Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Kondoři Liberec B
9. 11. 2019
10:00
hala UJEP Jan Kout
Jiří Šlaj
100
61
28
16
62
25
83
36
Review
skupina A 1. kolo 3
Sokol Vyšehrad
BA Sparta Praha
6. 11. 2019
16:30
Sokolovna Vyšehrad Jan Jeřáb
Jan Renc
72
74
17
21
38
33
55
50
Review
skupina A 1. kolo 2
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
BK Levharti Chomutov
9. 11. 2019
18:00
BK Real Michael Mycak
Michal Tesař
69
94
13
28
31
48
44
73
Review
skupina A 1. kolo 4
Tygři Praha
Sokol Žižkov B
9. 11. 2019
19:30
Sportovní hala Jeneč Ondřej Svejkovský
Jonáš Kavan
96
76
27
26
43
38
70
60
Review
skupina A 2. kolo 5
SLUNETA Ústí nad Labem
Tygři Praha
28. 9. 2019
10:00
hala UJEP Karel Křenek
Jan Hejnic
76
70
8
13
45
38
56
63
Review
skupina A 2. kolo 6
BK Kondoři Liberec B
Sokol Žižkov B
28. 9. 2019
15:30
Sportovní hala Kort Jan Musil
Matěj Barták
56
84
14
23
33
41
46
58
Review
skupina A 2. kolo 7
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
Sokol Vyšehrad
28. 9. 2019
18:00
BK Real Karel Anton
Michal Tesař
104
70
29
24
49
38
70
48
Review
skupina A 2. kolo 8
BK Levharti Chomutov
BA Sparta Praha
28. 9. 2019
18:00
Městská sportovní hala Jaroslav Pazourek
Daniel Rom
80
75
21
13
40
30
58
50
Review
skupina A 3. kolo 9
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Žižkov B
29. 9. 2019
10:00
hala UJEP Karel Křenek
Jan Hejnic
63
73
21
16
46
38
58
54
Review
skupina A 3. kolo 10
BK Kondoři Liberec B
Tygři Praha
29. 9. 2019
10:00
Sportovní hala Kort Michal Perlík
Matěj Barták
64
85
4
17
19
38
41
60
Review
skupina A 3. kolo 11
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
BA Sparta Praha
29. 9. 2019
10:00
BK Real Karel Anton
Michal Tesař
79
83
19
17
40
28
62
63
Review
skupina A 3. kolo 12
BK Levharti Chomutov
Sokol Vyšehrad
29. 9. 2019
11:00
Městská sportovní hala Václav Ježek
Jindřich Nesper
110
48
16
8
48
26
78
36
Review
skupina A 4. kolo 15
SLUNETA Ústí nad Labem
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
12. 10. 2019
10:00
hala UJEP Ladislav Neuman
Ondřej Asztalos
98
64
30
13
49
31
67
52
Review
skupina A 4. kolo 14
Sokol Žižkov B
BA Sparta Praha
12. 10. 2019
17:00
TJ Sokol Žižkov I. Michal Perlík
Jaroslav Pazourek
56
94
17
26
28
54
38
72
Review
skupina A 4. kolo 16
BK Kondoři Liberec B
BK Levharti Chomutov
12. 10. 2019
17:00
Sportovní hala Kort Jan Hošek
Pavel Šenk
75
111
22
26
40
62
58
78
Review
skupina A 4. kolo 13
Tygři Praha
Sokol Vyšehrad
12. 10. 2019
19:00
Sportovní hala Jeneč Jan Musil
Barbora Toboláková
81
71
13
16
28
33
68
57
Review
skupina A 5. kolo 18
Sokol Žižkov B
Sokol Vyšehrad
13. 10. 2019
10:00
TJ Sokol Žižkov I. Michal Perlík
Jaroslav Pazourek
74
66
15
14
30
34
54
50
Review
skupina A 5. kolo 19
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Levharti Chomutov
13. 10. 2019
10:00
hala UJEP Ladislav Neuman
Ondřej Asztalos
50
83
13
25
21
44
31
59
Review
