6 1.0 3.7 1.0 0.3 0.7/0.7 0.0* 0.5
Jan Polívka SK Brno Žabovřesky 19 4 1.0 5.5 2.3 0.0 1.0/1.0 0.0* 2.0
Filip Čecháček BC Vysočina 20 17 1.0 1.3 0.4 0.1 0.2/0.4 0.0* 0.6
Jan Topinka BK Vlci Žďár 20 16 1.0 1.3 0.6 0.1 0.0/0.1 0.0* 1.2
7 Rocco Signorelli BK Pelhřimov 22 10 1.0 2.1 0.4 0.4 0.1/0.1 0.0* 0.1
Petr Navrátil SKB Zlín 20 11 1.0 1.8 0.6 0.2 0.0/0.0 0.0* 2.4
5 Adam Kattan Rahmani NH Ostrava 20 3 1.0 6.7 1.3 1.0 1.0/1.0 0.0* 2.7
Jan Kubica BK Opava 20 5 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.2
Štěpán Starý Kondoři Liberec B 21 3 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.3
Filip Kvasnica SAM Brno B 19 9 1.0 2.0 0.8 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.3
Tadeáš Slowiak Kondoři Liberec B 19 1 1.0 18.0 6.0 1.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Elkhan Kaltarbekov Sokol Žižkov B 21 2 1.0 9.0 0.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Richard Bálint NH Ostrava 20 1 1.0 17.0 7.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Matěj Sichrovský SLUNETA Ústí n. L. 22 2 1.0 8.5 0.5 2.5 0.0/0.0 0.0* 2.5
Tadeáš Hofman Kondoři Liberec B 18 13 1.0 1.3 0.3 0.2 0.2/0.5 0.0* 2.0
Martin Jahoda SAM Brno B 19 11 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.7
Dominik Gebauer BK Opava B 22 19 6.7 0.9 0.2 0.2/0.6 0.0/0.0 0.0* 0.5
Ivo Chytil SKB Zlín 20 3 1.0 5.3 1.3 0.3 1.7/2.0 83.3 2.7
12 Martin Kozel NH Ostrava 20 5 1.0 3.2 1.2 0.0 0.8/0.8 0.0* 0.6
Jan Blaštík BK Opava B 21 15 7.5 1.1 0.5 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.2
Ondřej Chlupsa Tygři Praha 19 2 1.0 7.5 3.0 0.5 0.0/1.5 0.0* 1.5
Jiří Farkaš Tygři Praha 19 5 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.6
11 Jakub Lacina BK Vlci Žďár 21 1 1.0 14.0 4.0 2.0/2.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Matouš Brůna SNAK A 22 6 10.5 2.3 1.0 0.0/1.3 0.3/0.3 0.0* 1.3
Tomáš Nohel SAM Brno B 19 3 1.0 4.3 0.7 1.0 0.0/0.3 0.0* 0.3
Adam Kejval Sokol pražský 19 4 9.8 3.3 1.3 0.3/0.3 0.0/0.0 0.0* 1.3
Radek Monda SKB Zlín 20 2 1.0 6.5 1.0 1.0 1.5/2.5 60.0 3.0
Šimon Salaj Olomouc 20 2 1.0 6.5 2.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 2.0
Michal Arleth BK Opava 20 5 1.0 2.6 1.0 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.6
Yohan Mahoas Sokol Žižkov B 19 4 1.0 3.3 0.5 0.5 0.8/1.0 0.0* 1.3
Dominik Jan Valihrach BC Vysočina 20 10 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.5
Robert Streit Sokol Karviná 20 14 1.0 0.9 0.4 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.7
Jaromír Hedvik BC Benešov 22 5 1.0 2.6 0.8 0.2 0.4/0.8 0.0* 1.8
Mikuláš Pavlík BK Opava B 22 2 6.5 6.5 3.0 0.0 0.5/0.5 0.0* 0.0
15 David Lašák BSK Modřany - Jižní Supi 20 6 1.0 2.2 0.8 0.0 0.5/0.8 0.0* 0.8
Jakub Macek SKB Zlín 20 8 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
0 Tomáš Simaichl BSK Modřany - Jižní Supi 20 3 1.0 4.0 1.7 0.0 0.7/1.7 0.0* 2.3
Zdeněk Kolář BK Vlci Žďár 22 6 1.0 2.0 0.7 0.0 0.7/1.2 0.0* 1.5
Ondřej Týn BK Opava B 21 2 9.5 6.0 3.0 0.0/1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
6 Petr Mazourek BK Vlci Žďár 22 1 1.0 12.0 6.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Jan Vosejpka Levharti Chomutov 19 2 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
Vojtěch Radoš BK Opava 20 4 1.0 2.8 1.0 0.3 0.0/0.5 0.0* 1.0
Kryštof Navrátil Olomouc 19 2 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/2.0 25.0 3.5
Petr Lazecký BK Opava B 21 2 8.0 5.5 2.0 0.0/1.0 1.5/1.5 0.0* 0.0
Jakub Jelínek SKB Zlín 19 7 1.0 1.6 0.3 0.1 0.6/0.9 0.0* 2.3
42 Jan Forejt BK Pelhřimov 20 11 1.0 1.0 0.4 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.1
Ladislav Filo Sokol Karviná 21 14 1.0 0.8 0.1 0.0 0.5/0.9 0.0* 0.5
Tomáš Sedlák OLM 22 2 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/0.5 0.0* 2.5
Jan Zadražil Královští Sokoli 20 4 1.0 2.8 0.5 0.5 0.3/1.0 0.0* 0.5
Maxmilian Zavřel SAM Brno B 20 4 1.0 2.8 0.5 0.5 0.3/0.5 0.0* 2.5