skupina A 5. kolo 20
BK Kondoři Liberec B
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
13. 10. 2019
12:30
Sportovní hala Kort Jan Hošek
Pavel Šenk
89
80
21
9
50
34
70
57
Review
skupina A 5. kolo 17
BA Sparta Praha
Tygři Praha
13. 10. 2019
13:00
Hala Kuncova Jan Jeřáb
Jiří Siegfried
73
75
24
17
41
38
58
58
Review
skupina A 6. kolo 24
BA Sparta Praha
BK Kondoři Liberec B
26. 10. 2019
09:00
Hala Kuncova Barbora Toboláková
Martin Koudela
75
65
15
17
34
29
57
47
Review
skupina A 6. kolo 23
Sokol Vyšehrad
SLUNETA Ústí nad Labem
26. 10. 2019
16:00
Sokolovna Vyšehrad Jiří Siegfried
Jan Lejčko
61
53
21
22
32
33
45
47
Review
skupina A 6. kolo 21
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
Tygři Praha
26. 10. 2019
18:00
BK Real Pavel Bohata
Daniel Rom
78
85
18
20
37
42
56
65
Review
skupina A 6. kolo 22
BK Levharti Chomutov
Sokol Žižkov B
26. 10. 2019
18:00
Městská sportovní hala Ladislav Neuman
Michal Tesař
97
50
17
6
42
21
69
32
Review
skupina A 7. kolo 28
BA Sparta Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
27. 10. 2019
09:00
Hala Kuncova Jakub Petrák
Barbora Toboláková
85
43
19
13
45
21
64
33
Review
skupina A 7. kolo 26
BK Levharti Chomutov
Tygři Praha
27. 10. 2019
10:00
Městská sportovní hala Ladislav Neuman
Michal Tesař
76
56
22
4
50
19
62
33
Review
skupina A 7. kolo 25
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
Sokol Žižkov B
27. 10. 2019
10:30
BK Real Pavel Bohata
Daniel Rom
91
70
29
11
55
25
68
49
Review
skupina A 7. kolo 27
Sokol Vyšehrad
BK Kondoři Liberec B
27. 10. 2019
12:00
Sokolovna Vyšehrad Jan Jeřáb
Jan Lejčko
78
69
24
16
36
35
55
53
Review
skupina A 8. kolo 32
Sokol Žižkov B
Tygři Praha
10. 11. 2019
10:00
TJ Sokol Žižkov I. Petr Blahout
Christopher Moulton
70
85
21
16
34
43
53
63
Review
skupina A 8. kolo 29
BK Kondoři Liberec B
SLUNETA Ústí nad Labem
10. 11. 2019
13:00
Sportovní hala Kort Jan Renc
Jonáš Kavan
74
96
19
21
34
42
57
64
Review
skupina A 8. kolo 30
BK Levharti Chomutov
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
10. 11. 2019
15:30
Městská sportovní hala Jan Hendrych
Václav Ježek
99
63
28
22
43
32
70
41
Review
skupina A 8. kolo 31
BA Sparta Praha
Sokol Vyšehrad
13. 11. 2019
19:15
Hala Kuncova Matej Kovačovič
Pavel Theodor
68
61
2
34
26
26
49
48
Review
skupina A 9. kolo 35
BA Sparta Praha
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
23. 11. 2019
09:00
Hala Kuncova Michal Tesař
Jiří Šlaj
72
89
26
20
43
51
55
68
Review
skupina A 9. kolo 36
Sokol Vyšehrad
BK Levharti Chomutov
23. 11. 2019
16:00
Sokolovna Vyšehrad Jakub Petrák
Barbora Toboláková
54
97
17
18
32
50
46
78
Review
skupina A 9. kolo 33
Sokol Žižkov B
SLUNETA Ústí nad Labem
23. 11. 2019
17:00
TJ Sokol Žižkov I. Petr Eisner
Ondřej Asztalos
83
79
26
23
49
33
68
47
Review
skupina A 9. kolo 34
Tygři Praha
BK Kondoři Liberec B
23. 11. 2019
18:30
Sportovní hala Jeneč Vladimír Slanina
Daniel Čížek
86
78
16
25
41
43
67
58
Review
skupina A 10. kolo 40
BA Sparta Praha
BK Levharti Chomutov
24. 11. 2019
09:00
Hala Kuncova Michal Tesař
Jiří Šlaj
55
89
20
20
30
41
44
66
Review
skupina A 10. kolo 38
Sokol Žižkov B
BK Kondoři Liberec B
24. 11. 2019
10:00
TJ Sokol Žižkov I. Petr Eisner
Ondřej Asztalos
90
79
21
22
42
39
63
62
Review
skupina A 10. kolo 37
Tygři Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
24. 11. 2019
11:00
Sportovní hala Jeneč Vladimír Slanina
Daniel Čížek
100
68
25
15
44
32
73
45
Review
skupina A 10. kolo 39
Sokol Vyšehrad
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
24. 11. 2019
15:00
Sokolovna Vyšehrad Jakub Petrák
Michal Bakajsa
83
91
21
26
45
48
69
61
Review
skupina A 11. kolo 42
Sokol Vyšehrad
Sokol Žižkov B
7. 12. 2019
09:00
Sokolovna Vyšehrad Pavel Bohata
Tomáš Mašek
69
104
16
26
34
49
53
74
Review
skupina A 11. kolo 41
Tygři Praha
BA Sparta Praha
7. 12. 2019
10:00
Sportovní hala Jeneč Jaroslav Pazourek
Martin Koudela
81
65
20
11
48
33
75
48
Review
skupina A 11. kolo 44
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
BK Kondoři Liberec B
7. 12. 2019
18:00
BK Real Jan Hendrych
Karel Anton
88
83
19
15
46
42
65
62
Review
skupina A 11. kolo 43
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí nad Labem
2. 12. 2019
19:00
Městská sportovní hala Karel Anton
Ondřej Asztalos
82
72
25
23
44
39
58
55
Review
skupina A 12. kolo 46
BA Sparta Praha
Sokol Žižkov B
8. 12. 2019
09:00
Hala Kuncova Tomáš Mašek
Jan Kout
109
60
34
23
57
35
88
53
Review
skupina A 12. kolo 47
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
SLUNETA Ústí nad Labem
8. 12. 2019
09:00
BK Real Jan Hendrych
Karel Anton
81
78
21
15
46
37
65
53
Review
skupina A 12. kolo 45
Sokol Vyšehrad
Tygři Praha
8. 12. 2019
10:00
Sokolovna Vyšehrad Tomáš Linhart
Veronika Vávrová
61
70
14
20
31
45
49
56
Review
skupina A 12. kolo 48
BK Levharti Chomutov
BK Kondoři Liberec B
5. 12. 2019
19:00
Městská sportovní hala Pavel Šmíd
Karel Anton
91
50
20
10
45
23
66
34
Review
skupina A 13. kolo 52
SLUNETA Ústí nad Labem
BA Sparta Praha
11. 1. 2020
11:00
hala UJEP Pavel Bohata
Ondřej Asztalos
80
86
23
14
44
36
58
60
Review
skupina A 13. kolo 51
BK Kondoři Liberec B
Sokol Vyšehrad
11. 1. 2020
16:00
Sportovní hala Kort Ladislav Neuman
Jan Kout
57
70
12
32
25
40
48
59
Review
skupina A 13. kolo 49
Sokol Žižkov B
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
11. 1. 2020
17:00
TJ Sokol Žižkov I. Jindřich Zámostný
Jan Hejnic
77
78
18
15
33
41
56
67
Review
skupina A 13. kolo 50
Tygři Praha
BK Levharti Chomutov
11. 1. 2020
18:30
Sportovní hala Jeneč Jan Jeřáb
Jiří Siegfried
81
76
26
7
44
32
61
59
Review
skupina A 14. kolo 53
Tygři Praha
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
12. 1. 2020
10:00
Sportovní hala Jeneč Lukáš Balog
Jiří Siegfried
71
67
16
24
38
35
54
55
Review
skupina A 14. kolo 54