Jakub Waclawek OLM 21 1 1.0 11.0 3.0 1.0/1.0 2.0/7.0 28.6 0.0
Pavel Velek Sokol Karviná 20 3 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 3.0
Marek Šudák SAM Brno B 22 1 1.0 10.0 4.0 0.0 2.0/3.0 66.7 5.0
Tomáš Petrla BA 2006 Roudnice n.L. 19 7 1.0 1.4 0.4 0.1 0.1/0.3 0.0* 2.6
Ondřej Patera BA 2006 Roudnice n.L. 21 13 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
Zdeněk Vacula Slavia Kroměříž 21 7 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.4
Mikuláš Kučera OLM 22 1 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/5.0 20.0 2.0
Jan Novák BC Vysočina 20 3 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.3 0.0* 0.7
Matěj Trnka BC Vysočina 19 7 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.9
Daniel Yurchenko BK Hladnov 20 5 1.0 1.8 0.6 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.0
Baniil Kuznetsov VYS 20 2 1.0 4.5 0.5 1.0 0.5/1.0 0.0* 3.5
Matúš Hanák GBA Lions J. Hradec B 20 5 1.0 1.6 0.2 0.4 0.0/0.0 0.0* 1.0
Zdeněk Novotný Renocar Podolí 19 5 1.0 1.6 0.4 0.2 0.2/0.4 0.0* 1.4
Samuel Maga Sokol Žižkov B 22 6 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.8
David Mihál NH Ostrava 19 1 1.0 8.0 1.0 0.0 6.0/7.0 85.7 3.0
Antonín Daňhel Kondoři Liberec B 17 7 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Kryštof Dostrašil Sluneta USK Ústí n.L. 22 4 1.0 2.0 0.3 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.3
25 Kryštof Tremboš NH Ostrava 18 3 1.0 2.7 0.7 0.3 0.3/0.7 0.0* 1.3
Vojtěch Konečný SAM Brno B 19 4 1.0 1.8 0.3 0.3 0.5/1.0 0.0* 2.3
Jan Neugebauer BK Opava B 20 2 7.5 3.5 0.0 0.0 3.5/4.0 87.5 0.0
Petr Kalivoda Kondoři Liberec B 19 7 1.0 1.0 0.3 0.1 0.0/0.1 0.0* 1.0
Vojtěch Kopenec Levharti Chomutov 22 1 1.0 7.0 0.0 1.0 4.0/4.0 100.0 0.0
Martin Nájemník Tygři Praha 19 2 1.0 3.5 1.0 0.5 0.0/1.0 0.0* 2.0
David Šmíd Kondoři Liberec B 19 9 1.0 0.8 0.2 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.2
Antony Freddy René Grinnaert GBA Lions J. Hradec B 20 1 1.0 7.0 1.0 1.0/1.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Jiří Kolář Levharti Chomutov 20 9 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.9
Martin Rochovanský OLM 22 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
8 Radek Miľo NH Ostrava 20 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Filip Novotný BA 2006 Roudnice n.L. 19 5 1.0 1.2 0.4 0.0 0.4/0.6 0.0* 0.8
Illimar Raiend GBA Lions J. Hradec 19 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 3.0
Jakub Olšer SKB Zlín 21 3 1.0 2.0 0.0 0.7 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jan Hanzlíček VYS 21 1 1.0 6.0 0.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Tomáš Hroch BK Hladnov 19 6 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
4 Matyáš Korityák BSK Modřany - Jižní Supi 22 4 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/0.5 0.0* 0.3
Michal Mainuš Olomouc 19 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 2.0
Lukáš Klapuch BK Opava 19 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.0
Luka Brajanovski VYS 21 14 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.9
Daniel Dvořák SLUNETA Ústí n. L. 19 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Jiří Buňka VYS 22 2 1.0 3.0 0.5 0.5 0.5/1.0 0.0* 1.5
Vincent Šedivý SLUNETA Ústí n. L. 19 4 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.0
Ondřej Kovář BK Levharti Chomutov 21 3 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
Zdeněk Zima Sokol Karviná 21 17 1.0 0.3 0.1 0.1 0.0/0.1 0.0* 0.2
Štěpán Pavelek SNAK A 21 4 5.8 1.3 0.5 0.0/0.8 0.3/0.8 0.0* 0.8
Jan Hodáč BC Vysočina 20 3 1.0 1.7 0.3 0.0 1.0/1.3 0.0* 0.3
Viktor Pololáník SAM Brno B 18 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jan Křůmal Slavia Kroměříž 19 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Teodor Krejčí BC Vysočina 19 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5