Sokol Žižkov B
BK Levharti Chomutov
12. 1. 2020
10:00
TJ Sokol Žižkov I. Jan Jeřáb
Matej Kovačovič
73
70
21
13
40
42
59
53
Review
skupina A 14. kolo 56
BK Kondoři Liberec B
BA Sparta Praha
12. 1. 2020
10:00
Sportovní hala Kort Ladislav Neuman
Jan Kout
52
89
15
27
30
45
43
64
Review
skupina A 14. kolo 55
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Vyšehrad
12. 1. 2020
13:15
hala UJEP Jindřich Zámostný
Jan Hejnic
77
68
18
18
38
37
67
58
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jan Mička Snakes Ostrava 19 22 31.0 18.9 4.8 2.3 / 7.4 2.4/3.8 61.9 2.0
Ondřej Zajíček BA Sparta Praha 19 24 1.0 13.7 1.4 3.0 / 1.1 2.0/3.0 65.8 1.6
Erik Viktorin BK Hladnov 20 19 1.0 15.3 3.5 1.6 3.3/5.5 60.6 2.2
Kryštof Dostrašil SLUNETA Ústí n. L. 20 23 1.0 12.2 3.8 0.8 2.2/3.3 66.7 3.0
Eduard Miklenda Olomouc 19 22 1.0 11.5 4.2 0.5 1.4/3.0 47.0 2.9
Tomáš Mráz Královští Sokoli 20 12 1.0 18.6 6.0 0.9 3.8/6.3 60.5 2.4
Ondřej Smolík BK Vlci Žďár 20 21 1.0 9.9 1.2 2.0 / 0.0 1.4/2.0 67.4 3.0
Jan Neuwirth BC Vysočina 19 16 1.0 11.3 4.6 0.0 2.1/4.4 47.9 3.1
Jan Fučík GBA Lions J. Hradec 20 14 1.0 11.5 3.2 1.0 2.1/2.9 70.7 1.6
Jan Horký SAM Brno B 20 11 1.0 11.8 3.2 1.4 1.4/2.4 57.7 2.1
18 Vít Eisenvort BK Pelhřimov 20 10 1.0 12.2 4.0 0.9 1.5/2.4 62.5 3.0
Tadeáš Hauf SAM Brno 19 21 1.0 5.7 1.9 0.2 1.3/2.5 52.8 1.4
32 Richard Bálint BCM Orli Prostějov 18 10 23.4 9.9 2.0 1.8 / 4.7 0.5/0.8 0.0* 2.6
17 Vojtěch Trojan BSK Modřany - Jižní Supi 19 14 1.0 6.9 2.7 0.3 0.6/1.2 0.0* 1.4
Vojtěch Krystlík Sokol pražský 20 17 17.4 3.9 1.1 0.4 / 1.3 0.5/1.0 0.0* 1.4
Ondřej Holátko NH Ostrava 20 30 1.0 2.2 0.6 0.3 0.2/0.4 0.0* 0.5
Jaromír Hedvik Sokol Žižkov B 20 16 1.0 3.1 1.0 0.1 0.8/1.3 0.0* 1.5
Filip Netušil VYS 20 14 1.0 3.4 1.2 0.2 0.4/0.6 0.0* 0.1
Marek Doležal BK Opava 20 8 1.0 4.4 1.5 0.0 1.4/2.3 61.1 0.9
Ondřej Chylík SK Brno Žabovřesky 19 16 1.0 1.8 0.8 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.4
35 Lukáš Čížek Sokol Žižkov 20 7 1.0 3.4 0.7 0.4 0.7/0.9 0.0* 0.7
Štěpán Starý Kondoři Liberec B 19 3 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.3
Matouš Brůna SNAK A 20 6 10.5 2.3 1.0 0.0 / 1.3 0.3/0.3 0.0* 1.3
Lukáš Vašek BK Loko Plzeň 19 3 22.0 4.7 1.7 0.3 / 1.7 0.3/0.7 0.0* 3.7
Mikuláš Pavlík BK Opava B 20 2 6.5 6.5 3.0 0.0 0.5/0.5 0.0* 0.0
Zdeněk Novotný Renocar Podolí 19 5 1.0 1.6 0.4 0.2 0.2/0.4 0.0* 1.4
Vojtěch Kopenec Levharti Chomutov 20 1 1.0 7.0 0.0 1.0 4.0/4.0 100.0 0.0
Filip Novotný BA 2006 Roudnice n.L.(ms) 19 5 1.0 1.2 0.4 0.0 0.4/0.6 0.0* 0.8
Jan Křůmal Slavia Kroměříž 19 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Jiří ml. Buňka PLZ 20 4 3.3 0.5 0.3 0.0 / 0.8 0.0/0.3 0.0* 0.5
Sami Malik GBA Lions J. Hradec B 19 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Adam Šiška SKB Zlín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Dolanský BK Levharti Chomutov 19 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Paluv Sokol Karviná 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Matěj Wiesner Slavoj Litoměřice 19 2 10.5 0.0 0.0 0.0 / 2.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Filip Staniszewski Tygři Praha 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Tomek Sokol Karviná 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Danylo Safiulin BA Nymburk 19 3 8.7 0.0 0.0 0.0 / 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.3

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Jan Mička Snakes Ostrava 19 37 7 6 11 4
Ondřej Zajíček BA Sparta Praha 19 64 10 12 14 10
Erik Viktorin BK Hladnov 20 28 9 5 8 5
Kryštof Dostrašil SLUNETA Ústí n. L. 20 44 16 8 14 10
Eduard Miklenda Olomouc 19 50 20 4 10 10
Tomáš Mráz Královští Sokoli 20 28 12 3 10 4
Ondřej Smolík BK Vlci Žďár 20 54 6 14 14 10
Jan Neuwirth BC Vysočina 19 0 0 0 0 0
Jan Fučík GBA Lions J. Hradec 20 25 8 2 7 3
Jan Horký SAM Brno B 20 22 5 4 3 4
18 Vít Eisenvort BK Pelhřimov 20 0 0 0 0 0
Tadeáš Hauf SAM Brno 19 0 0 0 0 0
32 Richard Bálint BCM Orli Prostějov 18 17 7 1 0 2
17 Vojtěch Trojan BSK Modřany - Jižní Supi 19 16 7 1 3 3
Vojtěch Krystlík Sokol pražský 20
Ondřej Holátko NH Ostrava 20 11 3 3 3 3
Jaromír Hedvik Sokol Žižkov B 20 12 6 2 8 8
Filip Netušil VYS 20 9 4 1 2 1
Marek Doležal BK Opava 20 10 4 0 4 3
Ondřej Chylík SK Brno Žabovřesky 19 0 0 0 0 0
35 Lukáš Čížek Sokol Žižkov 20 25 6 6 7 5
Štěpán Starý Kondoři Liberec B 19 8 4 0 0 4
Matouš Brůna SNAK A 20 25 11 1 2 3
Lukáš Vašek BK Loko Plzeň 19 18 7 4 6 5
Mikuláš Pavlík BK Opava B 20 25 9 2 7 5
Zdeněk Novotný Renocar Podolí 19 22 5 4 4 4
Vojtěch Kopenec Levharti Chomutov 20 0 0 0 0 0
Filip Novotný BA 2006 Roudnice n.L.(ms) 19 4 1 0 2 2
Jan Křůmal Slavia Kroměříž 19 0 0 0 0 0
Jiří ml. Buňka PLZ 20 5 1 1 1 2
Sami Malik GBA Lions J. Hradec B 19 12 6 0 1 4
Marek Dolanský BK Levharti Chomutov 19 31 9 4 6 4
David Paluv Sokol Karviná 19 19 6 1 7 5
Matěj Wiesner Slavoj Litoměřice 19 36 9 10 4 4
Danylo Safiulin BA Nymburk 19 13 3 4 2 3
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
SLUNETA Ústí n. L. 19 21.2 8.5 9.3 /15.5 60.0 19.5
Kondoři Liberec B 21 19.0 6.3 8.5 /13.6 62.6 19.4
BA 2006 Roudnice n.L.(ms) 20 23.4 5.9 15.4 /25.2 61.2 17.0
Levharti Chomutov 20 25.6 7.0 11.6 /21.0 55.4 16.4
Sokol Vyšehrad 21 20.8 4.6 10.1 /17.3 58.4 17.4
BA Sparta Praha 20 20.6 8.1 9.3 /15.4 60.4 15.3
Tygři Praha 20 22.8 6.7 9.6 /16.9 56.8 17.0
Sokol Žižkov B 21 21.9 6.8 12.9 /20.7 62.2 16.1
GBA Lions J. Hradec 21 22.0 6.6 9.2 /15.0 61.6 15.8
BK Pelhřimov 20 22.8 8.4 8.2 /14.9 55.1 19.4
Královští Sokoli 20 23.6 3.9 11.4 /21.1 53.9 16.7
BSK Modřany - Jižní Supi 20 23.1 6.7 9.6 /17.2 55.7 18.1
BK Vlci Žďár 20 23.5 6.7 12.5 /22.1 56.6 20.4
BC Vysočina 20 24.4 4.5 11.2 /20.6 54.4 14.7
SAM Brno B 20 21.8 4.4 9.2 /16.0 57.7 19.5
SAM Brno 21 31.8 6.8 14.0 /23.2 60.5 19.5
BK Opava 21 32.0 4.9 11.3 /18.8 60.1 16.0
NH Ostrava 20 26.5 4.6 10.2 /15.3 66.9 17.9
SKB Zlín 21 17.8 7.5 11.7 /19.8 58.9 18.9
Slavia Kroměříž 21 24.2 5.8 8.6 /16.3 52.9 19.3
Olomouc 21 25.6 5.0 12.0 /20.9 57.5 15.8
SK Brno Žabovřesky 21 27.9 3.8 12.1 /20.0 60.6 17.5
Sokol Karviná 20 21.6 6.3 11.6 /19.8 58.7 20.4
BK Hladnov 21 29.7 5.6 14.8 /27.0 54.8 18.2
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zatloukal Ondřej 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Zámostný Jindřich 4 2 2 0 1.3 1.3 1.3
Výborný Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Veselý Ondřej 3 0 3 0 1.2 1.3 1.3
Veis Martin 5 3 2 0 1.6 1.4 1.5
Večeřa Pavel 16 14 2 0 1.2 1.0 1.1
Vávrová Veronika 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Válek Jakub 6 2 4 0 1.0 1.7 1.3
Trmač Vladislav 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Toboláková Barbora 5 1 4 0 1.2 1.3 1.3
Tichov Michael 7 4 3 0 1.1 1.2 1.1
Theodor Pavel 4 1 3 0 1.0 1.8 1.4
Tesař Michal 9 2 7 0 1.0 1.2 1.1
Špaček Jan 7 0 7 0 1.4 1.6 1.5
Šmíd Pavel 2 2 0 0 1.0 1.8 1.4
Šmíd Vojtěch 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Šlaj Jiří 7 2 5 0 1.5 1.2 1.4
Šenk Pavel 4 1 3 0 1.0 1.3 1.1
Šafařík Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Syrovátka František 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Sýkora Václav 8 4 4 0 1.3 1.3 1.3
Svoboda Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Svejkovský Ondřej 1 1 0 0 1.0 2.5 1.8
Slanina Vladimír 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Siegfried Jiří 4 1 3 0 1.0 1.1 1.1
Scholzová Michaela 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Scholze Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Sekáč Martin 5 0 5 0 1.6 1.2 1.4
Rusz Ondřej 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Rom Daniel 5 0 5 0 1.5 1.2 1.4
Renc Jan 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Račanský Martin 5 0 5 0 1.0 1.1 1.1
Poživil Jaroslav 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Pokorný Štěpán 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Pivovarský Michal 5 2 3 0 1.0 1.2 1.1
Petrák Robin 8 8 0 0 1.1 1.2 1.2
Petrák Jakub 11 9 2 0 1.2 1.4 1.3
Perlík Michal 3 3 0 0 1.2 1.0 1.1
Pazourek Jaroslav 7 4 3 0 1.4 1.1 1.3
Opletal Petr 6 4 2 0 1.0 1.1 1.0
Nováková Bára 5 4 1 0 1.2 1.5 1.4
Novák Václav 8 5 3 0 1.1 1.3 1.2
Novák Petr 7 6 1 0 1.0 1.0 1.0
Nevřela Tomáš 6 0 6 0 1.3 1.2 1.3
Neuman Ladislav 9 9 0 0 1.2 1.0 1.1
Nesper Jindřich 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Nehoda Pavel 4 3 1 0 1.0 1.0 1.0
Mynarčík Petr 4 3 1 0 1.1 1.0 1.1
Mycak Michael 2 1 1 0 1.0 1.8 1.4
Musil Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Mrázek Michal 16 1 15 0 1.1 1.2 1.2
Moulton Christopher 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Menšík Jan 6 2 4 0 1.0 1.3 1.1
Menšík Richard 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Melichárek Ivo 2 2 0 0 1.3 1.3 1.3
Matys Pavel 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Mašek Tomáš 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Mareš Roman 3 0 3 0 1.0 1.8 1.4
Linhart Tomáš 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Lejčko Jan 6 0 6 0 1.0 1.1 1.0
Kurz Vlastimil 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Kubiš Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kubíček Jiří 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Kubeš Michal 4 2 2 0 1.9 1.3 1.6
Křičková Lenka 1 0 1 0 1.5 1.5 1.5
Křenek Karel 3 3 0 0 1.2 1.3 1.3
Kremser Jakub 4 2 2 0 1.3 1.1 1.2
Krejsa Vojtěch 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Krčmář Dominik 8 0 8 0 1.1 1.9 1.5
Kovář Jan 2 2 0 0 1.3 2.3 1.8
Kovačovič Matej 4 3 1 0 1.0 2.1 1.6
Kout Jan 7 3 4 0 1.4 1.1 1.3
Koudela Martin 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Kouba Dalibor 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Konvička Jan 9 8 1 0 1.4 1.4 1.4
Kocián Michal 2 0 2 0 1.3 1.3 1.3
Koc Ondřej 3 1 2 0 1.0 1.2 1.1
Kejklíček Roman 6 6 0 0 1.2 1.2 1.2
Kavan Jonáš 6 4 2 0 1.1 1.3 1.2
Karafiát Kamil 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Karabínová Natálie 6 2 4 0 1.2 1.0 1.1
Kapl Antonín 8 5 3 0 1.0 1.3 1.1
Kalabza Lukáš 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Josefus Ondřej 8 1 7 0 1.8 1.2 1.5
Ježek Václav 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Jeřáb Jan 6 6 0 0 1.0 1.0 1.0
Jelínek Jan 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Jakubík Petr 7 2 5 0 1.3 1.3 1.3
Chodura Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Hudec Filip 6 0 6 0 1.0 1.0 1.0
Hošek Jan 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Horník Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Holubek Tomáš 5 5 0 0 1.0 1.0 1.0
Holeš Daniel 11 2 9 0 1.2 1.3 1.3
Hendrych Jan 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Hejnic Jan 5 1 4 0 1.1 1.2 1.2
Havlíček Petr 8 2 6 0 1.7 1.2 1.4
Hartig Lukáš 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Giecek Adam 4 2 2 0 1.1 1.5 1.3
Fanta Jiří 7 7 0 0 1.0 1.3 1.1
Eisner Petr 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Dombrovský Filip 5 5 0 0 1.0 1.0 1.0
Dolejš Václav 4 2 2 0 1.3 1.5 1.4
Čížek Daniel 3 0 3 0 1.2 1.0 1.1
Csöllei Pavel 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Bráblík Jan 6 4 2 0 1.3 1.1 1.2
Bohata Pavel 6 4 2 0 1.7 1.2 1.4
Blahout Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Billík Dennis 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Barták Matěj 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Barták Dominik 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Balog Lukáš 6 4 2 0 1.0 1.3 1.1
Bakajsa Michal 3 0 3 0 1.5 1.0 1.3
Asztalos Ondřej 8 0 8 0 1.0 1.0 1.0
Anton Karel 6 3 3 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře